PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

wu
06-07-2011, 17:45
no właśnie Malcia tak powinny wyglądać sale i przygotowanie nauczycieli tylko niestety nie wszędzie tak jest jak być powinno:( ale mam nadzieję że jak już Młody będzie musiał iść jako 6-latek to trafi na odpowiednie wyposażenie i nauczycieli:) ja generalnie nie jestem na nie ale żeby było tak jak powinno:)

barranki2
06-07-2011, 17:51
malka, generalnie cały obecny system jest z założenia do dupy. W gimnazjum przez co najmniej rok albo półtora generalnie większość zajęć służy przygotowaniu do testu, a nie nauce myślenia, wyciągania wniosków, lączenia faktów, budowania argumentacji... Jakkolwiek zgredowsko to zabrzmi, w systemie 8+4 można było zdecydowanie lepiej ułożyć program, w systemie 3+3+3 (bo odcinam początkowe), gdzie na każdym końcu są jakieś testy, które niewiele dają dziecku, ale wiele szkole, bo budują jej pozycję na rynku, po prostu dobrze się tego zrobić nie da. A przynajmniej nikt nie pokazał że można. Jak sobie pomyślę o ocenach testu po gimnazjum to mnie krew zalewa... Amen.

PS. Kuzynie - założenie własnej gazety to na razie za duże wyzwanie. Ale... Ostatecznie nasze przydomowe wydawnictwo wydało nawet ostatnio prawdziwą książkę, co prawda o koniach, ale cóż... Od czegoś trzeba zacząć :-)

malka
06-07-2011, 17:58
Nie, nie nie...i jeszcze raz nie dla gimnazjów i 3 letnich szkół średnich -to jest porażka wychowawcza i edukacyjna, zasadniczo brak mi słów (albo są one ogólnie uznawane za wulgarne), na określenie tego "racjonalnego"pomysłu, którego celowości nigdy nie pojmę - ale ja z systemu 8+5 jestem i pisałam stara maturę , więc moze za głupia jestem :)

a książka o koniach , to chyba lepszy poczatek niż tomik poezji młodego gniewnego ;)

barranki2
06-07-2011, 18:06
No na pewno - to apropos koni :-). I podobno nawet nieźle się sprzedaje... Wrzuć w gugle Jakub Gołąb Kopyta doskonałe - jesteśmy współwydawcą :-).
Zdecydowanie na pewno - to apropos starej matury. Przynajmniej było wiadomo o co chodzi. A teraz to gra o punkty... I to jeszcze na nie zawsze jasnych zasadach. FUK

malka
06-07-2011, 18:10
No czad - to prawdziwa książka, ma więcej niż 3 strony ;)

A jak miałbyś ochotę na małą podpowiedź co wydać by się sprzedało jak świeże bułeczki to służę :)

Na maturze było wiadomo o co chodzi :o ;)

wu
06-07-2011, 18:13
opisz Barranku Malkowe kopanie się z koniem i pójdzie jak świeże bułeczki:lol2:

barranki2
06-07-2011, 18:22
Na razie kończę swoje... To że mnie wydawnictwo jeszcze nie zabiło za pół roku spóźnienia uważam za cud :-)

barranki2
06-07-2011, 18:22
No czad - to prawdziwa książka, ma więcej niż 3 strony ;)

A jak miałbyś ochotę na małą podpowiedź co wydać by się sprzedało jak świeże bułeczki to służę :)




Naprawdę prawdziwa :-)/ I oczywiście jestesmy otwarci na podpowiedzi :-) Naprawdę

malka
06-07-2011, 18:40
Wusia, doceniam szczere chęci, ale s-f się słabo sprzedaje ;) a nikt normalny nie uwierzy, że to obyczajówka z dreszczykiem.
A propos , rozdział "sąd - instancja II" mnie wykończy.

wu
06-07-2011, 19:17
Malcia chcesz o tym pogadać;)

malka
06-07-2011, 19:20
a masz kozetkę ? ;)

Gwoździk
06-07-2011, 19:22
jestem ... wiem, wiem spóźniłem się ... dlatego nie cytuję, ale wszystko przeczytałem

PS. kozetka dobra rzecz

Gwoździk
06-07-2011, 19:32
Wusia - Ty możesz śmiało książkę pisać
Siostra - zadziwiasz mnie swoją bytnością ... in plus ofkors
Kuzynie - podpowiedzi mam sporo ... nie wiem jak to jest z prawami do wydania danej książki w j. polskim (może wydawnictwo musi wykupić prawa)
W każdym bądź razie Pinezka je fachowo przetłumaczy.
Sprzedadzą się bez pudła, bo nigdy nie były wydane w j. polskim.

malka
06-07-2011, 19:37
Się rozszalałam, co nie? ;)

no to ja czekam na te tłumaczenia:)


jeśli to te tłumaczenia

Gwoździk
06-07-2011, 19:41
Się rozszalałam, co nie? ;)

no normalnie morda mi się śmieje :)

no to ja czekam na te tłumaczenia:)
jeśli to te tłumaczenia

co znaczy "te" ? [/QUOTE]

wu
06-07-2011, 19:48
Malcia dla Ciebie to i kozetka się znajdzie;)

malka
06-07-2011, 20:01
TE znaczy te co nigdy nie wydane po polsku były, np takie z mojej działki:)

Wusia, jak sie znajdzie, to ja chętnie się uzewnętrznię, bo juz niejednego terapeutę wykończyłam, jestem na czarnej liście - nikt mnie nie chce przyjmować;)
Ale kozetka musi być :)

wu
06-07-2011, 20:10
dobra to kiedy będziesz:lol:

Gwoździk
06-07-2011, 20:10
Malcia dla Ciebie to i kozetka się znajdzie;)

oj tak ... ;)


TE znaczy te co nigdy nie wydane po polsku były, np takie z mojej działki:)

dobre :)

...... juz niejednego terapeutę wykończyłam, jestem na czarnej liście - nikt mnie nie chce przyjmować;)

niestety ja Cię przyjąć nie mogę .... nie doradzam rodzinie ;)

DPS
06-07-2011, 21:20
Byłam, poczytałam.
Jakże ja się cieszę, że mam już za sobą dylematy edukacyjne dzieci! :D

Gwoździk
06-07-2011, 21:25
...
Jakże ja się cieszę, że mam już za sobą dylematy edukacyjne dzieci! :D

No to teraz czas na dylematy edukacyjne .....wnuków :)

Babydream
06-07-2011, 21:28
Chcę tylko nieśmiało wtrącić, że wakacje są, więc tematy szkolne są nie na miejscu, a przynajmniej dla mnie znacznie rażące ;) Człowiek chce się oderwać w miłym gronie, a tu dupa...

malka
06-07-2011, 21:34
DPS -ka szczęściara:)

A wiesz Brat, rodziny na traumę nie będę narażać:) zadbam o Twoje zdrowie psychiczne i subtelnie się wycofam;)

barranki2
06-07-2011, 21:40
Malka, trzeba naprzód przebojem iść, a nie zaraz ogonek pod siebie :-). Brat jest twardy, wytrzymie :-) Babydream, no cóż, my tu patrzymy na temat z innego punktu widzenia, a ten może nie mieć akurat wakacji... Ostatecznie jeśli chodzi o szkoły średnie to rekrutacja trwa w najlepsze, a to skłania do różnych refleksji... Ale ja osobiście już mogę przestać :-)

Babydream
06-07-2011, 21:50
spoko....jak zainteresowanie większe tematem to ja grzecznie się wycofam, bo nie jara mnie to na obecną chwilę ;)

barranki2
06-07-2011, 21:54
Spox :-)

Gwoździk
06-07-2011, 22:01
Chcę tylko nieśmiało wtrącić, że wakacje są, więc tematy szkolne są nie na miejscu, ..

nieśmiało się wtrąciłaś, to prawda ... ale śmiało wtrącę, że TU tematy szkolne są na miejscu ... ;)


.... zadbam o Twoje zdrowie psychiczne i subtelnie się wycofam;)

ani mi się waż :evil:


....Ale ja osobiście już mogę przestać :-)

ani mi się waż :evil:


.... to ja grzecznie się wycofam...

ani mi się waż :evil:




Śmiem twierdzić, że się umówiliście na te posty :)

barranki2
06-07-2011, 22:08
Nie, nie umawialiśmy się, tak wyszło :-). Kuzyn, a w cziom było dieło z tym CB radiem, bo ja nie poniał?

malka
06-07-2011, 22:13
ani mi się waż :evil:

z zasady tego nie czynię, dla własnego zdrowia psychicznego :rotfl:

Babydream
06-07-2011, 22:15
...ani mi się waż...
jednak się odważę :bye:

Gwoździk
06-07-2011, 22:24
Nie, nie umawialiśmy się, tak wyszło :-). Kuzyn, a w cziom było dieło z tym CB radiem, bo ja nie poniał?

