PDA

Zobacz pełną wersję : betonowe imitacje drewna



danmar_ck
08-10-2008, 12:43
witam. Ja moge wam polecic betonowe imitacje drewna. Są to wyroby łudząco przypominajace drewno, ale o wiele wytrzymalsze. Cena od metra kw jest porownywalna z kostka brukowa a wyglada o niebo lepiej. Sam ostatnio u siebie na podworku sobie je polozylem i jestem bardzo zadowolony. W katalogu firma "Maraga" bo wlasnie w niej kupowalem przez strone internetowa www.maraga.org ma wiele ciekawych wzorow np kregi, deski, krawezniki itp.
Pozdrawiam :)

andrzejXW7
02-03-2010, 19:27
witam. na stronie www.gardendekor.pl można znaleźć kapitalne imitacje drewna (deski, pniaki, palisada). Wykonane z betonu architektonicznego sa świetną alternatywą dla butwiejących po kilku latach palisad z drewna. imitacja jest kapitalna . Dopiero biorąc do ręki wyrób możemy się zorientować , że nie jest to drewno. Gorąco polecam tym , którzy chcą mieć w ogrodzie jak najwięcej natury.

szumido
06-11-2010, 16:02
witam, firma cfbarchitektura (http://www.cfbarchitektura.pl) tez jest producentem desek, pni, palisad z betonu. deski w roznych wymiarach, co pozwala na tworzenie wysmienitych wzorów i kompozycji w ogrodzie. produkty posiadają swietne wlasciwosci np. antyposlizgowosc. a wizualnie... jak nie dotkniesz to nie uwierzysz :)
szczerze polecam!

cieszynianka
07-11-2010, 00:10
witam. Ja moge wam polecic betonowe imitacje drewna. Są to wyroby łudząco przypominajace drewno, ale o wiele wytrzymalsze. Cena od metra kw jest porownywalna z kostka brukowa a wyglada o niebo lepiej. Sam ostatnio u siebie na podworku sobie je polozylem i jestem bardzo zadowolony. W katalogu firma "Maraga" bo wlasnie w niej kupowalem przez strone internetowa www.maraga.org ma wiele ciekawych wzorow np kregi, deski, krawezniki itp.
Pozdrawiam :)

Owszem, fajne, ale dlaczego w "cenniku" nie ma cen :jawdrop:

andrzejXW7
30-07-2011, 18:22
Nie można odnaleźć strony Maraga ( żadne rozszerzenie nie działa org, com, net, eu) Czy ta firma jeszcze działa?