PDA

Zobacz pełną wersję : Zagospodarowanie łazienki



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62

Renka Grabow
21-04-2009, 21:57
Markoto,

Mój post nie odnosi się do Twojej wypowiedzi, tylko do postów poprzedników.

lucyliu
21-04-2009, 22:04
Renka krytyka to krytyka, może boleć bo jest po prostu krytyką a nie głaskaniem, ja nie krytykuję ludzi, tylko to co stworzyli i to mi się nie podoba, moja wypowiedź i tak jest przeze mnie złagodzona, bo w porównaniu do łazienek wielu innych forumowiczów to nie jest coś co się może podobać i wywoływać zachwyty i nie bądźmy obłudni że ta łazienka jest OK, bo tak nie jest.

Renka Grabow
21-04-2009, 22:15
Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom... :-?
Kafle są jakieś takie :roll: , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..

Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu" :roll:

Sloneczko
21-04-2009, 22:20
Lucyliu, masz i powyżywaj się jeszcze na mojej łazience, co by Asieksowi mniej przykro było:

http://img406.imageshack.us/img406/456/lazienka1.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/4067/lazienka2.jpg

http://img406.imageshack.us/img406/2250/lazienka3.jpg

A tak na serio, łazienka Asieks jest miła i świeża :)

Aha. Joliska, w mojej łazience kafle też musiały być pod sufit, bo tak mi się podobało.

lucyliu
21-04-2009, 22:43
Po długich surfowaniach po temetach łazienki wreszcie mogą pochwalic się swoją
jeżeli ktoś zaczyna swój wątek w ten sposób, to oczekuje jakichś komentarzy, więc mój komentarz jest taki jak powyżej, mnie się to co wyszło Asieks nie podoba, bo jest źle wykonane i mocno jakościowo odstaje od projektów realizowanych przez innych forumowiczów.

Słoneczko Twoja łazienka jest całkiem Ok, schludna, poprawna, bez szaleństw no i nie widać wpadek kafelkarza. Ja nie mam do tego typu łazienek zastrzeżeń bo nie każdy musi mieć od razu łazienki pokazowej, jednakże każda łazienka wymaga nakładu pieniędzy i sił i czy się kładzie kafle za 150 zł czy za 30 zł, robocizna jest ta sama..

cieszynianka
21-04-2009, 22:44
W mojej też są pod sufit i niestety lucyliu musi się z tym pogodzić :lol: :lol: :lol:
Również z tym, że nie jest tu żadną wyrocznią, ani wyznacznikiem gustu (każdy ma inny i już :roll: )

Tak, jak poprzednikom nie podobał mi się styl tej krytyki, jeśli to miała być krytyka, bo odebrałam to zupełnie inaczej :-?

monah
21-04-2009, 22:49
Zajrzałam na chwilę do tego wątku i aż się wzdrygnełam. Co to ma być??? Ktoś pokazał kawałek swojego domu, na który ciężko zapracował. O.K. nie podoba Ci się napisz krytycznie, ale po co te złosliwości? :o :o :o To miała byc konstruktywna krytyka :o :o :o
Jedna tu rzecz tylko woła o pomstę do nieba i nie trzyma poziomu - styl krytykancki, a wasza odwaga wcale nie budzi mojego podziwu :roll:

podpisuję się pod tym, co napisała Renka.
płytki ułożone bardzo źle.
ale sposób skomentowania - fatalny. czyli krytyka poniżej wszelkiej krytyki.

"co tu ludzie wstawiają i jaki ogólnie jest poziom"? akurat moim zdaniem wstawiają bardzo, bardzo różne rzeczy, czasem przepiękne, a czasem prze-paskudne. a poziom to pojęcie względne.

mycha.:)
21-04-2009, 22:54
Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom... :-?
Kafle są jakieś takie :roll: , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..

Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu" :roll:

Podpisuję się pod tym !!!!!!

Teraz to ja boję się chwalić moją łazienką, bo ja to też mam zwykłe płytki i moja łazienka nie jest tak wypaśna jak niektórych tu użytkowników.

Nie no, ta krytyka mnie strasznie zniesmaczyła, wstyd mi za takich forumowiczów :evil:


Jakie planujesz lustro i czemu nie jest wklejane w płytki?



Ja też nie mam lustra wklejanego w płytki, bo nie chciałam :)

Od razu piszę, że te listwy przy podeście na umywalki to są specjalnie dane, aby ukryć krzywizny "fachowców". I od razu tłumaczę, że nie poprawili Ci "fachowcy", bo po wzięciu zaliczki się ulotnili i słuch po nich zaginął 8)
A brud widać, bo łazienka jeszcze nie skończona ;)
http://img2.vpx.pl/up/20090422/rozne_590.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne_590.html)

cieszynianka
21-04-2009, 23:14
Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom... :-?
Kafle są jakieś takie :roll: , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..

Lucyliu, nie chodziło mi o krytykę tylko o styl tej krytyki. Między innymi Twój post nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką. "Kafle są jakieś takie", "czy masz instynkt samozachowawczy"- to ma być krytyka??? Moim zdaniem to forum wyznacza inne standardy krytki. A propo's "poziomu", o którym piszesz, to na szczęście, każdy na tym forum może pokazać co mu się podoba. Nie słyszałam, aby redakcja usuwała zdjęcia nie pasujące do "poziomu" :roll:

Podpisuję się pod tym !!!!!!

Teraz to ja boję się chwalić moją łazienką, bo ja to też mam zwykłe płytki i moja łazienka nie jest tak wypaśna jak niektórych tu użytkowników.

Nie no, ta krytyka mnie strasznie zniesmaczyła, wstyd mi za taki forumowiczów :evil:

Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego :-?

Niesmak i niechęć budzą takie posty :-?

Nefer
21-04-2009, 23:20
To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ... :o :roll: 8)

cieszynianka
21-04-2009, 23:25
To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ... :o :roll: 8)


A co ja zrobię :roll:
To co :o
Będzie trzeba skuwać :cry:

:lol: :lol: :lol:

Nefer
21-04-2009, 23:36
To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ... :o :roll: 8)


A co ja zrobię :roll:
To co :o
Będzie trzeba skuwać :cry:

:lol: :lol: :lol:

A to się glazurnik ucieszy - a tak pieścił ten marmur i trawertyn i płytki....a tu skucha....
Jadę, trudno, trza kuć...

cieszynianka
21-04-2009, 23:42
To kafle do sufitu są de mode ? I co ja teraz zrobie biedulka ... :o :roll: 8)


A co ja zrobię :roll:
To co :o
Będzie trzeba skuwać :cry:

:lol: :lol: :lol:

A to się glazurnik ucieszy - a tak pieścił ten marmur i trawertyn i płytki....a tu skucha....
Jadę, trudno, trza kuć...

A u mnie aż dwie łazienki do skucia :cry: :cry: :cry:

Nefer
22-04-2009, 00:10
u mnie cztery ... i taka na przykład :


http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SbMg14xIYuI/AAAAAAAACu4/fatepjMous0/s640/IMG_1241.JPG

Jakbym wiedziala, że nie wolno po sufit..

Anulek2005
22-04-2009, 05:26
Nefer ty to wiesz jak zamknąć niektórym niewyparzone ... klawiatury :o :D
Tak z ciekawości zapytam. Jaka będzie docelowo ta ściana z oknem?


Asieks - jeśli tu jeszcze bywasz, to pokaż proszę swoją łazienkę "na gotowo" - chętnie zobaczę efekt finalny. Nie podoba mi się pomysł robienia z forum kolejnego magazynu wnętrzarskiego - pięknie, ale "nie naprawdę".

nastka79 mam do Ciebie pytanie o umywalkę w Twojej "szarej jamie" :D - taka wąska z wylewką z boku - co to cudo? Potrzebuję właśnie coś takiego do mojego "maleństwa". Możesz dać mi namiar na tą umywaleczkę? Strasznie fajna jest (a jak z użytkowaniem ? :oops: ).

lucyliu
22-04-2009, 08:24
Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego :-?
Niesmak i niechęć budzą takie posty :-?
Cieszynianko to się teraz zapędziłaś, ocenia się to co się widzi i nie doszukuje podtekstów, oczywiście każdą dyskusję można sprowadzić do tego typu podsumowań i w zasadzie temat pozostanie w zawieszeniu.
Ja nie krytykuję osoby tylko to co pokazała a to b.duża róznica, więc także postaraj się to rozróżnić. W tym przypadku mogę też powiedzieć twoja teoria pseudopsychologa nie do końca się sprawdza.
Poza tym nie mam kompleksów, nie mam niepowodzeń, w zasadzie to mi na razie wszystko wychodzi, bo staram się korzystać z dobrych wzorców tych forumowiczów którzy zamieszczają na tym forum ciekawe projekty..

nastka79
22-04-2009, 08:49
nastka79 mam do Ciebie pytanie o umywalkę w Twojej "szarej jamie" :D - taka wąska z wylewką z boku - co to cudo? Potrzebuję właśnie coś takiego do mojego "maleństwa". Możesz dać mi namiar na tą umywaleczkę? Strasznie fajna jest (a jak z użytkowaniem ? :oops: ).
To Roca Hall. Trochę się rozchlapuje jak się za bardzo dokładnie rączki myje, ale na moich płytkach na szczęście plamy wysychają i nie ma po nich śladu. Nie jest taka komfortowa w użytkowaniu jak duże umywalki, no ale czego się spodziewać jak ma wymiary bodajże 45x20 cm.

g_cz
22-04-2009, 09:25
Witam.
A ja stanę w obronie Asieks. Kafle nie są wcale "jakieś takie" tylko bardzo ładne - to Fshion Cao z Paradyża. Ja też je kupiłam do mojej dolnej łazienki. Najpierw chciałam w tonacji zielonej, ale po obejrzeniu ich na zywo koralowe bardziej mie się spodobały.
Ja nie rozumiem jednego - dlaczego płytki za 40 zł z m2 są "be", a za 100 i więcej zł super. Ja na przykład nie lubię tych "betonowych" lub "kamiennych" płytek. Dlaczego płytki hiszpańskie nawet te okropnie brzydkie i drogie są ładne a nasze polskie i tanie złe? Snobizm? Tacy właśnie są Polacy.
Pojedźcie do USA. Tam wnetrza domów nie wyglądają na laboratorium lub halę produkcyjną, czy bank. Tam liczy się praktyka i wygoda. Polacy lubią przerost formy nad treścią. Dom ma być wygodny i praktyczny, a nie żeby mi inni zazdrościli że mam płytki za 200 zł/m2. Nie na pokaz.
joliska zdjęcie nie oddaje rzeczywistości. A co fachowców - to tylko ludzie. A poza tym zawsze mozna poprawić.
Pozdrawam.
Miłościnczka polskich płytek (zwłaszcza z Paradyża)

mycha.:)
22-04-2009, 09:30
Bo to nie była żadna krytyka, tylko chęć dokopania komuś, wyżycia się i odreagowania swoich niepowodzeń (może budowlanych, może osobistych), a to można zrobić inaczej - jakieś mycie okien, szorowanie podłogi i zła energia zostanie przeistoczona w coś dobrego :-?
Niesmak i niechęć budzą takie posty :-?
Cieszynianko to się teraz zapędziłaś, ocenia się to co się widzi i nie doszukuje podtekstów, oczywiście każdą dyskusję można sprowadzić do tego typu podsumowań i w zasadzie temat pozostanie w zawieszeniu.
Ja nie krytykuję osoby tylko to co pokazała a to b.duża róznica, więc także postaraj się to rozróżnić. W tym przypadku mogę też powiedzieć twoja teoria pseudopsychologa nie do końca się sprawdza.
Poza tym nie mam kompleksów, nie mam niepowodzeń, w zasadzie to mi na razie wszystko wychodzi, bo staram się korzystać z dobrych wzorców tych forumowiczów którzy zamieszczają na tym forum ciekawe projekty..

Wiesz nie każdych stać na płytki za 100 czy 200 zł :/

I że tamta osoba ma takie płytki jakie ma to wiesz , musi na czymś zaoszczędzić, bo ma do wyposażenia dom jednorodzinny a nie mieszkanie.....

markoto
22-04-2009, 09:45
g_cz jak pisalam kafle kwestia gustu :) ja mam wlasnie szare kafle, przez ciebie nazywane betonowe ale nie neguje tych w bezach o ile sa ladnie zaaranzowane ale nie koniecznie chcialabym je miec u siebie. Nie mam co prawda kafli polskich ale nie ze wzgledu na to ze sa polskie ale ze wzgledu na to ze polskie firmy nie za bardzo dojrzaly do kafli w kolorze szarym, ani jedna moja kafla nie kosztuje wiecej niz 100, czesc duzo ponizej. Probujesz uderzyc w tych co maja nowowczesne wnetrza ktore ci nie podchodza, akurat porownanie do wnetrz w domach amerykanskich nie jest dla mnei zadnym wyznacznikiem tego co ma mi sie podobac :) Ja wyberajac kafle patrzylam glownie na ich praktycznosc.

robercikzs
22-04-2009, 10:11
ja bede kupowal kafle hiszpanskie Pulpis firmy Inalco ze wzgledu na to, ze sa tansze od polskich :-) no i oczywiscie nam sie podobaja.
Szukajac plytek duzo nam sie podobalo, ale ujzawszy cene to juz mniej nam sie podobaly (a szczegolnie mi ;-))
Niestety nie stac mnie na wydanie ponad 200zl/m2 :-(

Nefer
22-04-2009, 10:51
Nefer ty to wiesz jak zamknąć niektórym niewyparzone ... klawiatury :o :D
Tak z ciekawości zapytam. Jaka będzie docelowo ta ściana z oknem?