... tak się "przypiąłem" do Twoich słów ... bo pisałeś coś takiego "podziękował. podziękował", czy coś podobnego, ale bardzo charakterystycznego dla posiadaczy CB (rzekłbym .... zwrot taki bezosobowy)
PS.Nie korzystam z CB .......................oraz ze zwrotów bezosobowych :)



z zasady tego nie czynię, dla własnego zdrowia psychicznego :rotfl:

... Zapomniałem, że nie można kobiecie nakazać się ważyć ;)


jednak się odważę :bye:

..zanim się zważysz zrób miejsce w folderze prywatnych wiadomości... ;)

barranki2
06-07-2011, 22:25
dziękować, to bardzo powszechnie stosowany zwrot, drogi kuzynie, do którego CB nie jest potrzebne :-)

Gwoździk
06-07-2011, 22:38
dziękować, to bardzo powszechnie stosowany zwrot, drogi kuzynie, do którego CB nie jest potrzebne :-)

... powszechnie to tajemnicze słowo ...

Uważam, że jak ktoś dziękuje to mówi "dziękuję" a nie "dziękować" ... bo wtedy właśnie używa CB-radiowego języka ...

Mniejsza z tym ... pytałeś to odpowiedziałem ... i tyle :)

malka
06-07-2011, 22:40
Cicho mnie tu mobilki , bo grucha trzeszczy ;)

Babydream
06-07-2011, 22:40
..zanim się zważysz zrób miejsce w folderze prywatnych wiadomości... ;)

już, tylko streszczaj się pliss, bo spać mi się chce ;)

barranki2
06-07-2011, 22:41
O, jak widać kuzynicha jest z klanu CB :-)

Gwoździk
06-07-2011, 22:50
nigdy nie używałem CB radia ...

.. wolę występować w innym ;) :)

barranki2
06-07-2011, 22:53
Ja tysz... Wielokrotnie zresztą mi kadzono, że mam radiowy głos... Chociaż teraz to już prawie nie bywam, ale kiedyś, ech...

Babydream
06-07-2011, 22:58
ooo, robi się ciekawie.....koooobity radiowcy som.....choćtaaa..

dobijcie mnie proszę...ból głowy działa fatalnie na rozum ;)

Gwoździk
06-07-2011, 23:02
ooo.... radiowcy som......

... ja nie mam głosu radiowego ... wygląd mam radiowy ;)

barranki2
06-07-2011, 23:04
To jako duet mamy szansę na karierę :-)

Babydream
06-07-2011, 23:06
co Ty tam wiesz ;)

to do Gwoździa było ;)

Gwoździk
06-07-2011, 23:07
...no to wróć kilka postów wcześniej ... :)

... i do dzieła

..to do Kuzyna było

Gwoździk
06-07-2011, 23:09
to do Gwoździa było ;)

w tym samym czasie zrobiliśmy to samo :)

Babydream
06-07-2011, 23:11
:rotfl:

no dobra chłopcy... teraz już serio mówię dobranoc :bye:

barranki2
06-07-2011, 23:12
To my teraz idzemy na kanapę oglądać film i pić... I mruczeć radiowym głosem :-)

barranki2
06-07-2011, 23:13
Na dobranoc to jeszcze wcześnie :-). Ale dobranoc...

Gwoździk
06-07-2011, 23:16
najlepiej posłuchać mruczenia wokalisty Crash Test Dummies

Arnika
06-07-2011, 23:17
:bye:
A ja dopiero zasiadłam i nadrobiłam to co spłodzono .....

barranki2
06-07-2011, 23:19
najlepiej posłuchać mruczenia wokalisty Crash Test Dummies

Nie, nie, dziś był dzień na Peter and the Test Tube Babes :-). Ale on nie mruczy...

Gwoździk
06-07-2011, 23:19
... chcesz to jakoś skomentować ? ;)

malka
06-07-2011, 23:19
O, jak widać kuzynicha jest z klanu CB :-)
po czym wnosisz Kuzynie? ;)

Nigdy nie korzystałam z tego diabelskiego urządzenia ;) a kilka słówek mi utkwiło od czasu pisania artykułu o gwarze i slangu :)

a a propos głosu, ja kiedyś usłyszałam,ze mam jak te panie z sexlini - nie poczytuje tego za walor :oops:

Gwoździk
06-07-2011, 23:20
Nie, nie, dziś był dzień na Peter and the Test Tube Babes :-). Ale on nie mruczy...

... zaraz sprawdzę czemu nie mruczy

Gwoździk
06-07-2011, 23:21
...
a a propos głosu, ja kiedyś usłyszałam,ze mam jak te panie z sexlini - nie poczytuje tego za walor :oops:

zadzwoń ... sprawdzimy :) :) :)

DPS
07-07-2011, 09:28
Byłam poczytać. :)

Co do wnuków - jeszcze przyjdzie czas, teraz nie! :P

malka
12-07-2011, 20:00
Przyszłam tylko powiedzieć, że nie "zamarłam" :)

Gwoździk
12-07-2011, 20:31
...

Co do wnuków - jeszcze przyjdzie czas, teraz nie! :P

... gadka szmatka ... ;) .....bo to nie Ty będziesz o tym decydować ;)


Przyszłam tylko powiedzieć, że nie "zamarłam" :)

...dzięki Malko boska :)

mayadaski
12-07-2011, 21:00
...to na temat szkoly moge powiedzec tyle, ze dzisiaj doslalismy raport ze szkoly naszego 4klasisty......ufff......moze sie uczyc przy otwartym oknie.....nie wyfrunie...orlem nie jest:D:D

Jello!!

Gwoździk
12-07-2011, 21:06
...to na temat szkoly moge powiedzec tyle, ze dzisiaj doslalismy raport ze szkoly naszego 4klasisty......ufff......moze sie uczyc przy otwartym oknie.....nie wyfrunie...orlem nie jest:D:D

Jello!!

Jello!!!

PS. Gdyby nie to, że orłem nie jest.... to uznałbym ten teks za jeden z najzabawniejszych w ostatnich czasach :)

wu
12-07-2011, 21:26
o Gwoździk się objawił ale jak widać objawienia macie rodzinne:lol2:

Gwoździk
12-07-2011, 21:35
coś musi w tym być ... bo sam się zdziwiłem :)

rasia
12-07-2011, 21:41
...to na temat szkoly moge powiedzec tyle, ze dzisiaj doslalismy raport ze szkoly naszego 4klasisty......ufff......moze sie uczyc przy otwartym oknie.....nie wyfrunie...orlem nie jest:D:D

Jello!!
Całe życie mój Księciunio był przekonany, że bezkarnie może chodzić bez czapki... tak mu to mocno wpoił pan od matematyki... bo próżnia nie zamarza...:lol2:

Hej Ocynkowany!:D

Gwoździk
12-07-2011, 21:52
cześć Rasiu ... zapodałaś kolejny zabawny tekst ... :)

chyba zacznę je zbierać ... ;) ..tak jak kiedyś "kodowałem" anegdoty z życia studenckiego ...

np. ... Do praktycznego egzaminu przystępuje jeden z ostatnich w kolejce kandydat do uczelni aktorskiej ... Przewodniczący komisji (nie mając już pomysłów na "odegranie czegokolwiek") każe kandydatowi zagrać mleko ....

