PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do (Pół)dziennika gwoździka



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Gwoździk
21-05-2008, 13:51
Zapraszam do wstawiania komentarzy...
..... jeśli uznacie, że jest w ogóle co komentować :D

amonite
21-05-2008, 18:01
No jest co komentować, jest, nie bądź taki skromny 8) :)
Fajnie piszesz, mam nadzieję, że dalszy ciąg będzie systematycznie się pojawiał. Chyba jeszcze nikt tu na Forum nie robił adaptacji fabryki (gwoździ na dodatek :wink: )

Gwoździk
21-05-2008, 18:59
Dziękuję amonite,
i od razu z góry dziękuję wszystkim kolejnym forumowiczom, którzy zamieszczą komentarz.

mayland
21-05-2008, 20:09
Ciekawe przejścia z zakupem działki. Fajnie, ze to opisujesz. Czasem takie prawne podpowiedzi i rozwiązania są potrzebne innym!

Jestem bardzo ciekawa gwoździkowej rezydencji :lol: :lol:

LeoAureus
25-05-2008, 13:06
Baaardzo lubię opowieści z poczuciem humoru (opowiadajacego).

aka-jonek
26-05-2008, 10:29
Gratuluję!
Zapowiada się ciekawie, chętnie tu będe zaglądać, bo faktycznie o fabryce (gwoździ) chyba na Forum nie było.
Działka piękna i pewnie warto było ją zdobyć, tak jak "Sharon Stone"... :lol:

aka
Uważaj, bo okoliczni forumowicze już się pewnie na karpiki szykują

amonite
26-05-2008, 20:46
Ależ ci zazdroszczę tego stawu! I gratuluję zgrania rodzinnego podczas prac u "gwoździkowej" :)
A tym plackiem na głowie to chyba się aż tak bardzo nie przejmujesz? :wink: 8)

Gwoździk
26-05-2008, 20:52
A
tym plackiem na głowie to chyba się aż tak bardzo nie przejmujesz?
...tak patrząc pozytywnie ...
......to lepiej zobaczyć swój "placek" na swojej głowie, niż jakiś krowi "placek" na swojej działce... :D :D :D

acca5
27-05-2008, 09:02
Człowieku dobry, pisz dawno sie tak nie uśmiałam, co ty tam zamierzasz budować -dom nówka sztuka czy przeróbka fabryki?na dom?
Kurcze ale karpiki cymesik, poczytaj może tam trza jakowyś iny narybek wpuścić?

mayland
27-05-2008, 09:56
Muszę Twój dziennik skrzętnie ukrywać przed moim mężem bo on jest zapalonym wędkarzem :lol: Jakby zobaczył te karpie to nie dałby mi spokoju :roll:

Gwoździk
27-05-2008, 17:15
Człowieku dobry, pisz dawno sie tak nie uśmiałam...

Dzięki za dobre słowo, ale zamierzam jeszcze coś do tych czterech słów dodać. Uważam, że ludzie kierują się różnymi motywami zamieszczając dzienniki na forum . Jedni piszą bo zawsze lubili "klepać" w klawiaturę, inni piszą bo chcą spróbować swoich zdolności "bajko-pisarskich", jeszcze inni piszą z próżności bądź chęci podzielenia się informacjami , jeszcze inni bo ....... itd. itd.
Wszystkie te motywy należy uszanować, bo każdy pisze o sobie (i na swój rachunek).
Na pewno wszystkich "dziennikarzy" łączy jedno - piszą bo się cieszą!!!...
.... i dlatego też zacząłem pisać. Oczywiście wyżej wymienione motywacje także mną kierowały - najbardziej próżność :oops:
PS. A co do stylu pisania, to założenie zrobiłem takie - nie może być nudnie i "nadęto", a jak przy tym ktoś się uśmiechnie, to cieszy.


co ty tam zamierzasz budować

pomysł to adaptacja dużej powierzchni fabryki (250 m2) na "weekendowy schron siedliskowy". Opiszę niedługo dokładnie w (Pół)dzienniku.

Gwoździk
27-05-2008, 17:25
..... może tam trza jakowyś iny narybek wpuścić?

Narybek jest i to sporo. Pytam znajomych w wolnych chwilach jak "działać" z karpikami (nazywam je Wacusie).


Muszę Twój dziennik skrzętnie ukrywać przed moim mężem bo on jest zapalonym wędkarzem :lol: Jakby zobaczył te karpie to nie dałby mi spokoju :roll:

.... czyli Twój mąż nie daje Ci spokoju jak zobaczy karpie ????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
A jak to jest w Wigilię ???? :D

aka-jonek
28-05-2008, 11:13
A nie mówiłam, że chętni na wacusie się znajdą :lol:
aka

mayland
28-05-2008, 11:48
U nas są pierwotne prawa: on zdobywa żywność (ryby) ja je zjadam (on nie lubi) :lol: :lol: :lol: W wigilię sprawa jasna :lol:
My mamy do zalewu kilkaset metrów. Juz mi w tym roku zakomunikował, że opłacił kartę wędkarską :lol: W ubiegłym roku ze wzgledu na budowę nie jeździł na ryby. :wink:

amonite
28-05-2008, 19:25
...tak patrząc pozytywnie ...
......to lepiej zobaczyć swój "placek" na swojej głowie, niż jakiś krowi "placek" na swojej działce... :D :D :D

No no, krowie placki to świetny naturalny nawóz :wink: A po wysuszeniu to się na opał nadają podobno ( mogą się przydać po zakończeniu budowy, gdy konto spustoszone 8) )

andzik.78
28-05-2008, 21:16
Dawno się tak nie uśmiałam :) Oczywiście czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg :D

mayland
01-06-2008, 19:13
Plan masz fajny. Dach bedziesz zmieniał pewnie. Cały czy może zostawiasz więźbę a tylko pokrycie do wymiany? Koniecznie zostaw rurę!!! :wink: Ona "robi" fabryczny klimat :lol: :lol: No i zawsze można ją jakoś wykorzystac :wink: :lol:

Gwoździk
02-06-2008, 18:31
.......Dach bedziesz zmieniał pewnie. Cały czy może zostawiasz więźbę a tylko pokrycie do wymiany?...........
Plan dalszy - wymiana pokrycia całego dachu.
Jak widać na zdjęciach jest to super ekologiczny eternit. Zapisałem się już do Partii Zielonych, co by ich protestów przed "gwoździkową" uniknąć. Tak sobie tłumaczę, że jak będę ich członkiem (o kurde jak głupio brzmi :o ) to ominą moje siedlisko podczas marszów anty-eternitowych.
Plan bliższy - zamiana eternitu na coś innego tylko nad częścią socjalną, tj około 80 m2
Plan najbliższy i niezbędny - "zaklejenie" dziur przy kominie i w kilku innych miejscach, aby nie ciekło na jesieni.

Jak zwykle wszystko zależy od ilości forsy na koncie. Martwi mnie jeszcze brak chętnych do zrobienia poprawek na dachu. Trza do Irlandii chyba dzwonić :(

....... Koniecznie zostaw rurę!!! :wink: Ona "robi" fabryczny klimat :lol: :lol: No i zawsze można ją jakoś wykorzystac :wink: :lol:
Rura zostanie choćby nie wiem co :D
A jak nie znajdę fachowca do dachu - to podczas jakiejś burzy przebiorę się w jakieś "ciuszki" i zatańczę przy rurce.
Ksywę już wybrałem - "RURA-DANCER".

PS. Nie wiem już sam o co się modlić. Jak o deszcz to "podleje" fabrykę, jak o suszę to Wacusiom będę musiał podawać tlen, albo dolewać wody do stawu. Jezu..... ile wody. :o :o :o

aka-jonek
09-06-2008, 21:40
Trudno do Ciebie trafić, nawet wirtualnie - przestrzeń w kierunku bramy masz niesamowitą i to mają być okolice naszej stolicy ? Nie chodzi Ci przypadkiem o okolice Wilna? Zerkając do "Gwoździkowej" trudno nie jęczeć z zazdrości... :oops:
aka

lump praski
09-06-2008, 21:41
Czego straszysz porzadnych ludzi ? ? ? ? Na pierwszy rzut oka mylalam, ze to krokodyl ! ! !
A to tylko kolega turkuc. 8) 8) 8)

marekmarian
09-06-2008, 21:49
a ja zajrze bo przegapiłem narodziny, ale jakos koło weekendu literacko sobie pofolguję bo teraz sajgon jest z robotą :)

Gwoździk
10-06-2008, 11:12
Trudno do Ciebie trafić, nawet wirtualnie - przestrzeń w kierunku bramy masz niesamowitą i to mają być okolice naszej stolicy ? Nie chodzi Ci przypadkiem o okolice Wilna?
aka
Aciu - po litewsku znaczy "dzięki" (albo "na zdrowie", nie pamiętam dobrze, ale tez fajnie brzmi :D )
Trudno trafić w realu - to prawda i tak chciałem.
Trudno trafić wirtualnie - tyż prawda - ale i mój (Pół)dziennik taki "niebudowlany" na razie, stąd i oglądalność mniejsza.
PS. Zostało jeszcze w "gwoździkowej" tak ze 6 kilo gwoździ różnej wielkości. Jak chcesz to Ci prześlę jakieś "demo" :D



Czego straszysz porzadnych ludzi ? ? ? ? Na pierwszy rzut oka mylalam, ze to krokodyl ! ! !
A to tylko kolega turkuc. 8) 8) 8)

a wiesz co ja zrobiłem, jak wykopałem bydlę - od razu założyłem buty i ... nie zdjąłem ich do końca dnia (może by taki palca odgryzł - chociaż na zaspanego wyglądał) Przerzuciłem go do sąsiada. Jakoś dziwnie po godzinie sąsiad chodził w gumofilcach :D


a ja zajrze bo przegapiłem narodziny, ale jakos koło weekendu literacko sobie pofolguję bo teraz sajgon jest z robotą :)

