PDA

Zobacz pełną wersję : Zagospodarowanie łazienki



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62

Anyżek35
29-10-2014, 11:54
Witajcie, planuję łazienkę w płytkach poniżej. Łazienkę mam dość sporą, nie wiem czy nie będzie za mdło, jak myślicie, w jaki sposób ją ożywić, może dać inną podłogę, czy np. drewnopodobne płytki. A może jak sugerują, czarną ceramikę, ale czy to nie będzie tandetnie? Wanna będzie wolnostojąca. Może lepiej poprzestać na czarnych dodatkach, typu czarny blat, krzesło, gadżety. Jestem otwarta na pomyśły, bo jeszcze mam surowy stan.
285601285602

bisiaGa, tylko nie ta czarna wanna! Nie dawaj, tym bardziej, że też -jak piszesz-"nie czujesz" tej propozycji.

słodka pszczółka
31-10-2014, 11:56
witam wszystkich.
Jestem tu nowa. Właśnie kończymy z mężem nasz wymarzony domek. Jesteśmy na etapie kładzenia płytek. I mam takie pytanie: Wybraliśmy do większej łazienki szare płytki firmy Paradyż (Tandori Grafit Gres Szkl. Rekt. Półpoler 29,8x59,8 ). Moim zdaniem są rewelacyjne tylko zastanawiam się jakie meble łazienkowe wybrać, zastanawiam się nad czerwonym zestawem, do tego czerwony grzejnik drabinka. Co o tym myślicie? Chciałabym ją jakoś ożywić zeby nie była nudna. Myślicie ze czerwień to nie przesada?

pinokio_a
31-10-2014, 12:03
To ja pokażę swoją łazienkę, na tle waszych jest zwykła ale i tak ją bardzo lubię :)

śliczna łazieneczka, tylko ja zawsze się zastanawiam przy takich łazienkach jak się sprawdzają w praktyce. Gdzie odłożyć mydło, płyn do kąpieli, maszynkę do golenia i inne rzeczy, które każdy używa w czasie kąpieli? Na podłodze? toalecie? parapecie? to samo przy umywalce

annNS2
31-10-2014, 16:22
witam wszystkich.
Jestem tu nowa. Właśnie kończymy z mężem nasz wymarzony domek. Jesteśmy na etapie kładzenia płytek. I mam takie pytanie: Wybraliśmy do większej łazienki szare płytki firmy Paradyż (Tandori Grafit Gres Szkl. Rekt. Półpoler 29,8x59,8 ). Moim zdaniem są rewelacyjne tylko zastanawiam się jakie meble łazienkowe wybrać, zastanawiam się nad czerwonym zestawem, do tego czerwony grzejnik drabinka. Co o tym myślicie? Chciałabym ją jakoś ożywić zeby nie była nudna. Myślicie ze czerwień to nie przesada?
wystarczy jeden mocny akcent. ja bym byla za grzejnikiem :) ps. te plytki wydaja sie strasznie ciemne...moze jednak sie zdecydujecie na ton jasniejsze? (ja tez w ostatniej chwil zmienilam zdanie...inaczej nie moglabym patrzec na swoja lazienke) ;)

słodka pszczółka
03-11-2014, 08:05
na żywo nie są takie ciemne, i raczej zdania nie zmienie bo dzisiaj zaczynamy je kłaść:) dzieki za podpowiedz annNS2, chyba bym faktycznie przesadziła z tą czerwienią:) a co myslisz o drewnianych meblach. Bo nie dodałam ze domek jest drewniany. Moze podkreślić to również drewnianymi meblami w łazience, a grzejnik założyć standardowy?

modena
04-11-2014, 11:51
Witam.
Chcę niski brodzik do prysznica ( 90x120) a mam wylewkę pod prysznicem wylaną na równo z resztą łazienki . Czy nadaje się niski brodzik ?
I przy okazji jakich firm polecacie brodziki ? Chodzi mi o tzw średnią półkę ( nie najdroższe i nie najtańsze )
Poratujcie informacją :)

jola.wg
04-11-2014, 19:32
przynajmniej nie muszę zastanawiać się nad kolorem płyty itp. :)
Teraz zastanawiam się nad szufladami pod umywalką, a właściwie nad frontami szuflad: szare czy białe? Do tej pory byłam zdecydowana na białe, a teraz.... sama nie wiem, jesień2004 ma szare i u niej to dobrze wygląda. Co u mnie by lepiej pasowało? Zastanawiam się także czy jedna szuflada 25cm wysokości czy dwie po 20cm?
oj, pomocy, pomocy :( proszę
http://i44.tinypic.com/15oz3lu.jpg
http://i43.tinypic.com/29kow7l.jpg
http://i41.tinypic.com/2mfllbc.jpg
Mam pytanie co do lampy nad lustrem i baterie umywalkowa i wannowa moge sie dowiedziec jacy prooducenci?

qubecek
04-11-2014, 19:43
Witam.
Chcę niski brodzik do prysznica ( 90x120) a mam wylewkę pod prysznicem wylaną na równo z resztą łazienki . Czy nadaje się niski brodzik ?
I przy okazji jakich firm polecacie brodziki ? Chodzi mi o tzw średnią półkę ( nie najdroższe i nie najtańsze )
Poratujcie informacją :)
taż tak miałam. Miałam posadzkę rozkutą tylko pod syfonem, a brodzik mam taki: http://www.radaway.pl/produkt.php?id=307 kosztował 600zł

anjamen
04-11-2014, 20:06
287500287501287502

anjamen
04-11-2014, 20:08
Nie wiem dlaczego zdjecia sa obrocone....
krotka historia mojej lazienki: miala byc wanna w podlodze, tak sobie zamarzylam, potem byl projekt brazowej lazienki, potem meczylam Was jakie szare kafle wybrac. A teraz jest prawie skonczona :)

Tomkowa
05-11-2014, 00:30
anjamen, to ta łazienka o powierzchni 60 m2? Koniecznie zrób więcej zdjęć!! :)

endka
05-11-2014, 08:18
287500287501287502

Można wiedzieć, co to za białe płytki na obudwie bidetu i wc?

annNS2
05-11-2014, 08:43
287500287501287502

salon kapielowy to malo powiedziane ;) a te biale plytki sa swietne :)
ale czy wygodnie sie korzysta z takiej wanny?? ;)
zdecydowanie przy taaakich gabarytach lazienki wybralabym wanne wolnostojaca...wypelnila by troche ta przestrzen :)

anjamen
05-11-2014, 08:51
Paradyz modul bianco strukura a.
Wanna wygodna wbrew pozorom. Moje dziewczynki opanowaly wlazenie i wychodzenie z niej. Gorzej z myciem tej wanny.
Tomkowa tak to ta lazienka. Zdjecia zrobie jak bedzie skonczona. Brakuje drzwi do prysznica, szafki z umywalkami, lustra i listw przypodlogowych. No i jakiegos szezlonga coby wypelnil przestrzen, bo teraz to dzieci na rowerze moga tam sie uczyc jezdzic ;)

reni1980
05-11-2014, 09:04
zdecydowanie przy taaakich gabarytach lazienki wybralabym wanne wolnostojaca...wypelnila by troche ta przestrzen

Aniu chyba się nie da, ściana kolankowa ma chyba z 50 cm, no łazienka dla dzieci niskiego wzrostu, niestety ale właśnie dlatego wszystko musi stać na środku

anjamen
05-11-2014, 09:11
Reni, scianka kolankowa ma 1m, spokojnie weszlaby wanna wolnostojaca, ale mnie sie zamarzyla wanna w podlodze, juz na etapie projektu poszukiwalam domu, gdzie bedzie pomieszczenie nad garazem w ktorym bedzie mozna zrobic lazienke. Ale wc rzeczywiscie musialo byc na srodku bo pod sciana trzeba byloby uwazac na glowe :). Cale szczescie ze kibelka jak sie wchodzi nie widac

reni1980
05-11-2014, 09:51
anjamen jeśli tak to spoko, na zdjęciu wydaje się niska, a wanna w podłodze dla mnie ok, sama chciałam, niestety jej dół miałabym w wejściu do domu :lol:

Marcioszka
05-11-2014, 19:57
Witam wszystkich :)
Jestem na etapie wyboru baterii do łazienki. Początkowo miały to być podtynkowe Kludi Zenta, zarówno do nablatowej umywalki, jak i wanny. Niestety po podliczeniu funduszy muszę zrezygnować z podtynkowej baterii wannowo-natryskowej. Tak więc podtynkowa bateria umywalkowa Kludi Zenta zostaje, a do wanny muszę znaleźć tańszą. Mam kilka typów jednak nie jestem pewna czy któraś z nich pasuje tak więc proszę Was i pomoc i opinie.

Bateria umywalkowa Kludi Zenta
287649

Baterie wannowo-natryskowe:
1. Klasyczna Kludi Zenta
287650

2. Kludi Logo Neo, moim zdaniem bardzo podobne do Zenty, a sporo tańsze
287651

3. Deante Begonia, która jak na razie jest moim faworytem
287652

Bardzo proszę Was o Wasze zdanie, ponieważ ciężko mi podjąć decyzje, a że łazienka będzie nowoczesna i minimalistyczna boję się, że do podtynkowej baterii umywalkowej, baterie wannowe Kludi Zenta i Logo Neo są zbyt "klasyczne". Dodatkowo obawiam się czy połączenie 2 firm Kludi i Deante to dobry pomysł i czy baterie będą miały ten sam odcień.
Będę wdzięczna za wszystkie opinie ;)

aniula_bl
05-11-2014, 21:34
Witam wszystkich :)
Jestem na etapie wyboru baterii do łazienki. Początkowo miały to być podtynkowe Kludi Zenta, zarówno do nablatowej umywalki, jak i wanny. Niestety po podliczeniu funduszy muszę zrezygnować z podtynkowej baterii wannowo-natryskowej. Tak więc podtynkowa bateria umywalkowa Kludi Zenta zostaje, a do wanny muszę znaleźć tańszą. Mam kilka typów jednak nie jestem pewna czy któraś z nich pasuje tak więc proszę Was i pomoc i opinie.

Bateria umywalkowa Kludi Zenta
287649

Baterie wannowo-natryskowe:
1. Klasyczna Kludi Zenta
287650

2. Kludi Logo Neo, moim zdaniem bardzo podobne do Zenty, a sporo tańsze
287651

3. Deante Begonia, która jak na razie jest moim faworytem
287652

Bardzo proszę Was o Wasze zdanie, ponieważ ciężko mi podjąć decyzje, a że łazienka będzie nowoczesna i minimalistyczna boję się, że do podtynkowej baterii umywalkowej, baterie wannowe Kludi Zenta i Logo Neo są zbyt "klasyczne". Dodatkowo obawiam się czy połączenie 2 firm Kludi i Deante to dobry pomysł i czy baterie będą miały ten sam odcień.
Będę wdzięczna za wszystkie opinie ;)

Jeśli już się decydujesz na kludi, to przy tym producencie zostań :yes:
nawet klasyczna bateria wannowa ładnie się będzie prezentować w nowoczesnej i minimalistycznej łazience
Deante nie polecam, bo jest słaba jakościowo, a dodatkowo serwis fatalnie działa
a i generalnie wszystkie z wymienionych baterii na 100% będą miały ten sam odcień

p@nna migotka
06-11-2014, 15:41
Ta bateria ze zdjęcia to Kludi Bozz a nie Zenta.

fajna kobieta
06-11-2014, 15:54
anjamen świetna ta ścianka z białych kafelek na której jest wc.:)Super to wyglada!!! Jak dla mnie nieporozumienie ta wanna w podłodze- No ale to nie mnie ma sie podobać,prawda? ;)

Marcioszka
06-11-2014, 21:15
p@nna migotka Masz rację, pomyliłam się, chodziło mi o Kludi Zente, a wstawiłam zdjęcie Kludi Bozz:)

modena
07-11-2014, 21:35
taż tak miałam. Miałam posadzkę rozkutą tylko pod syfonem, a brodzik mam taki: http://www.radaway.pl/produkt.php?id=307 kosztował 600zł
Dziękuję Qubecek :) w międzyczasie też wpadł mi w oko :yes::D

modena
07-11-2014, 21:38
285334285335285336285337
Balearic co to są za płytki te szare i te drewnopodobne ??