Mija kilka minut ...

Zniecierpliwiony przewodniczący komisji, patrząc na stojącego w osłupieniu kandydata, mówi:
-"Panie, no niech pan gra!!!"
- "Ależ ja gram panie profesorze" - odpowiada kandydat - "Stoję na zsiadłe"






Zdał ... :)

rasia
12-07-2011, 21:59
Się nie dziwię...:rotfl:

DPS
12-07-2011, 22:11
Pewien student miał przed sobą egzamin z biologii - ale nauczył się tylko o robakach.
Dostał pytanie:
- Proszę opowiedzieć wszystko, co pan wie o słoniach.
- O słoniach??? :jawdrop: Hmmm... Słonie to ogromne ssaki, mające nos w kształcie robaka. A robaki dzielimy następująco: ...
:rotfl:

Gwoździk
12-07-2011, 22:15
:) :) ::::::::::::::)

malka
12-07-2011, 22:16
Do praktycznego egzaminu przystępuje jeden z ostatnich w kolejce kandydat do uczelni aktorskiej ... Przewodniczący komisji (nie mając już pomysłów na "odegranie czegokolwiek") każe kandydatowi zagrać mleko ....

....."Stoję na zsiadłe"


Ten sam przewodniczący komisji i następnemu studentowi także każe zagrać mleko.
Ten podbiega do kąta sali, przykuca w rogu i dumnie rzecze - "zsiadłem się"

też zdał ;)

Gwoździk
12-07-2011, 22:22
...no takiej końcówki to się nie spodziewałem ;)

... :)

malka
12-07-2011, 22:23
bo ja z zasady nieprzewidywalna jestem ;)

Gwoździk
12-07-2011, 22:25
w sumie, to i ja też ... :)

mayadaski
12-07-2011, 22:29
Całe życie mój Księciunio był przekonany, że bezkarnie może chodzić bez czapki... tak mu to mocno wpoił pan od matematyki... bo próżnia nie zamarza...:lol2:

:D

Dobre!! Kupuje!!:lol2::lol2:

Gwoździk
15-07-2011, 14:20
http://orientujsie.blox.pl/resource/001holiday_sun_01.png


do zobaczenia :)

barranki2
15-07-2011, 15:21
Nie mów... Z takim kulfonem? :-)

DPS
15-07-2011, 20:31
Miłego wypoczynku! :D

wu
15-07-2011, 21:02
a opalaj się z umiarem żeby Ci ocynk nie odpadł:)

Agduś
15-07-2011, 21:31
Nadrobiłam zaległości w czytaniu, teraz nadrobię w pisaniu:


mój Junior napisał najlepiej maturę w szkole ??? Ale masz chody :) (wyłuszczyłem bo dumny jestem :))

Gratulacje dla Młodego i Starych (ciekawe, czy się też nabzdyczysz jak Depsia po podobnych).


Barranku litości toż już durny MEN zakosił mojemu dzieciowi jeden rok szczęśliwego dzieciństwa to ja już Mu dokopywać nie będę więcej:( ważne że liczyć umie dodawać i odejmować ale to nie moja wina sam się nauczył:lol2:
Lepiej żebyś miała jakiś dowód na to. Teraz nie wolno uczyć dzieci tak wcześnie! Na razie w przedszkolach nie wolno, więc jakby co, to zwalisz na przedszkolankę (jeżeli jej nie lubisz), ale kto wie, co wymyślą za rok? Może będą karać rodziców za nauczenie dzieci czytania albo liczenia w wieku poniżej 5 lat?


mnie też chcieli wykopać jako sześciolatkę do szkoły ale moja mama zachowała resztki zdrowego rozsądku w przeciwieństwie do ciała pedagogicznego:lol2:
Ja w przypadku pierworodnej nie zachowałam. Za to najmłodszą zostawiłam w przedszkolnej zerówce z pełną świadomością, że w szkole będzie się nudziła. No ale nie mogłam jej wyrwać z TAKIEJ grupy. Pierworodna sobie poradziła, ale dojrzałość szkolną osiągnęła dopiero w gimnazjum. W sumie gdyby poszła rok później niewiele by to zmieniło...


A mnie pchało ciało przedszkolne... I przepchało, bo z kolei słabo się socjalizowałem w przedszkolu
No właśnie - to przypadek mojej pierworodnej, ino ona w szkole też się nie socjalizowała.


aaaaaa nie w przedszkolu to ja byłam taka zsocjalizowana że hej:lol2: poszłam do przedszkola jak miałam 2 lata i 3 miesiące ze sfałszowaną datą urodzenia bo przyjmowali od 3 lat:lol2: w szkole fakt przez pierwsze trzy lata nudziłam się jak mops:lol2:
To juz wiadomo, skąd Twoje niedawne kłopoty z prawem. Wcześnie zaczęłaś!


Żywię nadzieję, że Brat mnie za ideologiczne dyskusje w swych komentach zbluzga nie za mocno - ale muszę bo inaczej się uduszę ;)

Jak słyszę, ze przy obecnej podstawie programowej sześciolatek nie poradzi sobie w szkole to mnie w dołku ściska i mam nieodparte wrażenie,że z dzieci robi się idiotów. Liczenie do 10 , dziesiątkami do 100 i znajomość alfabetu z czytaniem prostych słów - tyle musi umieć dziecko kończąc klasę I. To znacznie mniej niż kilka lat temu kończąc zerówkę, a jednak sobie poprzednio dzieci radziły, nie?
Oczywiście, że sobie poradzi, co nie zmienia faktu, że ukradziono dzieciom rok edukacji. Kiedyś była zerówka + sześć lat podstawówki, teraz tylko sześć lat. No to są dwa wyjścia - albo okrojono program, żeby sześciolatki sobie poradziły, albo zapakowano go ciaśniej w późniejszych latach. Obstawiam za pierwszym - w końcu, żeby być bezrobotnym nie trzeba wiedzieć dużo... A jaka oszczędność dla państwa - niby tylko o rok z trzynastu planowych lat nauki, ale przemnożony przez ilość dzieci w wieku szkolnym daje pewnie kupę kasy!


No jak Brat nie opieprzy to jadę :)

Wusia, jaka godzina w ławce ? Klasy I-III , mają ławki z przodu sali i dywan z zabawkami z tyłu, jak mądry nauczyciel to widzi kiedy dzieci mają dość "nauki" i idą się pobawić, poczytać, lub po prostu pogadać. Klasy nauczania początkowego muszą mieć osobne "skrzydło" lub choć korytarz z dyżurującymi na przerwach nauczycielami.
I to nie jest dobra wola dyrekcji szkoły- to obowiązek.

Przy obecnym przygotowaniu szkół i przyjętej podstawie programowej szkoła dla sześciolatka to dobry wybór. Takie mam zdanie i juz:)
Dziękuję za uwage;)
Gdzie tak jest??? Bo u nas maluchy mają klasy na dole i na górze (tam już ze starszymi) a nawet w piwnicy. Świetlica jest wspólna dla wszystkich (w piwnicy). Dywany są w zerówkach. To jakie jest to przygotowanie szkół??? A podstawa programowa - owszem, jest po prostu taka, jak dawniej w zerówkach.


malka, generalnie cały obecny system jest z założenia do dupy. W gimnazjum przez co najmniej rok albo półtora generalnie większość zajęć służy przygotowaniu do testu, a nie nauce myślenia, wyciągania wniosków, lączenia faktów, budowania argumentacji... Jakkolwiek zgredowsko to zabrzmi, w systemie 8+4 można było zdecydowanie lepiej ułożyć program, w systemie 3+3+3 (bo odcinam początkowe), gdzie na każdym końcu są jakieś testy, które niewiele dają dziecku, ale wiele szkole, bo budują jej pozycję na rynku, po prostu dobrze się tego zrobić nie da. A przynajmniej nikt nie pokazał że można. Jak sobie pomyślę o ocenach testu po gimnazjum to mnie krew zalewa... Amen.