Anulek :)

Polecę farbą - pewnie białą lekko złamaną z "czymś" ("coś" nie jest zdefiniowane :) )

elutek
22-04-2009, 14:40
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

Amtla
22-04-2009, 14:49
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

elutek

to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę :roll:

elutek
22-04-2009, 15:05
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

elutek

to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę :roll:

Amtla, bardzo Ci dziękuję :) ale ja już nie mam tych zdjęć - to było 2 lata temu
i łazienka z płytek za niecałe 40 zł./m2 (zielona, z motylkami, Zefir chyba :roll: )

wingerman
22-04-2009, 15:37
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:
To chcesz to pierwsze czy drugie ;)

Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy ;) i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.
Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

Peace!!! :D

lucyliu
22-04-2009, 15:40
Wiesz nie każdych stać na płytki za 100 czy 200 zł :/

I że tamta osoba ma takie płytki jakie ma to wiesz , musi na czymś zaoszczędzić, bo ma do wyposażenia dom jednorodzinny a nie mieszkanie.....
Nikt nie powiedział że remont czy budowa to tania zabawa i kazdy musi się zmierzyć rozsądnie z wydatkami, w końcu nazywa się ten etap wykańczaniem (się, najczęściej) bardzo proszę płytki za 49,50 które uważam że są super, pomimo że brązy nie do końca mi leżą, zastanawiam się nad nimi do drugiej łazienki, sklep Sanimex:
http://img21.imageshack.us/img21/918/17032009675.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=17032009675.jpg)

elutek
22-04-2009, 15:44
zastanawiam się nad nimi do drugiej łazienki,
http://img21.imageshack.us/img21/918/17032009675.th.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=17032009675.jpg)

nie cierpię łazienek w brązach - mogę to napisać? :roll: :wink: :)

joliska
22-04-2009, 16:07
Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy ;) i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.
Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

Peace!!! :D


Melduję się na polu wymiany poglądów :)

1. Nie napisałam, że glazura mi się nie podoba / że jest brzydka / że jest tania - nie, napisałam, że podziwiam odwagę w doborze koloru. Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...

2. u siebie mam co prawda beżowo-kremowe i hiszpańskie, ale tanie płytki - 55 zł/mkw. Glazurnicy byli zachwyceni - grube (9 mm), idealnie równe płytki, podczas gdy w opiniach o polskich płytkach sporo żalów się na tym forum wylało...

3. lustro - wybrałabym wklejane z powodów wymienionych w punkcie 1 - jakiego koloru ramę dać do takiego wieszanego? Jedyne drewno, jakie widać w prezentowanej łazience, to brązowe okno, a lustro w takiej ramie na różowej ścianie z czerwonymi dekorami może dać efekt dziwny

4. wydawało mi się, że na tym forum chodzi o uczciwą odpowiedź na pytanie o ocenę, okazuje się jednak, że nie do końca tak jest. Szkoda, bo osoby poszukujące inspiracji, mogłyby się czegoś nauczyć

Pozdrawiam

markoto
22-04-2009, 16:18
joliska mozna krytykowac ale mozna to zrobic na rozne sposoby rowniez delikatnie nie dobijajac w pierwszych slowach :)

Sloneczko
22-04-2009, 16:20
Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna

E, tam. Glazura może się podobać lub nie. To norma. Mnie zniesmaczyły te słowa:


Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy...

To już jest, wbrew zapewnieniom "pani Lucy" ;):


ja nie krytykuję ludzi, tylko to co stworzyli

przytyk osobisty, niedozwolony na forum.
To tyle.

Anulek2005
22-04-2009, 17:31
To ja wam teraz zadam bobu 8)

Czy takie coś (przepraszam - nie wiem komu ukradłam :oops: ):
http://romowicz.republika.pl/images/malyk.jpg

Zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ? Program do aranżacji wnętrz mnie wyśmiał :oops: :lol:

Drzwi otwierałyby się na zewnątrz.

joliska
22-04-2009, 17:42
Fajna inspiracja :)

Drzwi do łazienki i wc zawsze powinny się otwierać na zewnątrz, więc nie ma problemu.
Jak rozumiem, szerokości masz 110, a długości 156 cm? Moim zdaniem - jak najbardziej się zmieści - umywalka o średnicy ok. 45 cm, szerokość miski podwieszanej podobna - i zostaje Ci troszkę miejsca, żeby nie ustawiać tych sprzętów zbyt blisko obok siebie.
Dalej: głębokość miski i stelaża do zabudowy to ok. 70 cm, więc na prysznic byłoby ok. 80 cm, skoro bez brodzika i obudowy, to może się udać :)

monah
22-04-2009, 17:44
Fajna inspiracja :)

ale płytki pod sam sufit :lol:

joliska
22-04-2009, 17:45
:lol: Trudno...., zresztą przy takim otwartym prysznicu inaczej chyba się nie da. grunt, żeby ściana z lustrem nie miała górą glazury, tylko samo lustro

wingerman
22-04-2009, 18:43
Fajna inspiracja :)

ale płytki pod sam sufit :lol:


ojoj... ;)

malgosia0023
22-04-2009, 18:56
Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...

kurcze chyba nie wykleję swojej łazienki(jest powiedzmy w trakcie wykonania :roll: )płytki są biało-różowo-fioletowe :roll: :oops: :D i będą pod sam sufit :lol:

sure
22-04-2009, 18:59
Fajna inspiracja :)

ale płytki pod sam sufit :lol:


ojoj... ;)

:D

...nawet tym zdjęciem próbowałam zainspirować mojego "współinwestora", ale się nie dał! Może przez te płytki pod sufit?

shell
22-04-2009, 21:44
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:
elutek, a nie zdarzyło Ci się nigdy oniemieć z zachwytu :D ?

Sloneczko
22-04-2009, 22:46
To ja wam teraz zadam bobu 8)

Czy takie coś (przepraszam - nie wiem komu ukradłam :oops: ):
http://romowicz.republika.pl/images/malyk.jpg

Zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ?

Ja bym upchała prysznic na samym końcu łazienki, a po drodze do niego kombinowała z umywalką i wc. Wszystko bym zmieściła wtedy ;)

Nefer
22-04-2009, 22:57
:lol: Trudno...., zresztą przy takim otwartym prysznicu inaczej chyba się nie da. grunt, żeby ściana z lustrem nie miała górą glazury, tylko samo lustroNo to mam wielokrotnie przerąbane :

Lustro nie będzie wpuszczone - będzie przytwierdzone do ściany z kamieniem po sufit :

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/Se98k1ELjEI/AAAAAAAAEQY/hn9hR3aqS-4/s640/IMG_1404.JPG

tu również prosiłam o "dorobienie" glazury nad lustrem - zrezygnowałam w sufitu podwieszanego, który mi się nie podobał, choć był w projekcie. Według mnie o niebo lepiej - lustro będzie wklejane.

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/Se4ExfEOFHI/AAAAAAAAEMY/K2d7IEltXzg/s512/IMG_1399.JPG

również kamień do sufitu - lustro wklejane.

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SeYcDz-Oy-I/AAAAAAAADzc/8BzJYMDX3nk/s512/IMG_1378.JPG


w czwartej łazience - o zgrozo - również płuytki do sufitu ( nie widać niestety lustra - będzie po prawej od wejścia nad szafką. NIe wklejane !)
http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/Semvces1MeI/AAAAAAAAD3o/lAT-nACYubA/s512/IMG_1390.JPG


Być może to wioska - ale mnie się podobają pomieszczenia wykończone do sufitu. Tak mam.

malgosia0023
23-04-2009, 05:25
Nefer tak na marginesie piękne masz łazienki :o ...nawet tą różową :wink:

sure
23-04-2009, 05:27
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

elutek

to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę :roll:

Amtla, bardzo Ci dziękuję :) ale ja już nie mam tych zdjęć - to było 2 lata temu
i łazienka z płytek za niecałe 40 zł./m2 (zielona, z motylkami, Zefir chyba :roll: )

Ojej... dw lata temu to ja nie miałam b l a d e g o pojęcia, że będę chciala kiedyś dom budować! :D

A swoja drogą, często wcale nie dostaję powiadomień ze śledzonych tematów, potem zaglądam na forum i okazuje się, że w wątku przybyło dwie strony!

Renka Grabow
23-04-2009, 06:24
Ja korzystam z opcji "zobacz swoje posty". Od razu widać w jakim wątku ożywiła się dyskusja. Oszalałabym gdybym dostawała taką ilość powiadomień do skrzynki mailowej.

Anulek2005
23-04-2009, 06:58
Czy takie coś zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ?

Ja bym upchała prysznic na samym końcu łazienki, a po drodze do niego kombinowała z umywalką i wc. Wszystko bym zmieściła wtedy ;)

Słoneczko pochwal się proszę swoimi "kombinacjami" w tym temacie, bo jak dla mnie to pomieszczenie jest za małe na jakiekolwiek kombinacje (z alpejskimi włącznie :D ). Miała być tylko toaleta z umywalką, ale "wyszło w praniu", że dobrze jak by tam był także prysznic, no i się porobiło. Weź proszę pod uwagę, że musi się tam też zmieścić przepływowy ogrzewacz wody :o W układzie ze zdjęcia wpakowałabym go w tą zabudowę pod umywalkę. A to wc "po drodze" jakoś nie chce mi się zmieścić .... w wyobraźni.

dorusia
23-04-2009, 07:52
Obserwuje wątek łazienek juz od dawna, za niedługo nadejdzie czas "wykańczania" domu, ale po tym co przeczytałam w ostatnich postach nie wiem czy będę miała odwagę wkleić swoje zdjęcia.
Rozumię doskonale że nie każdemu może podobać się to samo, ale wolałabym aby każdy miał choć odrobinę taktu w sobie i nie w taki sposób krytykował innych jak zrobiła to joliska. :oops:

Anulek2005
23-04-2009, 08:05
No coś Ty?! :o Dawaj swoją łazienkę jak tylko będzie gotowa. Wymieniamy się doświadczeniami a złośliwości nie czytamy 8) Ja się już nie mogę doczekać, kiedy z wyobraźni moje wnętrza przejdą w rzeczywistość i będę się mogła nimi pochwalić.

Nefer
23-04-2009, 08:08
Nefer tak na marginesie piękne masz łazienki :o ...nawet tą różową :wink:Dzięki - ta różowa to na zamówienie Teściowej - nie moja :lol: :wink:

Sloneczko
23-04-2009, 09:11
Czy takie coś zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ?

Ja bym upchała prysznic na samym końcu łazienki, a po drodze do niego kombinowała z umywalką i wc. Wszystko bym zmieściła wtedy ;)

Słoneczko pochwal się proszę swoimi "kombinacjami" w tym temacie, bo jak dla mnie to pomieszczenie jest za małe na jakiekolwiek kombinacje (z alpejskimi włącznie :D )

Anulko, ta łazienka jest chyba porównywalna z Twoją:

http://img4.imageshack.us/img4/2075/lazienkamalenka.jpg i zanim zbudowaliśmy nowy dom, mieliśmy taką tymczasową łazieneczkę w zaadaptowanym na mieszkalne pomieszczeniu gospodarczym :)

Syn, który tam mieszkał, bardzo ją sobie chwalił.

To zdjęcie, znalezione gdzieś w necie, pomogło nam tę maleńką łazienkę urządzić.
Jedyna różnica to taka, że wejście do niej było na samym początku dłuższej ściany, a więc kabina stała z boku, nie na wprost wejścia.
Zmieścił się tam nawet nie ogrzewacz przepływowy, lecz autentyczny boiler Aristona, który wisiał sobie pod sufitem.

Na końcu, na całej szerokości brodzik:

http://img219.imageshack.us/img219/5994/lazbart.jpg

Po lewej stronie wejście z zasłonką zamiast drzwi:

http://img219.imageshack.us/img219/6518/lazbart2.jpg

W kącie, na przeciwko wejścia kibelek, kaloryfer :o ;) i umywalka:

http://img219.imageshack.us/img219/2043/lazbart3.jpg

Widok od strony wejścia (kabina w kącie na prawo):

http://img219.imageshack.us/img219/8086/lazbart4.jpg

Widać kawałek miejsca z prysznicem:

http://img219.imageshack.us/img219/6017/lazbart5.jpg

malgosia0023
23-04-2009, 09:32
Nefer tak na marginesie piękne masz łazienki :o ...nawet tą różową :wink:Dzięki - ta różowa to na zamówienie Teściowej - nie moja :lol: :wink:
wiem,wiem czytam Twój dziennik :D

Nefer
23-04-2009, 09:35
Nefer tak na marginesie piękne masz łazienki :o ...nawet tą różową :wink:Dzięki - ta różowa to na zamówienie Teściowej - nie moja :lol: :wink:
wiem,wiem czytam Twój dziennik :D
Ale tak na wszelki wypadek się wolę wytłumaczyć :):):)

malgosia0023
23-04-2009, 09:46
Nefer tak na marginesie piękne masz łazienki :o ...nawet tą różową :wink:Dzięki - ta różowa to na zamówienie Teściowej - nie moja :lol: :wink:
wiem,wiem czytam Twój dziennik :D
Ale tak na wszelki wypadek się wolę wytłumaczyć :):):)
tak,tak bo to nigy nic nie wiadomo :) :wink:

Aaaniaaa
23-04-2009, 10:49
ja może wyskoczę z pytaniem nie do końca w temacie, jednak spróbuję:
jaką mieliście kolejność robienia: najpierw kafle a póżniej ościeżnice, czy raczej najpierw montowaliście ościeżnice, a później dojeżdżaliście z kafelkami do niej?
Pytam, bo ościeżnice chcemy zamawiać jako jedne z ostatnich elementów domu, więc wolę się odpowiednio do nich przygotować

Podnoszę pytanie, bo również mnie to zastanawia. Jak robiliście u siebie?

elutek
23-04-2009, 10:52
moja duża łazienka na dole nie jest jeszcze w ogóle zrobiona /mieszkamy ponad 6 lat/
- brak pieniędzy, po prostu :(
i mówiąc szczerze, jest mi raczej obojętne, czy będzie żółta, niebieska, beżowa...
jakaś tam kiedyś będzie /tylko brązy wykluczam :) / ale chciałabym, aby już była zrobiona,
żeby była funkcjonalna i w miarę dobrze zrobiona, to wszystko...