Bogumiła78
08-11-2014, 16:05
Piękna łazienka:)

mastah9r
09-11-2014, 18:41
Parę fotek naszej łazienki - jeszcze nie do końca gotowej (brakuje lampy nad lustrem).

Co myślicie o wykończeniu przy suficie (styk ściany z sufitem)? Planuje to usunąć i zrobić na prosto.

http://i.imgur.com/BmBIoId.jpg

http://i.imgur.com/91wHg9R.jpg

http://i.imgur.com/zOmaPf0.jpg

http://i.imgur.com/q3CYSmY.jpg

Tomkowa
09-11-2014, 19:00
Mastah9r, bardzo ładna łazienka :) Świetnie udało się dobrać płytkę drewnopodobną do drzwi. Jaka będzie lampa nad lustrem? Czemu chcesz usunąć listwę przy suficie? W pozostałych pomieszczeniach nie ma tego elementu? Jeżeli jest, to ja bym zostawiła, ale uzupełniła jej brak na "drewnianym" odcinku nad wc :) Fajne pstryczki! ;)

Elfir
09-11-2014, 19:52
mnie się podoba listwa sztukateryjna.

Nataly Design
09-11-2014, 20:17
Witam , przedstawiam naszą kolejną inspirację . Szafka z czterema szufladami w " 3 D " , blat z kwarcogranitu , szafka wnękowa nad geberitem .
Pozdrawiam , nataly- design
288270
288271
288272
288273
288274

sawanna
10-11-2014, 11:14
mastah9r, napisz, proszę, jakie masz płytki w Twojej pięknej łazience.

P.S. Sztukateria piękna, ale trochę mi się kłóci z charakterem Twojej łazienki.

mastah9r
10-11-2014, 13:54
^^ Te "drewniane" to : Montreal Nogal - Porcelanosa. Te białe to zwykle matowe, o ile dobrze pamiętam to : KERABEN BLANCO MATE .

Z tą sztukateria chodzi ci o ten gzyms pod sufitem?

fajna kobieta
11-11-2014, 19:25
Nataly masssssakrycznie.....piekna ta szafka!! :yes:

lucka6
11-11-2014, 21:51
Nataly, a co to za lampy na inspiracji? bo chyba i do nas by pasowały :) ?

fotohobby
11-11-2014, 22:31
Parę fotek naszej łazienki - jeszcze nie do końca gotowej (brakuje lampy nad lustrem).

]

Ladna łazienka.
Jaka to oprawa oświetleniowa w suficie nad prysznicem ?

piu
12-11-2014, 08:05
Mastah9r, bardzo ładna łazienka :) Świetnie udało się dobrać płytkę drewnopodobną do drzwi. Jaka będzie lampa nad lustrem? Czemu chcesz usunąć listwę przy suficie? W pozostałych pomieszczeniach nie ma tego elementu? Jeżeli jest, to ja bym zostawiła, ale uzupełniła jej brak na "drewnianym" odcinku nad wc :) Fajne pstryczki! ;)

podpisuję się pod tym :)

mastah9r
12-11-2014, 09:12
Mastah9r, bardzo ładna łazienka :) Świetnie udało się dobrać płytkę drewnopodobną do drzwi. Jaka będzie lampa nad lustrem? Czemu chcesz usunąć listwę przy suficie? W pozostałych pomieszczeniach nie ma tego elementu? Jeżeli jest, to ja bym zostawiła, ale uzupełniła jej brak na "drewnianym" odcinku nad wc :) Fajne pstryczki! ;)

Nad lustrem jeszce nie wiemy - coś w tym stylu : http://www.aquaform.pl/kinkiety,SET_RAW_MOVE_100,26021

Listwe przy suficie chciałem usunąć bo trochę gryzie mi się z "kańciastym" charakterem łazienki, po drugie wspomniany przez ciebie fragment przy WC. Tam tej listwy być nie może ponieważ nad WC ukryta jest szafka - fota dla zobrazowania :
http://i.imgur.com/IJELWaA.png



Ladna łazienka.
Jaka to oprawa oświetleniowa w suficie nad prysznicem ?

http://www.aquaform.pl/oprawy_wpuszczane,SQUARES_111x2_BEZ_RAMKI,31912

Nad prysznicem jest pojedyncza - na środku łazienki podwójna.

skonieak
12-11-2014, 10:06
Mastah9r łazienka piękna i te płytki Porcelanosy, bajka:wave:

Nataly, dołączam do zachwytów nad szafką, rewelacja:wave:

Mam prośbę do osób, które użytkują baterie podtynkowe umywalkowe, co mogą powiedzieć na temat praktyczności takiego rozwiązania, właśnie marzy mi się jak "woda leci" ze ściany, a dokładnie z lustra:D, ale nie wiem czy z czasem nie będę się wściekać, że przy zakręcaniu wody lustro, blat i w ogóle wszystko dookoła będzie zachlapane. Będę wdzięczna za odpowiedzi:)

lukasz69karolina
12-11-2014, 12:39
mastah9r piona za pomysł ukrycia szafki :) a myślałam że ja będę oryginalna tak robiąc :cool:

PIXERS
12-11-2014, 13:30
Obecnie łazienka nie spełnia już jedynie użytkowej funkcji. Modne staje się urządzanie w domu swojego własnego centrum spa.
Ciekawym elementem dekoracyjnym w łazience może być... fototapeta. Dobrej jakości, na podłożu winylowym nie zatrzymuje wilgoci.
Poniżej kilka propozycji fototapet do łazienki ( wszystkie inspiracje tutaj: http://pixers.pl/fototapety/do-lazienki )
http://pixers.net/static/arrangements/f8c6ba7f18.jpg
http://pixers.net/static/arrangements/2afa6dee3f.jpg
http://pixers.pl/static/img/inspirations/ic_love_big.png

Tomkowa
12-11-2014, 18:31
Listwe przy suficie chciałem usunąć bo trochę gryzie mi się z "kańciastym" charakterem łazienki, po drugie wspomniany przez ciebie fragment przy WC. Tam tej listwy być nie może ponieważ nad WC ukryta jest szafka - fota dla zobrazowania :
http://i.imgur.com/IJELWaA.png

Tak przypuszczałam ;) Gdyby szafka była 10 cm niższa, nie byłoby problemu ;) Mimo wszystko listwy bym nie zrywała :) Jak masz wykończony brzeg płytki nad przyciskiem do wc tam, gdzie jest odcięcie od drzwiczek szafki?

Nathalie-86
13-11-2014, 15:19
Witam.

Czy ktos posiada z Was moze takie lustro? Wyglada ciekawie ale zastanawiam sie czy daje duzo swiatła...
SPAM

oliwkawawa
13-11-2014, 16:08
Jest i nasza już wykończona :)

Baterie Kludi Zenta, o które było pytanie na poprzedniej stronie ;) Ładne są, ale wkurza mnie że stoi na nich woda, bo są płaskie ;)

288942288943288944288945288946

i w sztucznym świetle, widać lepiej żaluzje ;)

288947288948288949288950

Tomkowa
13-11-2014, 16:50
oliwkawawa, pamiętam Twoją śliczną łazienkę z wizek :) Ślicznie wyszło! :)
Relingi na ręczniki przy umywalkach to co to takiego?
Jaki masz pomysł na kosmetyki pod prysznicem?

syberia
13-11-2014, 16:55
bardzo ładna łazienka , taka spokojna
mam pytanie , ile masz tam punktów świetlnych i jakiej mocy (ile m2 ma łazienka) ... za cholerę nie wiem ile mam dać w łazience takich oczek żeby było jasno

annNS2
13-11-2014, 17:38
Jest i nasza już wykończona :)

Baterie Kludi Zenta, o które było pytanie na poprzedniej stronie ;) Ładne są, ale wkurza mnie że stoi na nich woda, bo są płaskie ;)

288942288943288944288945288946

swietna lazienka!! :)
gdyby to byla MOJA lazienka to dodalabym szafke na zapasowe reczniki ect. w miejscu grzejnika a grzejnik bym dala na sciane tam gdzie haczyki na reczniki :) ale powtarzam - tylko gdyby byla MOJA :D ale i tak jest cudnie :)

oliwkawawa
13-11-2014, 18:41
oliwkawawa, pamiętam Twoją śliczną łazienkę z wizek :) Ślicznie wyszło! :)
Relingi na ręczniki przy umywalkach to co to takiego?
Jaki masz pomysł na kosmetyki pod prysznicem?

Relingi to Zack Scala. Ale odradzam. Może to i ładnie wygląda, ale drogie jak cholera i obchodzić się trzeba jak z jajkiem (małe dzieci, drążek do bujania i te sprawy ;) , dodatkowo nie wiem czemu z jednej strony nie udało się go dobrze zamocować (może jakaś dziura w tym miejscu w pustaku czy szczelina w kleju pod płytką..?) i delikatnie się rusza.

Kosmetyki... Kupiłam taki koszyczek który zresztą tam leży na podłodze bo się zsuwa;) Jest na te "przylepce". Mam już drugi taki, do przywiercenia, tylko chętnego narazie brak żeby tam wywiercić w tym gresie ;)


bardzo ładna łazienka , taka spokojna
mam pytanie , ile masz tam punktów świetlnych i jakiej mocy (ile m2 ma łazienka) ... za cholerę nie wiem ile mam dać w łazience takich oczek żeby było jasno

4 tubki Nero na suficie po 35W
I 2 kinkiety nad lustrem (w każdym po 2 źródła światła, nie pamiętam ile W, ale obecnie wymieniam na ledy 4W).

Jak dla mnie jest ok. Tubki na suficie nie dają mocno po oczach ale wystarczająco żeby się kąpać czy korzystać z kibelka;) Z kolei lampy nad lustrem do zadań specjalnych ;)


swietna lazienka!! :)
gdyby to byla MOJA lazienka to dodalabym szafke na zapasowe reczniki ect. w miejscu grzejnika a grzejnik bym dala na sciane tam gdzie haczyki na reczniki :) ale powtarzam - tylko gdyby byla MOJA :D ale i tak jest cudnie :)


Korzystam z niej jakieś 3 miesiące i nie brakuje mi niczego :) Nad kibelkiem i bidetem są 3 szafki ukryte, pod umywalkami dość duże szuflady, można tam zmieścić co nieco ;) A dosłownie obok łazienki jest garderoba gdzie stacjonują m.in. ręczniki :D


dziękuję wszystkim za miłe słowa, cieszę się że się podoba :)

Aaaa, zapomniałam napisać - syberia łazienka ma 10 mkw

Tomkowa
13-11-2014, 19:44
Relingi to Zack Scala. Ale odradzam. Może to i ładnie wygląda, ale drogie jak cholera i obchodzić się trzeba jak z jajkiem (małe dzieci, drążek do bujania i te sprawy ;) , dodatkowo nie wiem czemu z jednej strony nie udało się go dobrze zamocować (może jakaś dziura w tym miejscu w pustaku czy szczelina w kleju pod płytką..?) i delikatnie się rusza.


