PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Edyta M
09-03-2009, 22:11
Piszcie na zdrowie !!!!

JK102
25-08-2009, 17:27
Witam! :D Zabawne, ale mój pierwszy wybór to też była Lawenda, do czasu ,aż odkryłam DzW! My budujemy Doskonałego 2, jesteśmy na etapie więźby. Stylowy bardzo mi się podoba, niestety musielibyśmy występować o zmianę warunków zabudowy, bo jest za szeroki ( chociaż szerokość naszej działki to 50 m), a dom możemy postawić do 15 m :evil: . Poza tym wtedy jeszcze nie było Stylowego z garażem dwustanowiskowym, a po trzecie to jest droższy w budowie niż Doskonały. Ale jest naprawdę piękny i na pewno będę Ci kibicować w budowie!

Edyta M
26-08-2009, 00:31
Jak sie ciesze :lol: pierwszy wpis i to jaki ...... :P .
Gratuluje dobrego gustu ( mysle tutaj rowniez o pomysle zakupu projektu Lawendy ) Ja zakupilam projekt Lawenda II w lutym 2009 , bardzo podobal mi sie ten domek niestety chcialam go "troszke" powiekszyc , jednym slowem dostosowac do wlasnych potrzeb :-? Troche sie rozszalalam .. podniesienie scianki kolankowej o dwa pustaki , dodatkowa lazienka + pralnia na gorze , likwidacja 3 lukarn , garderoba na stryszku , poszerzenie domku o 1 metr od strony salonu i jadalni , poszerzenie domku od strony garazu o wykusz (60 cm. ) Zapomnialam napisac , ze zakupilam odbicie lustrzane Lawendy II :oops: i jeszcze jedna nowalijka .... Wjazd do garazu zamiast od frontu domu zlokalizowalam z boku , a na miejscu pierwotnej bramy 2 okna .... denerwowalo mnie to , ze jak podjezdzasz pod dom to widzisz na pierwszym planie GARAZ !!!! :evil: Domek przytyl do 220 m kw. !!!! ( bez powierzchni garazu i kotlowni ) , chcialam go wiec "odchudzic " ..... :o koszmar.....

Edyta M
26-08-2009, 01:11
Pani architekt robila co mogla .... ciaglo sie to jak .....
Moja cierpliwosc sie skonczyla :evil: ...Zaczely sie nerwowe poszukiwania natrafilam na stronke DzW ..... i tak to sie zaczelo z projektem STYLOWY 2 . Zakupilam go w odbiciu lustrzanym zadnych powazniejszych zmian nie przewiduje 8) likwiduje tylko 3 okna na parterze i jedno przy tarasie od jadalni zamieniam na drzwi przesuwne .
Wracajac do warunkow zabudowy , moje tez pozwalaly na posadowienie na dzialce domu o szerokosci elewacji frontowej max. do 15 m. , poniewaz planowalam zmiany w Lawendzie II wystapilam o zmiane warunkow ... odpowiedz otrzymalam doslownie w ciagu tygodnia max. 17 m. ! Mysle , ze tez dostalibyscie zgode ....
Ciesze sie , ze jeszcze kogos zainteresowaly projekty z tej pracowni .
Czekam na dalsze wpisy :P

JK102
26-08-2009, 21:23
Jak to likwidujesz 3 okna ?!!! Które?!! Już wiem co mnie tak urzekło w Lawendzie - to właśnie duże przeszklenia! Niestety koszt okien jest bardzo duży, ale ja z żadnego nie rezygnuję. Masz rację co do ekipy, nasz dom w budowie nie jest prosty, ale ekipę mieliśmy super. Nie byli tani, ale biorąc pod uwagę fakt, że dom budowali nam prawie 4 miesiące, dzień w dzień od 7 do 17, załatwiali wszystkie materiały, sprzęt itp. to nie mam powodów do narzekań. Na budowie jest czyściutko, nic się nie poniewiera, chłopaki po sobie sprzątali. To też ważne!
Jeszcze zrobią nam ogrodzenie. Oby tak dalej ! Teraz czekam na dekarzy - wejdą za miesiąc ( mam nadzieję ) :D

Edyta M
27-08-2009, 01:05
Witam :D
OKNA
1. Likwiduje to jedno male w pokoju dziennym
2. Likwiduje duze okno w jadalni - to obok kuchennego
3. Likwiduje okno w wiatrolapie
Jedno okno w jadalni ( to przy tarasie ) zmieniam na drzwi przesuwne tarasowe identyczne jak w pokoju dziennym .
W garderobie zmniejszam okienko
To wszystkie zmiany ......
Okna sa piekne ... :lol: ale nie moge wszystkich " zatrzymac " :cry: , robie to rowniez ze wzgledow bezpieczenstwa 8)
A teraz pytanko o ekipe ... moze buduja w malopolsce ? Skoro maja juz doswiadczenie z Twoim domkiem i jak piszesz sa dobrzy to zal zmarnowac taki talent budowlany i warto ich zatrudnic do kolejnego " Domku z WIZJA ". Czy moge po kolezensku prosic o namiary ????? :wink:
Jak rozwiazaliscie problem ogrzewania ? Ja najprawdopodobniej zainstaluje ogrzewanie , klimatyzacje i wentylacje nawiewna
http://www.miller-cieplo.pl/?p=kontakt nie wiem czy skorzystam z uslug akurat tej firmy ..... ale mysle , ze to bedzie ten typ ogrzewania

JK102
27-08-2009, 11:51
Szkoda tego okna w jadalni, czulibyście się jak w ogrodzie. To podłużne okno w garderobie też bym zostawiła ( zazdroszczę Ci tej garderoby :wink:, czegoś takiego brakuje mi w Doskonałym na parterze).
Nasza ekipa na pewno nie przyjedzie do małopolski, bo maja mnóstwo roboty w okolicy. Popytaj znajomych, którzy sie budowali kogo mogą polecić. Chociaż z dekarza polecanego przez znajomych musiałam zrezygnować , u nas będzie lukarna wykończona blachą tytan-cynkową na rąbek stojący. Zapytałam faceta czy mi taką lukarnę zrobi - oczywiście , że tak ! Ale jak zaczęłam drążyć temat i zapytałam ile razy robił obróbki z tytan- cynku, to okazało się , ze nie robił wcale, a też nie potrafił mi podać , gdzie robił dach z blachy na rąbek stojący,żebym sobie mogła jego pracę obejrzeć. Niech się uczy, ale nie na moim dachu!

JK102
27-08-2009, 12:04
Ale się rozgadałam! :lol:
Ogrzewanie będzie w całym domu podłogowe, pompa ciepła i wentylacja mechaniczna z rekuperatorem. Przy antresoli najkorzystniejsza jest podłogówka. Początkowo też rozważałam ogrzewanie nawiewne, ale szybko się "wyleczyłam". Sama instalacja jest dość droga , nam wycenili, o ile dobrze pamiętam, na około 50 tys. do tego jeszcze zbiornik CWU i butla z gazem. Ale to była inna firma. Po drugie - raczej droga eksploatacja - pobiera gaz i prąd. Jak zabraknie prądu zimą to momentalnie zrobi się zimno, podłogówka jednak jakiś czas trzyma ciepło, a tu śćiany i podłoga się nie nagrzewają. Plusem jest na pewno świeże powietrze w domu, często się zdarza ,że w tych nowo wybudowanych szczelnych domach jest duszno, ale to załatwi wentylacja mechaniczna. Musisz sobie poczytać i sama zdecydować, co Ci bardziej odpowiada. Uff! ja to mam już za sobą :D

Edyta M
28-08-2009, 01:10
Hejka
Nie wiem dlaczego myslalam , ze jestes mezczyzna :oops: sorrki
Intuicyjnie powinnam "rozszyfrowac " , ze tylko kobiety maja taka WIZJE ( DzW ) :lol: . Jesli chodzi o te okna to mysle , ze z ta mniejsza iloscia bede czula sie " mniej widzialna " przez sasiadow . Nie wiem czy sa wscibscy , ale nie bede ryzykowala .... cenie swoja prywatnosc :roll: MOJ DOM - MOJA TWIERDZA
( pewnie przesadzam ! ) . Jutro ( piatek ) bede probowala dodzwonic sie do Pana od dachow ( W.Wisniewski - polecany przez SLONECZKO ) zobacze jaki termin ma wolny podobno sa one oooooodlegle , czasem jednak warto poczekac , zeby pozniej nie miec problemow ze zbieraniem deszczowki w sypialniach !!!! . Mysle , ze jak dogadam sie z Panem dachowym to zaczne do Jego terminarza dostosowywac ekipe budowlana . Nie spieszy mi sie z budowa .... ja " buduje na odleglosc " ( kontroluje sytuacje mailowo i telefonicznie ) moimi sprawami w Polsce zajmuja sie " zaufani ludzie 8) ". Sen z powiek spedza mi mnostwo spraw o ktorych juz na etapie projektu trzeba zadecydowac :o ( ogrzewanie , rolety , dachowka !!! ) W wolnych chwilach ( nie mam ich zbyt duzo ! ) szaleje po internecie i czytam , czytam , czytam :roll: . Pozytek z tego taki , ze wiem wiecej na tematy budowlane niz kilka miesiecy temu , ale czy moje "wiecej" wystarczy ???
Korzystam z opisywanych na forum Muratora doswiadczen kolegow inwestorow , moze uda mi sie uniknac bledow budujac wlasny dom ( nie licze , ze wszystkich ale chociaz kilku najistotniejszych ) . Jesli chodzi o ogrzewanie , chlodzenie powietrzem ... to od kilku lat mam takie w mieszkanku , koszty ogrzewania i chlodzenia nie sa wysokie , ale ....... mieszkanko tez nie jest duze i nie mieszkam w Polsce . Zadalam pytanie na forum odnosnie doswiadczen w Polsce z takim urzadzeniem i jego zastosowaniem na wiekszej powierzchni jaka jest dom , chodzi mi glownie o koszty eksploatacji !!!!! Moze ktos mi odpowie !? :wink: Porownywalam koszty budowy Doskonalego 2 i Stylowego 2 ( kosztorys uproszczony ) i zastanawialam sie jak maja sie ona do rzeczywistego stanu w Twoim przypadku ...
Pozdrawiam , dzieki za wpisy , milo jest pisac z kims o podobnym ''guscie inwestorskim '' :P

Edyta M
28-08-2009, 01:18
Kurcze ....
Przeczytalam to co wyzej napisalam i wyglada na to , ze chce zbyt duzo informacji podac w jednej chwili
Jakos tak chaotycznie wyszlo , moze dlatego , ze od 4 rano jestem na nogach
:roll:

JK102
28-08-2009, 19:13
Mam nadzieję, że Cię nie rozczarowałam, że jestem kobietą :lol: :lol: :lol: .
Co do kosztów jak na razie sa niższe niż w kosztorysie ( chyba jakieś 20 tys.) - za same mury. Ale pewnie się wszystko wyrówna i to już na etapie dachu!
Błędów nie da się uniknąć, ja na razie nie mogę spać z powodu wyboru wykonawcy pompy ciepła, jutro będę miała kolejną wycenę okien - też trzeba się na coś zdecydować. Wczoraj zapłaciłam za dachówkę, jeszcze trzeba dobrać blachę na dach. Majstra będę molestować , bo wymysliłam sobie wpuszczaną wannę w podłogę i zsyp bielizny z górnej łazienki do pralni - więc trzeba kuc podłogę :evil:. A mój małż żyje w błogiej nieświadomości tych dylematów!

