PDA

Zobacz pełną wersję : w stylu retro - komentarze



Strony : [1] 2 3 4 5 6

Kasiorek
28-02-2009, 12:53
A tu chetnie porozmawiam z Wami na temat naszego bliźniaka :)

dardurdka
28-02-2009, 13:18
Witaj!
Widzę, że mam przyjemność być pierwszą komentującą :D
Domek jest przepiękny... a okolica... aż dech zapiera :roll:
GRATULUJĘ!!!

rrmi
28-02-2009, 15:28
Kasiorku
Gratuluje .
Piekne masz mieszkanie , dom pewnie piekniejszy bedzie .
Musze to napisac jednak , boshe dlaczego blizniak ? :roll:
Tak czy owak prezentuje sie bardzo , bardzo .

Kasiorek
28-02-2009, 15:50
Kasiorku
Musze to napisac jednak , boshe dlaczego blizniak ? :roll:
Tak czy owak prezentuje sie bardzo , bardzo .

bardzo długo rozważaliśmy dom wolnostojacy 250 m2, jednak po wielu przemysleniach stwierdziliśmy że te prawie 190 m nam zupełnie wystarczy no i przemawiały tez wzg finansowe, kilka metrów wiecej, kilka stówek wiecej :wink:

Ew-ka
28-02-2009, 16:18
i ja sie melduję w Twoich komentarzach :D
od maja czekałam na te chwilę (pochwaliłas sie na zlocie ) i .....dech mi zaparło z wrażenia :o to nie taki bliźniak jak wiele ,ale ....jaki miałby być kiedy Ty sama jesteś nietuzinkowa ? :lol:
Domek prezentuje sie fantastycznie -nawet sobie nie wyobrażam co tam bedzie w srodku .....znając Twoją wyobraźnie ....cuda ,panie , cuda :D
Trzymam kciuki za terminy i ...czekam na pierwsze aranżacje :D

http://m.onet.pl/_m/55b9beb09e0138f32a227a6e41332ab3,30,37.jpg :D

tola
28-02-2009, 16:59
Kasiorku
bardzo się cieszę, że zechcesz nam pokazać wnętrza tego pięknego domu.
Okolica niewiarygodnie urokliwa, aż trudno uwierzyć, że są takie miejsca.
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję.

Beauty
28-02-2009, 17:52
biegnę i ja z gratulacjami!dom przepiękny ,az mnie zatkało z wrażenia :o :o :o jestem bardzo ciekawa wnętrz ,bo zapowiadają się nietuzinkowo,juz nie moge sie doczekać :wink:

Kasiorek
28-02-2009, 18:06
Kasiorku
bardzo się cieszę, że zechcesz nam pokazać wnętrza tego pięknego domu.
Okolica niewiarygodnie urokliwa, aż trudno uwierzyć, że są takie miejsca.
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję.
Tolu to tylko 20 km od Warszawki :D i są jeszcze wolne domy :wink:

monia i marek
28-02-2009, 19:03
Dołączam do grona gratulujących - dom b.ładny, podobnie jak inspiracje. Z przyjemnością będę zaglądać :wink: Pozdrawiam.M.

Żelka
28-02-2009, 19:14
Piekna okolica!!!
Nie mam watpliwosci, ze wnetrza domu zwala nas z nog.
Szkoda, ze garaz jest tylko na jeden samochod, bo mieszkajac 20km od W-wy na pewno beda (albo juz sa) dwa.
Ale za codzienne spacerki przy takim jeziorku oddalabym miejsce na druge auto. :P No i na takim osiedlu na pewno beda juz zrobione drogi, chodniki, swiatla uliczne i inne wygody, wiec nie ma co byc drobiazgowym. :D :wink:

tola
28-02-2009, 22:07
Tolu to tylko 20 km od Warszawki :D i są jeszcze wolne domy :wink:

kuszące i to bardzo :wink:

tomek1950
01-03-2009, 06:58
Kasiorku, szczęka z hukiem mi opadła. :D Pięknie.

DPS
01-03-2009, 18:58
Mogę jedynie dołączyć do chóru pochwał. Dom, mimo, że blixniak, jest bardzo klimatyczny, a do tego ta okolica i jeszcze taka nazwa ulicy. :o
To będzie na pewno magiczny dom.
Będę bardzo czekała na Twoje relacje. :D

Lucia
01-03-2009, 19:39
Kasiorku,
Serdeczne gratulacje! Dom na pewno będzie niesamowity i na pewno zrobi na nas wrażenie, podobnie, jak swego czasu Twoje mieszkanie.
Powodzenia i wszystkiego dobrego!

Maluszek
02-03-2009, 11:37
Kasiorku - gratuluję :D

W końcu masz swój wymarzony domek :D Życzę, żeby teraz wszystko szło zgodnie z planem i żebyście się mogli tam jak najszybciej wprowadzić :D

jamles
02-03-2009, 11:47
też zaglądać będę 8)
a na początek ..........brak słów ...........ALE FAJNIE :D

dardurdka
02-03-2009, 14:09
Kasiorku, ależ Ty masz talent :o :o :o :o
Ogród rewelacyjny :o :o :o :o
A to oczko/basen jakiej wielkości będzie???

Aga J.G
02-03-2009, 14:18
O i ja przybyłam i bedę śledzić te cuda :)

Paty
02-03-2009, 14:25
Melduję się...................CUDOOO!!!!!!!!! , jak miałaby mieć dom retro to właśnie w taki.................okolica malownicza, osiedle jak z filmów a i wnętrze będzie pewnie przepiękne ( pamiętam twoje mieszkanie) jak rzadko śledzę dzienniki budowy tak Twojego już jestem fanką...........


A tak po cichutku można wiedzieć jaki jest koszt 1 m2 takiej inwestycji, tzn do kupna od developera??????

Kasiorek
02-03-2009, 14:41
Kasiorku, ależ Ty masz talent :o :o :o :o
Ogród rewelacyjny :o :o :o :o
A to oczko/basen jakiej wielkości będzie???

Ten zborniczek to mały będzie, Bedzie stał przy murowanej ściance 9 ok1 m szrokości)od strony domu bedzie na niej rzygacz i bedzie pluł do półokrągłego zbiorniczka, natomiast od strony ogrodu bedzie na całości lusrto i pewnie też jakis przekapywacz. A długość zbiorniczka liczę na jakieś 180 cm
mniej więcej tak
http://www.rzezba.net.pl/zdjecia/01.jpg

Kasiorek
02-03-2009, 14:44
A tak po cichutku można wiedzieć jaki jest koszt 1 m2 takiej inwestycji, tzn do kupna od developera??????

Tak po cichu powiem że z kluczykami w garści wychodzi za dom i działeczkę 800m jakieś 6.500zł
Czas realizacji 6 m-cy

masulda
02-03-2009, 20:05
Gratujuję!Piękny domek...Mój sentyment tym większy, iż mam nadzieję stać się posiadaczką także połowy bliźniaka za ok.3miesiące.Rozumiem Twoją radość bo nie marzę o niczym innym tylko o podpisaniu aktu notarialnego -wiadomo , czasy niepewne.Z wielką chęcią będę tu zaglądać-jeśli można-w [poszukiwaniu inspiracji.

masulda
02-03-2009, 20:12
Acha , zapomniałam !To znaczy że bliźniak aż tak fatalnie wypada w porównaniu z wolno stojącym?Kurczę, jakoś nie wiem dlaczego panuje opinia- szeregowiec i bliźniak gorszy od wolnostojącego.Może zostanę uświadomiona czemu?Będę miała fajnych sąsidów za scianą

dardurdka
02-03-2009, 21:02
wydaje mi się, że właśnie o tą ścianę chodzi :roll:
ale jeśli Tobie nie przeszkadza to właśnie o to chodzi! Każdy ma inne wymagania i inne rzeczy stawia za priorytety. To tak jakby dyskutować dlaczego w bloku albo w domu jednorodzinnym z dużą działką albo jednorodzinnych postawionych blisko siebie, prawie bez ogrodu... każdy wybiera to co lubi :wink:
GRATULUJĘ!!!
a bliźniak też taki piękny jak Kasiorka???

Kasiorek
02-03-2009, 21:12
A mnie myśl że za scianą mam sąsiadów jakoś nie przeszkadza.Bardzo świadomie odkonaliśmy wyboru. I to że to ogrodzone osiedle z ochroną i że wszystkie domy utrzymane w takiej samej stylistyce (dla mnie bardzo ważne)
Duzo było przeciw ale jeszcze więcej za.
A nasza sasiadka mieszka za granicą, tu będzie gościem

DPS
02-03-2009, 21:49
Pomysł z lustrem w ogrodzie kiedyś widziałam u kogoś i wyglądało to znakomicie - lustro powielało, oddawało i pomnażało. Super! I jeszcze taki fajny rzygacz - ogród przy takim domu będzie jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie taki rzygacz będzie na miejscu...
Super!

masulda
02-03-2009, 22:11
My też świadomie dokonaliśmy wyboru-osiedle zamknięte, podobno deweloper zrobi drogi wewn itd.Piszę podobno bo sami wiecie jak jest z deweloperami....Mnie ta wspólna ściana nie przeszkadza-tzn chyba nie będzie przeszkadzała.Działka ok.600 m, domy też utrzymane w jednakowej stylistyce.Kasiorku, czy między Waszymi bliźniakami jest dylatacja?To podobno gwarancja nie dochodzenia odgłosów z sąsiedniego domu.U nas nie będzie jej-zastanawiam się czy trzeba wykonać wyciszenie ścian wełną mineralną albo czymś podobnym??

Kasiorek
03-03-2009, 07:44
Kasiorku, czy między Waszymi bliźniakami jest dylatacja?To podobno gwarancja nie dochodzenia odgłosów z sąsiedniego domu.U nas nie będzie jej-zastanawiam się czy trzeba wykonać wyciszenie ścian wełną mineralną albo czymś podobnym??

Nie dylatacji nie ma, myślę że nie będzie tak żle
My już mamy na osiedlu piękne uliczki i chodniki i stylizowane lamypy i trawniczki, Jak dostałam klucze to nawet ziemia na działce wygrabiona była.(pod śniegiem oczywiście )
Przy odbiorze towarzyszył nam znajomy specjalista, nie miał się do czego przyczepić. A ja wyszliśmy to stwierdził że dawno nie widział tak dobrze zbudowanego domu :D :D bardzo to nas ucieszyło.

Aga J.G
03-03-2009, 09:07
Tylko gratulować szczęścia :)
Ale widać że są jeszcze firmy, którym zależy na renomie i klientach :)

joola
03-03-2009, 09:12
Kasiorku podziwiałam Twoje mieszkanko a teraz dzięki "donosowi" Ew-ki będę podziwiać Twój domek :D zapowiada się cuuuudnie!

Ew-ka
03-03-2009, 09:15
Kaska ,sprawdź czy aby faktycznie w sypialni bedzie komfortowo i odgłosy zza ściany nie bedą Wam / Im przeszkadzały :wink:
moja kolezanka mieszka w bliźniaku i ma sypialnie przy sypialni sąsiadów -mowi ,że czasem mają wesoło :lol:

Ew-ka
03-03-2009, 09:17
joolka a mowiłam Ci ,że to nie taki bliźniak jak myślałysmy :lol:
Kaska - cena za calosc bardzo przystepna :D

Kasiorek
03-03-2009, 09:26
Kaska ,sprawdź czy aby faktycznie w sypialni bedzie komfortowo i odgłosy zza ściany nie bedą Wam / Im przeszkadzały :wink:
moja kolezanka mieszka w bliźniaku i ma sypialnie przy sypialni sąsiadów -mowi ,że czasem mają wesoło :lol:

Spokojnie, domy przylegają do siebie łazienkami i pokojem w krórym będzie moja pracownia, a na parterze garażami i gabinecikiem, czyli miejsca w których nie siedzi się cały dzień

Ew-ka
03-03-2009, 09:28
Kaska ,sprawdź czy aby faktycznie w sypialni bedzie komfortowo i odgłosy zza ściany nie bedą Wam / Im przeszkadzały :wink:
moja kolezanka mieszka w bliźniaku i ma sypialnie przy sypialni sąsiadów -mowi ,że czasem mają wesoło :lol:

Spokojnie, domy przylegają do siebie łazienkami i pokojem w krórym będzie moja pracownia, a na parterze garażami i gabinecikiem, czyli miejsca w których nie siedzi się cały dzień
hiii.....łazienki mówisz :lol: tam to dopiero niesie po rurach :oops: :lol:

Aga J.G
03-03-2009, 09:47
Kaska ,sprawdź czy aby faktycznie w sypialni bedzie komfortowo i odgłosy zza ściany nie bedą Wam / Im przeszkadzały :wink:
moja kolezanka mieszka w bliźniaku i ma sypialnie przy sypialni sąsiadów -mowi ,że czasem mają wesoło :lol:

Spokojnie, domy przylegają do siebie łazienkami i pokojem w krórym będzie moja pracownia, a na parterze garażami i gabinecikiem, czyli miejsca w których nie siedzi się cały dzień
hiii.....łazienki mówisz :lol: tam to dopiero niesie po rurach :oops: :lol:
:lol: :lol: :lol:

magnolia
03-03-2009, 10:23
Kasiorku
Przez watek o bukszpanach tu wpadłam. I musze to napisać. projekt ogrodu- dobra robota! Nie wiem co tam w nim, w srodku-tzn inne gatunki, poza bukszpanami, ale najważniejsze=osnowa jest świetna.
Wiem co mówię, to moja branża
Pozdrawiam Marta

Kasiorek
03-03-2009, 10:52
Kasiorku
Przez watek o bukszpanach tu wpadłam. I musze to napisać. projekt ogrodu- dobra robota! Nie wiem co tam w nim, w srodku-tzn inne gatunki, poza bukszpanami, ale najważniejsze=osnowa jest świetna.
Wiem co mówię, to moja branża
Pozdrawiam Marta
Dziękuję :oops: to może dlatego że ten ogród to moje drugie wielkie marzenie i dawno nosiłam w sobie jego wygląd.
Oprócz bukszpanów znajdzie sie tam miejsce dla róż ( rosarium) hortensji , clematisów, różaneczników, agapantów ( donice), irysów, gladiol i ...
a wszystko w białych odmianach

magnolia
03-03-2009, 11:24
W białych...rozumiem tę fascynację.
A co do róż- ja pokochałam róże okrywowe, choc to nie sa tradycyjne formy, ale wydaje mi sie że warte zauważenia. I znacznie ławtejsze w uprawie, a poza tym niektóre odmiany kwitna całę lato i jesień masami kwiatów-np Noozomi
http://www.rosarium.com.pl/k/?id=124/Nozomi
Chyba takie będę miała, choc mój ogród będzie bardziej nowoczesny.

