PDA

Zobacz pełną wersję : Zagospodarowanie łazienki



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62

Venus_m
16-09-2013, 16:48
MaggieQ szacun ;) bardzo ładne połączenie kolorystyczne. Jednak płytka drewnopodobna to nie drewno i za to minusik ale z tego co pokazałaś to podoba mi się bardzo ;)

mrówka75
16-09-2013, 19:26
MaggieQ- podziwiam za odwagę ,dużo robimy sami ale położenie płytek to jednak inna bajka. Zdolna kobitka z Ciebie.

annNS2
16-09-2013, 19:27
a ja nigdy nie polubię drewnopodobnych płytek, dla mnie paskudztwo, myślałam , że stały się już niemodne, no nic trzeba będzie jeszcze poczekać

eeee...a ja nadal lubie a najbardziej w swojej 'niemodnej' lazience ;P :)
a panele to juz zupelnie inny temat...;)

marnajola
16-09-2013, 20:18
eeee...a ja nadal lubie a najbardziej w swojej 'niemodnej' lazience ;P :)
a panele to juz zupelnie inny temat...;)
]annNS2 ja również uwielbiam Twoją niemodną łazienkę !!kurcze pochlastam sie , bo tez mam niemodna łazienkę, a chciłam być taka "| trendi" i " haj faszion" :D :P ;)

aniula_bl
16-09-2013, 20:55
MaggieQ jesteś wielka :yes:
nawet jakby mi dopłacili to bym się sama nie podjęła
czapki z głów :jawdrop:

drewa
16-09-2013, 21:38
MaggieQ podziwiam, pięknie wyszło i w nosie mam czy ktoś uważa, że modnie czy nie :P Wyślij mi na priv instrukcję kładzenia płytek :), o czym wiedzieć powinnam, bo też się do tego przymierzam. Najpierw jednak muszę skończyć gipsowanie mojego domku, jestem na finiszu :)

reni1980
17-09-2013, 08:46
Jezusie znowu się zaczyna, no nie cierpię ich i tyle, ciśnienie mi skacze kiedy je widzę , ale to moje zdanie i finito w temacie

Amelia 2
17-09-2013, 09:09
eeee...a ja nadal lubie a najbardziej w swojej 'niemodnej' lazience ;P :)
a panele to juz zupelnie inny temat...;)
śliczna jest Twoja łazienka mimo niemodnych płytek;) w dodatku niemodnie ułożonych bo pod sam sufit;) , też tak mam:P
interesuje mnie drewniany blat pod umywalką, czy jest jakoś specjalnie zabezpieczany przed wilgocią? mam starą dębową komodę która ma robić za szafkę podumywalkową i boję się o jej blat a nie chciałabym go niczym przykrywać.

maggieQ
17-09-2013, 12:52
Hej, wiadomo, że jedni lubią "to" inni "tamto" i w tym tkwi istota naszego człowieczeństwa, że każdy jest inny ;-)


MaggieQ podziwiam, pięknie wyszło i w nosie mam czy ktoś uważa, że modnie czy nie :P Wyślij mi na priv instrukcję kładzenia płytek :), o czym wiedzieć powinnam, bo też się do tego przymierzam. Najpierw jednak muszę skończyć gipsowanie mojego domku, jestem na finiszu :)

Instrukcja kładzenia płytek: a więc na początek najlepiej mieć puste konto lub chorą (zdecydowanie) ambicję, a jak się ma i jedno i drugie to już sukces murowany ;-))

Kilka lat temu nie miałam wyjścia i musiałam połozyć mały kawałek płytek w starym mieszkaniu (kumpel-glazurnik ktory zaczął robotę dostał robotę w innej części Polski i musiał wyjechać, powiedział "Dokończysz sobie sama ja Ci wytłumaczę" i nie było wyjścia, dokończyłam). No i natchniona tym doświadczeniem stwierdziłam, że w domu to kotłownie to na pewno sama ułożę bo tam "Ładnie być nie musi!". Wyszło fajnie więc stwierdziłam, że podłogę w kuchni to też dam radę, wyszło jeszcze lepiej. Idąc za ciosem zrobiłam korytarz... a potem to już stwierdziłam, że do samej łazienki to już sie nie opłaca nikogo brać, szczególnie takiej małej. No i zakasałam rękawy i się zrobiło. przy cięższych robotach szlifierką wspierał mąż, i on tez na koniec wszystko zafugował ale też robił to pierwszy raz w życiu.

Byli niedowiarkowie (wśród znajomych), którzy przyjeżdżali zobaczyć czy nie ściemniam ;-)))
Cudowne uczucie widzieć ich gały wytrzeszczone gdy przycinałam sobie płytki gresowe o wymiarach 120x20 na przykład a potem klej i sru na ścianę.... Wiem, chora jestem...ale to przez moją mamę, takie chore ambicje to niestety w genach dostałam ;-)))


MaggieQ wyślij mi na priv instrukcję kładzenia płytek :), o czym wiedzieć powinnam, bo też się do tego przymierzam. Najpierw jednak muszę skończyć gipsowanie mojego domku, jestem na finiszu :)

chętnie coś podpowiem, jak juz bedziecie się brać za płytki, ale jestem tylko amatorem więc lepiej chyba poszukać porad u fachowców. Ale jak coś to jestem do dyspozycji w miarę możliwości chętnie coś podpowiem.

maggieQ
17-09-2013, 12:55
mnie się bardzo podoba, szafka też! lubię pomieszane różne odcienie drewna:rolleyes: daje to efekt ciepła i przytulności

a co to za kabina prysznicowa? jakiej firmy? jakie wymiary ma brodzik w szerszym i węższym miejscu? coś takiego szukam do swojej łazienki:yes:

podziwiam zdolności, piękna robota!

kabina to Orchid firmy ShowerStar kupiona w Leroy Merlin:

http://www.leroymerlin.pl/ceramika-lazienkowa/kabiny-brodziki-sauny/kabiny-prysznicowe/kabina-prysznicowa-orchid-shower-star,p159020,l556.html

długośc 120, szerokośc w tym wybrzuszeniu czyli maksymalna to 85 cm, a w rogu czyli ta mniejsza to jakos hmmm coś 75 cm o ile pamietam.

Amelia 2
17-09-2013, 13:30
Dzięki, zapiszę sobie linka bo łazienka górna będzie robiona dopiero w przyszłym roku:)
maggieQ czy pozwolisz mi skopiować zdjęcie Twojej kabiny do mojego dziennika? u mnie pasuje prawa tak jak u Ciebie a w Leroyu jest lewa.

maggieQ
17-09-2013, 13:54
Dzięki, zapiszę sobie linka bo łazienka górna będzie robiona dopiero w przyszłym roku:)
maggieQ czy pozwolisz mi skopiować zdjęcie Twojej kabiny do mojego dziennika? u mnie pasuje prawa tak jak u Ciebie a w Leroyu jest lewa.

Śmiało będzie mi miło ;-))

w razie czego na stronie producenta jest zestaw prawy, plus troche więcej informacji:

http://www.showerstar.com.pl/index.php/pl/produkty/4,26,27,8,zestaw-orchid-kabina-z-brodzikiem-zestaw-prawy

Oszolom
17-09-2013, 14:04
MaggieQ już Cie kocham! chociaż jeszcze nie wdziałem.:D
Podobuje mi się Twoje podejście do życia i sposób pisania, chyba moglibyśmy iść bez problemu na piwo.
Ale nie o tym.
Uważam że jesteście ? odważni, małą łazienkę zrobiliście na ciemne barwy. Ale my tez przynajmniej podłogę musimy położyć w brązie, bo wczoraj odebraliśmy kafle ścienne i okazało się, że nie mają ciepłej barwy. A w sklepie wyglądały zupełnie inaczej.

Przyglądam się uważnie bo Nasza łazienka na dole jest wymiarowo bardzo podobna.
Kabina też będzie asymetryczna, górna łazienka chyba też poczeka na lepsze czasy (i ile nie cała góra).
Jak czytam Twoje posty to jakbym czytał siebie.
Ja kafelek nie kładę (mimo że facet) i nie mam problemów aby to przyznać. Może z ciekawości gdzieś spróbuję położyć jedną czy dwie, zobaczymy.
Poza tym będę miał kafelki "nie płaskie" a to jest problem przede wszystkim przy cięciu, bo krawędź ucieka.
Jest ekipa płacę, to będzie robić.


Cały czas zastanawiam się czy zakładać bloga budowlanego wzorem innych...

maggieQ
17-09-2013, 14:44
Jezusie znowu się zaczyna, no nie cierpię ich i tyle, ciśnienie mi skacze kiedy je widzę , ale to moje zdanie i finito w temacie

reni1980, pięknie tam u Ciebie w Twoich wnętrzach, bardzo mi sie podoba.

gdyby mnie było stać na drewno też bym je położyła, ale w życiu jak to w zyciu trzeba się liczyc z kompromisami.
Na szczęście mi ciśnienie nie skacze kiedy muszę sie na nie godzić ;-)

Ale u Ciebie na prawdę fajnie, masz super gust. Szczerze.



MaggieQ już Cie kocham! chociaż jeszcze nie wdziałem.:D
Podobuje mi się Twoje podejście do życia i sposób pisania, chyba moglibyśmy iść bez problemu na piwo.
Ale nie o tym.
Uważam że jesteście ? odważni, małą łazienkę zrobiliście na ciemne barwy. Ale my tez przynajmniej podłogę musimy położyć w brązie, bo wczoraj odebraliśmy kafle ścienne i okazało się, że nie mają ciepłej barwy. A w sklepie wyglądały zupełnie inaczej.

Przyglądam się uważnie bo Nasza łazienka na dole jest wymiarowo bardzo podobna.
Kabina też będzie asymetryczna, górna łazienka chyba też poczeka na lepsze czasy (i ile nie cała góra).
Jak czytam Twoje posty to jakbym czytał siebie.
Ja kafelek nie kładę (mimo że facet) i nie mam problemów aby to przyznać. Może z ciekawości gdzieś spróbuję położyć jedną czy dwie, zobaczymy.
Poza tym będę miał kafelki "nie płaskie" a to jest problem przede wszystkim przy cięciu, bo krawędź ucieka.
Jest ekipa płacę, to będzie robić.


Cały czas zastanawiam się czy zakładać bloga budowlanego wzorem innych...

Oszolom, jak nie zmienię podejścia do życia i nie oddam komuś troche roboty do przerobienia to już nigdy chyba z nikim na piwo nie pójdę, więc w sumie to może rzeczywiście „nie idź tą drogą” zapłać fachowcom i miej czas na przyjemności ;-)))

A bloga budowlanego fajnie założyć, pod warunkiem, że właśnie znajdziesz czas na jego prowadzenie, bo ja… plany na bloga miałam ambitne, a nie dość, że z DZIENNIKA wyszedł KWARTALNIK to jeszcze najczęściej pisany w pośpiechu dla zabicia wyrzutów sumienia ;-)))


Ale chyba za dużo wprowadzam offtopów do tematu, więc kończąc przepraszam.

annNS2
17-09-2013, 16:25
śliczna jest Twoja łazienka mimo niemodnych płytek;) w dodatku niemodnie ułożonych bo pod sam sufit;) , też tak mam:P
interesuje mnie drewniany blat pod umywalką, czy jest jakoś specjalnie zabezpieczany przed wilgocią? mam starą dębową komodę która ma robić za szafkę podumywalkową i boję się o jej blat a nie chciałabym go niczym przykrywać.
ja mam blat fornirowany (teak). to nie jest lite drewno. po niespelna 3ch latach uzytkowania nie zauwazylam jakichkolwiek zniszczen (nie liczac drobnych zadrapan) ;) ale o debowa komode bym sie obawiala ;)

annNS2
17-09-2013, 16:40
Jezusie znowu się zaczyna, no nie cierpię ich i tyle, ciśnienie mi skacze kiedy je widzę , ale to moje zdanie i finito w temacie
oj nic sie nie zaczyna...a cisnienie to mi skacze jak czytam takie komentarze...nikt nikomu nie kaze ich 'cierpiec' ani tym bardziej klasc w swoich domach. kazdy robi co mu sie podoba lub/i na co go stac. nic wiecej mnie nie obchodzi. ale denerwuja mnie stwierdzenia typu ''o bosz...ale przecie to juz niemodne'...na forum jest wiele 'modnych' i 'katalogowych' wymuskanych wnetrz, ale to nie ma nic wspolnego z dobrym gustem...i zeby nie bylo - nie pije ani do twojego domku ani do zadnej konkretnej osoby - ot luzne moje wlasne prywatne nic nie znaczace dla pozostalych spostrzezenie ;)

asiazett
17-09-2013, 19:15
annNS2 :hug: Uroki forum :yes:

Amelia 2
18-09-2013, 09:00
oj denerwuja mnie stwierdzenia typu ''o bosz...ale przecie to juz niemodne'...na forum jest wiele 'modnych' i 'katalogowych' wymuskanych wnetrz, ale to nie ma nic wspolnego z dobrym gustem...

zgadzam się z Tobą
w ubiegłym roku powaliła mnie reklama "podkasanej" choinki z poobcinanymi na 2/3 wysokości gałęziami chyba żeby więcej prezentów się zmieściło:o o zgrozo, na zdjęciach forumowiczów pojawiły się takie obrzępalce i to nawet w pięknych gustownych wnętrzach:bash:
może w tym roku będą reklamować choinki powieszone za pień do sufitu? ciekawe ile zaślepionych modą osób by to powieliło...