Edyta M
31-08-2009, 00:16
Witam
W najblizszym czasie bede " zaklepywala " pana od dachu , zaczynam od tego bo gosc podobno zarobiony i bardzo solidny , dach i wiezbe planuje polozyc we wrzesniu 2010 . Jak widzisz troszke czasu jeszcze mam :wink:
No wlasnie ... nie jest fajnie jak pomysly przychodza nam do glowy jak juz pewien etap budowy zostal zakonczony .... NO TO BEDZIEM PRUC !!!!
Tylko czy Twoj maz to zniesie no i jego kieszen ? :P Ja pralnie robie na gorze bo skoro beda tam sypialnie , lazienki , garderoby to najlatwiej bedzie tam sie zainstalowac by nie " burzyc " dziennej strefy domu ( parter ), ale z tym zsypem to dobry pomysl sama o tym myslalam ( ale przy innym projekcie , bo nie mialam miejsca na poddaszu )
Powodzenia podczas negocjacji z mezem .... 8)

TT16
31-08-2009, 08:02
witam.
co do projektu to świetny wybór. gdybym nie robił indywidualnego to też pewno wybrałbym pracownie domy z wizją albo villanette (ale te projekty są może ciut za bardzo pokręcone). gdzieś wyczytałem że planujesz dachówkę Creatona domino. Jeszcze przez ok. tygodnia można ją na żywo oglądać na skłądzie PSB (przy mrówce - ul. czysta), a potem na moim daszku :lol:

Edyta M
01-09-2009, 03:45
Witam
dzieki , dzieki :lol: , pewnie wczesniej zobacze ja na Twoim daszku niz na moim ... zwlaszcza , ze moj daszek najprawdopodobniej powstanie we wrzesniu 2010 :o Za info dzieki wlasnie moi znajomi pojada zobaczyc te dachowke w realu , interesuje mnie creaton domino w kolorze lupka angobowana , wolalabym w kolorze brazu lub czekolady :( ale ten tez jest pieknyhttp://images38.fotosik.pl/187/c1a79e2d2ee18ba5m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1a79e2d2ee18ba5.html)

TT16
01-09-2009, 07:35
idz na całość
....czarna glazurowana (zastanawiałem sie jakby wyglądała)

Edyta M
01-09-2009, 12:03
Kurcze ...
Nie jestem , az tak odwazna ( chyba ???? ) :roll: i tak bede miala dylemat z doborem okien ! do tej dachowki .... JAKI KOLOR ??? :o Napisz cos o Swoim domku ... projekt juz gotowy ? Tez myslalam o indywidualnym , ale troche cena mnie przerazila za dom 180 m kw. cena w granicach ( 12 - 18 tys. zl. ) to bylo jeszcze przed zakupem projektu Lawenda II .... ale gdybym nie znalazla tej pradowni DzW i STYLOWEGO 2 to w tej chwili bylabym na etapie indywidualnego !! Adaptacja wraz z zakupionymi projektami bedzie mnie kosztowala prawie 12 tys. , no coz za bledy sie placi :evil:

TT16
01-09-2009, 13:13
Spotkałem architekta który chciał nawet 25 tys (ale koleś zaje..ste domki robi , projektował na ulicy skrzyszowskiej, przed obwodnicą duży, nowoczesny - fajny. warto oglądnąć. Ale są i tańsi architekci. tak czy owak projekt to podstawa, i nawet te kilkanaście tysięcy przy koszcie całego domu to niewiele, a rozmieszczenie pomieszczeń ich wielkość i wygląd domu według własnego widzimisie - bezcenne :) . za projekt i adaptacie zapłacisz i tak połowe (jeśli nie wiecej) kwoty projektu indywidualnego.
Co do mojego projektu to jeszcze w tym tygodniu ruszają prace z dachem. Projekt robiłem rok temu. nie mam użytkowego poddasza (nie chciałem) tylko mam piętro. Chciałem też maksymalnie ustawić okna (w miare duże przeszklenia) od strony południowej - więc dom nie jest równolegle położony do drogi tylko nieco przekrzywiony. Choć chciałem żeby był bardziej nowoczesny to chyba aż tak nie wyszedł. Ale cóż projekt indywidualny ma ten minus że do konca nie wiadomo jak bedzie w realu wyglądał. Ale uważam że warto było.

JK102
01-09-2009, 15:42
Wracając do dachówki, to ja mam taką - http://www.monier.pl/katalog-ruppceramika/dachowki/turmalin.html
Antracyt

Edyta M
02-09-2009, 01:18
Hejka
Jeszcze jest taka opcja " dachowkowa " http://www.monier.pl/katalog-braas/dachowki/tegalit-cisar.html kolor GRAFIT

Edyta M
02-09-2009, 02:42
Wracając do dachówki, to ja mam taką - http://www.monier.pl/katalog-ruppceramika/dachowki/turmalin.html
Antracyt
ta tez sliczna ......
No nie !!! szalu mozna dostac .... :evil: ale z drugiej strony swietnie , ze jest taki wybor na rynku :roll:

TT16
03-09-2009, 12:16
Hejka
Jeszcze jest taka opcja " dachowkowa " http://www.monier.pl/katalog-braas/dachowki/tegalit-cisar.html kolor GRAFIT

tylko to jest dachówka cementowa a nie ceramiczna (jeśli sie nie myle)

Edyta M
03-09-2009, 23:52
Nie mylisz sie ta jest cementowa ....

Edyta M
18-09-2009, 01:08
Cześć Edytko,

Piszę, bo ja tez oszalałam dla Stylowego 2, choć męzowi podoba sie jeszcze Na miare 2.

Wiesz puki kupię projekt chciałabym sie dowiedzieć jakiś zbliżony kosztorys, tym bardziej, że bedziemy budowaćw sąsiadującym województwie (obecnie Kraków, budowa ma ruszyc dopiero za 3 lata na podkarpaciu). Szczególnie interesuje mnie dach i okna. Masz może jakąś wstępną wycenę?? Widziałaś Stylowy na żywo??
A moze podasz swój plan kosztorysu??
Nie chaielibyśmy się porywać z motyką na słońce. Liczę na Twoją odpowiedź i trzymam kciuki:)

Jaga

Edyta M
18-09-2009, 01:35
Witam :P
Ciesze sie , ze tez decydujecie sie na domek z tej pracowni ....
Kosztorys inwestorski ktory zamowilam w pracowni razem z projektem Stylowego 2 rozni sie od tego ktory mozesz zobaczyc na stronie DzW ( kosztorys uproszczony ) . Mysle , ze ceny w kosztorysie inwestorskim sa zanizone ..... Nic nie mozna powiedziec na 100% zanim nie zacznie sie budowy i zakupow , ja planuje rozpoczac budowe na poczatku 2010 r. obecnie czekam na wyceny od 4 ekip budowlanych i 4 dekarzy .
" Zaklepuje " wszystkich wczesniej bo nie chce pozniej miec nieprzyjemnych niespodzianek ( chociaz i tego pewnie sie nie uniknie ) .
Powodzenia w podjeciu decyzji
:D

AGP
18-09-2009, 07:35
Jak widzimy w dzienniku jesteś na podobnym etapie ;)

Tak trzymać, będziemy sledzili postępy.

wojmac
20-09-2009, 18:29
Witam jako niedoszły lawendowiec II.Mam intymne pytania odnośnie Stylowego 2 do Edyty:
1.jaka jest powierzchnia dachu
2.jaki jest kąt nachylenia schodów wewnętrznych bo na wizualizacji wydają mi się strome i nie wiem czy na starość nie musiałbym przerabiać na ruchome
3.jaki pustak jest przewidziany na ściany wew?25 P+W czy 30 P+W?
Będę wdzięczny za odpwiedź.Jak sobie wszystko policzę i nie padnę na zawał to na wiosnę ruszam z budową niedaleko Tarnowa
Pozdrawiam

Edyta M
21-09-2009, 00:56
Witam
1. Powierzchnia dachu 312 m.kw.
2. Kat nachylenia schodow 45 st.
3.Mysle , ze pytasz o sciany zewnetrzne ? 8) , sciany o grubosci 25 cm pustak ceramiczny typu U , natomiast scianki dzialowe maja grubosc 12 cm.
Pozdrawiam

wojmac
21-09-2009, 06:34
Oczywiście ,że chodziło mi o ściany zewnętrzne:-)Dzięki za szybką odpowiedź,bo DzW już od tygodnia starają się mi odpowiedzieć na te pytania.
Dziwne,że projekt nowoczesny,a pustak starodawny.W naszym rejonie wogóle się już nie handluje U25 bo jest w cenie maxa 29.
Pozdrawiam

wojmac
21-09-2009, 07:39
Next prośba:czy mógłbym prosić o skan rzutu dachu? Chciałbym sobie wycenić dokładnie dachówkę .Jak w Tarnowie cenią się dekarze z ciekawości?

Edyta M
21-09-2009, 12:02
Oczywiście ,że chodziło mi o ściany zewnętrzne:-)Dzięki za szybką odpowiedź,bo DzW już od tygodnia starają się mi odpowiedzieć na te pytania.
Dziwne,że projekt nowoczesny,a pustak starodawny.W naszym rejonie wogóle się już nie handluje U25 bo jest w cenie maxa 29.
Pozdrawiam
Najlepiej do Nich zadzwonic , bo na odpowiedz na maila tez czekalam ponad tydzien :evil:
Jesli chodzi o pustak to Porotherm tez podchodzi pod te normy ja najprawdopodobniej dam 25 profi lub 30 profi z dociepleniem 15 ( lubie miec cieplo !!! ) :)

Edyta M
21-09-2009, 12:07
Next prośba:czy mógłbym prosić o skan rzutu dachu? Chciałbym sobie wycenić dokładnie dachówkę .Jak w Tarnowie cenią się dekarze z ciekawości?
Z tym bedzie problem ... ale moge Ci powiedziec , ze dach wycenialam przez dekarzy i ceny sa od 70 - 100 zl. za m.kw. Ponoc jest skomplikowany no i nie kazdy umie ukladac dachowke plaska ceramiczna , a taka bedzie na moim dachu .

wojmac
21-09-2009, 19:37
Ja właśnie dzwoniłem,kazali podać maila,że odpiszą i koniec.Dzisiaj natomiast napisałem maila z prośbą o rzut dachu i w ciągu godziny go otrzymałem.Tak więc na dniach będę miał wycenę:
-braas tegalit
-ruup turmalin
-creaton domino[/quote][/url]

wojmac
13-11-2009, 19:05
Kolejna prośba do Edyty po długiej przerwie:czy mógłbym prosić o zestawienie okien?Dachówka już wyceniona a coś mi mówi,że okna to też spory wydatek.