Świnto prowda!!!


Nie, nie nie...i jeszcze raz nie dla gimnazjów i 3 letnich szkół średnich -to jest porażka wychowawcza i edukacyjna, zasadniczo brak mi słów (albo są one ogólnie uznawane za wulgarne), na określenie tego "racjonalnego"pomysłu, którego celowości nigdy nie pojmę - ale ja z systemu 8+5 jestem i pisałam stara maturę , więc moze za głupia jestem :)

a książka o koniach , to chyba lepszy poczatek niż tomik poezji młodego gniewnego ;)
Tyz prowda!!! A nawet dwie! Druga z tą książką.


Byłam poczytać. :)

Co do wnuków - jeszcze przyjdzie czas, teraz nie! :P
A co Ty masz do powiedzenia na ten temat???


...to na temat szkoly moge powiedzec tyle, ze dzisiaj doslalismy raport ze szkoly naszego 4klasisty......ufff......moze sie uczyc przy otwartym oknie.....nie wyfrunie...orlem nie jest:D:D




Całe życie mój Księciunio był przekonany, że bezkarnie może chodzić bez czapki... tak mu to mocno wpoił pan od matematyki... bo próżnia nie zamarza...:lol2:

Piękne! Powtarzałabym z chęcią Pierworodnej, ale to nieprawda - ona ma łeb, tylko nie widzi potrzeby używania go dla zdobywania uznania kogokolwiek dorosłego. Bo dorosłość to taka straszna choroba jest (zdaniem Pierworodnej) z gatunku psychicznych, więc nie warto sobie zawracać głowy chorymi.


w sumie, to i ja też ... :)
Wydaje Ci się.


a opalaj się z umiarem żeby Ci ocynk nie odpadł:)
No i żebyś się nie rozhartował, bo trza być twardym nie miętkim.

wu
15-07-2011, 21:43
Agduś no żebyś wiedziała że nie cierpię tej wrednej larwy:mad:

Agduś
15-07-2011, 23:57
Oj, to Ci współczuję szczerze. My (znaczy rodzice "Pszczółek") naszą (znaczy Małgosiową) panią żegnaliśmy z płaczem! Szczerym. A nie ma szansy na jakąś zmianę?

wu
16-07-2011, 12:34
no właśnie nie ma:bash: musiałabym dziecko do innego przedszkola przenieść:(

Agduś
16-07-2011, 23:21
Skoro pani wredna, to bym się zastanowiła nad przeniesieniem. No chyba, że ona wredna dla rodziców, a dzieci ją lubią.

wu
16-07-2011, 23:25
dzieci też jej nie lubią w każdym razie mój dzieć za nią nie przepada ale zmiana przedszkola też nie taka łatwa bo ogólnie przedszkole dobre i blisko mam do niego a pańcia to taka wiecznie skrzywiona zmęczona życiem larwa:mad:

jamles
22-07-2011, 10:55
to teraz ja znikam


ten typ tak ma ...

.. szanuję decyzję
wróciłem :yes:

DPS
22-07-2011, 22:10
Ja się nabzdyczyłam??? :eek:
A na czym to nabzdyczenie polegało, jeśli mozna wiedzieć??? :mad:

Fenix999
24-07-2011, 11:23
Witojcie

Jak się jest na mobilce (z przymusu) to się patrzy na te lecące megabajty inaczej niż na stałce .

Gratulacje dla juniora .

Ale się dysputa trafiła o edukacyji a mnie nie było , no ale robota , robota i jeszcze raz robota . Jak mi ktoś powie w przyszłym roku że jeszcze trzeba coś zrobić przy domu to dostanie grabiami przez łeb .

Malka , Ty technikum skończyłaś ( " 8 + 5" ??!) . No bijesz punkty dziołcha !

No i już mnie nie ma .

barranki2
26-07-2011, 00:58
No hello. Gdzieśta są, gwoździki?

jamles
26-07-2011, 17:17
No hello. Gdzieśta są, gwoździki?
chyba u mnie w ....... szalunku ;)

wu
26-07-2011, 19:51
Lesiu a co szalowałeś ostatnio;)

jamles
26-07-2011, 20:12
murek oddzielający płot od wjazdu do przyszłego garażu coby posadzić jakiś żywopłocik

wu
26-07-2011, 20:22
a to już wiadomo kaj Gwoździka szukać:rotfl:

Babydream
28-07-2011, 10:13
no teraz to już Gwoździka wsysło na amen...

jamles
28-07-2011, 14:58
trochę rozszałowałem to może TEGO Gwoździa wyciągnąłem :rolleyes:

barranki2
28-07-2011, 16:32
Chyba jednak nie :-(. To był kolega...

Moose
28-07-2011, 21:51
Cześć Gwoździorku :) Jak wypoczynek?? :)

braza
31-07-2011, 19:40
Parę gwoździ i u mnie wbitych zostało, psia krew, może jeden z nich to właśnie TEN ...????

wu
31-07-2011, 20:20
Braza jakie TEN toż Gwoździk był unikat;)

jamles
31-07-2011, 23:26
Braza to ile było tych gwoździ ...... parę czy dziesięć :rolleyes:

Gwoździk
01-08-2011, 21:46
Dzisiaj bez cycatów ... bo nie mam siły...

właśnie wróciłem ... wypakowaliśmy bambetle i odpoczywam ;) ...

....czyli piję piwo i oglądam tvn24 bo przez ponad 2 tygodnie zero telewizji :):):)... Tylko książki ...

Do usłyszenia :)

braza
01-08-2011, 22:01
Zaintrygowały mnie te cycaty ... Odpoczywaj szybciej!!!!!

.... jakie książki czytałeś....??

wu
01-08-2011, 22:23
ooooooooo wyciągnęli Cię;)

Gwoździk
01-08-2011, 22:46
...
.... jakie książki czytałeś....??

specyficzne ... dla miłośników tematu ... Jedna historyczna o pewnym Polaku z początku XX wieku a druga też historyczna (i gruba jak czort ;)) ... zatytułowana "U2byU2" ... Pinezka mi kupiła. :)
Teraz wreszcie dokładnie wiem o czym śpiewają w każdej piosence :)

No i zacząłem czytać "Gra o Tron" ... ale mi nie idzie. Nie lubię fantastyki ... Rodzina Borgiów lepsza chyba ;)


ooooooooo wyciągnęli Cię;)

... no wreszcie :)

wu
01-08-2011, 22:52
ufff to też czekam na cycaty:lol:

braza
01-08-2011, 23:48
"Grę o tron" zaczęłam oglądać .... dobre, podoba mi się, ale ja lubię fantasy! Na pewno zajrzę do książki ... Do "Borgi'ów też się przymierzam ...

sure
02-08-2011, 09:03
hm, mój m. też zaczął oglądać 'Grę o tron", a ja na razie nie mam pojęcia, co to... ;)

Gwoździku, odpocząłeś już po tym wypoczywaniu?

Fenix999
02-08-2011, 15:20
Helloł

Ja tam też nie potrafiłem 1 tomu zmęczyć ! A czytając recenzje i streszczenia to Ci powiem że rodzina Borgiów to przy nich pikuś . Tylko się kręcą w kółko po tej krainie i mordują wzajemnie . Tak na dłuższą metę to nic z tego nie wynika , chyba Martin się zapętlił i sam nie wiem jak to skończyć .