Jest ładny, fakt, ale dzięki za rady :) Szukam czegoś stabilnego w chromie, a najlepiej w czerni. Jeżeli chodzi o ciemne, to wybór jest bardzo ograniczony. Może znasz coś ciekawego? Zapytam jeszcze o sposób wykończenia płytki nad wc, tam gdzie zaczynają się drzwiczki szafek. Jakie jest wykończenie, aby po otwarciu szafki brzeg płytki wyglądał estetycznie? U mnie kafelkarz proponuje aluminiową listwę, która będzie przykrywać brzeg i jednocześnie go chronić.

oliwkawawa
14-11-2014, 09:19
Ciemnych niestety nigdy nie szukałam więc nie mam nic w zanadrzu do polecenia ;)

Płytki nad wc. Tam nie ma żadnej listwy ani nic takiego, jest wykończone bodajże klejem, czy gipsem? Nie wiem dokładnie, to czym się wykańcza zabudowy gk ;) Tego nie widać jak szafka jest zamknięta, a i nic złego się tam nie dzieje, tzn. tego brzegu w zasadzie nie ma przed czym chronić ;)
Zrobiłam zdjęcie.
289050289051

Vereenka
14-11-2014, 19:36
Witam.

Czy ktos posiada z Was moze takie lustro? Wyglada ciekawie ale zastanawiam sie czy daje duzo swiatła...
http://www.salonled.pl/pl/lustra-led/999-lustro-podswietlane-led-50x60cm.html

Hej, ja miałam podobne w mieszkaniu - tylko że nie po dwa paski ledów u góry i dołu, ale jeden z góry i po jednym z każdego boku. Spokojnie dało się przy nim zrobić makijaż :)

BARTG60
14-11-2014, 20:05
a ma ktoś łazienkę w której nie ma żadnych kafli?

syberia
14-11-2014, 21:07
Ja miałam naką łazienkę jak wynajmowałam mieszkanie w stanie deweloperskim , ściany były pomalowane na biało , wanna bez zabudowy , na betonie wykładzina dywanowa :D , calkiem mio się mieszkało , podobało mi się z tą wykładzną, tak było milutko

f.5
14-11-2014, 21:21
a ma ktoś łazienkę w której nie ma żadnych kafli?
że zapytam zatem co ma byc jak nie kafle ?

Elfir
14-11-2014, 21:38
że zapytam zatem co ma byc jak nie kafle ?

Jest już wątek o tym co można położyć zamiast płytek - zdziwisz się ile jest rozwiązań, takze pod prysznice :D

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?106409-%C5%81azienka-toaleta-bez-p%C5%82ytek-minimum-p%C5%82ytek&highlight=%C5%82azienka

Elfir
14-11-2014, 21:46
a ma ktoś łazienkę w której nie ma żadnych kafli?

ANNAJA - o ile dobrze pamiętam nick

f.5
14-11-2014, 21:58
i jak ona (ta lazienka ) wygląda jakis link zapodasz

Elfir
14-11-2014, 22:34
poproś Annję, nie mnie.

oliwkawawa
15-11-2014, 09:39
że zapytam zatem co ma byc jak nie kafle ?

drewno? korek? :)

BARTG60
15-11-2014, 14:30
tak poprostu się pytam, chciałem zobaczyć jak inni zrobili łazienkę bez kafli, kamieni itp.
My z żoną tak zrobiliśmy i jest ok, na podłogę panele aquastop, na ściany tapety sztukateria itp.
Po roku wszystko ładnie się trzyma.
Polecam, nawet jak podłogówki brak jest ciepło w nogi po wyjściu z wanny.

Tomkowa
15-11-2014, 17:51
To moja mała łazienka o przebojowych wymiarach 110 x 250 cm :) Brakuje jeszcze listew przy futrynie i paru drobiazgów.
http://imagizer.imageshack.us/v2/494x658q90/540/jPdXZ4.jpg

https://imageshack.com/i/expulE5Jj

https://imageshack.com/i/knp62I9zj

https://imageshack.com/i/ey6ROeR9j

https://imageshack.com/i/p7vwkNU9j

http://imagizer.imageshack.us/v2/494x658q90/538/IfRZHn.jpg

BARTG60
15-11-2014, 18:07
Tomkowa łazienka z klasą (mimo że mała)

a tu nasza, jeszcze nie skończona na 100% ale wygląda tak:
P.S.
bezkaflowa ;)

289311289312

Kamka
15-11-2014, 19:33
Parę fotek naszej łazienki - jeszcze nie do końca gotowej (brakuje lampy nad lustrem).

Co myślicie o wykończeniu przy suficie (styk ściany z sufitem)? Planuje to usunąć i zrobić na prosto.

http://i.imgur.com/BmBIoId.jpg

http://i.imgur.com/91wHg9R.jpg

http://i.imgur.com/zOmaPf0.jpg

http://i.imgur.com/q3CYSmY.jpg

Bardzo ladna lazienka ,mam pytanie jak jest zamontowane lustro i oswietlenie za nim? ?

_Chloe_
15-11-2014, 19:33
To moja mała łazienka o przebojowych wymiarach 110 x 250 cm :) Brakuje jeszcze listew przy futrynie i paru drobiazgów.
https://imageshack.com/i/f0jPdXZ4j

https://imageshack.com/i/expulE5Jj

https://imageshack.com/i/knp62I9zj

https://imageshack.com/i/ey6ROeR9j

https://imageshack.com/i/p7vwkNU9j

https://imageshack.com/i/eyIfRZHnj


Absolutnie cudowna - normalnie zła jestem, że nie udało mi się M. przekonać do tych plastrów. Wow i wielkie OOOO!

Flawia
15-11-2014, 20:04
Tomkowa, absolutnie piękna :yes:

Co to za bateria umywalkowa? I płytki? Chyba pasowałyby do mojej kuchni ;) Kiedyś wiedziałam, jak się nazywają, ale zapomniałam :oops:

mi_mała
15-11-2014, 20:05
Tomkowa, to TE plastry? Piękna łazienka wyszła :) Normalnie jestem z Ciebie dumna :)

Tomkowa
15-11-2014, 20:22
Absolutnie cudowna - normalnie zła jestem, że nie udało mi się M. przekonać do tych plastrów. Wow i wielkie OOOO!
Dziękuję http://emotikona.pl/emotikony/pic/37uscisk.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Tomkowa, absolutnie piękna :yes:

Co to za bateria umywalkowa?
:hug: Bateria to Omnires Y1213 Max. Płytki duże na ścianach i podłodze to Opoczno Fargo. Pod prysznicem Argenta Hexa

Tomkowa, to TE plastry? Piękna łazienka wyszła :) Normalnie jestem z Ciebie dumna :)
To udany zamiennik TYCH plastrów :D Cieszę się, że w miarę wyszło, ale ilość przybyłych mi siwych włosów świadczy o tym, że nie było łatwo :lol2:

mastah9r
15-11-2014, 20:32
Bardzo ladna lazienka ,mam pytanie jak jest zamontowane lustro i oswietlenie za nim? ?

Pod lustrem są przykręcone/przyklejone 2 płyty karton gips o troche mniejszych wymiarach niz lustro. Lustro wystaje po bokach i tam jest przyklejona tasma LED.
Rozwiazanie bardzo tanie w kosztach - ale efekt całkiem fajny.

Flawia
15-11-2014, 20:34
:hug: Bateria to Omnires Y1213 Max. Płytki duże na ścianach i podłodze to Opoczno Fargo. Pod prysznicem Argenta Hexa


Dzięki za odpowiedzi. Też mam Omnires, tylko tę mniejszą, ale ta jednak byłaby za wysoka ;)
Płytki znalazłam przed chwilą, ale skąpo ich w sklepach, gdzie kupowałaś? I jak nazywa się kolor? Napaliłam się na nie, jak szczerbaty na suchary :D

Tomkowa
15-11-2014, 20:40
Flawia, to Hexa Blanco, zakupiona w Nysie z odbiorem osobistym (daleko było, ale przykre doświadczenia z potłuczonymi dostawami nie pozostawiały wyboru)

kakusek
15-11-2014, 20:42
Tomkowa W MIARĘ wyszło? Bluznisz kobieto :) Wyszło REWELACYJNIE :yes: .Fugowalas te hexy po calosci czy zdecydowalas sie jednak zostawic bez i tylko laczenia plytek sa fugowane?(nie widac wogole ) Jaka dalas do nich fuge bo musze sobie zapisac na zas :yes:
Jak z jakoscia tych plytek? Nie pekaja podczas przycinania itd bo pamietam ze one sa ciut ciensze niz zwykle plytki.

ps Wlasnie doczytalam ze odbieralas osobiscie . Hmmmm to mam problem bo ja tylko wysyłkowo moge zamowic :(

Flawia
15-11-2014, 20:49
Flawia, to Hexa Blanco, zakupiona w Nysie z odbiorem osobistym (daleko było, ale przykre doświadczenia z potłuczonymi dostawami nie pozostawiały wyboru)

Bez Azulejo w nazwie? Na Twoich widać, jakby niektóre były jasnoszare.

Tomkowa
15-11-2014, 20:57
Tomkowa W MIARĘ wyszło? Bluznisz kobieto :) Wyszło REWELACYJNIE :yes: .Fugowalas te hexy po calosci czy zdecydowalas sie jednak zostawic bez i tylko laczenia plytek sa fugowane?(nie widac wogole ) Jaka dalas do nich fuge bo musze sobie zapisac na zas :yes:
Jak z jakoscia tych plytek? Nie pekaja podczas przycinania itd bo pamietam ze one sa ciut ciensze niz zwykle plytki.

ps Wlasnie doczytalam ze odbieralas osobiscie . Hmmmm to mam problem bo ja tylko wysyłkowo moge zamowic :(

Gosiu, cieszę się, że się podoba :D Pod prysznicem płytka jest fugowana po całości fugą Mapei srebrną. Ciężka to sprawa, bo fuga jest płyciuteńka i szeroka. Dlatego w większej łazience będą fugowane tylko łączenia płytek. Płytkarz na jakość nie narzekał w przeciwieństwie do Opoczna, która jest niemiłosiernie twarda, ale powłokę ma bardzo delikatną. Odbierałam osobiście, bo zamówiona gdzie indziej paleta ciemnej mozaiki dotarła do mnie potłuczona w drobny mak. Sklep z Nysy dosyłał mi brakujące płytki jasnej mozaiki i były zabezpieczone rewelacyjnie. Myślę, że możesz zamawiać wysyłkowo, bo takiego pechowca, jak ja, to ze świecą szukać :D

Tomkowa
15-11-2014, 21:06
Bez Azulejo w nazwie? Na Twoich widać, jakby niektóre były jasnoszare.
Hexa Blanco i nic więcej ;) Niektóre są jasnoszare, niektóre bielsze, niektóre z połyskiem :D
289364

modena
15-11-2014, 23:10
Ładne te łazienki ostatnio :yes: :) Tomkowa ja nie widzę Twoich zdjęć :(

Czy warto kupić umywalkę koło z powłoką reflex czy lepiej bez tej powłoki ? Czy ta powłoka nie schodzi po czasie ?

Doriko
16-11-2014, 01:37
Tomkowa :jawdrop:

Cudna łazienka.
Nawet sobie nie wyobrażasz jak ci zazdroszczę tych heksagonów.


Kamka

Usuń sztukaterię. Zupełnie nie pasuje do całości i psuje efekt. Tak poza tym to łazienka bardzo ładna.

pilkarzyk66
16-11-2014, 02:57
Witajcie moi drodzy na początek chciałbym Wam pokazać kawałeczek naszej łazienki jeszcze nieskonczonej wiec wkrótce wiecej zdjec. Podoba sie?