Nelli Sza
05-03-2009, 23:34
Kasiorku!
Ja zachwyciłam się Twoim mieszkaniem w gazetce i kiedy zajrzałam do Ciebie na forum, nie mogłam uwierzyć :o :D
Później nie mogłam Cię odnaleźć, choć przekopałam chyba z 80 dzienników :cry:
I dziś, ale radość - TWOJE MIESZKANIE!!!!, a w nim ta cudowna wiadomość O DOMKU :o :o :o
Ty, to normalnie potrafisz zaskoczyć :D
Ale się cieszę, ale się cieszę, ale się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
............. że TY SIĘ CIESZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Żelka
06-03-2009, 08:37
Domow wolnostojacych i blizniakow na takim osiedlu nie da sie porownac.
Kazdy z nich ma swoje plusy i minusy.
My tez kiedys bilismy prawie przed kupnem polowy blizniaka na osiedlu podobnym do tego. No miejsce nie bylo az takie piekne.
Pamietam, ze wtedy za takim domem przemawialo wlasnie to, ze jest bliski sasiad, bo w razie czego dobrzy ludzie za sciana to skarb. :P
W bloku takich mielismy, podlewalismy sobie kwiatki jak ktore z nas bylo na wyjazdach, poczte odbieralismy i takie tam, niby drobiazgi a jednak. :wink:
Drugie co nas cieszylo, to to, ze osiedle bylo chronione, wykonczone, wszedzie drogi, swiatla, telefon, internet, kablowka, kanalizacja...
W koncu jednak zrezygnowalismy ze wzgledu, ze przerazalo nas to pietro (dla nas to akurat byl nie maly problem).
Teraz mamy nasza parterowke wolnostojaca, zaprojektowana dla naszych potrzeb i jest to dla nas lepiej.
Ale minusy tez sa, jesli sie na to tak popatrzy - bo nie ma kanalizacji, telefonu, internetu, kablowki i asfaltowej drogi dojazdowej.
A siasiad choc nie jest za sciana to i tak jest. Te obowiazkowe 4m to tez nie wiele jesli ma sie uciazliwych sasiadow. :wink:

Mysle, ze dla Twojej rodziny Kasiorku wybraliscie bardzo dobra opcje.
Teraz sa inne czasy i aby przyciagnac kupca to juz na prawde staraja sie wszystko zrobic dobrze. Nawet projekty juz spelniaja wymagania nawet tych bardziej wybrednych.
Wiec tylko sie cieszyc razem z Wami i niecierpliwie oczekiwac na to co Twoja reka tchnie w ten dom i ogrod.
Projekt ogrodu przepiekny. Dla mnie jakie kolwiek projektowanie to jak teoria wzglednosci :oops: wiec tym bardziej jestem pod wrazeniem. :P :wink:
Pozdrawiam serdecznie.

Kasiorek
06-03-2009, 09:01
Ja juz wiem że dokonaliśmy dobrego wyboru :D . Jak zobaczyłam to osiedle 3 lata temu to poczułam jakbym tam mieszkała już od wielu lat, mam podobno niezwykłą intuicję ( tak twierdzi mój mąż ) i po prostu niektóre rzeczy wiem i już.
W najbliższą niedzielę jedziemy na nasze włości i pokażę wtedy krótką fotorelację z wnętrz, gołych ścian coprawda ale mślę że też ładnych :D

dardurdka
06-03-2009, 09:49
Kasiorku, wizje kuchni mamy niemal identyczne :lol: Będę z niecierpliwością czekać na Twoją realizację :wink:

Aga J.G
06-03-2009, 12:54
Czułam że to będzie taka kuchnia, ale nic innego do tego domu nie pasuje :)
Co do wyborów to najważniejsze żebyscie byli zadowoleni i dobrze się tam Wam mieszkało :)

Oksymoron
09-03-2009, 09:13
Noo hej, ale Ci fajnie ,ze wczesniej oddali :) ja sobie jeszcze poczekam :roll:

super:)
Kiedy na ta kawe idziemy, nooo??

Kasiorek
09-03-2009, 09:17
Kochana , ja w każdej chwili :))) czekam tylko na Twoją gotowość

Oksymoron
09-03-2009, 09:21
no ja z Gustawem tez gotowi , ak tylko Polka wyzdrowieje :roll:

dardurdka
09-03-2009, 09:24
Dzień dobry :D
Kasiorku, i jak poszło w sprawie kuchni??? Udało się przekazać wizję stolarzowi???

Kasiorek
09-03-2009, 10:04
Dzień dobry :D
Kasiorku, i jak poszło w sprawie kuchni??? Udało się przekazać wizję stolarzowi???

Ze spotkań jestem zadowolona w 50 %
pierwsze w małej firmie , z jej właścicielem baardzo miłe, wizja kompleksowego urządzenia (kuchnia , meble, listwy ptzypodłogow i sztukaterie) bardzo obiecująca. Zobaczymy jak dostane wstępną wycenę.
Natomaiast drugie spotkanie w duzej , znanej firmie totalnie mnie rozczarowała. I ze wzg na brak profesjonalizmu urzędującej tam pani która nic nie wiedziała ale za to pieprz...a jakieś filozoficzne teksty na temat znaczenia kuchni w rodzinie. Po kolejnym bardzo dokładnym obejrzeniu wystawionych tam mebli poczułem pewien niedosyt , za taką cenę takie wykonanie ... :-?
było sporo niedociągnięć. Ale jak sie przeszłam po innych studiach kuchennych to i tak wypadli bardzo dobrze.
też czekam tu na wstępną wycenę

Żelka
09-03-2009, 10:33
Kasiorku dom w realu robi jeszcze lepsze wrazenie. Przestrzenny i jasny. :P
A ogrod jaki duzy macie! Fajnie, ze z okien wszedzie gdzie patrzysz nie masz blisko sasiadow.
Teraz to juz na prawde mysla o wszystkim.
W blizniaku o ktorym wczesniej wspominalam bylo ogrodu 40m2. A pamietam jak my sie cieszylismy,ze bedzie gdzie usiasc na powietrzu. Nawet nie przeszkadzalo nam to, ze ze wszystkich stron sasiedzi zagladali nam z bliska do tego ogrodka. :lol:
A tutaj u Was, to elegancja i prywatnosc na pozomie. :wink: To ja tutaj w domku wolnostojacym mam sasiadow dom blizej niz Ty tam.
Na prawde mialas nosa, ze tam trafilas. :wink:
Piekne miejsce.

magpie101
09-03-2009, 11:28
Witam! Dom zapowiada sie pieknie! Bede sledzic poczynania, bo znajac Twoje zdolnosci (kiedys ogladalam mieszkanie w galerii) urzadzisz na pewno niepowtarzalne wnetrza :P .

dardurdka
09-03-2009, 12:53
Kasiorku, wnętrze piękne i ogromniaste :D
najbardziej to schody mnie urzekły...
cudne :roll:

Kasiorek
09-03-2009, 14:02
Kasiorku, wnętrze piękne i ogromniaste :D
najbardziej to schody mnie urzekły...
cudne :roll:
Jak na bliźniaka przystało :D :D :D
A schody już widzę , drewniane białe, oczywiście stylizowane z piekną zakręconą na końcu poręczą
tak jak tu(troche inny kształt ale styl i kolorystyka ścian taka)

http://images38.fotosik.pl/75/38c5ec777885689a.jpg

dardurdka
09-03-2009, 14:08
Dlaczego mnie to nie dziwi :lol: :lol: :lol: :lol:
ja także planuję białe schody i białe listwy przypodłogowe (może białe kasetony na ścianę ze schodami) i oczywiście białe drzwi wewnętrzne :D Ściany hollu także chcę szare, ale jaśniejsze :wink:
Pięknie to sobie obmyśliłaś... najważniejsze to wiedzieć czego się chce :wink:

googulek
09-03-2009, 14:39
no to i ja sie dopisze do czytajacych, kibicujacych i oczekujacych wykonczenia :wink:
nie bede orginalna, ale z zewnatrz dom jest piekny, nawet przepiekny! w srodku jest jasno, swiezo, CUDNIE!!!!!!!

googulek
09-03-2009, 14:42
KASIOREK, masz moze zdjecie drzwi wejsciowych z bliska, a moze cos wiecej o nich wiesz (cena, producent itd...)?

Kasiorek
09-03-2009, 15:14
KASIOREK, masz moze zdjecie drzwi wejsciowych z bliska, a moze cos wiecej o nich wiesz (cena, producent itd...)?

Obawiam się ze nie pomogę, Stolarka okienna i drzwi były robione jednakowe dla całego siedla przez jednego wykonawcę dewelopera. Nigdzie nie ma w zestawieniach dokumentacjinazwy.

googulek
09-03-2009, 15:18
pomozesz, pomozesz - jak bedziesz miala czas, okazje to wklej zdjecie z bliska dla mnie :wink:

Kasiorek
09-03-2009, 15:38
A to tak :D

onna
09-03-2009, 19:52
kasiorku, zaglądam tu jak do znajomej, choć Ty o mnie zupelnie nic nie wiesz :) Pamiętam Cię jako greglis z wizażu, i kiedy odkryląm, że i tu można kawalek Ciebie popodziwiać to utknęłam :) Masz pasje kobieto i to jest najważniejsze. Dom piękny, choć obawiam sie że z Twoimi talentami szybko zapragniesz kolejnego ;)

a z praktycznych rzeczy - mieszkalam kiedyś w bliźniaku w którym przez ścianę sąsiadowali - profesor i ... siostry zakonne (przedszkole, kaplica, zimowiska...) Odglosy przez ścianę kaplica - lazienka byly dla obu stron unikalnym przeżyciem - skończylo się na zalożeniu wycuszenia. Może więc warto przemyśleć tę jedną rzecz, bo anwet jak sąsiedzi będą gośćmi to moga byc gośćmi towarzyskimi :) W łążience człowiek sobie lubi w wannie poleżeć, a jak oni mają np hydromasaż to podobno mocno buczy. Na Twoim etapie urzadzania to jest do przemyślenia/ Chociaż dom wygląda na solidny i może w konstrukcji przemyśleli śccianę oddzielającą sąsiadów...
Teraz mieszkam w kamienicy - mury na pół metra, ale przez sufity (drewno z izolacją powietrzną chyba pomiędzy piętrami) i przez rury od kaloryferó niesie sie też pięknie. Ale w końcu człowiek po to żyje żeby wśród ludzi żyć, nie ;)

Życzę zrealizowania pięknych pomyslo i będę podziwiać...

monia i marek
10-03-2009, 08:24
Kasiu - przepiękne te kuchenki. Gdzie to wynalazłaś??? :roll: Super - mogłyby zastąpić moje marzenie o piecu kaflowym. Ile kosztuje takie cudo i gdzie można to nabyć??

dardurdka
10-03-2009, 08:24
Kasiorku, znam te kuchnie :D nawet chyba mam cały taki zestaw w dzienniku, nawet side by side w takim stylu :o muszę sprawdzić bo nie jestem pewna czy to zdjęcie ocalało po przygodzie z fotosikiem...

Kasiorek
10-03-2009, 08:32
Kasiu - przepiękne te kuchenki. Gdzie to wynalazłaś??? :roll: Super - mogłyby zastąpić moje marzenie o piecu kaflowym. Ile kosztuje takie cudo i gdzie można to nabyć??

Niestety takie cuda maja w Stanach
A proszę bardzo kuchnie są tu
http://www.elmirastoveworks.com/antique.aspx

koszt jest rózny w zalezności od wyposażenia ale ok 4000 $
o koszcie transportu do polski nie wspomnę i także czy nie wpakowali by cła w urzędzie.
Szukałam juz mozliwości kupna gdzieś w Europie ale ni hu hu

Aga J.G
10-03-2009, 09:49
Piekny, jasny, przestronny dom oj bedzie co oglądać jak zaczniesz to wykańczać :)

alenrok
11-03-2009, 16:03
I po co ja wlazłam oglądać Twoją stronę :oops: . Teraz to odchoruję chyba z tydzień . A tak konkretnie to ja dawno chorowałam na hamerykańskie kuchnie ale te w stylu vintage to już szczyt moich wszystkich marzeń. Piękne to mało powiedziane. Czuję Kasiorku , że często będe u Ciebie gościła.Pozdrawaim.