OZ spiewał...rób swoje i na innych nie oglądaj się..." - będziesz miał czas to zapraszam

aka-jonek
19-06-2008, 17:52
Zaglądam do Ciebie a tu cisza, pewnie delektujesz się z rodzinką "Gwoździkową", ale my - czytelnicy czekamy na ciąg dalszy :D
Kiedyś obiecywali, że nastąpi - więc czekamy.
Pozdrawiam
aka

Gwoździk
19-06-2008, 20:20
Dzięki aka za "monitoring prasy".
"Delektuję się" .... ale remontem kuchni w mieszkaniu.
Do "Gwoździkowej" jeździłbym codziennie, gdyby był czas - ale nie ma.
Jutro przychodzi pan od gazu , pojutrze transport starego agd na "Gwoździkową" (jeżeli "transporter" jest słowny). Umówiony pan od poprawy komina na przyszły tydzień ..... itd itd.
Jeżeli wyjdzie z zamiarów chociaż 1/3 to i tak nieźle nadrobię nieobecność w (Pół)dzienniku.

marta1210
19-06-2008, 21:13
witam:)
dziennik czytam zaśmiewając się do łez:)

szkoda tylko, ze zadne ze zdjeci mi sie nie otworzylo, ale licze ze to chwilowa niedogodnosc i ze bede mogla obejrzec je kiedys

acca5
20-06-2008, 06:37
Boże co za ohydztwo te turkucie, umrę jak takie coś znajdę u siebie. nienawidzę robali. :evil:

Anoleiz
23-06-2008, 07:56
noo ja jestem usatysfakcjonowana :))

super zdjęcia i super poczucie humoru
gratuluje gwoździkowej, bo piękna będzie jak już ją odremontujecie :)

i czytam czytam :)

Gwoździk
23-06-2008, 08:36
Dziękuję nowym komentatorom za duchowe wsparcie. Starym też się kłaniam.

wrk
23-06-2008, 18:45
No... trzeba przyznać, że odwagi to Wam nie brakowało, żeby sobie kupić fabrykę gwoździ! Ale do odważnych świat należy! :D Ranczo będzie bez wątpienia fantastyczne i niepowtarzalne. Fajny dziennk! Powodzenia, trzymam kciuki!

braza
24-06-2008, 22:18
Wykaże zero oryginalności ale ... usmiałam się po pachy :D Gratuluję (Pół)dziennika, gratuluję odwagi i poczucia humoru!!!

P.S. Też bym założyła buty ... na wsi słuczaj.

Jasia
27-06-2008, 08:30
fajnie mieć taką Gwoździkową! :D
i Wacusie :D
i Bobika :D
i Benka :D

że o Żonce Ogrodniczce i Synku Gitarzyście nie wspomnę :D

powodzenia Wam! :D

YreQ
27-06-2008, 20:54
:D lekkość pióra wpisu u Jasi i zajrzałam z ciekawości czy też tak miło w Twoim własnym Półdzienniku będzie 8) no i nie zawiodłam się; polot i dowcip i super lekturka na wieczór.
Trzymam mocno kciuki za Waszą wesołą rodzinkę i za Wacki bo upały nadciągają :roll: :wink:

amonite
27-06-2008, 21:12
Jak ja lubię takie dzienniki mało budowlane :lol: :lol: 8)

Nieustannie kibicuję i podczytuję :) :) :)

Gwoździk
27-06-2008, 21:44
Monitowałem u Moderatora o ewentualne przesunięcie mnie z "Dzienników budowy" na jakieś "Miesięczniki siedliskowe" lub coś podobnego...bo moja "gwoździkowa" to ani regularna budowa, ani regularny remont itp ..........ale nie było odzewu. :(
.... więc będę pisał tu dalej. :D
A Wasze komentarze jeszcze bardziej zachęcają mnie do tego. :D :D :D
PS. Jutro jadę lać wodę dla Wacków z wodociągowego kranu (bo wody w "stawiku" ubywa). Studniarz może "wywiercić ogrodówkę" dopiero za tydzień.
Wacki wytrzymają!!! Ostatecznie moja krew!
:D :D :D

Anoleiz
28-06-2008, 01:26
krew mi się zmroziła, jak sobie pomyślałam o tej Twojej krwi w Wackach...
znaczy że co? swoją krwawicą je pasiesz? czy też jesteś zimnokrwisty jak one? ;))

anjamen
28-06-2008, 14:42
w koncu wiem co to te wacki sa w Twoim wykonaniu :wink:
gratuluje posaidania fabryki a dziennik przeczytalam jednym tchem.
bede podgladac ;)

Jasia
02-07-2008, 12:40
Beniek nawalony, bo się robotą zmęczył!!
wszak skalniak nie został ruszony?!
znaczy się Beniek skutecznie machał... :)

a Ty od razu, że się alkoholizuje! no wiesz?! :roll: :wink:

aka-jonek
07-07-2008, 21:21
Jak zawsze z przyjemnością po własnych (dosłownie) trudach budowlanych czekam na ciąg dalszy historii Gwoźdikowej.
Ale, że Benek Terminator popija to mi nie dziwne - robotę ma ciężką: w słońcu i deszczu stoi to i napić czasem się musi... W końcu Wacusiom też polewasz... :wink:
Pozdrawiam
aka

Bea7777
19-07-2008, 11:52
Witam serdecznie.
(Pół)dzienniczek BOMBA, uśmiałam sie po pachy, po pas i po wiele innych rzeczy :lol: Nawet na głos małżowi czytałam ( bardzo chetnie słuchał chociaż Tvn Turbo na wizji :lol: :lol: ).
Gratuluję odwagi i świetnego podejścia do życia.
Wacki, nawalony na maxa Terminatorek i opis zakupionych sprzętów położył mnie na łopatki...
Pozdrawiam i podglądam.

LeoAureus
27-07-2008, 07:44
Mr.Jar, a cóż to taka cisza zapadła? Pewnie wykańczasz ściany, chcemy zobaczyć! :)

Jasia
28-07-2008, 11:49
e, raczej nosi wiaderkiem wodę dla Wacusi(ów) :wink:

mayland
28-07-2008, 15:04
Wakacje? Urlop?

YreQ
16-08-2008, 22:58
Co się stało, że tutaj tak cicho..........? :roll:

braza
17-08-2008, 08:52
Czuję się z lekka osamotniona przez "Gwoździkowego Twórcę" :-? Czy ktoś wie o czymś, czego reszta nie wie :roll:

Gwoździk
17-08-2008, 09:50
Witajcie po długiej przerwie.
Dziękuję WSZYSTKIM za "pukanie" do drzwi moich komentarzy i przepraszam, że od razu nie odpowiadałem. Powód jest prosty. Najpierw spędziłem kilka tygodni na Mazurach bez dostępu do netu, a po powrocie.... wpadłem w szaleńczy rytm remontu mieszkania, który skutecznie zniechęcał mnie do siadania przed monitorem. Robota, wywóz, przywóz, wiercenie, montowanie, sen i tak w kółko ..... a Wacusie też trzeba było przecież nakarmić itd. Zresztą nie ma sensu tego Wam tłumaczyć, bo każdy wpada czasami w taki cykl - a niektórzy trwają w nim wiecznie :(
Napiszę dzisiaj jak Wacki przywitały mnie po powrocie z urlopu.

małaMI
17-08-2008, 16:52
Ale fajnie opowiadasz :) Zapowiada się ciekawa przeróbka fabryki na mieszkanko :) Będę podglądać :)

Jasia
18-08-2008, 12:40
Wacusiowe szaleństwo zatem :D

Bea7777
18-08-2008, 15:43
Reeety ale się Wacusiów narobiło :o :o Przecież były tylko dwa :o
Nie dziw się, że ci tak szybko wodę ze stawu wypijają :lol:

Gwoździk
18-08-2008, 17:09
one piją a ja dolewam ......
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/16%20sierpien/b8c09601.jpg
i jakoś w tym roku musimy przetrwać do jesiennej, długoterminowej pogody deszczowej :-?

marekmarian
23-08-2008, 21:23
pewnie znasz a jak nie znasz to...

http://materialicio.us/2007/09/13/bolko-loft-medusa-group/

:)

DPS
24-08-2008, 07:35
Czytam od dawna.
Kibicuję od dawna.
No to w końcu się ujawnię.
Historia żony "zaznaczającej teren zielonym" cudna.
Benek przepiękny.
I możliwości w fabryce fantastyczne.
Bardzo czekam na remony i pomysły. :D

pit79
28-08-2008, 06:38
Witam, ale to Twoje miejsce ma niesamowity potencjał, będę zaglądał i patrzył jak idą pracę.

Pozdrawiam

Jasia
11-09-2008, 21:11
ależ ależ! cóż za nieoczekiwany rozwój wypadków! :D
trochę się naczekałeś, ale nareszcie nie kapie na głowę! gratulejszyn! :)

zastanawiam się czy, cytuję "Kurde, zawsze jest jakiś haczyk." ? i wychodzi mi, że chyba każdy z budujących, by to potwierdził :roll: włącznie ze mną, rzecz jasna :-?

no ale przecież nikt nie jest doskonały :roll: :wink:

skaba
18-09-2008, 20:45
nie nooo!! pisanie takich dzienników powinno być zabronione!! o mały włos ofiarą twego dziennika padłyby dwa niewinne stworzenia zdane na łaskę i niełaskę ich matki pochłoniętej historią Gwoździkowej :D :D :D

Gratuluję!!!! odwagi.. zapału.. wyobraźni.. polotu pisarskiego.. poczucia humoru.. i fabryki gwoździ z ogromnym potencjałem oraz bogatą fauną i florą!! :D :D :D

Gwoździk
18-09-2008, 21:14
nie nooo!! pisanie takich dzienników powinno być zabronione!! o mały włos ofiarą twego dziennika padłyby dwa niewinne stworzenia zdane na łaskę i niełaskę ich matki pochłoniętej historią Gwoździkowej :D :D :D ...