Moose
03-08-2011, 00:49
Dzisiaj bez cycatów ... bo nie mam siły...

... Tylko książki ...


Szczęściarz... ja na urlopie nawet sekundy na czytanie nie miałam...:(
Ale i tak było fajnie :)

Babydream
22-08-2011, 21:09
ojojoj....a gdzie Gwoździk?

jamles
22-08-2011, 23:00
wbił się w ..... ksiązki

sure
22-08-2011, 23:10
Gwoździku, ostrożniej, bo te książki Cię wykończą... :(

sipatka
23-08-2011, 12:22
Ciekawe co tam w stawie piszczy u ropuchów...

Moose
23-08-2011, 22:01
gwoździor wyłaź...;)

Gwoździk
03-09-2011, 20:16
Hi :)

http://i292.photobucket.com/albums/mm17/godzcanes/Hammernail.gif


PS. jak widać powyżej jestem nie do wbicia ;) :)

wu
03-09-2011, 21:49
no Gwoździk Ty naprawdę przeginasz:P

Gwoździk
03-09-2011, 22:04
może to tak wyglądać ... i owszem ....

... ale obecność na forum nie jest moją najistotniejszą czynnością życiową ;)

wu
03-09-2011, 22:14
owszem nie jest ale można się zameldować że się znika i wtedy nikt nikogo bić nie musi;)

Gwoździk
03-09-2011, 22:17
... lubię ryzyko :)

wu
03-09-2011, 22:19
wiesz co wczoraj takiego stresa zaliczyłam że na Twoim miejscu bym nie ryzykowała;)

Gwoździk
03-09-2011, 22:21
... co spowodowało Twój stres?

wu
03-09-2011, 22:25
zaraz Ci naskrobię;)

DPS
03-09-2011, 22:45
Cześć, Ocynkowany! Miło Cię widzieć! :)

Gwoździk
03-09-2011, 22:54
Cześć, Ocynkowany! Miło Cię widzieć! :)

cześć ... :)

braza
04-09-2011, 19:08
http://images04.olx.pl/ui/8/71/64/1279618457_106096764_1-Zdjecia--Firma-budowlana-Gwodzik-sc-uslugi-ogolnobudowlane-Legnica-1279618457.jpg

Teraz wiem, dlaczego Cię nie było ... ale mógłbyś się chociaż trochę pochwalić, spoko, nie zapędzę Cię tak od razu do roboty ... powoli ... subtelnie ... :bye:

braza
04-09-2011, 19:08
Ha!!!! Strona moja!!!!

Gwoździk
04-09-2011, 19:17
:) :) :)

...wreszcie wróciłaś :)

sure
04-09-2011, 19:28
O, Gwoździk! Miło, że wróciłeś i szkoda, że znowu znikniesz... :rolleyes:

Gwoździk
04-09-2011, 19:57
nie znikam ...na razie nie ma takich przesłanek ....

cześć Surku

wu
04-09-2011, 20:42
ufffffffff bo ja sie już zeźliłam;)

Gwoździk
04-09-2011, 20:46
ufffffffff bo ja sie już zeźliłam;)

a czemu?

... skoro piszę w dzienniku to znaczy, że nie wyjeżdżam ....

Zasada jest prosta

wu
04-09-2011, 20:49
no że miałbyś znowu zniknąć;)

czytam dziennik czytam:) piękne strachy no i ta tirówka:)

DPS
04-09-2011, 21:22
Fajnie to wygląda, choć brakuje mi fotki całości, bo filmiku nie mogę obejrzeć. :(
Trzymam kciuki za powodzenie w odstraszaniu czapli.

Gwoździk
04-09-2011, 21:27
.... brakuje mi fotki całości, bo filmiku nie mogę obejrzeć. :(
.....

to że filmiku nie obejrzysz to byłem pewien, bo masz słabe łącze ... ale co oznacza "fotka całości" ??? ....

całości Wacusiów nie da się ogarnąć ;) :)

Moose
04-09-2011, 23:44
Gwoździk wszelki duch...:rolleyes:

jamles
05-09-2011, 09:03
to że filmiku nie obejrzysz to byłem pewien, ...
i tu się mylisz ;)

braza
05-09-2011, 11:24
Ano jestem, jestem, nigdzie nie lezę a tutaj to wracam jak ten bumerang ...
Jest szansa, że co nieco z Twoich wybryków w (pół)dzienniku obejrzę, jak nie dziś to jutro (od jutra mam nowy limit:D)

DPS
05-09-2011, 13:09
No zdjęcie całej części ogrodowej, przynajmniej z dośc daleka, zobaczyłoby się, jak było na początku, a jak jest teraz... :yes:

Gwoździk
05-09-2011, 18:27
Gwoździk wszelki duch...:rolleyes:

jeszcze duchem nikt mnie nie nazwał, ale na wszelki wypadek łączę się z Tobą duchem :)


i tu się mylisz ;)

... Depsia obejrzała ???? poważnie ??? ;)
Witoj!


.... tutaj to wracam jak ten bumerang ...
...

...to miłe :)


No zdjęcie całej części ogrodowej, przynajmniej z dośc daleka, zobaczyłoby się, jak było na początku, a jak jest teraz... :yes:

... następnym razem zrobię ... :)

Agduś
05-09-2011, 19:39
Melduję, że byłam i widziałam. Krecik wykazał się rozsądkiem, może i czaple pójdą w jego ślady. Chociaż chyba wydawało mi się, że ktoś narzekał na nadmiar Wacusiów i z obawy o ich skarłowacenie szczupakiem groził... Może zostałeś wysłuchany, a jako że trudno szczupaka z nieba spuścić, jego rolę pełnią czaple?

braza
05-09-2011, 23:14
No właśnie ... Gwoździku, określ się może, co??? Chcesz mieć karłowate Wacki czy nie????

Gwoździk
06-09-2011, 17:14
..... Może zostałeś wysłuchany jako że trudno szczupaka z nieba spuścić, jego rolę pełnią czaple?

... żyłbym jeszcze mógł tę czaplę zobaczyć i z nią porozmawiać. Podpisałbym z nią kontrakt na ograniczone odławianie i by było super. Niestety prawdopodobnie zżarła mi największego Wacusia.
Czuję się trochę jak matka synusia, który ma do domu przyprowadzić pierwszy raz jej przyszłą synową..... czyli jeszcze jej nie widziałem a już mnie wqurwia ;)


No właśnie ... Gwoździku, określ się może, co??? Chcesz mieć karłowate Wacki czy nie????

... na starość człowiek karłowacieje to i mogę mieć karłowatego wacusia ;) :) a niech mi tam

Agduś
06-09-2011, 18:04
... żyłbym jeszcze mógł tę czaplę zobaczyć i z nią porozmawiać. Podpisałbym z nią kontrakt na ograniczone odławianie i by było super. Niestety prawdopodobnie zżarła mi największego Wacusia.
Czuję się trochę jak matka synusia, który ma do domu przyprowadzić pierwszy raz jej przyszłą synową..... czyli jeszcze jej nie widziałem a już mnie wqurwia ;)


Poczekaj na czaplę, może się dogadacie. Jakoś przekonaj ją, że mniejsze są smaczniejsze i zdrowsze (mniej tłuszczu, co dla niej - istoty latającej jest ważne).

Po przeczytaniu drugiego zdania poczułam ulgę - jak dobrze, że nie mam synka!

DPS
06-09-2011, 20:13
Ja mam dwóch synusiów.
I te młode już mnie wqrwiają! :p

Gwoździk
06-09-2011, 20:31
...
Po przeczytaniu drugiego zdania poczułam ulgę - jak dobrze, że nie mam synka!