~~slonko~~
18-09-2013, 09:31
MagieQ bardzo ladnie wyszlo :) podziwiam za wlasna prace, bo nie jeden glazurnik z doswiadczeniem moglby sie zawstydzic ;)
gratuluje !

annNS2
18-09-2013, 10:00
annNS2 :hug: Uroki forum :yes:
wiem dlatego nie mam i nigdy nie mialam zamiaru wdac sie w zadne forumowe sprzeczki ani klotnie :)

reni1980
19-09-2013, 10:30
reni1980, pięknie tam u Ciebie w Twoich wnętrzach, bardzo mi sie podoba.

gdyby mnie było stać na drewno też bym je położyła, ale w życiu jak to w zyciu trzeba się liczyc z kompromisami.
Na szczęście mi ciśnienie nie skacze kiedy muszę sie na nie godzić

Ale u Ciebie na prawdę fajnie, masz super gust. Szczerze.


maggieQ bardzo dziękuję za komplement, najważniejsze , że z ciebie super babka z klasą, bez dąsania się:yes::yes::yes::yes:

annNs2 tak na marginesie, czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałam , że owe płytki są nie modne, tylko, że miałam nadzieję , że już stały się nie modne a to róznica:hug::hug::hug::hug:

annNS2
19-09-2013, 11:08
reni1980 no ok ok :) czyli masz tak jak ja z bialymi kuchniami? ;) lepiej zeby staly sie juz niemodne bo co druga cala biala ;)

reni1980
19-09-2013, 11:39
no niestety, za to twoja bardzo ładna, a ty chcesz zrobić białe fronty:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

w ogóle podziwiam, ze chcesz tak kombinować, jest ok naprawde

annNS2
19-09-2013, 11:42
no wlasnie nie chcialabym za bardzo bialych na dole...ale powoli glupieje i stad ten pomysl :)

reni1980
19-09-2013, 12:05
to nie kombinuj i nie rób nic, pewno, ze można zrobić lepiej ale czy jest sens, tragedii nie ma, ba nawet jest super

bart123
19-09-2013, 23:57
Czytam ten wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, ale jednak chyba szybciej będzie jak zapytam:D
Zamiast typowej kabiny 90x90 w rogu łazienki marzy mi się zwykła szklana ścianka (kabina bez drzwi). I pytanie: jaką minimalną długość powinna mieć taka ścianka żeby nie chlapało za bardzo na łazienkę? Wystarczy ścianka 100cm? Ktoś ma doświadczenia?

reni1980
20-09-2013, 07:42
gdyby mi ktoś powiedział , ze jest to prywatna łazienka w szpitalnym pokoju, powiedziałabym bardzo ładna;) kompletnie mi te kolory nie podeszły zwłaszcza jasna fuga do niebieskiej płytki

duś
20-09-2013, 10:23
również nie moja.
kolory ładne, ale ułożenie płytek (tj. kolorów) - wydaje mi się mocno przypadkowe.

kinka
20-09-2013, 10:29
Moja też nie,najbardziej mi się nie podoba zabudowa geberitu i to że wc nie jest symetrycznie na jej środku.Lepiej by się prezentowała biała szafka pod umywalkę i szerokie lustro bez ramy pomiędzy tymi poziomymi dekorami.

fajna kobieta
20-09-2013, 11:30
Jakby tu napisać żeby Cie nie urazić......Czasem warto wziąć osobę kompetentna do pomocy przy projekcie łazienki.:yes:

IZA30
20-09-2013, 12:10
oj nic sie nie zaczyna...a cisnienie to mi skacze jak czytam takie komentarze...nikt nikomu nie kaze ich 'cierpiec' ani tym bardziej klasc w swoich domach. kazdy robi co mu sie podoba lub/i na co go stac. nic wiecej mnie nie obchodzi. ale denerwuja mnie stwierdzenia typu ''o bosz...ale przecie to juz niemodne'...na forum jest wiele 'modnych' i 'katalogowych' wymuskanych wnetrz, ale to nie ma nic wspolnego z dobrym gustem...i zeby nie bylo - nie pije ani do twojego domku ani do zadnej konkretnej osoby - ot luzne moje wlasne prywatne nic nie znaczace dla pozostalych spostrzezenie ;)

zgadzam się w 100% http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif (http://emotikona.pl/emotikony/):yes: też mnie to straszliwie denerwuje

Mikolaus
20-09-2013, 12:43
również nie moja.
kolory ładne, ale ułożenie płytek (tj. kolorów) - wydaje mi się mocno przypadkowe.


A konkretnie to gdzie "przypadkowe"? Jakoś nie widzę gdzie mogłoby takie być.

@kinka

Kwestia gustu. Mnie się szerokie lustra bez ram nie podobają. Podobnie białe szafki. Mało praktyczne. Poza tym zlewałyby się z resztą wnętrza a miały się wyróżniać.

@fajna kobieta

Za dużo już tu widziałem koszmarków po eksperymentach z "kompetentnymi" projektantami. ;-)

reni1980
20-09-2013, 13:00
Za dużo już tu widziałem koszmarków po eksperymentach z "kompetentnymi" projektantami.

czyli niczego się nienauczyłeś;)

Mikolaus
20-09-2013, 13:14
czyli niczego się nienauczyłeś;)

Wręcz przeciwnie. ;)

reni1980
20-09-2013, 13:21
Wręcz przeciwnie. ;)

czyli w innych pomieszczeniach bo na pewno nie w łazience:no:

Mikolaus
20-09-2013, 13:26
czyli w innych pomieszczeniach bo na pewno nie w łazience:no:

A widzisz, jednak na pewno w łazience. Czegoś nie rozumiem, próbujesz mnie przekonać, że nie podoba mi się to co mi się podoba? :rolleyes:

reni1980
20-09-2013, 13:29
nie absolutnie nie, ja się cieszę , że tobie się podoba , próbuję Ci powiedzieć , że właśnie koszmarek Ci wyszedł

Mikolaus
20-09-2013, 13:30
nie absolutnie nie, ja się cieszę , że tobie się podoba , próbuję Ci powiedzieć , że właśnie koszmarek Ci wyszedł

Gdyż, albowiem, bo? Pomijając "niesymetryczność" miski ustępowej względem obudowy, co wynikło ze względów technicznych pomieszczenia.

kinka
20-09-2013, 13:32
Po co ta dyskusja,ważne że tobie sie podoba,nam nie musi,ale jak wrzucasz fotki to licz się z krytyką.

annNS2
20-09-2013, 13:33
wiadomo ze nikomu tutaj nie bedzie sie podobalo bo lazienka ani nowoczesna, ani klasyczna...najlepiej wyszla czesc z dekorem i trzeba bylo isc w ta strone...te pasy nad wanna i zabudowa geberita do niej nie pasuja ;)

reni1980
20-09-2013, 13:35
pomijając niesymetryczność, tu akurat się nie czepiam , wygląda na szpitalną lub wczesny PRL jak tam wolisz, nie trafione kolory, poszatkowana niebieska płytka na tak małej powierzchni, wzorek dla babci i te półki oklejone płytką, dzisiejsza łazienka po prostu wygląda inaczej, jeśli oglądałeś zamieszczane tutaj fotki to powinieneś wiedzieć do czego piję

Mikolaus
20-09-2013, 13:36
Czyli po prostu kwestia mody i snobizmu. A to przepraszam, chylę czoła. :rolleyes:

reni1980
20-09-2013, 13:42
kwestia smaku a kiczu, tak bym to określiła

Mikolaus
20-09-2013, 13:46
Kwestia gustu. Jeden woli czarne, drugi białe.

Kasia Wojtek
20-09-2013, 13:52
Nie rozkręcajcie się.
Jednym się podoba (w tym właścicielom, co w sumie najważniejsze) innym nie. Po to wrzuca się na forum zdjęcia z wnętrz, żeby je poddać ocenie Forumowiczów. Bywa, że negatywnej, ale niech na tym pozostanie. Co innego negatywna, co innego obraźliwa.

Po mnie generalnie wiele spływa, ale jak skończymy wykończenia, pokażę co nam wyszło i mimo wszystko wolałbym usłyszeć, że np. "nie w moim stylu, jak dla mnie średnio, itd" niż przeczytać, że wyszedł mi koszmarek ;-)

Wizualizację mamy gotową, ale wolę poczekać na realne efekty. Pojeździcie sobie co niektórzy.... :D

reni1980
20-09-2013, 14:07
ale Kasiu nie w moim stylu co oznacza? ja lubię nowoczesne wnętrza ale jak widzę klasyczne i są super to powiem, że są super, nie ma znaczenia styl tylko konsekwencja w urządzaniu w danym stylu, ja nigdy nie oceniam stylu

Mikolaus
20-09-2013, 14:15
ja nigdy nie oceniam stylu

A to ciekawe. W takim razie co oceniasz w poście 12147? Zdefiniuj styl klasyczny. Zdefiniuj styl nowoczesny. To nie muzyka. Nie ma jasnych granic. A to co teraz napisałaś to czysty snobizm.

Kasia Wojtek
20-09-2013, 14:22
Reni - jeśli to do mnie było, bo jednak pisze Wojtek - mi nie chodzi o krytykę, tylko o jej formę :D
Czy ci, którzy delikatnie mówiąc, walą swoimi opiniami po oczach, w życiu realnym też tak komentują? Jak idziecie w gości i gospodyni/gospodarz pyta jak Wam smakowało, to słyszy "koszmar"? :-) Chyba każdy jednak się dwa razy zastanowi.

Mi ta łazienka też nie podchodzi, nie lubię takiego koloru, nie podoba mi się ilość pasków, ozdóbek, sam nie wiem czego. I tyle. Ale przez zwykłą grzeczność, również będąc anonimowym dla większości na forum, od przykrych komentarzy bym się powstrzymał.

Podoba mi się natomiast wcześniej pokazana, również nie wszystkim pasująca łazienka w "drewnie". W górnej też mamy położone płytki drewnopodobne, choć nieco w innym stylu. Wyglądają jak mocno przechodzone, daawno temu pomalowane na niebiesko i mocno wytarte. Do tego będzie "na dobicie" trochę cegły.

reni1980
20-09-2013, 14:25
A to co teraz napisałaś to czysty snobizm.

no proszę cię

po prostu nie rozumiesz co piszę, jeśli widzę klasyczną kuchnię to nigdy nie napiszę , ze mi się nie podoba bo nie w moim stylu, to nie jest argument, o to mi chodziło

reni1980
20-09-2013, 14:29
Wojtek wobec tego, napisze dlaczego ja krytykuję, dlatego aby inni nie powielali błędów, sama się tu wiele nauczyłam i gdybym tu nie trafiła , mój dom pewno w moich oczach wyglądał by dużo gorzej, jeśli będziemy tu sobie pitu, pitu to potem te kwiotki powielamy, ja krytykę kieruję do tych przed bo tym krytykowanym na wiele się nie przyda

duś
20-09-2013, 14:33
A konkretnie to gdzie "przypadkowe"? Jakoś nie widzę gdzie mogłoby takie być.
nie wiem, jak wyglądał proces projektowania, ale trochę to wygląda jak starcie ze sklepowym projektantem, który na siłę próbuje wcisnąć inwestorowi wszystkie płytki z kolekcji.
uważam, że różne płytki stosujemy po to, aby jedne części pomieszczenia zaakcentować, inne ukryć. u ciebie nie widzę w tym konsekwencji. baaa... niesymetryczny kibelek za sprawą koloru rzuca się w oczy (po co ten niebieski udający dywanikna podłodze to już zupełnie nie rozumiem). fugi się nie zgrywają, bo gdzieniegdzie jest dekor, a gdzie indziej nie. brak spójnego pomysłu powoduje, że w oczy rzucają się nie do końca trafne wybory.
nie uważam, żeby płytki były brzydkie, choć to nie moja kolorystyka. biała ściana z dekorem z ostatniego zdjęcia wygląda fajnie i elegancko. ale biało-niebieskie pasy przy wannie - no mam skojarzenie z majtkową bawełną. zupełnie nie wiem, co autor miał na myśli.
nie podobają mi się też meble. po pierwsze "zbyt babciowe", po drugie - wprowadzają dwa kolejne kolory - beż i brąz. nie widzę nawiązania do bieli i błękitu, a beż przy bieli dodatkowo wygląda na brudny choć pewnie łazienka wypucowana.

mam nadzieję, że uzasadnienie dlaczego nie czuję tego klimatu cię satysfakcjonuje i nie odbierzesz tego jako argumentum ad personam.

fajna kobieta
20-09-2013, 14:59
Nikt nie chce Cie krytykować- wrzucajac zdjęcia na forum poddajesz je ocenie.Jednym sie podoba innym nie.Chodzi o to ze na oko te płytki nie wyglądają dobrze czy to nie są jakieś zapasy sprzed kilku lat?Absolutnie nie chce być złośliwa ale nie wyszła ta łazienka.Tak jak piszeRenito nie jest kwestia stylu który sie preferuje tylko kwestia estetyki i konsekwencji pozostania w tym stylu który sie obralo.Moja mama jest aktualnie podczas kapitalnego remontu łazienki- wymiana wszystkich sanitariatow skuwanie kafli....i niestety są to kafle bardzo podobne do Twoich z tym ze łazienka mojej matki liczy sobie 20 lat.Przepraszam jeśli Cie urazilam nie taki malam zamiar.

Elfir
20-09-2013, 15:04
A to ciekawe. W takim razie co oceniasz w poście 12147? Zdefiniuj styl klasyczny. Zdefiniuj styl nowoczesny. To nie muzyka. Nie ma jasnych granic. A to co teraz napisałaś to czysty snobizm.

Styl: wczesne lata 90-te :D

Polacy chcący odbić sobie siermiężnośc PRLu wyposażali wnętrza "na bogato" - w cudzysłowiu, bo bogaci nie byli i "bogato" miało być jedynie na pierwszy rzut oka. Oka, które wcześniej nie miało do czynienia zbyt wiele z pojęciami: design, profesjonalne wzornictwo, styl.
Czyli ze sklepu brano wszystkie możliwe dekory, płytki we wzorki i upychano po ciasnych blokowych łazienkach. Do tego złote szprosy w oknach, plastikowe listwy (bo jaki glazurnik wówczas słyszał o szlifowaniu płytek pod kątem?), kolorowe fugi (bo kiedyś tanie białe cementowe żółkły), plastikowe półki itd. A jak szczęsciarz trafił na glazurnika z polotem i stać go było na płyty kg to miał całą łazienkę we wnękach i halogenkach, na których z dumą eksponował tanie wazoniki z plastikowymi kwiatkami i "afrykańskie" rzeźby ze sklepu "made in China". Czasem nawet samozwańczy "projektanci wnętrz" proponowali takie łazienki klientom (bo się klientom podobały)
Po 15-20 latach, gdy przychodzi czas na remont, widać jak bardzo zmieniło się podejście. I projektantów i posiadaczy łazienek. Stawia się na dużą prostotę, bardzo często na neutralne kolory. Bo prostota i neutralność są może oklepane, ale mniej podlegają wahaniom mody i trudniej coś sknocić projektując samemu. Odważna kolorystyka, ekstrawaganckie wzornictwo wymagają doskonałego wyczucia materiału, koloru, stad lepiej wprowadzać takie elementy pod okiem profesjonalisty.

Urządzanie łazienki to duży koszt. Nie dziwię się, jesli ktoś niezamożny (jak m.in. ja) sam kombinuje, bo nie stać go na DOBREGO projektanta (pomijam entuzjastów po dwutygodniowych kursach). Że kupuje przecenione lub tanie płytki (wielkoformatowe są dużo droższe). Że efekt nie wychodzi "katalogowo". Ale nawet niskim budżetem mozna osiągnac współczesny efekt, a nie "retro lat 90-tych".

Venus_m
20-09-2013, 16:27
Elfir super to ujęłaś :yes:

Mikolaus mnie pokazana przez Ciebie łazienka również się nie podoba. Brak konsekwencji przy zabudowie geberitu i planowaniu dekorów, kolory nie moje ale to akurat bez znaczenia. Łazienka moim zdaniem nie wpisuje się w żaden styl. Oczywiście budujemy i remontujemy aby spełnić własne marzenia, jeżeli dla Ciebie ta łazienka to spełnienie marzeń to ciesz się z niej jak najdłużej, tego Tobie życzę :bye:

GUMISIOWA
20-09-2013, 17:50
Witam, nasza mała łazienka jeszcze nie ukończona, brakuje silikonu w narożnikach, oświetlenia, górnego i nad lustrem i taśm led, nie mówiąc o drzwiach oraz pewnej kulminacji, którą planuję na ścianie naprzeciwko lustra, ... ale może komuś sie spodoba i dla kogoś będzie inspiracją.

Śliczna:)

-ula-
21-09-2013, 11:50
Eh, szkoda, że Mikolaus pogniewał się jednak i usunął zdjęcia.

Oszolom
21-09-2013, 12:38
Eh, szkoda, że Mikolaus pogniewał się jednak i usunął zdjęcia.
Każdy by chyba usunął....został "pojechany" przez pełne dwie strony tego forum.

