PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa domu w hiszpanii na teneryfie ... opinia



mdrmedia
27-04-2008, 12:01
Witam wszystkich
czemu wszyscy pisza o nieruchomosciach i inwestycjach w polsce a przeciez można wspaniale mieszkać w miejscu gdzie lato trwa 12 mc, gdzie słońce świeci przez 340 dni w roku i do tego to wyspaniała wyspa o idealnym mikroklimacie jaki ma Teneryfa.
idealny klimat dla europejczyka taki polski czerwiec przez 12 mc
Najcieplejszy fragment uni europejskiej nigdzie nie ma takich temperatur zima, czyli wynajmowanie mieszkań przez 12 mc a nie jak np na majorce tylko przez 9 mc, a latem temperatury ok 28 27 stopni, ciekawostka ale latem chlodzi wyspy kanaryjskie chlodniejszy prąd oceaniczny
I co najważniejsze ceny nieruchomosci nie sa wcale takie wielkie jak by sie wydawalo .....
W polsce czasami sa wyższe za ciemne mieszkanie w klimacie w którym 2/3 roku jest zimno i ciemno
albo budowa domu gdzie tu koszt takiej budowy to od 750 do 950 euro za 1 metr kw. .... to dużo taniej niz w warszawie
Ja mieszkam na teneryfie i gorąco polecam, super miejsce, niskie koszty utrzymania nieruchomości, loty z polski 3 razy w tyg za ceny od 100 euro ..... i 5 h i jesteście Państwo w środku lata ....
Nieruchomosci na Teneryfie (http://www.mdrinversion.com)
Polecam

Nefer
27-04-2008, 12:04
Dlaczego tu ludzie piszą o budowach w Polsce ? Bo tu zyją, pracują, mają rodziny i dlatego tu budują. to prosteTeneryfa - ładne miejsce - na wakacje.
Ale nie muszę budować browaru, by napić się piwa.

rafaellok
27-04-2008, 14:30
w zasadzie ja gdybym miał sensowne zajęcie przeniósłbym się raczej do Turcji, ceny nieruchomości nie są przerażające, za dom z basenem w dobrej okolicy developer liczy sobie niecałe 700tys co biorąc pod uwagę oferte np zakupu podobnego domu (bez basenu) w Legionowie (800tys-1mln) wydaje się być bardzo kuszące.

No i jeszcze jedna rzecz w polskim budownictwie, do której się chyba nie przyzwyczaję - fortyfikacje którymi ludzie odgradzają się od innych.

Pozostaje mi tylko znalezienie sobie odpowiedniego zajęcia i ....

Nefer
27-04-2008, 14:32
W Peru będzie tanio :)

raffran
27-04-2008, 14:50
I codziennie dolatywac do Trojmiasta do pracy,dziekuje raczej nie skorzystam :wink:

darekpt
27-04-2008, 15:07
a może jakiś Irak lub Afganistan tam też będzie tanio

Nefer
27-04-2008, 15:16
Antarktyda ? I materiał budowlany wszędzie wokoło..

rafaellok
27-04-2008, 15:44
no to ja proponuje Indie - 24000 funtów

w sumie dla miłośników makrowentylacji