PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Z14? J&M&W



J&M&W
03-03-2009, 20:12
Zapraszam do komentarzy, choć tak właściwie, to nie ma jeszcze czego komentować :lol: 8)

ila66
03-03-2009, 20:17
POZDRAWIAM :D
BĘDĘ ZAGLĄDAĆ I KOMENTOWAĆ :D

J&M&W
03-03-2009, 20:18
Teraz to całkowicie, zanim papierologia pójdzie, wsiąknę w FM 8)

stukpuk
03-03-2009, 20:19
A ja będe też zaglądał i krytykował pozytywnie! :wink:
I obiecuje żadko wklejać gołe baby................ :wink:

stukpuk
03-03-2009, 20:21
Zapraszam do komentarzy, choć tak właściwie, to nie ma jeszcze czego komentować :lol: 8)
Jak to nie ma czego?
33 ary?????????? :o :o :o No ładnie!!!!!!!!! Posiadaczka ziemska!!!!! :lol: :wink:

J&M&W
03-03-2009, 20:25
Jaka ziemska - te 33 ary to pastwisko, które nawet dla rudej się nie nadaje :lol:

Jak sobie pomyślę, że trzeba te 33 ary ogrodzić, i zagospodarować to już mnie ręce bolą ;)

stukpuk
03-03-2009, 20:28
Jaka ziemska - te 33 ary to pastwisko, które nawet dla rudej się nie nadaje :lol:

Jak sobie pomyślę, że trzeba te 33 ary ogrodzić, i zagospodarować to już mnie ręce bolą ;)
To się zamień na moje 9 arów :roll:

J&M&W
03-03-2009, 20:33
Nie będziesz potrzebował sprzętu ciężkiego na koszenie trawnika, bo ja to chyba kozy wpuszczę :roll:

stukpuk
03-03-2009, 20:44
Nie będziesz potrzebował sprzętu ciężkiego na koszenie trawnika, bo ja to chyba kozy wpuszczę :roll:
To ja pożycze koze od ciotki!!!!!!!!
A czym chcesz grodzić?

J&M&W
03-03-2009, 20:48
Sąsiad na prawo o leśniczy i na dobry początek chyba taka siatka o dużych okach, drewno na paliki z lasu; poza tym niedaleko jest tartak, więc z drewnem nie będzie kłopotu 8)

stukpuk
03-03-2009, 20:50
Sąsiad na prawo o leśniczy i na dobry początek chyba taka siatka o dużych okach, drewno na paliki z lasu; poza tym niedaleko jest tartak, więc z drewnem nie będzie kłopotu 8)
Siatka leśna to chyba faktycznie najtaniej wyjdzie i zwykłe sosnowe/świerkowe stęple.

Ja tak ma :roll:

J&M&W
03-03-2009, 20:53
Leśnik chce urobić lepsze drzewo na stemple ale co z tego wyniknie? nie wiadomo.

stukpuk
03-03-2009, 20:56
Leśnik chce urobić lepsze drzewo na stemple ale co z tego wyniknie? nie wiadomo.
No, na stęple budowlane to wiadomo,że lepsze potrzeba, ale na ogrodzenie mogą być troszke gorsze :roll:

Koniecznie musisz wlepić fotki z działki! Tylko unikaj fotosika!!!!!

J&M&W
03-03-2009, 20:59
Leśnik chce urobić lepsze drzewo na stemple ale co z tego wyniknie? nie wiadomo.
No, na stęple budowlane to wiadomo,że lepsze potrzeba, ale na ogrodzenie mogą być troszke gorsze :roll:

Koniecznie musisz wlepić fotki z działki! Tylko unikaj fotosika!!!!!

ja z żaby korzystałam 8)

ale mam też na picassie, to może się uda :roll:

stukpuk
03-03-2009, 21:04
Leśnik chce urobić lepsze drzewo na stemple ale co z tego wyniknie? nie wiadomo.
No, na stęple budowlane to wiadomo,że lepsze potrzeba, ale na ogrodzenie mogą być troszke gorsze :roll:

Koniecznie musisz wlepić fotki z działki! Tylko unikaj fotosika!!!!!

ja z żaby korzystałam 8)

ale mam też na picassie, to może się uda :roll:
I nic mnie nie ostrzegłaś przed fotosikiem? :o :cry:
A tam na zdjęciach to z prawej strony to rzeka? :o :wink: :roll:

J&M&W
03-03-2009, 21:11
Tak, rzeka Pasłęka i jezioro Pierzchalskie - rozlewisko rzeki przed elektrownia wodną. Na jeziorze - częściowo rezerwacie jest ostoja bobrów. Ode mnie z działki to 3 km z górki i już jeziorko.

stukpuk
03-03-2009, 21:17
Tak, rzeka Pasłęka i jezioro Pierzchalskie - rozlewisko rzeki przed elektrownia wodną. Na jeziorze - częściowo rezerwacie jest ostoja bobrów. Ode mnie z działki to 3 km z górki i już jeziorko.
A konkrety..........czy tam są ryby? :wink: :roll:

Iwona Sudol
03-03-2009, 21:19
Witam :)
Widzę, że też gustujesz w prostych bryłach :) Mnie się ten projekt bardzo podoba. Okolica jak dla mnie pociągająca i tak troszkę zazdroszczę, bo ja wędkarz jestem :D
Również jestem na etapie oczekiwania na warunki zabudowy i też będę dopiero starać się o kredyt, więc będę Ci kibicować :D
Pozdrawiam
Iwona

J&M&W
03-03-2009, 21:31
Tak, rzeka Pasłęka i jezioro Pierzchalskie - rozlewisko rzeki przed elektrownia wodną. Na jeziorze - częściowo rezerwacie jest ostoja bobrów. Ode mnie z działki to 3 km z górki i już jeziorko.
A konkrety..........czy tam są ryby? :wink: :roll:

podobno są... spytam się leśnika, to mi powie jakie; wiem, że bobry trochę je wyżerają

a tak wygląda jesienią to jezioro:
http://img26.imageshack.us/img26/9087/jpierzchalskierx3.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=jpierzchalskierx3.jpg)

J&M&W
03-03-2009, 21:33
Witam :)
Widzę, że też gustujesz w prostych bryłach :) Mnie się ten projekt bardzo podoba. Okolica jak dla mnie pociągająca i tak troszkę zazdroszczę, bo ja wędkarz jestem :D
Również jestem na etapie oczekiwania na warunki zabudowy i też będę dopiero starać się o kredyt, więc będę Ci kibicować :D
Pozdrawiam
Iwona

Dziękuję za wpis - ciekawa jestem jak nam pójdzie to budowanie. Trzymam kciuki

stukpuk
03-03-2009, 21:41
Tak, rzeka Pasłęka i jezioro Pierzchalskie - rozlewisko rzeki przed elektrownia wodną. Na jeziorze - częściowo rezerwacie jest ostoja bobrów. Ode mnie z działki to 3 km z górki i już jeziorko.
A konkrety..........czy tam są ryby? :wink: :roll:

podobno są... spytam się leśnika, to mi powie jakie; wiem, że bobry trochę je wyżerają

a tak wygląda jesienią to jezioro:
http://img26.imageshack.us/img26/9087/jpierzchalskierx3.jpg (http://img26.imageshack.us/my.php?image=jpierzchalskierx3.jpg)
Jak wędkarz wyposzczony to i bobra zje :wink:

dragasia
04-03-2009, 09:41
JMW gratuluje dziennika. I na pocieszenie. Ja mam prawie 50a i nie bede tego calego grodzic. Po prostu czesc zostanie za ogrodzniem

Aguu
04-03-2009, 13:17
J&M&W, witam w gronie Zetów Czternastych! Trzeba Cię pochwalić za trafny wybór projektu :) Buduj wytrwale, bo warto!

J&M&W
04-03-2009, 20:31
J&M&W, witam w gronie Zetów Czternastych! Trzeba Cię pochwalić za trafny wybór projektu :) Buduj wytrwale, bo warto!

Z chęcią użytkowników Z-14 bym nawiedziła, ale większość mieszka w innej połowie Polski niż ja :roll:

No zobaczymy, co z tego wyniknie

Kate_Sz
05-03-2009, 08:47
witaj! będę kolejną czytelniczką Twojego dziennika ;) z14- trafny wybór ;) u mnie powstanie z14 wbl
powodzenia!

stukpuk
05-03-2009, 08:50
J&M&W, witam w gronie Zetów Czternastych! Trzeba Cię pochwalić za trafny wybór projektu :) Buduj wytrwale, bo warto!

Z chęcią użytkowników Z-14 bym nawiedziła, ale większość mieszka w innej połowie Polski niż ja :roll:

No zobaczymy, co z tego wyniknie

U mnie było to samo :-?

J&M&W
06-03-2009, 14:34
witaj! będę kolejną czytelniczką Twojego dziennika ;) z14- trafny wybór ;) u mnie powstanie z14 wbl
powodzenia!

Kate a na jakim etapie budowy jesteście? Mnia baaardzo interesują koszty tego wszystkiego :roll: eh...

Iwona Sudol
06-03-2009, 15:09
Witam :D
Mój projekt w oryginale wpasował sie idealnie w działkę. Też będe miała salon i taras na południowy-zachód. Gdzies wyczytałam, że to bardzo dobre rozwiązanie :)

Kate_Sz
07-03-2009, 07:00
Kate a na jakim etapie budowy jesteście? Mnia baaardzo interesują koszty tego wszystkiego :roll: eh...

my trochę dalej niż Wy, a konkretnie robimy ostatnie uzgodnienia i adaptację i myślę, że za jakiś tydzień - dwa złożymy wniosek o pnb. Jesli chodzi o koszty, to liczę je razem z podziałem działki i przepisaniem na nas ( dostaliśmy nasze włości od rodziców ;) ) - jak narazie papierologia zamyka się w kwocie nieco ponad 5,5 tys.


Z chęcią użytkowników Z-14 bym nawiedziła, ale większość mieszka w innej połowie Polski niż ja


po prostu zróbcie sobie wycieczkę "szlakiem z14" :lol: :lol: :lol:

J&M&W
07-03-2009, 21:38
Kate - chyba zaplanujemy ten szlak z-14 :)

Kate_Sz
08-03-2009, 14:13
Kate - chyba zaplanujemy ten szlak z-14 :)

i słusznie ;) :lol: ja sama też skorzystałam z uprzejmości "zetowca" i na własne oczy zobaczyłam z14 w całej okazałości ;) no i utwierdziło mnie to w wyborze projektu :lol: :lol:

J&M&W
09-03-2009, 20:28
Oprócz zetowców przydałoby się mi nawiedzić kogoś, kto ma pompę ciepła.

rozważamy różne rzeczy, ale ta pompa kosztowna, choć gdyby ktoś racjonalnie przekonał???

kamlotek
23-03-2009, 18:54
Zobaczyłam i zajrzałam. Nie mogłam się oprzeć :lol: W końcu tak mało można poczytać dzienniki budowy z Warmii. Czy działkę macie w okolicach Braniewa? Zgadłam? Pozdrawiam i życzę powodzenia w papierologii.

Agatka77
23-03-2009, 20:37
Witam
My też budujemy prosty, mały domek. Braliśmy pod uwagę kilka projektów z Z-500, między innymi z14, ale w końcu wybraliśmy domek Portowy z biura domek. Na ich stronie www.domek.net.pl jest kilka prostych domków i niektóre mają właśnie pięć pokoi - co prawda te z pięcioma pokojami wszystkie są z poddaszem, ale zawsze można jakiś pomysł podpatrzeć, gdybyście się jednak zdecydowali na poddasze... :D

J&M&W
24-03-2009, 08:42
Zobaczyłam i zajrzałam. Nie mogłam się oprzeć :lol: W końcu tak mało można poczytać dzienniki budowy z Warmii. Czy działkę macie w okolicach Braniewa? Zgadłam? Pozdrawiam i życzę powodzenia w papierologii.

Aktualnie mieszkamy w Braniewie, a domek będzie w Chruścielu :) Zobaczymy co z tego wyniknie 8)

J&M&W
24-03-2009, 08:47
Witam
My też budujemy prosty, mały domek. Braliśmy pod uwagę kilka projektów z Z-500, między innymi z14, ale w końcu wybraliśmy domek Portowy z biura domek. Na ich stronie www.domek.net.pl jest kilka prostych domków i niektóre mają właśnie pięć pokoi - co prawda te z pięcioma pokojami wszystkie są z poddaszem, ale zawsze można jakiś pomysł podpatrzeć, gdybyście się jednak zdecydowali na poddasze... :D

Dziękuję za podpowiedź :)

Będziecie budować drewniany??? co się pytam, wskakuję na Wass dziennik:)

kamlotek
24-03-2009, 10:33
Zobaczyłam i zajrzałam. Nie mogłam się oprzeć :lol: W końcu tak mało można poczytać dzienniki budowy z Warmii. Czy działkę macie w okolicach Braniewa? Zgadłam? Pozdrawiam i życzę powodzenia w papierologii.

Aktualnie mieszkamy w Braniewie, a domek będzie w Chruścielu :) Zobaczymy co z tego wyniknie 8)

My mieszkaliśmy w Elblągu :lol: , a więc niedaleko

J&M&W
24-03-2009, 19:53
Zobaczyłam i zajrzałam. Nie mogłam się oprzeć :lol: W końcu tak mało można poczytać dzienniki budowy z Warmii. Czy działkę macie w okolicach Braniewa? Zgadłam? Pozdrawiam i życzę powodzenia w papierologii.

Aktualnie mieszkamy w Braniewie, a domek będzie w Chruścielu :) Zobaczymy co z tego wyniknie 8)

My mieszkaliśmy w Elblągu :lol: , a więc niedaleko

A zatem polecam - jeśli jeszcze nie trafiłaś:

http://forum.muratordom.pl/grupa-elblag-i-okolice,t64995-480.htm

Kate_Sz
09-04-2009, 15:06
Żeby Wielkanoc w tym roku
przyszła z sukcesem u boku
Aby żyło się Wam zdrowo
prywatnie i zawodowo
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny !!

kamlotek
09-04-2009, 21:36
Wielkiej Nocy czas nadchodzi,
Cały dzień się każdy głodzi.
By móc jutro o poranku
Siąść za stołem przy śniadanku.
Zjeść kosz cały z jajeczkami,
Zającami i kaczkami.
A już następnego ranka
Wiadrem wody zlać baranka!

J&M&W
25-04-2009, 19:29
Dziękuję za życzenia... :)

rzadko zaglądam, bo kompletnie nic się nie dzieje.... no oprócz tego, że młody choruje :roll: dalej czekamy na WZ i szukamy innych (ale czy właściwych) pomysłów na dom.

kamlotek
03-05-2009, 21:06
nie chce mi otworzyć strony z nową propozycją domu :cry:
wyskakuje mi wpisz poprawny adres( jakoś tak :( )
Pozdrawiam :)

J&M&W
07-05-2009, 09:51
nie chce mi otworzyć strony z nową propozycją domu :cry:
wyskakuje mi wpisz poprawny adres( jakoś tak :( )
Pozdrawiam :)

tutaj wklejam raz jeszcze ale fotki:)

http://projekty.dom.pl/images/8/WB_3997_p2_tmb1.jpg

http://projekty.dom.pl/images/8/WB_3997_p1.jpg

no i rzuty najwazniejsze

http://projekty.dom.pl/images/8/WB_3997_rz1_tmb1.jpg

Dodam tylko, że sypialnie, gdyby miał byc ten projekt, od strony północnej.

I jak?
Jakie zmiany byście proponowali???

kamlotek
11-05-2009, 08:08
Domek ładny :lol: , anie moglibyście tego domku posadowić tak,żeby sypialnie nie były od północy? Nie boisz się,że będzie w nich zbyt zimno :roll: .
Pozdrawiam

J&M&W
11-05-2009, 14:13
W sumie środkowy pokój miałby najgorzej, bo tylko jedno okno :roll:
Pozostałe mają dodatkowe okno albo wschód, albo zachód.
W sumie teraz pokój mamy od pólnocy i właściwie aż tak tragicznie nie jest. Być może wtedy ten pokój byłby gabinetem-pracownią dla małża; mu na słońcu nie zależy, jak siedzi przy kompie 8)

W sumie nadal szukam pomysłów na projekt... poczekamy zobaczymy, czy coś jeszcze wpadnie nam w oko.[/url]

Megana
06-06-2009, 20:40
J&M&W - witaj, ja również zaczęłam czytać Twoje życiowe zmagania z budową.
Będę trzymać kciuki, aby Ci się udało.
Co do dachu, cały czas się zastanawiam - co komu przeszkadza dach kopertowy?
Głupota urzędników strasznie mnie zadziwia :o :o :o
U nas o mały włos również musielibyśmy przerabiać daszki nad wejściem i tarasem, bo coś Pani architekt zaczęła mówić że nie mogą być takie jakie chcemy :evil: :evil: Ostatecznie przeszły, ale nerwów potrafią zjeść grrrrrrr

Pozdrawiam

J&M&W
16-06-2009, 17:08
Zobaczymy co z dachem wyjdzie.
Wasz domek fajny Megana :)

Husteczka
02-07-2009, 21:36
O kurczaki, no to gratulacje za te WZ! Dobrze, ze w ogóle jest. My nadal czekamy...

Mój PrzyŚlubny radzi coby zaskarżyć niesatysfakcjonujące fragmenty WZ (nie całe WZ) do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Jeżeli sąsiedzi leżą w tym samym stadium (terenie naturalnie odgrodzonym rowami, rzekami, drogami itp) to dla tego samego stadium są te same WZ. Z drugiej strony jeżeli sąsiedzi nie trzymali się ich WZ tylko zrobili domy jak chcieli to takie zaskarżenie może ich lekko wkopać. Odpowiedz z SKO powinna przyjść w miarę szybko, czeka się chyba około miesiąca. Mój PrzyŚlubny mówi, ze jak pierwszy raz ubiegał się o WZ to przyszła odmowa, a po skardze do SKO przyszły piękne WZ. Nie mam pojęcia czym grozi położenie innego dachu niż w WZ.

To tyle co wiem ja, ale inni może będą mieli lepsze pomysły.

J&M&W
03-07-2009, 09:45
Husteczka dzięki za info :)

W sumie u nas jest tak, że nie ma planu zagospodarowania przestrzennego - to są działki rolne. Jedna tylko bezpośrednio przylega do terenu zabudowanego; nam gmina "trochę" poszła na rękę i wydała te warunki zabudowy. Poprzez zaskarżenie obawiam się, że skończyłoby się na tym, że nie mogę w ogóle budować, dopóki nie będą odebrana budowa sąsiada, który na razie nawet nie rozpoczął budowy.
No i tutaj właśnie pies pogrzebany... :-?
najbardzie dziwi mnie to, że ten pierwszy sąsiad będzie miał dach koperowy a ja nie, ten z drugiej strony może kryć czym chce, a ja dachówką muszę. Że mimo wszystko nie ma wspólnej linii działania - wiem, że nam robiła inna pani WZ niż tym dwóm działkom i pewnie stąd różnice.

Dodam tylko, że sąsiad z lewej strony chce budować drewniany dom (miał być bal), a elewacje ma dopasować do naszej dwójki pozostałych, ciekawe co z tym zrobi

:roll:

Iwona Sudol
03-07-2009, 14:50
Witam :)

Gratuluję doczekania się decyzji! :) Ja akurat tego problemu nie miałam - za to czekałam na inne papiery bardzo długo.
Właśnie czytam swoją decyzję i porównuję z Twoją (u mnie też nie ma planu zagospodarowania). Moje warunki są takie : dach dwuspadowy, kąt nachylenia połaci 37 - 45 stopni, pokrycie : dachówka ceramiczna lub betonowa w kolorze naturalnym, itd. Generalnie decyzja powtórzyła wszystko to, co napisałam we wniosku o jej wydanie.
Tak sobie myślę, że może warto najpierw zgłosić się do osoby, która się zajmuje wydawaniem tych decyzji i grzecznie, z uśmiechem na ustach zasugerować pewne poprawki bez konieczności składania odwołania. Nie ma planu, więc nie ma wiążących postanowień :)
Sądzę, że warto spróbować polubownie rozwiązać problem :)

J&M&W
03-07-2009, 20:56
Iwonko ja byłam u tej pani architekt....
i jakoś tak o tym z czego ten dach będzie nie rozmawiałyśmy.
Poza tym ona uważa, że kopertówka, to nie pasuje do tradycyjnej warmińskiej wsi - nie ma szans. W sumie powiedziała, że ona policjanta nie postawi co ja z tym zrobię, ale jakoś tak nie chcę przesadzać
Jutro teściu przyjedzie - to popytam go kierbuda jak to ma wyglądać w praktyce :)

Megana
13-08-2009, 21:39
J&M&W - udało Ci się uzgodnić coś z tym dachem?
Pozdrawiam :)

J&M&W
24-08-2009, 21:41
Megana - jedynie to, że dach raczej powinien zgadzać się z WZ; a zatem szukam projektu spełniający te 35 stopni, albo też będziemy dach podnosić :roll:

Megana
01-09-2009, 21:00
Załatwiasz coś dalej w temacie budowa?

Pozdrawiam :)

Iwona Sudol
16-09-2009, 21:29
Witam :D
Obejrzałam projekty. Nad jednym z nich sama się zastanawiałam - Jagienka :D
Oczywiście to mój faworyt. Drugie miejsce zajmuje "Dom przy Chabrowej".
Oj, nie zazdroszczę Ci tego etapu.... Nie tak dawno sama to przechodziłam. Ale wierzę, że dokonacie trafnego wyboru :D

Megana
16-09-2009, 21:36
Megana - jedynie to, że dach raczej powinien zgadzać się z WZ; a zatem szukam projektu spełniający te 35 stopni, albo też będziemy dach podnosić :roll:
Popaprana ta Polska z tymi przepisami ( dla każdego co innego).
Ale dasz radę walcz i do przodu :)

J&M&W
17-09-2009, 08:55
Dziękuję za wsparcie moralne... bo mimo, że jestesmy dopiero na tym etapie, to czasem się odechciewa.

W domu przy chabrowej dziwi mnie usytuowanie kuchenki na projekcie :roll:

Dodam tylko, że ostatnio wlazłam, prawie obcym ludziom do domu - oczywiście właściciele byli. Byłą to parterówka z podniesionym stropem, więc góra zrobiona. Projekt Elwira, jednak wyjściowe jest o ile dobrze pamiętam 125 m2. Salon ma ze 40 m, i bez podwieszanego sufity od razu więzbę widać is kosy dachowe - robi przestrzeń wrażenie, ale ciepło ucieka do góry, bo przecież jest wysoko. Pokoiki po 10-12 metrów nie są tragiczne, ale wiadomo im większa przestrzeń tym lepiej. Popza tym cały dom - co zresztą powiedizłąm gospodyni, był taki, że mogłabym się wprowadzac i wnim mieszkać - prawie bez żadnych zmian dotyczących wyposażenia. wnętrza tradycyjne,a le przytulne, kolorowe...

Wytłumacze się też z opieszałości projetowej, bo mówię chłopu, ze trzeba się decydowac mieszkamy tu, na tych naszych podmokłych bagniskach, czy gdzieś się wynosimy w Polskę... to trudne decyzje, ale wiążące...

zobaczymy, co będzie działo się dalej.

Pozdrawiam ciepło

Megana
17-09-2009, 11:22
To życzę podjęcia trafnej decyzji :D :D :D

Iwona Sudol
21-12-2009, 16:28
http://gfx.efotek.pl/images/7adv2byv0vck1t3ardjb.jpg (http://efotek.pl/)

....życzy Iwona :D

kamlotek
21-12-2009, 20:42
http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/beztytuutr5.jpg (http://www.fotoszok.pl)

J&M&W
31-12-2009, 12:01
Dziękuję Wam pięknie za życzenia :)
Zaniedbuję dziennik, bo.... zmienił się front działania
Wójt obiecywał słowa nie dotrzymał, dotyczącego wodociągu itp, nam zaczęło wiele rzeczy przeszkadzać i stało się tak, że kupiliśmy swoje pierwsze mieszkanie. Nowe, jeszcze pachnie; w mieście, w którym mieszkam, pracuję...
działka nadal będzie... poczeka na lepsze czasy.
A zatem na razie mój dziennik umrze śmiercią naturalną, bo nie wiem jak go zamknąć... bo pewnie zanim zacznie się znowu dziać, to minie trochę lat...
Ciepło Was wszystkich ściskam :)

Megana
01-01-2010, 17:21
J&M&W - życzę Ci w Nowym Roku wszystkiego najlepszego oraz wspaniałych sąsiadów w bloku :) Powodzenia :lol: :lol: :lol: :lol:

kamlotek
30-03-2010, 09:59
Czemu taka przygłębiająca cisza trwa nadal :cry: :roll: :wink:

http://www.fotoszok.pl/upload/77c22162.jpg

Iwona Sudol
30-03-2010, 22:04
http://gfx.efotek.pl/images/le16h2plywp7rxvi8pdd.jpg (http://efotek.pl/)

Serdeczne życzenia
Zdrowych, spokojnych,
Pełnych rodzinnego ciepła
I radosnego nastroju wiosennego
Świąt Wielkanocnych !