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/189/1278174_image-f27eb5c3b8e8309104ebd7f48fe7ab72705d082e6391f0560b 0fb16b37f00207-V.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/189/1278173_image-041fabb02fada7faf8456604161ea938c75e3a9e3f22bcfd7e 161279e029552a-V.jpg

Flawia
16-11-2014, 07:36
Hexa Blanco i nic więcej ;) Niektóre są jasnoszare, niektóre bielsze, niektóre z połyskiem :D
289364

Dzięki :) Poza tym chciałam dodać, że miałaś super glazurnika, czego zazdroszczę ;)

annNS2
16-11-2014, 09:23
Tomkowa...REWELACJA!! :) bede wypatrywac duzej lazienki :D

BARTG60
16-11-2014, 14:44
a to nasz bezkaflowa łazienka w świetle dziennym.
Projekt i wykonanie nasze własne.


http://i.imgur.com/rYPTGsC.jpg
http://i.imgur.com/bP8sPTs.jpg
http://i.imgur.com/jvNIadi.jpg

sylwiaitomek
16-11-2014, 15:04
Jest i nasza już wykończona :)

Baterie Kludi Zenta, o które było pytanie na poprzedniej stronie ;) Ładne są, ale wkurza mnie że stoi na nich woda, bo są płaskie ;)

288942288943288944288945288946

i w sztucznym świetle, widać lepiej żaluzje ;)

288947288948288949288950

Bardzo proszę o info z jakiej firmy są sanitariaty. Czy wc, bidet i umywalki są z jednej firmy/serii?
PS. Bardzo ładna łazienka.

Elfir
16-11-2014, 19:35
a to nasz bezkaflowa łazienka w świetle dziennym.
Projekt i wykonanie nasze własne.


Bardzo ładnie.
Macie ujecie na ścianę z wanną?
Nie myśleliście o tym, by grzejnik osłonić np. szarym panelem?

aga_1
16-11-2014, 19:50
To moja mała łazienka o przebojowych wymiarach 110 x 250 cm :) Brakuje jeszcze listew przy futrynie i paru drobiazgów.
https://imageshack.com/i/f0jPdXZ4j

https://imageshack.com/i/expulE5Jj

https://imageshack.com/i/knp62I9zj

https://imageshack.com/i/ey6ROeR9j

https://imageshack.com/i/p7vwkNU9j

https://imageshack.com/i/eyIfRZHnj

co to za białe płytki i te plastry? absolutnie cudowne!!!!!!!

aga_1
16-11-2014, 19:52
Parę fotek naszej łazienki - jeszcze nie do końca gotowej (brakuje lampy nad lustrem).

Co myślicie o wykończeniu przy suficie (styk ściany z sufitem)? Planuje to usunąć i zrobić na prosto.

http://i.imgur.com/BmBIoId.jpg

http://i.imgur.com/91wHg9R.jpg

http://i.imgur.com/zOmaPf0.jpg

http://i.imgur.com/q3CYSmY.jpg

co to za białe płytki? chcemy białe płytki, ale mamy mega dylemat czy brać matowe czy w połysku.. yhhh

Tomkowa
16-11-2014, 19:57
Doriko, AnnNS2, aga_1 serdecznie dziękuję za pochlebne opinie :) Aga, o płytkach pisałam kilka postów wcześniej :) To nie jest czysta biel, raczej bardzo jasny szary

aga_1
16-11-2014, 20:00
Doriko, AnnNS2, aga_1 serdecznie dziękuję za pochlebne opinie :) Aga, o płytkach pisałam kilka postów wcześniej :)

dopiero teraz zobaczyłam, przepraszam za zamieszanie.. ale pięknie Ci wyszła ta łazienka :)

BARTG60
16-11-2014, 20:43
Bardzo ładnie.
Macie ujecie na ścianę z wanną?
Nie myśleliście o tym, by grzejnik osłonić np. szarym panelem?

dziękujemy,
na kaloryferze będzie portal metalowy plus parę innych dodatków.

zdjęcie na skos za wanną.

http://i.imgur.com/uHNc9Kz.jpg

Tomkowa
16-11-2014, 20:54
BARTG60, gratuluję nietuzinkowej łazienki, z wyjątkowym klimatem :) Bardzo ładna

Elfir
16-11-2014, 21:02
gdzie się nalewa wody do wanny? wylewka w korku?

BARTG60
16-11-2014, 21:07
BARTG60, gratuluję nietuzinkowej łazienki, z wyjątkowym klimatem :) Bardzo ładna

dziękuje to zasługa mojej żony, niedługo bierzemy się za dolną małą łazienkę, będzie czarna, panele ułożone, tapety i farba już na ścianie,
zostało zamontować brodzik, umywalkę, baterie i jedyne w tym domu kafle pod prysznicem :-)


gdzie się nalewa wody do wanny? wylewka w korku?

wiadrami ze studni nosimy :lol2: hehe nie no żartuje,
słabo widać na zdjęciu ale tam jest bateria na tym stelażu metalowym, docelowo zmienimy go na konsolkę.

Elfir
16-11-2014, 21:24
sprytnie ukryta :D

annNS2
17-11-2014, 09:13
dziękuje to zasługa mojej żony, niedługo bierzemy się za dolną małą łazienkę, będzie czarna, panele ułożone, tapety i farba już na ścianie,
zostało zamontować brodzik, umywalkę, baterie i jedyne w tym domu kafle pod prysznicem :-)
wiadrami ze studni nosimy :lol2: hehe nie no żartuje,
słabo widać na zdjęciu ale tam jest bateria na tym stelażu metalowym, docelowo zmienimy go na konsolkę.
a myslalam ze wode to wam lokaj z tej studni przynosi :D
bardzo klimatyczna lazienka - czy caly dom jest urzadzony w tym stylu? czy tylko z lazienka tak pojechaliscie? ;) :) pytam z ciekawosci, bo sie zastanawiam czy na codzien mozna po takich wnetrzach chodzic w 'rozciagnietym' dresie czy tez jeansach :)

mieszko87
17-11-2014, 10:21
A myśleliście nad kabiną bez brodzika? Ja się kłócę z żoną, by w naszej łazience taka się pojawiła. Ona nie jest przekonana, ja cały czas oglądam takie kabiny. Może ktoś wymienić plusy i minusy takiej kabiny? Może ja nie dostrzegam niedogodności?

ivy17
17-11-2014, 12:16
Tomkowa ślicznie wyszła ta łazienka :yes::yes::yes:

piu
17-11-2014, 14:04
Tomkowa

Łazienka na 10 punktów :)

Drżałabym tylko o wytrzymałość tak płytkich i szerokich zarazem fug. Robiliście jakieś próby?

szyszunia6
17-11-2014, 15:12
TOMKOWA, rewelacyjna łazienka!
Mam pytanie o oswietlenie lustra, na jakiej zasadzie jest zrobione?

Madia
17-11-2014, 15:26
Witajcie moi drodzy na początek chciałbym Wam pokazać kawałeczek naszej łazienki jeszcze nieskonczonej wiec wkrótce wiecej zdjec. Podoba sie?

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/189/1278174_image-f27eb5c3b8e8309104ebd7f48fe7ab72705d082e6391f0560b 0fb16b37f00207-V.jpg

Bardzo ładnie. A te rośliny w donicach są sztuczne?

pilkarzyk66
17-11-2014, 17:03
Bardzo ładnie. A te rośliny w donicach są sztuczne?
Dziekuje:-)
Donice kupilismy takie ktore sie same nawadniaja bo mialy stac na zew ale tak sie spodobaly wew ze juz zostaly a w nich sztuczne kwiaty:-)

Tomkowa
17-11-2014, 17:38
Tomkowa ślicznie wyszła ta łazienka :yes::yes::yes:


Tomkowa

Łazienka na 10 punktów :)

Drżałabym tylko o wytrzymałość tak płytkich i szerokich zarazem fug. Robiliście jakieś próby?


TOMKOWA, rewelacyjna łazienka!
Mam pytanie o oswietlenie lustra, na jakiej zasadzie jest zrobione?

Bardzo, bardzo dziękuję! :) Piu, trochę drżę ;) Próby robimy codziennie korzystając z prysznica i lejąc, chcąc nie chcąc, tę ścianę wodą ;) Na razie jest w porządku.
Szyszunia, lustro jest naklejone na dodatkowe płyty g-k, dzięki czemu odstaje od ściany 3 cm. Płyta, na dole i górze, jest niższa od lustra i w tym zagłębieniu jest wklejona taśma led :)

BARTG60
17-11-2014, 20:14
a myslalam ze wode to wam lokaj z tej studni przynosi :D
bardzo klimatyczna lazienka - czy caly dom jest urzadzony w tym stylu? czy tylko z lazienka tak pojechaliscie? ;) :) pytam z ciekawosci, bo sie zastanawiam czy na codzien mozna po takich wnetrzach chodzic w 'rozciagnietym' dresie czy tez jeansach :)
lokaj? heh... dobry żart, w sumie cały dom mamy w takim stylu, jeszcze nie wszystko na 100% skończone ale.... nawet na zewnątrz dom jest w tym klimacie. A co do dresów hmmm nie wiem co odpowiedzieć, ja chodzę czasami w dzinsach czasami w dresach czasami w majtkach a czasami bez :lol:
W sumie to wnętrza nie mają nic do tego heh..
Trzeba sie dobrze czuć w swoim domu i tyle, fakt że jak by nie moja żona to miałbym zółtą elewację, i tęcze w środku ale jakoś inaczej wyszło. ;)

BARTG60
17-11-2014, 20:26
Dziekuje:-)
Donice kupilismy takie ktore sie same nawadniaja bo mialy stac na zew ale tak sie spodobaly wew ze juz zostaly a w nich sztuczne kwiaty:-)

dobry patent, mi się podoba.

annNS2
17-11-2014, 20:42
lokaj? heh... dobry żart, w sumie cały dom mamy w takim stylu, jeszcze nie wszystko na 100% skończone ale.... nawet na zewnątrz dom jest w tym klimacie. A co do dresów hmmm nie wiem co odpowiedzieć, ja chodzę czasami w dzinsach czasami w dresach czasami w majtkach a czasami bez :lol:
W sumie to wnętrza nie mają nic do tego heh..
Trzeba sie dobrze czuć w swoim domu i tyle, fakt że jak by nie moja żona to miałbym zółtą elewację, i tęcze w środku ale jakoś inaczej wyszło. ;)
w ogole bez NAS byscie zgineli...hihih ;) oczywiscie bez zadnego jadu. z sympati sie zapytalam o te 'dresy' :) jesli sie czujecie dobrze w takim klimacie to BARDZO wam DOBRZE :) pozdr.

BARTG60
17-11-2014, 21:01
w ogole bez NAS byscie zgineli...hihih ;) oczywiscie bez zadnego jadu. z sympati sie zapytalam o te 'dresy' :) jesli sie czujecie dobrze w takim klimacie to BARDZO wam DOBRZE :) pozdr.
aaaaaaa bez Was kobiet? No tak, ale Wy bez nas też. Żyjemy w naturalnej symbiozie. Nikt tu nie jest lepszy.

BARTG60
17-11-2014, 21:49
A myśleliście nad kabiną bez brodzika? Ja się kłócę z żoną, by w naszej łazience taka się pojawiła. Ona nie jest przekonana, ja cały czas oglądam takie kabiny. Może ktoś wymienić plusy i minusy takiej kabiny? Może ja nie dostrzegam niedogodności?

ja bym na 100% zrobił kabinę bez brodzika jednak u nas na podłodze są panele i odpada taka opcja. Jak chcesz zrobić kafle to olej brodzik !!!

