PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do NIEWIELKIEGO dziennika Małgosi i Grzesia



Małgosia i Grześ
17-01-2009, 21:31
Witamy wszystkich, którzy odwiedzili nasz dziennik budowy. Z góry dziękujemy za wszystkie komentarze, uwagi i porady. Trzymamy za Was kciuki we wszystkich przeprawach związanych z budową. Pozdrawiamy
Małgosia i Grześ

GLAMOURMUM
18-01-2009, 10:40
Super wszystko działa....
Jestem zaszszszszczycona tym ,że wpisuję sie pierwsza.
Domek bardzo ładny, kiedyś w gazecie miałam dołączony ten projekt w wersji 3D i chodziłam sobie po nim....

Małgosia i Grześ
18-01-2009, 14:06
Mam nadzieję, że wpis pierwszy, ale nie ostatni :) Czekam na wszelkie uwagi i spostrzeżenia, bo mam czasem wrażenie, że poszliśmy na żywioł... Ale mimo wszystko wierzę, że damy radę! A wszystko działa dzięki Waszej pomocy ;) Pozdrawiam

wiolkaz
18-01-2009, 19:34
I zaczęło się!!!!!!!!!!! Trzymam mocno kciuki i życzę Wam aby zaden urzędas nie przeszkodził Wam w realizacji marzeń. Jesteście dzielni, wielcy i odważni. I macie jeszcze coś - coś, co jest najcenniejsze - siebie.... Trzymam kciuki i służę pomocą.

Małgosia i Grześ
18-01-2009, 19:48
Dzięki Siostra! Kochana jesteś! :*

Guzmanka
29-01-2009, 12:13
Witaj

Domek ładny, zgrabny. Trzymam kciuki za Waszą budowę :)
Pisałaś, że kupiliscie bloczki w jakieś hurtowni pod Poznaniem. Co to za hurtownia?

Pozdrawiamy

Małgosia i Grześ
29-01-2009, 17:39
My również trzymamy za Was kciuki! Co do bloczków betonowych (12/25/38) to kupiliśmy je w Kobylnicy, hurtownia ZENSOF. Cena 2,80 brutto. Pozdrawiamy

Guzmanka
30-01-2009, 08:47
O dzięki za informacje. Zaraz zapiszę, żeby nie zapomnieć.
Pozdrawiam

sylwiap-w29
23-02-2009, 23:58
Witajcie :) budujemy ten sam domek więc kibicuje i Wam :) Zaczynamy gdy stopnieją śniegi...

pozdrawiam...

Małgosia i Grześ
25-02-2009, 19:03
To super! Bardzo dobry wybór :) My też niecierpliwie czekamy na wiosnę, a ona już tuż tuż... Mam nadzieję, że u Was też. A dziennik budowy będziecie prowadzić? Jeśli tak to poprosimy o link, będziemy podglądać i dopingować! Pozdrawiamy

sylwiap-w29
25-02-2009, 23:13
To super! Bardzo dobry wybór :) My też niecierpliwie czekamy na wiosnę, a ona już tuż tuż... Mam nadzieję, że u Was też. A dziennik budowy będziecie prowadzić? Jeśli tak to poprosimy o link, będziemy podglądać i dopingować! Pozdrawiamy

...na razie dziennika nie mam i jakoś kiepsko mi się do tego zmobilizować :oops: choć planuje już od pół roku...może założe....

...a podglądaliście wątek o naszy Niewielkim? http://forum.muratordom.pl/projekt-m05-niewielki-murator,t62107-3000.htm
bo chyba Was tam nie widziałam :wink: a czytam dość wnikliwie...

...a jak z materiałami? macie już coś zakupione czy czekacie na wiosenke?

Małgosia i Grześ
03-03-2009, 22:02
Wątek o M05 przeglądamy na bieżąco. Choć nasz udział tam mizerny, żeby nie powiedzieć, że żaden ;) Na razie zbyt wielu rad udzielić nie możemy, ale za kilka tygodni i po kilku błędach i nauczkach napewno kilka postów zostanie wyskrobanych :)
Co do zakupów to jasne, że już poczyniliśmy (nie mogłam się doczekać ;)). Na działce stoją bloczki fundamentowe, suporeks i deseczki, które będą używane w różnych, średnio mi znanych celach :)
Dziś geodeta wytyczył budynek. Fotki za chwilkę ma umieści obecna na miejscu zdarzenia druga połowa. I od max poniedziałku ruszamy pełną parą!!! Z czego jestem przeogromnie szczęśliwa! Życzę Wam również szybkiego nadejścia wiosny, funduszy i rewelacyjnych ekip budowlanych i czekamy na link do dziennika budowy!
Pozdrawiamy

wiolkaz
16-03-2009, 12:08
Zawsze mozecie na mnie liczyc...

Guzmanka
10-04-2009, 15:39
Wesołego
http://77.252.132.194/guzmania/Mrowino/Inne/kartka_wielkanocna.jpg

Małgosia i Grześ
12-04-2009, 19:17
Wesołego Alleluja wszystkim budującym i trzymającym za nich kciuki!!!
http://images50.fotosik.pl/102/7a68822baf6c4e20med.jpg (http://www.fotosik.pl)

wiolkaz
04-05-2009, 19:22
I tak trzymajcie- do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!!!!!

sylwiap-w29
27-05-2009, 00:56
ależ idziecie do przodu z budową :) ... u Was już prawie dach widać :) podczas gdy my nie możemy sie z ziemi wygrzebać ach :)

pozdrawiam !!!!!!!!

Małgosia i Grześ
28-05-2009, 19:58
Muszę przyznać, że mamy naprawde pracowite ekipy murarsko-cieślarskie ;) Chłopaki są fachowi i robota im idzie bez zbędnych przestojów. Czasem pogoda robi psikusy, ale na to już nic nie poradzimy... Na dniach postaram się dodać kolejne zdjęcia. Gdyby pogoda łaskawie obdarzyła nas w najbliższych dniach słoneczkiem to w przyszłym tygodniu chłopaki powinni kłaść dachówkę :D
Zaraz u Was też będzie widać postępy! Najgorzej jest wyjść z ziemi. Później przy każdej wizycie na budowie będzie widać kolejne ściany. A wtedy nasz Niewielki przestanie się już taki malutki wydawać :D
Pozdrawiamy i trzymamy kciuki za szybkie postępy.

MarioZZ
13-06-2009, 21:13
O jaki ładny domek :D :D :D
tak naprawdę pierwszy nasz projekt który nam się spodobał. Mieliśmy go kupić, ale jednak zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny.
Zresztą wzorujemy się na niewielkim, bo jest naprawdę śliczny.
Trzymamy kciuki za takie samo ciągle tempo budowy i przyglądamy się uważnie nadal.