Nefer
23-04-2009, 10:56
ja może wyskoczę z pytaniem nie do końca w temacie, jednak spróbuję:
jaką mieliście kolejność robienia: najpierw kafle a póżniej ościeżnice, czy raczej najpierw montowaliście ościeżnice, a później dojeżdżaliście z kafelkami do niej?
Pytam, bo ościeżnice chcemy zamawiać jako jedne z ostatnich elementów domu, więc wolę się odpowiednio do nich przygotować

Podnoszę pytanie, bo również mnie to zastanawia. Jak robiliście u siebie?

Najpierw kafle, potem podłoga (ta na zewnątrz łazienki, schodząca się z podłoą w łazience) potem obmiar drzwi i zamówienie. I ościeżnice :)

Nefer
23-04-2009, 10:57
tak,tak bo to nigy nic nie wiadomo :) :wink:

noooooooooo :)

Aaaniaaa
23-04-2009, 11:40
Najpierw kafle, potem podłoga (ta na zewnątrz łazienki, schodząca się z podłoą w łazience) potem obmiar drzwi i zamówienie. I ościeżnice :)

Dzięki Nefer. To teraz pojęcie jakieś mam. Akurat drzwi i ościeżnice już mamy kupione, i już się rwaliśmy, żeby je montować, a tu podłogi nie położone :o
Czyli trza czekać.

Nefer
23-04-2009, 11:54
Moim zdaniem lepiej poczekać. Fakt - ja czekam z obmiarem aż pojawią się podłogi - bo moje wyobrażenie o wysokości ostatecznej podłogi może nieco się rozjechać w stosunku do zamówionych drzwi, gdy podłogi jeszcze nie było.
Ale każdy ma swoje metody.
Jesli drzwi już macie ( czyli już i tak Azorek pogrzebany) to można zakładać. Najwyżej parkieciarz się będzie z nimi "mijał", ale sobie poradzi :)

Aaaniaaa
23-04-2009, 12:53
Można i poczekać na podłogi. Drzwi i ościeżnice są z litego drewna, więc w zasadzie da się wyregulować do wysokości podłogi.
Kurde, z tym wykańczaniem to taka gonitwa... Chciałoby się robić wszystko od razu, coby efekty były jak najszybciej widoczne :D Ale tak się nie da...
Muszę jeszcze pogadać, w jakim terminie (ostatecznym :evil: ) położą mi te panele i płytki.

markoto
23-04-2009, 12:58
Ja mialam pomiary po tynkach, mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok :)

nastka79
23-04-2009, 13:05
U mnie pomiar był po tynkach. Później montaż podłóg, płytki w łazienkach. Dopiero potem montaż drzwi i na końcu montaż listew przypodłogowych :D

Nefer
23-04-2009, 14:52
Można i poczekać na podłogi. Drzwi i ościeżnice są z litego drewna, więc w zasadzie da się wyregulować do wysokości podłogi.
Kurde, z tym wykańczaniem to taka gonitwa... Chciałoby się robić wszystko od razu, coby efekty były jak najszybciej widoczne :D Ale tak się nie da...
Muszę jeszcze pogadać, w jakim terminie (ostatecznym :evil: ) położą mi te panele i płytki.

:):) Drzwi do łazienki są dość istotnym elementem :) W pokoju nie musi być ...
I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)

Anulek2005
23-04-2009, 15:36
I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)


Nefer ty mnie nie stresuj efektem końcowym Moja małża wykombinowała, że zrobimy wykończeniówkę jak nazbieramy dość kasy, żeby zrobić wszystko "od strzału" a nie po trochu :o :o :o Chyba się przeniosę do działu "Dyżurny psycholog" :-?


Słoneczko - dzięki za zdjęcia mikroskopijnej łazienki - będę kombinować. U mnie dość problematyczne jest odsuwanie toalety od ściany, bo mam tam odpływ. A każde przeprowadzanie rury potrzebuje miejsca. Poza tym nie mam w tej dziurze światła i wydaje mi się, że nic się tam nie zmieści :-?

ka_em
23-04-2009, 19:12
dziękuje za uznanie ale niestety wybór kolorów nie należy już do mnie.

A oto kolejne zdjęcia tej samej łazienki.

http://images31.fotosik.pl/405/413a50f41f7285f8m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=413a50f41f7285f8)

http://images47.fotosik.pl/33/1a42ca726d7200afm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1a42ca726d7200af)

http://images31.fotosik.pl/405/98fb543e77145d14m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=98fb543e77145d14)

http://images31.fotosik.pl/405/99e92482b084486em.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=99e92482b084486e)

http://images26.fotosik.pl/298/7dde26c5243e257fm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7dde26c5243e257f)

Mój faworyt wśród łazienek :lol: Bardzo ładnie pokazane jak można zrobić beżowo-brązową łazienkę tak, aby nie była nudna :wink:
Jak tylko ją zobaczyłam to wiem, ze taką chcę mieć u siebie. Czy mogę prosić o info co to za płytki?

Nefer
23-04-2009, 19:42
I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)


Nefer ty mnie nie stresuj efektem końcowym Moja małża wykombinowała, że zrobimy wykończeniówkę jak nazbieramy dość kasy, żeby zrobić wszystko "od strzału" a nie po trochu :o :o :o Chyba się przeniosę do działu "Dyżurny psycholog" :-?



Ja znam siebie : żadnej prowizorki, bo będzie wieczna :):)

Anulek2005
23-04-2009, 19:49
Ja mam w obecnym mieszkaniu 10 lat "tymczasowe" progi (które malowałam z mężem w przeddzień przyjazdu gości, bo nie było czasu kupić i zamontować takich na stałe) :o :oops:

Może ma chłopina rację ... Zamiast marudzić może powinnam znaleźć jakiś drugi etacik czy cóś 8)

Przepraszam za OT. Już się zamykam w tym temacie, wracamy do łazienek :wink:

Nefer
23-04-2009, 19:51
U mnie od 2000 roku połączenie tapet z sufitem jest nie zrobione :)

cieszynianka
23-04-2009, 22:24
joliska mozna krytykowac ale mozna to zrobic na rozne sposoby rowniez delikatnie nie dobijajac w pierwszych slowach :)

Święte słowa.
Krytyka to nie to samo, co poniżanie :-?

DZIDZIAK
24-04-2009, 08:04
dziękuje za uznanie ale niestety wybór kolorów nie należy już do mnie.

A oto kolejne zdjęcia tej samej łazienki.

http://images31.fotosik.pl/405/413a50f41f7285f8m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=413a50f41f7285f8)

http://images47.fotosik.pl/33/1a42ca726d7200afm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1a42ca726d7200af)

http://images31.fotosik.pl/405/98fb543e77145d14m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=98fb543e77145d14)

http://images31.fotosik.pl/405/99e92482b084486em.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=99e92482b084486e)

http://images26.fotosik.pl/298/7dde26c5243e257fm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7dde26c5243e257f)

Mój faworyt wśród łazienek :lol: Bardzo ładnie pokazane jak można zrobić beżowo-brązową łazienkę tak, aby nie była nudna :wink:
Jak tylko ją zobaczyłam to wiem, ze taką chcę mieć u siebie. Czy mogę prosić o info co to za płytki?


To sa plytki paradyz kolekcji travena - tez zakochalam sie w tej lazience i dlatego zrobilam ja u siebie:)

ka_em
24-04-2009, 09:33
DZIDZIAK czy możesz mi powiedzieć jak z czyszczeniem tak jasnych kafelek?

Poza tym z tego co widzę na zdjęciach wszędzie są jasne fugi. Jak to wygląda z użytkownaiem łazienki, czy szybko się one brudzą a może masz inne fugi?

P.S. jak masz jakieś zdjęcia to pokaż swoją łazienkę plissss :lol:

ka_em
24-04-2009, 09:36
Jeszcze jedno pytanko - widze, ze jest bardzo dużo elementów mozaiki. Z tego co wiem to nie jest ona najtańsza - czy możesz mi powiedzieć czy zastosowanie tak dużych ilości jest dużo droższe?

Margoth*
24-04-2009, 10:31
Przejrzałam cały wątek i muszę napisać oczywistą oczywistość: niektóre łazienki są piękne, niektóre mniej piękne, ale jak każde dziecko dla każdej matki, zapewne dla Was są najpiękniejsze.
To tak tytułem wstępnej wazeliny :D
Teraz mam pytanie: czy jest jakaś dobra dusza, która podjęłaby się wyzwania i chociaż kilkoma kreskami naszkicowała projekt mojej łazienki? Wiem, co gdzie ma w niej być, ale nie wiem, jak to będzie wyglądało. Ściągnęłam program do aranżacji ze strony Paradyża, ale nie mogę się połączyć z bazą elementów i kiszka. Może to ustawienia mojego służbowego kompa.
I co, mogę na kogoś liczyć? :oops: :oops: :oops:

BetkaWi
24-04-2009, 12:49
Pytanie do osób mających łazienki na poddaszu z oknem dachowym.
Czy macie pod oknem kaloryfer? Przeglądam zdjęcia i nie widzę, a niektórzy polecają zrobić aby w zimie śnieg nie leżał na oknie.

monah
24-04-2009, 13:12
Pytanie do osób mających łazienki na poddaszu z oknem dachowym.
Czy macie pod oknem kaloryfer? Przeglądam zdjęcia i nie widzę, a niektórzy polecają zrobić aby w zimie śnieg nie leżał na oknie.

ja mam pod oknem dachowym wannę, a kaloryfer zupełnie gdzie indziej. a śnieg co? poleży, poleży, i stopnieje :lol:

ida i jacek
24-04-2009, 13:17
i my pod oknem dachowym w lazience nie mamy kaloryfera ... w to miejsce wole postawic cos innego ... kaloryfer wisi z boku na drugiej scianie ...

okna dachowe mam we wszystkich pokojach na pietrze ... u nas w sypialni jest kaloryfer dlugi tak z siega pod oba okna ... miedzy innymi ze wzgledu na ten topniejacy snieg - bo to jedyna okna w tym pokoju;
u dzieci kaloryferow pod dachowymi oknami nie ma bo sa jesczze dodatkowo okna: zwykle + balkonowe; szkoda bylo przestrzeni 8)

Asieks
24-04-2009, 13:29
Asieks,

podziwiam Twoją odwagę w doborze koloru płytek ....

Czy one musiały być położone aż pod sufit?? Jakie planujesz lustro i czemu nie jest wklejane w płytki?

Sami układaliście czy to robota"fachowca"? Jeśli zrobił Wam to "fachowiec", to natychmiast kazałabym mu: skuć krzywo schodzące się linie nad umywalką, zburzyć blat pod umywalką i wybudować go równo z zabudową wc.

No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:

Tak koniecznie pod sufit. nir lubię jak płytki są do połowy albo na kawłakach. Wygląda to jak nie dokończone. Albo płytki albo farba...ale nie jedno i drugie. Kwesta gustu

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:


zburzyć blat pod umywalką i wybudować go równo z zabudową wc
Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne

A kolor jest super to rozmydlony koral. Ciepły i przyjazny. Ja generalnie nie lubięnowoczesności...Zreszta mój cały dom to starowinka :D :D :D

BetkaWi
24-04-2009, 13:30
a śnieg co? poleży, poleży, i stopnieje :lol:

święte słowa!!!
Tak zapytałam o ten kaloryfer żeby się upewnić coby go tam nie robić. Czyż nie lepiej zrobić tam wanny i poleżeć w pianie patrząc w niebo prze okno... o ile śnieg nie będzie zalegał hihi :lol: :lol:

A w łazience macie podłogówkę i grzejnik do suszenia ręczników czy jakiś inny grzejnik. Nam hydraulik powiedział że sam ręcznikowiec + podłogówka nie starczy i że trzeba jeszcze jeden. Łazienka ma ok 10 m2

nastka79
24-04-2009, 13:35
A w łazience macie podłogówkę i grzejnik do suszenia ręczników czy jakiś inny grzejnik. Nam hydraulik powiedział że sam ręcznikowiec + podłogówka nie starczy i że trzeba jeszcze jeden. Łazienka ma ok 10 m2
Moja łazienka górna podobnie - też ok. 10m, a mam tylko podłogówkę i suszarkę na ręczniki. W małej dolnej jest sama podłogówka, nawet suszarki nie ma :wink:

Anulek2005
24-04-2009, 13:37
Dziewczyny, a te suszarki na ręczniki to są podpięte pod CO czy może elektryczne?

Izulek
24-04-2009, 13:39
No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:


Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:



Hmm, podejrzewam, że pisząc o płytkach nad umywalką chodziło raczej o fugi pionowe, dekor rozdziela płytki bezpośrednio nad umywalką od tych wyżej i te fugi, gdyby nie było dekoru nie tworzyłyby pionowej linii (tzn. nie tworzą jej teraz też)

BetkaWi
24-04-2009, 13:40
Nastka79 a mała łazienka jak duża? :wink:

Anulek2005 suszarki są takie i takie. Moim zdaniem te elektryczne są praktyczniejsze bo nawet w lecie możesz podłączć i wysuszyć ręczniki.

