PDA

Zobacz pełną wersję : Anula & Wojtula



trotek77
10-11-2008, 21:22
A moze jakis komrntarz??

MAJRA
11-11-2008, 14:26
Komentarz.... :-? A i owszem :D
Piękna ta Wasza działeczka.
Aż żal tam "wpuścić" ciężkie maszyny.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji marzenia.

trotek77
21-11-2008, 21:09
no piękna odrazu zakochlismy sie w niej mam nadziej ze utrzymamy ja na tym samym poziomie:):)

kamilap
22-11-2008, 09:34
Działeczka jest po prostu piękna. Pozazdrościć;)
A domek który my budujemy chyba spełniłby wasze oczekiwania. Ma chyba wszystko co wymieniliście:)
Pozdrawiamy

sylwia83
22-11-2008, 21:37
ja też jestem zachyconaDziałką!!!
Na Waszym miejscu kupiłabym nową,na której wybudowałabym Dom,a ta byłaby "weekendową"!!:)
Wiem,że to raczej nierealne,ale miejsce jest PIĘKNE!!!
I zgadzam się,że żal wpuszczac tam koparki,itp...
Pozdrawiam serdecznie:)

Gizela
03-12-2008, 13:13
A może coś znajdziecie w www.soprojekt.pl. Ja znalazłam w dziale pośród projektów tzw. robionych na indywidualne zamówienie. Nie dla mnie ale dla kogoś innego. Kupiłam Domek w "OTRĘBUSACH". pANI ARCHITEKT MA WYOBRAŻNIĘ. :roll:

Aneczkab
11-12-2008, 15:09
Witaj
Jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji tylko my działkę dostaliśmy jako prezent ślubny ;). Też była miłością babci mojego lubego jednak jako że już dość stara i nie ma czasu się nią zajmować to działka zapuściła się strasznie. Też tam jest "domek" wybudowany przez już od dawna nieżyjącego dziadka który ma całe jedno pomieszczenie i ogromne wręcz fundamenty - stoi dokładnie w miejscu gdzie będzie dom, zresztą też jest zapuszczony więc będzie zlikwidowany.
Tylko ja mam za bardzo sprecyzowane wymagania więc chyba jednak wrócę do pomysłu projektu indywidualnego - i tobie też polecam. Fakt że drożej ale za "nadprogramowe" metry które nie będą ci potrzebne a które będą dodane do projektu gotowego wcale mniej nie zapłacisz.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :D

magdziak19
11-07-2009, 23:31
Witam. Gratuluję pięęęknej działki :o
Zachęcam Was do wyboru Przestronnego D08 z Muratora. Spełnia wszystkie Wasze wymagania :D
Pozdrawiam!

barto307cc
29-12-2009, 13:09
Poproś rodziców żeby złożyli w UM wniosek o wydanie planu zagospodarowania przestrzenngo,na to się czeka ok.tygodnia ,jak przyjedziesz już będziesz to mieć i możesz działać dalej :lol: .Tego nie trzeba osobiście składać :wink: .A zawsze to jakiś krok do przodu :lol:

Claudii
18-09-2010, 13:05
Hejka , u Was jak w bajce :) my niestety mamy krajobraz księżycowy.Pozdrawiam.