PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki klej do płytek ceramicznych?



lenowo
08-11-2003, 16:47
Mam w łazience kafelki już położone, ale pod sufitem mojadruga połowa wymyśliła terez sobie "szlaczek". Ponieważ płytki są pod sam sufit ,zastanawiam się nad przyklejeniem tzw. "szlaczka" na płytki.
Pytanie tylko czym, podejrzewam że zwykła zaprawa klejowa nie będzie się trzymała na gładkiej powierzchni płytek ceramicznych.
Proszę poradżcie, bo mi moje słoneczko nie da spokoju .

09-11-2003, 11:46
Zapewne jakiś klej do ceramiki typu cyjanopan. Taki, jakim można skleić rozbity wazon. Te listwy ozdobne mają niewykończone boki, więc trzeba będzie je czymś osłonić (styropianowym narożnikiem?) , bo inaczej będzie nieestetycznie wyglądać.

michcioizi
10-11-2003, 07:31
hm nie chce reklamowac ale dobry w takie zabawy jest klej Atlas plus
pozdrawiam

specjalista praktyczny
16-11-2003, 20:45
:) nie klej płytki na płytki jeszcze na ścianie poniważ będzie to żle wyglądać tym bardziej że masz nowe płytki ja naklejam płytki na stare gdzie nie będą widoczne żeby zaoszczędzić klijentowi na robociznie jak ty zrobisz ten pasek.zrobisz zgrubinie i nie będzie estetycznie lepiej zerwij jeden poziom kafelek na wysokośći dowlnej przklej pasek pod górnom rająm kafelek a resztę pola uzpełnij nowymi w kolorze tym samym co był kafelki trochę roboty jest. paski zazwyczj odzielająm kolry kafelek, klej użyj plastyczny powodzenia

tomek1950
16-11-2003, 22:13
Kilka rzeczy przykleiłem do glazury "Poxipolem". To nie reklama, ale fakt. Trzymają się już kilka lat.