Anulek2005
24-04-2009, 13:44
No źle się wyraziłam. Chodziło mi o to jakie macie, bo że są takie i takie to wiem :oops:

Asieks
24-04-2009, 14:13
No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:


Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:



Hmm, podejrzewam, że pisząc o płytkach nad umywalką chodziło raczej o fugi pionowe, dekor rozdziela płytki bezpośrednio nad umywalką od tych wyżej i te fugi, gdyby nie było dekoru nie tworzyłyby pionowej linii (tzn. nie tworzą jej teraz też)

Tez tak myslłam. Sczególnie że przymierazłam to na dwa sposoby na sucho. I tak bylo lepiej niż pociagnąc pion do blatu a blat sobie. A baltu nie udało dopasować się do ściany niestety :-? A może "fachowiec" nie chciał ......ale tego nigdy się nie dowiem.

ida i jacek
24-04-2009, 14:17
u nas gorna lazienka tez kolo 10m2 i tez tylko podlogowka oraz drabinka na scianie ... drabinka podlaczona do CO + dodatkowo grzalka elektryczna zeby wlasnie latem wlaczyc ... chociaz teraz w mieszkaniu mam podobnie i w ciagu 4 lat do pradu podlaczylam moze z 5 razy :) ale co zaszkodzi miec ? 8)

mycha.:)
24-04-2009, 14:19
Ja w górnej łazience mam tylko grzejniczek ten "ręcznikowy", a na dole, podłogówka, ale dopiero na zimę się przekonam czy to nas ogrzeje wystarczająco :)

DZIDZIAK
24-04-2009, 14:32
ka_em – trudno mi się wypowiedziec jak z czyszczeniem bo dopiero w ten weekend zamierzam moja łazienkę doprowadzic do ladu gdyz dopiero zakończyły się prace. Ale z tego co czytałam na forum to niestety brud na niej widac ale co tam kafelki wyglądają pieknie:) Moje łazienkę możesz zobaczyc jeszcze w procesie budowy w tym wątku. Postaram zrobic nowe fotki to oczywiście się nimi pochwale;)

co do kosztow mozaiki to faktycznie jest drozsza ale można wynegociowac calkiem rozsadna cene:)

joliska
24-04-2009, 14:57
Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne


Asieks,

już wyjaśniam :)
1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?
2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)



A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(

dominka
24-04-2009, 18:23
A ja też mam łazienkę w fashion cao koral i uważam, że wyszła super. Jest b. rzekłabym energetyczna - a to ważne bo łazienka jest od płn-wsch. Płytki na pewno nie są" jakieś takie", jak to ktoś tu wcześniej określił, mają piękne delikatne żyłki lub jak kto woli prążki, których nie sposób pokazac na zdjęciu. Dekory też w realu wyglądają o niebo lepiej. Jak się naumiem - to spróbuję tu wlepić zdjęcia. No i kolor to nie róż, a właśnie koral - moim zdaniem kolor nie oklepany.

mycha.:)
24-04-2009, 20:47
Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne


Asieks,

już wyjaśniam :)
1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?
2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)



A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(


Ja też w Twojej wypowiedzi nie wyczytałam nic obraźliwego ;)

Obrażający post był napisany przez Lucyliu...

A ja jak skończę moją łazienkę to się pochwalę, a co......mnie tam się podoba moja łazieneczka bo jest moja :D

Asieks
27-04-2009, 07:35
Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne


Asieks,

już wyjaśniam :)
1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?
2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)



A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(

Nie absolutnie, Ja nie odczytalam tego za poniżanie...a to chyba najbardziej tyczyło mnie :D
Blat jest doprowadzony do wc na równo nie ma zachodzenia ani załamania. A płytki w tym pasie nad blatem. Jak piswłam wcześniej przymierzłam i tak i tak. Ten na zdjeciach wydał mi się lepszy

A tak wogóle. Najpiękniejsza jest różnorodność. Jedna łazienka bedzie różowo-majtkowa a druga beżowo-brązowa. A kolor jest super. Łazienka wyszła świerza i przyjemna...a co najważniejsze nie będę musiała odkurzać podłogi dwa razy dziennie, tak jak mam to dzisiaj przy beżowej podłodze :wink:

Dominka...tak płytki sa piekne. Dzieki tym prązką są jakby trójwymiarowe i nadaja glębie łazience. A dekory...miodzio. Sa jakby malowane ręcznie na szkle. Jak weszłam do sklepu to od razu wiedzłam ze będe je miała i to w tym kolorze :D :D :D

nastka79
27-04-2009, 08:07
Nastka79 a mała łazienka jak duża? :wink:
Jakoś 1,8 x 1,5 m.

vieta
27-04-2009, 10:08
nasze WC http://images50.fotosik.pl/108/f76795ff1f5e3e2emed.jpg

malgosia0023
27-04-2009, 11:48
Ślicznie! Uwielbiam sensual :D a pomarańczowy jest boski :P

qqrq5
27-04-2009, 12:18
Ślicznie! Uwielbiam sensual :D a pomarańczowy jest boski :P
ja tez :roll:

pam
27-04-2009, 12:25
A czy może się ktoś obeznany w temacie wypowiedzieć na temat wanien. Jestem właśnie na kupnie i wszędzie straszą że te w hiperkach są z gorszego akrylu. O co dokładnie chodzi i jak mam poznać że jest z lepszego. A może jakich produktów szukać żeby być zadowolonym przez najbliższe kilka lat

mycha.:)
27-04-2009, 15:12
A czy może się ktoś obeznany w temacie wypowiedzieć na temat wanien. Jestem właśnie na kupnie i wszędzie straszą że te w hiperkach są z gorszego akrylu. O co dokładnie chodzi i jak mam poznać że jest z lepszego. A może jakich produktów szukać żeby być zadowolonym przez najbliższe kilka lat

Ja swoją wannę akrylową kupowałam w nomi , ponad 6 lat temu i jak do tej pory sprawuje się idealnie :)

amazonka22
27-04-2009, 16:52
a ja to w ogóle nie wiem od czego zacząć, coś mi tam się podoba ale jeszcze nic nie wbiło mnie w podłogę. martwi mnie to , :evil: :x :-? bo na tym etapie mogłabym zaproponowac jeszcze jakis zmainy a tu ani na kuchnie ani na lazienke- pomysłu brak. :x

pam
27-04-2009, 19:41
a ja to w ogóle nie wiem od czego zacząć, coś mi tam się podoba ale jeszcze nic nie wbiło mnie w podłogę. martwi mnie to , :evil: :x :-? bo na tym etapie mogłabym zaproponowac jeszcze jakis zmainy a tu ani na kuchnie ani na lazienke- pomysłu brak. :x

No właśnie. Od czerwca zaczynam z płytkami, czyli wszystko do łazienki muszę już zgromadzić. jak na razie mam kabinę do górnej. A z resztą nie bardzo wiem czego szukać.

amazonka22
27-04-2009, 20:37
pam my w maju dopiero z fundamentami zaczynami le wszelkie zmiany juz teraz powinniśmy nanieś. jedyną rzeczą jest to ze zamuruje jedno okno w kuchni i tyle :roll: :-?

Nefer
27-04-2009, 20:40
Wrócę na chwile do okien dacowych. Kaloryfery pod nimi nie są po to , żeby śnieg topniał, ale żeby okno nie parowało .. :)

pam
27-04-2009, 20:44
Wrócę na chwile do okien dacowych. Kaloryfery pod nimi nie są po to , żeby śnieg topniał, ale żeby okno nie parowało .. :)

A u mnie instalator ostrzegał, że jak nie zrobię grzejników pod oknami, to producent nie uzna gwarancji na okna dachowe. W łazience jest podłogówka i tam nie trzeba było.

pam
27-04-2009, 20:49
pam my w maju dopiero z fundamentami zaczynami le wszelkie zmiany juz teraz powinniśmy nanieś. jedyną rzeczą jest to ze zamuruje jedno okno w kuchni i tyle :roll: :-?

Zmiany np okien możesz zobie robić do ostatniej chwili. Tak jak było u nas. Czyli do momentu kiedy to okno zaczyna się murować. Oczywiście poźniej wszystko mozna pozmieniać (powybijać i zamurować) ale może lepiej "pogapić" sie na projekt przez tydzień i wszystko przemyśleć. U nas jedyną rzeczą której nie jestem pewien do końca to włącznik do dolnej łazienki. A właściwie kierunek otwierania drzwi do niej. Jest wg projektu, ale chyba będziemy zmieniać. Na tym etapie to tylko problem z włącznikiem bo tynki już gotowe.

Nefer
27-04-2009, 20:53
Wrócę na chwile do okien dacowych. Kaloryfery pod nimi nie są po to , żeby śnieg topniał, ale żeby okno nie parowało .. :)

A u mnie instalator ostrzegał, że jak nie zrobię grzejników pod oknami, to producent nie uzna gwarancji na okna dachowe. W łazience jest podłogówka i tam nie trzeba było.

Bo to prawda :)

potek
29-04-2009, 06:18
Guzik prawda !!!!!!!!Mam od 10 lat 4 okna dachowe tylko pod dwoma ogrzewanie i nie ma żadnej różnicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie paruje nic nie zachodzi

markoto
29-04-2009, 07:48
Ale zgodnie z warunkami gwarancji powinny byc.

pam
29-04-2009, 08:28
Ale zgodnie z warunkami gwarancji powinny byc.

No własnie - nikt nie mówi, że się coś dzieje bez grzejnika, ale jak nie ma i sie coś będzie działo (pewnie nawet bez związku z nieobecnością grzejnika) to nie uznaja reklamacji.

JoShi
29-04-2009, 08:41
No własnie - nikt nie mówi, że się coś dzieje bez grzejnika, ale jak nie ma i sie coś będzie działo (pewnie nawet bez związku z nieobecnością grzejnika) to nie uznaja reklamacji.
Ale niestety znane są przypadki, że z się woda skrapla na oknach dachowych i ewidentnie zamontowanie grzejnika poprawiłoby sytuację. Ja tam wolę na zimne dmuchać. Taniej mi wyjdzie założyć te grzejniki, niż w przyszłości przedwcześnie wymieniać okna. A i temperatura w pomieszczeniach będzie bardziej równomierna.

aguleczka
29-04-2009, 09:27
Dokładnie mnie też poinformowano iż gwarancji nie będzie nie wszędzie mi te grzejniki pasują pod dachowymi bo wolała bym mieć tam komodę czy coś innego ale co zrobić jak tak ma być to niech będzie do wszystkiego można przywyknąć :)

Nefer
29-04-2009, 10:20
Guzik prawda !!!!!!!!Mam od 10 lat 4 okna dachowe tylko pod dwoma ogrzewanie i nie ma żadnej różnicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie paruje nic nie zachodzi


Ale gwarancja niestety tak mówi. ..

też mam podłogówke w dwóch łazienkach z dachowymi..

mycha.:)
30-04-2009, 11:26
No to chwalę się moją nie katologową górną łazieneczką :D
Brakuje tylko jeszcze dodatków do niej i zastanawiam się czy nie dać jakiś malunek skromny na skos nad wanną, jak myślicie? :)
http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_703.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne_703.html)

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_706.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne_706.html)

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_705.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne_705.html)

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne9.html)

vieta
30-04-2009, 12:13
Ślicznie! Uwielbiam sensual :D a pomarańczowy jest boski :P

dzięki, pomarańcz to sensual a kremowe linero..zawsze ciut taniej:)[/u]

BetkaWi
30-04-2009, 12:35
Witam! Ja na razie nie mam co pokazać. Zaczynamy tworzyć i ......już same wątpliwości.
Proszę napiszcie mi jak macie rozwiązane włączanie tych wszystkich światełek, lampeczek i podświetleń w łazienkach. Czy jednym przyciskiem zaświaca sie wam wszystko czy może lepiej to podzielić? Ale jak? Główne światło osobno, nad lustrem osobno a pozostałe pierdołki osobno? Tak bu mi pasowało ale nie za dużo tego będzie?
Proszę napiszcie jak to jest u was bo na zdjęciach, jak już jest urządzone to wszystko pięknie wygląda, ale zaczynając walkę z wykończeniówką trzeba trochę przejść i sie wiele dowiedzieć. Robimy prąd w domu i nie wiem jak poprowadzić kable.
Pozdrawiam[/b]

amazonka22
30-04-2009, 12:59
No to chwalę się moją nie katologową górną łazieneczką :D
Brakuje tylko jeszcze dodatków do niej i zastanawiam się czy nie dać jakiś malunek skromny na skos nad wanną, jak myślicie? :)
http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_703.jpg (http://www.vpx.pl/foto,rozne_703.html)

bardzo mi sie podoba Wasza łazieneczka ja bym tylko jeszcze zasłoniła okleiną okno balkonowe- ale w sumie dziwne ze w łazience jest . a nad wanna chyba nic bym nie dawała :lol: ale ja to jestem inna wiec niech sie mądrzejsi wypowiedzą :lol:

delfina7
30-04-2009, 13:35
Piknękne kafle na ścianie, super kolorek Mogę spyta cóż to takiego?
Malunek wcale nie potrzebny , ja bym tu szła w stronę dodatków w kolorze tego ordo przy umywalkach. A na okienko roleta w kolorze kafli:D[/b]

markoto
30-04-2009, 13:44
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:

amazonka22
30-04-2009, 14:07
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:
mi sie wlasnie wydawało ze jest do góry nogami

balkon zakleiła bym: http://allegro.pl/item617010061_okleina_witraz_liscie_bambusa_90cm.h tml

markoto
30-04-2009, 14:17
Nie chodzi o to ze do gory nogami ale o te rurki ciagnace sie od grzejnika :)

wingerman
30-04-2009, 15:16
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:ja tam widze jeszcze dwa zgrzyty :-? 8)

amazonka22
30-04-2009, 15:49
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:ja tam widze jeszcze dwa zgrzyty :-? 8)

??????

mycha.:)
30-04-2009, 16:21
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:ja tam widze jeszcze dwa zgrzyty :-? 8)

Pisz jakie 8) :D

Ale niech zgadnę, chodzi o umywalki? a raczej o półkę pod nimi? :)

Co do kafelek to zakupione zostały w castoramie, jest to podróba marmuru 8)


A jeśli chodzi o grzejnik to ja też takie odniosłam wrażenie jak go zobaczyłam, że jest do góry nogami, ale ponoć dobrze wisi ;)
Co do tych rurek to też mnie to wkurzyło, że tak wystają, ale było już za późno na zmiany.