Trzeba było nie płakać i dręczyć człeka nad rozlanym mlekiem, tylko spróbować pomóc mu.
Na przykład proponując jakieś dodatki, oświetlenie, nie wiem....spróbować coś zmienić aby było lepiej skoro jest tak źle.

Gdzie się podziały tamte dziewczyny........

duś
21-09-2013, 16:34
eh oszołom, zacząłeś dyskusję jakich miliard już było (i miliard będzie) o dopuszczalniej (a w zasadzie chyba w twojej ocenie niedopuszczalnej) krytyce czyichś zdjęć.
to jest publiczne forum, każdy ma prawo do swojego zdania, a osoba wklejająca zdjęcia musi się liczyć z tym, że w gusta wszystkich nie trafi. mniej wrażliwi - robią zwrot na pięcie, usuwają zdjęcia i tyle ich na forum widać. bardziej odporni - łykają krytykę i robią z nią to, co im się podoba.
żadna z opinii, które miały dotknąć mikolausa nie była niekulturalna czy chamska. nikt tu nikogo nie dręczył. najwidoczniej więc użytkownik oczekiwał, że mu forum przyklaśnie i się rozczarował. cóż począć?! trudno się mówi.

Elfir
21-09-2013, 17:14
najwyraźniej sam uznał, co coś nie do końca jest ok, skoro nie potrafił wybronić swojej wizji dekoratorskiej.
Pewnie inaczej zostałby potraktowany gdyby ją przedstawil na zasadzie "nie mam kasy, zrobiłem łazienkę za 1000 zł - pokazuję nie po to by się chwalić, ale po to by pokazać, że w takiej kwocie się da".
Jak pokazuję swój dom, to nie po to by chwalić się jego "wyjątkową" urodą, tylko pokazać jak można tanio wybudować.

reni1980
21-09-2013, 19:17
Każdy by chyba usunął....został "pojechany" przez pełne dwie strony tego forum.

Trzeba było nie płakać i dręczyć człeka nad rozlanym mlekiem, tylko spróbować pomóc mu.
Na przykład proponując jakieś dodatki, oświetlenie, nie wiem....spróbować coś zmienić aby było lepiej skoro jest tak źle.

Gdzie się podziały tamte dziewczyny........


ale aby komuś pomóc, ta osoba musi tego chcieć, przecież mikolaus o nią nie prosił, uważał, że jego łazienka jest bardzo ładna, liczył na ochy i achy, polemizował kiedy kilku z nas wypowiedziało swoje zdanie, a kiedy wszyscy skrytykowali, zabrał się i poszedł;)

Venus_m
21-09-2013, 20:07
dobra NEXTTT :popcorn: kto się odważy? :lol2:

malka
21-09-2013, 20:31
Każdy by chyba usunął....został "pojechany" przez pełne dwie strony tego forum.

Trzeba było nie płakać i dręczyć człeka nad rozlanym mlekiem, tylko spróbować pomóc mu.
Na przykład proponując jakieś dodatki, oświetlenie, nie wiem....spróbować coś zmienić aby było lepiej skoro jest tak źle.

Gdzie się podziały tamte dziewczyny........

Nie każdy, tak jak i nie każdy zamieścił by zdjęcia swoich wnętrz na wątkach, które słyną z pseudokonstruktywnej krytyki domorosłych dizajnerów.
Jedni nie zrobią tego, bo boją się krytyki, inni bo mają w dupie zdanie obcych ludzi, jeszcze inni po prostu nie mają ochoty brać udziału w folwarku próżności (bo to forum od pewnego czasu taką formę przybrało).
Mikolaus miał trzy wyjścia
1 bronić swojego projektu
2 olać jałową gadkę (tym bardziej,że nie prosił o ocenę, a tylko pokazał łazienkę)
3 zwiać - wybrał tę opcję - miał prawo, czyż nie ?? (gdzie te forumowe czasy, gdy nie było opcji edycji postów :rolleyes:)

Anulek2005
22-09-2013, 12:32
dobra NEXTTT :popcorn: kto się odważy? :lol2:

Ja się odważę, tylko trochę posprzątam i założę deskę na miskę wc bo teraz dziurą straszy ;)

fajna kobieta
22-09-2013, 12:36
Ok loża szyderców juz zwarta i gotowa czeka na odważnych.

Oszolom
22-09-2013, 13:40
Hmmm.....
Bardziej lwice czekające przy drodze przez dżunglę.
Jak wychylisz głowę z krzaków i jesteś ładny to pozwolą Ci przejść, jak jesteś "be" to ciach.

Venus_m
22-09-2013, 16:01
Malka folwark próżności? może :yes: ale też jest dużo pomocnych osób na forum.

duś
22-09-2013, 16:16
nikt tu na nikogo nie czyha. ale jesteśmy tu po to, aby gadać, oceniać, konsultować.

GUMISIOWA
22-09-2013, 17:48
Eh, szkoda, że Mikolaus pogniewał się jednak i usunął zdjęcia.

Ja nie wiem czy bym się pogniewała, ale napewno wiem że byłoby mi przykro....

Venus_m
22-09-2013, 18:16
Gumi albo jest się pewnym swoich wyborów albo nie. Wątek jaki jest każdy widzi, tu się ocenia i ostrzega innych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji. Nie chcesz, nie pokazuj - każdy ma wybór :yes:

TAR
22-09-2013, 18:18
nikt tu na nikogo nie czyha. ale jesteśmy tu po to, aby gadać, oceniać, konsultować.



Gumi albo jest się pewnym swoich wyborów albo nie. Wątek jaki jest każdy widzi, tu się ocenia i ostrzega innych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji. Nie chcesz, nie pokazuj - każdy ma wybór :yes:

zgodze się od gadania i konsultowania tak ale już niekoniecznie oceniania. w końcu to watek "łazienki nasze " a nie "ocencie moja lazienke" ;)

Venus_m
22-09-2013, 18:41
TAR tak jak napisałam, jaki wątek jest każdy widzi. W tytule nie ma oceńcie ale to robimy, albo wystawiasz albo nie - nikt nikogo nie zmusza :)

żona m
22-09-2013, 20:49
malka i co ty na to? mnie tu nie było, uwag nie robiłam a afera z krytyką i zabieranie fotek miało miejsce. A ponoć to ja najbardziej gnębię ludziska.

malka
22-09-2013, 21:36
Ja nie wiem czy bym się pogniewała, ale napewno wiem że byłoby mi przykro....


Gumisia, no co Ty :lol:
Czy któryś z nadwornych krytykantów , będzie mieszkał w tych wnętrzach ?
Czy któryś/aś z nich włożył serce, pracę czy pieniądze w ich stworzenie ?
NIE
Więc po jaką cholerę przejmować się ich opinią??

To tak jakbyś szła ulicą, a jakiś ochlej spod budki z piwem by Ci ubliżył, przejmiesz się tym , czy zlejesz gościa ?
Pewnie puścisz uwagę mimo uszu, jak większość normalnych ludzi.

Te sytuacje niczym się nie różnią.

A Twoje wnętrza to raj dla oczu :)


malka i co ty na to? mnie tu nie było, uwag nie robiłam a afera z krytyką i zabieranie fotek miało miejsce. A ponoć to ja najbardziej gnębię ludziska.


Żona m, a Ty naprawdę czujesz się jakaś wyjątkowa ? :)
Nie jesteś jedynym frustratem, podnoszącym poczucie własnej wartości poprzez robienie przykrości innym.

Arnika
22-09-2013, 21:54
Malka folwark próżności? może :yes: ale też jest dużo pomocnych osób na forum.


nikt tu na nikogo nie czyha. ale jesteśmy tu po to, aby gadać, oceniać, konsultować.



zgodze się od gadania i konsultowania tak ale już niekoniecznie oceniania. w końcu to watek "łazienki nasze " a nie "ocencie moja lazienke" ;)


TAR tak jak napisałam, jaki wątek jest każdy widzi. W tytule nie ma oceńcie ale to robimy, albo wystawiasz albo nie - nikt nikogo nie zmusza :)

A ja prosiłam o pomoc w wątku projektowym łazienki, bo musimy podjąć decyzje, zakupić teraz kafle i inne dynksy (od czwartku jestem na rehabilitacji w szpitalu przez kilka tygodni ze sobą i później przychodzi kafelkarz) i pomocy nie otrzymałam, nikt nic nie podpowiedział, nie doradził, nie pomógł..
A pokazałam i rozmiar, i wizki ze sklepu..
Ja się na tym kompletnie nie znam... jak sroka kupiłabym co by mi w oko wpadło.. ale często od czapki...
Po to prosiłam o pomoc..
I nic..
Ale jakbym zrobiła i pokazała, a było by coś nie tak.. too wylano by kubeł zimnej wody.. tylko tyle, że wówczas było by już po ptokach i pewnych rzeczy nie dałoby się już zmienić za nic...

Facet pokazał...Nie podobała się realizacja.. ja bym przemilczała, albo powiedziała, że nie moja bajka... I tak On nic już z tym nie zrobi.. A zranić kogoś można bardzo....
Gumisia.. masz racje... i TARcia i Malka:yes:

duś
22-09-2013, 23:05
eh ja się poddaje.
bez komentarza.

maggieQ
23-09-2013, 08:52
ojej a co tu tak ostro się zrobiło.
Dajcie jakąs ładną łazienkę na ostudzenie atmosfery ;-)))

reni1980
23-09-2013, 09:43
ok od dziś będzie tu pitu, pitu, wszystko będzie piękne i gustowne:)

Venus_m
23-09-2013, 09:44
Arnika pomoc jest dobrowolna i nie możesz jej wymagać lub mieć pretensji jeżeli jej nie otrzymasz. Dużo wsparcia dostaje się na prywatnych wątkach/galeriach tylko trzeba być stałym uczestnikiem. Dla przykładu ja za zaprojektowanie naszych łazienek płaciłam profesjonaliście, dolną mimo że miałam projekt zrobiłam po swojemu, bo byłam świadoma czego oczekuję od tego pomieszczenia...ale to po czasie ;)

Jeżeli nie stać nas na profesjonalistę to zostają nam miliony inspiracji w google, trzeba oglądać :yes: w końcu się coś wyklaruje. Chociaż pracując z projektantem też musiałam wiedzieć co chcę a czego na pewno nie chcę :rolleyes:

Arnika
23-09-2013, 12:00
Reni.. nie chodzi o pitu pitu...;)
Venus_m... prosiłam.. i jeśli nikt nie odpowiedział .. trudno... nie nalegam i nie nalegałam...
Dużo wsparcia dostaje się na prywatnych wątkach/galeriach tylko trzeba być stałym uczestnikiem.
Raczej jestem uczestnikiem FM , i na prywatnych wątkach też... i trochę czytam wybrane tematy, niejednokrotnie nie zabierając głosu wcale.. bo albo się nie znam, albo.. nie chcę urazić kogoś... czasami też nie chwalę, .. są tu tak super realizacje.. że aż szczęka opada... Niestety nie każdego stać na projektanta.. dlatego jeśli jest możliwość i poprosimy o pomoc i ją dostaniemy to super.. jeśli nie.. to też trudno.. nikogo nie można zmusić do czegokolwiek...
Chodziło mi tylko, że jak poprosiłam o pomoc to nikt nie odpowiedział.. a jakbym łazienkę zrealizowała i bym ją pokazała.. to nie chciałabym gromów dostać.. ot tylko to... Dlatego może coraz mniej osób pokazuje swoje realizacje czy to w łazienkach, czy salonach, czy kuchniach.. może się mylę.. ale bardzo często tam zaglądam... nie klikając nic...

Amelia 2
23-09-2013, 12:09
ojej a co tu tak ostro się zrobiło.
Dajcie jakąs ładną łazienkę na ostudzenie atmosfery ;-)))

ok;)
to moja, absolutnie bezstresowa:D
http://img194.imageshack.us/img194/3934/vcfg.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F194%2Fvcfg.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
http://img89.imageshack.us/img89/889/fjm4.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F89%2Ffjm4.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

planuję kiedyś położyć płytki alabastrino bez żadnych dekorów, umywalka będzie nablatowa na "babcinej" komodzie

http://img209.imageshack.us/img209/1133/a55o.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F209%2Fa55o.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

w niewidocznym kącie z lewej strony wc będzie wymurowany prysznic i pod skosem naprzeciwko wanny stara komoda

nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...

Venus_m
23-09-2013, 12:35
Arniko mając świadomość co dzieje się na takich ogólnych wątkach "pokażcie/pochwalcie" możesz sama zdecydować czy pokażesz swoje wnętrza czy zachowasz je dla siebie lub swojego dziennika :yes:

Zastanawia mnie też, że sporo osób pisze o tym, że tu się nie powinno oceniać itp szkoda, że takie głosy pojawiają się tylko kiedy na kogoś spadną gromy, bo jak chwalimy to jest wszystko dobrze, wtedy można oceniać - Malka masz rację, folwark próżności :yes:

Amelia i zastanawiam się teraz czy coś napisać czy nie, chcesz opinii? ;)

maggieQ
23-09-2013, 12:46
ok;)
to moja, absolutnie bezstresowa:D
http://img194.imageshack.us/img194/3934/vcfg.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F194%2Fvcfg.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
http://img89.imageshack.us/img89/889/fjm4.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F89%2Ffjm4.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

planuję kiedyś położyć płytki alabastrino bez żadnych dekorów, umywalka będzie nablatowa na "babcinej" komodzie

http://img209.imageshack.us/img209/1133/a55o.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F209%2Fa55o.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

w niewidocznym kącie z lewej strony wc będzie wymurowany prysznic i pod skosem naprzeciwko wanny stara komoda

nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...


Amelia2 - oczami wyobraźni już widzę jak tam będzie pięknie

reni1980
23-09-2013, 12:48
Amelia cudna, największy plus tej prezentacji wszystko do siebie pasuje:D:D:D:D:D



Niestety nie każdego stać na projektanta..

prawda jest taka , że nie wielu tutaj miało architekta, i kasa nie jest najważniejsza, jest wiele tanich i świetnych realizacji , wedle zasady "kasa kasą - gust trza mieć"

Elfir
23-09-2013, 12:48
ok;)
to moja, absolutnie bezstresowa:D
.


fantastyczny loft! :D

duś
23-09-2013, 12:51
styl industrialny... brawo za konsekwencję :)
(a serio - komoda piękna... moje marzenie)

reni1980
23-09-2013, 12:52
styl skromnie skromny:)

Amelia 2
23-09-2013, 12:53
Amelia i zastanawiam się teraz czy coś napisać czy nie, chcesz opinii? ;)

oczywiście że chcę:yes: z zastrzeżeniem że:
- nie lubię stylu nowoczesnego
- na suficie jest świerkowa szalówka i tak pozostanie
- meble - lubię starocia :rolleyes:
- wanna będzie zmieniona ale nie narożna
- drzwi są pełne proste robione przez stolarza, kolor +- złoty dąb

reni1980
23-09-2013, 12:59
Amelia da się tak mieszkać? tak z ciekawości pytam

TAR
23-09-2013, 13:00
Zastanawia mnie też, że sporo osób pisze o tym, że tu się nie powinno oceniać itp szkoda, że takie głosy pojawiają się tylko kiedy na kogoś spadną gromy, bo jak chwalimy to jest wszystko dobrze, wtedy można oceniać - Malka masz rację, folwark próżności :yes:



gdyby te gromy w wielu przypadkach nie byly takie chamskie mysle, ze nikt nie robilby problemu. Venus doskonale o tym wiesz, temat byl niejednokrotnie podnoszony, czytasz wybiorczo jak ci wygodnie.
mnie np. kompletnie nie pasuje Twoja lazienka ani wizualnie ani kolorystycznie ale czy napisalam ci : koszmarek, tragedia!!! itp. Nic z tych rzeczy - forma przekazu jaka spotyka sie w tym watku, watku o kuchniach i o salonach jest zenujaca, a egzaltacja poniektorych osob np. na temat drewnopodobnych kafelek wzbudza tylko smiech.
nie twierdze tez, ze ostatnia "zjechana" lazienka mi sie podobala ale nie osmielilabym sie uzywac takich sformułowań jak co poniektórzy.

reni1980
23-09-2013, 13:04
TAR


na temat drewnopodobnych kafelek wzbudza tylko smiech.

ale tak można powiedzieć, jakoś nie zauważyłam twojej reakcji


nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...

reni1980
23-09-2013, 13:06
drugie słowa obrażają mnie, nikt mnie nie obroni?