... no nie wiem, czy masz się z czego cieszyć ... wychowujesz przecież panie, które znajdą facetów, którzy je zaproszą na pierwszą wizytę z mamusiami ... a resztę historii już znasz ;) :)


Ja mam dwóch synusiów.
I te młode już mnie wqrwiają! :p

... wyśmienita puenta :) :) :)

braza
06-09-2011, 23:04
... no nie wiem, czy masz się z czego cieszyć ... wychowujesz przecież panie, które znajdą facetów, którzy je zaproszą na pierwszą wizytę z mamusiami ... a resztę historii już znasz ;) :)
Psia krew, nie strasz, ja delikatna osóbka jestem na zdrowotność mi to źle wpływa...

Moose
07-09-2011, 22:28
Cześć Gwoździorku :)

Gwoździk
07-09-2011, 22:39
Psia krew, nie strasz, ja delikatna osóbka jestem na zdrowotność mi to źle wpływa...

... oszczędzę Cię .... ale tylko dzisiaj ;)


Cześć Gwoździorku :)

sie ma ... jak to mówią My Młodzi

braza
08-09-2011, 11:29
Dobre i dzisiaj, jak się nie ma co się lubi ....

Dlaczego nic nie chce mi się robić???

DPS
08-09-2011, 15:23
... wyśmienita puenta :) :) :)

Czuję się doceniona - dzień doberek, czy są już może fotki całej działki Gwoździkowej? :rolleyes:

Babydream
08-09-2011, 17:49
Gwoździku....bardzo interesujący filmik....przysnęłam dwa razy ;)

Agduś
08-09-2011, 19:46
... no nie wiem, czy masz się z czego cieszyć ... wychowujesz przecież panie, które znajdą facetów, którzy je zaproszą na pierwszą wizytę z mamusiami ... a resztę historii już znasz ;) :)




Jakoś spokojna jestem, że moje trzy panie sobie dadzą radę z mamusiami. A już pierworodna na pewno! Młodsze wezmą przykład. A może trafią im się sieroty...


Psia krew, nie strasz, ja delikatna osóbka jestem na zdrowotność mi to źle wpływa...
Czyżbyś się o swoje dziecię martwiła? A ona taka podobna z charakterku do mojej...




Dlaczego nic nie chce mi się robić???

Wakacje sobie przypomniałaś?

wu
08-09-2011, 19:54
ja już się cieszę na potencjalną synową:cool:

Agduś
08-09-2011, 20:00
Oj, groźnie to zabrzmiało...

wu
08-09-2011, 20:04
Agduś nooooooooooooooo:lol:

Gwoździk
08-09-2011, 20:05
... jak się nie ma co się lubi ....

...

to ma się Gwoździka ... to chciałaś napisać ???? ;)


Czuję się doceniona - dzień doberek, czy są już może fotki całej działki Gwoździkowej? :rolleyes:

... doceniana jesteś za pracowitość ... nie za puenty ;) :)


Gwoździku....bardzo interesujący filmik....przysnęłam dwa razy ;)

... Wszelki duch !!!! ... To jednak potrafisz pisać ;) ....
PS. Na Twoich lekcjach też bym przysnął ... ;) :)


Jakoś spokojna jestem, że moje trzy panie sobie dadzą radę z mamusiami. ........

... czyżbyś dała już im lekcje ? ;)


ja już się cieszę na potencjalną synową:cool:

... i w to wierzę ...pod warunkiem, że będzie miała poczucie humoru podobne do Twojego :)

Gwoździk
08-09-2011, 20:06
Oj, groźnie to zabrzmiało...

... patrz wyżej :)

wu
08-09-2011, 20:08
Gwoździk czy myśmy się już kiedyś spotkali na żywca:jawdrop:

Agduś
08-09-2011, 20:09
... czyżbyś dała już im lekcje ? ;)



Nie muszę. Te charakterrrrrki...

Gwoździk
08-09-2011, 20:11
Nie muszę. Te charakterrrrrki...

... Boże chroń Twoich zięciów ;)

:):):)

DPS
08-09-2011, 21:43
Mnie się przewaznie nie chce myśleć nad pointami.
Takak jestem zapracowana, że myślenie nad pointami to już nadmiar pracy.

Gwoździk
08-09-2011, 21:48
Gwoździk czy myśmy się już kiedyś spotkali na żywca:jawdrop:

... na Żywca chyba nie... ale możemy na Lecha :)


...
Takak jestem zapracowana, że myślenie nad pointami to już nadmiar pracy.

... mówisz jakbyś była pewną posłanką ;)

Agduś
08-09-2011, 21:51
Zimnego???

Nie mam pojęcia, która posłanka. Straciłam zainteresowanie...

wu
08-09-2011, 21:54
Gwoździk to kiedy;)

Gwoździk
08-09-2011, 21:56
Zimnego???

Nie mam pojęcia, która posłanka. Straciłam zainteresowanie...

zimnego , of kors

a posłanka to taka co nie musi nosić czapki w zimę ... bo i tak próżnia nie zamarza (jak to rasia kiedyś napisała )

Gwoździk
08-09-2011, 21:58
Gwoździk to kiedy;)

... a bo ja wiem ?

.. to mogę wpaść teraz?

wu
08-09-2011, 21:59
a pewnie wpadaj:lol:

Gwoździk
08-09-2011, 22:04
a pewnie wpadaj:lol:

.... chyba jednak źle mi życzysz ;)

Agduś
08-09-2011, 22:07
zimnego , of kors


Oj, rydzykujesz!

wu
08-09-2011, 22:08
ja no gdzieżbym śmiała:jawdrop: to Ty chciałeś wpaść teraz;)

Gwoździk
08-09-2011, 22:15
Oj, rydzykujesz!

... od zawsze ;)


ja no gdzieżbym śmiała:jawdrop: to Ty chciałeś wpaść teraz;)

... nie ... po prostu sprowokowałem .... i oczekiwałem na Twoją odpowiedź .... ;)

wu
08-09-2011, 22:27
mam nadzieję że zachowałam się poprawnie:lol:

Gwoździk
08-09-2011, 22:29
wzorowo ... właśnie idę do łóżka :) :) :)

Gwoździk
08-09-2011, 22:29
...więc pozwól, że wpadnę kiedy indziej ;) :)

wu
08-09-2011, 22:31
nie no jak idziesz do łóżka to ja pozwalam żebyś wpadł choćby dziś:lol:

Gwoździk
08-09-2011, 22:33
... :) :) :) :)

Moose
09-09-2011, 00:16
nie ma ... jak to mówią My Młodzi

My młodzi, my młodzi... NAM NIC JUŻ NIE ZASZKODZI...:rotfl:

Moose
09-09-2011, 00:17
... Na żywca chyba nie... Ale możemy na lecha :)

jak na lecha to i ja się wpraszam :)

braza
09-09-2011, 18:13
Dobry Gwóźdź nie jest zły, a na bezrybiu i rak ryba ;)
I co, wpadłeś ...??

wu
09-09-2011, 18:28
Brazula a to się okaże za jakie dwa miesiące:lol:

Agduś
09-09-2011, 20:23
Eee, wcześniej. Testy już po dwóch tygodniach dają pewny wynik.

DPS
09-09-2011, 22:34
Na żywca...
A nie można ze znieczuleniem???

Gwoździk
09-09-2011, 22:55
jak na lecha to i ja się wpraszam :)

... dzisiaj przegrał ... Lech znaczy .... Kraków go pokonał ... konkretnie Wisła Kraków :)


...
I co, wpadłeś ...??

... nie, bo zasnąłem :)


.... to się okaże za jakie dwa miesiące:lol:

... za dwa miesiące to ja będę .... oho ho ;)


... Testy już po dwóch tygodniach dają pewny wynik.

... testy mnie nie martwią ... nie stosuję dopingu ;) :)


Na żywca...
A nie można ze znieczuleniem???