Okno balkonowe było w projekcie i nie zmienialiśmy tego , okleiny nie chcę, będzie roleta , ale taka żeby cieni nie było widać, bo sąsiad będzie podglądał :lol:
No chociaż zerknęłam na ta okleinę, fajna, dałam do obserwacji :D


Dziękuję za miłe opinie i podpowiedzi i o te zgrzyty też poproszę :lol:
Krytykować też śmiało można ;)

markoto
30-04-2009, 17:21
Pewnie chodzi o to ze teoretycznie os umywalki, kibelka i bidetu powinna sie pokrywac z fuga lub srodkiem kafli, tu sa 2 umywalki wiec srodek miedzy dwoma umywalkami powinien byc fuga pomiedzy brazowymi kaflami, wtedy bidet i kibelek powinien tez byc dopasowany do tego. Nietstey to sie fajnie mowi jak sie ma zaprojektowana lazienke i wybrane kafle juz na etapie fundamentow :) A zwykle jest tak ze planujemy sobei urzadzenia, robimy instalacje a potem kupujemy kafle i nie zawsze sie da to zgrac.

Podobnie z kaflami na scianie powinny byc rozliczane od srodka miedzy umywalkami wtedy na tej poleczce pod umywalkami kafle bylyby symetrycznie.

wingerman
30-04-2009, 19:38
mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:ja tam widze jeszcze dwa zgrzyty :-? 8)

Pisz jakie 8) :D

Ale niech zgadnę, chodzi o umywalki? a raczej o półkę pod nimi? :)


Ok, powiem o nich wyraznie na Twoja prosbe :)
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujesz ;)

wiec poza wymienionym wczesniej dodam jeszcze:
- podzielenie podlogi niesymetryczne i przez to, nijak sie ma do wygladu ostatecznego lazienki, ze o tak waskim docinku kafla brzegowego w widocznym miejscu przy samych drzwiach balkonowych nie wspomne (poprostu zle rozmierzone kafle)
- narozniki na zabudowie pod umywalka

i wpadl mi w oko jeszcze jeden zgrzyt ;)

- niesymetrycznie rozlozone kafle na wspomnianej zabudowie umywalki (domyslam sie ze rozmieszczenie ich mialo byc kontynuacja fug sciany, jednak odzielone sa dosc szerokim blatem i w dodatku z mozajka, wiec lepiej wygladaloby jesli bylyby rowno rozmieszczone wzgledem szerokosci samej zabudowy)

aguleczka
30-04-2009, 21:10
a jak spisują się baterie w łazience bo też taką zakupiłam :)

Nefer
30-04-2009, 21:15
Pochwalę sie czarno czerwoną łazienką, bo powstał już blat i koniec prac ...

http://lh6.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG9t1XpGI/AAAAAAAAElw/P2I4NNzMD68/s512/IMG_1428.JPG

http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG_qeFM3I/AAAAAAAAEmI/LJCyTqu_iSM/s512/IMG_1431.JPG

http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SfiG-_OHCHI/AAAAAAAAEmA/q9K3I5bT5iQ/s640/IMG_1430.JPG

shell
30-04-2009, 21:47
wiec poza wymienionym wczesniej dodam jeszcze:
- podzielenie podlogi niesymetryczne i przez to, nijak sie ma do wygladu ostatecznego lazienki, ze o tak waskim docinku kafla brzegowego w widocznym miejscu przy samych drzwiach balkonowych nie wspomne (poprostu zle rozmierzone kafle)
wingerman aż głupio spierać się z fachowcem, ale taki sam docinek jak przy drzwiach balkonowych (tyle że jasny) pojawia się obok wanny (przy ścianie).
Nie myślisz, że ten pozorny brak harmonii może byc zamierzony? Kafle lecą po cztery w kwadratach, nie wiem czy taki kwadrat rozpoczynajacy się od ściany nie wyglądałby zbyt topornie?

narozniki na zabudowie pod umywalka
tu rzeczywiście szkoda, ale mycha chyba pisała, że musiały :( być

niesymetrycznie rozlozone kafle na wspomnianej zabudowie umywalki (domyslam sie ze rozmieszczenie ich mialo byc kontynuacja fug sciany, jednak odzielone sa dosc szerokim blatem i w dodatku z mozajka, wiec lepiej wygladaloby jesli bylyby rowno rozmieszczone wzgledem szerokosci samej zabudowy)
niestety nie da się ukryć, ale kafle są jasne i dzięki temu może aż tak nie rzuca się to w oczy?
A poza tym Mycha - spokojne kafle, sympatyczny klimat. Tylko nie maluj nic na ścianie...

shell
30-04-2009, 21:49
Pochwalę sie czarno czerwoną łazienką, bo powstał już blat i koniec prac ...
Ty się Nefer lepiej już nie chwal, bo ja potem spać nie mogę :roll: :wink:

Nefer
30-04-2009, 21:57
Pochwalę sie czarno czerwoną łazienką, bo powstał już blat i koniec prac ...
Ty się Nefer lepiej już nie chwal, bo ja potem spać nie mogę :roll: :wink:

Eeeeeeeeeeee nie przesadzaj :)

wingerman
30-04-2009, 22:24
wiec poza wymienionym wczesniej dodam jeszcze:
- podzielenie podlogi niesymetryczne i przez to, nijak sie ma do wygladu ostatecznego lazienki, ze o tak waskim docinku kafla brzegowego w widocznym miejscu przy samych drzwiach balkonowych nie wspomne (poprostu zle rozmierzone kafle)
wingerman aż głupio spierać się z fachowcem, ale taki sam docinek jak przy drzwiach balkonowych (tyle że jasny) pojawia się obok wanny (przy ścianie).
Nie myślisz, że ten pozorny brak harmonii może byc zamierzony? Kafle lecą po cztery w kwadratach, nie wiem czy taki kwadrat rozpoczynajacy się od ściany nie wyglądałby zbyt topornie?

No ba... pewnie ze tak nie mysle, jednak wystarczylo zrobic przesuniecie kafli z reszta wiecej mozna powiedziej jesli bylby widoczny jakis rzut z wymiarowaniem.
mycha prosila ja zamiałczałem ;)


Nefer lazienka chyba niczego sobie :roll: pisze ze niczego sobie bo niewiele widac ;)
a tak na serio to wyglada ok, tylko co (poza doprowadzeniem wody do baterii) te rurki robia pod umywalka? :roll: :o

Nefer
30-04-2009, 23:03
Nefer lazienka chyba niczego sobie :roll: pisze ze niczego sobie bo niewiele widac ;)
a tak na serio to wyglada ok, tylko co (poza doprowadzeniem wody do baterii) te rurki robia pod umywalka? :roll: :o

No, niestety zdjęc to ja robić nie umiem :):)
Rurki pod umywalką wiszą, bo tam będzie wszystko zabudowane. A wbudować w ścianę nie chciałam.

mycha.:)
01-05-2009, 09:00
Ok, powiem o nich wyraznie na Twoja prosbe :)
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujesz ;)

wiec poza wymienionym wczesniej dodam jeszcze:
- podzielenie podlogi niesymetryczne i przez to, nijak sie ma do wygladu ostatecznego lazienki, ze o tak waskim docinku kafla brzegowego w widocznym miejscu przy samych drzwiach balkonowych nie wspomne (poprostu zle rozmierzone kafle)
- narozniki na zabudowie pod umywalka

i wpadl mi w oko jeszcze jeden zgrzyt ;)

- niesymetrycznie rozlozone kafle na wspomnianej zabudowie umywalki (domyslam sie ze rozmieszczenie ich mialo byc kontynuacja fug sciany, jednak odzielone sa dosc szerokim blatem i w dodatku z mozajka, wiec lepiej wygladaloby jesli bylyby rowno rozmieszczone wzgledem szerokosci samej zabudowy)


Pewnie, że nie zlinczuję :lol:

Mnie tam łazienka się podoba jaka jest, wygląda jak dla mnie i męża i wszystkich nas odwiedzających ślicznie :D


Co do symetryczności, to jakbym miała kłaść te wszystkie kafle równiutko, to bym musiała pewnie dwa razy więcej ich kupić a nas na to nie stać ;)

Zresztą zamierzeniem na podłodze było, że ma być szachownica i jest.

Co do listew na blacie to musiały być, bo "fachowcy" zepsuli nam to .

Zresztą źle te listwy nie wyglądają.


Co do baterii umywalkowych to jeszcze nie mamy wody podłączonej, więc nie wiem jak działają ;)
W następnym tygodniu napiszę ;)


Nefer śliczna ta Twoja łazienka, jak dobrze pamiętam to łazienka Twoich dzieciaczków? :)

wingerman
01-05-2009, 09:12
A tak swoja droga, to ciekawe sa te kafle, lazieneczka jasna i prezentuje sie naprawde ladnie. Ze tak powiem gratulejszyn :)










PS.
mycha nie poszlo by wiecej plytek wystarczylo przesunac je o ten docinek :P :)

mycha.:)
01-05-2009, 09:26
PS.
mycha nie poszlo by wiecej plytek wystarczylo przesunac je o ten docinek :P :)

No jak patrzę na te zdjęcia to rzeczywiście ;)


Dojdą dodatki i będzie super :)

A płytki to podróba trawertynu a nie marmuru jak pisałam wcześniej :)

I cieszę się, że są jasne , bo nie widać tych krzywizn na ścianach 8)

Ehh fachowcy się nie popisali :evil:

Nefer
02-05-2009, 00:43
Nefer śliczna ta Twoja łazienka, jak dobrze pamiętam to łazienka Twoich dzieciaczków? :)Tak, to moich facetów, dlatego taka "klubowa" :) :wink:

Ale Twoja łazienka też mi się podoba - taka spokojna i ma ciekawą podłogę. Ja lubię różne cuda na podłodze :)

Marta&Sławek
02-05-2009, 17:41
To nasza łazieneczka, jeszcze bez szafki i umywalki, ale i tak cieszy :D

http://images45.fotosik.pl/116/425a8762b95f779em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a8762b95f779e.html) http://images38.fotosik.pl/112/7de7351b8a9de5b6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7de7351b8a9de5b6.html) http://images38.fotosik.pl/112/0f8c8253c61b376dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f8c8253c61b376d.html) http://images48.fotosik.pl/116/c98a406f8df26025m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c98a406f8df26025.html) http://images44.fotosik.pl/116/85d534360af7f7edm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85d534360af7f7ed.html) http://images46.fotosik.pl/116/bacad14d51a18746m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bacad14d51a18746.html) http://images47.fotosik.pl/116/785237e4b735e030m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/785237e4b735e030.html)

Marta&Sławek
02-05-2009, 17:53
A to druga łazieneczka:
http://images47.fotosik.pl/116/d4d3f2884d7ba64bm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4d3f2884d7ba64b.html) http://images40.fotosik.pl/112/e1362147fc51af0dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1362147fc51af0d.html) http://images45.fotosik.pl/116/3a34426905e1b530m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a34426905e1b530.html)

tasha
02-05-2009, 19:00
To nasza łazieneczka, jeszcze bez szafki i umywalki, ale i tak cieszy :D

http://images45.fotosik.pl/116/425a8762b95f779em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a8762b95f779e.html) http://images38.fotosik.pl/112/7de7351b8a9de5b6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7de7351b8a9de5b6.html) http://images38.fotosik.pl/112/0f8c8253c61b376dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f8c8253c61b376d.html) http://images48.fotosik.pl/116/c98a406f8df26025m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c98a406f8df26025.html) http://images44.fotosik.pl/116/85d534360af7f7edm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85d534360af7f7ed.html) http://images46.fotosik.pl/116/bacad14d51a18746m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bacad14d51a18746.html) http://images47.fotosik.pl/116/785237e4b735e030m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/785237e4b735e030.html)

No nie dziwię się że cieszy ;) Podoba mi się szczególnie lustro i bateria nawannowa

ellaj
02-05-2009, 20:29
Piekne. Obie.
W moim stylu.

Kasia i Mariusz
03-05-2009, 08:40
To nasza łazieneczka, jeszcze bez szafki i umywalki, ale i tak cieszy :D

http://images45.fotosik.pl/116/425a8762b95f779em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a8762b95f779e.html) http://images38.fotosik.pl/112/7de7351b8a9de5b6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7de7351b8a9de5b6.html) http://images38.fotosik.pl/112/0f8c8253c61b376dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f8c8253c61b376d.html) http://images48.fotosik.pl/116/c98a406f8df26025m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c98a406f8df26025.html) http://images44.fotosik.pl/116/85d534360af7f7edm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85d534360af7f7ed.html) http://images46.fotosik.pl/116/bacad14d51a18746m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bacad14d51a18746.html) http://images47.fotosik.pl/116/785237e4b735e030m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/785237e4b735e030.html)

bardzo ładne łazieneczki. My też łazienkę górną robimy w płyteczkach Zebrano.

mycha.:)
03-05-2009, 11:22
Nefer śliczna ta Twoja łazienka, jak dobrze pamiętam to łazienka Twoich dzieciaczków? :)Tak, to moich facetów, dlatego taka "klubowa" :) :wink:

Ale Twoja łazienka też mi się podoba - taka spokojna i ma ciekawą podłogę. Ja lubię różne cuda na podłodze :)

Dzięki za miłe słowa :D

Ale jak weszłam w Twój dziennik i zobaczyłam Waszą łazienkę , że tak powiem główną, to aż tak zrobiłam :o prze-pię-kna !!!!!