... sorry, następny post napiszę w takim razie dopiero aż maluchy staną na nogi.... czyli już niedługo , czego Tobie i sobie życzę :D

dandi3
19-09-2008, 09:27
melduję się w dzienniku - będę podczytywać bo to fajne co robisz... ja też chcę staw 8)

dandi3
19-09-2008, 09:39
jestem dopiero w środzie 21 maja 2008 o godzinie 21:49 a juz zrobiłem sobie kawę, odsunałem dokumenty na bok i czytam z wypiekami, Sharon powiadasz... hmmmmm moja przypomina Amy Winehouse, na szczęście z pierwszej płyty :)

Gwoździk
19-09-2008, 11:40
........ Sharon powiadasz... hmmmmm moja przypomina Amy Winehouse, na szczęście z pierwszej płyty :)

Dzięki dandi3,
w wolnej chwili wpadnę z rewizytą aby poczytać o Twej Amy.
P.S. Mam nadzieję , że chociaż brunetka to tak samo miła jak Sharon :D :D :D

Jasia
22-09-2008, 10:35
...nigdy nie zgadniecie kto obsługiwał wtedy kosiarkę :D :D :D
Benek? :D

czy

Bobik? :D

Gwoździk
22-09-2008, 16:25
...nigdy nie zgadniecie kto obsługiwał wtedy kosiarkę :D :D :D
Benek? :D

czy

Bobik? :D

Ten pierwszy ciągle chla i dalej się nie podniósł, a co dopiero obsługa kosiarki :D
Ten drugi to sie nadaje ... ale sam pod kosiarkę. :D

Kosiarka była obsługiwana przez osobę, która sama wcześniej gunnerę posadziła .....czyli moją żonkę :(
Dobrze, że to nie ja bo uhuhu :evil:

Jasia
23-09-2008, 08:19
czyli zgadłeś - nie zgadłam! :wink: :D

Piątka
01-10-2008, 09:35
Cieszę się, że tu trafiłam,
z miejsca polubiłam Wasze Gwoździkowo,
piękny zakątek,
będę kibicować, powodzenia

Gwoździk
01-10-2008, 14:11
Miło usłyszeć Piątka, znaczy przeczytać :D
Wpadaj częściej...znaczy się zaglądaj częściej :D

Piątka
08-10-2008, 18:13
parę dni minęło, zaglądam i widać, że płotu nie widać..?
te lofty z perkusją.. :wink:

aka-jonek
26-10-2008, 18:24
Z tym ogrodzeniem to coś faktycznie dziwnego, my niby nie przesądni, ale też czekamy na wiosnę, bo jakby co to wszyscy będą pamiętać tylko płot stawiany jesienią...
Fajną przestrzeń daje Gwoździkowa :D .
aka

Piątka
26-10-2008, 21:28
:D cieszę się szczerze, że żyjecie i wszystko ok..
co za czasy..kot na wódce leniai topi zamiast na myszy polować :wink:
a odkurzacz po wyjeździe teściowej to dopiero zagranie..i to za taaką cuud perkusję.. jak to mogą włości w glowach poprzewracać..
http://www.youtube.com/watch?v=VutMLnjXTY4
kibicuję, kibicuję :D

braza
27-10-2008, 08:26
Trochę późno, ale w kwestii przestawiania słupków ogrodzeniowych polecam szeroką i wyczerpującą instrukcję przeprowadzenia tychże działań w "Dzikim Białku" Joanny Chmielewskiej!!!

P.S. Jak już moje "Uroczysko" ruszy to zapraszam do współpracy w kwestii zabezpieczenia dźwiękowego działań!!!! Z nieba mi spadasz, szczegóły w komentarzach, bo za dużo tego do opisywania ... :oops: :D

Dzień dobry :D

Gwoździk
27-10-2008, 08:39
Dobry dzień!


P.S. Jak już moje "Uroczysko" ruszy to zapraszam do współpracy w kwestii zabezpieczenia dźwiękowego działań!!!! Z nieba mi spadasz, szczegóły w komentarzach, bo za dużo tego do opisywania ... :oops: :D


Czyżbyś poszukiwała muzyków do kapeli ??? Bardzo jestem ciekawy tych szczegółów w komentarzach (tylko nie wiem czy w moich czy w Twoich więc piszę w obu)
Daj chociaż mały "cynk" o co chodzi, bo już przebieram nogami a za 2 godziny nie będzie mnie w sieci na kolejne 3 dni.

Jasia
27-10-2008, 10:42
nie ma jak Rodzinka, co nie? :lol: :wink:

a Czerwona Ślicznotka faktycznie przecudnej urody jest! :D

Gwoździk
27-10-2008, 11:09
nie ma jak Rodzinka, co nie? :lol: :wink:
Nawet w snach nie przypuszczałem, że sprawią mi taką frajdę w takim wieku :D :D :D

a Czerwona Ślicznotka faktycznie przecudnej urody jest!:D
może i przecudnej.... ale niestety nie raz jej się solidnie oberwie :D :D :D

Jasia
27-10-2008, 11:39
nie ma jak Rodzinka, co nie? :lol: :wink:
Nawet w snach nie przypuszczałem, że sprawią mi taką frajdę w takim wieku :D :D :D
rozumiem, że Teściowie to już nie Rodzinka? :lol:



a Czerwona Ślicznotka faktycznie przecudnej urody jest!:D
może i przecudnej.... ale niestety nie raz jej się solidnie oberwie :D :D :D
no cóż, taki już jej los :roll: :wink:

Gwoździk
27-10-2008, 11:45
Teściowie napracowali się fizycznie przez 3 dni. I jak ich znam to jeszcze nie raz przyjadą pomóc. Gdybym miał komuś zapłacić za to co zrobili i jeszcze będą robić to byłaby nowa ślicznotka - więc są też rodzinką przez duże R. :D

Piątka
27-10-2008, 11:53
a ja odkryłam, że cos pokręciłam.. :oops:

Jasia
27-10-2008, 12:01
Teściowie napracowali się fizycznie przez 3 dni. I jak ich znam to jeszcze nie raz przyjadą pomóc. Gdybym miał komuś zapłacić za to co zrobili i jeszcze będą robić to byłaby nowa ślicznotka - więc są też rodzinką przez duże R. :D
no ja właśnie o tym! :D

braza
27-10-2008, 12:23
Chyba się już dogadaliśmy, co :roll:

Pozdrowienia dla Goździkowej :D

aka-jonek
27-10-2008, 17:54
Myślałam, że sobie żartujesz z tą kapelą, ale jak zerknęłam przed chwilą do Ciebie to szczęka mi opadła :o. Piękna czerwona zabawka !!! Dobrze mieć pasje, a ten odkurzacz to po to, żeby mieć więcej czasu, chociaż gdyby nie odległość i praca zawodowa to chętniebym pograbiła te liście. U mnie narazie łyso...
Tylko nie zapomnij o pisaniu, bo Gwoździkowa na to zasługuje :wink: .
pozdrawiam
aka

Gwoździk
29-10-2008, 20:36
Chyba się już dogadaliśmy, co :roll:

Oczywiście, że tak. Ja walę w bębny, Goście Uroczyska tańczą taniec Zombi, a koniki kłusują w rytm tanga i czaczy :D
Tylko Agduś musi dopisać co nieco do scenariusza. :wink:

Piątka
29-10-2008, 20:48
:D biegnę spytać..a czemu chce 5 letniej skody?
pozdrawiam

Gwoździk
29-10-2008, 20:54
bo 5=4 i gdy odejmiesz od stron równania 3 to wyjdzie , że 2=1 , a to znaczy , że jak nawet kupi 5-letnią, to i tak będzie jak nowa :D
Podejście typowo matematyczne! :D

aka-jonek
31-10-2008, 07:57
Ja trzy grosze wtrącę do dmuchania - bo u nas wczoraj halny od Tatr też nieźle dmuchał, więc jeśli dotarł i do Warszawy i pomógł chińskiej maszynie to efekty naprawdę muszą być...
aka

Gwoździk
31-10-2008, 08:08
Dotarł, może nie halny, ale nachalny do tego stopnia, że ja wydmuchiwałem liście w jedną a on w drugą stronę. W ten sposób po godzinie zmusił mnie do wzięcia się za tradycyjne grabki teściowej :D

Piątka
31-10-2008, 09:26
dobrego dnia dla Gwoździków :)

ja też liści mam niczym dywan najgrubszy..ale tam..narazie nie grabie i nie zamiatam itp..
a wiesz, nie wiedziałam, że nie mozna sie grodzić na jesieni, bo myślałam o zabezpieczeniu budowy i terenu na zimę :(

pozdrawiamy :D

Gwoździk
31-10-2008, 10:43
Zabezpieczenie działki i budowy to nie jest grodzenie tylko zabezpieczenie, więc śmiało. Chodzi tu raczej o definitywne stawianie docelowego ogrodzenia na lata. Tak to rozumuję. Na mojej wsi trzymają się tego porzekadła (zabobonu), to i ja równam do nich. Zresztą, sporo ludzi z FM żałowało, że przeczytało o tym przesądzie w jakimś wątku sprzed 2 miesięcy. Ja z żonką niestety też :( . Ale co się odwlecze to nie uciecze. Siatka będzie na wiosnę. :D
Pozdrówka również.

braza
02-11-2008, 13:28
Przylazłam się przywitać i pzodrówka dla Goździkowej zostawić :D :D

Gwoździk
02-11-2008, 18:02
Witam Andromedę Amandę Sybillę von Braza :D
Sorry, że dopiero po kilku godzinach, ale jakoś to nadrobię w Twoich komentarzach (albo pracą na znalezionym wreszcie przez Ciebie siedlisku :D )

braza
02-11-2008, 20:00
Pięknie się do mnie zwróciłeś więc oczywiście wybaczam te kilka godzin :wink: :D
Rany julek, gdzie znajdę takie cudo :o Jakbyś miał jaki dworek na zbyciu, to informuj natychmiast!!!!!

Gwoździk
02-11-2008, 20:58
Rany julek, gdzie znajdę takie cudo :o Jakbyś miał jaki dworek na zbyciu, to informuj natychmiast!!!!!

