PDA

Zobacz pełną wersję : Rezydencja w Parku - ZACZYNAMY!!!!



aniarafal236
27-01-2009, 21:37
Prosze o wpisywanie wszelkich porad, wlasnych sugesti, które bede pomocne podczas mojej budowy.

dardurdka
28-01-2009, 09:55
Witajcie!
Już nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć :wink:

MAJRA
28-01-2009, 15:26
Żeby avatarek się pokazał w profilu :D to:
kopiujesz i wklejasz Adres URL (tak jak w przypadku zdjęcia, tylko bez tych nawiasów i tego co jest w nich) w PROFILU w polu "Odnośnik do zewnętrznego emblematu".
Pamiętaj tylko o rozmiarze avatara ok 6 kb:D

dardurdka
29-01-2009, 20:32
Co do zdjęć to radzę przejść do fotosika, tam można dowolnie wybierać wielkość zdjęć :wink:

Gosiek33
29-01-2009, 22:01
Na Foto Onet się nie znam, ale powinna być tam jakaś opcja do zaznaczenia jaką wielkość zdjęcia chcesz mieć. Z Fotosikiem na którym większość forumowiczów ma zdjęcia jakoś nie mogę się dogadać. Jeśli chcesz natomiast przejść na ImageShack to mogę Cię poprowadzić Jest tam kilka różnych opcji

http://imageshack.us/

MAJRA
30-01-2009, 13:29
Na "onecie" wystarczy w opcji "widok" (nad wyświetlanym zdjęciem) wybrać odpowiedni rozmiar zdjęcia:
*miniaturkę ( symbol 4 małe kwadraciki),
*średni rozmiar (mniejszy kwardacik) lub
*maksymalny rozmiar (na forum się nie sprawdza, bo strasznie "rozwala" stronę).
Najlepszy jest średni rozmiar, dość szybko się otwiera i wszystko dobrze widać.

Następnie kliknąć na dane zdjęcie, (w wybranej wielkości ) i dopiero wtedy skopiować adres URL.

Gosiek33
31-01-2009, 09:31
Ciągle się mylę, kurcze pieczone. Pierwszy odruch od razu odpowiedzieć :o Już w kilku wątkach tak nabroiłam i zaraz się przenosiłam, u Ciebie zagapiłam się totalnie :o Ale to chyba z zachwytu. Przepraszam i od razu przenoszę się do komentarzy, tam usunęłam post


Zamurowało mnie, przepiękna. Będziecie mieli aż tak dużą kuchnię? zazdraszczam i przepiękne łukowate okno. Mam tylko jedno takie i to w przyszłej bibliotece

Przepiękne sklepienie, marmury chyba na podłodze i blatach, ech... cudo

czekam co dalej będzie

marcia1
26-07-2010, 11:00
Prosze o wpisywanie wszelkich porad, wlasnych sugesti, które bede pomocne podczas mojej budowy.

Witam,

Ciekawa jestem jakie są postępy w budowie?

P.S.
Buduję podobny dom, więc moja ciekawość jest uzasadniona :)