Marta&Sławek Wasze łazienki tez przepiękne :)

Może kiedyś będzie mnie stać na takie :)

Sylwia73
04-05-2009, 15:35
Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom... :-?
Kafle są jakieś takie :roll: , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..

Slowa pelne agresji i nietaktu. Opamietaj sie. Mozna wyrazic swoej zdanie w pokojowy sposob, niekoniecznie atakujac i ponizajac.....Mozna tez po prostu zamknac sie i nie komentowac, jesli widok tej lazienki az tak cie obrazil. Lepsze to niz obrzucanie blotem....
ZGROZA.

robercikzs
05-05-2009, 09:28
http://images44.fotosik.pl/116/85d534360af7f7edm.jpg

W jaki sposob obudowaliscie wanne, zeby uzyskac taki rant?

jaksie
05-05-2009, 09:37
http://images44.fotosik.pl/116/85d534360af7f7edm.jpg

W jaki sposob obudowaliscie wanne, zeby uzyskac taki rant?

poniżej tej listwy ozdobnej jets chyba brązowa płytka :roll:

Marta&Sławek
05-05-2009, 09:56
robercikzs - obudowa wanny zrobiona jest z pustaków, na które następnie przyklejone są płytki i dekory ze szlifowanymi krawędziami.

AMFI
05-05-2009, 10:34
Marta&Sławek
śliczna te zebranowa łazienka :-)

mruva
05-05-2009, 10:42
Witam, ja również chiciałam pokazać mój wstępny projekt łazienki

http://img207.imageshack.us/img207/3139/wiz6c.th.jpg (http://img207.imageshack.us/my.php?image=wiz6c.jpg)
http://img404.imageshack.us/img404/8331/wiz5kopia.th.jpg (http://img404.imageshack.us/my.php?image=wiz5kopia.jpg)

Witam ponownie, czy mogę prosić o komentarze i uwagi dotyczące wstępnej wizualizacji. Co sądzicie o zaakcentowaniu tego trójkąta ściany nad umywalką?.

Anulek2005
05-05-2009, 11:08
[quote=mruva]Witam, ja również chiciałam pokazać mój wstępny projekt łazienki

Witam ponownie, czy mogę prosić o komentarze i uwagi dotyczące wstępnej wizualizacji. Co sądzicie o zaakcentowaniu tego trójkąta ściany nad umywalką?.

Skoro nikt nic nie napisał, to znaczy, iż żal nam pewną część ciała ścisnął :wink: , że nie mamy się do czego przyczepić. Moim zdaniem bardzo fajny projekt.


Marta&Sławek - mam pytanie o czerwono-szarą łazienkę - czy nie za bardzo chlapie się przy korzystaniu z czerwonej umywalki? Na zdjęciu jakoś tak strasznie wysoko wydaje się wylewka nad umywalką - a może to tylko złudzenie "apteczne"? Przy okazji - bardzo mi się ta łazienka podoba :D

mruva
05-05-2009, 12:18
Anulek2005 - bardzo dziękuję za pozytywną uwagę. Mnie projekt też się podoba ale Wasze uwagi i opinie zawsze mile widziane.

robercikzs
05-05-2009, 13:21
Marta&Sławek - dzieki za odpowiedz. tez tak musze sobie zrobic, tylko zastanawiam sie czy nie zrobic zakonczenia z deski debowej (bedzie pasowac do naszej kolorystyki)

A tak wogole to Wasza lazienka jest sliczna[/b]

Marta&Sławek
05-05-2009, 16:08
Robercikzs - ja myślałam nawet o obudowie całej wanny z drzewa, ale... stchurzyłam :( Bałam się wstawiać drzewo w miejscu, które codziennie narażone jest na kontakt z wodą... Poza tym c e n a :-?

Anulek2005 - ciężko mi sie narazie na ten temat wypowiedzieć, bo jeszcze nie mieszkamy. Korzystałam z umywalki już kilkakronie, ale nie zwracałam na to uwagi. Jak będzie mnie później wkurzać to wymienię baterie :lol: (była w zestawie z umywalką).

Przy okazji dziękuję wszystkim za miłe słowa :D

mamanatki
05-05-2009, 20:30
Marta&Sławek - a jaka to wanna? Chcę porównać czy moją da radę tak obsadzić. Pięknie i elegancko zrobiliście łazienkę.

Marta&Sławek
06-05-2009, 06:06
Mamanatki - niestety nie pamiętam. Kupowałam ją w Leroy Merlin za nieduże pieniądze :wink: , jak znajdę fakturę to dam Ci znać.

robercikzs
06-05-2009, 07:19
Marta&Sławek - drewno bede robil sam, tzn. mam juz deby, musze tylko pociac, posklejac, dociac, wyszlifowac, pomalowac i montowac :-). Tak robilem schody i dla mnie sa super, a koszt 10 razy mniejszy niz robione przez zawodowcow. Nie wiem tylko jak z czasem bedzie, bo to jest najwiekszy problem.

krzysztofj
06-05-2009, 07:30
Tak, to moich facetów, dlatego taka "klubowa" :) :wink:



Ta czerwono-czarna?

To lepiej nigdy tam nie wchodź.

Marta&Sławek
06-05-2009, 07:34
Robercikzs - to życzę powodzenia, no i oczywiście pochwal się efektami Twojej pracy jak juz będzie czym :wink:
A tak na marginesie, to czy dąb jest wystarczająco wytrzymałym drzewem na wilgoć? Ja zastanawiałam się nad czymś egzotycznym, ale..... nie bardzo się na tym zanam :-?

josephine
06-05-2009, 12:54
mruva PROJEKT REWELACYJNY! Całość bardzo mi się podoba! Kiedy będzie zrealizowany? Czy projekt był znośny cenowo?

mruva
06-05-2009, 14:22
josephine - bardzo dziękuję, realizacja niestety nastąpi dopiero jesienią, jesteśmy przed tynkami. Uśmiechnęło się do mnie szczęście i załapałam się na promocję którą zaoferował kolega z forum, którego to serdecznie polecam (adres jego strony na zdjęciach) projekt kosztował troszkę współpracy meilowej.

Pozdrawiam

guciooo
06-05-2009, 20:41
Moja mała łazienka:

http://vexnet.pl/_smieci/fotki/100_5358a.jpg

http://vexnet.pl/_smieci/fotki/100_5355a.jpg


Kafelkował mi spec od płytek, podpatrzyłem jego robotę i tą niżej
już sam zrobiłem w 100% łącznie z kanalizacją, wodą, ścianami i kafelkami.
Wcześniej w tym miejscu była część dużej kuchni.

http://vexnet.pl/_smieci/fotki/!100_4953.jpg

Nefer
06-05-2009, 20:44
Tak, to moich facetów, dlatego taka "klubowa" :) :wink:



Ta czerwono-czarna?

To lepiej nigdy tam nie wchodź.
Nooo nie zamierzam :):)

kalpataru
06-05-2009, 20:48
Marta&Sławek - czy w tej pięknej brązowej łazience to płyki Rako?? Piękne macie te łazieneczki!!

mycha.:)
06-05-2009, 23:27
Guciooo ładne łazienki, ja tylko bym wywaliła te pluszowe dodatki z desek i z pod umywalki i wc ;)
A powiedz jak działają te baterie, bo tez takie mam w domku ;)

malgosia0023
07-05-2009, 07:56
szukam fioletowej fugi,widzieliście gdzieś taką :-?
proszę o pomoc 8)

robercikzs
07-05-2009, 08:01
A tak na marginesie, to czy dąb jest wystarczająco wytrzymałym drzewem na wilgoć? Ja zastanawiałam się nad czymś egzotycznym, ale..... nie bardzo się na tym zanam :-?

Roca w swojej ofercie ma szafki, polki, itp z debu, wiec chyba sie nadaje.

nastka79
07-05-2009, 08:03
szukam fioletowej fugi,widzieliście gdzieś taką :-?
proszę o pomoc 8)
Mapei ma fioletową, podejrzewam, że inni też: http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1783163,1,11,35.html

malgosia0023
07-05-2009, 08:14
szukam fioletowej fugi,widzieliście gdzieś taką :-?
proszę o pomoc 8)
Mapei ma fioletową, podejrzewam, że inni też: http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1783163,1,11,35.html
dzięki :wink:
kurcze,patrzyłam w dwóch marketach budowlanych i nie było
jeszcze raz dzięki
P.S. Jak zobaczyłam że TY napisałaś w wątku to wiedziałam że jest odpowiedz na moje pytanie :) [/b]

nastka79
07-05-2009, 10:39
http://www.packdruk.com.pl/_upload/kmyszka/117.jpg
Już z drzwiami prysznicowymi :D

Maciejka_1976
07-05-2009, 13:14
To nasza łazieneczka, jeszcze bez szafki i umywalki, ale i tak cieszy :D

http://images45.fotosik.pl/116/425a8762b95f779em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a8762b95f779e.html)

Marta&Sławek łazienka śliczna, też mamy mieć zebrano tylko z tym drugim dekorem, ale teraz to się chyba zastanowię ;)

a, no i drzwi piękne!! ;)

amazonka22
07-05-2009, 13:32
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:

malgosia0023
07-05-2009, 13:34
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:
...czyżby moda :roll:

pam
07-05-2009, 13:42
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:
...czyżby moda :roll:

I jak się do tego ma okno dachowe? Jak najładniej obrobić to okno? Czy wnęka opłytkowana, czy malowana?

aguleczka
07-05-2009, 13:45
jesli chodzi o skosy to lepiej malowane :)

amazonka22
07-05-2009, 13:46
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:
...czyżby moda :roll:
jeśli moda to mam to gdzieś ;) :lol: myślałam ze jakieś względy sanitarne czy zdrowotne grzyb czy coś

pam
07-05-2009, 13:48
jesli chodzi o skosy to lepiej malowane :)

Czyli płytki do górnego poziomu ścianki kolankowej.

aguleczka
07-05-2009, 13:51
jak masz łazienkę na poddaszu to wszystkie ścianki proste możesz flizowac natomias ta ścianka na której jest skos i masz okno wydaje mi się że będzie fatalnie wygląać wyflizowana cała zobacz gdzieś w mojej galerii jest kawalek mojej łazienki na poddaszu bo nie wiem czy dobrze sie wyslawiam :)

cieszynianka
07-05-2009, 13:52
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:


Jakaś nowa wyrocznia się pojawiła :lol: :lol: :lol:

pam
07-05-2009, 13:53
gdzies tu padło stwierdzenie że płytki nie moga być do samego sufitu mozna wiedzieć czemu? :lol:


Jakaś nowa wyrocznia się pojawiła :lol: :lol: :lol:

Feng szui czy jak to się pisze :D :D

Tkanka7
08-05-2009, 11:10
nastka79 mam pytanie o wnękę prysznicową! Jakiej u Ciebie jest szerokości? Ja mam taką na 153 cm i rozmyślam jakie drzwi prysznicowe tam zastosować. Musiałyby być ze ścianką tak jak u Ciebie, albo ze ścianą z luksferów, tylko, że nijak rozmiar luksfera mi tu nie pasi do zabudowania całej szerokości z drzwiami. nastka79 co tą są za drzwi? Bardzo proszę o informacje!

amazonka22
08-05-2009, 12:22
a czy ktos może mi powiedzieć czy dostane u nas taki zestaw wannowo-prysznicowy?
http://img518.imageshack.us/img518/8202/showerbath1.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=showerbath1.jpg)

karolcia14m
08-05-2009, 12:45
może nie dokładnie taki sam, ale podobny
http://wodnypokoj.istore.pl/pl,product,404855,wanna,z,prysznicem,i,panelem,pry sznicowym,bf1709.html?partner=1986&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-05&utm_content=404855

amazonka22
08-05-2009, 13:16
może nie dokładnie taki sam, ale podobny
http://wodnypokoj.istore.pl/pl,product,404855,wanna,z,prysznicem,i,panelem,pry sznicowym,bf1709.html?partner=1986&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-05&utm_content=404855

o dzieki chodziło mi wlasnie o jakies przykładowe wymiary bardzo dziękuje.

tasha
08-05-2009, 16:34
a czy ktos może mi powiedzieć czy dostane u nas taki zestaw wannowo-prysznicowy?
http://img518.imageshack.us/img518/8202/showerbath1.jpg (http://img518.imageshack.us/my.php?image=showerbath1.jpg)

kiedyś "chorowałam" na taką wannę ale uleczyła mnie cena tej wanny :) Poza tym na szczęście mam miejsce na wannę i na prysznic oddzielnie.
Pozdrawiam

amazonka22
08-05-2009, 21:02
tasha a znalazłam na innym forum ze ta wannę można kupić czasem na allegro za 1300 zł wiec nie jest tak źle

tasha
09-05-2009, 08:03
tasha a znalazłam na innym forum ze ta wannę można kupić czasem na allegro za 1300 zł wiec nie jest tak źle
Ja nie mam nic przeciwko kupowaniu na allegro ale mój mąż jakoś nie ma zaufania. On wyznaje zasadę że towar "macany" to towar sprawdzony. Tylko zęw sklepach teraz wszystko jest w katalogach. Może się przekona. My już mamy kanalizację przystosowaną na kabinę i wannę więc tak będzie.

