PDA

Zobacz pełną wersję : Bydgoszc/Torun - szukam ekipy do wykonczenia domu!



kucyk
13-05-2008, 16:23
Witam,
to moj pierwszy raz na forum
jestem na etapie stanu surowego otwartego. Dom jest podpiwniczony, z parterem, poddaszem i nieuzytkowym strychem - ok. 400m powierzchni calkowitej. No i zaczely sie schody... Posadzki, tynki wewnetrzne i zewnetrzne, poddasze, sufity, elektryka, CO i kanaliza - generalnie cala wykonczeniowka mnie czeka, a mam klopot z wykonawcami. Zalezy mi na profesjonalnej (tzn. dobrej, sprawdzonej) ekipie, ktora ze mnie nie zedrze. Czy moglibyscie takowa polecic? Prosze o namiary na maila lub gg.Bede wdzieczna za kazda podpowiedz. ze swojej strony moge polecic dwoch fantastycznych murarzy - superprofesjonalni, niedrodzy, tylko okrutnie wolni, niestety :-?

krzych-and-more
15-05-2008, 10:49
Witam,

w zeszłym roku miałem podobny problem, zmieniłem chyba 3 ekipy. W końcu dostałem namiar od mojego szefa na sprawdzoną ekipę. Robią wszystko od a do z. Nie wiem tylko jak teraz u nich z terminami w końcu zaczął się w tym fachu chyba sezon. Jeśli interesuje Cie namiar to napisz.

pozdrawiam

lukasz860910
26-06-2010, 21:12
a ja polecę tą firmę robią solidnie i czysto robiliśmy po nich posadzki w Toruniu... to ich numer 514-535-830

FinesseGrant
27-06-2010, 16:41
Witam

polecam swoje usługi.... Wykąnczmy domy pod klucz (równiez budujemy) ... Mysle ze także nie jestesmy drodzy ceny można zawsze zbijać przy duzej robocie.
Zapraszam do obejrzenia i porozmawiania z inwestorami
pozdrawiam
Mateusz Gałka
516282763
[email protected]
zaweze mozna wysłac zakres robót do wyceny

dorsz
03-10-2011, 08:44
Znam ekipe ktora robi tak szybko ze nie nadazylem dostaczac materialow.plytki idealnie zabudowy sufitow piekne.polecam firme sandor to jest numer do nich 533116108 naprawde warto biore ich od 11 lat.Caly pensjonat nad morzem zrobili mi w 4tygodnie uratowali mi zycie zdazylem na sezon he he