Życzenie Andromedy Amandy Sybilli von Braza jest dla jej "uroczyskowego" pracownika, zwykłego bębniarza, prostym rozkazem:

http://www.domiporta.pl/details,192,106578147.asp
http://www.domiporta.pl/details,30810,105950146.asp
http://www.domiporta.pl/details,30810,106546023.asp
http://www.domiporta.pl/details,192,106347142.asp

http://allegro.pl/item470696213_gospodarstwo_rolne_20ha_dom_chlewnia _maszyny.html
http://allegro.pl/item472448074_gospodarstwo_rolne_siedlisko.html
http://allegro.pl/item471644841_sprzedam_gospodarstwo.html
http://allegro.pl/item465506551_gospodarstwo_rolne_tanio.html
http://allegro.pl/item463188321_gospodarstwo_dzialka_2_ha_w_ladnej_o kolicy.html
http://allegro.pl/item472448074_gospodarstwo_rolne_siedlisko.html
http://allegro.pl/item464667283_dzialka_z_budynkami_siedlisko.html
http://allegro.pl/item467633485_stawy_siedlisko_sprzedam_pilnie_tani o.html

... i będę dalej szukał Szefowo!!! :D
PS. To właściwie Żonka Bębniarza znalazła te strony. Cały czas Ci kibicuje. :D
Mi chyba też. :D :D :D

Piątka
02-11-2008, 21:49
dobry wieczór

jesteście niesamowici :D
już teraz się Braza nie wymiga :wink:

Gwoździk
02-11-2008, 21:58
Cześć Piątka!
...... a może Braza nie zauważy naszych postów ???
Jak obstawiasz?

Piątka
02-11-2008, 22:00
:D kopia do Niej..

Gwoździk
02-11-2008, 22:08
Zrobione, już teraz nie ma wyjścia :D

braza
02-11-2008, 22:18
Spoko, zauważyłabym i bez kopii :D

Dzięki potężne o Wielcy Gwoździkowie!!!!!!!! :D :D :D

braza
03-11-2008, 08:14
Ranu boskie, pokaż te jałowce!!!!!! Ja kocham jałowce, uwielbiam jałowce!!!!!

Depsia ma u siebie cudne, cudniste i mnóstwo wiele różnych!!!!!

P.S. Dzisiaj też robisz dmuchanko :roll:

Piątka
03-11-2008, 13:56
znalazłam inspiracje dla muzyków :D
http://images29.fotosik.pl/290/dfc8840a7ca522bam.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dfc8840a7ca522ba)

http://images38.fotosik.pl/26/d504bffb26bc1a47m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d504bffb26bc1a47)

Piątka
03-11-2008, 14:16
i jeszcze:
http://images47.fotosik.pl/26/cdd3c5806cac78bcm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cdd3c5806cac78bc)

Gwoździk
03-11-2008, 15:28
Pikne dzięki Piątka,
masz 80 % zniżki na imprezy rodzinne

braza
03-11-2008, 15:53
Łoł!!!!! Ale studia!!!!

Ja też coś dorzucę
http://www.trstudio.com/galery/best/d_10.jpg

Przepraszam, ze takie wielkie, jeśli chcesz to wywalę!

Gwoździk
03-11-2008, 16:35
ja Ci zaraz wywalę!!! To miód dla moich oczu !!! :o :o :o
Dzięki von Braza !

Ja z żonką też Ci coś znajdę. Już Ty wiesz co. :wink:

Piątka
03-11-2008, 22:49
czuję się zaszczycona..bardzo dziękuję za zniżkę :wink:
jaki nowy image, i tyle się dziś napracowaliście.. :D

ps. gratuluję podwyżki.. :D dobrze, że gdzieś doceniają człowieka :wink:

Piątka
03-11-2008, 22:58
dobranoc :)
http://images29.fotosik.pl/291/37c37e8242ce01d6m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=37c37e8242ce01d6)

DPS
04-11-2008, 08:13
PS. Po robocie wypiliśmy z teściem za to, co by "słupki dobrze stały" :D :D :D
Filipek też nie omieszkał machnąć jednego
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/25%20pazdziernik/oblewanie.jpg


Tak strasznie się smiałam, że się oplułam, popłakałam i osmarkałam. :lol:
Filipek na pewno byłby doskonałą parą dla mojej Nefer (burek, ale wygląda jak czysty syjam, tylko ogon nie jest puszysty). :D

Mojny się popłakał, bo się śmiał ze mnie, płaczącej i smarkającej ze śmiechu. :lol:

braza
04-11-2008, 08:20
To Filipek sam ... te pół butelki ... :o Ło matko, ale ma pałera :o Ja już bym nieżyła :-?

Dzień doberek :D

Gwoździk
04-11-2008, 09:20
Hi !


To Filipek sam ... te pół butelki ... :o Ło matko, ale ma pałera :o Ja już bym nieżyła :-?


... ma zdrowie (odpukać )... chociaż jak widać na zdjęciu to już nieźle go ścieło. Potem waliło gorzałą całą noc (bo śpi oczywiście w łóżku Gwoździkowych )
:D


Filipek na pewno byłby doskonałą parą dla mojej Nefer (burek, ale wygląda jak czysty syjam, tylko ogon nie jest puszysty). :D

Nie wiem czy dałby radę bo na nasze ma już z 80 lat. Chyba, że tylko spacery wchodzą w grę :D

braza
04-11-2008, 11:44
Gwoździk, no qurna, trudno Cię teraz znaleźć :D

Dawaj te jałowce!!! Bo z pasją coś zrobię....

Gwoździk
04-11-2008, 11:46
... a przejrzała siedliska ???

Gwoździk
04-11-2008, 11:53
....jałowce stoją jeszcze na balkonie, bo nastąpiła zmiana terminu ich uroczyskowego , tfu uroczystego wkopania. Ale zdjęcie ci zrobię na balkonie, tzn. nie Tobie tylko im. I pokażę.

braza
04-11-2008, 12:15
Przejrzałam wszystko!!! Nadal siedzę i przeglądam!!!! Znalazłam trzy ciekawe propozycje - dopiero trzy. W związku z dwoma już mam sprecyzowane plany. Ja się nie obcyndalam!!!!!

Pozdrówka dla Pani Gwoździkowej :D

Piątka
04-11-2008, 12:37
Mr. Jar wyjechał zarabiać za ocean. W kapeli zastąpił go Gwoździk.
Umiejętności te same, bo to klon Mr.Jara. Oczywiście też jest biały.

szystko fajnie , tylko z kim my teraz na forum gadamy :roll: ? Z juniorem :D czy z Panią Gwoździkowa..?

dobrego dnia :D

Jasia
04-11-2008, 12:42
cześć Gwoździku! :D

...


no to cześć! :wink:

DPS
04-11-2008, 12:50
Rany, a jak Ty zmiany nicku dokonałeś? :o
Admin Ci pozwolił? :o
Do tej pory różni tak chcieli, ale musieli najwyżej nowy profil zakładać. :roll:
No, no - gratulacje, dokonałeś niemożliwego! :o :D

Gwoździk
04-11-2008, 13:33
Rany, a jak Ty zmiany nicku dokonałeś? :o
Admin Ci pozwolił? :o
Do tej pory różni tak chcieli, ale musieli najwyżej nowy profil zakładać. :roll:
No, no - gratulacje, dokonałeś niemożliwego! :o :D

... osobowość moja droga, osobowość....:D :D :D ...... i dobra wola Redakcji.



szystko fajnie , tylko z kim my teraz na forum gadamy :roll: ? Z juniorem :D czy z Panią Gwoździkowa..?
:D

cały czas z tym samym bębniarzem. Młody Gwoździk nie śledzi FM (chyba że radio), a Pani Gwoździkowa śledzi i owszem nawet bardzo intensywnie (patrz komentarze Brazy), , ale nie pisuje.

Gwoździk
04-11-2008, 13:47
Ponieważ tak mi się z Wami wszystkimi tu fajnie gada, to sprzedam Wam informację dnia. Zakreślcie dziś następujące liczby w lotto :1, 3, 5, 9, 26 i 27. To będzie murowana szóstka!!
PS. Pomyślałem, że starczy dla każdego z nas. Nie chcę zwariować, zgarniając 25 baniek!

DPS
04-11-2008, 16:13
Kurna, u nas we wsi kolektury nie ma! :evil:
I co ja teraz zrobię? :(
Już wiem - dawaj, podzielimy się kosztami nadania po połowie, potem wygrana tak samo, dobra? :D

Gwoździk
04-11-2008, 17:10
Filipek na pewno byłby doskonałą parą dla mojej Nefer (burek, ale wygląda jak czysty syjam, tylko ogon nie jest puszysty). :D
:lol:

Jak powiedziałem Filipkowi o Nefer to zwariował ze szczęścia. Ostatnio miał koleżankę z 11 lat temu (biedak) :D
Jeszcze mu nic nie obiecałem a już się zaczął się szykować do drogi:

najpierw się uczesał
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/1.jpg

potem była pielęgnacja nóżek

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/7.jpg

potem manicure
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/5.jpg

...i pedicure
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/6.jpg

A byłbym zapomniał... prosił abym wysłał do Neferci zdjęcie jego rozanielonej mordki....
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/4.jpg

.... oraz mięśnia piwnego
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/3.jpg

Gwoździk
04-11-2008, 17:13
Kurna, u nas we wsi kolektury nie ma! :evil:
I co ja teraz zrobię? :(
Już wiem - dawaj, podzielimy się kosztami nadania po połowie, potem wygrana tak samo, dobra? :D

....a może być tak ?- koszty nadania po połowie a z wygranej jedna Piątka dla Cię ??? :D

Gwoździk
04-11-2008, 17:16
cześć Gwoździku! :D

...


no to cześć! :wink:


Cześć Jasia,
lepiej późno niż wcale :( :D

Gwoździk
04-11-2008, 17:22
GwoździkDawaj te jałowce!!! Bo z pasją coś zrobię....