87anam87
27-12-2009, 20:14
hej! super domek :) i ten pierwszy i ten drugi :P
życzę powodzenia pode zaglądać :)

jessi
06-01-2010, 09:37
witaj Edytko i GRATULACJE POZWOLENIA NA BUDOWE !!! :D :D :D
to teraz patrzec jak i Wy zaczniecie budowac domek oj bedę zagladała , :wink: :D :D :D ,macie juz ekipe wybrana
A o prąd się nie martw bo my na razie tez jeszcze nie mamy prądu :wink: i jak dobrze pójdzie na przełomie stycznia/lutego bedziemy dopiero mic upragniony i wyczekiwany prąd :roll: :wink:

Edyta M
07-01-2010, 02:39
Dzieki Jessi :lol:
Ekipa wybrana tak tak podobno jak w tym filmie sa NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH zobaczymy jak sprawia sie w pracy , zaczynam w kwietniu ..... mam dobre przeczucia co do tego budowania :roll:

87anam87
07-01-2010, 22:18
ha tak sobie przeczytałam ostatni post z Twojego dziennika i mi się śmiać zachciało. myślałam że ja popadam w paranoje a to jednak fakt! my jak się dowiadywaliśmy o materiały albo kogoś najmowaliśmy do czegoś, to jak usłyszeli że nie ma nas w kraju to cena była z kosmosu. teraz jak coś zamawiamy, albo dowiadujemy się o coś nie mówimy że jesteśmy za granicą.
pozdrawiam

Edyta M
09-01-2010, 00:32
Hejka 87anam87
Wierz mi ja tez nie wspominam , ze nie ma mnie w kraju ..... moj pelnomocnik dopoki moze " ukrywa " fakt mojego N I E I S T N I E N I A w Polsce :o Czasem jednak musze zadzwonic do skladow budowlanych , fachowcow itp. no i zgadnijcie dziewczyny jak brzmi pierwsze pytanie :o ...... A pani to skad dzwoni bo jakis taki dziwny numer mi sie wyswietla jakby to bylo najwazniejsze skad dzwonie :evil:
Ostatnio Pan chyba byl jakis malo kumaty wiec podal mi ceny materialow przed pytaniem o dziwny numer telefonu , ktory wlasnie sie wyswietlil na Jego komorce . Ceny byly suuuuuuper do nastepnej rozmowy po ktorej okazalo sie , ze zostaly "pomylkowo" podane . Ja sie chyba zastrzele ... Co za narod co za ludzie !!!!!

87anam87
09-01-2010, 02:01
ha dobre :) nie wiem dlaczego ludzie myślą że my śpimy na pieniądzach :) tak naprawdę odkąd zaczęliśmy się budować każdy grosz się liczy bo chcemy jak najszybciej z ta zjechać, a tu takie numery......
ja jak dzwonie do składu albo gdziekolwiek to dzwonie przez serwer wtedy jest numer zastrzeżony więc nie pytają mnie o to a jak chcą numer to podaje do kogoś w Polsce
dobre są tez numery jak jesteśmy w Polsce i jedziemy do mechanika a widzą samochód na angielskich blachach :o to jest dopiero czad :)
a fakt jest tai że to nasze nieistnienie ciężko czasem ukryć
hm.......... co się dzieje z tymi ludźmi :roll:

Edyta M
09-01-2010, 02:07
Ale i tak sie nie damy :wink:

87anam87
09-01-2010, 02:33
Ale i tak sie nie damy :wink:


:) jasne że nie nie ma innej opcji :) pozdrawiam

TT16
18-01-2010, 13:13
witam.
Jeśli mogę swoje 2 grosz wtrącić. Dla mnie rozmowa w hurtowniach była krótka. " na allegro cena jest taka jak zaoferujecie tyle samo to biąrę od Was" - i jak dotąd skutkował.
A to kim ja jestem, gdzie mieszkam i czym się zajmuję - co komu do tego

Edyta M
19-01-2010, 03:14
Hejka TT16
Pewnie , ze mozesz wtracic nawet 4 grosze ....
Niestety jesli nie ma Cie na miejscu i wiele spraw musisz zalatwiac przez pelnomocnikow to roznie z tymi cenami i wycenami bywa .....
P.S.
A tak na marginesie dzieki za namiary na Kierownika Budowy wlasnie podpisalam z Nim umowe , Pan wydaje sie spoko .... ceny za usluge nie podwyzszyl jak dowiedzial sie , ze mieszkam obecnie w innej strefie czasowej :lol:

TT16
19-01-2010, 08:34
ha.
Żeby Wam smutno nie było to powiem (a nawet napiszę), że u mnie dekarz też próbował sie podnieść w trakcie roboty, bo jak stwierdził dom zwydziwiały. Na moją uwagę, że przecież widział Pan rzut dachu steridził : "no tak, ale nie wiedziałem że są dwa piętro" :lol: :lol: :lol: . Po długim namyśle stwierdziłem, że jak jest wyżej, to mu stosunek ryzyka do zysku urósł. :lol: :lol:
ale koleś spoko wiec jakoś sprawe sie "załatwiło".

a oto i płenta: nie trzeba pracować za granicą żeby przy budowie każdy próbował z Ciebie zedrzeć.

Edyta M
31-01-2010, 18:39
Miczu napisal :
Witam Edyta M,
Widzę po Twoich wpisach, że podobne upodobania mamy dot. budowy. Nam tez najpierw spodobał się projekt Lawendy II i do niedawna na niego stawiałem. Ale przypadkiem trafiłem na domy z wizja i wątpliwości się rozwiały. Chcemy Stylowy 2. Obecnie jestem na etapie zbierania warunków przyłączeniowych ale mamy nadzieję odpalać na wiosnę - ok. kwietnia. Wy pewnie jesteście już bardziej zaawansowani z budową, ale jak tylko załatwimy formalności to mamy zamiar zakasać rękawy i do roboty.
Jeśli masz jakieś zdjęcia lub ciekawe uwagi to prześlij proszę. Ja może po starcie budowy będę bardziej pomocny niż teraz. Poniżej kilka pytań:
- Jaki zakładasz kosztorys do stanu deweloperskiego (wykończenie to już indywidualna sprawa)?
- Czy zamierzacie robić jakieś przeróbki w projekcie?
Więcej pytań nadejdzie wkrótce....

Edyta M
31-01-2010, 19:23
Witam
Zaczynam na wiosne zaraz po Swietach Wielkanocnych , obecnie czekam na uprawomocnienie sie dokumentow dotyczacych przylacza pradu .... pogoda nie sprzyja w tej chwili pracy na zewnatrz , ale mam nadzieje ze w marcu uda sie zrobic przylacz . Jesli chodzi o koszty SSO to projekt przewiduje 240 tys. .... jak wiesz . Milo byloby sie zmiescic w tej kwocie , ale ja chce aby dom byl energooszczedny , co za tym idzie materialy drozsze ( energooszczednosc jest kosztowna ) nie wspomne juz o pasywnym domu ..... marzenie :roll: wiec pewnie kwota bedzie oscylowala w granicach 300 za SSO , wyliczenia wyliczeniami a i tak zobaczymy jaki bedzie efekt koncowy . Nie spiesze sie z budowa ... wole zrobic lepiej ( dac lepszy material ) a rozlozyc to w czasie i w finansach . Juz zadecydowalam o zmianie ogrzewania w domu przez kilka miesiecy szukalam wlasciwego rozwiazania dla siebie w koncu bedzie to ogrzewanie nadmuchowe + rekuperacja z odzyskiem ciepla + pompa ciepla jest to dosc kosztowne , ale nie rozpatruje tego w kontekscie poniesionych nakladow i zwrotow ale interesuje mnie pozniejsza eksploatacja ( placenie rachunkow) .

jessi
01-02-2010, 12:24
witam cieplutko :D :D :D
widze że juz szykujesz sie do budowy ,ja tez juz czekam niecierpliwie na ocieplenie zeby zacząc dlaej działac :roll: :wink: :lol:
pozdrawiam

Edyta M
01-02-2010, 23:58
Dzieki Jessi
Tak tak ..... zwlaszcza , ze budowanie na odleglosc zwiekszylo moja
" czujnosc " i wszystko po kilkanascie razy przegladam . Czekam na wycene okien dachowych , mysle ze w tym tygodniu ostatecznie dopracuje ogrzewanie domu :) czekam tez na wycene dachowki w tym temacie jeszcze wybieram
Creaton Domino plaska w kolorze lupka angobowana
lub :roll:
RUPPCERAMIKA dachowka TURMALINkolor antracyt
Coraz bardziej zaczyna mi sie to budowanie podobac ..... moze dlatego , ze jeszcze nie zaczelam :lol:

wojmac
09-02-2010, 19:20
Witam jako pełnoprawny posiadacz projektu stylowy 2 lustro.Ja zaczynam w okolicach wakacji,jeśli urzędy mi nie będą przeszkadzać,poza tym moja ekipa będzie wtedy wolna.Kończę poszczególne wyceny,chętnie porównam z Tobą,tym bardziej ,że budujemy w tym samym rejonie.

jessi
10-02-2010, 07:52
dzien doberek przyszłam powiedziec i życzyc miłego dnia ,u nas dzis ładna pogoda czyste niebo i pewnie będzie jak codzien czyli ok 10 stopni oczywiscie w plusie hihi :wink: :D :D

orko
21-02-2010, 09:21
Ostatnio Pan chyba byl jakis malo kumaty wiec podal mi ceny materialow przed pytaniem o dziwny numer telefonu , ktory wlasnie sie wyswietlil na Jego komorce . Ceny byly suuuuuuper do nastepnej rozmowy po ktorej okazalo sie , ze zostaly "pomylkowo" podane . Ja sie chyba zastrzele ... Co za narod co za ludzie !!!!!
W komórkach można blokować wyświetlanie numeru u odbiorcy!
A tak poza tym nie dziw się skoro dzwonisz z kraju, gdzie za taką samą pracę płacą dużo więcej.

jessi
21-02-2010, 12:07
witam Edytko jak tam mija Ci niedziela ,i co znalazłaś juz jakis sensownych dekarzy :wink: ,

Edyta M
21-02-2010, 15:09
A tak poza tym nie dziw się skoro dzwonisz z kraju, gdzie za taką samą pracę płacą dużo więcej.