Elfir
23-09-2013, 13:10
TAR - mnie też wiele kuchni i łaizienek nie odpowiada wizualnie czy kolorystycznie ale to nie oznacza, że są koszmarne czy tragedią.

Postarajcie się rozróżniać teksty "NIE W MOIM STYLU" od "BEZ ŻADNEGO STYLU".

Przykładowo jeśli kuchnia jest labolatoryjnie biała lub ciężko rzeźbiona w ciemnym dębie - zdecydowanie nie jest w moim stylu Ale, jesli jest konsekwentna stylistycznie, dopasowana do domu, kształtu pomieszcenia, wykonana poprawnie pod względem ergonomicznym, to ją pochwalę, bo chwalę styl a nie moje upodobania.

Łazienka o której dyskutujemy nie została skrytykowana, bo jest niebiesko-biała czy niskobudżetowa. Skrytykowano ją bo była po prostu brzydka stylistycznie.

TAR
23-09-2013, 13:11
ok;)
to moja, absolutnie bezstresowa:D
http://img194.imageshack.us/img194/3934/vcfg.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F194%2Fvcfg.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
http://img89.imageshack.us/img89/889/fjm4.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F89%2Ffjm4.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

planuję kiedyś położyć płytki alabastrino bez żadnych dekorów, umywalka będzie nablatowa na "babcinej" komodzie

http://img209.imageshack.us/img209/1133/a55o.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F209%2Fa55o.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

w niewidocznym kącie z lewej strony wc będzie wymurowany prysznic i pod skosem naprzeciwko wanny stara komoda

nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...


Amelia - rządzisz :D

Amelia 2
23-09-2013, 13:11
reni1980 a Ty takie masz?
do nikogo nie piję tylko proszę wziąć pod uwagę mój przestarzały gust przy ew. poradach:yes:

reni1980
23-09-2013, 13:12
Proszę aby każdy to przeczytał ze zrozumieniem chociaż 3 razy:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:



Przykładowo jeśli kuchnia jest labolatoryjnie biała lub ciężko rzeźbiona w ciemnym dębie - zdecydowanie nie jest w moim stylu Ale, jesli jest konsekwentna stylistycznie, dopasowana do domu, kształtu pomieszcenia, wykonana poprawnie pod względem ergonomicznym, to ją pochwalę, bo chwalę styl a nie moje upodobania.

reni1980
23-09-2013, 13:13
reni1980 a Ty takie masz?
do nikogo nie piję tylko proszę wziąć pod uwagę mój przestarzały gust przy ew. poradach:yes:

ale ja cię zrozumiałam, pisałam do Tar którą zabolały moje słowa więc pomyślałam, że twoje też powinny, a mam właśnie takie

Amelia 2
23-09-2013, 13:23
Amelia da się tak mieszkać? tak z ciekawości pytam

pewnie!
wiele osób mieszka całkiem na betonach ale u siebie :yes: ja mam parter wykończony, łazienkę też ale wolę tę na poddaszu bo jest duża, widna i nie trzeba płytek szorować:D beton pociągnęłam gruntem więc i mopem można go umyć...
mam inne piorytety, ważniejszy był podjazd i ogrodzenie, teraz syn idzie na płatne studia a w totka jakoś nie udaje mi się trafić:(
pomału, powoli wszystko się ... przynajmniej mam czas na przemyślenie:cool:

TAR
23-09-2013, 13:24
ale ja cię zrozumiałam, pisałam do Tar którą zabolały moje słowa więc pomyślałam, że twoje też powinny, a mam właśnie takie

dziewczyno wyluzuj, ani twoje slowa mnie bola ani ziebia ani grzeja. moze ty powinnas zapisac sie na kurs czytania ze zrozumieniem :cool:

malka
23-09-2013, 13:25
Proszę aby każdy to przeczytał ze zrozumieniem chociaż 3 razy:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:


Ty przeczytaj dziesięć :)

w ramach pokuty ;)


przykładowo jeśli kuchnia jest labolatoryjnie biała lub ciężko rzeźbiona w ciemnym dębie - zdecydowanie nie jest w moim stylu Ale, jesli jest konsekwentna stylistycznie, dopasowana do domu, kształtu pomieszcenia, wykonana poprawnie pod względem ergonomicznym, to ją pochwalę, bo chwalę styl a nie moje upodobania.


Nawet krytykować można z klasą, tylko by umiejętnie to robić trzeba po prostu samemu mieć klasę :)



a ja nigdy nie polubię drewnopodobnych płytek, dla mnie paskudztwo, myślałam , że stały się już niemodne, no nic trzeba będzie jeszcze poczekać


Jezusie znowu się zaczyna, no nie cierpię ich i tyle, ciśnienie mi skacze kiedy je widzę , ale to moje zdanie i finito w temacie



gdyby mi ktoś powiedział , ze jest to prywatna łazienka w szpitalnym pokoju, powiedziałabym bardzo ładna;) kompletnie mi te kolory nie podeszły zwłaszcza jasna fuga do niebieskiej płytki


nie absolutnie nie, ja się cieszę , że tobie się podoba , próbuję Ci powiedzieć , że właśnie koszmarek Ci wyszedł

czy to samo pomieszczenie może być jednocześnie koszmarkiem i czymś ładnym ?? :rolleyes:


pomijając niesymetryczność, tu akurat się nie czepiam , wygląda na szpitalną lub wczesny PRL jak tam wolisz, nie trafione kolory, poszatkowana niebieska płytka na tak małej powierzchni, wzorek dla babci i te półki oklejone płytką, dzisiejsza łazienka po prostu wygląda inaczej, jeśli oglądałeś zamieszczane tutaj fotki to powinieneś wiedzieć do czego piję

A tak w ogóle, to macie tu jakiś konkurs "kto bardziej dopierdoli ? "
Bo od dłuższego czasu prześcigacie się nawzajem w jakże wysublimowanej krytyce.

reni1980
23-09-2013, 13:26
dziewczyno wyluzuj, ani twoje slowa mnie bola ani ziebia ani grzeja. moze ty powinnas zapisac sie na kurs czytania ze zrozumieniem :cool:

no chyba Cię ziębią, skoro je zacytowałaś

Venus_m
23-09-2013, 13:28
TAR dziwię się, że dopiero teraz piszesz, że moja łazienka to koszmarek. Ja się swoich wnętrz nie wstydzę, dobrze się w nich czuję, a to że dla kogoś są bez gustu to nie mój problem. Łazienka pasuje do koncepcji domu. Jakby nie patrzeć to tak trzęsiesz się nad krytyką a sama teraz niezbyt konstruktywnie ją wyraziłaś, ale nie gniewam się. Każdy ma prawo do własnego zdania :)

Amelia nie wiem po co te zastrzeżenia, mnie się podoba bardzo :D lubię babcine regały, a ten kredens jest super :rolleyes:

P.S. Malka :rotfl: o Chryste, ale mi humor poprawiłaś ostatnim zwrotem :lol2:

reni1980
23-09-2013, 13:28
wiesz malka chyba masz rację, lepiej przemilczeć i w duchu pomyśleć o ja pierdolę co za łazienka i nadal iść z uśmiechem na twarzy

TAR
23-09-2013, 13:35
TAR dziwię się, że dopiero teraz piszesz, że moja łazienka to koszmarek. Ja się swoich wnętrz nie wstydzę, dobrze się w nich czuję, a to że dla kogoś są bez gustu to nie mój problem. Łazienka pasuje do koncepcji domu. Jakby nie patrzeć to tak trzęsiesz się nad krytyką a sama teraz niezbyt konstruktywnie ją wyraziłaś, ale nie gniewam się. Każdy ma prawo do własnego zdania :)

Amelia nie wiem po co te zastrzeżenia, mnie się podoba bardzo :D lubię babcine regały, a ten kredens jest super :rolleyes:

P.S. Malka :rotfl: o Chryste, ale mi humor poprawiłaś ostatnim zwrotem :lol2:


Venus nie zrozumialas, nie napisalam ze koszmarek a to, ze mi nie pasuje wizualnie i kolorystycznie. te zwroty (koszmarek, tragedia) podalam jako przyklad wypowiedzi niektorych osob.

Venus_m
23-09-2013, 13:38
TAR nie mogę zrozumieć, ale też nie chcę zrozumieć po co tak się przejmujesz jak inni piszą, jak krytykują? Dla mnie ważne co ja piszę a nie ktoś inny. Nasze wypowiedzi na forum świadczą o nas samych:rolleyes:

reni1980
23-09-2013, 13:46
no nic dajmy już spokój, najbardziej mi się podoba hasło " loża szyderców " i zakładam , że siedzę w pierwszym rzędzie:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

malka
23-09-2013, 13:46
P.S. Malka :rotfl: o Chryste, ale mi humor poprawiłaś ostatnim zwrotem :lol2:

Bardzo się cieszę, że Ci humor poprawiłam, niemniej uważam, że gdybyś zrozumiała co chcę powiedzieć, nie było by już tak śmiesznie.
To co dzieję się na wątkach wnętrzarskich jest po prostu niesmaczne.

to nie była wycieczka personalna - tak dla jasności ;)



wiesz malka chyba masz rację, lepiej przemilczeć i w duchu pomyśleć o ja pierdolę co za łazienka i nadal iść z uśmiechem na twarzy

Pewno,że tak :)
Przecież chyba zdajesz sobie sprawę ,że jednym, czy nawet setką postów, smaku człowieka nie nauczysz. A skoro on czuje się dobrze w takim wnętrzu - super, niech się cieszy swoim szczęściem.


Co by można po mnie sobie pojechać - nie cierpię paneli, płytek drewnopodobnych, starych gratów, beżów i różu, zielonych i niebieskich łazienek,durnostojek - kurzołapek , szmat w oknach, bidetów w "gościnnych" łazienkach, ścian w krzykliwych kolorach i pseudo strukturalnych tynków...oj długo by tak jeszcze można :lol:
I nim zaczniecie sobie używać na mnie - jedno zdanie
ŻADNA Z TYCH RZECZY NIE PRZESZKADZA MI W CZYIMŚ DOMU :)

Amelia 2
23-09-2013, 13:47
kobitki, przystopujcie i dajcie sobie po buziaku bo już chyba za ostro się dzieje:eek:
specjalnie wrzuciłam swoją super-łazienkę dla rozluźnienia atmosfery ale widzę że nie na wiele się to zdało:(

GUMISIOWA
23-09-2013, 13:51
Amelia-ja tez oczami wyobraźni widze przyszłe piękno tej łazienki,poza tym czapki z głów za zacięcie i życiowe podejście że czasem trzeba poczekać:)

TAR-masz rację,siła przekazu i wyrażania opinii na tym forum stała się przerażająca:o

malka-dziękuje za ciepłe słowa w stosunku do moich wnetrz:),pół żartem -parsknęłam na monitor jak przeczytałam tytuł proponowanego nowego wątku;)

Venuska-Twoj dom jest jednym z moich ulubionych,ale na serio miałaś projektantke do górnej łazienki:o;)

Venus_m
23-09-2013, 13:51
Malka zrozumiałam :yes: mnie rozśmieszyła rozbrajająca szczerość Twojej wypowiedzi, bez "ą,ę". Nie musisz być niemiła :)

Gumi dzięki :) Tak miałam, nie raz pisałam że praca z projektantem bardzo mi pomogła. Współpraca była luźna, bardziej nakreślenie co gdzie w jakiej ilości, ale ja takiego projektanta szukałam. Do łazienek nie mam za grosz wyobraźni, każda wizyta na Bartyckiej kończyła się prawie rozstrojem nerwowym. Ja i mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego.

reni1980
23-09-2013, 13:53
malka i w końcu do sedna dochodzimy


Przecież chyba zdajesz sobie sprawę ,że jednym, czy nawet setką postów, smaku człowieka nie nauczysz. A skoro on czuje się dobrze w takim wnętrzu - super, niech się cieszy swoim szczęściem.


dokładnie ale innych już tak

eveee
23-09-2013, 13:56
Amelia nic nie zmieniaj - tak jest bosko!!! :)

reni1980
23-09-2013, 13:56
Gumiska rozwaliłaś mnie

GUMISIOWA
23-09-2013, 13:59
Gumiska rozwaliłaś mnie

no widzisz da się bez koszmarka:lol2:,żartuje ofcourse:rolleyes:

reni1980
23-09-2013, 14:10
no widzisz da się bez koszmarka:lol2:,żartuje ofcourse:rolleyes:

są dwa typy, myślą tak samo źle ale jeden powie to głośno, drugi przemilczy lub odpowie wymijająco, pierwszy będzie chamem a drugi hipokrytą, każdy wybiera kim chce być

Venus_m
23-09-2013, 14:12
Amelia a może pokażesz jak planujesz tę łazienkę wykończyć?

sorry ale ta dyskusja przedłuża się bez celu :)

reni1980
23-09-2013, 14:12
a wracając do koszmarków, je nie użyłam tego słowa pierwsza tylko właściciel niebieskiej łazienki, używając tego określenia dla innych łazienek tu zamieszczanych wcześniej

malka
23-09-2013, 14:13
Malka zrozumiałam :yes: mnie rozśmieszyła rozbrajająca szczerość Twojej wypowiedzi, bez "ą,ę". Nie musisz być niemiła :)



Venuska, tak jak mówiła - nic personalnego.
Mnie po prostu jest przykro patrząc jak to forum sięga szamba.
Tu nie ma już dobrych rad w stylu, przemaluj ścianę, tu są rady - podłóż C4 pod swój dom, bo takie gówno wybudowałeś ,że rzygać się che.
Tu jest parę wrażliwych osób, które takie teksty na prawdę biorą bardzo do siebie.
Nie rzadko kosztem wielu wyrzeczeń robią łazienkę, kuchnię, czy inne wnętrze, a tu jeb- lawina krytyki i jeden zgryźliwy post za drugim - no żywcem jak konkurs, kto mocniej, kto dosadniej dopieprzy.

