PDA

Zobacz pełną wersję : Poleć lub szukaj fachowca na [url]www.polecinnymfachowca.pl[/url]



thomeck
23-07-2008, 13:25
Chcielibyśmy Państwu zaproponować możliwość wypowiedzenia się na temat doświadczeń z fachowcami z różnych dziedzin, dać możliwość polecenia fachowca, lub ostrzeżenia innych przed nieuczciwą osobą.
Każdy z nas na pewno skorzystał w swoim życiu z usług jakieś firmy, lub z konkretnej osoby. Różne były na pewno nasze wrażenia po zakończeniu współpracy.
Ta strona ma pomóc w promowaniu profesjonalistów i ostrzegać przed naciągaczami. Każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia się, zareklamowania swoich usług oraz skomentowania wypowiedzi innych osób.

Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie znajdą Państwo ekipę z której będą Państwo zadowoleni...
Życzymy owocnych poszukiwań


www.polecinnymfachowca.pl

Joanna94
30-05-2011, 12:17
Ostrzegam wszystkich przed Panem Rafałem Augustowskim z Krężnicy Okrągłej, woj. Lubelskie. W Internecie reklamuje się jako producent schodów. (schody augustowski). Sprawia wrażenie bardzo kompetentnego, solidnego, jest przy tym bardzo miły. Chwali się porządnym sprzętem, programem komputerowym, że ma firmę (na umowie brak NIP-u i REGON-u, a w „warsztacie’ raczej brak śladów większej działalności ). Pół roku temu podpisaliśmy umowę na wykonanie i montaż schodów. Pokwitował zaliczkę 9.tys.złotych! Termin realizacji koniec marca. Minęło pół roku. Nie mamy ani schodów, ani pieniędzy! Pan owszem, odbiera telefony, obiecuje, ale na tym koniec. Tłumaczy się jak wszyscy oszuści. Kłamstwo przychodzi Mu z taką łatwością jakby w nie wierzył. Wszystkim przydarzają się te same nieszczęścia. Nasz „fachowiec” jest szczególnie pechowy (pożar, wypadek samochodowy, brak prądu, bóle kręgosłupa, „pracownik” coś źle zrobił…same tragedie. Wszystko kłamstwo. Nam zostaje droga Sądowa. Albo Firma Windykacyjna. Ale może nikogo więcej już nie oszuka!!!!
Od pewnego czasu już się nie tłumaczy. Stwierdził nawet, że to przecież nie Jego wina, że nie wywiązał się z umowy, że nie ma pieniędzy na oddanie zaliczki.
Byliśmy wyjątkowo naiwni, a teraz przestrzegamy innych przed tak dalece posuniętą łatwowiernością.

kaja1kaja
04-12-2011, 22:42
s

kaja1kaja
04-12-2011, 23:24
s

Nefer
04-12-2011, 23:34
Facet 3 lata temu wrzucił spam, a jak widzę niektórzy nie pokumali....

kaja1kaja
15-12-2011, 09:39
Po podjęciu akcji internetowej firma Saap Polska Bogdan Wasilewski zdecydowała się zwrócić mi zaliczkę, ale trwało to ok. pół roku. Pieniądze otrzymałam szczęśliwie odzyskałam.