Witam
Jaka zlosc przemawia przez Pana :evil:
Rozumiem , ze kolega byl w "TYM KRAJU " w ktorym placa duzo wiecej ( szczegolnie w czasach kryzysu ) stad ta wiadomosc , bo jesli nie to nie rozumiem odpowiedzi . Wynika z niej dla mnie tylko to , ze skoro nie pracujesz w Polsce i zarabiasz wiecej niz inni ( chyba ???? ) to maja prawo Cie "SKUBAC " na kasie . Wlasnie mam przyklad ..... dekarz ktory dowiedzial sie gdzie mieszkam podniosl cene za dach do 130 zl. za metr ... ( wczesniej byla to cena 100 ) Czy uwazasz , ze jest to w porzadku ???? Nie wydaje mi sie i dziwi mnie takie rozumowanie ludzi , przeciez dach zostal ten sam zmienila sie tylko informacja o inwestorze . To wlasnie nazywam NACIAGANIEM i NIEUCZCIWOSCIA

Edyta M
21-02-2010, 15:15
witam Edytko jak tam mija Ci niedziela ,i co znalazłaś juz jakis sensownych dekarzy :wink: ,
Hejka Jessi :D
Pracuje nad tym :D moze sie uda , napisze jak dobrne do szczesliwego zakonczenia
Buziaczki i milego dnia :D

orko
21-02-2010, 19:03
Dlaczego od razu złość naciąganie, nieuczciwość?
Fachowcy po prostu urealniają ceny i ja się temu nie dziwię.
Dziwię się natomiast twemu oburzeniu.
Tam zarabiasz tu budujesz czy przypadkiem nie dlatego, że tam musiałabyś zapłacić dużo więcej?
Więc nie dziw się, że nasi "naiwni" fachowcy też potrafią liczyć.
Pogódź się z tym lub ukrywaj swoje id, udawaj, że słoma z butów ci wychodzi i mów o sobie jaka ty uczciwa.

Edyta M
21-02-2010, 22:14
Dlaczego od razu złość naciąganie, nieuczciwość?
Fachowcy po prostu urealniają ceny i ja się temu nie dziwię.
Dziwię się natomiast twemu oburzeniu.
Tam zarabiasz tu budujesz czy przypadkiem nie dlatego, że tam musiałabyś zapłacić dużo więcej?
Więc nie dziw się, że nasi "naiwni" fachowcy też potrafią liczyć.
Pogódź się z tym lub ukrywaj swoje id, udawaj, że słoma z butów ci wychodzi i mów o sobie jaka ty uczciwa.

A rozumiem .....
Przepraszam , kolega z tego kregu czyli Fachowcow rozumiem , ze bronisz kolegow po fachu .... Jak widze jestes za tym aby ten rodak ktory charuje za granica placil wiecej za to samo co inny pracujacy w Polsce i to wedlug Ciebie jest uczciwe ??? Wiem co Ciebie zlosci :evil: to ze nie wszyscy inwestorzy sa naiwni , tylko troche bardziej oczytani i nie daja sie naciagac .
Zycze powodzenia w zdobywaniu naiwnych inwestorow , bo chyba na to liczysz !!!!
A jesli chodzi o slome ktora z butow wystaje to Ty z pewnoscia nie musisz tego ukrywac bo po prostu nie da sie tego ukryc 8)

wojmac
22-02-2010, 20:40
Przepraszam za prywatę ale gdyby ktoś był chętny to sprzedam projekt STYLOWY 2 LUSTRZANE ODBICIE,pełna paczka tak jak przyszła z pracowni.

wojmac
22-02-2010, 20:48
W kwestii towarów i robocizny,uważam że na rynku tarnowskim masz w czym wybierać,chyba,że szukasz w nieodpowiednich hurtowniach,wiem z autopsji bo pracowałem tam 5lat w hurtowni budowlanej i wiem jaka tam jest konkurencja.MOja ekipa SSO wyceniła na 57000 i wcale nie narzekała na dach,że skomplikowany i dachówka creaton domino gorsza w ułożeniu niż zwykłe dachówki.Obecnie dalej jestem w branży ale w innej miejscowości,jeśli chcesz porównać ceny to możesz śmiało pisać na priv lub tutaj,będziesz wiedziała czy Cie nie kroją zbytnio.Pozdrawiam

Edyta M
23-02-2010, 00:56
Dzieki wojmac
Znalazlam juz hurtownie w ktorej robie kompleksowe zakupy .....
Co sie stalo , ze rezygnujesz z budowy Stylowego 2 ? ? ? :roll:

wojmac
23-02-2010, 07:06
Mam nadzieję,że nie zaopatrujesz się w firmie Ceg...:-)bo tam co innego uzgadniasz,potem wychodzi inaczej.Będę śledził Twoje postępy.Spróbuję wprosić się oglądnąć SSZ,żeby wiedzieć z czego musiałem zrezygnować,bo jestem często w Tarnowie.Pozdrawiam

Edyta M
23-02-2010, 11:36
Nie robie zakupow w Tarnowie ....... zadna hurtownia nie dala mi takiej oferty ktora mozna bylo zaakceptowac .... przede wszystkim dojazd ( transport ) ... za pare metrow transportu chcieli 200 zl. :evil: Dziwne , ze tym hurtowniom w okolicach Krakowa oplaca sie dac duzo nizsze ceny niz w Tarnowie i jeszcze transport gratissssssssssssss :o

wojmac
24-02-2010, 11:33
Jeśli chodzi o masówkę,czyli pustaki,dachówka to naprawdę nie ma znaczenia skąd jest firma bo transport idzie bezpośrednio z fabryki.Problem pojawia się z drobniejszymi rzeczami lub gdy czegoś braknie i trzeba będzie dowieźć z Krakowa do Tarnowa.Jeśli dobiłaś już targu to szkoda żebym Ci mieszał w głowie:-)Jeśli to nie tajemnica to na ile masz wycenioną dachówkę?

Edyta M
05-03-2010, 00:38
Jesli bede potrzebowala dokupic material bo braknie to zrobie to juz na miejscu .... wiadoma rzecza jest , ze nikt z jednym workiem cementu nie przyjedzie i gratisowo nie dowiezie na budowe . Takie " drobiazgi " kupie na miejscu , w tej chwili interesuja mnie zakupy w wersji HURTOWEJ , dachowke wyceniam w 3 skladach jak bede miala oferty to napisze .

jessi
05-03-2010, 09:48
hej Edytko!!
GRATULACJE PRĄDU !!!!

kiedy ja sie doczekam u siebie skrzyneczki ,a może masz jakies zdjecia skrzyneczki ,to wstawiaj :wink: :D
pozdrawiam cieplutko

Edyta M
06-03-2010, 01:55
Dzieki Jessi :D chetnie przesle fotki ... tylko jeszcze nie opanowalam techniki wklejania zdjec ( zero czasu na nauke ) moze jakis szybki instruktaz od Ciebie ??????

TT16
07-03-2010, 21:19
zdjecia to rozumie, ale żeby SKRZYNKI ENERGETYCZNEJ??

TT16
07-03-2010, 21:21
:P

Edyta M
07-03-2010, 22:39
Hej TT16
Nie badz taki surowy ..... :wink: jak dziewczyna chce skrzynke to ma byc skrzynka :D

TT16
08-03-2010, 08:02
w sumie ja też chętnie sobie popatrze (nawet na skrzynke) :roll:

TT16
09-03-2010, 11:24
hallo, ja tu trzeci dzien na zdjecie, przed monitorem, czekam.

.....chyba pójdę sobie zrobić kawe, ale zaraz wracam

Edyta M
09-03-2010, 20:19
Sorrki ... ale jeszcze nie naumialam sie wlkejac fotek .... nie ma czasu na nauke , teraz material na domek organizuje :D , szukam wody na dzialce ( studnia ) , robie droge dla ciezkiego sprzetu , dogrywam projekt ogrzewania .... przyznasz , ze mam co robic ...... no i jeszcze pracuje 6 dni w tygodniu :lol: :lol: :lol: .......
a ta kawa to jaka , lubie o smaku waniliowym ... mozesz dla mnie tez zrobic ? :wink:

TT16
10-03-2010, 09:17
ty mi tu nie zagaduj kawą tylko ZDJECIE !!!

Ps. a jesli kawa to latte własnej roboty z kawy własnoręcznie mielonej 8)

Edyta M
10-03-2010, 11:55
:D ok. kupuje ten stol ......

wojmac
15-03-2010, 09:38
Odnośnie pytania u sąsiada o dachówkę.JA mam wycenioną Creaton Domino:
dachówka podstawowa 3820szt
gąsior podstawowy 164szt
zaślepka gąsiora 8
dachówka boczna prawa 35 szt
dachówka boczna lewa 34 szt
trójnik 4 szt

jessi
15-03-2010, 09:43
Hej Edytko jak tam postepy moze juz masz wyceniona dachówke :D :D :D ,i co tam słychac kiedy zaczynacie może juz zaczęliscie :wink: :D :D i jak pogoda u Was pozdrawiam cieplutko

Edyta M
15-03-2010, 22:35
Odnośnie pytania u sąsiada o dachówkę.JA mam wycenioną Creaton Domino:
dachówka podstawowa 3820szt
gąsior podstawowy 164szt
zaślepka gąsiora 8
dachówka boczna prawa 35 szt
dachówka boczna lewa 34 szt
trójnik 4 szt

Hejka
Dzieki za odpowiedz , jedyna "powazna" rozbieznosc jest w dachowce podstawowej , byc moze wynika ona z tego ze zdecydowalam sie na troche inna dachowke ... Obawialam sie , ze polozenie Creaton Domino ( plaskiej ) nie kazdemu dekarzowi " MOZE SIE UDAC " ... nie zebym nie wierzyla w Jego umiejetnosci :roll: ale wole miec pewnosc .
Pozdrawiam

