PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki kolor kostki brukowej?



Anitas
23-07-2008, 13:43
Dom w stylu dworkowym: biała elewacja, dachówka czerwona angoba, rynny brąz, stolarka: kolor orzech, balustady drewniane w kolorze stolarki, cokół klinkier w kolorze dachówki. Proszę poradźcie jaki kolor kstki brukowej, czy pasuje szara????

pilot1
23-07-2008, 15:01
szara mogła by być ale ładniej by się prezentowała jakaś w kolorze słońca (żółtym ciemnym) albo jakaś czerwona wpadająca w brąz

Mymyk_KSK
23-07-2008, 16:44
może po prostu bruk klinkierowy?

jaki
23-07-2008, 20:14
W kolorze zielonym coby zbytnio nie był widoczny w zieleni, chyba że zależy Tobie żeby był eksponowany.

Włodek W.
23-07-2008, 20:47
Anitas
Taki kolor, z ktorego będziesz zadowolona i będzie podobal sie tobie . 8)i twojej połowie .
Ty bedziesz patrzec latami . 8)

Sloneczko
23-07-2008, 20:58
Anitko, spróbuj może wizualki na stronie Bruk-Betu: http://www.bruk-bet.pl/index.php?s=glowna&ids=0,0,0 :)

Zagoniona
24-07-2008, 09:04
ja mam podobna konfiguracje tylko kolor domku łosoś. Właśnie zakończyliśmy brukowanie i wybraliśmy obrzeża i dodatki grafitowe (żeby nie było wydać ew. plam np. ze smaru, środki i wzorki ułożone z "pomarańczu" z Bruk - Bet, ale wygląda bardziej jak słońce o zachodzie i pasuje do okien (jasny orzechowych) i elewacji. Najlepiej wygląda gdy popada to kolory nasycone, a gdy słonecznie to wszystko jest jasne. Wydaje mi sie że kolorowy bruk bardzo jaśnieje, wiec przy wyborze trzeba to wziąść pod uwagę....
Na stronie bruk- bet można sobie wczytać zdjecie swojego domku i poukładać kostki.

POWODZENIA....

Anitas
25-07-2008, 14:10
Bardzo dziękuję za wszystkie sugestie, wkleję zdjątko kiedy wszystko będzie gotowe :P