PDA

Zobacz pełną wersję : Wykonawcy w woj. warmińsko - mazurskim



aleksa41
24-07-2008, 19:38
Witam
Prosze o pomoc w znalezieniu solidnego wykonawcy w okolicach Olsztyna.
Zdobywamy właśnie pozwolenie na budowę, mam nadzieję że zmieścimy się w ciągu 1,5 miesiąca i zaczniemy budowę we wrześniu.

Może macie ekipy godne polecenia do które wybudowałyby nam stam surowy otwarty. Mamy dwie ekipy ale chyba dosyć słono życzą sobie za samą robociznę, jedni 57 tys netto oczywiście, a drudzy 70 tys tylko nie mówił czy netto czy brutto.

Pomocy
Pozdrawiam

aleksa41
29-07-2008, 18:02
Witam raz jeszcze
czy nikt nie buduje się w woj. warmińsko - mazurskim ?
Przeglądnełam całe forum i osób z doświadczeniem w budowaniu domu w tych okolicach jest bardzo bardzo mało.Ja jeśli zdobędę takie doświadczenia chętnie pomogę. A teraz /was proszę o pomoc forumowicze.

Raz jeszcze proszę pomóżcie może znacie przypadkiem jakieś firmy solidne i tańsze niż te co ja znam
Pozdrawiam
Gosia

kajkus wrc
31-07-2008, 10:24
piszesz o cenie za budowe swojego domu. Napisz ile ma kondygnacji i jak mocno jest skaplikowany dach. Dziś 20 tyś za elewacje to u nas norma. Więc jezeli masz parterówkę z poddaszem plus "ciekawy" dach to musisz liczyć się z ceną ok 50 60 tyś.
U mnie w Ostródzie za budowę projektu W-30.12 ekipy wołają od 35 do 60 tyś.
Różnica w cenie wynika też z tego czy ekipa ma swoje maszyny, urządzenia. Często tanie ekipy w cenie mają tylko koszt stawiania ścian . Dopytaj o koszt prac ziemnych, czy w cenie jest koszt budowy schodów.
Rozmawiałem z fajną ekipą wyliczyli mi cenę na 35 tyś. Jest tylko jeden problem. Cała firma to 2 panów. Pytanie brzmi co się stanie z moją budową gdy jeden z nich odejdzie lub zachoruje?
Ja wolę dać więcej za budowę profesjonalnej firmie która da mi gwarancje ukończenia w terminie, ma już sporą ilość ukończonych inwestycji (mają dobrą opinię) :P

aleksa41
04-08-2008, 20:43
Witam
Dzięki za odpowiedź. Jedna ekipa z Lidzbarka za stan surowy domu o pow 150 m z użytkowym poddaszem o bardzo prostym dachu ( Wspaniały z Muratora M04b) krzyknęła 70 tys netto za samą robociznę. Natomiast ekipa z Ługwałdu rzyczy sobie 57 tys netto. na razie obstaję przy tej drugiej bo i materiały na budowę załatwia sam i buduje do momentu postawienia dachu ( bez kładzenia dachówki) z deklaracją że postawi dom w ok trzy miesiące. poszukam jeszcze trochę tych ekip.

pozdrawiam

andrzej .104
24-08-2008, 10:15
witam serdecznie www.eurobud24.eu pozdrawiam