PDA

Zobacz pełną wersję : meble do kuchni w?asnej roboty



ewa
24-10-2003, 09:18
Planujemy sami zrobić meble kuchenne ale jakby to ująć jesteśmy trochę zieloni z tematu :D
Za to mamy dużo ochoty do pracy i jako takie zdolności i doświadczenie.
Potrzebna nam jest pomoc - czy ktoś zna namiary na jakąś stronę gdzie będzie opisane jak zrobić samemu korpusy szafek? Coś w stylu DIY?
Tak mniej więcej wyobrażam sobie z czego może się taka szafka składać (obejrzałam też stare szafki). Boję się jednak, że coś pominę i szafka mi się złoży w trakcie robienia kotletów :lol:

Wakmen
24-10-2003, 11:17
W moim (sorki dla żony), naszym domku będziemy mieli kuchnię murowaną. Wykonana będzie z cegły, do tego drzwiczki sosnowe a blaty (chyba) w kaflach lub jeszcze ocenię z jakiego materiału.
Take projekty można zobaczyć na stronie Dobrego Wnętrza. Wykonanie naprawdę nie jest skomplikowane a jaki będzie efekt.

mzts
24-10-2003, 11:19
Cześć . Zrobic meble jest w sumie bardzo prosto . Sam zrobiłem do kuchni
wystarczy tylko dobrze wyliczyć odległości i wymiary szafek. Najlepiej jak zrobisz to wystarczy sobie opisać jakie szafki gdzie będą stały i jakie mają mieć wysokości odpowiednie dla wzrostu domowników. Idż potem do sklepu meblarskiego i wybierz sobie odpowiednie fronty do szafek.
Iteraz najważniejsza rzecz idż do hurtowni albo sklepu gdzie docinają płyty wiórowe np Cedrus w Krakowie i muwisz gościowi żeby ci to rozrysował na poszczegulne elementy i póżniej to składasz. Jak go poprosisz to ci powie co musisz do tego kupić jakie zawiasy ,ile śrub do mebli i potem to składasz . powodzenia

WSZYSTKO RÓB ROZWARZNIE I O WSZYSTKO SIĘ PYTAJ
Maciek