Kalioke
18-11-2014, 10:38
Witam.

Czy ktos posiada z Was moze takie lustro? Wyglada ciekawie ale zastanawiam sie czy daje duzo swiatła...
SPAM

Ja mam takie lustro w łazience. Równomiernie oświetla twarz - ale musi być też górne światło zapalone w łazience aby było jasno. Ja model z oświetleniem dookoła lustra.

Nathalie-86
18-11-2014, 15:42
Ja mam takie lustro w łazience. Równomiernie oświetla twarz - ale musi być też górne światło zapalone w łazience aby było jasno. Ja model z oświetleniem dookoła lustra.

Dziękuje za info.

żona m
19-11-2014, 11:03
dziękujemy,
na kaloryferze będzie portal metalowy plus parę innych dodatków.

zdjęcie na skos za wanną.

http://i.imgur.com/uHNc9Kz.jpg


dla mnie zbyt teatralna, a już przegięciem jest ta sztuczna kulka bukszpanu. Przestylizowana .

p@nna migotka
19-11-2014, 18:55
ja bym na 100% zrobił kabinę bez brodzika jednak u nas na podłodze są panele i odpada taka opcja. Jak chcesz zrobić kafle to olej brodzik !!!

No właśnie o te panele chciałabym zapytać. Co to?
Łazienka ciekawa, ale taka jakaś "nierealna" mi się wydaje. Prędzej potrafię ją sobie w katalogu wyobrazić niż na żywo. No ale to zapewne kwestia stylu życia/bycia.

BARTG60
19-11-2014, 20:06
No właśnie o te panele chciałabym zapytać. Co to?
Łazienka ciekawa, ale taka jakaś "nierealna" mi się wydaje. Prędzej potrafię ją sobie w katalogu wyobrazić niż na żywo. No ale to zapewne kwestia stylu życia/bycia.

Krono Original aqua stop, to panele odporne na wilgoć, dodatkowo jak użyjesz masy uszczelniającej aqua stop to masz panele w łazience nie do ruszenia.
U teściowej w mieście też takie założyłem bo mi zostało z łązienki i nawet jak z pralki cała woda jej się wylała to panele całe :wave:

BARTG60
19-11-2014, 20:42
dla mnie zbyt teatralna, a już przegięciem jest ta sztuczna kulka bukszpanu. Przestylizowana .

Tatralnie? kurcze super, na to bym nie wpadł :lol: ? A ta kula bukszpanu zasłania wielką dziure w ścianie :lol2: Tylko nikomu nie mów, zazwyczaj stoi w holu. :popcorn:

p@nna migotka
19-11-2014, 20:55
Krono Original aqua stop, to panele odporne na wilgoć, dodatkowo jak użyjesz masy uszczelniającej aqua stop to masz panele w łazience nie do ruszenia.
U teściowej w mieście też takie założyłem bo mi zostało z łązienki i nawet jak z pralki cała woda jej się wylała to panele całe :wave:
Dziękuję za wyjaśnienia, chodziło mi o kolor paneli, szukam czegoś w podobnym odcieniu, nie do łazienki więc nie muszą być wodoodporne:)

Można gdzieś na FM ten bukszpan w holu zobaczyć? :D Bardzo jestem ciekawa Waszych wnętrz.

oliwkawawa
20-11-2014, 10:40
Bardzo proszę o info z jakiej firmy są sanitariaty. Czy wc, bidet i umywalki są z jednej firmy/serii?
PS. Bardzo ładna łazienka.

Kibelek i bidet Roca GAP. Wanna Koło Modo :)

Tomkowa-extra łazienka!!!

BARTG60
20-11-2014, 19:04
Dziękuję za wyjaśnienia, chodziło mi o kolor paneli, szukam czegoś w podobnym odcieniu, nie do łazienki więc nie muszą być wodoodporne:)

Można gdzieś na FM ten bukszpan w holu zobaczyć? :D Bardzo jestem ciekawa Waszych wnętrz.

panele są z krono original 5538 Nova Scotia Chestnut, LD (RC)

a zdjęcia wyślę Ci na priv.
Pzdr.

p@nna migotka
20-11-2014, 21:24
Dziękuję.

mastah9r
21-11-2014, 23:17
co to za białe płytki? chcemy białe płytki, ale mamy mega dylemat czy brać matowe czy w połysku.. yhhh

KERABEN BLANCO MATE .

Z połyskiem - jak dla mnie - wyglądaja troche tanio, takie oklepane - dużo robi też format płytek/rozmiar.

mycha.:)
22-11-2014, 22:52
Tatralnie? kurcze super, na to bym nie wpadł :lol: ? A ta kula bukszpanu zasłania wielką dziure w ścianie :lol2: Tylko nikomu nie mów, zazwyczaj stoi w holu. :popcorn:


uuuu ktoś tu nie umie przyjąć krytyki? ja się zgadzam , że trochę taka teatralna ;) ale ta kulka bukszpanu akurat tam pasuje do całości. Ale plus za oryginalność ;)

menolka
26-11-2014, 18:54
Właściwie tę krytykę przyjął dobrze, widać że ma dystans do siebie

fajna kobieta
27-11-2014, 10:38
uuuu ktoś tu nie umie przyjąć krytyki? ja się zgadzam , że trochę taka teatralna ;) ale ta kulka bukszpanu akurat tam pasuje do całości. Ale plus za oryginalność ;)
Prędzej ktos tu nie umie czytać ze zrozumieniem :D

Kokos111
27-11-2014, 12:34
A mi się podoba :) Mam niestety małą łazienkę, a marzy mi się i wanna i prysznic, więc myślęo czyms takim: http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-asymetryczna-ze-strefa-prysznicowa-lewa-170-x-75-90-cm-akrylowa-villeroy-boch-subway-uba-170-sub-3liv-01,468000,205,i.html

Sprawdza się?

women.beauty
27-11-2014, 16:49
Prędzej ktos tu nie umie czytać ze zrozumieniem :D
To samo mi przyszło na myśl ;)

Anyżek35
27-11-2014, 17:01
Kokos111, nie bardzo mi się to podoba wizualnie, ale skoro mała łazienka, to chyba się sprawdzi.

mycha.:)
27-11-2014, 21:34
A mi się podoba :) Mam niestety małą łazienkę, a marzy mi się i wanna i prysznic, więc myślęo czyms takim: http://www.lazienkaplus.pl/pl/wanna-asymetryczna-ze-strefa-prysznicowa-lewa-170-x-75-90-cm-akrylowa-villeroy-boch-subway-uba-170-sub-3liv-01,468000,205,i.html

Sprawdza się?

Ciekawa ta wanna :) a nie myślałaś o zwykłej wannie z parawanem?

kasia_kk
30-11-2014, 19:39
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

GzE
30-11-2014, 19:55
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

Rewelacja!
Można wiedzieć z czego wykonana jest podłoga? Na ścianach do wysokości zabudowy zestawu podtynkowego tez coś jest położone?

fajna kobieta
30-11-2014, 20:06
Pieknie te krokwie sie wkomponowały...:rolleyes:

Doriko
30-11-2014, 20:13
Cudo

amadi
30-11-2014, 22:09
Tomkowa łazienka dopieszczona w każdym calu, cudo :-).


Kasia czy to Panele Quick Step?

Tomkowa
30-11-2014, 22:48
Tomkowa-extra łazienka!!!


Tomkowa łazienka dopieszczona w każdym calu, cudo :-).


Bardzo się cieszę, że się podoba, dziękuję :)


Moja górna, nieskonczona jeszcze..
Bardzo ładnie! :) Koniecznie pokaż skończoną :)

annNS2
01-12-2014, 07:40
Moja górna, nieskonczona jeszcze..
PRZEPIEKNIE!!
gdyby nie 'siatki' z ikea pomyslalabym ze to z jakiegos magazynu ;) :D

bazyli.michalak
01-12-2014, 09:59
:spam:

mycha.:)
01-12-2014, 19:04
Kasia śliczna łazienka, też jestem ciekawa co jest na podłodze i co do połowy na ścianach :)

eeewe
01-12-2014, 22:49
Pochwale sie i swoja:))292200292201292202

Maciejka2
02-12-2014, 10:45
eeewe, łazienka wyszła Ci śliczna! Piękne płytki!
Mały minus za ledy na podłodze pod wanną.

kinka
02-12-2014, 11:45
Super łazienka,mam pytanie,szafeczki gotowe czy robione na zamówienie.

eeewe
02-12-2014, 12:54
wlasnie led na zdjeciu wyszedl jakis fioletowy a w rzeczwistosci jest ladny bialy...:)
szafka na zamowienie

Anyżek35
02-12-2014, 18:55
Pochwale sie i swoja:))292200292201292202

eeewe, bardzo ładna Twoja łazienka, podoba mi się wszystko prócz ledów :) Ale i tak jest bardzo ładnie !!!

Anyżek35
02-12-2014, 18:57
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

Pięknie, po prostu pięknie!
W sumie minimalistycznie, lecz z klasą. I te krokwie! :)

fotohobby
02-12-2014, 19:24
Może ktoś pomoże ;)
Szukam płytek sciennych, białych, matowych (może być lappato) koniecznie rektyfikowanych.
30x60, 30x75 itp.

Niby banalne, ale w salonach w wiekszosci widzę płytki z polyskiem, albo nierektyfikowane.

Amelia 2
03-12-2014, 09:59
Pięknie, po prostu pięknie!
I te krokwie! :)

może ktoś mi powie jak pogodzić solidne ocieplenie sufitu i skosów dachu z widocznymi krokwiami?
bardzo mi się one podobają i też bym tak chciała ale u mnie cała więźba jest zakryta izolacją:(

agnieszka200
03-12-2014, 20:03
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

podłoga mnie oczarowała... koniecznie napisz co to i jaki jest mniej więcej koszt za m2 :)

kasia_kk
03-12-2014, 22:40
podłoga mnie oczarowała... koniecznie napisz co to i jaki jest mniej więcej koszt za m2 :)


quick step lagune- ok 170 zł/m2

kasia_kk
03-12-2014, 22:41
Może ktoś pomoże ;)
Szukam płytek sciennych, białych, matowych (może być lappato) koniecznie rektyfikowanych.
30x60, 30x75 itp.

Niby banalne, ale w salonach w wiekszosci widzę płytki z polyskiem, albo nierektyfikowane.

moje matowe białe z paradyża INDY coś tam kolekcja:)

kasia_kk
03-12-2014, 22:42
Rewelacja!
Można wiedzieć z czego wykonana jest podłoga? Na ścianach do wysokości zabudowy zestawu podtynkowego tez coś jest położone?

na scianie deska

kasia_kk
03-12-2014, 22:43
dziekuje wszystkim za miłe słowa:)
Pokaze cała jak będą umywalki i szafka..
pozdrawiam!

aga2183
03-12-2014, 23:18
A to moja łazienka
292575292576292577

GzE
04-12-2014, 02:11
na scianie deska

Mogłabyś napisać dokładniej jaka deska jest na ścianie? jeżeli nie jest to tajemnicą to oczywiście tajemnicą.

Tomkowa
04-12-2014, 06:47
A to moja łazienka
292575292576292577

Aga, wyszło ślicznie! :yes:

kasia_kk
04-12-2014, 09:16
Mogłabyś napisać dokładniej jaka deska jest na ścianie? jeżeli nie jest to tajemnicą to oczywiście tajemnicą.

taka zwykła sosnowa:)

pilkarzyk66
04-12-2014, 12:04
I takie to życie:-) pierwsza kąpiel juupi
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399434_image-8c9707def2b431a11d197a2866ccbfccd65b4339efc2d254e1 d38cbeca4cef35-V.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399418_image-caa58d21c128120ca6455b0480d5c71de09defb16f1cd49b74 847947b77ea587-V.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399417_image-6c3bf5ea8e3083c9057079ba01388d741be17a200809bca8d3 eece1b550fdd75-V.jpg
Nareszcie dotarla do nas szafka do łazienki ktora jednoczesnie zakrywa pralke i tym sposobem łazienka zostala wykonczona na 100%:-)
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399331_image-94675bf0434789ec75c1984f7c9747af0579711a7928ae776e 1c7c9334adfdf2-V.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399334_image-956fb7733553c5fe7bb1e96204c11751d218d6fb7728f0b22c aeb009dc3627c9-V.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399332_image-57d94dcc8290230c6d7b67684f3d29eaf0049bcc28062e1dca 1c31828f913270-V.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399336_image-ee48394cdb51bfa0ee6c4903e7968f121166b62a8c81d019e5 f5cf0373fd571c-V.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399333_image-dbd705685e46f20d48be9812015a5e33a7a65aa7bc497d72b6 aaf5c5ca36cd20-V.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/196/1399335_image-25c86868d26b1eae8894390ce54ce3fc92060ef2785c3ecd2b 064cadf7510382-V.jpg

agatah
04-12-2014, 12:30
Ufff. dobrze, że więcej nie widać :cool::eek:

pilkarzyk66
04-12-2014, 12:46
Ufff. dobrze, że więcej nie widać :cool::eek:

Hahaha :-) [rotfl]

Doriko
04-12-2014, 12:53
Hehehe a już się bałam przewinąć dalej stronę.

Łazienka bardzo przyjemna.

pilkarzyk66
04-12-2014, 13:00
Odrobina fantazji tak aby same zdjecia Was nie zanudzily:-))

Anyżek35
04-12-2014, 16:48
Bardzo przyjemne łazienki tu prezentujecie :-)

Anyżek35
04-12-2014, 16:49
A to moja łazienka
292575292576292577
aga2183, co to za umywalka?

lukasz69karolina
04-12-2014, 18:57
A to moja łazienka
292575292576292577
wyszło pięknie :)

poproszę o zbliżenie na flakoniki pod prysznicem :yes: wygląda to extra!! że ja na to nie wpadłam :-P
no a dasz fotkę odpływu?
aaa i to co za drzwi??? - chcę takie lustrzane właśnie do wiatrołapu :)

aga2183
04-12-2014, 21:24
Aga, wyszło ślicznie! :yes:

Tomkowa to także dzięki Twoim podpowiedziom, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna.
Moja łazienka jednak nie dorównuje Twojej, a Twoje płytki pod prysznicem to cudo.

aga2183
04-12-2014, 21:27
aga2183, co to za umywalka?

Łazienka została zakupiona,w ramach oszczędności w Obi za 199 zł :-),

aga2183
04-12-2014, 21:31
wyszło pięknie :)

poproszę o zbliżenie na flakoniki pod prysznicem :yes: wygląda to extra!! że ja na to nie wpadłam :-P
no a dasz fotkę odpływu?
aaa i to co za drzwi??? - chcę takie lustrzane właśnie do wiatrołapu :)


Proszę
292689292690

Fotkę odpływu podeślę w najbliższym czasie.

A drzwi to Porta Grande, polecam, bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie do małych pomieszczeń.

BARTG60
04-12-2014, 22:25
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

super, jak miło i ciepło bez kafli :lol:

mycha.:)
05-12-2014, 00:33
Proszę
292689292690

Fotkę odpływu podeślę w najbliższym czasie.

A drzwi to Porta Grande, polecam, bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie do małych pomieszczeń.

Super pomysł z tymi flakonikami :) ale czy masz na wszelki wypadek podpisane pod spodem co jest szamponem a co odżywką? :)

lukasz69karolina
05-12-2014, 10:25
Proszę
292689292690

Fotkę odpływu podeślę w najbliższym czasie.

A drzwi to Porta Grande, polecam, bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie do małych pomieszczeń.
dzięki - wygląda to szałowo!!
czekam na fotkę odpływu

ooooo porta - lubię ich :) :) muszę się dowiedzieć ile takie skrzydło kosztuje


Super pomysł z tymi flakonikami :) ale czy masz na wszelki wypadek podpisane pod spodem co jest szamponem a co odżywką? :)
no właśnie też miałam o to zapytać :lol2:
jeszcze ja to pewnie bym pamiętała, ale mąż już na bank nie :D

aga2183
07-12-2014, 21:10
Odpływ

293075

Dozowniki nie są podpisane, po prostu trzeba zapamiętać 1. Szampon 2. Odżywka 3. Żel :-) :-) :-)

reni1980
08-12-2014, 08:46
Moja górna, nieskonczona jeszcze..

czad :) po prostu boska

Marysia Ro
08-12-2014, 12:12
Bardzo proszę o pomoc w aranżacji mojej łazienki :)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169397-Projekt-%C5%82azienki-wizualizacje&p=6697363&viewfull=1#post6697363

makaroniarze
08-12-2014, 13:47
ładna łazienka bardzo fajne połączenie kolorów!

Marysia Ro
17-12-2014, 09:28
Czy ktoś z Was użytkuje szafkę umywalkową Cersanit? Jak się sprawują szuflady - dobrze chodzą?
Dokładnie chodzi mi o model Melar, ale nie mogę go nigdzie dorwać w Krakowie i będę musiała zamówić przez Internet, ale nie wiem jak z jakością?

struna7
25-12-2014, 20:56
podwaliny łazienki są
jeszcze ceramika, przycisk do wc, lustro lampa i będzie finisz
295628295629295630

aniula_bl
28-12-2014, 20:28
czy na ostatnim z trzech zdjęć płytki idą jakoś nierówno, czy to tylko złudzenie optyczne?

f.5
28-12-2014, 21:21
czy na ostatnim z trzech zdjęć płytki idą jakoś nierówno, czy to tylko złudzenie optyczne?
od szyby z kabiny odbiło się swiatło i taki refleks się zrobił.

Kamila_len
29-12-2014, 11:34
Witam!
Ot, taka łazienka...
Już dwuletnia więc i emocje w związku z wykańczaniem opadły, pokazać mogę, a co tam :)

295979

295982

295984

296062

296063


Uff, udało mi się usunąć załącznik z kinem domowym i dodać dwa zdjęcia :)

ewelina0316
29-12-2014, 12:29
Kamila_len, bardzo ładna łazienka.
Jaką ma szerokość?
Umywalka jest naprzeciwko wc?
Pytam bo mam w rodzinie osobę, która planuje remont małej łazienki (2,10 x 1,40).
Co to za białe płytki?
Mam nadzieję, że nie męczę za mocno ;)

Pozdrawiam,
Ewelina

Kamila_len
29-12-2014, 12:58
Dziękuję! Żaden problem :) Łazienka ma wymiary 1,7x2,7m. Umywalka jest trochę przesunięta, nie do końca naprzeciwko wc, ale uwzględniając wytyczne projektowe, przy tej i mniejszej szerokości, lepiej zrobić umywalkę i wc na jednej ścianie. U mnie miała być jeszcze pralka tam, gdzie stoi ten pomarańczowy taboret - stąd takie, a nie inne rozwiązanie. Ostatecznie pralka powędrowała do górnej łazienki, ale my zostaliśmy z gotową już instalacją i zmiany okazały się zbyt kosztowne. Nie narzekam, tak też jest ok.
Płytki to Blanco Brillo :)

ewelina0316
30-12-2014, 08:14
Kamilko, pięknie dziękuję za odpowiedź :)

Kamila_len
30-12-2014, 11:22
Przy okazji - jeszcze jedna, górna łazienka moich chłopców :)
Płytki z kolekcji Tubądzina - Modern Punk (ale realizacja również sprzed dwóch lat więc nie wiem jak teraz z ich dostępnością). Obrazek własnej produkcji, tak samo zresztą jak projekty obu łazienek Brak docelowego oświetlenia i nieskończony prysznic ;)

296141

296142

296143

296144

296152

Pea
30-12-2014, 23:51
296282

A to nasza, prawie skończona, można powiedzieć, że minimalistyczna łazienka :)

Arekp55
31-12-2014, 07:26
Pea super łazienka. Co to za lampa nad lustrem?

Pea
31-12-2014, 13:25
Ikea Godmorgon, nie jestem nim zachwycona ale uparłam się że przed świętami musi być skończone oświetlenie. Ładnie świeci ale wyglądem nie powala ;)

Arekp55
31-12-2014, 17:36
Pea faktycznie na Twoim zdjęciu ta lampa wygląda bardziej obiecująco. My zastanawiamy się nad kinkietem AQUAFORM SET RAW 120 cm. Niestety nie widzieliśmy go nigdzie na żywo.

ania2013
02-01-2015, 13:13
Witam wszystkich:)
My teraz wybieramy płyki do lazienki i bardzo podoba mi sie Domino - Berberis.
Ma ktoś z Was te plytki? jak się sprawują?:)
Co o nich myślicie?

P.S. jak to zrobić żeby wyświetlalo się duże zdjęcie a nie taka ikonka żeby klikać aby powiększyć??

Anndzia
02-01-2015, 13:47
Przy okazji - jeszcze jedna, górna łazienka moich chłopców :)
Płytki z kolekcji Tubądzina - Modern Punk (ale realizacja również sprzed dwóch lat więc nie wiem jak teraz z ich dostępnością). Obrazek własnej produkcji, tak samo zresztą jak projekty obu łazienek Brak docelowego oświetlenia i nieskończony prysznic ;)

296141

296142

296143

296144

296152

Fajna łazienka.
A te dywaniki to gdzie kupiłas?

Pea
03-01-2015, 01:00
Pea faktycznie na Twoim zdjęciu ta lampa wygląda bardziej obiecująco. My zastanawiamy się nad kinkietem AQUAFORM SET RAW 120 cm. Niestety nie widzieliśmy go nigdzie na żywo.


Marzy mi się właśnie dokładnie ten sam Aquaform set raw 120 cm ale niestety koszta Nas wykończyły z końcem roku :) Też widziałam go tylko na zdjęciach ale mimo wszystko prezentuje się moim zdaniem pięknie!

Relda1
03-01-2015, 20:49
Witam WSZYSTKICH. Może ktoś mi pomoże w znalezieniu producenta złotych płytek za wanną i nad wc?
297046

297047
297048
To projekt mojej łazienki, ale wycena przez salon, w którym go robiłam zwala z nóg. Na kilkukrotne moje prośby o producenta płytek salon milczy. Nie lubię się prosić, więc postanowiłam sama go znaleźć.

ania2013
05-01-2015, 12:29
A co myślicie o tych płytkach? Ma ktoś z Was takie?
http://i3.fmix.pl/fmi999/fd412a68001a115654aa819e/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/4509058/paradyz-doppia-a-ranz-large?privateKey=473c50671d7a16e54a42318700a1f7bb)

http://i1.fmix.pl/fmi2519/752c805e0008dba154aa819c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/4509057/doppia-doppio-1?privateKey=393ca02e596083e6eebd79ab8171aa04)

rolmik
05-01-2015, 13:20
ania do do dodawania zdjęć to masz w dolnym pasku 6 ikonę od prawej obok takiej kliszy i tam wklejasz
ładne połączenie moda z przed kilku lat ale nadal aktualna (berze brązy)
u mnie coś takiego będzie 297339 z lekkimi modyfikacjami

CARe***
05-01-2015, 15:10
Tu była reklama...

ania2013
05-01-2015, 15:31
ania do do dodawania zdjęć to masz w dolnym pasku 6 ikonę od prawej obok takiej kliszy i tam wklejasz
ładne połączenie moda z przed kilku lat ale nadal aktualna (berze brązy)
u mnie coś takiego będzie 297339 z lekkimi modyfikacjami

Dziękuję za podpowiedź do zdjęć:)
Piękna ta Twoja łazienka. Niestety mojemu mężowi nie podoają się takie kolory. Tez na począdku chciałam te płytki drewnopodobne ale niestety maz takich nie chce:( jemu się podobają zielone łazienki, niebieskie i pomarańczowe. Ostatecznie zgodził się na te brązowo beżowe

rolmik
05-01-2015, 17:24
ania2013 na googlach jest wiele fajnych łazienek w ulubionych kolorach partnera tylko ze ja niebieski owszem lubię ale z nim to do kuchni pójdę lub pokoju
xxpawelxx412 no ta fajne ale za cene 1 uchwytu mam połowę panela natryskowego , ale kto bogatemu zabroni ;)

struna7
05-01-2015, 19:42
u mnie coś takiego będzie 297339 z lekkimi modyfikacjami

zwężył bym te paski drewna na ścianach, zamysł prawie taki sam jak u nas

halszka1938
05-01-2015, 22:00
Pomóżcie!
Jakiś czas temu w czeluściach internetu znalazłam zdjęcie małej łazienki (umywalka, wc i prysznic walk-in) w której na wprost wejścia, pod prysznicem było zdjęcie żaglówki w sepii, albo w naturalnych, stonowanych kolorach. Reszta łazienki była jasna, chyba biała. Może macie to zdjęcie w swoich inspiracjach. Szukam juz od kilku dni i nigdzie nie mogę go znaleźć :/

rolmik
06-01-2015, 10:57
struna 7 pas brązowy będzie miał 30 i 60cm więc myślę że będzie ok na wizualizacji próbowaliśmy ale gorzej wychodziło jeszcze jest opcja żeby zabrać 1 dolny pad brązowego i dać go na górę wtedy sufit obniżę tylko o 15cm i to chyba będzie dobre rozwiązanie bo muszę 5 płytek jeszcze zagospodarować na zabudowę kabiny zamiast lustra

nataleczka1
07-01-2015, 18:33
Hej Wszystkim
Pea bardzo podoba mi się Twoja łazienka w moim guście, mogę zapytać co to za płytki - firma i model, oraz czy ta szafka pod lustrem jest robiona na wymiar czy kupiona w sklepie i ten blat jest z drzewa czy tylko tak wygląda. Z góry dziękuję za odpowiedź

qubecek
07-01-2015, 18:43
Z racji tego, że przejrzałam ten wątek milion razy w poszukiwaniu inspiracji, poczuwam się do pokazania swojej łazienki, na miarę naszych wyobrażeń i funduszy - także proszę o ocenę łaskawym okiem ;) Po fakcie zmieniłabym 3 rzeczy, może następnym razem :)

297703297704297705297706297707

qubecek
07-01-2015, 18:56
c.d.

297708297709297710297711

Tomkowa
07-01-2015, 19:41
qubecek, bardzo ładna łazienka. Ożyw ją kolorem w dodatkach i będzie jeszcze ładniej :)

Tomkowa
07-01-2015, 20:04
Duża łazienka skończona :wave: O ile czarne ręczniki są jak dla mnie stworzone, to czarnym dywanikom mówię stanowcze nie :D

https://imageshack.com/i/f0KcEnfij

https://imageshack.com/i/hlPFeqTQj

https://imageshack.com/i/idqQb0Cyj

https://imageshack.com/i/exORW2B8j

https://imageshack.com/i/eyGyW9Zwj

https://imageshack.com/i/pbAWUMpVj

asc
07-01-2015, 20:18
Tomkowa gdzie kupowalas drewniany stojak na ręczniki??

Mmelisa
07-01-2015, 20:19
Tomkowa :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ze tak brzydko sie wyraze w dobrym slowa tego znaczeniu, cholernie mi sie podoba! :D

Tomkowa
07-01-2015, 21:15
Tomkowa gdzie kupowalas drewniany stojak na ręczniki??

Latem polowałam na niego na allegro i się udało :)


Tomkowa :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ze tak brzydko sie wyraze w dobrym slowa tego znaczeniu, cholernie mi sie podoba! :D

Mmelisa, dziękuję! Czekam na wiadomość od Ciebie w wiadomej sprawie :)

martaMarcia
07-01-2015, 22:28
Tomkowa, ładna łazienka!!
skąd wieszak na ręcznik nad bidetem?
Pozdrawiam!

koza79
07-01-2015, 22:55
Tomkowa ślicznie wyszło!!

adass
07-01-2015, 23:38
a lustro gdzie kupowane ?
a lazienka sliczna :D

mi_mała
08-01-2015, 05:24
Tomkowa, ślicznie wyszło :)
Jeśli moglabyś napisać, skąd wzielas czarne dodatki (wieszak na ręcznik, papier itd.) byłabym bardzo wdzieczna :)

Tomkowa
08-01-2015, 06:15
Tomkowa, ładna łazienka!!



Tomkowa ślicznie wyszło!!


Tomkowa, ślicznie wyszło :)
Jeśli moglabyś napisać, skąd wzielas czarne dodatki (wieszak na ręcznik, papier itd.) byłabym bardzo wdzieczna :)

skąd wieszak na ręcznik nad bidetem?

Cieszę się, że się podoba i bardzo dziękuję za miłe słowa. Czarne dodatki wieszakowe to Tiger Bold :)


a lustro gdzie kupowane ?
a lazienka sliczna :D

Dziękuję :) Lustro było robione na wymiar :)

Arekp55
08-01-2015, 07:07
qubecek zdradź proszę co to za płytki?

inż.maliniak
08-01-2015, 08:30
qubecek rewelacja :)

ivy17
08-01-2015, 08:48
Tomkowa śliczna łazienka :yes::yes:

martaMarcia
08-01-2015, 10:34
Tomkowa, dziękuję za odpowiedź, a czarna szczotka wc?

qubecek
08-01-2015, 12:14
qubecek zdradź proszę co to za płytki?
Paradyż Rino Grys


qubecek rewelacja :)
Dziękuję :)

lukasz69karolina
08-01-2015, 12:15
Tomcia u Ciebie to jest klasa!!!

przepięknie wyszło - ładniejsza ta górna ;) świetne lampy sufitowe... a ta mozaika jest obłędna!!
szkoda, że już mam kibelek w płytkach, bo bym te kupiła :rolleyes:

Tomkowa
08-01-2015, 16:35
Tomkowa śliczna łazienka :yes::yes:


Tomcia u Ciebie to jest klasa!!!

przepięknie wyszło - ładniejsza ta górna ;) świetne lampy sufitowe... a ta mozaika jest obłędna!!
szkoda, że już mam kibelek w płytkach, bo bym te kupiła :rolleyes:

Dziękuję Dziewuszki :D Mi też się górna bardziej podoba ;) Szkoda tylko, że wanna nie jest tak szeroka jak prysznic :lol2:


Tomkowa, dziękuję za odpowiedź, a czarna szczotka wc?

Szczotka z poczciwej Ikea :)

nataleczka1
08-01-2015, 17:14
qubecek piękna łazienka - płytki matowe czy półpoler - jak się sprawują w utrzymaniu czystości?, co to za umywalka?, a szafka zapewne pod wymiar robiona?

Juskra
08-01-2015, 19:57
Tomkowa,
strasznie się mi podoba, jest niesamowicie interesująca a przy tym z wielką klasą! nie chciałabyś zaprojektować mojej "budującej się " łazienki :wiggle: ?

ida2
08-01-2015, 20:41
Tomkowa Śliczna łązienka!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Mam juz kupione te same płytki, tylko u nas będą w kuchni ;) Pamiętasz może jaką fugę do nich (hexa) dawałaś??

Tomkowa
08-01-2015, 22:15
Tomkowa,
strasznie się mi podoba, jest niesamowicie interesująca a przy tym z wielką klasą! nie chciałabyś zaprojektować mojej "budującej się " łazienki :wiggle: ?
To niezwykły komplement :rolleyes: Jestem przekonana, że na forum znajdziesz bardziej utalentowane projektantki :) Jak by co, chętnie podpowiem ;)

Tomkowa Śliczna łązienka!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Mam juz kupione te same płytki, tylko u nas będą w kuchni ;) Pamiętasz może jaką fugę do nich (hexa) dawałaś??
Płytki pokochałam od pierwszego wejrzenia :) Fugowane były wyłącznie na łączeniach, bardzo cieniuteńką szarą fugą, bodajże 112 Mapei. Łączenia są niewidoczne.
Chyba gdzieś widziałam projekt kuchni z tymi płytkami ;)

Juskra
08-01-2015, 22:31
Tomkowa,
to mam jeszcze jedno pytanie :) sama to wymyśliłaś? te połączenia struktur i kolorów, dla mnie chyba nie do przeskoczenia. Ona wygląda jak "milion dolarów" a mam wrażenie że tyle nie kosztowała, mam nadzieję ze Cię nie uraziłam ale właśnie to jest w Twoich łazienkach najfajniejsze ( pamiętam białą ) Ja to muszę poszukać jakiegoś projektanta... a miliona nie mam :P Masz może swój wątek?

Tomkowa
08-01-2015, 22:51
Juskra
pomysłów na tę łazienkę miałam setki :) Zamęczałam, swojego czasu, koleżanki na wątku projektowania łazienek ;) Nawet było głosowanie :D A i tak, ostatecznie, wyszło jeszcze trochę inaczej :lol2: W wykonaniu wizualizacji miałam profesjonalną pomoc, którą mogę polecić. Mówisz "milion dolarów"? :) Cieszę się z takiej opinii, bo na dwie łazienki miałam sto razy mniejszy budżet :) Wątku niestety nie mam ;)

qubecek
09-01-2015, 06:24
qubecek piękna łazienka - płytki matowe czy półpoler - jak się sprawują w utrzymaniu czystości?, co to za umywalka?, a szafka zapewne pod wymiar robiona?

Płytki matowe, póki co mam dosyć krótko łazienkę bo tylko 2 miesiące, ale na chwilę obecną jestem zadowolona z nich bardzo! Nie są jednorodnego odcienia stąd brudu i kurzu nie widać, a przede wszystkim moich włosów :D

Umywalka to cersanit caspia square. Z nablatowych w rozsądnej cenie to niestety była jedyna, ale póki co nie narzekam. Szafka na wymiar :)

p@nna migotka
09-01-2015, 09:31
Tomkowa, czy mogłabym poprosić o zdjęcie wieszaków z boku szafki? mam mieć analogiczne rozwiązanie. Ile jest u Ciebie miejsca pomiędzy szafką a ścianą? Napisz proszę jaki to wieszak i skąd.

olalisaka
09-01-2015, 14:26
Z racji tego, że przejrzałam ten wątek milion razy w poszukiwaniu inspiracji, poczuwam się do pokazania swojej łazienki, na miarę naszych wyobrażeń i funduszy - także proszę o ocenę łaskawym okiem ;) Po fakcie zmieniłabym 3 rzeczy, może następnym razem :)

297703297704297705297706297707

świetne lustro!!

Amelia 2
09-01-2015, 14:27
Tomkowa nie widzę zdjęć Twojej łazienki:confused:
zniknęły czy tylko u mnie cosik nie tak?

