PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje ekipy budowlanej mazowieckie



EiW
18-08-2008, 21:41
Poszukuje ekipy do budowy domu jednorodzinnego w Chynowie - okolice Grójca. Planowane rozpoczecie budowy w 2008 roku.

Prosze o kontakt na email [email protected]

Pozdrawiam.

sylwek2006
27-08-2008, 20:28
Witam.

www.bergs.pl

AskaK
27-08-2008, 20:43
Ja również szukam - sprawdzonej, najchętniej robiącej "pod klucz".
Sylwek, możesz coś więcej napisać o tej firmie? Jakie masz z nią doświadczenia?

Pozdrawiam!

mpa
28-08-2008, 00:03
Poszukuję murarzy, którzy podejmą się dokończenia domku jednorodzinnego.

sylwek2006
28-08-2008, 13:59
Witam.
Asiu jestem właścicielem tej firmy.
Wykonuję stany surowe oraz prace ''wykończeniowe'',na terenie Wa-wy i okolic.
Na forum powinnaś znaleść sporo informacji na mój temat.
Proszę o kontakt, najlepiej tel.:0-502-136-396.
Pozdrawiam Sylewester Gałązka

smigloxxx
31-08-2008, 18:23
Firma Budowlana'' ŚMIGIELSKI" zajmuję się robotami związanymi z budownictwem, głównie jednorodzinnym. W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty ogólnobudowlane i remontowe. Zdobyte w tym czasie doświadczenia oraz kadra pracowników stanowiąca trzon firmy, przekłada się na jakość wykonywanych usług i procentuje do dnia dzisiejszego.
Stopniowo zwiększamy zatrudnienie i zakres robót. Obecnie posiadamy solidny sprzęt , jak również wyspecjalizowaną kadrę pracowników budowlanych. Dysponujemy pełnym potencjałem techniczno-ekonomicznym. Doświadczenie oraz rzetelność pozwoliły nam zdobyć zaufanie klientów na terenie miasta Warszawa , Konstancina –Jeziorna , Grodziska Mazowieckiego
Naszą misją jest przede wszystkim wzrost zadowolenia i satysfakcji naszych klientów. By je osiągnąć, wyznaczyliśmy sobie następujące cele: umocnienie pozycji na rynku oraz stałe rozszerzenie asortymentu naszych usług, a także usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, jak i nieustanne doskonalenie współpracy z nimi. Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową - dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

Nasze usługi charakteryzuje:
· wysoka jakość
· estetyczny wygląd
· nowoczesne rozwiązania technologiczne
· wymagania bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi normami


Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość wykonywanych robót w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Mamy nadzieję, że współpraca z nami spełni Państwa oczekiwania, a efekty wykonanych prac będą podstawowym argumentem podczas wyboru kontrahenta do realizacji następnego zadania.


Galleria http://foto.onet.pl//k0jnh,umc8s2cuc8st,gcr7l,u.html#gcr82