PDA

Zobacz pełną wersję : Inteligentne instalacje - Xcomfort



lesnijan
26-09-2008, 11:58
Witam wszystkich zainteresowanych tzw Inteligentnymi Instalacjami.
Chętnie odpowiem na Wasze pytania, podzielę się swoimi uwagami.
Jako dostawcy oraz autoryzowana firma, zajmujących się między innymi montażem oraz programowaniem systemu xcomfort firmy moeller
Dla naszych klientów oferujemy wizytę w referencyjnych budynkach.

kamyk68
28-09-2008, 17:10
Jestem zainteresowany taka instalacja gdzie mogę poznać jakieś bliższe szczegoły???

lesnijan
29-09-2008, 11:00
Jestem zainteresowany taka instalacja gdzie mogę poznać jakieś bliższe szczegoły???

Najlepiej proszę o kontakt ze mną.
Mój nr tel. 608 745 575

kamyk68
01-10-2008, 18:43
No i dzwoniłem bardzo miły Pan i sansownie rozmawiał przyidzie siem skorzystać z usług :D :D :D

lesnijan
09-10-2008, 15:17
No i dzwoniłem bardzo miły Pan i sansownie rozmawiał przyidzie siem skorzystać z usług :D :D :D

dziękuję za pozytywny komentarz
Ale aby nie sprowadzać mojej tu 'wystąpienia' wyłączne do pochwał, może zwrócę uwagę na dwa istotne aspektów dotyczących przygotowania instalacji elektrycznej pod system xcomfort:

1.Instalację elektryczną przystosować możemy do systemu na każdym etapie jej istnienia, ale z małym uzupełnieniem: przy bardziej rozbudowanym systemie nie obejdziemy się bez kucia w ścianie. W związku z tym najlepiej planować system przy okazji remontu domu/ mieszkania.
2.Praktyka wskazuje, iż nawet jeśli planujemy w danym etapie wyłącznie sterowanie np. w salonie, warto zmodernizować całą instalację, celem jej dostosowania do montażu urządzeń xcomfort w całym domu/mieszkaniu