Mam na oku taką
http://2bfit.pl/allegro/kabiny/1018/0.jpg

amazonka22
09-05-2009, 09:24
Tasha ja tez bym sie nie zdecydowała na zakup na allegro takiej rzeczy. ale wtedy gnała bym bezpośrednio do sprzedawcy :lol: . a wasza kabina tez niezła.
mi zalezy albo na wanno- brodziku albo na brodziku ale tym wysokim- mysle tu o dzieciach których czasem trzeba wyprać :lol:

mamanatki
09-05-2009, 13:02
Amazonka 22 a masz już upatrzony jakiś wysoki brodzik? Też szukam do łazienki dziecięcej :-)

amazonka22
09-05-2009, 20:44
Amazonka 22 a masz już upatrzony jakiś wysoki brodzik? Też szukam do łazienki dziecięcej :-)

to mi sie podoba bo ma siedzicko: http://deante.pl/?id=64&article=92

o i cos takiego
http://www.allegro.pl/item624354111_kabina_prysznicowa_wysoki_brodzik_80 x80_2_lata_gw.html

a tu cos delikatniejszego:
http://www.allegro.pl/item624354107_kabina_prysznicowa_wysoki_brodzik_80 x80_2_lata_gw.html
http://www.allegro.pl/item624343122_kabina_prysznicowa_f17_wysoki_brodzi k.html

a ta mi sie podoba bo ma powierzchnie anty poslizgową. http://lazienkisklep.pl/www/lazienki/images/shop/000453/classic-bzs-cl-80-x-80-x-28,2005_01_17_13_21_33.jpg

aguleczka
09-05-2009, 20:55
EEE ja kupilam fajna niby kabine na allegro radio bajery buzery nawet nie rozpakowałam jej i jednak chyba zrobimy szklane drzwi i bez brodzika :)

cieszynianka
09-05-2009, 22:34
EEE ja kupilam fajna niby kabine na allegro radio bajery buzery nawet nie rozpakowałam jej i jednak chyba zrobimy szklane drzwi i bez brodzika :)

Łatwiej się wyciera podłogę :D

oliwka2007
10-05-2009, 08:56
http://images43.fotosik.pl/118/e11fe914e76af4c3.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e11fe914e76af4c3.html)[/quote]

Czy ma ktoś Zebrano Opoczno z tymi dekorami ? (zdjęcie znalezione w necie)

amazonka22
10-05-2009, 12:18
jakoś sobie nie wyobrażam kąpać dziecka na zimnych płytkach :roll: ale to każdego własne zdanie. a w brodzik to czy wody napuścić i pranie namoczyć czy zwinąć się w kłębek i dupkę pomoczyć :lol: :wink:

cieszynianka
10-05-2009, 15:06
jakoś sobie nie wyobrażam kąpać dziecka na zimnych płytkach :roll: ale to każdego własne zdanie. a w brodzik to czy wody napuścić i pranie namoczyć czy zwinąć się w kłębek i dupkę pomoczyć :lol: :wink:

Dlaczego na zimnych, pod nimi może być podłogówka :D

A moczenie doopki lepiej chyba w wannie idzie :lol:

aguleczka
10-05-2009, 15:16
jakoś sobie nie wyobrażam kąpać dziecka na zimnych płytkach :roll: ale to każdego własne zdanie. a w brodzik to czy wody napuścić i pranie namoczyć czy zwinąć się w kłębek i dupkę pomoczyć :lol: :wink: NO jak masz tylko jedną łazienkę to nie ale w domach przeważnie są dwie :) więc montuje się i wanne i kabinę :)

amazonka22
10-05-2009, 18:35
zanim zrobimy góre :roll: :roll: trzeba sie dołem jakos tak dostosować by wszystko tam weszło bo to tylko niecałe 4 m.

nastka79
10-05-2009, 18:36
nastka79 mam pytanie o wnękę prysznicową! Jakiej u Ciebie jest szerokości? Ja mam taką na 153 cm i rozmyślam jakie drzwi prysznicowe tam zastosować. Musiałyby być ze ścianką tak jak u Ciebie, albo ze ścianą z luksferów, tylko, że nijak rozmiar luksfera mi tu nie pasi do zabudowania całej szerokości z drzwiami. nastka79 co tą są za drzwi? Bardzo proszę o informacje!
Już na priva wysłałam wszystkie bliższe informacje, tu napiszę tylko, że drzwi są firmy Ronal robione pod wymiar.

Tkanka7
10-05-2009, 18:47
Już na priva wysłałam wszystkie bliższe informacje, tu napiszę tylko, że drzwi są firmy Ronal robione pod wymiar.

Otrzymałam, odpisałam :) Dzięki!

aguleczka
10-05-2009, 20:30
zanim zrobimy góre :roll: :roll: trzeba sie dołem jakos tak dostosować by wszystko tam weszło bo to tylko niecałe 4 m. wszystko to chyba nie masz na myśli kabiny i wanny :) ja narazie też mam jedną łazienkę zrobioną

amazonka22
10-05-2009, 21:26
zanim zrobimy góre :roll: :roll: trzeba sie dołem jakos tak dostosować by wszystko tam weszło bo to tylko niecałe 4 m. wszystko to chyba nie masz na myśli kabiny i wanny :) ja narazie też mam jedną łazienkę zrobioną

:lol: :lol: nie nie :wink: albo jedno albo drugie :roll: :lol:

DZIDZIAK
11-05-2009, 09:05
Mam mały dylemat, wlasnie zamierzam kupic kafelki do mojej malej łazienki z kolekcji Amanda/alez paradyza.
http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex
Łazienka jest mała bo ma 2,20 x 1,70 i zamierzam ułożyc dwie ściany (dłuższe) w kafelki ciemno szare (Amanda grafit) i 2 ściany na jsano(przy drzwiach i oknie) amande bianco, czy uwazanie ze jasna podłoga (alex bianco) będzie dobrze wyglądała czy lepszy efekt osiągnę przy ciemnej podłodze (alex grafit).

Będę wdzięczna za opinie:)

Judka
11-05-2009, 09:05
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f78a56747ee34cba.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bacdfb9d3367e4f1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9883c4d5dafd12ad.html

aguleczka
11-05-2009, 09:23
Mam mały dylemat, wlasnie zamierzam kupic kafelki do mojej malej łazienki z kolekcji Amanda/alez paradyza.
http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex
Łazienka jest mała bo ma 2,20 x 1,70 i zamierzam ułożyc dwie ściany (dłuższe) w kafelki ciemno szare (Amanda grafit) i 2 ściany na jsano(przy drzwiach i oknie) amande bianco, czy uwazanie ze jasna podłoga (alex bianco) będzie dobrze wyglądała czy lepszy efekt osiągnę przy ciemnej podłodze (alex grafit).

Będę wdzięczna za opinie:)
ja również zamierzam w szarościach jedną zrobić podobnie jak ty myślę jedna ściana jasnoszara druga ciemno z tym że tam gdzie geberit to zrobie ściane jasna pod spodem a ściankę regipsową na której będzie przycisk zamierzam zrobić w ciemnym popielu i pociąć płytki w pasy a między nie wstawic aluminiowe paseczki ta ścianka regipsowa będzie od ziemi do sufitu i od tyłu podświetlana płytki na podłogę zrobiła bym raczej jasne :) ale wydaje mi się że i ciemne będą dobrze wyglądać :)

Robactwo
11-05-2009, 09:31
Drodzy forumowicze czy ma ktoś z was w swojej łazience płytki Himalaya z Paradyża. Mam zamiar kupić je do małej łazienki, potrzebuję jednak jakiejś inspiracji, te płytki niestety nie mają zbyt wielu rozmiarów, są jedynie kwadratowe 30x30 i 40x40, plus mozaika cięta i listwy ozdobne, potrzebuję pomysłu. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź. Pozdrawiam
Łazienki prezentowane na tym forum są piękne

DZIDZIAK
11-05-2009, 09:48
Judka – bardzo ladnie prezentuje się Twoja lazienka i ciemna podlaga również:) powiedz czy widac na podłodze plamki np. po wodzie? Gdyz wydaje mi się ze na jasnej będzie mniej widoczne

Aguleczka – o jakich plytkach myslisz?

jaksie
11-05-2009, 10:01
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9883c4d5dafd12ad.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bacdfb9d3367e4f1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f78a56747ee34cba.html

Judka jakie to płytki?

Judka
11-05-2009, 10:07
Dzidziak - odnośnie plamek: tego nie wiem, bo nie mieszkamy jeszcze.
Ale pewnie będzie widać...

Jaksie - to cersanit, Werbena

aguleczka
11-05-2009, 10:11
Judka – bardzo ladnie prezentuje się Twoja lazienka i ciemna podlaga również:) powiedz czy widac na podłodze plamki np. po wodzie? Gdyz wydaje mi się ze na jasnej będzie mniej widoczne

Aguleczka – o jakich plytkach myslisz?



Ja też będę miała łazienkę biało szarą:
biały mat 30x60 (brak zdjęcia i nazwa płytek gdzies uciekła)
jasny szary - Gemini Grau 30x60
http://www.hazym.com.pl/img_prod/39.jpg
ciemny szary - Gemini Schwarz 30x60
http://www.hazym.com.pl/img_prod/40.jpg
i mozaika Dune
http://www.multiwnetrza.pl/images/lazienki/Mozaiki/RIO_CINZA.jpg
do tego też listwy inox

Amor masz juz może fotki lazienki w tych szarościach ?? mogę prosić na meila [email protected]

mamanatki
11-05-2009, 13:21
Amazonka, dzięki za odpowiedź i podpowiedź. Ten brodzik z Deante jest bardzo fajny, może do niego weźmiemy kabinę Alfa.

Dzidziak, ja robię łazienkę w szarościach - Organzę z Opoczna - zakochałam się po przeglądzie wątku o Organzie. Mam na razie rozrysowane płytki, jak będę miała co tu wrzucić to wrzucę.

A jeśli chodzi o małą łazienkę to wprawdzie nie w szarościach ale w brąz/krem (Travena Paradyża i Morgano) to też na ścianie z Geberitem robię ciemne kafelki od dołu do góry a ściana trochę będzie odstawała od ściany głównej i z zza niej będzie wydobywać się światło.
Podobne dekory na ścianie ze zlewem (na przeciwko) ale jeszcze nie wiem dokładnie jak.
Podłoga będzie jasna i niewątpliwie będzie widać na niej syf.

DZIDZIAK
11-05-2009, 14:11
Aguleczka – dzieki, ladna masz łazienkę ale po prostu w szarym się zakochałam:)
Mamanatki – tez myślałam o organzie ale amanda zwyciężyła, a druga łazienkę tez mam w travenie:)

http://images46.fotosik.pl/117/ab71f6086b92ce0bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

pam
11-05-2009, 18:31
Aguleczka – dzieki, ladna masz łazienkę ale po prostu w szarym się zakochałam:)
Mamanatki – tez myślałam o organzie ale amanda zwyciężyła, a druga łazienkę tez mam w travenie:)

http://images46.fotosik.pl/117/ab71f6086b92ce0bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

A ja z innej beczki - co to za wanna?

aneta84
11-05-2009, 22:20
A to moje jeszcze nie całkiem skończone łazienki :wink:

http://images39.fotosik.pl/105/6859cc6e9e1b4e27med.jpg
http://images47.fotosik.pl/109/814a278818dfee04med.jpg

http://images38.fotosik.pl/118/e956ce5b91257946med.jpg
http://images47.fotosik.pl/123/4ec46075319da51dmed.jpg

anettka
11-05-2009, 22:33
aneta84 bardzo ładnie :)
Możesz zdradzić co to za glazura w pierwszej łazience?

aneta84
11-05-2009, 23:06
aneta84 bardzo ładnie :)
Możesz zdradzić co to za glazura w pierwszej łazience?