Po co ??
Te słowa, wnętrza już nie zmienią.



malka i w końcu do sedna dochodzimy


dokładnie ale innych już tak

NIe, nie łudź się, jest masa osób, które dziś pokierowane za rączkę zrobią coś gustownego, a jutro walną tam jeden z "koszmarków".
Ale Reni - to ich koszmarki :) może je lubią, może tak chcą, może o tym marzyli - po co im to psuć.
I to nie ma nic wspólnego z hipokryzją.

Jeśli mnie , personalnie ktoś zapyta.
Malka, co sądzisz - odpowiem, nawet jeśli pytającemu się odpowiedź nie spodoba.
Ale nie mam obowiazku odpowiadania na pytania rzucone w sieć :no:

Venus_m
23-09-2013, 14:17
Malka owszem, niektórych wypowiedzi (może i moje w mniemaniu innych osób) są zbyt dosadne. Nie bardzo rozumiem i nie zamierzam sobie tym zawracać głowy, bo tak jak pisałam nasze wypowiedzi o nas świadczą :yes: Najlepiej to jak każdy zacznie od siebie a nie przez kilka stron poucza innych ;)

malka
23-09-2013, 14:18
no cóż - każdy ma inne hobby :)

fajna kobieta
23-09-2013, 14:22
ok;)
to moja, absolutnie bezstresowa:D
http://img194.imageshack.us/img194/3934/vcfg.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F194%2Fvcfg.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
http://img89.imageshack.us/img89/889/fjm4.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F89%2Ffjm4.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

planuję kiedyś położyć płytki alabastrino bez żadnych dekorów, umywalka będzie nablatowa na "babcinej" komodzie

http://img209.imageshack.us/img209/1133/a55o.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F209%2Fa55o.jpg%2F)


Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

w niewidocznym kącie z lewej strony wc będzie wymurowany prysznic i pod skosem naprzeciwko wanny stara komoda

nie cierpię modnych laboratoryjnych bezdusznych kanciastych szafek, zwłaszcza białych na wysoki połysk...Jesli pozostaniesz konsekwentna przy wykańczaniu tej łazienki to szykuje sie naprawdę ładne cacko.I choć kompletnie nie w moim stylu to podoba mi sie.Styl industrialny jest ok ale u siebie go nie chce i nie widzę co nie oznacza ze jest be...

Amelia 2
23-09-2013, 14:24
Amelia a może pokażesz jak planujesz tę łazienkę wykończyć?

szczerze mówiąc nie wiem jak zrobić jej wizualizację:confused: ma nietypowy kształt L bo jest powiększona o część korytarza i pod dachowym skosem... możesz polecić jakiś program ?

GUMISIOWA
23-09-2013, 14:25
są dwa typy, myślą tak samo źle ale jeden powie to głośno, drugi przemilczy lub odpowie wymijająco, pierwszy będzie chamem a drugi hipokrytą, każdy wybiera kim chce być

Reni-z całym szacunkiem ,ale to że nie dopierniczam komuś tekstem niegustowna drewnopodobna łazienka lub koszmarek nie czyni mnie hipokrytą(na marginesie drewnopodobna łazienka jak dla mnie BOSKA)

Zdaje sobie sprawę ,że moja czarna łazienka dla wielu będzie KOSZMAREM I ZŁEM KONIECZNYM ,ale jestem wdzięczna jeśli ktoś nie rzuci mi tym w twarz....
Jedyną miną ,która mówiła wszystko w temacie mojej czarnej ,bezokiennej łazienki -była mina dziadka,ale on ma 84 lata i ma do tego prawo-chociaż nawet on nie powiedział głośno ze jest koszmarna....TO PEWNIE KWESTIA KULTURY I POKORY DO ŻYCIA JAKĄ NIEKTORZY PREDZEJ CZY PÓŻNIEJ NABIERAJĄ...A NIE HIPOKRYZJI....

Ja wam dziołchy tylko gratuluje że jesteście tak pewne swoich wnętrz i uważacie je za ósme cudy świata ,ze na innych to "huzia na Józia"....

reni1980
23-09-2013, 14:29
Ja wam dziołchy tylko gratuluje że jesteście tak pewne swoich wnętrz i uważacie je za ósme cudy świata ,ze na innych to "huzia na Józia"....

no chyba żartujesz, chętnie wymienię moje" kwiotki"

reni1980
23-09-2013, 14:30
Zdaje sobie sprawę ,że moja czarna łazienka dla wielu będzie KOSZMAREM I ZŁEM KONIECZNYM ,ale jestem wdzięczna jeśli ktoś nie rzuci mi tym w twarz....

Gumiś nie o tym prawimy, jedyne co można by o niej złego powiedzieć np to to że czarnej nigdy bym nie zrobiła bo nie lubię tego koloru, wolę jasne, a to żaden argument tylko subiektywne odczucie

fajna kobieta
23-09-2013, 14:33
GUMISIOWA jak Twoja łazienka moze być dla kogoś koszmarem ??? Moze nie być w kogoś stylu ale to nie zmienia faktu ze jest piękna! No już kogo jak kogo ale Twoja ocenić jako koszmarem to chyba z czystej zazdrości albo braku obiektywizmu...

Venus_m
23-09-2013, 14:35
Amelia ja "pracowałam" na darmowej wersji pro100 :yes: dobre chociażby aby nakreślić jak to będzie w środku, chociaż Ty sprzęty już masz :rolleyes: ja rysując w dolnej łazience rozstaw sprzętów przestraszyłam się, że przedobrzyłam i zmieniłam w całości, tj. ograniczyłam się do minimum. Chyba najlepiej jest mieć swój wątek i czekać na rady innych + inspiracje :yes:

GUMISIOWA
23-09-2013, 14:40
GUMISIOWA jak Twoja łazienka moze być dla kogoś koszmarem ??? Moze nie być w kogoś stylu ale to nie zmienia faktu ze jest piękna! No już kogo jak kogo ale Twoja ocenić jako koszmarem to chyba z czystej zazdrości albo braku obiektywizmu...

No widzisz fajna kobieto-a jednak....Właśnie może nie być w czyimś stylu na przykład....W moim stylu nie była łazienka pana który usunął zdjęcia a nie napisałam ze jest do dupy.....na przykład....:yes:
I oczywiście skorzystam z "folwarku próżności"(notabene będzie to moje drugie ulubione powiedzenie ostatnio dotyczące tego forum po "haj faszjon" marnej joli:lol2:-więć skorzystam i bardzo podziękuje za miłe słowa:D

reni1980
23-09-2013, 14:42
Właśnie może nie być w czyimś stylu na przykład....

Gumiś ale my nie oceniamy czyjegoś stylu, bo każdy ma taki jak lubi

GUMISIOWA
23-09-2013, 14:50
Gumiś nie o tym prawimy, jedyne co można by o niej złego powiedzieć np to to że czarnej nigdy bym nie zrobiła bo nie lubię tego koloru, wolę jasne, a to żaden argument tylko subiektywne odczucie

guzik prawda:yes:-tak samo jak ktoś nie lubi czarnego tylko biale może powiedzieć ze moja jest koszmarna,wy nie lubiałyście niebiesko-beżowej i mebli i właśnie tak określiłyście tego pana....żaden subiektywizm:D

poza tym nikt nie pomyślał ze może to ktoś po 50-tce,albo mieszka w Wólce Małej i same PGR-y do okoła i postawili Leroy Merline i takie były tanie wiec takie kupili i ze ktoś poczucia przestrzeni nie ma jak wszystkie HAJ FASZJON dyzajnerki z FM:lol2:,więc po co te pomyje na głowe....A może po prostu ktoś ciułał na tę łazienke długo i cieszył się że coś wyciułał a tu chlup -zimny prysznic....

Tak czy inaczej ja przepraszam tu wszystkich zebranych i potencjalnych chcących się ujawnić (dodać im otuchy:lol2:)i musze się wyłączyć z tej dyskusji i dokończyć organizacje domu i dziecka-bo od poniedziałku wracam do pracy...po dwóch latach i strasznie ,strasznie się cieszę:D:D:D

reni1980
23-09-2013, 14:55
wiecie co laski ja wam strasznie zazdroszczę , ze żyjecie w takim świecie , gdzie każdy dla każdego jest miły i uczynny, każdy każdego lubi i wogóle, hmm gdzie takie jest życie?


albo mieszka w Wólce Małej i same PGR-y do okoła i postawili Leroy Merline i takie były tanie wiec takie kupili i ze ktoś poczucia przestrzeni nie ma jak wszystkie HAJ FASZJON

hmm jest internet i trochę chęci

Gumiś takim sposobem myślenia siedzielibyśmy dziś w lesie i palili ognisko, aby się ogrzać

Venus_m
23-09-2013, 14:55
Gumi to nie chodzi o to czy nasze wnętrza są ósmymi cudami świata :no: tylko o to, czy są zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami :rolleyes: nieważne ile gromów zostanie posłanych na moją górną łazienkę, my w niej świetnie wypoczywamy :yes: Zawsze prosiłam o szczere opinie, jeżeli ktoś się krępował tutaj zapraszam do mnie na wątek :bye:

GUMISIOWA
23-09-2013, 15:05
wiecie co laski ja wam strasznie zazdroszczę , ze żyjecie w takim świecie , gdzie każdy dla każdego jest miły i uczynny, każdy każdego lubi i wogóle, hmm gdzie takie jest życie?



hmm jest internet i trochę chęci

Gumiś takim sposobem myślenia siedzielibyśmy dziś w lesie i palili ognisko, aby się ogrzać

Oj nie Renia-ja to mam papure niewyparzoną-jeśli mi ktoś za skóre zajdzie osobiście lub krzywdę mojej rodzinie chce zrobić -oj to ja potrafie być niemiła wtedy,ale żeby tak na obcego,bez powodu....

Co do internetu-tez guzik prawda,mam w rodzinie kobity co maja po 37 lat i nigdy w zyciu nie zamawiają niczego przez internet bo się boją....Albo nigdy nie ma ich w domu bo zapierniczaja ciężko fizycznie na 2 zmiany,w masarni-żeby panie haj faszjon wędlinke miały na stole:yes: i rozne inne zawody,nie zmienia to faktu ze wcale w lesie nie siedzą tylko ciężkim tyraniem mają domy-w niektórych przypadkach bez kredytu.
Pomagałam jednej po 7 latach mieszkania zrobić lazienke bo nie wiedziała jak to ugryźć-jak jej zaproponowałam pokazanie gotowej na FM w dziale Lazienki powidziala-Gracjana daj spokój przecież to forum to nie jest dla zwykłych zjadaczy chleba.....Pewnie niektóre przeczytane wypowiedzi mogą człowieka skłonić do takiego myślenia....

kinka
23-09-2013, 15:18
Mikolaus,szkoda że się wycofałeś i zabrałeś zdjęcia,powinieneś być dumny że twoja łazienka wzbudziła tyle emocji i ciągnie się przez 5 stron na forum.Dziewczyny tak naprawdę to jest wiele gorszych łazienek dlatego dziwi mnie aż taka krytyka i dyskusja na ten temat.Ciekawe czy ktoś się odważy teraz wrzucić swoją.

Venus_m
23-09-2013, 15:26
Gumi wszystko prawda, ale skoro na FM ktoś umie wrzucić zdjęcia to i inspiracji potrafiłby poszukać :yes: Niektóre Haj faszon (yn? ;) ) nie potrafią zdjęć wstawić i nie wstydzą się pytać. Kto pyta nie błądzi.

Powodzenia w pracy :bye:

Arnika
23-09-2013, 17:30
Gumisia.. w wielu wypowiedziach z Tobą się zgadzam.. w baaardzo wielu..
Twoja czarna łazienka wygoniła mnie do sklepu pooglądać kafle.. fakt .. ładne... nawet miałam zakusy robić taką.. ale nie mam na tyle odwagi... chciałam Twoje wnętrza pooglądać, ale nie znalazłam.. jak masz gdzieś foty i mogę prosić o dostęp , to poproszę...
Ja np po to pytam, aby z wieeelu propozycji sklepowych kafli wybrać te, które np pasują do mojego domu.. oczywiście pokazując kilka tych ,które wpadły mi w oko...
Venuska.. nie wszyscy potrafią wyobrazić sobie taki dekor, bez dekoru, taki kolor z takim kolorem.. ja nie bardzo.. mogłabym zrobić spory misz masz...
I można tak do niewykończonego domu wprowadzić się, bez skończonej łazienki, czy salonu, bez podjazdu czy ocieplenia i tynków.. ja tak wprowadzałam się i bez kuchni nawet, a garnki myłam przed garażem w plumpce.. teraz po 3 latach mieszkania a po 4 latach od wbicia łopaty będziemy kończyć ostatnią łazienkę.. ale za to nasz dom nie ma ileś tam tysięcy kredytu w banku.., nie martwię się o spłatę, .. mąż sam pracuje, i to ciężko, i niestety nie mam na projektanta wnętrz...

Amelia 2 .. komoda babcina boska.. ja bym ją do swojego salonu wstawiła..

Venus_m
23-09-2013, 18:14
Arnika coś kosztem czegoś, ja mam kredyt, miałam projektanta, też ciężko pracujemy z mężem. Nie potrafiłam sobie czegoś wyobrazić to za to zapłaciłam. Jeżeli nie możesz zapłacić za projekt proś o pomoc/kombinuj sama/ przeglądaj tysiące inspiracji - ja teraz potrafiłabym urządzić się bez projektanta, ale mam za sobą 4 lata oglądania masy zdjęć.Też wprowadzałam się do niegotowego domu, bez podłogi na górnym hollu i bez stopni drewnianych, bez mebli. Coś za coś, ale może o finansach nie tutaj? ;)

GUMISIOWA
23-09-2013, 18:25
Arnika-poszło na priva

TAR
23-09-2013, 18:26
Gumi a czy ja tez mogę, kiedyś widziałam i nagle dziennika niet

Mmelisa
23-09-2013, 18:29
Gumi a czy ja tez mogę, kiedyś widziałam i nagle dziennika niet
ja tez kiedys... :rolleyes:
a moje sprawy wykonczeniowe juz coraz blizej i potrzebuje inspiracji ;)

reni1980
23-09-2013, 18:32
bo zapierniczaja ciężko fizycznie na 2 zmiany,w masarni-żeby panie haj faszjon wędlinke miały na stole


:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: naprawdę nie kumam czemu twoja wypowiedź ma służyć, wiesz każdy tyra tak jak musi, gdyby panie zdobyły inny zawód może by tak tyrać nie musiały, a Ty z tych haj faszjon co po wędlinkę przychodzą do sklepu, czy nie?

GUMISIOWA
23-09-2013, 18:34
:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: naprawdę nie kumam czemu twoja wypowiedź ma służyć, wiesz każdy tyra tak jak musi, gdyby panie zdobyły inny zawód może by tak tyrać nie musiały, a Ty z tych haj faszjon co po wędlinkę przychodzą do sklepu, czy nie?
a skad ty wiesz jaki zawod one maja i co się w zyciu stało ze sa gdzie sa...
pokory Renia więcej pokory:)
nie, wlasnie uważam ze ja nie z tych haj faszjon;)-wbrew pozorom nie;)

reni1980
23-09-2013, 18:34
mam w rodzinie kobity co maja po 37 lat i nigdy w zyciu nie zamawiają niczego przez internet bo się boją....

czyli jednak mogą tylko się boją, ale wybór jest, każdy go ma

reni1980
23-09-2013, 18:39
a skad ty wiesz jaki zawod one maja i co się w zyciu stało ze sa gdzie sa...
pokory Renia więcej pokory:)
nie, wlasnie uważam ze ja nie z tych haj faszjon;)-wbrew pozorom nie;)

no właśnie nie wiem, sama przykład dałaś, i nie bardzo rozumiem go? pokory powiadasz, wiesz i ja w życiu tyrałam aby mieć to co mam, a dzis też tyram ale u siebie i chodze po wędlinkę, każdy w życiu ma wybór i decyduje o swoim życiu

Venus_m
23-09-2013, 18:39
Reni, Gumi temat rzeka, a to jednak wątek łazienkowy ;) nie każdy jest stworzony do bycia managerem, potrzebni są też szeregowi pracownicy :yes: nie ma sensu obrażać żadnej grupy zawodowej.

