PDA

Zobacz pełną wersję : Tanie drzwi zewnętrzne (kotłownia) ???



Aga_I_Przemek_WCH
02-01-2009, 14:11
Witam,

W naszym wymarzonym domku drzwi do kotłowni mamy z tej strony co lukarna (czyli tej niby ładniejszej):) .

Czy polecicie jakieś drzwi tanie drzwi zewnętrzne ale żeby były w odcieniach brązu?

Szkoda nam wywalić z 1500zł na drzwi do kotłowni :(

Pozdrawiam

Przemek

piterazim
02-01-2009, 14:17
mam coś takiego u siebie

kolor ciemny brąz - cena około 300zł, wieczorem wstawię fotki

piterazim
02-01-2009, 14:20
he he na allegro znalazłem takie same

http://allegro.pl/item519393712_drzwi_zewnetrzne_pcv_massive_nowe_mo del_01.html

Aga_I_Przemek_WCH
02-01-2009, 14:31
mam coś takiego u siebie

kolor ciemny brąz - cena około 300zł, wieczorem wstawię fotki

Witam,

Bede wdzieczny za fotki. Bo rozumiem, że wstawiłeś takie u siebie?

Pozdrawiam serdecznie

Przemek

edde
02-01-2009, 14:55
a ja kupiułem w leroy merlin, siedem stówek, stalowe, ocieplane 6cm wełna, dwa zamki (w tym jeden centralny z bolcami na górze dole i boku, 3x4) ościeżnica stalowa w kolorze z progiem z nierdzewki, kilka wzorów było do wyboru w brązie (z tym że nazywa się to np. wiśnia :) ), zobacz na stronie www.consalnet.pl bo oni z tej firmy te drzwi biorą, moze na frontowe bym ich nie wstawił ale do kotłowni i do garazu pasują mi jak ulał (poza tym wstawione na piankę jak pokazały pierwsze wieksze mrozy są cieplejsze niż np. frontowe drzwi Delta, na których futrynie ładnie osadził się szron, a na tych tanich ani śladu, a w garazu np. gdzie jest jedno duże pomieszczenie z dzwiami z leroy i bramą normstahla euro ocieplaną na bramie szron wszędzie poza powierzchnią ciepłych paneli, czyli uszczelki i ich okolice, ościeża itp, a na drzwiach z leroy sucho, czysto)

manieq82
02-01-2009, 15:12
takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci :)

edde
02-01-2009, 15:19
konstrukcję zamków już znam (bo ciekawiło mnie jak to wygląda i funkcjonuje - takie male zboczenie :) ), ni etaki diabeł straszny, konstrukcyjnie nie odbiega to od innych drzwi tego typu a droższych kilkukrotnie, fakt, prowadniki i bolce np. ocynkowane nie są zamiast pręta 8 czy 10 jest 6, za to dobrze podsumowała to żona: lepiej popruć takie za 700 niż takie za 2000,
jak na razie budowę wytrzymują poprawnie to podejrzewam ze w czystych suchych, ciepłych warunkach normalnego użytkowania też nic im nie będzie, za tą cenę myslę ze warto je kupić (tylko jak zwykle w marketach tzreba dokładnie sprawdzać co sie bierze, pomimo oryginalnego opakowania zdarzają sie w transporcie uszkodzone, pogniecione czy otłuczone egzemplarze)

Aga_I_Przemek_WCH
02-01-2009, 15:48
takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci :)

manieq82 Ty mówisz o tych drzwiach o których napisał edde?

Te ceny to już komplet wszystko czy tylko same drzwi? (ościeżnica? klamka? zamek?)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Przemek

edde
02-01-2009, 20:40
nie wiem jak w praktikerze, u mnie w cenie komplet był (skrzydło z ościeznicą, szyldy, klamki, zamki, wkładki z 5 kluczami, kotwy mocujące, uszczelki)

manieq82
02-01-2009, 23:41
Tak komplet, cena w zależności od modelu.

Aha i klamka z podświetleniem.

JACUŚ
03-01-2009, 15:14
Czesc
Pamietaj ze do kotłowni powinny byc drzwi przeciwpozarowe z atestem

Barbossa
03-01-2009, 16:27
Czesc
Pamietaj ze do kotłowni powinny byc drzwi przeciwpozarowe z atestem
rozwiń tą twórczą myśl

manieq82
03-01-2009, 16:27
A kto to niby sprawdza ?

Włodek.B
03-01-2009, 16:46
takie drzwi sprzedaje praktiker od 480 do 649
wyglądaja dziwnie - niepokoi mnie ta duża ilość zamków - jak sie spiep.ą to będzie trzeba ciać - sam też szukam takich drzwi

firma polska - produkcja jak wiadomo -Kraj Wschodnich Braci :)

manieq82 Ty mówisz o tych drzwiach o których napisał edde?

Te ceny to już komplet wszystko czy tylko same drzwi? (ościeżnica? klamka? zamek?)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Przemek
W Wałbrzychu w Obi były drzwi antywłamaniowe za niecałe 600 pln (kupiłem do kotłowni, na zewnątrz :D ), z wkładką, klamką, ościeżnicą, wewnątrz wełna mineralna, z zawiasami chowanymi do ościeżnicy. Całkiem solidne. Kupiłem je jakieś 2 miesiące temu, tydzień temu jeszcze były. Nazywały się Hardy. Takie same były w Castoramie, ale ponad stówkę więcej kosztowały.
Pozdrawiam

Aga_I_Przemek_WCH
03-01-2009, 17:42
Witam,

Za podpowiedzią manieq82 udałem się dzisiaj do Jeleniej Góry do sklepu NOMI i zakupiłem drzwi firmy Consalent (solidne stalowe antywłamaniowe) i zapłaciłem za nie 499zł w promocji. I żona zadowolona ! Bo brązowe ! Tylko qrka po co nam "judasz" w kotłowni :)))) Ale są !:)

Pozdrawiam

Przemek

Włodek.B budujesz się w Wałbrzychu? Zawsze to miło mieć kogoś na forum po sąsiedzku :)

Włodek.B
03-01-2009, 18:21
Włodek.B budujesz się w Wałbrzychu? Zawsze to miło mieć kogoś na forum po sąsiedzku :)
Nie buduję się - remontuję stare siedlisko :) , jakieś 2 km od granic miasta. Faktycznie, coś mało tu naszych :wink:

MichuZLasocic
02-01-2012, 22:46
Dobra to teraz koledzy wypowiedzcie się czy te drzwi jeszcze do czegoś się nadają :)