... można ... podać tabletkę gwałtu ;) :) :):)

DPS
10-09-2011, 12:54
I co - delikwentka będzie gwałcić? :jawdrop:

Agduś
10-09-2011, 19:48
Przepraszam, czy tu gwałcą?

wu
10-09-2011, 20:01
no też mam nadzieję na okazję:lol:

DPS
11-09-2011, 10:52
Chyba jakąś orgietkę zaliczacie, nikogo nie ma na widoku. :jawdrop:

nitubaga
11-09-2011, 16:52
Przyszłam by nie zostać pominięta ;)

braza
11-09-2011, 22:52
Załapię się..??

Moose
11-09-2011, 23:30
Załapię się..??

Chyba nie... bo coś tu cisza nastała... widocznie gwoździka ilość chętnych przerosła...:lol2:

nitubaga
12-09-2011, 19:01
Ja tam w niego wierze ;)

wu
12-09-2011, 19:08
miga się jak może;)

Agduś
12-09-2011, 19:53
I co? Ciągle nic?

sipatka
13-09-2011, 12:48
Jak wyszyscy to wszyscy - gepardzica też.

Gwoździk
13-09-2011, 22:07
EREVAŃ RADIO NEWS !!!

Witamy Państwa po krótkiej, ale całkowicie usprawiedliwionej przerwie w nadawaniu audycji.

Przedmiotowa przerwa wynikła z powodu wizyty w Polsce znanego iluzjonisty, znanego ze swoich widowiskowych pokazów połączonych z opowieściami. Do tej pory jego najsłynniejsze sztuczki to spowodowanie zniknięcia Statuy Wolności, Boeinga, Orient Expresu, Tornado Ognia oraz przeniknięcie przez Wielki Mur Chiński. Do tej pory ... bo w Polsce ogłosił, że zademonstruje sztuczkę z tabletką gwałtu ... No i ...

No i ...

No i ... wywołało to lawinę sms-ów, wysłanych pewnie przez 20-latki ... bo hurtowo "zatkały" skrzynkę mailową Radia Erewań ... pisząc:

Oto najlepsze z nich:


I co -.... będzie gwałcić? :jawdrop:


Przepraszam, czy tu gwałcą?


no też mam nadzieję na okazję:lol:


Chyba jakąś orgietkę zaliczacie, nikogo nie ma na widoku. :jawdrop:


Przyszłam by nie zostać pominięta ;)


Załapię się..??


Chyba nie... bo coś tu cisza nastała... widocznie ilość chętnych przerosła...:lol2:


Ja tam w niego wierze ;)


miga się jak może;)


I co? Ciągle nic?


Jak wyszyscy to wszyscy ...



NO COMMENT !!!

;)

:):):)

wu
13-09-2011, 22:11
eeeeeeeeeeeeee no wiesz poszedłeś na łatwiznę;)

Agduś
13-09-2011, 22:23
No!

Gwoździk
13-09-2011, 23:13
eeeeeeeeeeeeee no wiesz poszedłeś na łatwiznę;)


No!

To prawda. ;)
Na tyle było stać Gwoździka, który przed dwoma godzinami przyjechał z Akademii Medycznej w Gdańsku, w którym jego mama miała poważny zabieg ...
"Erewańskie poczucie humoru" Gwoździk zachował jedynie dlatego, że poważny zabieg mógł w każdej chwili przerodzić się w bardzo poważną operacją ... ale na szczęście okazało się, że to co wyjęto ... to nie TO.

Dobranoc ... muszę odpocząć. :)

Babydream
14-09-2011, 06:22
Gwoździku współczuję. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy.

nitubaga
14-09-2011, 07:48
A ja myśle, że trzeba z Gwożdzikiem się cieszyć, że to co wyjęto to nie TO. :)

DPS
14-09-2011, 12:42
No wiesz???
Zamiast się z nami cieszyć z radosnego wyniku zabiegu, spać poszedłeś. :o

Gratuluję udanego wypadu "czegoś" z Mamy, życzę jak najszybszego powrotu Mamy do zdrowia! :yes:

Agduś
14-09-2011, 16:37
Przyłączam się do zdania Depsi.

wu
14-09-2011, 21:24
Gwoździku :hug: zdrówka dla Mamy i jesteś w pełni usprawiedliwiony:)

Gwoździk
14-09-2011, 21:59
Dziękuję Wam za dobre słowo :) Z mamą wszystko ok.

W ramach podziękowania rozdam Wam karnety do KRD ...

wu
14-09-2011, 22:07
że upciejmie zapytam do czego te karnety:)

Gwoździk
14-09-2011, 22:08
do KDR-u ... Klubu Ryczących Dwudziestolatek ;)

wu
14-09-2011, 22:13
aaaaaaaaaaaaaaaa to ja chętnie poryczę:lol:

Gwoździk
14-09-2011, 22:15
:):):)

Moose
16-09-2011, 00:34
Gwoździku, dużo zdrowia :)

Agduś
16-09-2011, 21:49
To ja poproszę dwa karnety.

Agduś
18-09-2011, 19:57
Karnetów nie dostałam.

O życie czapli nie zdążyłam zadrżeć, bo Cię nie podejrzewałam... No może nie o zdolność do zamordowania czapli (w końcu strasznie krwiożerczy się stajesz w obronie Gwoździkowej - przynajmniej w deklaracjach), ale o chęć chwalenia się tym. Odrobinę instynktu samozachowawczego pewnie masz...

Gwoździk
18-09-2011, 20:07
Gwoździku, dużo zdrowia :)

dzięki :)


To ja poproszę dwa karnety.

... a ryczysz ???


Karnetów nie dostałam.

... bo nie ryczałaś ;) :)

O życie czapli nie zdążyłam zadrżeć, bo Cię nie podejrzewałam......

... no i słusznie .... tak naprawdę, to załatwiłem formalne (w pełni prawne) odstrzelenie czapli w Kole łowieckim... ;)

Nefer
18-09-2011, 20:16
Dobry wieczór tylko powiem, bo nie lubię pieprzyć po próżnicy :)

Gwoździk
18-09-2011, 20:19
Dobry wieczór tylko powiem, bo nie lubię pieprzyć po próżnicy :)

... a strzelać po próżnicy lubisz ????

Nefer
18-09-2011, 20:19
Kocham,ale tylko ostrą :)

Gwoździk
18-09-2011, 20:23
..no to spotkajmy się na strzelnicy ... OK ?

Nefer
18-09-2011, 20:25
A gdzie biegasz na strzelanie ?

Gwoździk
18-09-2011, 20:30
... z pneumatycznej broni możemy zawsze na Gwoździkowej ... a resztę napiszę Ci na priva

sure
18-09-2011, 20:39
Gwoździku, działka wygląda nieziemsko! :)

Gwoździk
18-09-2011, 20:42
Gwoździku, działka wygląda nieziemsko! :)


... to prawda ...

... a schodząc na ziemię ... jest na niej full roboty :)

Nefer
18-09-2011, 20:47
... z pneumatycznej broni możemy zawsze na Gwoździkowej ... a resztę napiszę Ci na priva
Mój syn uprawia zapamiętale ASG. Właśnie sobie broń naprawił :):) :cool:

Gwoździk
18-09-2011, 21:05
Mój syn uprawia zapamiętale ASG. Właśnie sobie broń naprawił :):) :cool:

... no i się chwali ...

... mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiał używać literki G bez AS


PS. A konkretnie z jakiej broni próbuje strzelać ? Krótkiej ,długiej ?

Agduś
18-09-2011, 21:08
Pewnie, że ryczę. A do klubu dwudziestek, to nawet dwa razy.