GUMISIOWA
23-09-2013, 18:42
No cóż ...To prawda....Gdyby jednak kierować się poziomem publicznych wypowiedzi np. na tematy lazienkowe-zastanawiam się do jakiej grupy wykształcenia możnaby zakwalifikować niektórych tu menadżerów;)

reni1980
23-09-2013, 18:43
nikt nie obraża, tylko nie trzeba pracować fizycznie aby pracować, każda praca jest ciężka i w każdej można zarobić, a chyba człowiek jest kowalem swego losu czy nie?

reni1980
23-09-2013, 18:49
No cóż ...To prawda....Gdyby jednak kierować się poziomem publicznych wypowiedzi np. na tematy lazienkowe-zastanawiam się do jakiej grupy wykształcenia możnaby zakwalifikować niektórych tu menadżerów;)

najlepiej jest wtedy, kiedy komuś coś zarzucamy a czynimy tak samo

Venus_m
23-09-2013, 18:52
mam wrażenie, że ta dyskusja ma podłoże w jakiś niezrealizowanych ambicjach, nie moja sprawa - tak jak powiedziała Reni "każdy jest kowalem własnego losu" z mojej strony EOT.

Reni chodź do mnie, o farbach rozprawiamy :hug:

reni1980
23-09-2013, 18:56
a ja o farbach to nie mam nic do powiedzenia:lol2::lol2::lol2::lol2: ale idę

GUMISIOWA
23-09-2013, 18:57
Renia nawet tego nie skomentuje-nie ma tutaj zadnej publicznej wypowiedzi z mojej strony która bylaby dowalajaca jakiejś osobie-NIGDY.
Sa dwie osoby które mi niezle namieszaly z tego forum i to ze mogłam prywatnie to skomentować to zupełnie inna sprawa...

Ja nie obrazam ciebie ani innych osob-nie taka jest moja intencja tylko komentuje sposób komentarza w miejscu publicznym:P;)

reni1980
23-09-2013, 19:07
nie o to mi gumiska biega ale kiedy czytam, ze pani w masarni jest biedna bo podaje szynkę paniusi w sklepie, to no sorry, każdy miał prawo pokierowąć swoim życiem tak aby robić co się chce, innym się to udało, innym nie ale czy to oznacza , ze kobieta sukcesu to paniusia przychodząca po wędlinkę, tak to zabrzmiało Gumiśka, ta paniusia może zakuwała w nocy aby zdobyć wyszktałcenie a pani z masarni balowała na imprezach, nie wiesz tego, każdy ma tyle ile w życiu zrobił

Marta&Marek-
23-09-2013, 19:23
nie o to mi gumiska biega ale kiedy czytam, ze pani w masarni jest biedna bo podaje szynkę paniusi w sklepie, to no sorry, każdy miał prawo pokierowąć swoim życiem tak aby robić co się chce, innym się to udało, innym nie ale czy to oznacza , ze kobieta sukcesu to paniusia przychodząca po wędlinkę, tak to zabrzmiało Gumiśka, ta paniusia może zakuwała w nocy aby zdobyć wyszktałcenie a pani z masarni balowała na imprezach, nie wiesz tego, każdy ma tyle ile w życiu zrobił

Jestes szczęściarą, że na swojej drodze spotkalas tylko tych co sie nie uczyli i teraz sa fizycznymi i tych, ktorzy zakuwali i maja piekne domki.....nie mialas w klasie kolegow/kolezanek, ktorzy byli mega inteligentni ale niestety rodzicow nie bylo stac na studia wiec z pokora przyjeli mature, po ktorej musieli pracowac zeby sie utrzymac.....?? Ja osobiscie szanuje takich ludzi poniewaz poznalam wiele takich wartosciowych osob.....i poznalam tez na studiach darmozjadow balujacych za pieniadze rodzicow, nie majacych pojecia o zyciu.....gdyby rodzice odcieli zrodelko ich misja studiowania dobiega konca bo nie potrafia nawet przezyc dnia za 10zl.

reni1980
23-09-2013, 19:34
Jestes szczęściarą, że na swojej drodze spotkalas tylko tych co sie nie uczyli i teraz sa fizycznymi i tych, ktorzy zakuwali i maja piekne domki.....nie mialas w klasie kolegow/kolezanek, ktorzy byli mega inteligentni ale niestety rodzicow nie bylo stac na studia wiec z pokora przyjeli mature, po ktorej musieli pracowac zeby sie utrzymac.....?? Ja osobiscie szanuje takich ludzi poniewaz poznalam wiele takich wartosciowych osob.....i poznalam tez na studiach darmozjadow balujacych za pieniadze rodzicow, nie majacych pojecia o zyciu.....gdyby rodzice odcieli zrodelko ich misja studiowania dobiega konca bo nie potrafia nawet przezyc dnia za 10zl.

ja spotykam różnych ludzi, takich którzy coś osiągnęli w życiu bo chcieli, takich darmozjadów, którym nie chce się pracować, takich którzy potrafią tylko dziecko zrobić kobiecie i nic poza tym, takich którzy cięzką pracą dom wybudowali i takich co wszystko dostali od rodziców a nikt ich nie nauczył pracować, ale też nauczyłam się jednego , że chęć do pracy i chęć do życia moze spowodować , ze człowiek coś osiągnie i cos po sobie zostawi, ja osiągnęłam więcej niż moi rodzice i niczego od nikogo nie dostałam, pracowałam sama dla siebie od kiedy skończyłam liceum, na swoje poszłam mając 21 lat, więc wiem co to życie i praca, szanuję każdego kto pracuje nie ważne gdzie i takiego co umie radzić sobie w życiu, bo dzis oprócz wykształcenia trzeba właśnie umieć sobie radzić w zyciu, a na studia poszłam dopiero teraz, bo wcześniej musiałam zarobić na utrzymanie 2 moich dzieci i zapewnienie im tego czego sama nie miałam

Mmelisa
23-09-2013, 19:54
zycie... ;)

214158

reni1980
23-09-2013, 19:56
no cała prawda:)

Marta&Marek-
23-09-2013, 20:12
ja spotykam różnych ludzi, takich którzy coś osiągnęli w życiu bo chcieli, takich darmozjadów, którym nie chce się pracować, takich którzy potrafią tylko dziecko zrobić kobiecie i nic poza tym, takich którzy cięzką pracą dom wybudowali i takich co wszystko dostali od rodziców a nikt ich nie nauczył pracować, ale też nauczyłam się jednego , że chęć do pracy i chęć do życia moze spowodować , ze człowiek coś osiągnie i cos po sobie zostawi, ja osiągnęłam więcej niż moi rodzice i niczego od nikogo nie dostałam, pracowałam sama dla siebie od kiedy skończyłam liceum, na swoje poszłam mając 21 lat, więc wiem co to życie i praca, szanuję każdego kto pracuje nie ważne gdzie i takiego co umie radzić sobie w życiu, bo dzis oprócz wykształcenia trzeba właśnie umieć sobie radzić w zyciu, a na studia poszłam dopiero teraz, bo wcześniej musiałam zarobić na utrzymanie 2 moich dzieci i zapewnienie im tego czego sama nie miałam

Super, gratuluje. Masz powody do dumy.....tylko nie rozumiem skad ta tendencja do dyskryminowania ludzi....? Wyobraz sobie teraz sytuacje, ze (biorac pod uwage twoj powyzszy zyciorys) ktos mowi ci "nic w zyciu nie osiagnelas, nie postaralas sie odpowiednio, nie wykorzystalas swoich 5 min w zyciu i zle wybralas". Dla ciebie sa to doskonale wybory i jestes z nich dumna....ale byc moze dla kogos kto osiagnal jeszcze wiecej twoje zycie jest jego minimum....moze nawet byloby porazka......Jak bys sie czula? Przyklad moze zbyt przerysowany ale mam nadzieje, ze czytelny....
Odpowiesz na pewno, ze tobie wystarcza i ze jestes szczesliwa....ok, wierze.....wiec jak widzisz czesto obcesowe komentarze nic nie wnosza, tylko rania innych.

reni1980
23-09-2013, 20:16
ależ oczywiście , że można osiągnąć więcej niż ja




:eek::eek::eek:

maciek_michal
23-09-2013, 20:16
Wybieram się w tym tygodniu na Drzwi Otwarte Duravit (w Łazienkach z pomysłem). Tzn. nie wiem czy się wybieram. Jestem zakochany w wannie PAIOVA, z tym, że widziałem ją tylko na wizualizacjach. I tu rodzi się pytanie - jakie są Wasze doświadczenia z Duravitem?

reni1980
23-09-2013, 20:17
ja nie mogę nic zarzucić moim kibelkom

maciek_michal
23-09-2013, 20:21
A u jakiego dystrybutora kupowane? Kusi mnie żeby ogarnąć na tych drzwiach otwartych architekta z łazienek z pomysłem, jak cena będzie przystępna to i instalatorów.

reni1980
23-09-2013, 20:24
ja kupowałam w necie, odbierałam osobiście

Arnika
23-09-2013, 20:24
A ja właśnie wybrałam Duravita wc, bidet i umywalkę, .. spodobały mi się i stylistyczni i wykonanie przekonało mnie, lepsze jest od rocci..

reni1980
23-09-2013, 20:27
ja właśnie umywalki nie mam , więc już zadroszczę kompletu:)

maciek_michal
23-09-2013, 20:28
W czym jest lepsze? !@#$#@#$ nienawidzę kupowania rzeczy, na których się nie znam.

Venus_m
23-09-2013, 20:34
a ja od siebie odradzę KOŁO - chociaż nikt nie pytał, ale gdyby ktoś się zastanawiał nie polecam :no:

Arnika
23-09-2013, 20:37
Rocca nie jest "dolana " szkliwem we wszystkich zakamarkach , szczególnie na obrzeżu tu gdzie spływa woda zw spłuczki, duravit jest oblany szkliwem wszędzie..
Z Roccą mam problem z domyciem.. niby tam nie widać, ja szoruję.. ale ja wolałabym mieć czysto wszędzie.. jalk jest wszędzie dobrze szkliwione to nie będzie tego problemu (mam nadzieję)
I rocca jest szkliwiona przez maszynę, a duravit przez człowieka.. oby rzeczywiście jakość dobra była..
I cena w sam raz.. nie zabiła mnie, choć z całą pewnością nie wybrałam wersji najbardziej modnej , bidet nie ma klapy, ale.. one nie mają nawet w Hall wolno opadającego systemu, więc deska która ma to wolno by spadała a klapa z bidetu pierdut... duravit też w bidecie nie ma tego systemu... to będzie bez klapy....;)

Arnika
23-09-2013, 20:40
Koło używałam z srylion lat temu w mieszkaniu, było wówczas OK.. teraz byliśmy u znajomych.. masakra.. Umywalka zachodziła jak diabli, trudna do mycia.. to samo z wc.. Czyli jakość teraz żadna.. czyli co..? pewnie zaczęli produkować u chińczyków...
Wolę dopłacić i mieć ciut lepszą jakość...

Venus_m
23-09-2013, 20:44
Ja też, ale nie wymienię czegoś co jest w miarę ok, tylko jakość pozostawia trochę do życzenia po 2 latach, pieniędzy z drzew to ja nie zbieram :no: innych za to ostrzegam. Rocca Hall dla mnie super :)

Arnika
23-09-2013, 20:46
Ja mam w łazience i WC Damę senso..
Teraz postawię na Duravit ale serii nie pamiętam teraz,,,.... D.. cośtam...

GUMISIOWA
23-09-2013, 21:16
Koło używałam z srylion lat temu w mieszkaniu, było wówczas OK.. teraz byliśmy u znajomych.. masakra.. Umywalka zachodziła jak diabli, trudna do mycia.. to samo z wc.. Czyli jakość teraz żadna.. czyli co..? pewnie zaczęli produkować u chińczyków...
Wolę dopłacić i mieć ciut lepszą jakość...

U nas KOLO w gornej łazience-umywalka i wanna-miodzio ale kibelek niestety to co Arnika mowi-zachodzi niemiłosiernie:(

Oszolom
23-09-2013, 21:18
Urzekła mnie Twoja opowieść Reni1980....
Ale i tak ja mam lepszą.....
To nie miejsce na takie "come backi", poza tym ja nie lube wywalać w pełni swojego priva na światło dzienne.
Każdy jest kowalem swojego losu, czasami tylko los staje się bardzo okrutny i tutaj....dopiero widać kim naprawdę jesteś.

f.5
23-09-2013, 21:37
Wybieram się w tym tygodniu na Drzwi Otwarte Duravit (w Łazienkach z pomysłem). Tzn. nie wiem czy się wybieram. Jestem zakochany w wannie PAIOVA, z tym, że widziałem ją tylko na wizualizacjach. I tu rodzi się pytanie - jakie są Wasze doświadczenia z Duravitem?


W czym jest lepsze? !@#$#@#$ nienawidzę kupowania rzeczy, na których się nie znam.

Dodam od siebie
wanna o której napisałes kosztuje na ceneo od 3000 zł
pytanie dlaczego akrylowa wanna tyle kosztuje bo co ???

bo jest made by duravit - i teraz......
osobiscie troszke dołozyłem i kupiłem stalową emaliowaną ktora tez nie jest bez wad ale na pewno bedzie trwalsza niz akryl.

co do srocza - kibla znaczy się to roznica z roccą jest taka ze deska wolnoopadajaca w rocce po 4 latach jest do kosza.(zawiasy padają)
miałem 2 kibeli z rocca i obie deski wysiadły.

z duravitem nie wiem jak jest ------- po 4-5 latach będę miał wyrobioną opinię.
jedno jet pewne deski w rocce są ciezkie i twarde przynajmniej seria sydney
deska w kibelku vero jest lekka i delikatna moze dlatego nie ma problemow z zawiasami ????

yokasta
23-09-2013, 22:04
O mamo jakie dyskusje.

Swoich łazienek się nie wstydzę, chociaż jeszcze paru elementów (kinkiety, niedomalowane sufity, nieskonczone malowanie szablonem) nie ma :) i w najblizszym czasie nie bedzie. I wiecie co? Korzysta mi sie z nich super, podobaja mi sie i pewnie niedlugo przyjdzie z nimi rozstac. Na zywo wygladaja lepiej no ale co tam :D.