Edyta M
15-03-2010, 22:53
Hej Edytko jak tam postepy moze juz masz wyceniona dachówke :D :D :D ,i co tam słychac kiedy zaczynacie może juz zaczęliscie :wink: :D :D i jak pogoda u Was pozdrawiam cieplutko
Hejka Jessi :D
Sorrki , ze zaniedbuje Twoj dziennik ....
Juz odpisuje co nastepuje , albo co nastapilo :lol:
- droga do dzialki zrobiona
- jutro kregi przyjezdzaja ( studnia )
- drzewo na szalunki zamowione
- material na dom zakupiony
- material na dach ( w trakcie uzgodnien , mysle ze kupie jeszcze w tym tygodniu ) .
- projekt ogrzewania ..... sie robi ( bede miala ogrzewanie nadmuchowe )
Co by tu jeszcze .....
Budowe zaczynam blizej 20 kwietnia ( mam nadzieje !!! ) zalezy kiedy moj wykonawca przybedzie , ale nie spiesze sie chce dograc wszystko ( pana elektryka , pana od wod - kan ) . Lubie miec wszystko gotowe i pod kontrola ( nawet taka na odleglosc , ale daje rade ) .....
Buziaki Jessi , trzymaj sie cieplutko i BUDUJ KOBIETO BUDUJ :wink:

jessi
31-03-2010, 13:20
http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/easter10.gif

jessi
26-04-2010, 13:04
MOJE PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
TERAZ TO JUZ PÓJDZIE Z GÓRKI ZOBACZYSZ ,ANI SIE OBEJRZYSZ A DOMEK UROSNIE ŻE HOHOHO !!!
no i na kolejne fotki czekam
pozdrawiam

87anam87
26-04-2010, 20:45
hej :)
no to widzę że Wy też zaczęliście :)
gratuluje niech się domek pnie :)

Edyta M
26-04-2010, 23:57
MOJE PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
TERAZ TO JUZ PÓJDZIE Z GÓRKI ZOBACZYSZ ,ANI SIE OBEJRZYSZ A DOMEK UROSNIE ŻE HOHOHO !!!
no i na kolejne fotki czekam
pozdrawiam
Hejka Jessi ,dzieki dzieki a widzialas skrzyneczke "pradowa" wklejona na Twoje specjalne zyczenie .
Buziaczki

Edyta M
27-04-2010, 00:01
hej :)
no to widzę że Wy też zaczęliście :)
gratuluje niech się domek pnie :)
Witam
Dzieki za wsparcie ..... zaraz "wskakuje do Twojego dziennika " zobaczyc co sie dzieje na Twojej budowie

Pozdrawiam
Edyta

Edyta M
27-04-2010, 00:04
Czekam na Wasze opinie

jessi
28-04-2010, 20:32
Hejka Jessi ,dzieki dzieki a widzialas skrzyneczke "pradowa" wklejona na Twoje specjalne zyczenie .
Buziaczki


widziałam widziałam skrzyneczke juz ci jej zazdroszczę ihhihihi
pozdrowionka :):)

TT16
30-04-2010, 11:10
no ławy pierwsza klasa. ładniejszych nie widziałem :)

Edyta M
30-04-2010, 11:41
Hejka TT16 fajnie , ze sie odezwales :) , a na zdjeciach to dopiero chudziak pod lawy ...... lawy mamy zalewac w sobote 1 . maja
Pozdrawiam
Edyta
:)

TT16
01-05-2010, 20:29
no ja równo rok temu (no 2 maja) wbiłem pierwszą łopatę. nie mart się poleci szybciutko.
nim sie obejrzysz domek bedzie stał. Ale budować na odległość ? podziwiam twoją odwagę,
no i cierpliwość. zdjęcia to nie live.

krzysfras
02-05-2010, 23:45
witam
moge zapytac gdzie dokladnie powstaje ten domek?
sam jestem spod Krakowa i chetnie na wlasne oczy zobaczylbym efekty dotychczasowej pracy, jako ze rowniez myslimy i budowie tego domku
pozdrawiam

Edyta M
03-05-2010, 03:45
no ja równo rok temu (no 2 maja) wbiłem pierwszą łopatę. nie mart się poleci szybciutko.
nim sie obejrzysz domek bedzie stał. Ale budować na odległość ? podziwiam twoją odwagę,
no i cierpliwość. zdjęcia to nie live.
Hejka TT16
No nie wiem , czy odwaga czy glupota z mojej strony to budowanie na odleglosc ..... jestem dosc dobrze zorganizowana wiec nawet na odleglosc panuje nad wszystkim ( przynajmniej tak mi sie wydaje :) ) Dobralam dobra ekipe , wykonawca domu , elektryk , wod-kan i na koniec perelka ..... namiar od Ciebie KIEROWNIK BUDOWY . Jak do tej pory wspolpraca uklada sie swietnie ( telefony , maile , fotki z budowy ) na budowie juz byl kilka razy , relacje mam z kazdego najmniejszego ruchu na budowie .
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :)

Edyta M
03-05-2010, 03:48
witam
moge zapytac gdzie dokladnie powstaje ten domek?
sam jestem spod Krakowa i chetnie na wlasne oczy zobaczylbym efekty dotychczasowej pracy, jako ze rowniez myslimy i budowie tego domku
pozdrawiam

Witam
Przykro mi , ale nawet ja musze zadowolic sie zdjeciami ..... taki urok budowania na odleglosc .
Pozdrawiam

87anam87
03-05-2010, 12:23
hej :)
gratuluję zalania ław :)
a przygoda z kablami hm...... to jakiś plus że budujemy na odległość ;)
pozdrawiam

Edyta M
03-05-2010, 23:04
hej :)
gratuluję zalania ław :)
a przygoda z kablami hm...... to jakiś plus że budujemy na odległość ;)
pozdrawiam
Hejka
Dzieki Aniu :) w piatek maja zalewac fundamenty ( taki jest plan ) ale cos slysze , ze pogoda kijowa .... wiec pewnie bedzie KICHA kurde ta pogoda mnie wkurza :(
Miejmy nadzieje , ze jednak cos sie uda dalej wybudowac !!!! i nie bedzie przestoju do konca tygodnia
Pozdrawiam

87anam87
03-05-2010, 23:10
Hejka
Dzieki Aniu :) w piatek maja zalewac fundamenty ( taki jest plan ) ale cos slysze , ze pogoda kijowa .... wiec pewnie bedzie KICHA kurde ta pogoda mnie wkurza :(
Miejmy nadzieje , ze jednak cos sie uda dalej wybudowac !!!! i nie bedzie przestoju do konca tygodnia
Pozdrawiam

wszystko będzie ok :) i domek będzie się piął w górę :)
jeśli nawet będzie mały przestój to nie ma się co martwić, najważniejsze żeby wszystko było dobrze zrobione a tydzień wielkiej różnicy nie zrobi
pozdrawiam :)

Edyta M
10-05-2010, 05:09
Dzieki Aniu za slowa otuchy :hug:, bo jak widze to blotko na budowie to raczej destrukcyjnie dziala na mnie mysl o budowaniu :bash:
Pozdrawiam
:goodnight:

yuka
11-05-2010, 08:16
:welcome:Witam
Już dodałam do subskrybowanych :D Nie wiem jak to się stało, że do tej pory jeszcze do Ciebie nie trafiłam:oops:
Gratuluję gustu;) (i Lawendę i Stylowy my też braliśmy pod uwagę;)) Będę zaglądać i oglądać :D U nas działka też wygląda jek pobojowisko po zasypywaniu fundamentów... Do tej pory jest ciężko wjechać a nawet nie ma jak wyrównać, bo cały czas pada:evil: Ale nic to, niedługo już będzie piękna kosteczka i utwardzony podjazd, nie;):rotfl::rotfl:

Edyta M
11-05-2010, 12:38
:welcome:witam
już dodałam do subskrybowanych :d nie wiem jak to się stało, że do tej pory jeszcze do ciebie nie trafiłam:oops:
Gratuluję gustu;) (i lawendę i stylowy my też braliśmy pod uwagę;)) będę zaglądać i oglądać :d u nas działka też wygląda jek pobojowisko po zasypywaniu fundamentów... Do tej pory jest ciężko wjechać a nawet nie ma jak wyrównać, bo cały czas pada:evil: Ale nic to, niedługo już będzie piękna kosteczka i utwardzony podjazd, nie;):rotfl::rotfl:
YUKA witaj :hug:
Fajnie , ze wpadlas ..... dziekuje za mile slowa z zalem wspominam Lawende II i jeszcze trzymam " materialy pomocnicze " ktore JEJ dotycza , ale wygral rozsadek , a moze cierpliwosc mi sie skonczyla do Architekta i tak oto mam STYLOWY II praktycznie bez przerobek ........
Pozdrawiam goraco dzisiaj wklejam kolejna partie zdjec
Buziaki :)

87anam87
11-05-2010, 21:31
hej :)
fakt każdy etap jest dla inwestora ważnym przeżyciem ,pamiętam jak my zobaczyliśmy pierwszy raz nasz "domek", były tylko fundamenty i kawałek pomurowanego garażu........cieszyliśmy się jak dzieci :)
takie rzeczy może zrozumieć tylko drugi inwestor :)
w Twój "lasek" jest śliczny :):) trzymam kciuki za fundamenty :)
pozdrawiam :)

Edyta M
12-05-2010, 01:40
hej :)
fakt każdy etap jest dla inwestora ważnym przeżyciem ,pamiętam jak my zobaczyliśmy pierwszy raz nasz "domek", były tylko fundamenty i kawałek pomurowanego garażu........cieszyliśmy się jak dzieci :)
takie rzeczy może zrozumieć tylko drugi inwestor :)
w Twój "lasek" jest śliczny :):) trzymam kciuki za fundamenty :)
pozdrawiam :)

Dzieki Aniu
Widze , ze kciuki trzymalas dobrze bo fundamenty ZA-LA-NE :wiggle:i jeszcze Panowie zalali lawy w domku gospodarczym , a Pan elektryk zrobil w nim uziom . Pogoda byla ponoc piekna ........... w piatek w planach rozszalowywanie fundamentow ... zniknie moj piekny "lasek"
Buziaki :hug:

yuka
12-05-2010, 07:32
O kochana, pięknie:D
W takim tempie, to nie Ty mnie, ale ja Ciebie gonić będę musiała:D Ale nic to, przecież budowa to nie wyścigi, najważniejsze, żeby wszystko szło bezproblemowo i zgodnie z planem a już niedługo w naszych domkach:stirthepot::stereo:
:yes::yes::yes:

Edyta M
13-05-2010, 01:50
O kochana, pięknie:D
W takim tempie, to nie Ty mnie, ale ja Ciebie gonić będę musiała:D Ale nic to, przecież budowa to nie wyścigi, najważniejsze, żeby wszystko szło bezproblemowo i zgodnie z planem a już niedługo w naszych domkach:stirthepot::stereo:
:yes::yes::yes:

W naszych domkach ...............:yes: Yuka widze to w wyobrazni ..... tarasik , slonko swieci , bikini ( no dobra nie te lata ) motylki
lataja , Ugryzka biega sobie ( tak w wyobrazni nazywam swojego rowniez wyimaginowanego psa ) po zielonej trawce ......... wow , marzenia nic nie kosztuja , ale podobno marzymy zwykle o tym co moze sie spelnic wiec kto wie , kto wie ......;)

Pan&PaniSmith
13-05-2010, 06:24
witam i pozdrawiam jakże przystojną inwestorkę :)
powodzenia w budowie!

