PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrego fachowca do fundamentow - Podkarpacie



witek1971
21-08-2008, 13:31
Witam wszystkich dobrych ludzi. Mam problem - w dniu 25.08.2008r. geodeta będzie mi tyczył dom. Mam zapewnione materiały i sprzet. Niestety majster z, który uzgadniałem wykonanie i termin prac tydzień temu uległ wypadkowi i lezy w stanie cięzkim w szpitalu. Szukam dobrego fachowca do fundamentow. Sam umię sporo zrobić niemniej jednak przy wykonaniu tak istotnego elementu budowy domu potrzebny jest naprawde dobry fachowiec. Dodaje, że budowa jest w okolicy Krosna (podkarpackie). Będe ogromnie wdzięczny za namiary na dobrego fachowca - szukałem i nic zajeci na innych budowach lub ceny, które ustalili to chyba tylko w Szwecji lub Angli.
Pozdrawiam z slonecznego Krosna. Witek

pawelo_pl
21-08-2008, 13:37
Współczuję Ci dobrych fachowców jak na lekarstwo - no ale majster chyba sam nie robił - miał jakąś ekipę dogadaj się z nimi żeby pociągneli budowę a majster jak wyzdrowieje dołączy.

daggulka
21-08-2008, 14:27
wpisz się do wątku w grupie podkarpackiej w dziale grupy budujących ... może ktoś Ci tam da jakieś namiary
też współczuję ... fatalnie szukać kogoś "na już" ...ceny wyśruboiwane albo same paproki :roll:

daggulka
21-08-2008, 14:30
tutaj masz link do wątku grupy podkarpackiej:
http://forum.muratordom.pl/grupa-podkarpacka,t961.htm

życzę powodzenia

21-08-2008, 14:49
tutaj masz link do wątku grupy podkarpackiej:
http://forum.muratordom.pl/grupa-podkarpacka,t961.htm

życzę powodzenia

chyba sie przestraszył ...
nie ma juz napisu, ze jest z podkarpacia ...

daggulka
21-08-2008, 14:59
w ogóle nie miał :D
ale jest w tekście napisane że buduje w okolicy Krosna :wink:

witek1971
22-08-2008, 11:03
dzięki za zainteresowanie, a co do mojego majstra to niestety rokowania sa nieciekawe - jego żona stwierdziła, że poleży w szpitalu z pół roku. reszta ekipy ma wyjśc za ok. 2 tygodnie ale niestety sa pogipsowani. totalny klops. Mam jeszcze pytanie: co jest tańsze i lepsze; tradycyjny szalunek z desek czy stal formy (jeden m2 na dobę kosztuje 80 groszy, nie liczą sobót i niedziel)
Jeszcze jedno ubiegam sie o kredyt hipoteczny w ING. Kosztorys wyniósł 223 tys. zł. Wczoraj zadzwoniła pani z banku i stwierdziła, że jest zaniżony. Ma to wycenić ich rzeczoznawca. Na co zwrócić uwagę żeby nie dać sie wyrolować. Nie chcę brać wysokiego kredytu.
pozdrawiam z goracego i slonecznego Krosna