PDA

Zobacz pełną wersję : toaleta



ag-ulka
20-10-2003, 18:50
Czy ktoś slyszał o ubikacji"przenośnej", którą można wstawiać na noc do pokoju, w którym przebywa osoba starsza, niedołężna. Mam poddasze, ale nie mam pionów, by zbudować dla babci toalete...

Bard13
22-10-2003, 08:38
Są chemiczne kompaktowe toalety, stosowane np w samochodach i przyczepach kempingowych.

Tyle wiem, ja.

Na oko poszukaj w dużych sklepach z akcesoriami turystycznymi i się popytaj, oni mogą wiedzieć więcej

ma
23-10-2003, 15:30
kiedys widzialam duzy wybor w sklepie zeglarskim.
Jest to jednak rozwiazanie takie sobie, bo niezupelnie bezwonne, no i pewnie kosztowne w uzyciu.

zlu
25-10-2003, 13:27
Czy ktoś slyszał o ubikacji"przenośnej", którą można wstawiać na noc do pokoju, w którym przebywa osoba starsza, niedołężna. Mam poddasze, ale nie mam pionów, by zbudować dla babci toalete...

Hej!
Najlepiej to w nocy wyskoczyc na miasto i zakosic jakas toytoyke ;)

A tak poważnie to zerknij na strone:
http://www.toyka.com.pl/PL/Oferta/Oferta.htm
Toalety turystyczne sa tam od 300zl.
Jesli to jest dla starszej osoby to pomyslalbym to zrobieniu do tego jakiegos uchwytu-barierki, zeby mozna bylo wygodniej siadac i zeby bylo to stabilniejsze.
Rozejrzalbym sie jeszcze po innych firmach, bo na tej stronie nie widac, zeby nieczystosci trafialy do jakiegos wygodnego (lekkiego) zbiornika. A zasowanie z takim pudelkiem po schodach z poddasza moze sie skonczyc dla Ciebie urazem kręgosłupa...

Pozdrowienia dla Babci,

mariola54
30-12-2008, 20:18
witam..taki kibelek niedawno bylam zmuszona zakupic...mam jeden pokoik i nie mam kanalizacji...co moge powiedziec..wygodny ale kosztowny w utrzymaniu..plyn utylizujacy i plyn zapachowy(ja uzywam innego) koszt plynu do brudu--fekali to okolo 40,00 50,00 zl...nie smierdzi w domu...ale wylewanie to mordega--mnie to robi moj syn.....jesli nie masz innego wyjscia to polecam--lepsze to anizeli wiadro...bleeeeeee...ja mieszkam w Łodzi i koszt mojego kibelka wyniosl 260,00 zl plus plyn utylizujacy 40,00 zl.........narazie nie narzekamy..korzystamy z niego wrtaz z synem...... :)

mk1a
30-12-2008, 21:51
a może masz umywalkę na poddaszy to podepniesz kibelek za pośrednictwem młynka są takie patenty jak musisz kibelek w piwnicy a pion na parterze