Niwa
13-05-2010, 09:59
Czjeść Edytko,
kuuurcię jakie Ty masz już faaaajne fundamenty :) My ( w sensie ja i Mój PrawieMąż) mamy na dziełce jeszcze taki lasek jak u Ciebie na fotce- tylko bardziej zagęszczony, coś na miarę puszczy :/
Ahah, bardzo verry przyjemnie Szanowna Inwestorka na zdjęciu się prezentuje :)

Cieplutko pozdrawiam no i życzę, aby wymarzony Domek rósł " jak na drożdżach" :D
Buźki

yuka
13-05-2010, 14:14
O, widzę, że moja siostra też tu jest;)
Ej Inwestorka, lasencja z Ciebie:cool::lol2::lol2::lol2:

87anam87
13-05-2010, 19:45
:) gratuluje zalania fundamentów :)
co do inwestorki to hm..... ale laska ;)
pozdrawiam :)

Edyta M
14-05-2010, 01:18
witam i pozdrawiam jakże przystojną inwestorkę :)
powodzenia w budowie!

Witam u mnie :welcome:
Bardzo dziekuje za cieple slowa ... zapraszam do czestych odwiedzin
Buziaczki
:hug:

Edyta M
14-05-2010, 01:25
Czjeść Edytko,
kuuurcię jakie Ty masz już faaaajne fundamenty :) My ( w sensie ja i Mój PrawieMąż) mamy na dziełce jeszcze taki lasek jak u Ciebie na fotce- tylko bardziej zagęszczony, coś na miarę puszczy :/
Ahah, bardzo verry przyjemnie Szanowna Inwestorka na zdjęciu się prezentuje :)

Cieplutko pozdrawiam no i życzę, aby wymarzony Domek rósł " jak na drożdżach" :D
Buźki
:welcome:
Dzieki , dzieki ......... co tam budowanie Inwestorka najwazniejsza !!!! :cool:
Fajnie , ze zagladnelas do mojego dziennika zapraszam do czestych odwiedzin .... mam nadzieje , ze moja CHOMICZOWKA bedzie sobie rosla dzieki SWIETNEJ EKIPIE jaka posiadam ..... Super chlopaki ( nigdy ich nie widzialam tylko na fotkach - uroki budowania na odleglosc ) Ale Majster ma fajny glos przez telefon ;). Ma tylko jedna wade ................ JEST ZONATY !!!!
Pozdrawiam cieplutko
:D

Edyta M
14-05-2010, 01:29
O, widzę, że moja siostra też tu jest;)
Ej Inwestorka, lasencja z Ciebie:cool::lol2::lol2::lol2:

No Kochana ......... jasna sprawa Inwestorka NUMERO UNO :p od razu widac , ze masz dobry gust Yuka :D
Pozdrawiam :hug:

Edyta M
14-05-2010, 01:36
:) gratuluje zalania fundamentów :)
co do inwestorki to hm..... ale laska ;)
pozdrawiam :)
Hejka Anulka :D
Dziekuje ... tak tak Ekipa spisala sie dzielnie .... do Majstra dzwonie co drugi dzien .... dzisiaj jak z Nim rozmawialam to pytam " przychodzi Pan do mnie jutro rozszalowywac fundamenty " , a On na to " a jaki jutro mamy dzien czwartek czy piatek " ....... A ja Mu na to "SLONECZNY dzien Panie Grzesiu dobry na prace przy mojej budowie " . Wiem , ze ciagna jeszcze chyba ze 2 inne budowy i ta pogoda :P , ale co zrobic ....... byle do ... LATA :yes:
Buziaki :hug:

Niwa
14-05-2010, 18:33
No nieeeee, nooooo Edytuś, Ty normalnie lasencja- podrywaczka jesteś ;)
Jak Ty tam bajerujesz Majstra, to nic dziwnego, że chłopaki dają czadu na budowie :D
A będę chętnie wpadać w odwiedziny,bo budowanie wzięło mnie, że hej, jak widzę jak domki rosną z fotki na fotkę tio oooojch- a kiedy u mnie będzie widac takie postępy :(??

Pozdrawiam Cię cieplutko a właściwie jeszcze cieplej- w końcu to spora odległość, nieeem ;)

Edyta M
15-05-2010, 00:01
Dzieki Niwusia no ma sie ten urok osobisty :yes: ( skromna tez jestem :cool: )
A tak bardziej powaznie to wlasnie dlatego , ze buduje na odlegla odleglosc musze trzymac wszystko " twarda reka " ........ negocjacja cen , zkup materialu przez internet , ale radze sobie i przez telefon tez umiem zdrowo Op.......czyc ..... Moj Pan Majster wlasnie dzisiaj oznajmil , ze zrobia mi drenaz wokol domku ...... jak sie wyrazil " W RAMACH PRZYJAZNI POLSKO - RADZIECKIEJ " cokolwiek to oznacza ......... to chyba mnie lubi :D

atija
15-05-2010, 12:28
Przyszłam na obiecaną szarlotkę. Rozsiadłam się wygodnie i zostaję na dłużej jeśli piękna inwestorka z profesjonalnej foty;) pozwoli:D:D

Edyta M
15-05-2010, 12:40
Witaj Kochana
A lubisz ciepla z bita smietanka i kawke do tego ?

AgaJeżyk
15-05-2010, 14:21
Jestem ! ;)

Dojechałam do końca dziennika a tam ... grzaniec !

To juz wiem skąd do mnie przydreptałaś :D ... od Yuki ...

Jeszcze jedna szlona kobieta budująca ogromnego rottweilera ;)

atija
15-05-2010, 18:08
Witaj Kochana
A lubisz ciepla z bita smietanka i kawke do tego ?

Baaardzo lubię:yes::yes:

yuka
15-05-2010, 21:45
:hug: I ja też chętnie z kawką i śmietanką poproszę:D

87anam87
15-05-2010, 22:54
no to można powiedzieć że domek zaczyna kiełkować spod ziemi :) tylko żeby teraz pogoda dopisywała to praca będzie szła :)
no to czekam na dalsze postępy :)

Niwa
16-05-2010, 00:27
Przywiało mnię znowu- tiiaaaa przywiało- zapach szarlotki mnię tu ściągnął, załapałam się jeszcze ??:D
Edytuś, Tobie to widzę lepiej nie podskakiwać,bo się nogami można nakryć... :) Ale rację masz nie małą- wszystkiego trzeba pilnować pomimo "PRZYJAŹNI POLSKO RADZIECKIEJ" ;) . I Wielkie uznanie dla Ciebie Kobito, że dajesz radę i ogarniasz to lepiej niż nie jeden facet :D:D:D

buźki

kasiulakp
16-05-2010, 23:40
Hej :lol:
powodzenia w budowaniu... będę zaglądać i kibicować :D

Edyta M
16-05-2010, 23:54
:hug: I ja też chętnie z kawką i śmietanką poproszę:D

Mowisz i masz ........:hug:

Edyta M
16-05-2010, 23:55
no to można powiedzieć że domek zaczyna kiełkować spod ziemi :) tylko żeby teraz pogoda dopisywała to praca będzie szła :)
no to czekam na dalsze postępy :)

Dzieki , dzieki a wiesz jak ja czekam :bash::bash:
Pozdrowienia :yes:

Edyta M
16-05-2010, 23:58
Przywiało mnię znowu- tiiaaaa przywiało- zapach szarlotki mnię tu ściągnął, załapałam się jeszcze ??:D
Edytuś, Tobie to widzę lepiej nie podskakiwać,bo się nogami można nakryć... :) Ale rację masz nie małą- wszystkiego trzeba pilnować pomimo "PRZYJAŹNI POLSKO RADZIECKIEJ" ;) . I Wielkie uznanie dla Ciebie Kobito, że dajesz radę i ogarniasz to lepiej niż nie jeden facet :D:D:D

buźki

Dzieki Kochana ....... przyjazn przyjaznia , a porzadek musi byc :mad:........
A na szarlotke oczywiscie zapraszam i na kawusie tez
Buziaki
:hug:

Edyta M
17-05-2010, 00:02
Jestem ! ;)

Dojechałam do końca dziennika a tam ... grzaniec !

To juz wiem skąd do mnie przydreptałaś :D ... od Yuki ...

Jeszcze jedna szlona kobieta budująca ogromnego rottweilera ;)

Witam witam Kochany Jezyku !!!

Miejsca bedzie w domku , ze ho ho .... tak lubie PRZESTRZEN ........................ i dobrych ludzi wokol mnie :hug:.
Buziaki

Edyta M
17-05-2010, 00:07
Hej :lol:
powodzenia w budowaniu... będę zaglądać i kibicować :D

Witam :hug:
Prosze zagladaj , zagladaj ...... z postepami to teraz raczej marnie bedzie , ale co zrobic POGODA :bash:za to jak rusza ...... to ............. :p
Buziaki

mayadaski
17-05-2010, 12:01
Hej Edyto,
przyczlapalam sie do Ciebie z Budujacych na Odleglosc..

Jako towarzyszka doli i niedoli pozwolilam sobie na zasmiecanie Twoich komentarzow;)
Zaintrygowalo mnie na zdjeciach z dziennika....co to jest za piekna biala wieza widoczna od Ciebie z budowy? Kosciol, zamek czy inne piekne cudo?

Zapewne wyczekujesz zdjec z budowy z wytesknieniem - tak jak ja;) ....ja czasami to juz w leb dostaje, jak przez tygodnie, miesiace nic nie przychodzi:eek:

Maja

Edyta M
17-05-2010, 12:18
Hej Edyto,
przyczlapalam sie do Ciebie z Budujacych na Odleglosc..

Jako towarzyszka doli i niedoli pozwolilam sobie na zasmiecanie Twoich komentarzow;)
Zaintrygowalo mnie na zdjeciach z dziennika....co to jest za piekna biala wieza widoczna od Ciebie z budowy? Kosciol, zamek czy inne piekne cudo?

Zapewne wyczekujesz zdjec z budowy z wytesknieniem - tak jak ja;) ....ja czasami to juz w leb dostaje, jak przez tygodnie, miesiace nic nie przychodzi:eek:

Maja

Hejka Maju :welcome:
Super , ze wpadlas ....... odpowiem jak wroce z pracy ( u mnie w tej chwili po 6 rano :eek: )teraz uciekam , do uslyszenia wieczorkiem :cool:
Pozdrawiam
Edyta

mayadaski
17-05-2010, 12:27
Dobranoc w takim razie:D

Kassia_B
17-05-2010, 13:52
Witam serdecznie Pani Edytko:)
Jak ja Pani zazdroszczę postępów w budowie.My z mężem dopiero kupujemy działkę,cała procedura ma być zakończona do końca czerwca, a na działce oczywiście będzie stał mój wymarzony STYLOWY 2!!! :)
Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki i trzymam mocno kciuki:)
Pozdrawiam Kasia...

mumin74
17-05-2010, 21:58
Witam Panią Edytę. Gratuluje postepów na budowie pomimo nie najlepszej aury w kraju. Tak sobie czytam i zastanawiam się, że chyba w tym samym kraju co Pani też dłuższą chwilę przebywałem. Wcześniej dotarłem do zdjęć przez dziennik. Też jestem na etapie rozpoczęcia budowy, i podpatruje jak robią rózne ekipy fundamenty. Jestem budowlańcem, a dokładnie to trochę lat przepracowałem w nadzorze na budowach i fundamenty zamierzam robić sam. Powiem szczerze że to pierwsze zdjęcia, gdzie widać że robią dobrzy fachowcy. Mam pytanko. Czy fachowcy izolowali połączenie podbetonki z ławą? Ze zdjęcia zrobionego w nocy wygląda jakby to było posmarowane abizolem?I jeszcze jedno - czym skręcali szalunek ścianki fundamentowej, czy oni mieli przyrząd do gwintowania prętów ?Jeżeli można wiedzieć ile kosztują ci fachowcy? Jeżeli trzeba też służę radą.
Pozdrawiam

Edyta M
18-05-2010, 00:30
Dobranoc w takim razie:D
Witaj Maju
Zgodnie z obietnica odpisuje :stirthepot: jesli chodzi o temat wiezyczki to moge Ci tylko powiedziec , ze tez zaintrygowaly mnie zdjecia ( wiezy nigdy nie widzialam w realu ) . Zakupu dzialki dokonalam opierajac sie na zdjeciach w internecie i tych zrobionych przez moich pelnomocnikow ...fajnie nie !;) . Z opowiesci moich pelnomocnikow wiem tylko tyle , ze wieze zbudowal sobie kiedys tam ponoc prywatny inwestor do celow rekreacyjnych ...... BUNGEE JUMPING :bash:, teraz wiezyczka niszczeje sobie ........ ( pewnie ostatni skok inwestora nie udal sie :D ) . Moja wersja jest jednak bardziej historyczna .... biala wieza, biala dama , tajemnicze morderstwo , strachyyyyyyyy . Mam nadzieje , ze jak wroce to zalapie sie na wakat po BIALEJ DAMIE w drodze castingu ... ktory oczywiscie wygram :yes:.
Buziaki
:hug:

Edyta M
18-05-2010, 00:48
Witam serdecznie Pani Edytko:)
Jak ja Pani zazdroszczę postępów w budowie.My z mężem dopiero kupujemy działkę,cała procedura ma być zakończona do końca czerwca, a na działce oczywiście będzie stał mój wymarzony STYLOWY 2!!! :)
Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki i trzymam mocno kciuki:)
Pozdrawiam Kasia...
Czesc Kasiu witam :welcome:
No z tymi postepami na budowie to teraz troche marnie jest , ale moja Ekipa jest naprawde swietna ,gdyby nie ten deszcz to mysle , ze juz mury zobaczylabym na zdjeciach ..... Teraz moi Kochani Budowlancy na czele z Kierownikiem zapewniaja ze poradza sobie z problemem .... wierze w Chlopakow . Super , ze wybraliscie STYLOWY 2 ( macie dobry gust :D ) . Trzymam kciuki za Wasza budowe i zapraszam do dziennika
P.S.
Gdzie budujecie ?
Budziaki :hug:

Edyta M
18-05-2010, 01:20
Witam Panią Edytę. Gratuluje postepów na budowie pomimo nie najlepszej aury w kraju. Tak sobie czytam i zastanawiam się, że chyba w tym samym kraju co Pani też dłuższą chwilę przebywałem. Wcześniej dotarłem do zdjęć przez dziennik. Też jestem na etapie rozpoczęcia budowy, i podpatruje jak robią rózne ekipy fundamenty. Jestem budowlańcem, a dokładnie to trochę lat przepracowałem w nadzorze na budowach i fundamenty zamierzam robić sam. Powiem szczerze że to pierwsze zdjęcia, gdzie widać że robią dobrzy fachowcy. Mam pytanko. Czy fachowcy izolowali połączenie podbetonki z ławą? Ze zdjęcia zrobionego w nocy wygląda jakby to było posmarowane abizolem?I jeszcze jedno - czym skręcali szalunek ścianki fundamentowej, czy oni mieli przyrząd do gwintowania prętów ?Jeżeli można wiedzieć ile kosztują ci fachowcy? Jeżeli trzeba też służę radą.
Pozdrawiam
Witam Mumin74:welcome:
Mam propozycje mowmy sobie na TY jesli nie masz nic przeciw ok.;) bedzie nam sie latwiej rozmawialo na tematy budowlane :D.
Dziekuje za pochwaly moich Panow Budowlancow ... Ekipe wybralam w drodze castingu ( 5 ekip ) ... Pan Grzesiu moj obecny Majster ujal mnie tym , ze najbardziej rzeczowo i solidnie :yes:przedstawil mi zestawienie robot budowlanych ( na porzadnej kartce papieru , a nie swistku wytarganym z zeszytu ) , a ze jak wiesz buduje na odleglosc .... kierowalam sie bardziej intuicja i po przeprowadzeniu kilku rozmow dokonalam mysle wlasciwego wyboru . Chetnie odpowiem na pytania ....... Chudy beton izolowany byl dysperbitem , skrecanie szalunkow z tego co wiem to mieli jakies przyrzady sluzace do tego . Ile kosztuja Fachowcy ???? :D DLA MNIE SA BEZCENNI ;) , a jesli chodzi o Ich wynagrodzenie to powiedzialabym , ze warci sa swojej ceny ..... lubie ich Majstra , troche na Niego nakrzyczalam jak kopara zdejmowala humus , ze nie dopilnowal mi czasu i koparkowy jezdzil sobie tak troche wg. mnie bez celu po budowie ( robota na akord ) . Efekt ..... koparkowy juz u mnie nie pracuje , a Pan Grzesiu ( Majster ) bedzie robil mi drenaz opaskowy wokol domku - Jego inicjatywa ( chyba sie wystraszyl jak kopara wyleciala z budowy :cool: ) .
Pozdrawiam :hug:

sipatka
18-05-2010, 08:46
Dzień dobry.
Pooglądałam i poczytałam sobie o budowie domku. Śliczny domek i postępy ładne, ale te ostatnie zdjęcia.... No szkoda doprawdy że tak ci zalało fundamenty... Nie poddawaj się, w końcu przestanie padać i pompy pójdą w ruch.

yuka
18-05-2010, 09:53
Edyta:jawdrop::jawdrop::jawdrop: Co Ty tam masz??? Qrcze, miejmy nadzieję, że już niedługo. Będzie dobrze, tego się trzymajmy:hug:
Czy ja dobrze zrozumiałam z wcześniejszych postów? Ty jeszcze swojej działki "na żywo" nie widzialaś:jawdrop: To tym bardzie podziwiam i nie dziwię się, że z takim utęsknieniem czekasz na fotki... Ale wiesz czego nie da się przesłać przez Emila? Zapachu:yes: Jak ja uwielbiam zapach po wyjściu z samochodu jak podjedziemy na działkę:D Zobaczysz, jak to poczujesz będziesz wiedziała o czym mówię:D
buziaki:hug:

mayadaski
18-05-2010, 10:02
WOW Edyto,

Ty jestes jeszcze bardziej szalona niz ja!!! To Ty nawet nie wiesz gdzie budujesz??:D:D:D
Ja cale szczescie nasza dzialke znam na pamiec i miejscowosc tez, wiec chociaz ten stres, jezeli chodzi o lokalizacje mam z glowy!;)

Odwazna dziewczyna jestes!! Dobra ekipa to polowa sukcesu jak buduje sie na odleglosc...tez taka zaufana mam, tylko kosztuje to odpowiednio:cool: no ale przynajmniej stresu nie ma ze partacza lub w czasie sie nie zgrywaja....

A Ty sie odczep od skokow z tej wiezy...ma byc bardziej romantycznie a nie duch rozpaczonej inewstorki:D:D:D

Maja

TT16
18-05-2010, 11:36
wypłytkować i basen pierwsza klasa

Kassia_B
18-05-2010, 14:31
Czesc Kasiu witam :welcome:
No z tymi postepami na budowie to teraz troche marnie jest , ale moja Ekipa jest naprawde swietna ,gdyby nie ten deszcz to mysle , ze juz mury zobaczylabym na zdjeciach ..... Teraz moi Kochani Budowlancy na czele z Kierownikiem zapewniaja ze poradza sobie z problemem .... wierze w Chlopakow . Super , ze wybraliscie STYLOWY 2 ( macie dobry gust :D ) . Trzymam kciuki za Wasza budowe i zapraszam do dziennika
P.S.
Gdzie budujecie ?
Budziaki :hug:

Witam ponownie:)
My nasz domek będziemy budować pod Warszawą,ale niestety chyba dopiero zaczniemy w przyszłym roku:(
Co by nie było prędzej czy później Stylowy bedzie mój:)
Codziennie zaglądam do dziennika i trzymam kciuki za poprawę pogody,oby domek piął się w górę!!!
Buziaki...

Edyta M
19-05-2010, 00:17
Dzień dobry.
Pooglądałam i poczytałam sobie o budowie domku. Śliczny domek i postępy ładne, ale te ostatnie zdjęcia.... No szkoda doprawdy że tak ci zalało fundamenty... Nie poddawaj się, w końcu przestanie padać i pompy pójdą w ruch.

Dzieki za odwiedziny :welcome: ...... i slowa otuchy .......... tez mi szkoda tych moich fundamentow ale byle do lata
Buziaki :hug:

asekula
19-05-2010, 00:21
Współczuje ci, ja generalnie zaczynam w miejscu mojego stylowego sadzić ryż. Cała praca geodety , szalunki poszły do diabła.

http://www.adams.mojabudowa.pl/?menu=pokaz&id=26809&#i_26809

Edyta M
19-05-2010, 00:26
WOW Edyto,

Ty jestes jeszcze bardziej szalona niz ja!!! To Ty nawet nie wiesz gdzie budujesz??:D
Ja cale szczescie nasza dzialke znam na pamiec i miejscowosc tez, wiec chociaz ten stres, jezeli chodzi o lokalizacje mam z glowy!;)

Odwazna dziewczyna jestes!! Dobra ekipa to polowa sukcesu jak buduje sie na odleglosc...tez taka zaufana mam, tylko kosztuje to odpowiednio:cool: no ale przynajmniej stresu nie ma ze partacza lub w czasie sie nie zgrywaja....


