PDA

Zobacz pełną wersję : czym wjazd na posesje zrobic?? kostka? wylewka?



angelhod
17-10-2008, 14:20
witam

jakie macie pomysly na zrobienie wjazdu z ulicy?

myslalem nad kostka.... ale zastanawiam sie moze nad wylewka...

a wylewka to jak gruba i z jakiego materialu powinna byc....

w sumie zalezy mi na kosztach i czasie wykonania....

JoShi
17-10-2008, 18:09
jakie macie pomysly na zrobienie wjazdu z ulicy?

Ja nie mam, ale na pewno ma właściciel drogi z której chcesz ten wjazd zrobić i przypuszczam, że jest to gmina. Zanim zaczniesz planowac wypadałoby ich zapytać. Z czego? I czy w ogóle? :P 8)

angelhod
17-10-2008, 19:40
eee wjazd jest .... z tym ze juz niezla ruina......... pokruszony itp....

nawet gdyby nie bylo to mnie malo by interesowalo co o tym sadzi w tym wypadku powiat...... no chyba ze chcieli by mi go wykonac na swoj koszt... jesli nie to zdanie ich mnie nie interesi....

JoShi
17-10-2008, 20:45
nawet gdyby nie bylo to mnie malo by interesowalo co o tym sadzi w tym wypadku powiat...... no chyba ze chcieli by mi go wykonac na swoj koszt... jesli nie to zdanie ich mnie nie interesi....
No nie wiem. Pogadaj sobie z ludźmi co się wykosztowali i zrobili bez pozwolenia i projektu, a teraz mają zasądzoną samowolę i rozbiórkę.

Powiem tak. Wolna wola, ale żebyś potem nie mówił, że nie wiedziałeś.

angelhod
17-10-2008, 21:10
dzieki za zainteresowanie.....
ale nie to bylo moim pytaniem ;) nie chce byc zle zrozumiany ani byc niegrzeczny.... ale ja rozumiem na co sobie moge pozwolic "na swoim terenie" a na co nie a jak ktos woli piegac bez sensu do urzednikow i sie pytac czy moze noge postawic na swojej posesji czy nie to jego sprawa....
u mnie jest proste rozwiazanie.... chce tani i szybko wjazd zrobic ;) i nic wiecej.... i zaden urzednik nie ma najmniejszego prawa sie krzywo na to patrzec ;)

angelhod
17-10-2008, 21:14
kurcze dzis myslalem ze najprostszym i najtanszym rozwiazaniem bedzie wylewka... ale cos juz mi sie tak nie wydaje..... ;) szczegolnie ze za kostke chcialem sam sie zlapac :) i sie nauczyc ukladac... a metrow duzo nie mam....