Dolna:
214226 214227

Górna, świeżynka i maksymalnie po kosztach (wlasnie zauwazylam szary papier do mycia okien :oops:, sorry nie ukladałam do zdjec):
214230 214231 214232

rasia
23-09-2013, 22:43
Och! Jak milo Cię widzieć Yokastko!:D Uwielbiam łazienki "po kosztach" :). Obie są super i obie do Ciebie świetnie pasują:yes:. A papier tylko podkreśla styl retro;). Buziak:hug:.

amglad1
24-09-2013, 06:35
Prześliczne!!!!!!!!!
dolna - cukiereczek:)
jestes bardzo zdolna kobietką, serdecznie gratuluję:)
pozdrawiam z Nadmorza:bye:

Venus_m
24-09-2013, 08:06
Yokasta bardzo ładnie :) mój faworyt to oczywiście ta z szablonem, podoba mi się też dekoracja okna oraz taca przy wannie, bardzo :yes: papieru musiałam szukać 2 razy :lol2:

reni1980
24-09-2013, 08:07
Oszolom chyba tylko księżniczki mają życie usłane różami;)

duś
24-09-2013, 08:51
hehe ja też szukałam papieru za 2 razem :)))
pięknie to wyszło. a górna łazienka i pomysł z szablonem - absolutnie wspaniała (choć nie podoba mi się to, co w oknie). jestem pod wrażeniem twojej anielskiej cierpliwości ;)

gawkat
24-09-2013, 09:24
O mamo jakie dyskusje.

Swoich łazienek się nie wstydzę, chociaż jeszcze paru elementów (kinkiety, niedomalowane sufity, nieskonczone malowanie szablonem) nie ma :) i w najblizszym czasie nie bedzie. I wiecie co? Korzysta mi sie z nich super, podobaja mi sie i pewnie niedlugo przyjdzie z nimi rozstac. Na zywo wygladaja lepiej no ale co tam :D.

Dolna:
214226 214227

Górna, świeżynka i maksymalnie po kosztach (wlasnie zauwazylam szary papier do mycia okien :oops:, sorry nie ukladałam do zdjec):
214230 214231 214232

bardzo podoba mi się ta szafka pod umywalkę w górnej łazience, zdradzisz skąd?

Ogólnie nie moja stylistyka, ale podoba mi się, spójnie i ciekawie

yokasta
24-09-2013, 10:09
Amglad, dzieki :hug:.

Rasiu, czasem tesknie za swoim watkiem ale potem wracam na ziemie :). Po kosztach i tak wyszło dużo :lol2: ale lepsze to niż gk na scianach i osb na podłodze :D.

Ateno, Ven, Dus dziekuje (Duś Ty chyba gołe okna lubisz :)? Jak sie dorobie to rzymskie maja byc w domu a teraz jest co jest :D).

Gawkat, na pewno chcesz wiedziec? To biurko z Ikei :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30213076/ odwrócone tyłem :D.

duś
24-09-2013, 10:24
(Duś Ty chyba gołe okna lubisz :)? Jak sie dorobie to rzymskie maja byc w domu a teraz jest co jest :D).

o nie, gołe stanowczo nie. rzymską w tym oknie widzę, podobnie jak wszelkie żaluzje i shuttersy. i nawet jakąś inną firankę. no ta mi po prostu nie leży.
ale jak powiedziałam - na ogólny odbiór to w ogóle nie wpływa hehe

gawkat
24-09-2013, 12:50
Amglad, dzieki :hug:.

Rasiu, czasem tesknie za swoim watkiem ale potem wracam na ziemie :). Po kosztach i tak wyszło dużo :lol2: ale lepsze to niż gk na scianach i osb na podłodze :D.

Ateno, Ven, Dus dziekuje (Duś Ty chyba gołe okna lubisz :)? Jak sie dorobie to rzymskie maja byc w domu a teraz jest co jest :D).

Gawkat, na pewno chcesz wiedziec? To biurko z Ikei :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30213076/ odwrócone tyłem :D.

no pewnie, że na pewno. Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje jak najbardziej. Ostatnio już kilka razy się okazało, że coś mi się spodobało, a to ikea. A początkowo twierdziłam, że nie będę przecież wszystkiego w ikei kupować. dzięki, muszę mu się przyjrzeć na żywo

piu
24-09-2013, 12:55
O mamo jakie dyskusje.

Swoich łazienek się nie wstydzę, chociaż jeszcze paru elementów (kinkiety, niedomalowane sufity, nieskonczone malowanie szablonem) nie ma :) i w najblizszym czasie nie bedzie. I wiecie co? Korzysta mi sie z nich super, podobaja mi sie i pewnie niedlugo przyjdzie z nimi rozstac. Na zywo wygladaja lepiej no ale co tam :D.

Dolna:
214226 214227

Górna, świeżynka i maksymalnie po kosztach (wlasnie zauwazylam szary papier do mycia okien :oops:, sorry nie ukladałam do zdjec):
214230 214231 214232obie śliczne, a pomysł z biurkiem IKEA genialny :) Gdybyś nie napisała, że nie dokończone są malowanki szablonem, nawet bym tego nie zauważyła. Myślałam, że to jakaś luksusowa tapeta :)

piu
24-09-2013, 12:57
MaggieQ jesteś wielka :yes:
nawet jakby mi dopłacili to bym się sama nie podjęła
czapki z głów :jawdrop: przyłączam się :yes: I do tego masz klasę !

Arnika
24-09-2013, 13:46
Yoka.. super masz łazienki.. a ta II to rzeczywiście masz anielska cierpliwość.. ja myślałam, ze to tapeta...

yokasta
24-09-2013, 14:18
Duś, racja tylko roleta więcej kosztuje niż kawałek szmatki a firanka Lill została obcięta i związana bo mój kot sobie upodobał te firanki do robienia okienek :lol2:. Na shuttersy mnie nie stać a żaluzja jest kłopotliwa (mam na dole :/).

Gawkat, niestety to biurko ma dziurę na kable i trzeba z tym kombinować (na zdjęciu zasłonięte przykrywką od słoika :D miszcz improwizacji ze mnie).

Piu, Arniczko, dziękuję. Na zywo moja mama też myślała, że to tapeta :yes: więc może jest nie najgorzej ;). Do tej pory łazienka była cała biała lekko industrialna więc i dla mnie to spora zmiana.

Kasia Wojtek
24-09-2013, 14:25
Yokasta - jeśli można - jak macie zabezpieczone ściany w górnej łazience? Jakaś folia w płynie, wodoodporna farba itd?

Wzorek.... szukałem wszędzie, tylko nie na ścianie. Tam przecież widziałem tapetę :-)

yokasta
24-09-2013, 15:11
Sciany? Nijak :). Folia w plynie nie nadaje sie na sciany, folie mamy pod kaflami w prysznicu na dole. Farba tez zwykla bo wzielo nas na malowanie pare dni temu o 21 :) i malowalismy tym co bylo hehe.

A tak z ciekawosci, dlaczego akurat o gorna pytasz? :)

iminde
24-09-2013, 16:13
Witam,
ja postawiłem na nowoczesną łazienkę - dużo w niej betonu i cegieł. Zobaczyć ją można na moim blogu, dokładnie tutaj:
http://www.imindesign.pl/lazienka_w_wersji_surowej/

Kasia Wojtek
24-09-2013, 18:28
Yokasta, zapytalem o gorna bo do dolnej mamy juz plytki na sciany i jakos tak z rozpedu mi wyszlo :)

Jesli sie nie myle macie GK na scianach, nie boisz sie wilgoci w miejscach bez plytek?

yokasta
24-09-2013, 19:32
Nie boje sie :no:, sciany byly zaimpregnowane. Mamy dom kanadyjski, gk wszedzie. W lazienkach są okna i wentylacja, mysle ze bedzie ok.

Sniper
25-09-2013, 00:31
OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.
214455


Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.
214458


A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.
214457

MagdaZZZ
25-09-2013, 01:05
OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.
214455


Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.
214458


A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.
214457

Dokładnie taki sam układ jak w łazience mojej córki - przyznaj się - odgapiłeś? ;) My tylko zrezygnowaliśmy z bidetu, a całą ścianę za kibelkiem zabudowaliśmy szafą na wymiar - zamiast półek nad geberitem. Obok geberitu w tej zabudowie znalazło się idealne miejsce na pralkę:yes:
Parawan na stałe czy uchylny? Ile paneli? (przepraszam, na zdjęciu nie widać:oops:) Ja planuję dać jeden duży panel uchylny - ale właśnie się waham.

Ogólnie super. Bardzo mi się kolorystyka podoba:yes: Świetny przykład na monochromatyczne wnętrza - da się to ugryźć jak widać:yes:

Nie wiedziałam, że Catalano ma taką fajną serię w odcieniach beżów - super! Gratuluję. Dobra robota. Nic dodać nic ująć :)

Mogę prosić o namiary na kinkiety? Wydawało mi się, że asortyment Casto znam na pamięć, ale takich nie widziałam... może jakiś link? Albo chociaż kod produktu? Będę wdzięczna:hug:

Pozdrawiam:bye:

f.5
25-09-2013, 01:07
http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) bije na głowę dotychczasowe tu zamieszczone nie mam pytan.
daj namiar proszę na szczotkę do wc firmy tiger.......

MagdaZZZ
25-09-2013, 01:29
http://emotikona.pl/emotikony/pic/0wink.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) bije na głowę dotychczasowe tu zamieszczone nie mam pytan.
daj namiar proszę na szczotkę do wc firmy tiger.......

Znajdziesz w LM na pewno, Casto chyba też? Chyba, że to jakiś specjalny model;) Na zdjęciu nie widać dokładnie niestety. Sniper - mógłbyś dodać zdjęcia detali???

annNS2
25-09-2013, 07:11
sniper uklad identyczny z moim tylko u mnie bez bidetu (w zamian szafa na mazidla itepe) a blat pod umywalka pociagniety do konca - bardzo praktyczne rozwiazanie - idealnie miesci przewijak ;)

reni1980
25-09-2013, 08:18
sniper czapki z głów za takie chęci:yes::yes::yes: że też ci się chciało:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Amelia 2
25-09-2013, 09:01
imindesign cały dom masz w tym stylu? cegły są naturalne czy ręcznie formowane? ogólnie super chociaż wolę styl drewniano-beżowo-babciowy:rolleyes:

sniper gratuluję pomysłowości i humoru:yes: a wanna to stalowa czy akrylowa? ;)

f.5
25-09-2013, 09:25
sniper gratuluję pomysłowości i humoru:yes: a wanna to stalowa czy akrylowa? ;)

nie widzisz ze akrylowa ??? no chyba nie papierowa ......takie pytania!!!! Duravit nie robi stalowych eeech

monika0109
25-09-2013, 09:31
a to nasza łazieneczka ;)214482

Amelia 2
25-09-2013, 10:34
a to nasza łazieneczka ;)214482

piękna, elegancka:yes: a najfajniejsze jest to trójkątne okienko:cool:

Nesska
25-09-2013, 11:09
sniper ale wodę to troszkę brudnawą macie....;)

asiazett
25-09-2013, 11:25
No co Ty Nessia. Ja doszłam o co chodzi. To szampan się leje http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) ;)

Ale trzeba przyznać, że fach w rękach wykonawca ma i że się do pracy przykłada :yes:

kinka
25-09-2013, 11:43
Monika0109 możesz pokazać drugą stroną łazienki,jaką ma szerokość?

reni1980
25-09-2013, 11:58
a to nasza łazieneczka ;)214482

eligancko:)

Elfir
25-09-2013, 12:06
Bardzo ładnie zachowana konsekwencja białych poziomych lini - wysokośc płytek i szafki pod oknem.

greengirl
25-09-2013, 12:21
Super to wygląda ! Kolory świetne

iminde
25-09-2013, 12:21
Sniper - dobre, naprawdę dobre :)

iminde
25-09-2013, 12:25
imindesign cały dom masz w tym stylu? cegły są naturalne czy ręcznie formowane? ogólnie super chociaż wolę styl drewniano-beżowo-babciowy:rolleyes:

sniper gratuluję pomysłowości i humoru:yes: a wanna to stalowa czy akrylowa? ;)

Amelia2
Cały dom, a raczej mieszkanie ;) jest urządzone w stylu minimalistycznym, trochę surowym. Lubię te klimaty. Cegły są ręcznie formowane, niestety. Ale na żywo wyglądają naprawdę dobrze.
Też lubię styl drewniano-beżowo-babciowy, ale stwierdziłem, że mam jeszcze czas na taki ;)
ps. dzięki za miłe słowa :)

monika0109
25-09-2013, 13:59
Monika0109 możesz pokazać drugą stroną łazienki,jaką ma szerokość?

dołączę zdjęcie wieczorkiem bo nie mam przy sobie :) cała łazienka ma po podłodze 14m2, szerokosc ma ponad 3 m a długosc ponad 4m ...

duś
25-09-2013, 15:46
@sniper - mistrzostwo :) to się nazywa rzetelne przygotowanie

fajna kobieta
25-09-2013, 18:47
OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.
214455


Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.
214458


A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.
214457
Wielki szacun za chęci i pomysł!!!

piu
25-09-2013, 19:14
OK, wrzucam moją łazienkę. Proszę o surowe oceny.

Na wprost wejścia szafka z jasnego forniru, robiona na zamówienie. Na niej umywalka Catalano Premium 80. Bateria umywalkowa Grohe Eurocube. Lustro jakieś proste z Castoramy wklejone między płytki. Na ścianach, jak widać, gres ABK Fossil. Kinkiety z Leroy Merlin. Trochę słabo świecą.
214455


Na podłodze płytki ABK Soleras pociągnięte aż na zabudowę stelaży Geberit. Po prawej na stelażach podwieszane wc i bidet Catalano Zero 55 New. Nad geberitem mała półeczka a wyżej szafki z jasnego forniru, identycznego jak szafka umywalkowa. Szczotka do wc i uchwyt na papier firmy Tiger.
214458


A po lewej stronie wanna Duravit Vero 170x75 z wylewką i baterią podtynkową Grohe Eurocube. Wyżej deszczownica, również Grohe. Między umywalką a wanną parawan, ale tak wypucowany że nie widać na zdjęciu.
214457 ja bym nie łączyła Fossil i Soleras, lepiej dać jedną kolekcję zamiast zestawiać fornir i płytki drewnopodobne. Lustro zrobiłabym o innych proporcjach :)

monika0109
26-09-2013, 07:49
monika0109 możesz pokazać drugą stroną łazienki,jaką ma szerokość?
214643[/attach[attach=config]214644

kinka
26-09-2013, 08:25
Monika0109 dzięki za zdjęcie,byłam ciekawa jak masz wszystko rozmieszczone,bo mam łazienkę takich samych wymiarów (3,15x4,50).Szkoda że pokazałaś tylko część dlatego nieśmiało proszę o więcej fotek.

monika0109
26-09-2013, 09:44
Monika0109 dzięki za zdjęcie,byłam ciekawa jak masz wszystko rozmieszczone,bo mam łazienkę takich samych wymiarów (3,15x4,50).Szkoda że pokazałaś tylko część dlatego nieśmiało proszę o więcej fotek.

ok nie ma problemu zrobie dzis wieczorem kazdej scianie fotke :)

Sniper
26-09-2013, 13:11
Dokładnie taki sam układ jak w łazience mojej córki - przyznaj się - odgapiłeś? ;) My tylko zrezygnowaliśmy z bidetu, a całą ścianę za kibelkiem zabudowaliśmy szafą na wymiar - zamiast półek nad geberitem.