Juskra
09-01-2015, 16:18
Tomkowa,
dzięki, odetchnęłam, że mimo wszystko ktoś Ci z wizualizował Twoje wizje. ja też będę potrzebowała pomocy, właśnie jestem na etapie poszukiwań chciałabym kogoś ze Śląska ( Górnego :) ) bo lubię taką "tradycyjną" współpracę czyli spotkać się i porozmawiać :) skąd jest Twój profesjonalista? Gdybyś mogła mi wysłać namiary na priv i jeśli to nie jest problem to ile taka współpraca Cię kosztowała

nicram_aisak
09-01-2015, 19:29
Witam,

Przeglądam ten wątek, bo szukam pomysłów na moje łazienki.
Mam takie pytanie, np. może być do Tomkowej (ps. bardzo ładna łazienka)], bo widzę u niej takie rozwiązanie. Jeśli płytki kończą się np. w połowie ściany, a powyżej jest pomalowane farbą, to czy jakoś wykańcza się tą górną krawędź płytek? Czy zostaje tak po prostu jak się płytki kończą?

fajna kobieta
09-01-2015, 20:27
U mnie zrobili to tak ze nakleili na ścianę płytę k- g iw związku z tym nie ma krawędzi płytek . :yes:

Tomkowa
10-01-2015, 09:25
Tomkowa, czy mogłabym poprosić o zdjęcie wieszaków z boku szafki? mam mieć analogiczne rozwiązanie. Ile jest u Ciebie miejsca pomiędzy szafką a ścianą? Napisz proszę jaki to wieszak i skąd.
Między szafką a ścianą jest 35 cm. Wieszak to Tiger Bold, kupiony w promocji w Obi :)
298078

Tomkowa nie widzę zdjęć Twojej łazienki:confused:
zniknęły czy tylko u mnie cosik nie tak?
Jeszcze są :)


Tomkowa,
dzięki, odetchnęłam, że mimo wszystko ktoś Ci z wizualizował Twoje wizje. ja też będę potrzebowała pomocy, właśnie jestem na etapie poszukiwań chciałabym kogoś ze Śląska ( Górnego :) ) bo lubię taką "tradycyjną" współpracę czyli spotkać się i porozmawiać :) skąd jest Twój profesjonalista? Gdybyś mogła mi wysłać namiary na priv i jeśli to nie jest problem to ile taka współpraca Cię kosztowała
Wysyłam :)


Witam,

Przeglądam ten wątek, bo szukam pomysłów na moje łazienki.
Mam takie pytanie, np. może być do Tomkowej (ps. bardzo ładna łazienka)], bo widzę u niej takie rozwiązanie. Jeśli płytki kończą się np. w połowie ściany, a powyżej jest pomalowane farbą, to czy jakoś wykańcza się tą górną krawędź płytek? Czy zostaje tak po prostu jak się płytki kończą?

Płytki są zlicowane ze ścianą, tworząc z nią jedną równą powierzchnię. Po przyklejeniu płytek ponad nimi naklejana była płyta g-k, aby taki efekt osiągnąć

Doriko
10-01-2015, 11:03
Tomkowa bardzo ładna łazienka ale ta mniejsza bardziej mi się podoba :)

asizo
10-01-2015, 11:11
Tomkowa, cuuuudna łazienka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyżek35
10-01-2015, 11:26
qubecek, ładna łazienka :-)

Tomkowa, Twojej niestety nie widzę :-(

strzaleczka25
10-01-2015, 15:06
Tomkowa bardzo ładna łazienka, a mogę zapytać co to za płytki

Tomkowa
10-01-2015, 15:18
Tomkowa bardzo ładna łazienka ale ta mniejsza bardziej mi się podoba :)


Tomkowa, cuuuudna łazienka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tomkowa bardzo ładna łazienka, a mogę zapytać co to za płytki

Bardzo Wam dziękuję i bardzo się cieszę :D
Płytki to Opoczno Fargo na podłodze i ścianach. Płytka mozaikowa to Hexa Titanio.


Tomkowa, Twojej niestety nie widzę :-(

Nie wiem o co chodzi z tą niewidocznością :( Wklejałam fotki z Imageshack, może to zależy od ustawień komputera :confused:

Anyżek35
10-01-2015, 16:37
Tomkowa, nie mam pojęcia, widzę same krzyżyki :-(

Tomkowa
10-01-2015, 18:35
Tomkowa, nie mam pojęcia, widzę same krzyżyki :-(

wyczyść całkowicie historię, pamięć podręczną i ciasteczka przeglądarki, może pomoże :)

Anyżek35
10-01-2015, 19:14
Tomkowa, niestety nie pomogło...i dziwna sprawa, bo inne fotki wklejone tak jak Twoje (nie przez załącznik) widzę
pozostaje mi po prostu uwierzyć, że łazienki są piękne :)

abunia
11-01-2015, 13:54
Witam, jestem nowa na tym forum.Próbuję przebrnąć przez te ponad 700 stron - co nie jest łatwe z kręcącym się wokół mnie energicznym brzdącem :-) Szukam szarych płytek , które są łatwe w utrzymaniu czystości.Proszę polećcie mi coś sensownego, żebym nie musiała non stop ze szmatą latać :p

aniula_bl
11-01-2015, 17:29
Tomkowa mega łazienka ! :wiggle:
a czemu rączniki czarne na tak, a dywaniki na nie? :confused:

AnnaGd
11-01-2015, 18:54
Tomkowa, rewelacyjna łazienka:) elegancja sama w sobie

Tomkowa
11-01-2015, 19:20
Tomkowa mega łazienka ! :wiggle:
a czemu rączniki czarne na tak, a dywaniki na nie? :confused:


Tomkowa, rewelacyjna łazienka:) elegancja sama w sobie

Dziękuję za słowa uznania :hug:Aniula, na czarnych ręcznikach nie widać szybko śladów użytkowania, za to na dywanikach natychmiast :lol2:

inż.maliniak
12-01-2015, 08:35
Tomkowa, niestety nie pomogło...i dziwna sprawa, bo inne fotki wklejone tak jak Twoje (nie przez załącznik) widzę
pozostaje mi po prostu uwierzyć, że łazienki są piękne :)

...otwórz w innej przeglądarce i zobaczysz :)

Agami
12-01-2015, 08:47
Tomkowa, niestety nie pomogło...i dziwna sprawa, bo inne fotki wklejone tak jak Twoje (nie przez załącznik) widzę
pozostaje mi po prostu uwierzyć, że łazienki są piękne :)

Spróbujcie w innej przeglądarce. Ja tych zdjęć tez nie widziałam, ale tylko w operze. Na FF już bez problemu pooglądałam.

p@nna migotka
12-01-2015, 18:23
Tomkowa, dziękuję za informormację.

abunia
12-01-2015, 19:28
Tomkowa łazienka super.Gratuluję!A jak się sprawują płytki?Bo sama szukam czegoś w odcieniach szarości.Byłam zdecydowana na SG12 ale po przeczytaniu komentarzy zwątpiłam.

Arekp55
12-01-2015, 20:07
abunia a czego się konkretnie obawiasz jeśli chodzi o płytki SG12? bo mnie właśnie w piątek je dostarczyli :)

Tomkowa
12-01-2015, 21:00
Tomkowa łazienka super.Gratuluję!A jak się sprawują płytki?Bo sama szukam czegoś w odcieniach szarości.Byłam zdecydowana na SG12 ale po przeczytaniu komentarzy zwątpiłam.
Dziękuję :) Płytki sprawują się bardzo dobrze. Mam je w obu łazienkach. Na płytkach pod prysznicem zupełnie nie widać plam po wodzie, a jest ona u mnie bardzo twarda. Szarą płytką z tej kolekcji mam też wyłożoną podłogę w holu i kuchni. Jestem zadowolona. Glazurnik stwierdził, że płytki są bardzo twarde, ale wierzchnią powłokę mają delikatną. Koszmarnie się ją im cięło (wyłącznie maszyna wodna) oraz wierciło otwory. Nic mi jeszcze (odpukać!) na nią ciężkiego nie spadło, żeby ocenić trwałość powłoki ;) W utrzymaniu czystości, mimo że matowe, są bardzo przyjemne, choć dużo pewnie zależy od oświetlenia sztucznego i dziennego ;) U mnie jest okej :)

abunia
13-01-2015, 08:16
Arekp55 przeglądając strony tego forum przeczytałam że w świetle dziennym widać każdą kroplę na nich :-( ale czy to prawda to juz musisz przekonać się sam.Jak już będą u Ciebie położone to daj znać jak się sprawują ok?Tomkowa a w świetle dziennym też są łatwe w utrzymaniu czystości?

Arekp55
13-01-2015, 10:07
abunia pewnie, że dam znać :), płytkarz przychodzi za jakie 2-3 tygodnie. :). Żony koleżanka ma te płytki i bardzo je zachwala. Generalnie na ten moment mogę powiedzieć tyle, że są idealnie równe - celowo mierzone (płytki rektyfikowane: 30x60, 60x60, dekory, mozaika) bo ktoś na forum też pisał, że są nierówne i absolutnie nie ma żadnej różnicy w odcieniach. Teściowa robiła remont łazienki w zeszłym roku i na pewno każdą kroplę wody znać na płytkach na wysoki połysk. Mogę polecić płytki Paradyż My Way Meltemi odcień ivory lub grys - ma je moja szwagierka. Płytki Fargo też nam się podobały na zdjęciach, ale niestety na żywo nie wyglądają już tak zachęcająco.

Werra87
17-01-2015, 14:55
Może ktoś doradzi - w zakupionym mieszkaniu jest kabina prysznicowa. W tej chwili nie możemy jej wymienić na nową.Na szybie są dekoracyjne pasy i właśnie mam z nimi problem.Po czyszczeniu kabiny już drugiego dnia te pasy ciemnieją,nie jest to brud , bo gładka szyba jest czysta.Najgorzej że trudno go usnąć, a nie chcę codziennie czyścić żrącymi środkami - tylko te działają, Może ktoś doradzi czy jest na to rada.Nie wiem co to za kabina, jakiej firmy.

Teija
17-01-2015, 19:58
Witam wszystkich :) dopiero zaczynam swą kariere na forum, szukam inspiarcji łazienkowych... Tomkowa bardzo ładna łazienka :yes:

Teija
17-01-2015, 20:35
http://desmond.imageshack.us/Himg72/scaled.php?server=72&filename=dsc02415xz.jpg&res=landing
Gumisiowa śliczna łazienka w bardzo moim stylu :)

piu
19-01-2015, 21:35
Tomkowa

coś mi się wydaje, że Twoje płytki zagoszczą od teraz w niejednym domu , bo obie łazienki po prostu wymiatają :)

wojgoc
19-01-2015, 21:47
Tomkowa :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ze tak brzydko sie wyraze w dobrym slowa tego znaczeniu, cholernie mi sie podoba! :D
a mnie się nie podoba:eek: - szczegóły i pewne dodatki tak, ale całość nie:(

Tomkowa
19-01-2015, 22:44
Witam wszystkich :) dopiero zaczynam swą kariere na forum, szukam inspiarcji łazienkowych... Tomkowa bardzo ładna łazienka :yes:


Tomkowa

coś mi się wydaje, że Twoje płytki zagoszczą od teraz w niejednym domu , bo obie łazienki po prostu wymiatają :)
To bardzo miłe, co piszecie, dziękuję :hug:

a mnie się nie podoba:eek: - szczegóły i pewne dodatki tak, ale całość nie:(
Takie opinie też bardzo sobie cenię :) Dobrze, że szczegóły tak, bo dla mnie to szczegóły są najważniejsze :D

mycha.:)
20-01-2015, 00:05
Tomkowa piękna !!!! łazienka, cudeńko :)