EDZIA
13-03-2009, 19:19
Kasiorku.
Bardzo dostojnie zapowiada się Twój dom i ogród.
Gratuluję i czekam na rozwój "akcji" w Twoim domku :D

pozdrawiam

Edzia

Kasiorek
13-03-2009, 20:35
Akcja na razie w zwolnionym tempie sie rozwija. Tak bardzo nie mogłam sie doczekać wykańczania :( a teraz najpierw muszę czekać na dokładny projekt kuchni żeby zrobic projekt podłóg, zamówić i czekać, czekać. Na razie dobijają mnie wycenami. Dostałam dwie bomby od kuchni teraz dobiła mnie trzecia od ogrodnika. Ech..pieniadze, pieniadze

monia i marek
15-03-2009, 16:19
http://foto2.m.onet.pl/_m/f6e6b4e27e28949932a5951b1429eb56,10,19,0.jpg

piękne, choć do mojego domu zbyt ozdobne, ale podobają mi się bardzo - widać fachową rękę :wink: Gdybym miała dom typu rezydencjonalnego jak u Ciebie lub Dardurdki, to zdecydowałabym się na te cuda :D :wink: Piękne wykończenia okien, w ogóle super!

dardurdka
15-03-2009, 16:21
Zgadzam się z przedmówczynią :D
Ja tylko myślę czy dałabym radę sama coś takiego zamontować, bo gdzie kupić wiem... tylko pomalować bym z pewnością tak nie umiała... cudeńko :wink:

Beauty
15-03-2009, 17:25
Piękne wykończenia,ale taki efekt można osiągnąć tylko w wysokich pomieszczeniach.Przy naszym marnym 2,80m, nie czułabym się dobrze w takim otoczeniu,ale jakby wykorzystać pewne elementy to kto wie.......

Żelka
15-03-2009, 18:12
Kasiorku meble kuchenne w Twoim stylu ma forumowa Zuzza.
Dawno Jej na forum nie bylo, ale moze ktos ma do Niej kontakt. Pamietam, ze kuchnia byla robiona na zamowienie u jakiegos stolarza, a Zuzza byla bardzo zadowolona z wykonania i chyba z ceny, bo nic nie pisala, ze straszne koszty. :roll: Z reszta potem ten Pan robil Jej tez meble do sypialni, jesli dobrze pamietam.
A co do ogrodu, to moze zapytaj nasza forumowa ogrodniczke, chyba magnolia. Czasami mniejsze firmy nie robia nic gorzej od tych duzych a ceny maja lepsze.
Z reszta, co ja Tobie tutaj opowiadam... :oops: ale moze ta informacja o zuzzie i magnolii sie przyda, obie sa z W-wy. :roll: [/b]

Beauty
15-03-2009, 22:41
Kasiorku meble kuchenne w Twoim stylu ma forumowa Zuzza.
Dawno Jej na forum nie bylo, ale moze ktos ma do Niej kontakt. Pamietam, ze kuchnia byla robiona na zamowienie u jakiegos stolarza, a Zuzza byla bardzo zadowolona z wykonania i chyba z ceny, bo nic nie pisala, ze straszne koszty. :roll: Z reszta potem ten Pan robil Jej tez meble do sypialni, jesli dobrze pamietam.
[/b]

No właśnie przydałby się kontakt z Zuzzą. Obejrzałam sobie jej kuchnię i dokładnie jest taka,jak z FABRYKI WNĘTRZ,do której się przymierzam.Stolarz wykonał ją perfekcyjnie i na pewno nie za taką sumę ,jaką sobie krzyczą w salonie!

dardurdka
16-03-2009, 07:51
Właśnie tę kuchnię miałam na myśli :wink: też zamierzam skorzystać właśnie ze stolarza :wink:

Kasiorek
16-03-2009, 08:14
Dziękuję Wam serdecznie, już napisałam do Zuzzy, mam nadzieję że pomoże :)

dardurdka
17-03-2009, 10:16
Jak tylko będziesz coś wiedziała to daj znać :wink:

mario_pa
17-03-2009, 21:11
Dom ma powierzchnię 187 m2 wysokość pomieszczeń 3 m ( na górze i na dole) góra tak sprytnie zaprojektowana że nie ma skosów, które przewaznie zabieraja troche powierzchni na górze.

BRAWO, jak ja marzę o domu bez skosów.
Może być parterowy, piętrowy, byle bez skosów.
Nie dość, że zabierają powierzchnię, to kosztują niewspółmiernie dużo wobec niedużego komfortu jaki oferują.
Gratuluję tego pięterka ;).

dardurdka
17-03-2009, 21:40
U mnie skosów też jest niewiele, zaczynają się na wys. 160cm, więc niewiele powierzchni odpada... dużo dają także lukarny, których u mnie pełno :oops: może nie zawsze to dobrze wygląda, ale przestrzeni i światła pod dostatkiem :wink: U mnie powierzchnia 300m2

Panna_Migotka
18-03-2009, 07:20
witam:)
z zainteresowaniem będę tu zaglądała, bo oglądaliśmy ventanę jakiś czas temu i jeździliśmy tam ze trzy razy (z centrum "jednynie" godzina drogi w środku dnia - w szczycie wracaliśmy prawie dwie godziny :evil: bo był wypadek w al. krakowskiej).

zrezygnowaliśmy z powodu fatalnej lokalizacji (muszę przyznać, że developer zrobił niezłą sztuczkę ze zdjęciem, które pokazałaś:D prawie jak w kiepskich biurach podróży) i atmosfery getta (bywałam u znajomych w marinie mokotów i mam wrażenie, że to taka wolnostojąca i droższa wersja). same domy nam się podobały (ale głównie właśnie ze względu na brak skosów). naćkanie ich jednak na jednym osiedlu, zasieki:), trzydzieści kilometrów do warszawy (te 20 to chyba do rogatek liczyli:D), inwazja os, komarów i szczurów (te ostatnie do wytępienia deratyzacją, ale dwie pierwsze atrakcje niekoniecznie), makabryczny dojazd... skutecznie nas ostudziły. mam też obawy przed sąsiadami 8)

no przyznam, że nie rozumiem wyboru... zważywaszy, że zapłaciliście tak pi razy dzrwi półtorej ceny rynkowej w momencie zakupu, czy nie lepiej było rozejrzeć się za czymś w mieście?

tak czy siak będę obserwowała postęp robót.
pozdrawiam!

Kasiorek
18-03-2009, 08:24
Panno Migotko, nie będę kolejny raz przytaczała powodów dla których kupiliśmy tam dom. Bo widać że za wszelką cene starasz sie doszukać tylko tych złych stron. Sąsiadów sie nie obawiam ( :o ) miałam okazję juz ich poznac na spotkaniach i są bardzo fajni. Dojazd na razie faktycznie nienajlepszy ale niezapominajmy o duzej inwestycji drogowej która tam ma powstać. Plaga myszy cóż deratyzacja pomoże i opryski na komary też. Swoja drogą masz duże wiadomości na temat tego osiedla, czyżbys podczytywała forum gazety, gdzie pojawiaja sie oszołomy :D i bzdury piszą.
Jeśli chodzi o zagęszczenie domów to chyba pomyliłaś się z Walendia tam dom stoi na domie a ja sama lubię wspomniany efekt getta, sama pcham sie na ogrodzone osiedle a zasieków nigdzie nie widziałam

Aga J.G
18-03-2009, 11:18
Czytam i nie wierzę :o :roll:
A już myślałam że nasze forum się wyleczyło :-?

Dorfi
18-03-2009, 11:25
Każdy kupuje to co mu się podoba, a wiadomo, że nie ma ani działki ani domu, które spodoba się wszystkim. Nasza działka np. bardzo nie podoba się moim rodzicom. Ale to my tam będziemy mieszkać a nie oni. A nam się podoba i to jest najważniejsze.
Kasiorku nic się nie przejmuj - dam macie bardzo piękny i z pewnością będzie się Wam dobrze w nim mieszkało.

mario_pa
18-03-2009, 18:45
witam:)
... i jeździliśmy tam ze trzy razy (z centrum "jednynie" godzina drogi w środku dnia - w szczycie wracaliśmy prawie dwie godziny :evil: bo był wypadek w al. krakowskiej).

trzydzieści kilometrów do warszawy ...
makabryczny dojazd...

Mieliście pecha. Należało pobrać nauki "jak skutecznie dojeżdzać od południa".
Dojeżdzam codziennie 45 km na Marynarską od strony Krakowa i zajmuje mi to średnio 50-60 min. Powrót nawet krócej. Czasy nieosiągalne dla mieszkańców np. Tarchomina.
Oczywiście zdarzają się dni kiedy trwa to dłużej, ale wtedy cała W-wa :cry: .
Jak mam wracać przez Piaseczno to :evil:
Wyjazd znacznie się pogorszył jak jakiś "inżynier ruchu" przeprojektował zjazd na Falenty (+10-15 minut).

googulek
25-03-2009, 19:04
nic sie nie martw Kasiorku! ja mieszkam w samym Paryzu a do pracy tez jade prawie godzine na drugi koniec stolicy :wink:
a takie zlosliwe uwagi (no bo jak to inaczej nazwac?) wpuszczaj jedym uchem a drugim wypuszczaj :)

pamietaj o fotce twoich pieknych drzwi wejsciowych!!!!

Aga J.G
26-03-2009, 10:00
Oj to napewno bedzie nie tuzinkowy dom :)
Trzymma kciuki żeby ekipy się spisały na medal :)

jarkotowa
27-03-2009, 18:03
Gdzieś już to pisałam, ale powtórzę. Gratulacje. Dom zapowiada się oszałamiająco.
Będę tu zaglądać i z niecierpliwością czekam na postępy prac.
PS. Pudełko na kredki, dekorowane żołnierzami z epoki już prawie gotowe; znaczy lakieruje się, lakieruje....

Ivonesca
30-03-2009, 14:38
witaj Kasiorku :-)
zgubiałm się z forum...teraz się znalazłam...w dodatku podwójnie ;-)

a dziś odnalazłam Ciebie :-)

gratuluję domku :-)
oj, już widzę jakim pięknym go zrobisz :-)
pozdrawiam serdecznie

Beauty
06-04-2009, 22:42
witaj Kasiorku!Czytałam w dzienniku,ze już zdecydowałaś się na kuchni.Jestem bardzo ciekawa jaką ostatecznie wybrałaś firmę?Nie mogę odtworzyć zdjęcia>pozdrawiam

Maluszek
10-04-2009, 06:41
Hej Kasiu :D

Właśnie Cię oglądałam :D :D :D w Kawie czy Herbacie robiącą pisanki decupażowe :D Śliczne zrobiłaś :D

Ależ Twoja córcia już urosła :D

pozdrawiam gorąco :D

Kasiorek
10-04-2009, 08:55
A już myślałam że nikt tak wcześnie nie ogląda TV :D

http://foto0.m.onet.pl/_m/b20a2e770e0f0f2824cc7fc4e74fdc18,10,19,0.jpg
http://foto3.m.onet.pl/_m/54ca98bbd3382ee0d2f4302fdf7c85b7,10,19,0.jpg
http://foto1.m.onet.pl/_m/670bbbe62d722e3b9c43a5d187228cd1,10,19,0.jpg

Oliwkowo_Mi
10-04-2009, 10:53
Zdrwowych i pogodnych Świąt oraz Mokrego Dyngusa
http://img390.imageshack.us/img390/8937/kurczaczekwielkanocny.jpg

Ew-ka
10-04-2009, 17:38
.....i ja rano podziwiałam Twoje dzieła sztuki :D Buziaczki dla Karolinki -sliczna dziewuszka :D

ps...jedno jajko 3 tygodnie ???? :o

http://images6.fotosik.pl/452/5026d11573441aa0.jpg (http://www.fotosik.pl)

jamles
10-04-2009, 18:55
ja jak zwykle nie widziałem :(

http://www.drogowiec.pb.bialystok.pl/gfx/kurczak.gif

dardurdka
10-04-2009, 19:24
http://tswdracolp.bblog.pl/i/blog/users/364/files/Image/wielkanoc.jpg

monia i marek
11-04-2009, 06:55
Zdrowych i Spokojnych świąt Wielkanocnych http://dl8.glitter-graphics.net/pub/284/284188ekdymlcwcl.gif (http://www.glitter-graphics.com)

joola
11-04-2009, 07:08
http://www.sgh.waw.pl/kolegia/kes/aktualnosci/zyczenia_wielkanocne/wielkanoc.jpg

11małgosia
11-04-2009, 19:35
Smacznego jajka i mokrego dyngusa...
Podziwiam Kasiu Twoje zdolności plastyczne, pamiętam jak doradzałaś na forum w sprawie doboru kolorów. Cieszę się, że znalazłaś swój dom marzeń. Wiem, że zrobisz z niego perełkę. Ale cieszę się też ponieważ będę mogła zobaczyć tworzone przez Ciebie wnętrza i ogród, bo niestety nie udało mi się obejrzeć zdjęć z mieszkania... :wink:
Czy ty w ogóle jesz jajka, czy wszystkie są do wyższych celów?

daggulka
11-04-2009, 19:58
Owcy, kozy czy baranka,
prezentu od zająca z samego ranka,
święconki jadalnej, pisanki niebanalnej,
dyngusa bardzo mokrego i czasu radosnego

http://republika.pl/blog_hs_861431/3017099/tr/kurczaczki.jpg

SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzy Dagmara

monah
14-04-2009, 16:16
Kasiorku!
gratuluję - jestem pod wielkim wrażeniem, jaki ten Wasz bliźniak jest piękny. to będzie cudowny dom! będę śledzić postępy.

Kasiorek
14-04-2009, 19:11
Dziękuję ślicznie za życzenia świąteczne
http://img281.imageshack.us/img281/4382/kiuik7xc.jpg

Kasiorek
14-04-2009, 19:16
witaj Kasiorku!Czytałam w dzienniku,ze już zdecydowałaś się na kuchni.Jestem bardzo ciekawa jaką ostatecznie wybrałaś firmę?Nie mogę odtworzyć zdjęcia>pozdrawiam

Zdecydowałam sie na kuchnię z firmy "Piękne Wnętrza "

http://www.pieknewnetrza.com.pl/zdjecia/ang-3.jpg

tylko oczywiście nie będzie tak rozbudowana
Ale finisz kuchenny dopiero gdzieś w sierpniu

Beauty
14-04-2009, 20:53
witaj Kasiorku!kuchnia jest PRZEPIĘKNA,całkowicie w moim stylu :o :o :wink:
ja aktualnie czekam na wycenę z Fabryki Wnętrz,a montaż tez planuję bliżej lata.Czy ta twoja firma jest z lublina?

Kasiorek
14-04-2009, 20:58
Moja firma jest z Warszawy i niestety ceny też ma warszawskie. Ale porównałam sobie wykonanie z Arino House i ta moja mimo że droższa jest wykonana o niebo lepiej. W końcu nie robi sie kuchni na 2 lata :D

Beauty
14-04-2009, 21:17
Masz rację,w moim przypadku ta kuchnia ma oko cieszyć do końca mego żywota:evil:przypuszczam,że jest to moja już przedostatnia przeprowadzka :lol: :lol: :lol wiec nie będę oszczędzać :lol: jestem tylko pełna obaw ,co do rozplanowania sprzętów ,ponieważ mam niestety 3 okna ,przez co kuchnia jest na pewno mniej ustawna.Zobaczymy.

martu
14-04-2009, 22:28
ojejku wreszcie zapowiada się ciekawe wnętrze:)pamiętam nicka z gazeta.pl
BTW jaka Ty ładna!!!!!!!!

martu
14-04-2009, 22:41
a i jeszcze przed chwila zamówiłam i zapłaciłam za dwa wieszaczki z Puchatkiem.Jeden dla mojego synka ,a drugi dla córeczki przyjaciółki z okazji narodzin:)

100krotki
15-04-2009, 00:39
Witaj, nie wiem, czy uda mi się dobrze umieścić post, bo to mój debiut na forum, ale oczarowana Twoim niezwykłym i osobliwym bliźniakiem przejrzałam cały dziennik i postanowiłam napisać Ci o kuchence.
Mam od lat podobną kuchenkę, sprowadzoną z Niemiec, a do Niemiec od holenderskiego dealera firmy Heartland.
Tu link do ich strony: www.heartland.nl
Kuchenkę można bez trudu zamówić w Niemczech, a koszt transportu będzie dużo niższy niż zza oceanu.
Kuchnie są dość drogie, ale naprawdę warte swojej ceny - ja dokupiłam jeszcze lodówkę w takim samym stylu, jednak było to kilka lat temu i lodówka okazała się zbyt głośna, podobno sprzedawane obecnie są lepszej jakości.
Chętnie udostępnię Ci namiar na niemieckiego sprzedawcę:)
Pozdrawiam
Agnieszka - sąsiadka z Podkowy L.

inez5
15-04-2009, 12:26
Kasiorku, mi po prostu dech zaparło jak zajrzałam do Twojego sklepu, a potem trafiłam na dziennik :o :D

Twoje wazony i jajka to czysta poezja! :D Jaka szkoda,ze juz po Wielkanocy, ale pewnie na jajka i tak sie skuszę... :wink:

A z fotek, które wrzucasz wnioskuję,że ten dom też będzie klimatyczny i piękny.
Na pewno bedę do Ciebie zaglądac!!!! :D :D :D
[/b]

Ivonesca
15-04-2009, 12:48
ale Karolina wyrosła :o
ale chyba podobna do taty bardziej 8)
pozdrawiam serdecznie

Kasiorek
20-04-2009, 14:00
100krotki dziekuję za namiary na kuchnię, faktycznie identyczna z tą hamerykańską ale projekt kuchni już zrobiony i ta niestety nie będzie pasowała. Ale może inni skorzystają :D

inez dziekuję za miłe słowa, mam nadzieję że sklep będzie się rozrastał, ale teraz przy urządzaniu domu nie mam kiey zasiąść w pracowni

martu mam nadzieję że wieszaczki będą sie podobały :D dziekuje za wizytę w sklepie :D :D :D

martu
22-04-2009, 19:39
wieszaczki cudowne :o
jeden został podarowany 2 miesięcznej dziewczynki ,a drugi dla mojego syna.Będzie idealnie pasował do łazienki,gdzie będa białe cegiełki ascota.Przyznam,że nawet 7 letni syn przez chwile mnie prosił,abym też jemu zostawiła,bo jak się wyraził nie są wcale dzidziusiowate.
Podłoga do wiatrołapu zapowiada się piękna.Z tego,co pokazałaś też bym nie wiedziała co wybrać.Podoba mi się ta z turkusem.....ale reszta też.

Arnika
24-04-2009, 19:58
Witaj.
Zajrzałam nieśmiało i jeśli pozwolisz będę zaglądać.
Dom bardzo mi się podoba i chyba ze względów ekonomicznych nie będę mieć rezydencji. Ze względów praktycznych nie będę mieć schodów i w związku z parterem nie będę mieć skosów.

Bardzo spodobała mi się sztukateria i projekt kuchni (jej styl). Gratuluję i trzymam kciuki za fachowość realizacji swoich wizji i marzeń.

Pozdrawiam Arnika

monia i marek
27-04-2009, 06:43
Kasiu, wpadłam na kawusię :wink:
Przy okazji chcę zagłosować za podogą - podoba mi się ... ta, na której leżą pisaki :roll: , czyli niestety poza wyborem :oops: Z czego ma być wykonana ta mozaika? Z różnych gatunków drzewa, czy kamienia? Jadalnia ślicznie się zapowiada.

just5555
27-04-2009, 06:48
Witam
Mi sie podoba ten drugi projekt podłogo , jest jeśniejszy .Jakie są wymiary tego wiatrołapu ? Zmieści sie ten wzór podłogi ?
Cały domek zapowiada się cudo. Będę podglądać

Kasiorek
27-04-2009, 07:06
Jaki miło :D ja też już kawką przed monitorem (jakieś uzależnienie ?)
Wiattrołap jest mały ma 150 x 165 cm ale elementy podłogi też są małe, najwieksze kwadraty mają 15 x 15 cm. To wszystko płytki ceramiczne. Dookoła dywanika jeszcze będzie rząd białych płytek 20 X 20 cm . To będzie taki silny akcent na wejściu. I jedyny kolor, reszta w wiatrołapie będzie biała

Kasiorek
27-04-2009, 07:08
just5555jak miło że pierwszy post napisałaś / łeś :D u mnie

monia i marek
27-04-2009, 07:16
Pięknie będzie, na pewno :wink: Jeśl koniecznie wybór ma paść na jeden z tych dwóch, to w takim razie nr 2 - ten jaśniejszy dywanik wybieram 8) Mimo wszystko moje upodobanie kieruję na dywanik spod pisaków :roll:

martu
27-04-2009, 07:30
to ja tez siorbie kawę przed wyjazdem do stolarza i podpisaniem umowy:)
Kasiorek mi chyba tez jaśniejsza wersja bardziej się podoba.

Beauty
27-04-2009, 07:32
Ja stawiam na pierwszy wzór .Przy białych ścianach i białej opasce wokół byłby to mocniejszy akcent.

just5555
27-04-2009, 07:47
Już od dawna podglądam wnętrza forumowiczów Muratora ale dopiero dziś przy wyborze twojej podłogi pomyslałam , a co mi zależy zaloguje sie i zagłosyje
na wzór nr 2 ( to faworyt twój czy męża ? ) . Będę się odzywała od czasu do czasu . Pozdrowienia Justyna

Kasiorek
27-04-2009, 08:24
mój jest ten ciemniejszy, projekty cały czas leżą na podłodze i co je mijam to mam inne widzimisie :D jak już prawie podjęłam decyzję to mysle sobie zaraz - a jak ten drugi będzie lepiej wyglądał ?

inez5
27-04-2009, 08:42
No, dobra, to i ja zagłosuję :wink: Mi osobiście bardziej pdoba sie ten ciemniejszy - z paru względów
1. ciemniejszy bardziej praktyczniejszy :wink: , wiarygodny (mam wrażenie że moda na układanie "chodniczków" z kafleków, to taki współczesny trend )- kiedys porpostu ukladano wzór centralnie, ale to dotyczylo wiekszych powierzchni, na korytarzach po prostu ukladano posadzkę. Ten wzór ciemniejszy wyglada bardziej stylowo.
2. Jaśniejszy, poprzez ramę, oprtycznie ogranicza niewielką powierzchnię, ciemniejszy nie podkreśla granic, przez co optycznie nie narzuca ograniczeń :)

3. Ciemniejszy jest w moich oczach bardziej stylowy, mniej narzucajacy się :wink: - w obliczu planowanych pięknych drzwi.

4. Wiatrołap nie za duży - ja bym stonowala podlogę :wink:

To tyle ode mnie :wink:
Kasiorku, trzymam kciuki za dobre wybory.
Wnętrze szykuje sie Pierwsza Klasa :wink:

Kasiorek
27-04-2009, 09:05
(mam wrażenie że moda na układanie "chodniczków" z kafleków, to taki współczesny trend )- kiedys porpostu ukladano wzór centralnie, ale to dotyczylo wiekszych powierzchni, na korytarzach po prostu ukladano posadzkę.

inez5ten chodniczek to tylko przygrywka, dalej w holu będzie posadzka w tym samym stylu z pięknym dekorem w stylu"versace" i w kuchni i jadalni powtórka tylko w inny deseń

Iwuś
27-04-2009, 09:57
Mam dom w zupełnie innym stylu, ale Twoje retro to jest to co chciałabym mieć naprawdę. :o :o Jednak dla mnie jest to zbyt wysoki próg finansowy... :( narazie nie do przeskoczenia, ale kto wie :wink: :D
Uwielbiam takie klimaty i chętnie będę do Ciebie zaglądać. Nawet te puste wnętrza przyciągają wzrok, schody... rewelacja! 8)
Gratuluję talentu i projektu ogrodu. Ja niestety idę na żywioł. Planuję na bieżąco.
Zapowiada się naprawdę interesująco.
Pozdrawiam serdecznie :D :D

tola
27-04-2009, 12:46
Kasiorku, mam nadzieję, że będzie tu wiele, wiele zdjęć.
Ja czekam niecierpliwie. Już widać, że na tych zdjęciach będzie wiele detali przyciągających uwagę, zmuszających do wnikliwego oglądania.
Bo któż inny zadba tak o każdy detal wnętrza jak nie Ty?
Ja głosuję za wariantem 1. Na wielkiej powierzchni mógłby zmęczyć, ale w wiatrołapie, przy spokojnej bieli holu, będzie tym wyrazistym smaczkiem.

EDZIA
27-04-2009, 12:53
Witaj,
Kasiorku tak zachęcająco zapraszałaś na kawę i się skusiłam :D , zostało coś jeszcze? :D
Nie będę sie powtarzać co do Twojego domu...bo moje zdanie się nie zmieniło, tzn. zapowiada się interesująco.
Doradca ze mnie marny, ale oddaję głos na wersję nr 1, :wink:

Oj trudne wybory, trudne.... pamiętam, że u nas też czasem było z tym ciężko.

jamles
27-04-2009, 16:26
- a jak ten drugi będzie lepiej wyglądał ?
no, bo będzie lepiej wyglądał 8)
tyle, że ja się nie znam :oops: przynajmniej żona tak twierdzi :evil: :wink:

dardurdka
27-04-2009, 19:08
Kasiu, ja Ci nie pomogę się zdecydować bo wszystkie mi się podobają :o W ogóle jestem pod wrażeniem takiej koncepcji "dywanika" :o :o :o :o :o
Będę podglądać :oops: :wink:

zuz@nka
27-04-2009, 19:11
skoro zajrzałam to napewno z podziwu, chęci podejrzenia inspiracji, czystej ciekawości ale też gratulacji - piekny styl domu, ale faktycznie zobowiązuje do klasyki wystroju, co bez wątpienia jest atutem.....

kilka dni temu przejezdzałam przez Waledię, gdzie stoi osiedla w takim stylu i bardzo przyciąga wzrok, nie ma osoby która nie zerknęła by na ten jakże zapomniany styl budowli, miło napawać zwrok pieknem architektury......prostota zawsze elegancka......klasyka zawsze modna.....

Gratuluję wyboru, Zyczę przyjemności w urządzaniu i Radości w uzytkowaniu

Kasiorek
27-04-2009, 20:53
skoro zajrzałam to napewno z podziwu, chęci podejrzenia inspiracji, czystej ciekawości ale też gratulacji - piekny styl domu, ale faktycznie zobowiązuje do klasyki wystroju, co bez wątpienia jest atutem.....

kilka dni temu przejezdzałam przez Waledię, gdzie stoi osiedla w takim stylu i bardzo przyciąga wzrok, nie ma osoby która nie zerknęła by na ten jakże zapomniany styl budowli, miło napawać zwrok pieknem architektury......prostota zawsze elegancka......klasyka zawsze modna.....

Gratuluję wyboru, Zyczę przyjemności w urządzaniu i Radości w uzytkowaniu
zuz@nko móisz o Walendii czy Walendowie, bo jak o Walendowie to mój bliźniaczek tam stoi( Ventana) a Walendia to osiedle obok w takim śródziemnomorskim trochę stylu :D

zuz@nka
27-04-2009, 20:57
skoro zajrzałam to napewno z podziwu, chęci podejrzenia inspiracji, czystej ciekawości ale też gratulacji - piekny styl domu, ale faktycznie zobowiązuje do klasyki wystroju, co bez wątpienia jest atutem.....

kilka dni temu przejezdzałam przez Waledię, gdzie stoi osiedla w takim stylu i bardzo przyciąga wzrok, nie ma osoby która nie zerknęła by na ten jakże zapomniany styl budowli, miło napawać zwrok pieknem architektury......prostota zawsze elegancka......klasyka zawsze modna.....

Gratuluję wyboru, Zyczę przyjemności w urządzaniu i Radości w uzytkowaniu
zuz@nko móisz o Walendii czy Walendowie, bo jak o Walendowie to mój bliźniaczek tam stoi( Ventana) a Walendia to osiedle obok w takim śródziemnomorskim trochę stylu :D

to ja napewno mówię o twoim :wink: :D :D :D

coffee82
28-04-2009, 07:33
Jak to możliwe że jeszcze nie napisałam nic u ciebie?? :o Byłam pewna, że będąc tu ostatnio pozostawiłam trochę ochhów i achów :P :P Nie będę oryginalna i napiszę że dom twój jest wyjątkowy a biąrąc pod uwagę Twoje talenty dekoratorskie jestem pewna że będzie jedyny w swoim rodzaju. Styl w jakim się urządzasz- to jest to co kocham najbardziej, wpadam więc często żeby się napatrzeć :D
Kuchnię u siebie chciałam zrobić dokładnie taką jaką ty planujesz, chociaż ze względu na finanse i wymiary kuchni zdecydowałam sie na wersję skromniejszą (zrobilam takie pomieszanie prowansji i kuchni angielskiej). W tej chwili brakuje jeszcze jadalni, ale efekt chyba jest niezły - zajrzyj zobaczysz :D :oops: :wink:
pozdrawiam

:P

zuz@nka
28-04-2009, 07:42
Jak to możliwe że jeszcze nie napisałam nic u ciebie?? :o Byłam pewna, że będąc tu ostatnio pozostawiłam trochę ochhów i achów :P :P Nie będę oryginalna i napiszę że dom twój jest wyjątkowy a biąrąc pod uwagę Twoje talenty dekoratorskie jestem pewna że będzie jedyny w swoim rodzaju. Styl w jakim się urządzasz- to jest to co kocham najbardziej, wpadam więc często żeby się napatrzeć :D
Kuchnię u siebie chciałam zrobić dokładnie taką jaką ty planujesz, chociaż ze względu na finanse i wymiary kuchni zdecydowałam sie na wersję skromniejszą (zrobilam takie pomieszanie prowansji i kuchni angielskiej). W tej chwili brakuje jeszcze jadalni, ale efekt chyba jest niezły - zajrzyj zobaczysz :D :oops: :wink:
pozdrawiam

:P

ja też zajrzę :D :D :D

Żelka
28-04-2009, 07:54
Kasiorku ja to nawet pomagac nie chce. :D :wink: Wszystkie wzorki sa przepiekne a Ty i tak zrobisz najlepiej jak sie da. :wink:

p.s. Fajnie, ze zdecydowalas sie na sprzedaz swoich dziel sztuki. Piekno samo w sobie jest jednak tylko pieknem. Dopiero jak zaczyna komus sprawiac radosc nabiera wartosci duchowych. :wink: A Twoje dziela na pewno beda sprawiac ich nowym wlascicielom wielka radosc i jestem pewna, ze beda traktowane z szczegolnym szacunkiem.
Teraz dasz im nowe zycie, wypuscic w swiat gdzie beda upiekszac komus zycie. To jest cos pieknego miec taka mozliwosc, a Tobie jest to dane poprzez wielki dar jaki masz w sobie. Dlatego sie nie smuc tylko raduj jak wysylas swoje dziela do ludzi. :P :wink:

Kasiorek
28-04-2009, 08:00
Jak to możliwe że jeszcze nie napisałam nic u ciebie?? :o Byłam pewna, że będąc tu ostatnio pozostawiłam trochę ochhów i achów :P :P Nie będę oryginalna i napiszę że dom twój jest wyjątkowy a biąrąc pod uwagę Twoje talenty dekoratorskie jestem pewna że będzie jedyny w swoim rodzaju. Styl w jakim się urządzasz- to jest to co kocham najbardziej, wpadam więc często żeby się napatrzeć :D
Kuchnię u siebie chciałam zrobić dokładnie taką jaką ty planujesz, chociaż ze względu na finanse i wymiary kuchni zdecydowałam sie na wersję skromniejszą (zrobilam takie pomieszanie prowansji i kuchni angielskiej). W tej chwili brakuje jeszcze jadalni, ale efekt chyba jest niezły - zajrzyj zobaczysz :D :oops: :wink:
pozdrawiam

:P

Cieszę że się odezwałaś :D Moja kuchnia nie bedzie tak wypasiona ze wzg na mała powierzchnie ale wiem że będzie taka moja wymarzona. Właściciel firmy jak zobaczył moje zakochane oczeta w tej kuchni, dołozył jeszcze w cenie drzwi do spiżarni utrzymanej w tyma samym stylu co szafki kuchenne

Kasiorek
28-04-2009, 08:08
Kasiorku ja to nawet pomagac nie chce. :D :wink: Wszystkie wzorki sa przepiekne a Ty i tak zrobisz najlepiej jak sie da. :wink:

p.s. Fajnie, ze zdecydowalas sie na sprzedaz swoich dziel sztuki. Piekno samo w sobie jest jednak tylko pieknem. Dopiero jak zaczyna komus sprawiac radosc nabiera wartosci duchowych. :wink: A Twoje dziela na pewno beda sprawiac ich nowym wlascicielom wielka radosc i jestem pewna, ze beda traktowane z szczegolnym szacunkiem.
Teraz dasz im nowe zycie, wypuscic w swiat gdzie beda upiekszac komus zycie. To jest cos pieknego miec taka mozliwosc, a Tobie jest to dane poprzez wielki dar jaki masz w sobie. Dlatego sie nie smuc tylko raduj jak wysylas swoje dziela do ludzi. :P :wink:

Zeljkopieknie Ci dziekuję za te słowa :oops: , Ciężko mi jest rostawać sie z czymś nad czym długo pracowałam , obmyslalam, nieraz zrywałam sie w nocy i poprawiałam kompozycję, ale w końcu ile można robić do odstawienia na półkę :D a do obcych galerii oddawać nie chciałam

28-04-2009, 08:32
Cieszę się Kasiorku ze znowu udzielasz się na forum. Do tego nowy dom urządzasz, będzie co poogladać :wink: . Zawsze byłam pod wrazeniem twoich zdolności plastycznych i wyczucia estetycznego. Chętnie czytałam twoje porady wnętrzarskie które tu udzielałaś i nawet z paru skorzystałam.
Moja córka bardzo lubi styl retro, ja go tak nie czuję ale zawsze chętnie ogladam piękne przedmioty.

coffee82
28-04-2009, 11:32
Kasiorek dzięki za wizytę :P u mnie jest tak: mowisz i masz, więc informuję grzecznie że wrzuciłam kilka nowych zdjęc kuchni do siebie i oczywiście zapraszam do obejrzenia :P

inez5
28-04-2009, 11:37
(mam wrażenie że moda na układanie "chodniczków" z kafleków, to taki współczesny trend )- kiedys porpostu ukladano wzór centralnie, ale to dotyczylo wiekszych powierzchni, na korytarzach po prostu ukladano posadzkę.

inez5ten chodniczek to tylko przygrywka, dalej w holu będzie posadzka w tym samym stylu z pięknym dekorem w stylu"versace" i w kuchni i jadalni powtórka tylko w inny deseń

acha :) czyli styl "versace" :) Rozumiem, że goście z zachwytu na kolanach będą sunąc po podłodze :wink: :D

Kasiorek
28-04-2009, 11:58
No nieeee :D w stylu Versace to znaczy z jego ulubionym motywem
http://foto1.m.onet.pl/_m/dfb553e3f6fee174c295f1c15317eef9,6,19,0.jpg

dardurdka
28-04-2009, 12:05
Kasiu, zajrzyj tutaj (wiem że Ty sama masz mnóstwo pomysłów i nie potrzebujesz inspiracji, ale zawsze można coś podejrzeć)
http://www.alldecor.pl
jedna łazienka miała taki motyw (zresztą jest jakaś taka seria płytek z takim motywem, ale Ty chyba chcesz z mozaiki? Zajrzyj do projektów
:wink:

inez5
28-04-2009, 12:08
No nieeee :D w stylu Versace to znaczy z jego ulubionym motywem
http://foto1.m.onet.pl/_m/dfb553e3f6fee174c295f1c15317eef9,6,19,0.jpg

:lol: Donatella, nawet stonowana, nie ma prawa wstępu do twych wnętrz, jak mniemam :lol: co innego jej słynny brat :lol: :wink:
Motyw jest versace (choc jak myślę "versace" bardziej widzę Medusę :wink: ), ale też - antyczny, czyli klasycystyczny (mniam... :wink: )
Wzór piękny- obstaję przy wersji ciemniejszej i kibicuję dalej :wink:
Uwielbiam niesztampowe i gustowne wnętrza, nawet "pod prąd".
Trzymam kciuki! :D

aga_i_wojtek
29-04-2009, 10:25
Kasiorek wczoraj znalazłam Twój dziennik i zachwyciłam się domkiem! Dla takiego domu i takiej pięknej okolicy, to nawet bym się pod Warszawę z Krakowa wyprowadziła. :lol: Cudne miejsce. Z niecierpliwością czekam na to, kiedy zajmiesz się wykańczaniem wnętrz, bo zapowiada się na świetny, dopracowany w szczegółach dom. Zresztą nie tylko Twój dom wzbudza moje wielkie zainteresowanie, blog również. Piękne rzeczy robisz!
Co do wyboru podłogi w wiatrołapie, to oczywiście obie wersje piękne, ale ja bym zdecydowała się na wersję nr. 1. Mimo, że ogólnie ciemniejsza, to przez ciemny obrys na zewnątrz sprawia wrażenie poszerzającej pomieszczenie. Akcenty są rozłożone równomiernie a w tej drugiej wzrok jakoś tak skupia się ku środkowi.

Ivonesca
29-04-2009, 11:40
jak dla mnie wersja nr 1 też bliższa ;-)
pozdrawiam serdecznie

Kasiorek
30-04-2009, 09:07
Więc chyba stanie na moim, też obstawiałam nr 1 :D
Jestem szczśliwa jak skowronek właśnie otrzymałam wiadomość że w kolejną sobotę dotrą do mnie z Włoch dwie lampy do kuchni , boszsze czekałam na nie 8 miesięcy , prawie ciąża :) Zdjęcia po dotarciu, żeby nie zapeszyć :D

Kasiorek
30-04-2009, 09:11
A propo wymarzonych dodatków to dziś wkleiłam w wątku o wymarzonych dodatkach swoje marzenia na duperelki do kuchni i łazienki
to one

http://www.blazehouseart.co.uk/blaze_images/products/marinoni/marinoni_bathroom_lg.jpg

http://www.blazehouseart.co.uk/blaze_images/products/marinoni/marinoni_kitchen_lg.jpg
Prawda,że cudne. Niestety to włoszczyzna o chorych cenach, ale jakiś drobiazg i tak kupię, o :P

jamles
30-04-2009, 09:12
Więc chyba stanie na moim, też obstawiałam nr 1 :D

:( :( :(
:wink:
te lampy to muszą być extra fajne :roll:

inez5
30-04-2009, 09:17
Kasiorek ta włoszczyzna jest boska! :D
Wzdycham do niej od 2 lat (od czasu komponowania zastawy na komunię sw.moich chlopaków) i nawet dostalam katalog tej firmy, tak głośno wzdychałam w sklepie :wink:
Ale obiecalam sobie,ze do nowego domu, to..... :lol:
Ile ja rzeczy sobie tak obiecałam :wink: :lol:

Ivonesca
30-04-2009, 09:19
już nie mogę się doczekać tych lamp ;-)
pozdrawiam serdecznie

Kasiorek
30-04-2009, 09:22
Kasiorek ta włoszczyzna jest boska! :D
Wzdycham do niej od 2 lat (od czasu komponowania zastawy na komunię sw.moich chlopaków) i nawet dostalam katalog tej firmy, tak głośno wzdychałam w sklepie :wink:
Ale obiecalam sobie,ze do nowego domu, to..... :lol:
Ile ja rzeczy sobie tak obiecałam :wink: :lol:

Inez a jak z cenami u ciebie, bo może tylko w warszawie te ceny tak rosną :o , choćby ze wzg na ulicę przy jakiej znajduje się sklep[/b]

googulek
30-04-2009, 09:23
a co to za firma?

Kasiorek
30-04-2009, 09:35
MARINONI :D

googulek
30-04-2009, 09:38
Grazie Mille !!!

Oksymoron
02-05-2009, 13:39
Hmm, jak ja zwykle pod wrazeniem Twoich plastycznych umiejetnosci, nie glosuje, bo koncepcji calosci nie widze,a to musi grac..Wszystkie piekne ,ale juz wspolczuje wykonawcy :lol:
poza tym jak wiesz , ja w innym klimatach "chodze" :wink:

pozdrawiam i chodzmy juz na ta kawe, nooooo :oops:

glowac
02-05-2009, 14:12
Z przyjemnością odkryłam Twój dziennik - zapowiadają się bardzo klimatyczne wnętrza - na pewno będę Ci kibicowała :)

Gosiek33
02-05-2009, 21:09
Witam, przyszłam tu wiedziona psim noskiem :wink: i zamarłam, takie tu cuda pokazujesz, jeszcze nie ochłonęłam :o Nie dość, że przepiękny dom - już tu byłam na chwilkę, ale nie chciałam się stresować - myślę sobie z czym do gości - tu ludzie takie rezydencje stawiają 8) Na dodatek decoupage cudny robisz :lol: :lol: , żeby ochłonąć weszłam do Twojego sklepu, zauroczył mnie paw, ale rozwaliła mnie męska patera - od razu wyobraziłam sobie Maklakiewicza, który z niewinna minką częstuje ciasteczkami swoje ciocie :wink: Nie wiem, czy przeżyłyby ten żart 8) :wink:


Podziwiam Twoją wyobraźnię - ten projekt ogrodu przecudnej urody :P

Kasiorek
02-05-2009, 23:01
Gosiek, ależ zapraszam cię częściej :D chętnie nie tylko o sprawach budowlanych pogadać. Ta moja rezydencja to tylko pół bliżniaka tylko że z kolumnami to dumnie wygląda :D :D
A decou uwielbiam, siedzę juz w nim ponad 8 lat, właśnie szykuję stoliczek kawowy , który będzie kiedyś stał w saluunie :D , odsłona być może jutro

Gosiek33
03-05-2009, 07:09
Jak jesienią będę w końcu miała więcej czasu to na kursy się może w końcu wybiorę, bo bardzo mnie to nęci :lol:

78mysz
03-05-2009, 09:25
Wstąpiłam, zachęcona twoim stylem. Kiedyś plaowałam dom w podobnej koncepcji co Ty. Piękne kolory i nasycone brawy, klasyczne wzory i sprawdzone meble. Przeszło mi w końcu. Teraz będe podglądać Twoje zmagania - Sąsiadko :)

Eugeniusz_
03-05-2009, 10:48
Kasia - szczęka mi opadła - proszę pozamiataj w dzienniku części ze szczęki :wink: :wink: aby ktoś się nie potknął. :-? :oops: :wink: :wink: :wink:

Przez przypadek dopiero trafiłem do Twojego dziennika - piękne klimaty, styl, miejsce GRATULUJE :D :D

inez5
06-05-2009, 11:18
Kasiorek, włoszczyzny nie miałam jeszcze okazji sprawdzic- nie po drodze mi było póki co, ale wkrtce się tam wybieram i będe pamiętac :wink:

Wpadłam, by nacieszyc oczy i muszę wyrazic swój zachwyt elfikiem =molem książkowym :wink:
Wyszło Ci cudnie! :D
Jak oprawisz i powiesisz,koniecznie zrób zdjecie i pokaż. Koniecznie! :wink:

dardurdka
09-05-2009, 19:37
Kasiu, jak zwykle z wyczekaniem i zapartym tchem czytałam Twój dziennik. Zawsze jest w nim coś co mnie fascynuje... sztukaterie boskie, lampy przecudne... Twoja rezydencja nabrała wymownego wyglądu :wink: Chyba zacznę męczyć męża, żeby się skusił na takie :roll: :wink:

Kasiorek
10-05-2009, 12:41
dadurko wbrew pozorom takie sztukaterie gipsowe, robione na miejscu wychodza taniej niż z prefabrykatów. Ja swoje miałam w tej samej cenie z robocizną co gotowce w sklepie a wtedy jeszcze trzeba liczyć na polożenie. I jeszcze jedna przewaga nad gotowcami gipsowe można idealnie dopasować do ściany. A przy gotowcach jak ściana krzywa to już nic nie pomoże.

googulek
10-05-2009, 13:02
kasiorku, co tu komentowac - jest po prostu zarypiascie!!!! :D

glowac
10-05-2009, 16:09
niesamowite jak bardzo zmieniły się wnętrza dzięki tej sztukaterii - jesy wspaniale!!!
zdradź proszę co to za lampa - jest zajefajna :P

dana1s
10-05-2009, 17:44
Lampa boska :o :lol: !!!! Skąd to cudo ,ja tez taką chcę :D
Pozdrawiam Dana

Żelka
10-05-2009, 19:18
Nie zdziwilabym sie wcale jakby te lampy byly Kasiorka dzielem :D
No tak, czlowiek chcial mniej na forum bywac, :roll: a tu Kasiorek dom zaczyna wykanczac. :D :wink:

Kasiorek
10-05-2009, 19:55
Ha, lampy dotarły do mnie z Włoch, czekałam na nie ponad pół roku, zmiana dekoracji u znajomej :D

Amtla
10-05-2009, 19:59
Sztukaterie...można sobie pooglądać...i podziwiać :D

Kasiorku, jakie wysokie masz wnętrza ? Wydają się bardzo, bardzo...

pozdro

Kasiorek
10-05-2009, 20:08
Sztukaterie...można sobie pooglądać...i podziwiać :D

Kasiorku, jakie wysokie masz wnętrza ? Wydają się bardzo, bardzo...

pozdro

Góra i dół mają po 3 m

Oksymoron
10-05-2009, 20:24
sztukaterie wypasione na maxa :wink:
lampa czadowa, naprawde! jak jeszcze troche to potrwa to zmienie oreintacje :roll:

k

Gosiek33
10-05-2009, 20:30
Jestem pod dużym wrażeniem twoich pomysłów na sztukaterię i mistrzostwo wykonawców :lol:

dardurdka
10-05-2009, 20:31
Kasiu, zapomniałam zapytać, czy tam gdzie są te sztukaterie w przejściach będą drzwi???

Kasiorek
10-05-2009, 20:37
Miałam w salonie nieszczęsne przejście z łukiem z ktorym nic nie dało się zrobić. nie mogłam na niego patrzeć bo wszystkie otwory drzwiowe na dole mają po 2,80 a tu taka zagwostka. Ale jesli czegoś nie można ukryc nalezy to podkreślić. I przez dodanie sztukaterii wyszło naprawde fajne przejście

Beauty
10-05-2009, 21:16
Kasiu sztukaterie wyszły przecudnie!wnętrza twojej rezydencji będą bezapelacyjnie niepowtarzalne!!!!Od razu widać ,że artystyczna dusza z Ciebie.Cały czas intryguje mnie Twoja kuchnia Zamieść ,proszę,swój projekt.Może coś podpatrzę? :lol: :lol: :lol:

monia i marek
10-05-2009, 21:21
Bardzo ładne sztukaterie - gratuluję :D :D :D :D

ewa_zm
11-05-2009, 14:36
Witam, trafiłam tu przypadkiem i postanowiłam zostawić swój ślad... jestem pod wrażeniem domu i Twoich pomysłów na jego wykończenie :lol: wolałabym chyba jednak dla takiego domu większego otoczenia na zewnątrz i mniejszego zagęszczenia pozostałych domów... ale to przecież sprawa indywidualna. :wink:

Jeśli chodzi o podłogę... jak dla mnie nr 2
mol książkowy... Superrr :wink:
sztukaterie... też fajne choć zupełnie nie mój styl ale do tych wnętrz jak najbardziej pasują

na pewno będę kibicować i zaglądać 8)

i... może przeoczyłam... ale gdzie można znaleźć Twój sklep i Twoje dzieła? :oops:

Kasiorek
11-05-2009, 17:59
Witam, trafiłam tu przypadkiem i postanowiłam zostawić swój ślad... jestem pod wrażeniem domu i Twoich pomysłów na jego wykończenie :lol: wolałabym chyba jednak dla takiego domu większego otoczenia na zewnątrz i mniejszego zagęszczenia pozostałych domów... ale to przecież sprawa indywidualna. :wink:

Jeśli chodzi o podłogę... jak dla mnie nr 2
mol książkowy... Superrr :wink:
sztukaterie... też fajne choć zupełnie nie mój styl ale do tych wnętrz jak najbardziej pasują

na pewno będę kibicować i zaglądać 8)

i... może przeoczyłam... ale gdzie można znaleźć Twój sklep i Twoje dzieła? :oops:

Można wejśc przez bloga ( adres w stopce)
albo tu www.wstyluretro.pl
i zapraszam do kolejnych wizyt w dzienniku :D

ewa_zm
12-05-2009, 08:57
albo tu www.wstyluretro.pl
i zapraszam do kolejnych wizyt w dzienniku :D

kurcze, Ty to masz talent :o jestem pod wrażeniem
dziennik na pewno będę odwiedzać, jest tak inny od pozostałych że będę z ciekawością podglądać :wink:

just5555
13-05-2009, 06:24
Patrzę na tą lampę i jeszcze nie potrafię się nią zachwycić. Jakaś dziwna , bo inna. Pewnie jak zobaczę w już umeblowanym pomieszczeniu to dopiero będzie efekt. Stolik natomiast bardzo mi się podoba.

Maluszek
13-05-2009, 08:31
a mnie się ta lampa podoba :D może właśnie dlatego, że jest taka inna niż zwykłe lampy.

Kasiorku - wnętrza po sztukowaniach fajnie wyglądają :D

ewa_zm
13-05-2009, 10:06
Bardzo ciekawy stolik :D
lampa... hmm, na pewno oryginalna ale... nie moja bajka

mpb1971
18-05-2009, 10:06
Witaj Kasiorku - sąsiadko :lol: (mam do Ciebie rzut beretem :wink: )

aż się chce zacytować Halamę: ja wiedziałam, że tak będzie... :wink:

Wierna fanka Twoich decupażowych drobiazgów i nie tylko drobiazgów. Cieszę się, że możesz rozwinąć skrzydła w wymarzonym domku :lol: , będę (nie)cierpliwie czekała na wszystkie zdjęcia :lol:
Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko szło zgodnie z planem :lol:

dardurdka
21-05-2009, 17:25
Stolik cudeńko, z taką romantyczną duszą...
Kasiu, a wiesz może jakie masz tynki??? Gipsowe może???

Kasiorek
22-05-2009, 08:17
Tynki mam cementowo - wapienne a w przyszłym tygodniu będą robione gładzie gipsowe.
ja już zaczynam robić próbki kolorów na ściany , bo malowanko tuż, tuż :D
Próbki robię na kartonach 70 x 100 cm żeby spokojnie przenieść w każde miejce pomieszczenia i zobaczyć efekt

dardurdka
22-05-2009, 08:29
Dziękuję! Kasiu, rozwiałaś moje wątpliwości :wink:

Szelma29
24-05-2009, 20:36
pamietam Cie z okresu jak urządzałas swoje mieszkanie na Słuzewcu...ja w tym okresie mieszkałam niedaleko..na ul Jadźwingów::):) kolo bazarku..i juz wtedy podziwiałam Twoj doskonały gust..a teraz wyczekuje..na efekt domu..bo mysle, ze bedie zjawiskowy..
czasami tak sobie mysle..ze jak juz zarobie kase , na swoj mały domek..to skontaktuje sie z toba abys mi pomogła w urzadzaniu ...bo jestes profesjonalistka...( oczywiscie nie gratis...) bo ja to na urzadzaniu sie nie znam..i wiem..ze bedzie potrzebna mi pomoc..w dalszej przyszloci..:):)
w kazdym razie..czekam na fotki..
jedno jest pewne..znasz sie kobieto na tym co piekne..i potrafisz ubrac to w rzeczy materialne..
gratuluje pieknego domu...mieszkanie tez było piekne...

Beauty
24-05-2009, 23:03
Co tu taki marazm w dzienniku?My chcemy zdjęcia!!!!!!!!!!!

Kasiorek
25-05-2009, 09:01
Co tu taki marazm w dzienniku?My chcemy zdjęcia!!!!!!!!!!!

Ja też bym chciała
Jakaś niemoc dopadła moje ekipy wykonawcze i wszyscy przesuwają mi terminy działania, zawsze jest od przyszłego tygodnia :evil:
Mam nadzieję w tym tygodniu skończyć kominek, zacząć wreszcie ogród i zacząć gładzić ściany. Zobaczymy...
Jak tylko coś nowego się pojawi zaraz daję foto :D

Kasiorek
25-05-2009, 09:04
pamietam Cie z okresu jak urządzałas swoje mieszkanie na Słuzewcu...ja w tym okresie mieszkałam niedaleko..na ul Jadźwingów::):) kolo bazarku..i juz wtedy podziwiałam Twoj doskonały gust..a teraz wyczekuje..na efekt domu..bo mysle, ze bedie zjawiskowy..
czasami tak sobie mysle..ze jak juz zarobie kase , na swoj mały domek..to skontaktuje sie z toba abys mi pomogła w urzadzaniu ...bo jestes profesjonalistka...( oczywiscie nie gratis...) bo ja to na urzadzaniu sie nie znam..i wiem..ze bedzie potrzebna mi pomoc..w dalszej przyszloci..:):)
w kazdym razie..czekam na fotki..
jedno jest pewne..znasz sie kobieto na tym co piekne..i potrafisz ubrac to w rzeczy materialne..
gratuluje pieknego domu...mieszkanie tez było piekne...

Szelmo czyli miłałyśmy się kupując kartofle :D :D :D
witam Cię serdecznie w moim dzienniku, mam nadzieję że dalej też będzie się podobało.
a na aranżację twojego domku to już teraz mogę rezerwować terminy :D

malgos2
25-05-2009, 20:42
Dzien dobry, czy tu daja jajka? :roll: :wink: Trafilam przez przypadek, ale bardzo mi sie podoba. Bede wpadac jesli pozwolisz. :)

Arctica
31-05-2009, 19:31
Ja raczej nie przez przypadek... Zwabiona nickiem :roll: , że nie wspomnę o tytule :roll:. Wpadłam i nie wypadnę bo tu już jest pięknie, a jak będzie... :roll: .
Więc jeśli pozwolisz to przycupnę sobie w kąciku i popodglądam.

Ciekawą kolorystykę wybrałaś. Mi szarości kojarzą się raczej z nowoczesnymi wnętrzami, ale jako kompletny laik nie powinnam się wypowiadać. Na pewno będzie pięknie, cudnie, wspaniale, rewelacyjnie, ślicznie........................... po prostu... dobrze :wink:

Beauty
31-05-2009, 23:25
Wow!zapowiada się bardzo interesująco,dla mnie tez kolorystyka raczej pasująca do wnętrz nowoczesnych :o Chyba że będzie wielkie pomieszanie ?ciekawa jestem efektu.

just5555
01-06-2009, 06:24
Kolory bardzo fajne . Większość z nas maluje swoje pokoje na różne odcienie żółtego albo na kolor kawy z mlekiem . Pomieszczenia na pewno będą super ale jak ty to robisz , że jesteś taka szczupła ? Taka sylwetka to marzenie większości z nas. Pozdrawiam

inez5
01-06-2009, 07:34
Kolory piękne. Sama planuję odcień szary - nieszary( toupe) na jednej ze ścian i podobne gzymsy, dlatego z zaciekawieniem wyglądam efektu u Ciebie :wink:
Będzie pieknie, choc ciekawi mnie jak zamierzasz wykorzystac ten ciemny szary odcien w salonie? Na wszystkich ścianach? Nie obawiasz się ,że będzie zbyt ciemno, mroczno i....smutno? Szczególnie, gdy przyjdzie jesienna szaruga :wink: A moze tylko na jednej ?

W każdym razie wygląda to wszystko interesująco :wink: i zapowiada się baaaaaaaaaaardzo fajnie :D
Acha, rewelacyjna , turkusowa komódka.

I.... zamierzam wykorzystac twój patent na dobieranie kolorów na ściany :wink:

Kasiorek
01-06-2009, 08:00
Kolory piękne. Sama planuję odcień szary - nieszary( toupe) na jednej ze ścian i podobne gzymsy, dlatego z zaciekawieniem wyglądam efektu u Ciebie :wink:
Będzie pieknie, choc ciekawi mnie jak zamierzasz wykorzystac ten ciemny szary odcien w salonie? Na wszystkich ścianach? Nie obawiasz się ,że będzie zbyt ciemno, mroczno i....smutno? Szczególnie, gdy przyjdzie jesienna szaruga :wink: A moze tylko na jednej ?

W każdym razie wygląda to wszystko interesująco :wink: i zapowiada się baaaaaaaaaaardzo fajnie :D
Acha, rewelacyjna , turkusowa komódka.

I.... zamierzam wykorzystac twój patent na dobieranie kolorów na ściany :wink:

Do salonu miałam przygotowane 2 próbki jaśniejszą i ciemniejszą. Ponieważ w salonie jest baardzo jasnoi ścian tak naprawde niewiele kolor będzie wyglądał rewelacyjnie a ten jaśniejszy jakoś tak nijako wyglądał :D

Ten sposób przygotowania próbek jest bardzo wygodny. Przedwszystkim uniknęłam malowania kilkoma kolorami ścian, ponieważ w prógkach kolorów pojemność nie jest za duża nie wystarczyła by mi na pokoje w których chciałam wypróbować. I dzięki "mobilnym " próbkom wiem że kolor przeznaczony do jadalni i kuchni był nieodpowiedni i łatwo tam sprawdziłam drugi odcień szarości salonowej :D
Malowanie już gdzieś za miesiąc. To niesprawiedliwe że to tak długo wszystko trwa :D

Kasiorek
01-06-2009, 08:02
Wow!zapowiada się bardzo interesująco,dla mnie tez kolorystyka raczej pasująca do wnętrz nowoczesnych :o Chyba że będzie wielkie pomieszanie ?ciekawa jestem efektu.

Pomieszanie będzie wielkie, tylko kuchnia i pokój Karolci będzie klasyczny, choć i mąż kręci nosem na nowoczesne biurko w gabineciku :D więc tam tez chyba spokojnie

Kasiorek
01-06-2009, 08:05
Kolory bardzo fajne . Większość z nas maluje swoje pokoje na różne odcienie żółtego albo na kolor kawy z mlekiem . Pomieszczenia na pewno będą super ale jak ty to robisz , że jesteś taka szczupła ? Taka sylwetka to marzenie większości z nas. Pozdrawiam

Taa , szczupłość to też bida. Nie masz pojęcia jak trudno mi przytyć. jem więcej niż małżonek mój i nic. Ale to moze dlatego że energia mnie rozpiera i wszystko spalam :D :D :D

dardurdka
01-06-2009, 10:44
Skąd ja to znam :D

A kolory bardzo mi się podobają, nawet myślę o odcieniu szarości do hollu, pięknie komponuje się z bielą :roll: ale na większości pomieszczeń bym się nie odważyła - PODZIWIAM CIĘ KASIU ZA ODWAGĘ!!!! Zwłaszcza, jak już to wszystko będzie zrealizowane (te turkusowe akcenty) to będzie na prawdę pięknie i stylowo :o A jak te gzymsy uwydatni :o :o :o
Pozdrawiam

coffee82
02-06-2009, 08:48
Wszystkie kolory są piękne i głębokie - takie że chcialoby sie w nich zanurzyć i np. troche poplywac. Ale najladniesza jest inwestorka - i tu myśłę że sie każdy ze mną zgodzi :P Kasiu jaka ty masz figurę kobieto!!!! :P :P :P Z wrażenia lecę na orbitreka pobiegać...

Oksymoron
02-06-2009, 09:23
Ale pedzicie,a u mnie dalej kupa cegiel na zaprawie :o

jak masz problemy z ekipą, to pamietaj o m1 - oni maja super jakosc i terminowi sa naprawde

pozdrawiam i buziaki i mialas mnie odwiedzic;(

Anjazzielonego
02-06-2009, 11:43
Kasiorku,

dom niebywale piękny, szlachetny, z duszą.

czy Ty przypadkiem nie jesteś moją nieznaną bliźniaczką??:)
bo pomysł na wnętrza mamy bardzo, bardzo podobny - dużo światła, wnętrza wysmakowane, styl retro, nutka nostalgii....

Jesteś prześliczną dziewczyną i dom też będziesz miała cudowny.
Podpatruję te Twoje inspiracje, nie mogę się doczekać zdjęć urządzonych wnętrz.

Ivonesca
02-06-2009, 13:08
lampa oryginalna....ale też nie moje klimaty ...
inwestorka z córką za to slicznie wygląda :-)
pozdrawiam serdecznie i czekam na resztę kolorów

st_ella
09-06-2009, 10:18
Kasiorku
Przez watek o bukszpanach tu wpadłam. I musze to napisać. projekt ogrodu- dobra robota! Nie wiem co tam w nim, w srodku-tzn inne gatunki, poza bukszpanami, ale najważniejsze=osnowa jest świetna.
Wiem co mówię, to moja branża
Pozdrawiam Marta
Dziękuję :oops: to może dlatego że ten ogród to moje drugie wielkie marzenie i dawno nosiłam w sobie jego wygląd.
Oprócz bukszpanów znajdzie sie tam miejsce dla róż ( rosarium) hortensji , clematisów, różaneczników, agapantów ( donice), irysów, gladiol i ...
a wszystko w białych odmianach

o jeju jak ja Chciałabym mieć tak wszystko przemyślane :o
i pisze zarówno o wnetrzach jak i o ogrozdzie


BTW jaka Ty ładna!!!!!!!!

to prawda ładna mama i ładna córka...

i ładny obrazek z molem ksiażkowym :D

żyrandol do kuchni - GENIALNY!!!

i jestem bardzo ciekawa koncepcji łazienki / łazienek!
czy bedzie stonowana czy raczej eksloduje z nich kolor!?

Beauty
09-06-2009, 10:58
Płytki niebywale piękne,ale cena?nie ,tego nie da się przełknąć :o :o :o :o :o

Kasiu ciekawa jestem ,czy maSZ JUŻ KONCEPCJĘ kolorów w kuchni?Jakie płytki planujesz na podłogę ,a może drewno?

tutli_putli
09-06-2009, 11:13
Witaj Kasiorku
Tak się zafascynowałam Twoim domem i piszę sobie tutaj bez zaproszenia
To najładniejszy bliźniak jaki widziałam (sama idea bliźniaka mnie samą jednak przeraża) Obok Twojego nie da się pozostać obojętnym.
Do tego będzię z klasą wykończony. Fantastycznie, że pomieszczenia są wysokie, w swoim mieszkaniu mam taką samą wysokość i nie wyobrażam sobie mieć niższych, w nowym domu.
Zazdroszczę (ale tak pozytywnie) Ci tej żywiołowości i energii :) Pisanki cudowne.
Czy wybrałaś już wariant podłogi do wiatrołapu?
Mnie chyba też byłoby ciężko się zdecydować - obydwa są świetne :)
pozdrawiam

Kasiorek
09-06-2009, 11:14
[quote="Kasiorek"][quote=magnolia]
i jestem bardzo ciekawa koncepcji łazienki / łazienek!
czy bedzie stonowana czy raczej eksloduje z nich kolor!?

Szaro będzie, szaro i czarno i biało i bez plytek na ścianch
ale za to jak :D
Nie chciałabym zdradzać się z koncepcją przed realizacją :D
niechaj łazienki pozostaną tajemnicą, musi być w tym wątku trochę akcji , inaczej byłoby nudno :D

Kasiorek
09-06-2009, 11:18
Płytki niebywale piękne,ale cena?nie ,tego nie da się przełknąć :o :o :o :o :o

Kasiu ciekawa jestem ,czy maSZ JUŻ KONCEPCJĘ kolorów w kuchni?Jakie płytki planujesz na podłogę ,a może drewno?

Beauty w kuchni jesli chodzi o kolory raczej bardzo stonowanie, czyli ciemno szare ciany, biale meble a podłoga to klasyka z klasyki przyjedzie gdzieś za 2 tyg z Wysp brytyjskichi

Dodatki w postaci cynowych naczyń i dużej ilości zielonych roślin

Kasiorek
09-06-2009, 11:21
Witaj Kasiorku
Tak się zafascynowałam Twoim domem i piszę sobie tutaj bez zaproszenia
To najładniejszy bliźniak jaki widziałam (sama idea bliźniaka mnie samą jednak przeraża) Obok Twojego nie da się pozostać obojętnym.
Do tego będzię z klasą wykończony. Fantastycznie, że pomieszczenia są wysokie, w swoim mieszkaniu mam taką samą wysokość i nie wyobrażam sobie mieć niższych, w nowym domu.
Zazdroszczę (ale tak pozytywnie) Ci tej żywiołowości i energii :) Pisanki cudowne.
Czy wybrałaś już wariant podłogi do wiatrołapu?
Mnie chyba też byłoby ciężko się zdecydować - obydwa są świetne :)
pozdrawiam

tutli_putli do mnie można bez zapraszania wpadać, wszyscy mile widziani.
W wiatrołapie będzie wersja pierwsza a jak wyjdzie zobaczymy :D

Gosiek33
09-06-2009, 11:35
Kasiorku ciekam cierpliwie na zdjęcia z realizacji :lol:

Kasiorek
09-06-2009, 11:46
Kasiorku ciekam cierpliwie na zdjęcia z realizacji :lol:

Gosiek33 pstrykałabym z przyjemnością, tylko nie ma narazie co pstrykać. Plytki gdzieś w drodze a w domu wielkie gładzenie ścian, nawet nie zaglądam żeby sie niezapylić :D

Beauty
09-06-2009, 11:59
Lubisz trzymać nas w niepewności ,a tu emocje sięgają zenitu :lol: Kolor mojej kuchni będzie w ecru i mam dylemat ,jaki dobrać do nich kolor ścian.Kuchnia jest od północnej strony i za dużo słońca nie będzie .Nie chciałabym ,aby było w niej ponuro,bo ja taka ciepla kobitka jestem :lol: :lol:

Kasiorek
09-06-2009, 12:06
a moja kuchnia od wschodu więc też słońca mało i się nie boję.
Jasna ściana do jasnych mebl może wyjść trochę mdło. Do twoich kremowych mebli byłoby faje takie przybrudzone cappucino, ciepłe
ciemne ściany będa idealnym tłem dla jasnych mebli i naprawdę wygląda to rasowo :)

dardurdka
09-06-2009, 12:10
oj tak!!! Takie cappucino u Ciebie Beatko będzie na 100 pasować, zwłaszcza, że idealnie zgra się z oknami, i jak pisze Kasia, podkreśli mebelki, a w końcu to one w kuchni grają pierwsze skrzypce :D

Beauty
09-06-2009, 12:13
chodzi mi taki kolor po głowie. Masz racje jakiś kontrast musi być koniecznie,bo wszystko się zleje :wink:

malgos2
13-06-2009, 23:54
Dzien dobry, przyszlam pozebrac dla dzieci z Bacik. Potrzebna kazda ilosc poscieli, moze byc uzywana... http://forum.muratordom.pl/pomagam-w-swieta,t146655-1920.htm

braza
14-06-2009, 07:20
Zaszłam sobie do Ciebie z rana i .... zatkało mnie!!!! Piękny dom, ładne otoczenie, a wewnątrz cuda przewidywane!!!!

Kasiorku - jestem pod wrażeniem - ogromnym!!! Zdjęcie "Mola książkowego" - fantastyczne!! I śliczna tapeta w kratę do gabinetu - przyznaj się, gdzie ją namierzyłaś???!!!

Nie przepadam za sztukateriami, ale u Ciebie, przy wysokości 3m są po prostu idealne!!

Teraz to już się tak łatwo mnie nie pozbędziesz!! :D

Kasiorek
14-06-2009, 10:30
Zaszłam sobie do Ciebie z rana i .... zatkało mnie!!!! Piękny dom, ładne otoczenie, a wewnątrz cuda przewidywane!!!!

Kasiorku - jestem pod wrażeniem - ogromnym!!! Zdjęcie "Mola książkowego" - fantastyczne!! I śliczna tapeta w kratę do gabinetu - przyznaj się, gdzie ją namierzyłaś???!!!

Nie przepadam za sztukateriami, ale u Ciebie, przy wysokości 3m są po prostu idealne!!

Teraz to już się tak łatwo mnie nie pozbędziesz!! :D

A witam Cię serdecznie :)
teraz to wciąż prace budowlane ale prawdziwe urządzanie rozpocznie sie gdzieś w e wrześniu
A tapety kupiłam 4 lata temu do sypialni, tylko jakos nie miałam kiedy ich połozyć i tak już zostało, a teraz się przydały jak znalazł. Kupiłam je w Almi Decor

Żelka
14-06-2009, 16:36
Kasiorku no i po co Ty stanelas przy tych wzorach kolorow, nie sposob na tych wzorach sie skupic jak tu taka mila, mloda istotka stanela i swoim pieknem zaslania wszystko. :wink:
A tak na powaznie, to zagladam od czasu do czasu i podziwiam wszytko.
Dostojnie bedzie i z klasa. Ciekawa jestem kominka, ale to juz nie dlugo. :P

Zochna
18-06-2009, 13:48
Piękny dom i piękna właścicielka :D

Kasiorku - znalazlam zegar do Twojego żyrandola ;)


http://img194.imageshack.us/img194/5125/zegar.th.png

monia i marek
24-06-2009, 15:37
Witaj, Kasiu - wybrałaś b.dobrą armaturę :wink: :D Mam ją w obecnym domu od ok. 10 lat i jest naprawdę niekłopotliwa tzn. nic się nie psuje, nie cieknie itp :wink: A ta wanna to moje marzenie do nowego domu :roll:

Kasiorek
24-06-2009, 16:12
Witaj, Kasiu - wybrałaś b.dobrą armaturę :wink: :D Mam ją w obecnym domu od ok. 10 lat i jest naprawdę niekłopotliwa tzn. nic się nie psuje, nie cieknie itp :wink: A ta wanna to moje marzenie do nowego domu :roll:

Dzięki ci dobra kobieto :D wybierałam intuicyjnie jedynie martwi mnie wizja ich polerowania :D ale jak sie powiedziało a to trzeba i b

justyna_m
24-06-2009, 17:08
co tutaj dużo pisać


miejsce na dom - bajeczne
dom - cudowny
pomysły - fantastyczne

chyba nie ma co doradzać ... Pani domu wie dokładnie czego oczekuje i co zamierza zrobić w domku


chciałabym mieć takie zdolności :wink:


pozdrawiam

justek

monia i marek
24-06-2009, 20:38
Witaj, Kasiu - wybrałaś b.dobrą armaturę :wink: :D Mam ją w obecnym domu od ok. 10 lat i jest naprawdę niekłopotliwa tzn. nic się nie psuje, nie cieknie itp :wink: A ta wanna to moje marzenie do nowego domu :roll:

Dzięki ci dobra kobieto :D wybierałam intuicyjnie jedynie martwi mnie wizja ich polerowania :D ale jak sie powiedziało a to trzeba i b
polerowanie nie takie straszne :wink: :lol:
ja do nowego domu wybiorę to samo, tylko w kolorze patynowanego mosiądzu :wink:

dardurdka
24-06-2009, 20:40
Ja też podziwiałam :roll: :D Piękny komplecik :wink: Ale co to za firma???

Gosiek33
24-06-2009, 20:42
Kasiorku przepiękne wyposażenie sobie szykujesz, mnie pozostaje jedynie pooglądać :oops:

Beauty
24-06-2009, 23:38
Zaznaczam ślad ,ze byłam ,oglądałam i podziwiałam!Co tu komentować,po prostu brak mi słów :wink: Masz wysublimowany gust i talent dekoratorski nic dodać ,nic ująć.Pozostaje mi tylko podglądać i czerpać inspiracje!!Też bardzo jestem ciekawa ,jaka jest firma tych baterii,aktualnie poszukuję kuchennej i mam pytanie ,czy w ofercie mają też jednouchwytowe w tym stylu?Już teraz wiem ,że dwuuchwytowe bardzo by wkurzały mojego M :cry:

Kasiorek
25-06-2009, 08:37
Firma z której wybrałam baterie to Cristina
ich strona www.cristinarubinetterie.com
mają cudowny wybór baterii, ceny no cóż... napewno dużo więcej niż produkty marketowe ale warte tej ceny.

Kasiorek
25-06-2009, 08:42
Zaznaczam ślad ,ze byłam ,oglądałam i podziwiałam!Co tu komentować,po prostu brak mi słów :wink: Masz wysublimowany gust i talent dekoratorski nic dodać ,nic ująć.Pozostaje mi tylko podglądać i czerpać inspiracje!!Też bardzo jestem ciekawa ,jaka jest firma tych baterii,aktualnie poszukuję kuchennej i mam pytanie ,czy w ofercie mają też jednouchwytowe w tym stylu?Już teraz wiem ,że dwuuchwytowe bardzo by wkurzały mojego M :cry:

W tych bateriach retro nie widziałam jednouchwytowej, po prostu styl na to nie pozwala :D ale w innych seriach są napewno

Beauty
25-06-2009, 16:10
Wybiorę jednak z wygodnictwa jednouchwytowe.Nie pamiętam w której kolekcji widziałam dość przyzwoite z ceramicznym uchwytem. :wink:

Beauty
27-06-2009, 23:58
Kasiu mam pytanie nie cierpiące zwłoki!Jakie farby byś poleciła ,jakiej firmy?I co sadzisz o lateksowych?czy one się nie za bardzo świecą?Moi malarze zapewniają ,że lepszych nie ma ,ale one tak do końca do mnie nie przemawiają? Czy do mojego domu pasują faktury na ścianach ,czy raczej zrobić gładkie ,tzn nie tak całkiem ,zmieszane z piaskiem kwarcowym ,drobnym? jak myślisz?

Kasiorek
28-06-2009, 08:55
Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Flugger, z tej firmy będę miała farby i zastanawiam się jeszcze nad Banjaminem M ale te chcaiłam tylko do łazienek, bo maja bardzo dobre.
Rozumiem że u ciebie po dosypaniu kwarcu powstanie drobna fakturka, ciężko mi to oceniać nie widząc tego, czy to ma jakieś specjalne zadanie ? czy to tylko pomysł wykonawców bo tak robili gdzie indziej ? czy to zamierzony efekt. Musisz sie zastanowić czy ściany bedą elementem dekoracyjnym , czy jedynie tłem dla efektownego wyposażenia. Jeśli to pierwsze to wyposażenie musi być minimalistyczne, dające pierwszeństwo dekoracyjnym ścianom.Jeśli to drugie to żadnych dodatkowych efektów na ścianach.

kaśka maciej
29-06-2009, 09:50
Kasiorku miło było, szkoda, że na AP nie zostalaś :roll: Next time :wink:
Mówię Wam ludzie w jakim pięknym miejscu Kasiorek będzie mieszkała :o Nic tylko zazdrościć. Pięknie, naprawdę pięknie :D

Eugeniusz_
29-06-2009, 10:39
Kasiorku miło było, szkoda, że na AP nie zostalaś :roll: Next time :wink:
Mówię Wam ludzie w jakim pięknym miejscu Kasiorek będzie mieszkała :o Nic tylko zazdrościć. Pięknie, naprawdę pięknie :D


oj potwierdzam otoczenie marzenie :lol: :lol: :lol: :lol:

Beauty
29-06-2009, 11:50
Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Flugger, z tej firmy będę miała farby i zastanawiam się jeszcze nad Banjaminem M ale te chcaiłam tylko do łazienek, bo maja bardzo dobre.
Rozumiem że u ciebie po dosypaniu kwarcu powstanie drobna fakturka, ciężko mi to oceniać nie widząc tego, czy to ma jakieś specjalne zadanie ? czy to tylko pomysł wykonawców bo tak robili gdzie indziej ? czy to zamierzony efekt. Musisz sie zastanowić czy ściany bedą elementem dekoracyjnym , czy jedynie tłem dla efektownego wyposażenia. Jeśli to pierwsze to wyposażenie musi być minimalistyczne, dające pierwszeństwo dekoracyjnym ścianom.Jeśli to drugie to żadnych dodatkowych efektów na ścianach.

Dzięki Kasiu ,ten kwarc to wymyśliłam sobie sama ,ponieważ nie chciałam mieć takich bardzo gładkich ścian :wink: Tynki mam cem-wap.,a okna wykończone są gipsem ,więc obawiałam sie ,że nie będzie to już taka sama faktura ,szczególnie na złączeniach.A z tym kwarcem wszędzie było by tak nierówno.Raczej te ściany będą właśnie tłem dla mebli .Mam parę antyków ,więc dam sobie spokój z tymi fakturami .Tylko jakie te kolory???

Beauty
30-06-2009, 20:10
Kasiu baaaardzo serdecznie gratuluję!!! :o :o Niesamowity sukces!być może noszę biżuterię Twojego pomysłu,trochę tego mam.Ale Kręglicka to przy Tobie Kopciuszek. :lol: :lol:

slawek_wlkp
30-06-2009, 20:35
Kasiu, skorzystam z nicka męża, bo mimo że oglądam Twój dziennik i czytuję posty to wcześiej "siedziałam" cichutko...zawsze mi się podobałyu Twoje pomysły i projekty;

ale tym razem nie mogę: gratuluję biżuterii!!! jest śliczna, nie wiem jakie były pozostałe projekty, ale z tych na stronach apartu Twoje jest...zjawiskowa....cudna....
jesteś niesamowita..
gratuluję raz jeszcze ...dosia

slawek_wlkp
30-06-2009, 20:35
Kasiu, skorzystam z nicka męża, bo mimo że oglądam Twój dziennik i czytuję posty to wcześiej "siedziałam" cichutko...zawsze mi się podobałyu Twoje pomysły i projekty;

ale tym razem nie mogę: gratuluję biżuterii!!! jest śliczna, nie wiem jakie były pozostałe projekty, ale z tych na stronach apartu Twoje jest...zjawiskowa....cudna....
jesteś niesamowita..
gratuluję raz jeszcze ...dosia

tutli_putli
30-06-2009, 20:40
Gratuluję nagrody i jeszcze bardziej pomysłu na wspaniałą biżuterię.
Mam nadzieję, że wejdzie do produkcji i będę mogła sobie nabyć, którąś z tych cudownych zawieszek.

braza
30-06-2009, 20:55
Kasiu, moje najszczersze gratulacje!!!!

kaśka maciej
30-06-2009, 20:58
Kasiorku, ogromne gratulacje!! Piękne rzeczy zaprojektowałaś!!I czy to się da wyćwiczyć, czy z tym się trzeba już urodzić??)
I w końcu przeczytalam cały Twój dziennik od dechy do dechy. Dom (choć to nie moje klimaty) będzie przepiękny, gustowny i bardzo elegancki. Widac rękę fachowca :wink: Baaaaaardzo podobają mi się kolory, które wybrałaś no i rewelacja ten kącik czytelniczy w salonie. Z niecierpliwością czekam na realizację pomysłów.

Aha, lampa do kuchni: BOMBA!!

kaśka maciej
30-06-2009, 20:59
I chciałam dodać, że Kręglicka może w zaspę wskoczyć przy Tobie :wink:

Amtla
30-06-2009, 20:59
GRATULUJĘ nagrody i talentu :D :D I życzę możliwości realizacji....nie tylko w swoim domu :roll: :D

Gosiek33
30-06-2009, 21:09
gratulacje nagrody Kasiorku cały czas nie mogę wyjść z podziwu nad Twoim niespożytą pracowitością - bezustannie czerpiesz inspiracje - w zasadzie ze wszystkiego :lol:

sylvia1
30-06-2009, 21:16
KAsiu gratuluję nagrody...

Kasiorek
30-06-2009, 21:28
O rany, ale mi miło :oops: ślicznie Wam dziekuję za tak ciepłe słowa
Kolekcja zawieszek i bransoletek prawdopodobnie zostanie wydana w przyszłym roku, W czasie rozmowy z organizatorami dowiedziałam się że moje prace były były nominowane do pierwszego miejsca , niestety okazały sie skomplikowane w produkcji a pierwsze miejsce miało byc zrobione już na galę, więc nie dali by rady. I co jeszcze mie ucieszyło to to że projekty były porównywane do starego jubilerskiego rzemiosła a nie do obecnej lini produkcyjnej.
A Kręglicka to naprawde fajna kobitka, wypiłysmy razem trochę wina :D aż będę sie bała otworzyć nastepny nr Vivy lub innej gali :D :D

Eugeniusz_
30-06-2009, 21:51
Kasiorek GRATULACJE - mówiłem że jesteś niesamowita :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosiek33
30-06-2009, 21:51
Ha, w takim razie zacznę zaglądać do tych wydawnictw - a wyglądasz bosko :lol:

monia i marek
30-06-2009, 21:56
Kasiu, gratuluję wielkiego sukcesu i super wygladu :wink:

coffee82
01-07-2009, 07:55
Kasiorek - nie będę oryginalna - GRATULACJE :P

braza
01-07-2009, 08:35
I chciałam dodać, że Kręglicka może w zaspę wskoczyć przy Tobie :wink:

Nooooooo!!!!!!

braza
01-07-2009, 08:36
A Kręglicka to naprawde fajna kobitka, wypiłysmy razem trochę wina :D aż będę sie bała otworzyć nastepny nr Vivy lub innej gali :D :D

Wierzę!
Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów kupię sobie chyba tę Vivę albo Galę :roll: