PDA

Zobacz pełną wersję : meble kuchenne - Kraków i okolice - gdzie szukać?



marcell
21-05-2008, 19:10
Szukam solidnej i sprawdzonej firmy/stolarza wykonującego meble kuchenne na wymiar i nie tylko(Kraków i okolice). Styl raczej nowoczesny-proste kształty (bardzo podoba mi się Adel-IKEA). Może macie namiary(+ ewent.zdjęcia mebli) kogoś sprawdzonego a nie bardzo drogiego(standardowe ceny)? Mam do wykonania ok. 5mb mebli. Wiem, że jest dużo firm, jednak takie z polecenia są najlepsze-bo sprawdzone :wink: Dziękuję za pomoc.

next-luke
16-03-2011, 16:12
Polecam super ekipe. Przyjechali, wymierzyli za darmo i zrobili projekt. Skalkulowali, wyszło najtaniej z innych firm. Wszyscy znajomi do dziś podziwiają i chwalą wykonanie, a część się zdecydowała na ich wykonanie. Efekt, tak samo zadowoleni jak ja i moja żona.
Widać, że stawiają na jakość. Mają też swoją stronę www, ale na miejscu w domu wszystko najlepiej doradzą.
Szczerze polecam, a oto ich numery tel:
791 946 768
lub
606 986 561

skiercz
24-03-2014, 13:05
u mnie meble w kuchni i sypialni zrobiła firma www.broka.pl (http://broka.pl) z polecenia kolegi z pracy
za pierwsze spotkanie przed umową też nie płaciłem, to teraz chyba standard, ze jak chcą klienta to najpierw przyjeżdżają i mierzą na własne ryzyko
co więcej? wszystko poszło bardzo sprawnie, widac, że mają doświadczenie

Martawu
03-04-2014, 16:15
Jak chcesz kupić dobrą kuchnie taniej niż normalnie to polecam portal rabatybudowlane.pl, zobacz jakie zniżki dają w tym miesiącu. Często jest do wyboru do koloru firm robiących kuchnie u których dodatkowo wynegocjowali zniżki dla ludzi trafiających przez ich portal. Dostaniesz kupon rabatowy do wydrukowania na drukarce , a nie trzeba się nawet logować i to za free :)
Co do kuchni to wlaśnie patrzyłam i w tym miesiącu jest gość który daje 777zł rabatu za wydane 6000zł, najlepsze jest to że on da Ci normalną cenę bo nie wie że masz kupon robiąc Ci wycenę więc rzeczywiście zaoszczędzisz tą kwotę z rabatu. Super sprawa również przy innych rzeczach przy całej budowie domu. Sama korzystałam kilka razy i naprawdę zaoszczędziłam trochę kaski ( ja najlepszy deal zrobiłam na szkle bo zaoszczędziłam na nim 1000zł z tymi zniżkami)

fl***m
06-04-2014, 15:39
http://www.wako-meble.pl/ polecam

Anettia
16-05-2017, 12:57
Witam,
Czy ktoś może polecić kogoś kto zrobi meble w okolicach 2000 zł za metr?