Dziekuje bardzo :wink:
To płytki - Baldocer, a kolekcja Dream :)

DZIDZIAK
12-05-2009, 10:00
pam - moja wanna to excellent laguna 170x110

joliska
12-05-2009, 10:53
Dziekuje bardzo :wink:
To płytki - Baldocer, a kolekcja Dream :)

Pochwalę się i ja moim Baldocerem, też linia Dream :)
Łazienka jeszcze nie jest skończona, więc proszę o wyrozumiałość w kwestii kabelków oświetleniowych


http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/hi/vg/3fv8/pCn8EB0nPEdqlmSsxB.jpg

pam
12-05-2009, 11:21
pam - moja wanna to excellent laguna 170x110

Dzięki - coś takiego mi podchodzi a nawet wymiar by się zgadzał. A po ile jeśli można?

aneta84
12-05-2009, 11:26
Pochwalę się i ja moim Baldocerem, też linia Dream :)
Łazienka jeszcze nie jest skończona, więc proszę o wyrozumiałość w kwestii kabelków oświetleniowych


Bardzo ładna łazieneczka naprawde :D :D :D

elutek
12-05-2009, 11:31
aneta84 - ta zielona bardzo mi się podoba :)

mam już jedną zieloną /mała, na górze/, a ta duża na dole marzy mi się niebieska
wiem, mało popularne są teraz niebieskie łazienki, ale mi się podobają,
tylko wybór niebieskich płytek nie za bogaty... :roll:

joliska
12-05-2009, 11:32
Aneto84,

na przykładzie naszych łazienek widać, jaką różnicę robi użycie innego koloru fugi :)

Bardzo smakowity jest ciemny brąz Twoich płytek - tez mi się bardzo podobał, ale miałam mocne postanowienie unikania brązów w łazience (i prawie mi się to udało)

joliska
12-05-2009, 11:37
mam już jedną zieloną /mała, na górze/, a ta duża na dole marzy mi się niebieska
wiem, mało popularne są teraz niebieskie łazienki, ale mi się podobają,
tylko wybór niebieskich płytek nie za bogaty... :roll:

Elutku,

jestem fanką Baldocera - rewelacyjna jakość i zupełnie przyzwoita cena jak na Hiszpanię
- więc podrzucam Ci ich niebieskości :)



http://www.baldocer.com/ambientes/tokio/tokio_20x30_3.jpg

http://www.baldocer.com/imatges/producto/colors/colors_cielo_30x41.jpg

http://www.baldocer.com/imatges/producto/colors/decor_fruits_cielo.jpg

http://www.baldocer.com/imatges/producto/colors/decor_fresh.jpg

joliska
12-05-2009, 11:39
Baldocer cd, tym razem linia Dream :)

http://www.baldocer.com/imatges/producto/dream/dream_ocean_20x30.jpg

http://www.baldocer.com/imatges/producto/dream/cenefa_ramillet_ocean.jpg

http://www.baldocer.com/imatges/producto/dream/decor_trebol_ocean.jpg

Cena za mkw: ok. 55 zł :)

DZIDZIAK
12-05-2009, 12:06
Dzięki - coś takiego mi podchodzi a nawet wymiar by się zgadzał. A po ile jeśli można?

ja tutaj kupowalam http://www.123armatura.pl/Produkty/Excellent/EXCELLENT-LAGUNA-Wanna-narozna-niesymetryczna-akrylowa-170x110cm_3312.html

anettka
12-05-2009, 12:37
aneta84 lub joliska podpowiedzcie gdzie w warszawie można znaleźć te płytki. Bardzo mi sie podobają a chyba jeszcze się na nie nie natknęłam.

elutek
12-05-2009, 12:40
joliska - piękne są :D zaraz lecę na ich stronę :)

pam
12-05-2009, 12:46
Dzięki - coś takiego mi podchodzi a nawet wymiar by się zgadzał. A po ile jeśli można?

ja tutaj kupowalam http://www.123armatura.pl/Produkty/Excellent/EXCELLENT-LAGUNA-Wanna-narozna-niesymetryczna-akrylowa-170x110cm_3312.html

Dzięki - u nas właśnie zaczyna się akcja łazienki itp, od początku czerwca zaczynają kłaść płytki -oj będzie się działo jak nie zdążymy z materiałami :D

aneta84
12-05-2009, 12:53
aneta84 lub joliska podpowiedzcie gdzie w warszawie można znaleźć te płytki. Bardzo mi sie podobają a chyba jeszcze się na nie nie natknęłam.

Ja w Warszawie też sie na nie nie natknełam. Natomiast w hurtowni w Płońsku są napewno :)

DZIDZIAK
12-05-2009, 13:12
Dzięki - u nas właśnie zaczyna się akcja łazienki itp, od początku czerwca zaczynają kłaść płytki -oj będzie się działo jak nie zdążymy z materiałami :D

Napewno wszystko sie uda:) Ja wlasnie zaczelam akcje lazienki dolnej i mam nadzieje ze rowniez w czerwcu uda mi sie juz polozyc kafelki:)

anettka
12-05-2009, 13:12
Ja w Warszawie też sie na nie nie natknełam. Natomiast w hurtowni w Płońsku są napewno :)

Dzieki :)

joliska
12-05-2009, 20:17
Wyszukiwarka pokazuje całkiem sporo miejsc w Warszawie, gdzie można kupić Baldocera, np. Opex, Bartycka

troj
13-05-2009, 07:34
Kilka dni temu skończyliśmy naszą malą łazienkę, nie jest zbyt duża a więc zdjęć tez nie ma dużo :D

http://img23.imageshack.us/img23/2390/dsc05086e.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=dsc05086e.jpg)

http://img23.imageshack.us/img23/4690/dsc05090x.jpg (http://img23.imageshack.us/my.php?image=dsc05090x.jpg)

Więcej szczegółowych zdjęć w dzienniku - zapraszamy.

miciu
13-05-2009, 09:02
troj bardzo ładna łazienka. Jaki to jest dokładnie kolor płytek? Wczoraj oglądałam bardzo podobne i poważnie rozważam ich zakup :roll:

AMFI
13-05-2009, 12:06
troj, może nie duża, ale super rozpalnowana. I bardzo podobają mi się takie lustra narożne, powiększają optycznie pomieszczenie a i można się dokładnie przejrzeć :wink: żałuję, że nie pomyslałam o takim w swojej, też małej i ciemnej... :roll:

Zazdrośnica
13-05-2009, 12:16
Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
dzięki

Damro
13-05-2009, 12:37
Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
dzięki
Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic 8)

Zazdrośnica
13-05-2009, 12:56
Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
dzięki
Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic 8)

Ooo jak miło, że nie jestem sama z tym pomysłem, dzięki za odpowiedź :D

troj
13-05-2009, 16:51
miciu dzięki, płytki są Paradyża Otylia Dessous kolory Beige i Nero, a po naszemu to beżowe i czarne :D z bliska prezentują się mniej więcej tak:

http://img21.imageshack.us/img21/8463/dsc04166.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=dsc04166.jpg)

http://img21.imageshack.us/img21/9995/dsc04169w.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=dsc04169w.jpg)

AMFI dzięki, prawda że lustro narożne powiększa optycznie malą łazienkę.

mycha.:)
14-05-2009, 16:53
Mam może dziwne pytanie, ale gdzie mogę dostać lustra przyklejane na płytki, nie chciałabym wiercić w glazurze ponieważ akurat tam biegnie dekor i chciałabym uzyskać efekt 2 poziomych luster długości 50-60 cm a po środku biegłby sobie dekor... a przyklejane dlatego, ze może taki układ mi się znudzi albo coś.
dzięki
Ja widziałam w Castoramie,również planuję takie sobie kupic 8)

Ooo jak miło, że nie jestem sama z tym pomysłem, dzięki za odpowiedź :D

Ja mam przyklejane do płytek i zakupione w castoramie :)

butterfly
14-05-2009, 17:09
A ja mam zamawiane u lokalnego stolarza. Dokładny wymiar, taki jak potrzebowałam, co do cm.
15 min to trwało bo brałam z leciutką fazką.

wingerman
14-05-2009, 18:15
A ja mam zamawiane u lokalnego stolarza. Dokładny wymiar, taki jak potrzebowałam, co do cm.
15 min to trwało bo brałam z leciutką fazką.
Czy Twoja wypowiedz dotyczy lustra? :o 8)
Jesli tak, to ten stolarz to jakis niesamowity czlowiek ;) ;)

Funia
15-05-2009, 12:40
A ja szukam inspiracji do łazieneczki dla dwóch małych dziewczynek.

Łazienka ze skosem,
umywalka
toaleta
wanno - kabina np. taka

http://www.durasan.pl/web/uploads/thumbnail230/1229346522.jpg

no ale jakie kafle, dekory?

Kiedyś widziałam takie super z Krówkami i kwiatkami w castoramie, ale nie mogę ich nigdzie znaleźć.

mamanatki
16-05-2009, 22:25
Funia, ja mam podobny dylemat - dwie małe dziewczynki i łazienka dla nich. Najpierw myślałam o Cersanicie i płytkach Piccolo - to takie z dekorami w rybki (niestety na stronei Cersanitu nie mogę ich znaleźć a w katalogu są i widziałam je w sklepie - niedrogie bo około 37 zł/m2 (oczywiście bazowe). Ale później zaczęłam zastanawiać się jak szybko one się znudzą. I chyba weźmiemy coś innego - jakieś bardziej "dorosłe".

joliska
17-05-2009, 05:44
Funia,

nie dobierałabym glazury pod kątem wieku dzieci - znudzi im się jakiś motyw, szybko wyrosną z bajek i będzie kłopot.
Skoro to dziewczynki, wybierz może jakąś pastelową bazę i kolorowe dekory,
mnóstwo ciekawych rozwiązań jest w katalogu Love Tiles, to linia Novagresu: http://www.easy-catalogue.com/demo/hsw_portugal/love_tiles_geral/

ostrzegam ;) Można się nawzdychać ....

mamanatki
17-05-2009, 12:54
Funia,
tu możesz zobaczyć te płytki z cersanitu: http://www.plytkiceramiczne.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=459

tak jak Joliska myślę, że dzieci szybko wyrosną i łazienkę trzeba będzie zmieniać. Ja rozważam Euforię Cersanitu - ale nie mogę zdecydować się na kolor, bo najbardziej pasuje mi brąz i beż a to już trochę za poważne dla dziewczynek.

A mam dylemat odnośnie płytek Travena/ Mogano, które chcę położyć w małej łazience dla gości (tylko wc i umywalka). Mam tam okno i drzwi w kolorze złoty dąb. Czy te płytki (Mogano) nie będą się gryzły kolorystycznie z oknami i drzwiami? Będą tylko trzy paski brązowego dekoru - w zasadzie większość to Travena.

amazonka22
17-05-2009, 12:59
Funia,

nie dobierałabym glazury pod kątem wieku dzieci - znudzi im się jakiś motyw, szybko wyrosną z bajek i będzie kłopot.
Skoro to dziewczynki, wybierz może jakąś pastelową bazę i kolorowe dekory,
mnóstwo ciekawych rozwiązań jest w katalogu Love Tiles, to linia Novagresu: http://www.easy-catalogue.com/demo/hsw_portugal/love_tiles_geral/

ostrzegam ;) Można się nawzdychać ....

powiem tylko oh oh oh - niektóre mnie powaliły . :roll: :o :roll: :o :D :D
ta umywalka np. cos innego i cos co wpada w oko o płytkach nie wspomne
http://img51.imageshack.us/img51/5593/umywalka.jpg (http://img51.imageshack.us/my.php?image=umywalka.jpg)

http://img194.imageshack.us/img194/3965/pytki.jpg (http://img194.imageshack.us/my.php?image=pytki.jpg)

http://img194.imageshack.us/img194/2671/pytkidelikatne.jpg (http://img194.imageshack.us/my.php?image=pytkidelikatne.jpg)

http://img20.imageshack.us/img20/7894/pytkidekor.jpg (http://img20.imageshack.us/my.php?image=pytkidekor.jpg)


http://img20.imageshack.us/img20/7686/pytkibrz.jpg (http://img20.imageshack.us/my.php?image=pytkibrz.jpg)

piękne sa wszystkie. czy ta firma działa tez w Polsce. mozna te płytki u nas kupic?

josephine
17-05-2009, 14:01
Mnie się też spodobały, szczególnie te podłogowe Life. Ciekawa jestem jakie są ich ceny.

joliska
17-05-2009, 14:13
powiem tylko oh oh oh - niektóre mnie powaliły . :roll: :o :roll: :o :D :D
ta umywalka np. cos innego i cos co wpada w oko o płytkach nie wspomne
piękne sa wszystkie. czy ta firma działa tez w Polsce. mozna te płytki u nas kupic?

Już odpowiadam - trzeba pytać w lepszych (niekoniecznie wielkich) salonach glazury. Na pewno są w Lublinie :)

mamanatki
17-05-2009, 21:20
jakie są ceny kafli Novagres np. seria dreams?
Piękne są :P

anettka
17-05-2009, 21:20
powiem tylko oh oh oh - niektóre mnie powaliły . :roll: :o :roll: :o :D :D
ta umywalka np. cos innego i cos co wpada w oko o płytkach nie wspomne
piękne sa wszystkie. czy ta firma działa tez w Polsce. mozna te płytki u nas kupic?

Już odpowiadam - trzeba pytać w lepszych (niekoniecznie wielkich) salonach glazury. Na pewno są w Lublinie :)

W Warszawie glazure Novagres mozna zobaczyc np w Opexie. Sa naprawde ladne. Tylko ta cena.

amazonka22
17-05-2009, 22:07
Sa naprawde ladne. Tylko ta cena.

no to zdanie już mi się mniej podoba :lol:

mamanatki
17-05-2009, 22:22
No to co to za cena? Chociaż w przybliżeniu, proszę :) U mnie na wsi to takich się pewnie nie upatrzy a nie wiem czy mam się napalać dalej czy nie :lol: :lol:

anettka
17-05-2009, 22:35
Mnie interesowała kolekcja Dreams. Cena ok pół roku temu to coś ponad 200 zl za metr a dekor 400 /sztuka. Teraz nie wiem jak to wygląda,bo zrezygnowaliśmy.

mamanatki
17-05-2009, 22:43
o kurcze, odpadają :( Ale śliczne są. Dziękuję za odpowiedź, Anettka

Funia
18-05-2009, 07:19
Funia,
tu możesz zobaczyć te płytki z cersanitu: http://www.plytkiceramiczne.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=459

tak jak Joliska myślę, że dzieci szybko wyrosną i łazienkę trzeba będzie zmieniać. Ja rozważam Euforię Cersanitu - ale nie mogę zdecydować się na kolor, bo najbardziej pasuje mi brąz i beż a to już trochę za poważne dla dziewczynek.

A mam dylemat odnośnie płytek Travena/ Mogano, które chcę położyć w małej łazience dla gości (tylko wc i umywalka). Mam tam okno i drzwi w kolorze złoty dąb. Czy te płytki (Mogano) nie będą się gryzły kolorystycznie z oknami i drzwiami? Będą tylko trzy paski brązowego dekoru - w zasadzie większość to Travena.

dzięki serdecznie za wskazówki,
zastanawiam sie jednak na jak długo robi się łazienkę, bo Hanula ma 4 lata a druga córcia wkrótce się urodzi.
Zatem, zamin im sie znudzą i tak będzie pora na remont łazienki - co o tym myślicie?