Obiecałem to wklejam, chociaż jeszcze stoją na balkonie
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/jaowiec1.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/jaowiec2.jpg

20 zł to mniej niż dzisiaj wydałem na lotka. :D
O kurde, Gwoździkowa przeczyta :(

Ale już dzisiaj po 21 mi wybaczy jak padną wiadome liczby :D Zawsze byłem optymistą.

mayland
04-11-2008, 17:49
Podoba mi się Gwoździk. Pasuje do Ciebie bardziej niż poprzedni nick :lol:

braza
04-11-2008, 17:55
A niech nie padną te Twoje liczby, to wiesz co .... :evil: Podwyżkę to przez dziurkę od klucza zobaczysz...

mayland
04-11-2008, 17:58
Yyyyy z tego co wiem, to mają paść nasze liczby :oops: Podobno do Meksyku mamy jechać :roll: :oops: :wink: :lol: :lol:

Gwoździk
04-11-2008, 18:20
A niech nie padną te Twoje liczby, to wiesz co .... :evil: Podwyżkę to przez dziurkę od klucza zobaczysz...

Nie strasz Szefowo bo wyjadę za ocean jak Mr.Jar. :D
Podwyżka musi byc taka jak dla wszystkich klonów.

Gwoździk
04-11-2008, 18:21
Yyyyy z tego co wiem, to mają paść nasze liczby :oops: Podobno do Meksyku mamy jechać :roll: :oops: :wink: :lol: :lol:

Pojedziesz i Ty i ja .
Tylko Ty za rok. :D

braza
04-11-2008, 18:35
Ja to się do Peru wybieram, to proponuję już rezerwować samolot ...

Na tyvh zdjęciach niewiele widać tych jałowców, ale z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że i taksą siczne...bo ja bezkompromisowa jestem względem jałowców :D Ty się Gwoździku do Depsi uśmiechnij, żeby Ci swoje jałowce pokazała!!!!

P.S. Gdzie tam wyjedziesz :o Taż tam takich scenariuszy nie piszą :D :wink:

Piątka
04-11-2008, 19:03
za to piszą dłuuuuuuugie telenowele :D
a za dwa lata do Indii..tam kinematorafia pełnśą parą stoi..

Gwoździk
04-11-2008, 19:06
Jak zajeżdżam na siedlisko Gwoździkowej i otwieram jej "przestrzenne" drzwi to zawsze mówię " Qrwa, ale Meksyk!!!" .
Więc daleko nie wyjadę. Te 35 km od blokowiska. :D
Ale jak tylko odbiorę te 10 baniek to Meksyk odwalę na cacy.
PS. 10 baniek bo:
10 - Gwoździk z Gwoździkową
2 - von Braza - dostałaby więcej, ale tej dziurki jej nie wybaczę... tzn. dziurki od klucza :D
8 - Depeesia - ostatecznie kupiła wirtualnie kupon na spółę
5 -Piątka - no bo piątka, a poza tym jej synek gra w moim zespole
RAZEM 25 - pasuje ?

Piątka
04-11-2008, 19:20
http://g.infor.pl/p/_wspolne/pliki/14000/14991.jpg

Piątka
04-11-2008, 19:29
tak na wszelki wypadek przed tym lotto Neospasminę Ci przyniosłam:

http://wizaz.pl/forum/customavatars/avatar24160_1.gif

w razie czego, pamiętaj, że:

pieniądz już masz, a tą Szóstką to pewnikiem Pani Gwoździkowa jest !

Gwoździk
04-11-2008, 19:34
ja tu widzę, że już niektórzy spakowani :o

... a moje liczby zakreślili ? Czy tylko na Gwoździka liczą ???

Gwoździk
04-11-2008, 19:36
w razie czego, pamiętaj, że:

pieniądz już masz, a tą Szóstką to pewnikiem Pani Gwoździkowa jest !

Mądra Babka jesteś !!!
dostaniesz 10 baniek :D

Piątka
04-11-2008, 19:37
to nie jest mój bagaż..tylko Twoja walizka pieniędzy.. :lol:

Gwoździk
04-11-2008, 19:39
nieważne co wkleiłaś, ważne co napisałaś - Mądra Babka jesteś!!!

Już nie oglądam losowania !

Piątka
04-11-2008, 19:44
Już nie oglądam losowania !
no wiesz co, nie możesz tak zmieniać szybko zdania..
tylko nie podrzyj kuponu przed czasem..

Gwoździk
04-11-2008, 19:50
...nigdy niczego nie podarłem (poza gaciami).
Zawsze byłem optymistą. Czekam na wyniki...

DPS
04-11-2008, 20:38
Kurczę, już mi chcesz obciąć z mojej doli? :o
No i co ja mam zrobić? :-?
I w ogóle to nie mogę chyba za często do Ciebie przychodzić, bo siedzę i kwiczę radośnie i chrumkam i wszelkie inne odgłosy rżąco- pociągające nosem wydaję bardzo głośno.
Rodzina na mnie dziwnie patrzy.
Zrozumieli, jak pokazałam im zdjęcia Filipka. :lol:
Mięsień piwny - boski!
Nefcia arystokratka, tylko "na prosto" do zdjęcia siada, jak każda kobieta nie pozwala się fotografować, dopóki nie jest gotowa. :lol:
Spróbuję potem u siebie ją wkleić - jak Hrabia Net pozwoli.... :-?

braza
04-11-2008, 20:57
Dlaczego w morde jeża ja dostałam najmniej :o :evil: To tak się szefową traktuje???????

Ja Ci nie dam walizkai, ja Ci dam to

http://kartki.onet.pl/_i/d/rakieta.gif

i wiej na Księżyc, bo w Meksyku (Gwoździkowym) to Cię znajdę!!!!!! :evil:

Gwoździk
04-11-2008, 22:13
Szefowa..... no nie denerwuj się. Piszę z Księżyca, dlatego i tekst i zdjęcia mniejsze bo cały czas podskakuję ....
Ja zwykły wyrobnik jestem, mózg mam mały, pałkami tylko umiem walić w bębny. :( :( :(
Jak każdy podwładny myślałem, że mogę "podskoczyć" Szefowej .... tylko termin zły wybrałem .... bo moje numerki będą za miesiąc.

W ramach przeprosin przesyłam Ci Szefowo zdjęcia koników, które spotkałem na Księżycu :
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/30%20pazdziernik/konie-1.jpg


a tego specjalnie dla Ciebie sprowadzę na ziemię
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/30%20pazdziernik/kobrazy-1.jpg
.....

..... tylko przyślij rakietę powrotną .....proszę
Gwoździk/Wapniak/ jak tylko chcesz...

braza
04-11-2008, 22:22
Pudło!!!! Ja lubię gniade i skarogniade!!! Siedź tam jeszcze :-?

Masz numery??? To dawaj, ino migiem!!!!

Gwoździk
04-11-2008, 22:33
halo.... jak mnie słyszysz???? ...

kurde nic tu na Księżycu nie słychać ......


... a chciałem Szefowej powiedzieć, że gniade właśnie się klonują ....

... no szkoda, że nie słyszy ....


halo tu braza... (kurde, nawet na Księżycu myślę o Szefowej) ...
halo tu baza .... jak mnie słyszysz?

braza
04-11-2008, 22:37
Procedur nie znasz :D Się mówi "Houston! We've got a problem".

Dobra, poczekaj aż się sklonują, a tu masz rakietę
http://republika.pl/blog_qc_3960086/5239684/tr/136.jpg

Zauważyłeś, że standard podróży się podwyższył??? To przez te gniade :wink:

DPS
05-11-2008, 07:05
Uuuu, Brazunia, to z Ciebie bardzo sroga szefowa jest. :-?
Ładnie to tak - ludzi na Księżyc? :o
Chyba związki zawodowe założę, zależne (ode mnie 8) ) i samorządne (sama będem rządzić). :P
Będem bronić pracowników przed złym traktowaniem. :lol:
Nie dam się na Księżyc wystrzelić. :lol:

Jasia
05-11-2008, 07:32
Ponieważ tak mi się z Wami wszystkimi tu fajnie gada, to sprzedam Wam informację dnia. Zakreślcie dziś następujące liczby w lotto :1, 3, 5, 9, 26 i 27. To będzie murowana szóstka!!
PS. Pomyślałem, że starczy dla każdego z nas. Nie chcę zwariować, zgarniając 25 baniek!
cholipka, dobrze, że Ci się daty pomyliły, bo mnie tu wczoraj nie było :lol:

a mnie jak by kto chciał na Księżyc wysłać to ja się proszę! przecież nawet te 25 baniek by nie starczyło, żeby dolecieć :roll:

Gwoździk, ale czy to aby warto?!
opowiadaj jak było?! :)

mayland
05-11-2008, 07:33
No ii pominęli mnie przy podziale kasy :cry:

Piątka
05-11-2008, 07:43
Mayland..tu sie wszystko jeszcze może wydarzyć..
niektórzy nieźle latają..Gwoździk czy to lot samotny? tak sie dałeś wysłać :o

a to lotto to ponoć za miesięc..

Gwoździk
05-11-2008, 07:48
Chyba zostanę na tym Księżycu .... Jestem aktualnie w dołku... tzn, w kraterze
( razem z McCainem). Opisałem to u Brazy w komentarzach.
Dobrze, że Szefowa laptop pozwoliła wziąć bo zwykła poczta by szła tak z 20 lat :D

Piątka
05-11-2008, 10:53
mam taką scenę muzyczną? nad Wasz staw..
http://michelyndart.com/my_image/orchidL2404_800x565.jpg

braza
05-11-2008, 11:03
Ja widzę Bębniarzu, że Tobie się tam na tym Księżycu bardzo spodobało :-? Ty mnie tu wracaj natentychmiast i bierz się do oprawy muzycznej ....
No nie, wszystkiego muszę pilnować ... co za ludzie ... jeszcze mnie związkami jakimiś straszą :-? Tiiaaa, ja Ci Depsia taki związek założę, że .....

Piąteczko, Ty jedyna wywiązujesz się z obowiązków, premia na koniec miesiąca będzie, jak nic!!!!!

