PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do Domku Anett&Pitera



piteriks
03-02-2009, 10:41
czołem wszystkim aktywnym..... prowadzącym wytrwale dzienniki... jaki i komentującym.... :D
-zapozdrawaim

dragasia
04-02-2009, 09:54
Czesc!!

Widzie, ze podjeliscie taka sama decyzje ja my. Tez analizujac wszystkie za i przeciw postawilismy na wies. Na razie czekamy na odrolnienie ziemi, co albo sie stanie na wiosene albo za 5 lat :roll:

A mozna wiedziec jaki kierunek wybraliscie?

piteriks
05-02-2009, 09:56
czołem.
Miejscowość Swoboda gm. Niemce -to będzie nasze miejsce......
Czyżby jakieś bliskie sąsiedzctwo....?
-zapozdrawiam

dragasia
05-02-2009, 10:55
Niestety troche dalej, bo Kijany :( Ale na naszym lubelskim watku jest pare osob z Twojej gminy :)

MarlenitaS
09-02-2009, 15:17
Witam "Wiejskie Cyce" :lol:
Fajna chatka,czekam na dalsze wpisy w dzienniczek i życzę szybkiego budowania :D

Pozdrawiam Wiejska Cycolina :lol: :lol: :lol:

dragasia
09-02-2009, 18:35
A gdzie gora domku? I jaki to projekt?

piteriks
11-02-2009, 08:26
A gdzie gora domku? I jaki to projekt?

czołem.
Murator M 38 zwany wyspą szczęścia

dorciaz
12-03-2009, 10:25
Witam serdecznie...
Super ten Wasz domek...ja zaczynam -jak pogoda pozwoli zaraz po świetach :D wiec bede pilnie podglądać :D ja wybierając projekt sugerowalam sie baaaardzo podobnymi pogladami...
Pozdrawiam serdecznie
Dorota

jacekh
25-07-2009, 20:15
Czołgiem :)
działaj bracie ze słupkami działaj.
U mnie już tylko przód zostało wpikować. Czekam teraz aż zwiąże beton i zakładam siatkę.

Co do maszynki do mielenia zieleniny to kupiłem NAC-a jakiegoś, u mnie w komentarzach opisałem Ci nieco wiecej. Nie pamiętam jaką dużą macie działkę ale jak masz już ziele 1,5 m to kup coś z tarczą a nie sama żyłka. Możemy się kiedyś umówić jak chcesz to moją zobaczysz czy daje rade z Twoim zielskiem. Jak badyle zdrewniało to tylko tarcza się sprawdzi. Żyłką też pójdzie ale powoli i wkręca się w sprzęt.

Gdzie Ty masz tą swoją działkę ?
Może gdzieś niedaleko ?

Pozdrosy