PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do dziennika Kacpra -Agi-Bartka i ..



ketrab1
28-02-2009, 14:23
Tu proszę komentować naszą budowę. Zachęcam wszystkich do uwag tych krytycznych też. Podpowiedzi i porady mile widziane.

EDZIA
13-03-2009, 12:11
[ z dziennika budowy]


A czemu zrobiłeś takie drzwi tarasowe ? nie zastanawiałeś się nad suwanką ?

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik85788.htm

monika.KIELCE
13-03-2009, 20:09
Witam,
Fajnie, że ktoś dołączył z Kielcówka. Chyba będziemy zaczynać mniej więcej w tym samym czasie. Co prawda ja mam już pozwolenie na budowę, ale jeszcze kilka spraw przede mną: geodeta, wjazd na działke zablokowany...

Tanio utrafiłeś stal. Ja kupowałam ciut drożej choć jeszcze 6 fi nie kupiłam, bo namawiali mnie na gotowce. Po rozmowie z ekipą zdecydowaliśmy że będą sami kręcili strzemiona :)
Jak możesz to daj namiar na te bloczki. Słyszałam, że w Sukowie po tyle chodzą, ale jeszcze tam nie zawitałam. Gdzie kupowaliście tą stal? Może być info na priva :wink:

Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. W końcu 25 km to nie tak daleko :P

ketrab1
16-03-2009, 18:54
My też mamy pozwolenie na budowe chociaż jeszcze nie jest prawomocne, ale zaczeliśmy od wjazdu na działkę i drenażu na około działki bo woda stoi na 30 cm i nic się bez drenażu nie da zrobić. Stal jak i całą resztę kupuje w Wolbudzie na Zagnańskiej, a beton i wszystkie wyroby betonowe z betoniarni w Skarżysku - tu masz namiar na prezesa i strona internetowa www.met-bud.net ale polecam wizytę i małym targiem rozmowe z prezesem.