A pochwalisz się jakąś fotką tych szafek? Może skorzystam z inspiracji? :)


Parawan na stałe czy uchylny? Ile paneli? (przepraszam, na zdjęciu nie widać:oops:)

W obecnym mieszkaniu mam jednoskrzydłowy Huppe o szer. ok. 85 cm. Szerokość jest wystarczająca, myślę że 75 cm też dałoby radę przy ostrożnym prysznicu. Uszczelka na dole fatalnej jakości - bardzo szybko się rozsypała, a znalezienie nowej w sklepach graniczy z cudem. Oryginalna załatwiana przez serwis kosztuje jakieś obrzydliwe pieniądze (coś ok. 170 PLN), dlatego kupiłem uniwersalną na allegro i okazała się o niebo lepsza. Czyszczenie szyby to koszmar. Niektórzy twierdzą, że wystarczy po prysznicu zgarnąć wodę ściągaczką, ale u mnie nie przynosi to oczekiwanych rezultatów. Kamień jak diabli. Ciężko doszorować. Parawan jest zamontowany na wannie o szerokości 75 cm, więc składa się tylko pod kątem ok. 45 stopni (nie da się całkiem "przytulić" go do krótkiego boku). Mi to jednak w niczym nie przeszkadza. Oglądałem parawany dwuskrzydłowe i jakoś mnie nie przekonują. Za dużo ruchów trzeba wykonać, żeby je złożyć/rozłożyć. A jak pomyślę o konieczności szorowania tych miejsc przy zawiasach, to mnie ciarki po plecach przechodzą. Ja jestem zdecydowanie na NIE. Ale żonie podoba się właśnie dwuskrzydłowy. :)


ja bym nie łączyła Fossil i Soleras, lepiej dać jedną kolekcję zamiast zestawiać fornir i płytki drewnopodobne. Lustro zrobiłabym o innych proporcjach :)

Cenna uwaga, wezmę to przy okazji kolejnego remontu, aczkolwiek liczę że obecna łazienka wytrzyma min. 10 lat. ;-) Włożyłem w nią naprawdę dużo serca. A lustro... no kurcze, nie miałem innego kartonu!

monika0109
27-09-2013, 14:11
Monika0109 dzięki za zdjęcie,byłam ciekawa jak masz wszystko rozmieszczone,bo mam łazienkę takich samych wymiarów (3,15x4,50).Szkoda że pokazałaś tylko część dlatego nieśmiało proszę o więcej fotek.

niestety dzis nie chca mi sie zaladowac zdjecia ,sprobuje w weekend:)

maciek_michal
28-09-2013, 09:23
Rocca Hall dla mnie super :) No i odwiedziłem te drzwi otwarte w łazienkach z pomysłem. Podziękować chciałem. Zarąbiście mi się spodobały aranżacje Roca (oczywiście konsultant nic o żadnym "niedolewaniu" nie wie). Teraz się zastanawiam nad wyborem internet vs. salon. I skłaniam się mimo wszystko ku salonowi. To i instalatorów przeszkolonych zaraz ogarnę.

tereska_ka
02-10-2013, 08:18
Witam. Czy właściciel tego wc może się do mnie odezwać na priv i napisać jaka jest szerokość pomieszczenia :) będę bardzo wdzięczna bo mam problem z zamontowaniem umywalki w swoim wc :(

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze ile może kosztować lustro które chce wstawić pomiędzy płytki wymiar ok 75cm x 80cm ?


215915

kinka
02-10-2013, 08:21
Bo płytkach można wywnioskować ze szerokość łazienki to 1m,płytki (60x60cm),ale mogę się mylić.

reni1980
02-10-2013, 08:28
moim zdaniem 80- 90 cm, a ja mam 1 m i jest szerzej, ale wiadomo to zgadywanka

tereska_ka
02-10-2013, 08:29
mnie się wydaje, że jest tu chociaż 1 m ale chciałabym być pewna bo ja mam 80 cm szerokość i jeśli to też okazało by się, że ma 80 cm szerokość to jest pełna podziwu że nie jest ciasno. tak przynajmniej wnioskuję ze zdjęcia.

kinka
02-10-2013, 08:37
Szerokość sedesu to standardowo 40cm,patrząc na płytkę ma ona 60cm + kawałek następnej ok 40cm daje 1m,blacik ma pewnie 30cm.

agatah
02-10-2013, 08:44
Witam. Czy właściciel tego wc może się do mnie odezwać na priv i napisać jaka jest szerokość pomieszczenia :) będę bardzo wdzięczna bo mam problem z zamontowaniem umywalki w swoim wc :(

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze ile może kosztować lustro które chce wstawić pomiędzy płytki wymiar ok 75cm x 80cm ?


215915

Sedes ma ok. 35 cm szerokości, płytki są prawdopodobnie 60 cm, więc szerokośc pomieszczenia na oko 90 cm.


O cenę lustra zapytaj u szklarza. Nie będzie drogie.
Ja za moje 150x 130 cm zapłaciłam niecałe 200 zło.

tereska_ka
02-10-2013, 08:52
bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

fajna kobieta
02-10-2013, 11:52
Witam. Czy właściciel tego wc może się do mnie odezwać na priv i napisać jaka jest szerokość pomieszczenia :) będę bardzo wdzięczna bo mam problem z zamontowaniem umywalki w swoim wc :(

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze ile może kosztować lustro które chce wstawić pomiędzy płytki wymiar ok 75cm x 80cm ?


215915U mnie jest 120 cm szerokości i powiem szczerze ze ...ciasno.:(

annNS2
02-10-2013, 12:29
ciasno to jest w tej LAZIENCE ;) lazienka tesciow, w bloku z lat 50tych bez mozliwosci ruszenia czegokolwiek ;) metraz imponujacy, budzet rowniez ;) nawet zdjecia sa kiepskie ale uwazam ze wyszla swietnie :)

ps. jedyna rzecza na ktora nie mialam wplywu to wybor uchwytow do szuflady ;P kiedys sie poprostu pojawily ;)

Gosiaczek!
02-10-2013, 12:58
Hehe :D no rzeczywiście, mało subtelne te uchwyty. Wiadomo jednak, że dla starszych ludzi co innego jest ważniejsze.
Ładna, spokojna ta łazieneczka. Tylko ten kibelek pod kątem ustawiony niezbyt dobrze wygląda. No ale jak trzeba wszystko zmieścić na takiej powierzchni to w pełni to rozumiem. Gdyby był na prosto to pralka by przeszkadzała?
Ta szafka wisząca też średnio wygląda. To już jednak kwestia gustu, bo napewno jest bardzo użyteczna.

annNS2
02-10-2013, 13:22
niestety nie dalo sie inaczej ustawic toalety....poza tym glowni uzytkownicy do niskich nie naleza wiec ta pralka moglaby przeszkadzac ;) szafka wiszaca faktycznie uroku nie dodaje ale gdzies trzeba trzymac kosmetyki ;) szkoda ze nie mam zdjec przed :)

Gosiaczek!
02-10-2013, 13:36
Oooo tak, w przypadku łazienek remontowanych to zdjęcie przed wyzwala okrzyk "wow" :yes::D

Venus_m
02-10-2013, 15:01
Tereska najlepiej narysuj sobie w swojej łazience kredą na wylewce co gdzie ma stać, albo pokuś się jak kolega Sniper na super rzeczywistą makietę :rolleyes: :lol:

mnie lustro o podobnym wymiarze kosztowało 90 zł.

piu
02-10-2013, 16:53
niestety nie dalo sie inaczej ustawic toalety....poza tym glowni uzytkownicy do niskich nie naleza wiec ta pralka moglaby przeszkadzac ;) szafka wiszaca faktycznie uroku nie dodaje ale gdzies trzeba trzymac kosmetyki ;) szkoda ze nie mam zdjec przed :)

Jak na taką malutką łazienkę i dużą ilość sprzętów wyszło naprawdę dobrze :yes: Na plus jasne płytki i poziome dekory, które powiększają optycznie małą przestrzeń oraz duże lustro.

Na minus wc - może jednak dało się zrobić wc narożne, lepiej by wyglądało

http://domoshop.pl/userdata/gfx/2ad9bf4aa1718f93a9e590e9ce51cc7c.jpg http://www.superlazienki.pl/images/ceramika/big/koh18557W+18580Wxl.JPG


http://domoshop.pl/userdata/gfx/0cde243adb7bc1d8f8f6824652d28810.jpg http://www.123armatura.pl/prod/17/16351-1-1.jpg

~~slonko~~
02-10-2013, 18:43
U mnie jest 120 cm szerokości i powiem szczerze ze ...ciasno.:(
mowisz serio ?? tez mam wc o szerokosci 120 cm i uwazam, iz miejsca jest wystarczajaco na umywalke i miske wc
moze to kwestia dlugosci lub ukladu ?

annNS2
02-10-2013, 19:11
piu gdyby tam byl rog ;) w rogu szla jakas pionowa rura (i to nie kanalizacyjna) ktora zostala zamaskowana i zabudowana, dodatkowym problemem byl odplyw (pionowy) ktory nie byl do ruszenia i nie kazdy wucet z pionowym odplywem tam pasowal - ten byl 3ci z kolei ktory dalo sie zamontowac ;) lazienka to pikus...ile ja sie nakombinowalam przy kuchni zeby pomiescic wszystkie sprzety! ale wlazla nawet zmywarka ;)

fajna kobieta
02-10-2013, 20:22
mowisz serio ?? tez mam wc o szerokosci 120 cm i uwazam, iz miejsca jest wystarczajaco na umywalke i miske wc
moze to kwestia dlugosci lub ukladu ?
Nam tez wystarcza ale kto przyjdzie i skorzysta :-x wychodzi z w-c z komentarzem" ale ten kibelek to taki ciasnawy macie":evil:

aniula_bl
02-10-2013, 20:24
SNAJPER M I S T R Z !!! genialne!

piu
02-10-2013, 20:29
piu gdyby tam byl rog ;) w rogu szla jakas pionowa rura (i to nie kanalizacyjna) ktora zostala zamaskowana i zabudowana, dodatkowym problemem byl odplyw (pionowy) ktory nie byl do ruszenia i nie kazdy wucet z pionowym odplywem tam pasowal - ten byl 3ci z kolei ktory dalo sie zamontowac ;) lazienka to pikus...ile ja sie nakombinowalam przy kuchni zeby pomiescic wszystkie sprzety! ale wlazla nawet zmywarka ;)

Na pewno łatwiej wymyślać w pustym, nowym wnętrzu, niż w takim do remontu :) Wkleiłam te "corner wc", bo może komuś się przyda na etapie projektu malutkiego wc czy łazienki.
Z asymetryczną umywalką dają czasem nowe możliwości

http://www.lowcostbathrooms.com/images/products/zoom/1337608126-04662800.jpg

piu
02-10-2013, 20:32
SNAJPER M I S T R Z !!! genialne!


czyżbyś chciała włączyć do oferty :D

asizo
02-10-2013, 20:56
ciasno to jest w tej LAZIENCE ;) lazienka tesciow, w bloku z lat 50tych bez mozliwosci ruszenia czegokolwiek ;) metraz imponujacy, budzet rowniez ;) nawet zdjecia sa kiepskie ale uwazam ze wyszla swietnie :)

ps. jedyna rzecza na ktora nie mialam wplywu to wybor uchwytow do szuflady ;P kiedys sie poprostu pojawily ;)

Miałam identyczną w bloku (też z lat 50tych). Pewnie i układ mieszkania taki sam :)
Fakt, w takiej łazience nie poszalejesz. Ja na kosmetyki powiesiłam wąską szafkę na ścianie (tej z drzwiami, nad pralką). Szafka miała dodatkowo drążek na ręczniki. WIeszaczki na ręczniki były też na drzwiach. Boże, jak teraz patrzę, to się zastanawiam, jak się tam mieściliśmy i to z 2 dzieci.

Fajnie wyszło. Tylko kibelek tak sobie wygląda, ale w takim metrażu zawsze jest coś kosztem czegoś..

annNS2
02-10-2013, 21:13
jeszcze bylo okienko pomiedzy lazienka a kuchnia ;)

asiazett
02-10-2013, 21:34
jeszcze bylo okienko pomiedzy lazienka a kuchnia ;)

No nie :jawdrop:
u mnie w mieszkaniu ('70) też było okno między kuchnią a pokojem - to zdaje się miała być taka "rekompensata" dla ślepej kuchni, ale na prześwit między łazienką, a kuchnią to bym nie wpadła nigdy w życiu :bash: no way :no:

annNS2
03-10-2013, 07:42
to pewnie dla polepszenia wentylacji bo w lazience byl piecyk gazowy ;) kiedys juz zostal przeniesiony do kuchni a teraz jest sprytnie schowany w naroznej szafce ;) musze obfocic kuchenie ;)

TAR
03-10-2013, 07:54
wypisz,wymaluj mieszkanie po mojej babci. rura spustowa w narozniku, kibelek identyko, odplyw pionowy nie do ruszenia i okienko. metraz imponujacy 3,5 m2. jeju jak ja sie nameczylam zeby to w miare przyzwoicie wyremontowac zeby kupujacym sie podobalo :rolleyes:

krystynajoanna
03-10-2013, 09:17
Drzwi na wnękę gdzie ma stać pralka i gdzie wyżej mają być półki, z czego zrobić i jaki kolor?
Pod umywalką będą dwie szuflady z frontem z mdf-u lakierowanego w bieli.
Najpierw chciałam na drzwi wnęki fototapetę z motywem skał i morza ("z głębią"), ale potem stwierdziłam ze to będzie "za dużo "i chciałam lustro na drzwiach, a teraz już sama nie wiem... Może tez drzwi z mdf-u lakierowanego w bieli?
Drzwi wejściowe do łazienki będą białe, pol-skone - simple pełne.
Pomóżcie i podpowiedzcie co tu by pasowało :(
http://i44.tinypic.com/15oz3lu.jpg
http://i43.tinypic.com/29kow7l.jpg
http://i43.tinypic.com/2vvn8yh.jpg
http://i41.tinypic.com/24g3pxx.jpg
http://i41.tinypic.com/2mfllbc.jpg
http://i42.tinypic.com/sfz7sh.jpg
http://i39.tinypic.com/orrz9e.jpg
Lepszej perspektywy zdjęć nie dałam rady zrobić, łazienka blokowa :(

krystynajoanna
03-10-2013, 09:21
Nie patrzcie na silikon przy umywalce, do poprawki :( . Nie wiem jak ją zabezpieczyć :( a ten biały silikon razi mnie w oczy ;)

marnajola
03-10-2013, 09:33
krystynajoanna
ładna!!!poprosże o nazwe oświetlenia nad lustrem
dziekuję

reni1980
03-10-2013, 09:45
Nie patrzcie na silikon przy umywalce, do poprawki :( . Nie wiem jak ją zabezpieczyć :( a ten biały silikon razi mnie w oczy ;)

to drewnopodobne to płytka?

annNS2
03-10-2013, 09:49
reni - na 100% :)
a te szare to te moje ;)

agatah
03-10-2013, 09:54
I moje :D

Jak dla mnie to szuflada i zabudowa pralki w jednym kolorze.
Tylko czy biały... nie chcesz iśc dalej w szarość?