PDA

Zobacz pełną wersję : 2000 za 16 m plozenie plytek



justyna2606
16-12-2007, 21:03
hejjj


mam pyatnie , wlasnie jestem przed remontem . mam malutka lazienke w bloku, w ktorej sa stare plytki do skucia i polozenie nowych stara obudowa wanny do skucia i zrobienie nowej. w sumie 16 m kw. plytek facet powiedzial mi 2000 za to czy to duzo????? mieskzam w niewielkim miasteczku w malopolsce

luk__25
16-12-2007, 21:17
Popytaj innych "fachowców" będziesz mieć jakiekolwiek odniesienie bo cóż można powiedzieć nawet nie widząc tej łazienki.

justyna2606
16-12-2007, 21:25
no tak racja, wlasnie mam taki plan. dodac powinnam jeszce ze to plytki 10na10 ale tego mojemu fliziarzowi nie mowilam, i tak sadze ze to dosc duzo. dzieki

Kasia242
16-12-2007, 22:00
to wcale nie duzo...i moge to rzec wlasciwie w ciemno,bo....podejrzewam ze ta lazienka to same zakręty,po drugie baaardzo malo metrow(oplacalnosc),zreszta....skucie i wyniesienie plytek,kosztuje..potem te sciany trzeba przygotowac ,bo zakladam ze po skuciu starej glazury powierzchnia,nie bedzie idealna....nastepna sprawa plytki 10/10...hmm no ja doliczam srednio 30% za polozenie takich plytek...nawet do 70-80 zl za metr,
takze jak podliczymy te wszystkie uslugi....samo osadzenie i podlaczenie wanny+jej zabudowa to minimum 250 zl
takze droga Justyno...taka cena raczej nie jest przesadzona:)
pozdrawiam

maro74
17-12-2007, 11:17
Cena może nie z tych najniższychh ale akceptowalna szczególnie prz takich małych płytkach. Warunek musi być robota wykonana na błysk za tę cenę.

wolf2008
17-12-2007, 11:20
Cena może nie z tych najniższychh ale akceptowalna szczególnie prz takich małych płytkach. Warunek musi być robota wykonana na błysk za tę cenę.

nic dodać nic ująć :lol:

Andrzej&Zosia
17-12-2007, 20:54
Mój kolega uklada płytki w cenie 30 złociszów za metr.Ale ja mieszkam w zapadłej wiosce.Fachowiec pierwsza klasa.jak mi ułozył płytki na balkonie i schodach,to nie mogę się opędzic od klientów pytających o jego numer tel.Z kuciem i sprzątanie jest u niego tak że liczy 10 za godz. I naprawdę nie trzeba go pilnować.Też mieszkam w małopolsce

lukasz123
18-12-2007, 08:13
Mój kolega uklada płytki w cenie 30 złociszów za metr.Ale ja mieszkam w zapadłej wiosce.Fachowiec pierwsza klasa.jak mi ułozył płytki na balkonie i schodach,to nie mogę się opędzic od klientów pytających o jego numer tel.Z kuciem i sprzątanie jest u niego tak że liczy 10 za godz. I naprawdę nie trzeba go pilnować.Też mieszkam w małopolsce

proszę o podanie namiaru na tego fliziarza , czy w okolicach Tarnowa zgodziłby sie pracować?

miron_
19-12-2007, 14:50
Zrobienie takiej łazienki naprawdę profesjonalnie to 2-3 tyg.pracy.(zakładam usługę kompleksową).Za taką kwotę nie ma żadnej kalkulacji pracować uczciwie i prowadzić działalność gospodarczą.Pracuję w tej branży od 10 lat. (chyba ,że wykonawca jest typowym dorabiaczem).Co do jakości wykonanej pracy -najlepiej zobaczyć na żywo prace wykonane przez przyszłego fachowca.(koszt remontu takiej łazienki to już nie 1000 czy 2000 pln tylko dużo więcej),a nie wierzyć w zapewnienia jego kompetencji.