DPS
05-11-2008, 11:25
No tak. Już została pracodawcą - krwiopijcą. :-?
Czy Ty zamierzasz straszyć pracowników, żeby dobrze straszyli gości? :P

braza
05-11-2008, 11:28
Wystraszony pracownik wie, jakie to uczucie i tym lepiej będzie gości straszył!!! :D

Nowe prawo pracy uknułam :wink:

Piątka
05-11-2008, 11:33
Wystraszony pracownik wie, jakie to uczucie i tym lepiej będzie gości straszył!!

Braza to prawo pracy to perełka :D Dyrektorka jesteś pełna bębna.. :D

braza
05-11-2008, 11:34
Ja to nie wiem, czy mi ten bęben pasuje, ale .... no qurna, talenta ukryte wychodzą :D :D

aka-jonek
05-11-2008, 16:03
Chwilę mnie nie było, bo jakoś różnych obowiąków coraz więcej i co zastaję :o - kolega Mr Jar przeobraził się w Gwoździka, nawet emblemat inny... . Muszę się oswoić z tym faktem . Dobrze, że chociaż Pół dziennik został :).
aka

Gwoździk
05-11-2008, 16:24
Chwilę mnie nie było, bo jakoś różnych obowiąków coraz więcej i co zastaję :o - kolega Mr Jar przeobraził się w Gwoździka, nawet emblemat inny... . Muszę się oswoić z tym faktem . Dobrze, że chociaż Pół dziennik został :).
aka
Witaj znowu aka
Oj co tu się dzieje.... :D
Braza wysłała mnie na Księżyc, Filipek się zakochał ...
Over

aka-jonek
05-11-2008, 19:57
Właśnie próbuję się w tym odnaleźć :wink:.
aka

Gwoździk
05-11-2008, 20:21
Czekałem na propozycję powrotnego transportu z Księżyca..... i się nie doczekałem.

Nie zawiodła mnie moja kochana Pani Gwoździkowa.
Wysłała mi swoją, osobistą rakietę....

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/30%20pazdziernik/rakietakopia.jpg

.... i jestem znowu z Wami. :D

PS. Podział 40 baniek przedstawię później .... na razie nacieszę się Gwoździkową. :D

DPS
06-11-2008, 07:35
Rakieta zawodowa, nie ma co. :D
Dzień dobry i pozdrowienia dla Filipka od Nefci i od nas - idolem naszym w końcu jest! :lol:

Gwoździk
06-11-2008, 07:45
Cześć Depsia,

dobrze, że się odzywasz ... bo Szefowa to chyba nadal obrażona :D
PS. Filipek pozdrowienia śle u Ciebie :D

Jasia
06-11-2008, 08:24
łelkom bak Gwoździk! :D

DPS
06-11-2008, 20:27
Nefcia dzisiaj wije się u moich nóg: "Proszę, proszę, Filipka chcę, Filipka kocham, Filipka wybieram, miiiiiaaaauuuu... Pliiiiisssss.... Miiiiaaaauuuuu"

http://images50.fotosik.pl/27/0cb7b3114bb3a1a6.jpg (www.fotosik.pl)

No i pozdrówka gorące przesyła. :D

braza
06-11-2008, 20:35
Ej Gwoździczku, Ty jeszcze nie wiesz, jak wygląda obrażona szefowa i nie chciej się dowiedzieć!! A rakietę wysłałm, jeno po drodze jakoweś śmieci sprzątała no i nie zdążyła.

Gwoździk
06-11-2008, 21:01
Ej Gwoździczku, Ty jeszcze nie wiesz, jak wygląda obrażona szefowa i nie chciej się dowiedzieć!! A rakietę wysłałm, jeno po drodze jakoweś śmieci sprzątała no i nie zdążyła.

OK, masz 20 baniek z wygranej Szefowa (czyli połowa - nieźle co ? nie chcę znowu być wysłany na Księżyc.... tym bardziej, że ten z turbanem tam został) :D . Sprawdzę losowanie jutro bo będzie o czym pomarzyć przez noc. :D

Gwoździk
06-11-2008, 21:13
Nefcia dzisiaj wije się u moich nóg: "Proszę, proszę, Filipka chcę, Filipka kocham, Filipka wybieram, miiiiiaaaauuuu... Pliiiiisssss.... Miiiiaaaauuuuu"

http://images50.fotosik.pl/27/0cb7b3114bb3a1a6.jpg (www.fotosik.pl)

No i pozdrówka gorące przesyła. :D

Pokazałem zdjęcie Nefci Filipkowi....
....Gdy wyjąłem aparat od razu zaczął się migdalić do obiektywu... ale skąd on do cholery wiedział, że zamierzam te zdjęcia wkleić dla Nefci ???????

Takie cyrki wywijał:
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/marzenia.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/marzenia2.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/wywrotka.jpg
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/mioc.jpg

... potem się wyluzował ...
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/pijak.jpg

........... i "odjechał"
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/kot/kednooki.jpg

Teraz śpi. Nawalony albo zakochany. Obstawiam jedno i drugie. :D

braza
06-11-2008, 22:27
Koncepcje modernizacji hali Gwoździkowej mam różne ... ale jedno jest pewne
Tak na wiosnę będzie wyglądało Gwoździkowe WC
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/30%20pazdziernik/wc.jpg

Górą będziesz tam wchodził, jak na "Mission impassible" :roll:

Względem Filipka też obstawiam jedno i drugie 8)

Piątka
06-11-2008, 22:44
a nie kanałami?

braza
06-11-2008, 23:00
a nie kanałami?

No też wchodzą w grę, faktycznie!

DPS
07-11-2008, 06:40
No nie mogę z tego Filipka, jak on to robi, że taki artysta w obiektywie, to ja nie wiem!!! :lol:

Moja lejdi Nefer to nie ma najmniejszego zamiaru pozować do fotek inaczej jak elegancko upozowana, koniecznie z buzią w ciup i łapkami w małdrzyk. :lol:

Kibelek jakby nieco ciasny, ale jak lubisz, to na zdrowie! :lol:

A Pani Gwoździkowa to Ci pozwoli na taki?
Będziesz walił w bębny za każdym razem, jak coś się uda zrobić? :lol:

braza
07-11-2008, 07:03
Kibelek jakby nieco ciasny, ale jak lubisz, to na zdrowie! :lol: ....

....Będziesz walił w bębny za każdym razem, jak coś się uda zrobić? :lol:

Obwieści Urbi et orbi :D :D

Cześć :D

Piątka
07-11-2008, 07:15
cześć,
przepraszam, że tak tego, proszę o wybaczenie :lol:
ale mam prezent z nowinek techn.:
muzyka w toalecie z iPoda:
http://www.geektoys.pl/foto/1049.jpg
http://www.geektoys.pl/foto/1049.jpg

Gwoździk
07-11-2008, 07:48
Cześć Wam !
Zaskoczyłyście mnie tą poranną wizytą. Nawet nie zdążyłem "pograć" :D :D :D

Piątka
07-11-2008, 08:09
:D no właśnie,
jak to u mnie mawiają : Nawet TAM nie mam spokoju!!! :wink:

braza
07-11-2008, 08:27
Tylko bez stresu ... to niezdrowe ... nie będziemy podglądać ani podsłuchiwać :wink:

Piątka
08-11-2008, 22:21
:D :D :D dobry wieczór pp.Gwoździkom :D
witam sie tylko :D zmachałam się dzisiaj..ale mnie to tylko ptaki śpiewały..
nie bardzo wiem co pisać poza zachwytami nad Ślicznotką i tęsknotą mą za muzyką..czym byłoby bez niej zycie..

ja nie będę miała, więc do Ciebie wysyłam do kompletu ppokój muzyczny:
http://images47.fotosik.pl/28/bea7dcfaa6d67678m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bea7dcfaa6d67678)

Gwoździk
08-11-2008, 22:28
Piąteczka Piąteczka

... ale masz to czego My nie mamy ...

Może "fifty fifty" ??? My mieszkamy u Ciebie przez rok .... a Wy ....gracie na perkusji przez rok ? :D :D :D

Mi pasuje. :D

Piątka
08-11-2008, 22:39
pomysł super..może się jakoś pomieścimy..
ale kiedy ja nie umiem grać ja bym tylko tę Ślicznotkę na honorowym miejsc postawiła i patrzyła i patrzyła jak Wy gracie :D
ale mądzyć się potrafię.. :)
..dzieci tylko ciut zdolne, starszy piano, gitara ( i zarzucił po dwóch latach fagot, z powodu teorii muzyki :( kochałam to jego ryczenie :) )zespól chce zakładać :wink: pilnuje mnie cobym do tyłu z muzą nie była..

dobranocki

Gwoździk
08-11-2008, 22:44
pomysł super..może się jakoś pomieścimy..


...no to jesteśmy dogadani ... :D :D :D
Dobranoc!

DPS
09-11-2008, 08:09
Dzień dobry!
To gdzie Wy tera pomieszkiwać będziecie?
Bo tak w ogóle to ja nie wiem, z jakich okolic nasza Piątka jest. :oops: :P

braza
09-11-2008, 22:41
Przylazłam. Ale wymądrzac się nie będę, bo Gwoździk to podsłuchiwacz jest :-?

Gwoździk
09-11-2008, 22:43
Jak Redakcja uwierzy to mnie zbanuje.... :(
Więc nie przesadzaj ...

braza
09-11-2008, 22:45
Jak Redakcja uwierzy to mnie zbanuje.... :(
Więc nie przesadzaj ...

No to mam na Ciebie haka :D Ty byc teraz very good :D

Gwoździk
09-11-2008, 22:48
nie boj !!! swój swojego nie zbanuje :D :D :D

braza
09-11-2008, 22:49
To ja się tak nie bawię :-?