"Ardea cinerea jest objęta ochroną gatunkową (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gatunkowa_ochrona_zwierz%C4%85t) częściową, z wyłączeniem stawów rybackich uznanych za obręby hodowlane (gdzie może być zabijana bez specjalnych pozwoleń). Jednakże od wejścia w życie nowelizacji ustawy o ochronie przyrody (15 listopada 2008 r.) ten wyjątek jest sprzeczny ze zmienionym art. 52 tejże ustawy i w opinii prawników, może nie mieć dłużej zastosowania" Takoż spooooko.

Gwoździk
18-09-2011, 21:11
...
"Ardea cinerea jest objęta ochroną gatunkową (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gatunkowa_ochrona_zwierz%C4%85t) częściową, z wyłączeniem stawów rybackich uznanych za obręby hodowlane (gdzie może być zabijana bez specjalnych pozwoleń). Jednakże od wejścia w życie nowelizacji ustawy o ochronie przyrody (15 listopada 2008 r.) ten wyjątek jest sprzeczny ze zmienionym art. 52 tejże ustawy i w opinii prawników, może nie mieć dłużej zastosowania" Takoż spooooko.

... Agduś - jesteś wielka!!! ... Jutro jadę na polowanie ;)
:) :) :)

Nefer
18-09-2011, 21:12
... no i się chwali ...

... mam nadzieję, że nigdy nie będzie musiał używać literki G bez AS


PS. A konkretnie z jakiej broni próbuje strzelać ? Krótkiej ,długiej ?

No jak to facet - im większa tym fajniej :) Obecnie przytulił kałacha:) Lata po lesie z kumplami, musztrują ich tam.. no zgłupieć można :)

Agduś
18-09-2011, 21:13
Ja też. Będę polowała na jakiegoś faceta...

Nefer
18-09-2011, 21:25
Cze Agduś :) Poluj tylko pilnuj żeby Ci się nie zalągł w chałupie :)

Gwoździk
18-09-2011, 21:28
No jak to facet - im większa tym fajniej :) ....

:):):)


Ja też. Będę polowała na jakiegoś faceta...

... Andrzej to czyta ??? ;)


Cze Agduś :) Poluj tylko pilnuj żeby Ci się nie zalągł w chałupie :)

... już zaległ :)

Agduś
18-09-2011, 21:30
Faceta dla córki potrzebuję. Ja już upolowałam i więcej nie chcę.


Chyba...
W sumie czasem się zastanawiam, czy wielomęstwo nie byłoby wygodną opcją...

Nefer
18-09-2011, 21:31
Dobrze kombinujesz, dooobrze :):)

Gwoździk
18-09-2011, 21:33
Faceta dla córki potrzebuję. .....

... a ile masz hektarów ??? ... może zapytam Juniora ... ;)

:) :) :)

Gwoździk
18-09-2011, 21:33
Dobrze kombinujesz, dooobrze :):)

....dzięki :)

Agduś
18-09-2011, 21:38
... a ile masz hektarów ??? ... może zapytam Juniora ... ;)

:) :) :)
Za stary. Siedmiolatka szuka partnera do tańca towarzyskiego. Na razie w grupie jest jeden, ale już zajęty. Reszta poleciała na karate.

Gwoździk
18-09-2011, 21:46
...trzeba było od razu że chłopca potrzebujesz, a nie faceta ...

.. a ja tu od razu z hektarami się zdradziłem ;) :)

Nefer
18-09-2011, 21:46
....dzięki :)

Gwoździu, Ty nie rozumiesz, bo masz żonę. A jak powszechnie wiadomo jedna dobra żona warta 3 mężów :)

rasia
18-09-2011, 21:52
Gwoździu! Ależ Ty masz SKARB!!!:cool: Dlaczego ja nie jestem te ćwierć wieku młodsza:bash::bash::bash:

Gwoździk
18-09-2011, 22:29
Gwoździu, Ty nie rozumiesz, bo masz żonę. ...

...to Ty też nie rozumiesz.... ... :)


Gwoździu! Ależ Ty masz SKARB!!!:cool: Dlaczego ja nie jestem te ćwierć wieku młodsza:bash::bash::bash:

przecież masz Córkę ... dogadamy się ;) :)

DPS
18-09-2011, 22:31
Agduś - jakby tak ze trzech facetów typu Ferdek Kiepski... :jawdrop: :bash:
Wole jednego, jakoś łatwiej sobie poradzić. ;)

rasia
18-09-2011, 23:56
Echhh... rozmarzyłam się... to pierwsze zdjęcie, to wypstryknij, wymaluj - Chełmoński...:cool:

Agduś
19-09-2011, 09:29
Ferdka Kiepskiego nie znam (naprawdę udało mi się nie oglądnąć ani kawałka tego serialu). A czemu ci mężowie mieliby być jacyś kiepscy? Taż sama byś ich sobie wybierała. Wyobraź sobie - jeden w polu, drugi w zagrodzie, trzeci pracuje gdzieś w mieście albo za granicą i zarabia, a Ty zarządzasz. Piękna sprawa!

DPS
19-09-2011, 09:49
Jakoś nie przemawia do mnie perspektywa zarządzania trzema facetami, oni są dość trudni czasami w prowadzeniu, trzeba pilnować jak dzieci.
I te dzieci z nimi!!! :o
Jakas dzika gromada byłaby!!!
Nie chcę!!!!

Moose
20-09-2011, 00:09
I te dzieci z nimi!!! :o
Jakas dzika gromada byłaby!!!
Nie chcę!!!!

Może sterylizować...;)

DPS
20-09-2011, 10:32
Hmmm...
Może by chociaż wtedy ładnie śpiewali...? :lol2:

Agduś
20-09-2011, 17:01
Hmmm...
Może by chociaż wtedy ładnie śpiewali...? :lol2:
Eeee tam, bez jaj! Wystarczy wazektomia i ani śpiewali nie będą, ani dzieci nie zrobią. Zresztą o ilości dzieci to Ty byś decydowała.
Jeszcze jakieś zastrzeżenia?

wu
20-09-2011, 17:58
nie no Agduś niech chociaż ładnie śpiewają:lol:

Agduś
20-09-2011, 18:57
A Ty słyszałaś kiedyś kastrata? Skąd wiesz, że naprawdę ładnie?

Gwoździk
20-09-2011, 19:11
dzisiaj bez komentarza :evil:

Agduś
20-09-2011, 19:53
Czemu??? Temat Cię nie interesuje?

Gwoździk
20-09-2011, 20:22
interesuje ... ale nieco wqurwia ;) :)

:)

wu
20-09-2011, 20:54
no tak obawa o klejnoty:lol:

Gwoździk
20-09-2011, 20:57
chciałbym je mieć ...


uupsss ... mówię o brylantach, żeby było jasne :)

wu
20-09-2011, 20:58
mnie by się też jeden taki nieco większy przydał;)

Agduś
20-09-2011, 21:20
Przypomniało mi się, jak kiedyś w święta graliśmy rodzinnie w Tabu (świetna gra, ale trzeba przynajmniej sześciu osób). Pasierbica mojego brata wylosowała hasło "klejnoty". Jako że słowa typu biżuteria, skarby, złoto, pierścionek itp. były zakazane, po chwili zapowietrzenia wymownie wskazała palcem w odpowiednim kierunku i powiedziała z namysłem "Łukasz, masz je tam..." Siedem osób ryknęło w tym momencie tak zdrowym śmiechem, że obudziliśmy moją ciocię śpiącą w pokoju gościnnym. Ładnych kilka minut później nadal ryczeliśmy spłakani ze śmiechu jak norki od czasu do czasu usiłując odgadnąć hasło. Ja wylądowałam na podłodze i wiłam się jak nadepnięta żmija. A hasło "klejnoty" do dziś wywołuje w rodzinie śmiech.

DPS
20-09-2011, 21:39
Kastraci potrafią pięknie śpiewać, na ten przykład taki Farinelli.
Ale i tak ich nie chcę, ci mi z kastratów...
Wolę jednego Mojnego z klejnotami! :lol: