PDA

Zobacz pełną wersję : Domek Kasi i Michała komentarze



tasha
11-11-2008, 20:37
Zapraszam do komentowania :D

quisquis
13-11-2008, 17:06
Tasha, bardzo fajny ten wasz domek i wcale nie wygląda na malutki....
A działeczka super, tak fajnie się komponuje z otoczeniem.
Trzymam kciuki za powodzenie waszych planów....

tasha
18-11-2008, 21:48
Tasha, bardzo fajny ten wasz domek i wcale nie wygląda na malutki....
A działeczka super, tak fajnie się komponuje z otoczeniem.
Trzymam kciuki za powodzenie waszych planów....

Dzięki bardzo za wszystko. A z naszego domu to największy jest dach :D

kamlotek
27-04-2009, 20:41
Witam tasha :lol:
Ładny domek wybudowaliście,teraz czekam na zdjęcia z środka, ciekawi mnie jak wygląda :roll:
Tasha jakiej wielkości masz to duże okno balkonowe? I jeśli można spytać się o cenę tego okna :wink: :lol:
Pozdrawiam :P

tasha
01-05-2009, 09:30
Witam tasha :lol:
Ładny domek wybudowaliście,teraz czekam na zdjęcia z środka, ciekawi mnie jak wygląda :roll:
Tasha jakiej wielkości masz to duże okno balkonowe? I jeśli można spytać się o cenę tego okna :wink: :lol:
Pozdrawiam :P

Na wykończenie śwodka to jeszcze trzeba bedzie troche poczekać :oops: . Okno mam 330 i kosztowało jeśli mnie pamięć nie myli 4000zł (prawie połowa kwoty jaką wydaliśmy na wszystkie okna :-? ) No ale efekt jest powalający :lol:
Cena tego okna jest sprzed 1,5 roku a teraz się nie orientuję jak to wygląda

kamlotek
01-05-2009, 16:52
pamięć nie myli 4000zł (prawie połowa kwoty jaką wydaliśmy na wszystkie okna

Nieźle :o :-?
Zapytałam się tak bez zastanowienia, cały czas zapominam,że my teraz w salonie nie bedziemy mieli okna o szer. 280cm,tylko 180 :x .A wszystko przez kobietę która załatwiała nam materiały. Nie zwróciliśmy uwagi jak przywieźli materiały. Ekipa buduje praktycznie sama,bo mieszkamy 100km od budowy i jesteśmy tam z doskoku. Jak zobaczyłam dom z mniejszymi otworami,już było za późno tzn. zbyt drogo,aby część muru rozbierać ,aby powiększyć okno :evil:
pozdrawiam

tasha
08-05-2009, 10:52
Te drzwi były za tyle bo to nie był standard. Niektórzy sprzedawcy mówili nawet ze się nie da ale chcieć to móc :)

aniaImariusz
13-05-2009, 10:56
Projekt super i rzeczywiście okno tarasowe pięknie się prezentuje, w naszym projekcie też jest takie przewidziane :lol: i nie mogę się doczekać momentu, gdy będzie wstawiane :P
Gratuluję postępów w budowie i powodzenia, będziemy do Was zaglądali :wink:
Anka

tasha
15-05-2009, 08:16
Drzwi tarasowe bomba:) Może i tanie nie były ale warto było zainwestować w takie :wink:

Kasiaa29
13-10-2009, 11:26
Witaj tasha,czy zdecydowaliscie się na sypialnię na poddaszu, gdzie umieścicie schody?

tasha
26-11-2009, 10:17
Witaj tasha,czy zdecydowaliscie się na sypialnię na poddaszu, gdzie umieścicie schody?

Sypialni na razie nie robimy ale najlepsze miejsce na nie jest w wiatrołapie. Najlepiej modułowe. Warto robić ten pokój jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej sypialni bo miejsca na strychu jest tyyyyyle :)

iwona80
08-12-2009, 21:05
Witam
I ja chciałam się dopytac o te piekne drzwi tarasowe. Mozecie napisac jakiej sa firmy i gdzie je kupiliscie? I oczywiście czy dobrze się sprawują? I czy oba skrzydła są suwane i czy są uchylane od góry :) ? My jesteśmy na etapie poszukiwania okien i również zdecydowaliśmy się na drzwi przesuwane.
Pozdrawiamy
Iwona i Piotrek

tasha
19-12-2009, 17:42
Witam
I ja chciałam się dopytac o te piekne drzwi tarasowe. Mozecie napisac jakiej sa firmy i gdzie je kupiliscie? I oczywiście czy dobrze się sprawują? I czy oba skrzydła są suwane i czy są uchylane od góry :) ? My jesteśmy na etapie poszukiwania okien i również zdecydowaliśmy się na drzwi przesuwane.
Pozdrawiamy
Iwona i Piotrek
drzwi tarasowe są firmy Oknoplast. Przesuwne jest tylko jedno skrzydło (wystarczy bo ma szerokość 150cm!!!) Uchylają się od góry i jak dla nas są super. Tylko osoby nie w temacie nie potrafią ich otwierać bo najpierw otwierasz klamką potem odciągasz skrzydło do siebie a potem suniesz. wszyscy myślą że otworzyć i od razu na bok :wink: Ogólnie polecam. My zamawialiśmy w Lubartowie.

kamlotek
21-12-2009, 10:03
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13239/Bo%BFe_Narodzenie.JPG (http://www.fotoszok.pl)

ULANA
12-03-2010, 08:49
Ponawiam moją prośbę o namiary na wykonawcę mebli kuchennych jak można?? My nie zamierzamy wieszać w domu żadnych firanek, widziałam coś takiego jak plisy. Jest to swego rodzaju roleta okienna tylko że plisowana i przesuwana od góry i od dołu. Fajna sprawa. Lublin, rusałka.

tasha
12-03-2010, 09:12
Ponawiam moją prośbę o namiary na wykonawcę mebli kuchennych jak można?? My nie zamierzamy wieszać w domu żadnych firanek, widziałam coś takiego jak plisy. Jest to swego rodzaju roleta okienna tylko że plisowana i przesuwana od góry i od dołu. Fajna sprawa. Lublin, rusałka.
Nasze meble to BRW w Lublinie do nabycia bez problemu :)
Nie pamiętam nazwy serii ale rodzaj to 80th street (są w katalogu BRW kuchnie). Kolor mahoń

anulka7
11-07-2010, 19:09
A czy mogę spytać co to za płyteczki na ścianie w kuchni?
Pozdrawiam
PS. śliczny domek - kolory i wystrój bardzo w moim stylu :)

tasha
19-09-2010, 21:25
glazura to TRAVENA Paradyż