Gwoździk
09-11-2008, 22:51
W sumie czy nie fajnie brzmi: Redaktor Gwoździk! :D

DPS
10-11-2008, 07:10
Ho, ho, jaki ambitny Bębniarz nam się trafił! :D
Zmieniasz miejsce pracy i idziesz z Uroczyska do redakcji? :o :-?
To kto u nas będzie walił w bęben? :roll:

Gwoździk
10-11-2008, 18:04
Cześć DePeSz-Mode,
(ksywkę Ci stworzyłem - mam nadzieję, że mile wspominasz tamte czasy na dyskotekach - z zespołem Depeche Mode :D . No ofkors, nie powiem kiedy to było , bo do kobiety przecie piszę ) :D

Oczywiście Wszystkim Znajomym Cześć również,

....co do Redaktora to taka niedzielna głupawka była, która Braza rozpoczęła, bo ja to niewinny zawsze jestem (Pani Gwoździkowa tak twierdzi, a ja się z tym zgadzam :D :D :D )

... bębniarzem Uroczyska byłem i będę, jak zawsze zainteresowany pograć dla innych. Na poparcie dodam, że dzisiaj przejeździłem pół łorsoł w poszukiwaniu następnego instrumentu do "Uroczysko Band"... i...

... i Junior-Gwoździk kupił sobie gitarę basową (wreszcie !!! bo zawracał nam gitarę co drugi dzień)
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/09%20LISTOPAD/09016-1.jpg

Teraz to już wszystkie instrumenta na Uroczysko są: keyboard, gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa i "Ślicznotka". Można robić imprezy.
Casting na grajków ogłaszam. Perkusja i jedna z gitar zajęta dla ogłaszającego. :D

Gwoździk
10-11-2008, 18:45
Casting na grajków ogłaszam. Perkusja i jedna z gitar zajęta dla ogłaszającego. :D

...przypominam, że mam na Gwoździkowej też coś do tańczenia
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/sprztanie039.jpg
:D :D :D

DPS
10-11-2008, 20:43
Ksywka całkiem przyjemna, a Gwożdzikowi - Juniorowi gratuluję zakupu. :D
Śliczny kolor i kształt, taka kobieca jest. :lol:
Mój Młody zaposiadywa gitarę klasyczną, a cały czas piszczy o akustyczną (tak jakby to jakaś różnica była :o ). :lol:
Siem nie dam. :wink:

Gwoździk
10-11-2008, 20:53
Mój Młody zaposiadywa gitarę klasyczną, a cały czas piszczy o akustyczną (tak jakby to jakaś różnica była :o ). :lol:
Siem nie dam. :wink:
...Różnica jest... akustyczna ma inne brzmienie, metalowe struny ... i bardziej nadaje się do grania rocka......
....daj Młodemu szansę.... niech się sprawdzi na akustyku .... :D

DPS
11-11-2008, 09:59
Aha... Tylko za ile... :-?
Może pomyslę coś wiosną, na jego osiemnastkę, wtedy może dostałby jakąś elektryczną, bo też męczy... :roll:

Dzień doberek i dziękuję za rejestrację u Kuronia! :D
Jeszcze pogadaj tam z nami, to już w ogóle będzie fajnie. :D

Pozdrowienia dla Pani Gwoździkowej. :wink:

Gwoździk
11-11-2008, 10:11
Pani Gwoździkowa dziękuje za pozdrowienia DePeSzko!
Jak będziesz miała kupować gitarę to daj znać. Mój Junior naprawdę obcykany w temacie (teoretycznie i praktycznie) ...to pomoże coś dobrać.
Spadam na Gwoździkową. Pokopać trzeba.
To na razie!

braza
11-11-2008, 15:43
Kop, może się do ropy dokopiesz :roll:

Wieczór Państwu :D

wiolasz
11-11-2008, 18:01
Dzień dobry, a może już dobry wieczór :lol:
podczytuję od jakiegoś czasu to teraz się ujawniam. Zazdroszczę stawu, pomostu i poczucia humoru :lol: :lol:
pozdrawiam
wiolasz

ps. rurki też mogłabym Gwoździkowej zazdroscić, mogłabym... :wink:

Gwoździk
11-11-2008, 18:03
Cześć wiolasz!!!
.."Buźkę" masz super .... mogłabyś ... :D :D :D
Pozdrawiam :D

wiolasz
11-11-2008, 18:09
:oops:

wiolasz
11-11-2008, 18:10
:oops:
pogadam ze swoim :P

DPS
11-11-2008, 20:16
A kupi się jakąkolwiek grającą normalną gitarę elktryczną w granicach 500 zł? :oops:

Gwoździk
11-11-2008, 20:37
Kupi się bez problemu ... Trzeba poczytać recenzje w internecie na temat danej gitary, radzę wybierać gitary bardziej znanych firm (Epiphone, Squier, za jakieś ok 500 zł się znajdą), a "super oferty" z allegro za 200 złotych mogą się rozsypać po 2 miesiącach ( struny będą 1 cm od progów - to się pograć nie da).
Warto poszukać gitary Dean Evo XM, są modele za mniej niż 500 zł, a z tego co słyszałem są warte zakupu. Dla przykładu ta:
http://www.allegro.pl/item470729423_dean_evo_xm_gitara_elektryczna_gplan et_b.html
Można także znaleźć jakąś używaną, ale trzeba ją najpierw zobaczyć na żywo, sprawdzić czy ma prosty gryf i czy klucze płynnie chodzą. Nie radzę zamawiać w ciemno.
PS. To co kupisz Synkowi nie będzie cudem, ale chyba nie o to chodzi .... :D
Na pewno ten prezent będzie pamiętał do końca życia.
Tak jak ja ...pamiętał będę "Ślicznotkę"...... (chociaż chińska jest)..... :D

Gwoździk
11-11-2008, 20:43
... a zapomniałem dodać, że musisz dokupić wzmacniacz np. VOX Pathfinder 15 (tak do grania w domu - około 250 zł). Zawsze można kupić tańszy, ale .....

PS. Muszę przyznać, że Junior-Gwoździk pierwszy raz zainteresował się tematem mojego postu .... większość danych pochodzi z jego wiedzy . :D

Piątka
11-11-2008, 20:44
dobry wieczór Sz.P.Gwoździkom :D
to i ja pokażę synową, ale zdj z telefonu:
http://images47.fotosik.pl/29/f563a6f6d26bfd08m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f563a6f6d26bfd08)
i mojego Orła cień :D :
http://images24.fotosik.pl/294/5607d46b7891f534m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5607d46b7891f534)

Gwoździk napisz lepiej co słychać w Waszej zagrodzie..brak mi humorowych opisów..

braza
11-11-2008, 20:45
Z instrumentów muzyczynych to jeno trąba jerychońska do mnie jakos przemawia ... czasami to się nawet z nia identyfikuję .. :oops:

braza
11-11-2008, 20:46
Orzeł mnie zaintrygował ... ciekawa istota z cienia wygląda ... :)

DPS
11-11-2008, 21:19
Ooooo, dziękuję za podpowiedzi, poleciałam zobaczyć to allegro - czy to okazja i trza już kupować, czy lepiej poczekać do wiosny, może się co trafi? Bo u nas teraz to dość cienko z kasą... :oops:

Gwoździk
11-11-2008, 21:30
Ooooo, dziękuję za podpowiedzi, poleciałam zobaczyć to allegro - czy to okazja i trza już kupować, czy lepiej poczekać do wiosny, może się co trafi? Bo u nas teraz to dość cienko z kasą... :oops:

....to był przykład ...
Jak będziesz miała kupować to daj znać .... znajdziemy coś .... :D
Żeby było jasne - Pani Gwoździkowa szuka coś dla Brazy ....
...........Junior-Gwoździk poszuka coś dla Twojego Juniora ....a ja...

...no właśnie ....a ja, jakiś niepotrzebny się staję ... :( :( :( :D

Gwoździk
11-11-2008, 21:32
...no nie tak źle ...ostatecznie łącznikiem jestem :D :D :D

Agduś
11-11-2008, 21:37
To i ja się też ujawnię tutaj. Bywałam, owszem, ale jakoś mnie palce nie zaświerzbiały...
Dobry wieczór zatem!

Gwoździk
11-11-2008, 21:41
...to przed Mistrzem Pióra kapelusz chylę ...przy Gwoździkowej rurze

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/11%20LISTOPAD/kapelusz.jpg[/img]

DPS
12-11-2008, 07:46
No jak niepotrzebny? :o
A kto to wszystko powoduje i Juniora pyta? 8)
No OK, to ja poczekam spokojnie do wiosny, może uda się jakieś oszczędności porobić. :roll:
Bo to w marcu będzie.
Do tego czasu może jakoś... :lol:

Dzień doberek i miłego dnia życzę! :D

Jasia
12-11-2008, 08:50
no miodzio! 8)

puść nam może jeszcze jaką mp3 tego Waszego bicia, co? :)
byłoby gwoździkowo-klimatycznie... :lol:

a zdjęcie rodzinne rozczula :)

braza
12-11-2008, 09:01
...no właśnie ....a ja, jakiś niepotrzebny się staję ... :( :( :( :D

Większej bzdury to jeszcze na tym Forum nie przeczytałam :D :wink:

Buziaki Gwoździku....czuj się potrzebny :D

Śliczną masz Rodzinkę :D I jaka liczna, w życiu bym nie przypuszczała :o

Anoleiz
12-11-2008, 15:15
to ja może do bandu/bandy ;)
zgłoszę moję dziecię które to bębni na pianinie...
a młodsze na nerwach gra wspaniale...
może się nadadzą :)

a rura bossska...
godne zastanowienia, czy sobie takowej nie walnąć w rozrywkowej części stodoły :P

braza
12-11-2008, 15:22
No rura i owszem, fajna, ale zy ona aby nie ma za dużych gabarytów :roll: No jak tu taka porządnie objąć .... coby nie grzmotnąc z hukiem podczas wygibasów :roll: :wink:

A skoro o nerwach mowa ... moja córcia też pięknie na nich gra :D

Anoleiz
12-11-2008, 15:48
noo to już gabaryty rury trza dopasować do swoich gabarytów i rozstawu kończyn dolnych :oops:

:lol:

Gwoździk
12-11-2008, 15:54
kiedyś przyjedziecie to i rurę obejmiecie :D :D :D
... i wtedy wyjdą gabaryty :D
Cześć :D

Piątka
12-11-2008, 16:07
ho, ho :D wesoło tu :D
ale uważam, że ta rura renowacji wymaga, dla Pani Gwoździkowej..
Ty sie Gwoździk nie migaj..
Ty wiecej kapeluszy zakup.. :wink:
pozdrawiam :)

Anoleiz
12-11-2008, 16:22
lepiej żeby te gabaryty stały jak stoją :oops: a nie gdzieś lazły ;) czy też wychodziły...

bosz... chyba po tym łykendzie
skojarzenia mam zbyt monotematyczne :)

DPS
12-11-2008, 17:44
Ho, ho, ho, jakie tutaj już się bandy porobili i jeszcze rura-timy! :o
Jakbyście jaką działalnośc robili, to ja posadę kibelbabki rezerwuję i sprzedaż wyrobów gumowych - praca siedząca, nie męcząca i intratna. :lol: 8)
Na rułe to ja nie nadająca, jescze by konstrukcja się uszkodziwszy... :oops:

Gwoździk
12-11-2008, 18:02
....jedna ma doła, kilka innych jest zakompleksionych....
.... ja pierdziu... a ja tylko rurkę wkleiłem... :D

...a na pocieszenie .....pamiętajcie, że zawsze są inni co mają większe problemy ..
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/dziewczyny_lubia_pokazywac_pepki.jpg
:D :D :D

braza
12-11-2008, 20:16
To nie problen .... to BIG PROBLEM :o :D

DPS
13-11-2008, 06:55
No nieeee, aż tak źle nie jest. :lol:
Dzień dobry i miłego dnia życzę. :D

Anoleiz
13-11-2008, 08:50
e tam kompleksy od razu się przyprawia...
rura jaka jest każdy widzi...
nie każdy gabaryt nogami ją obejmie coby wdzięcznie się na nim gibać ;)

a mi z wychodzącymi gabarytami się skojarzyło trochę inaczej...
że jak my tak się gibać będziemy to gabaryty staną... :oops:

no to się wytłumaczyłam :)

ale, że są gusta i guściki, to każdy gabaryt amatora swojego znajdzie :)

braza
13-11-2008, 08:56
Te stawające gabaryty tak mnie z lekka zaintrygowały ... to one tak na baczność będą stawać ... te gabaryty :roll:

Miłęgo dzionka wszystkim :D

Anoleiz
13-11-2008, 08:58
a widziałaś jakiś gabaryt co by na baczność nie stanął jak takie MY się byśmy gibały przy rurze? musowo skąpo odziane?

ech... ja wiem wiem... mi się gabaryt skojarzył dwutorowo... ;)
jako wielkość ogólnie i ... wielkość szczególnie pewnej części ciała
i to nie żeńskiego... ;)

braza
13-11-2008, 09:01
Żeńskie ciało to chyba takiego prężącego się na baczność gabarytu nie posiada.... ale może ja jaka niedouczona jestem... :roll:

Jedna rura, a ile radości :D :D

Anoleiz
13-11-2008, 09:03
no i wychodzi na to, że się tłumacze gęsto często...
ale usprawiedliwia mnie długi weekend rocznicowy... te gabaryty i spa i spa-nie :)
i nie-spa-nie nocne też ;)

braza
13-11-2008, 09:05
Spa... to zdrowie, nie dziwota, że masz takie zdrowe podejście do gabarytów :D :D

Gwoździk
13-11-2008, 09:06
Cześć!

... a ja tylko rurkę z Gwoździkowej wkleiłem ... :D :D :D

.. a tu komentarze, że ho ho.... :D :D :D

piszcie, piszcie ...wieczorem z rozbawieniem poczytam :D [/u]

braza
13-11-2008, 09:07
Rurka Gwoździkowej to sławna jest, z szacunkiem o niej proszę :-?

Piątka
13-11-2008, 09:42
a ja nadal upraszam się o renowację tejże.. z szacunku właśnie :D

braza
13-11-2008, 18:37
Biorę zieloną!!!!!!

Jasia
14-11-2008, 09:14
dla mnie tęczowa :wink:

fantastycznie rozświetla Gwoździkową 8)

braza
14-11-2008, 11:43
Gwoździk, co słychać??? Nawet dzień dobry nie przyszedłeś powiedzieć :-? :D

DPS
16-11-2008, 15:35
Haloooo!
Gdzie Gospodarz???
Kawy nawet dla gości nie ma!!! :o

Agduś
16-11-2008, 15:43
Rurkę maluje pewnikiem...

Gwoździk
16-11-2008, 18:32
A co do rurek to ....


...kolorów rurek jest 5.... nie bez przypadku.

Braza i Jasia wybrały kolor ....

..... liczyłem jeszcze na wybór koloru rurki przez dompodsosnami, Agduś i Anoleiz ...

... no to dalej czekam ... aby jeszcze tej "trójcy" profil psychologiczny ustalić .... :D :D :D

Agduś
16-11-2008, 18:53
Gdyby to miała być seksowna rura (excuse le mot), to proponowałabym srebrną, czerwoną lub czarną (w zależności od reszty wystroju).
Gdyby miała mi się podobać soute, byłaby miętowozielona. Gdyby miała pasować do naszego salonu - ciemnozielona. Gdyby miała być rurą strażacką w hollu - pomarańczowa. Gdyby zdobiła sypialnię - deep purple...

Anoleiz
16-11-2008, 19:00
mi się widzi taki starociowy kolor jakiś... miedź, lub złechtane srebro czy cuś... :P

braza
16-11-2008, 19:03
Poczekaj Gwoździku, jak my Twój rys psychologiczny ustalimy .... :D :wink:

Gwoździk
16-11-2008, 19:12
w testach zawsze trzeba wybrać z tego co jest ....

...a jak się kombinuje...


........................ to profil prosty w ocenie jest ... :D :D :D :D

więc do wyboru danego koloru proszę :D :D :D :D

DPS
16-11-2008, 20:48
Jak dla mnie - zawsze srebrna. :D
I solidna, coby wytrzymała. :lol:
I z krzesełkiem dla jednego widza w osobie Sołtysa. 8) :P

Piątka
16-11-2008, 20:50
dobry wieczór :D
no tak, o mnie to Gwoździk w ogóle nie pomyślał.. a ja bym chciała magnesową :wink:

Gwoździk
16-11-2008, 21:00
Piątka... ja Cię bardzo przepraszam ...

...ale myślałem, że Ty zainteresowana jesteś tą czerwoną wersją ....tylko czystszą bardziej .....

...więc melduję wykonanie zadania .. :D :D :D
http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/12%20pazdziernik/11%20LISTOPAD/Rysunek7.jpg

Piątka
16-11-2008, 21:49
tratata :D ..nie dbasz o mnie :D ..
ale ja niepamiętliwa jestem, bo się na ten temat nie pisałam :wink:
kolor każdy lubię, bo to i tak drugi plan :wink:
muzyka tu istotna jedst..the best :D
w ogóle masz super wnętrze..artystycznie rozwojowe..kuźnia jak nic.. :D

kolor mi dałeś..uff, ale napewno z magnesu?
:roll: nie widzę tam moich gwoździ..za słaba musik moc..

wiolasz
17-11-2008, 06:10
Jak dla mnie - zawsze srebrna. :D
I solidna, coby wytrzymała. :lol:
I z krzesełkiem dla jednego widza w osobie Sołtysa. 8) :P

ooo
ja też za srebrną :lol:

dzień dobry

DPS
17-11-2008, 07:34
Dzień dobry. :D
Gdzie mój profil psychologiczny? 8) :lol:

Jasia
17-11-2008, 08:21
ciekawam najfajniejszego bałwanka łobuza :lol:

braza
17-11-2008, 08:23
Ja na swój profil ten czekam...
Dzień dobry :D

Agduś
17-11-2008, 08:54
Ja też!
Dobry dzionek!

Gwoździk
17-11-2008, 18:14
Skoro słowo się rzekło .....

oto profil psychologiczny jednej z Was ( nazwijmy tę osobę Mrs. WHO) :

A więc Mrs. WHO to połączenie melancholika z cholerykiem.

A to oznacza,że:

Z "melancholicznego punktu widzenia" Mrs. WHO:
- dba o szczegóły,
- jest sprawiedliwa i zorganizowana,
- ma umiłowanie do piękna,
- posiada analityczny umysł,
- działa zazwyczaj wg planu,
- ceni ciszę
- najlepiej pracuje sama,
- jest mistrzem nastroju i zrozumienia innych

Z "cholerycznego punktu widzenia" Mrs. WHO:
- jest zazwyczaj zdecydowana,
- aktywna,
- ma umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
- uwielbia wyzwania i doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach,
- jest pewna siebie i skoncentrowana na celach
- lubi ubrania proste w formie, ale wysokiej jakości,
- najczęściej chodzi na płaskich obcasach i w spodniach lub luźnej spódnicy, bo uważa, że strój powinien być funkcjonalny


Ale nie wszystko jest takie kolorowe....

Niestety Mrs. WHO ma też kilka wad : :cry:
- czasami jest zbyt nerwowa,
- ....i zbyt pewna siebie,
- jest uparta i lubi dominować,
- nie jest spontaniczna,
- źle pracuje pod presją,
- generalnie trudno ją usatysfakcjonować ....
...no i ma (nie za dużą ale jednak) umiejętność manipulowania ludźmi

No i to by było na tyle... Pozdrowienia ślę...


Guess who the hell is WHO?

:D :D :D

Piątka
17-11-2008, 18:18
cudeńko..socjotechniki..ping-pong :D :D :D

Agduś
17-11-2008, 19:58
Ciekawe, do kogo ten opis NIE PASUJE?

Gwoździk
17-11-2008, 19:59
do mnie :D

wiolasz
17-11-2008, 20:26
Mi sie widzi że to dompodsosnami ale nie wiem, czy dobrze myślę :oops: