PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie kupić piec immergas ZEUS VICTRIX SUPERIOR 26 kW



blady
24-07-2008, 10:12
Witam,

jeśli ktoś ostatnio kupował piec piec immergas ZEUS VICTRIX SUPERIOR 26 kW (może być też wersja starsza ZEUS VICTRIX) to proszę o namiary na sklep. Szukam dostawcy który ma ten piec w dobrej cenie :)

Z góry dziękuję za pomoc

b.

cieszynianka
10-08-2008, 11:34
Najlepszy sposób to wklepać w Google, znaleźć producenta lub dystrybutora, poszukać na jego stronie przedstawicieli handlowych, albo sklepów, z którymi współpracują, a potem do działania - pytanie i negocjowanie ze sprzedawcami. Tak właśnie kupowałam nasz piec i udało mi się zaoszczędzić sporo kasy w porównaniu z ceną katalogową. Róznice u sprzedawców są spore, warto za tym pochodzić. :wink:

blady
10-08-2008, 20:27
:)

Już kupiłem. Dałem całe 6 tys z dostawą do domu. Nawet nie wiem ile jest w katalogu... mam nadzieję, że dużo więcej. :wink:

Co ciekawe na Węgrzech ten piec kosztuje w sklepach internetowych około 4.5 tys, pozostaje kwestia kosztów dostawy i gwarancji. Nie zdecydowałem się na prywatny import z Węgier...

jarek222
28-08-2008, 22:40
fajnie, że zapytałeś i fajnie że powiedziałeś za ile kupiłeś ... a jakbyś mógł jeszcze dodać gdzie to byłbym ci wdzięczny, bo też chcę kupić.

groomek
29-08-2008, 07:45
a oc ten piec ma że jest tak poszukiwany?
podpowiedzcie?
bo za jakiś czas i ja bedę musiał to ustrojstwo kupić

blady
29-08-2008, 09:24
groomek, moim zdaniem ten piec nie jest jakoś bardziej poszukiwany niż inne - fakt, że ja się go trochę naszukałem ale to była kwestia ceny. Jak jeździsz na Węgry ew. do Czech to lepiej tam kupić ten piec - 1500 zł zostanie w kieszeni. Mnie zniechęciły koszty dostawy i nie wyjaśniona kwestia gwarancji. Teoretycznie kupując na terenie UE producent powinien zapewnić gwarancję bez względu na miejsce zakupu. Ważna jest faktura i karta gwarancyjna. Ale kto tam wie jakich prawników ma Immergas i czy nie są lepsi od moich ;)

Dla mnie ten piec ma taką zaletę, że ma wbudowany zasobnik, dobrą wydajność CWU w porównaniu do innych, zaczyna się od 4,7 kW, diagnostyka pieca z sterownika pokojowego i producent daje 5 lat gwarancji. Reszta to kwestia gustu - mi np podoba się kolor LCD na piecu - pasuje mi do kabiny prysznicowej. ;)

Kupowałem ostatnio mojej mamie Termet MiniTerm, 2f, z zamkniętą komorą spalania - do małych instalacji jest idealny, także dla odmiany też mogę poleci ten piec.

jarek222
29-08-2008, 11:33
blady, czy mógłbys powiedzieć gdzie kupiłeś immergasa za 6k z dostawą? Chcę tez kupić i minimalna cena jaką znalazłem to 6140 ale bez dostawy i jest to b. daleko ode mnie.

blady
29-08-2008, 11:43
jarek,

kupiłem tutaj: http://www.armet.slask.pl/

jarek222
29-08-2008, 13:36
dzięki piekne za info,
mam zagwozdkę, bo napaliłem się wcześniej na Viessmana Vitopend 222 (nie kondensat) za 5000 zł, ale kolega ma zeusa od 5 lat (starszy model - nie superior, czyli bez ślicznego wyświetlacza) i jest tym piecem zachwycony, serwisem też.
pozdrawiam

Escape2
29-03-2010, 23:34
Mnie ten kociol pięknie się kojarzy. Szfagroszczak szukał go po hurtowniach 2 tygodnie a ja w jeden dzień znalazłem go w necie 2500 taniej. Dużo sie nie naszukałem bo sam kupiłem piecyk w tym sklepie. W necie jest po prostu dizo taniej a na fuego.pl dostałem jeszcze rabat za drugi zakup. Oczywiście taką oszczędność trzeba było uczcić i to najlepiej wspominam.

cezary882
19-07-2010, 17:57
Witam,

jeśli ktoś ostatnio kupował piec piec immergas ZEUS VICTRIX SUPERIOR 26 kW (może być też wersja starsza ZEUS VICTRIX) to proszę o namiary na sklep. Szukam dostawcy który ma ten piec w dobrej cenie :)

Z góry dziękuję za pomoc

b.

sprawdz tu kotlygazowe.eu <--- sprawdzałem ceny z przedstawicielem ... osobiści nie byłem po prostu za daleko mam ... ale tak jak mówili przesyłka po Polsce to pikuś
pozdrawiam
mam nadzieje ze pomogłem