A Ty sie odczep od skokow z tej wiezy...ma byc bardziej romantycznie a nie duch rozpaczonej inewstorki:D

Maja

Majeczka ja nie mam zamiaru skakac Kochana ..... jeszcze mi zycie mile w koncu chalupke buduje .........
A co do szalenstwa .... no to tak juz mam :D , ale jak do tej pory jeszcze sie na sobie nie zawiodlam :yes:
Buziaki i odganiaj ten ch....ny deszcz :bash:Please , bo fundamenty jeszcze widac ale jak doleje to juz zupelnie znikna pod woda .

Edyta M
19-05-2010, 00:29
wypłytkować i basen pierwsza klasa

TT16 Ty to masz pomysly ....... trzeba je opatentowac :yes: moze gdybym byla syrenka to przystalabym na pomysl , a tak sorrki ...... niestety trzeba bedzie osuszac :stirthepot::stirthepot:

Edyta M
19-05-2010, 00:35
Współczuje ci, ja generalnie zaczynam w miejscu mojego stylowego sadzić ryż. Cała praca geodety , szalunki poszły do diabła.

http://www.adams.mojabudowa.pl/?menu=pokaz&id=26809&#i_26809

Kurcze przykro mi bardzo :(..... lacze sie w bolu z Toba bo nie moge tez dojsc do siebie jak spogladam na fotki , dzisiaj dostalam kolejna porcje z zatapiania fundamentow ............. a tak sie cieszylam jak byly pieknie zalane oczywiscie betonem . Miejmy tylko nadzieje , ze przestanie padac wkrotce i ruszymy dalej z budowaniem . Wszyscy mnie pocieszaja , ze jakos to bedzie ....... pewnie jakos bedzie , ale niestety koszty usuwania szkod bedziemy musieli poniesc sami , a to nie bylo uwzglednione w moim jak i w Twoim kosztorysie :bash:

Edyta M
19-05-2010, 00:40
Witam ponownie:)
My nasz domek będziemy budować pod Warszawą,ale niestety chyba dopiero zaczniemy w przyszłym roku:(
Co by nie było prędzej czy później Stylowy bedzie mój:)
Codziennie zaglądam do dziennika i trzymam kciuki za poprawę pogody,oby domek piął się w górę!!!
Buziaki...

Hejka Kasiula
Dobrze , ze jeszcze nie zaczelas budowac , przynajmniej nie musisz patrzec jak Twoja praca i pieniadze tona w brudnej wodzie :bash:
Dzieki za wsparcie ........ :hug: dla poprawy nastroju zaraz farbuje siwe odrosty ( przybylo ich od ostatniego tygodnia troche :eek::eek: )
Buziaki :yes:

Edyta M
19-05-2010, 00:47
Edyta:jawdrop: Co Ty tam masz??? Qrcze, miejmy nadzieję, że już niedługo. Będzie dobrze, tego się trzymajmy:hug:
Czy ja dobrze zrozumiałam z wcześniejszych postów? Ty jeszcze swojej działki "na żywo" nie widzialaś:jawdrop: To tym bardzie podziwiam i nie dziwię się, że z takim utęsknieniem czekasz na fotki... Ale wiesz czego nie da się przesłać przez Emila? Zapachu... Jak ja uwielbiam zapach po wyjściu z samochodu jak podjedziemy na działkę. Zobaczysz, jak to poczujesz będziesz wiedziała o czym mówię:D
buziaki:hug:

Hejka Siostra :hug:dzieki za przytulaczki .......
Dobrze zrozumialas nie widzialam jeszcze dzialki w realu ..... kupilam i buduje w ciemno jak Ci sie to podoba :D , a jesli chodzi o zapach to tez da sie zalatwic ...... Ty Kochana jeszcze nie wiesz jaka ja potrafie byc kreatywna .....
Moja szanowna Kolezanka - Pelnomocnik uda sie na dzialeczke ze sloiczkiem ( czytaj wek ) i nalapie mi tego zapachu z MOJEJ DZIALY .... pozniej tylko zapakowac paczuszke na poczte i za kilka dni niucham jak pachnie moja dzialka :D i co ????
Pelne zaskoczenie , mowilam ze ja nawet lod eskimosom opchne :cool:
Buziaki i trzymaj kciuki za pogode :hug:

Niwa
19-05-2010, 10:02
Edytuś,
Brak słów! Z ostatnich doniesien wynika, że woda już opada i prognozy pogody też dają pocieszenie, że padać będzie sporadycznie. :hug:
Damy Radę Niunia :hug::hug::hug: nie wolno się załamywać! Jesteśmy Z Tobą, Asekulą i Wszystkimi poszkodowanymi!!! :hug::hug::hug:

Sciskam no i czekam na Nowe oblicze Siostry Inwestorki ;)

Edyta M
19-05-2010, 11:34
Edytuś,
Brak słów! Z ostatnich doniesien wynika, że woda już opada i prognozy pogody też dają pocieszenie, że padać będzie sporadycznie. :hug:
Damy Radę Niunia :hug::hug: nie wolno się załamywać! Jesteśmy Z Tobą, Asekulą i Wszystkimi poszkodowanymi!!! :hug::hug:

Sciskam no i czekam na Nowe oblicze Siostry Inwestorki ;)


Dzieki Kochana :hug:
Wiem , ze inni maja gorzej ale jakos tak mi zal tego betoniku ktory moknie sobie i niestety nie mamy wplywu na to :bash: , zawsze "zionelam " optymizmem teraz tez spoko , bedzie dobrze .... ale strasznie dziekuje za pocieszanie . Szczegolnie , ze przez budowanie na odleglosc nie moge tam byc osobiscie . Siostra jestes super wielkie buzki dla Ciebie :yes:

Karollinka
19-05-2010, 11:53
hihi, wpadam z rewizytą:) baardzo wesoło u Was, Edytko podpartuje Twoje zmagania z budową i teraz będę zaglądać na bieżąco co sie u Ciebie dzieje.
Milego dnia

Edyta M
19-05-2010, 11:58
hihi, wpadam z rewizytą:) baardzo wesoło u Was, Edytko podpartuje Twoje zmagania z budową i teraz będę zaglądać na bieżąco co sie u Ciebie dzieje.
Milego dnia
Dzieki Kochana :welcome:
Zapraszam serdecznie :hug:, jak tylko pogoda ........:mad::mad::mad: sie ustabilizuje to zobaczysz efekty pracy mojej Ekipy .... Panowie sa swietni tylko nie maja okazji sie wykazac na obecna chwile . Dostalam maila od Kierownika z optymistycznym przeslaniem :D , chyba lubia mnie CHLOPAKI bo martwia sie jak ja przezywam to ZALANIE na dzialce :cool:
Buziaczki i sloneczka zycze :hug:

justus67
19-05-2010, 13:23
Witaj!
Żeby Cię pocieszyć to wrzucę zdjęcia mojej budowy - stan z przedwczoraj dziś jest jeszcze gorzej:

moni89
19-05-2010, 14:30
Zaciekawił mnie Twój domek gospodarczy :). Czy mogłabyś zdradzić jaki on duzy będzie i mniej wiecej jakie są koszty takiego domku ? Tak myśle, że to dobry pomysł :)

jessi
19-05-2010, 14:51
czesc Edytka ,oj widze że smutek cię ogarnął ,oj mnie tez ta pogoda jest okropna !!!! kiedy sie skonczy ten deszcz ,
cieszę sie ze wpadałas do mnie do komentarzy kiedy mnie nie było :):) trzymam kciuki żeby fundamenty szybciuko się wysuszyły z tej wody :) buziaki

mayadaski
19-05-2010, 14:57
Witaj!
Żeby Cię pocieszyć to wrzucę zdjęcia mojej budowy - stan z przedwczoraj dziś jest jeszcze gorzej:

Lo Matko!! To juz wcale a wcale nie jest smieszne...:eek::eek:
zycze Wam by to sie wszystku wysuszylo z minimalnymi stratami....

87anam87
19-05-2010, 22:40
wow :( szczerze współczuje :( totalna porażka ta pogoda! hm..... ja myślałam że my mieliśmy dużo wody w fundamentach ale to co jest u Ciebie to już przesada hm..... basen!
nie wiem czy to coś pomoże ale może nich ktoś w Polsce kupi pampę do wypompowywania tej wody, oczywiście jak już przestanie lać i woda zacznie powoli opadać! my kupiliśmy pompę bo musielibyśmy czekać pewnie z miesiąc zanim by to wyschło.
głowa do góry podobno ma być lepiej :hug:

Edyta M
19-05-2010, 23:43
Witaj!
Żeby Cię pocieszyć to wrzucę zdjęcia mojej budowy - stan z przedwczoraj dziś jest jeszcze gorzej:

Boze jak mi przykro ........... nie " pocieszaj " mnie wiecej takimi fotkami please bo w depreche wpadne , a u mnie w slowniku takie slowo sie nie znajduje . Twoich fundamentow to nie widac , a material tonie ..... Jak ja mam Ciebie teraz pocieszyc , chyba tylko tak ze to musi minac i jest to najgorsza rzecz jaka nas podczas tego budowania spotyka :hug: byle do SLONECZKA ktore wkrotce zaswieci :)

Edyta M
19-05-2010, 23:58
Zaciekawił mnie Twój domek gospodarczy :). Czy mogłabyś zdradzić jaki on duzy będzie i mniej wiecej jakie są koszty takiego domku ? Tak myśle, że to dobry pomysł :)

Witaj :welcome:
Rozpoczynajac budowe nie myslalam o budowaniu domku gospodarczego ....... dom nie bedzie maly , ale nie chce go zagracac wiec zaswital mi w glowie szalony pomysl DOMEK GOSPODARCZY !!!!! tak tak nie za duzy nie za maly taki w sam raz . Zeby zmiescila sie w nim choinka , meble ogrodowe , sprzet do koszenia trawki i do odsniezania podjazu , a z boku miejsce na drewienko do kominka .
Decyzja podjeta w ciagu jednego dnia , projekt znaleziony w godzinke , zakup projektu ........ w 5 min. ( przez internet :D ) .
A oto moj domek .....gospodarczy http://www.pro-arte.pl/projekty-budynki-gospodarcze/361/lustro/ w odbiciu lustrzanym , zrobilam w nim tylko 2 poprawki wstawilam okno i powiekszylam drzwi ( beda dwuskrzydlowe :cool: ) . Koszty wybudowania ...... material + robocizna szacuje na jakies 20 tys.
Pozdrawiam i zapraszam do ogladania postepow budowy w dzienniku jak tylko ....... pogoda pozwoli dalej budowac :hug:

Edyta M
20-05-2010, 00:07
czesc Edytka ,oj widze że smutek cię ogarnął ,oj mnie tez ta pogoda jest okropna !!!! kiedy sie skonczy ten deszcz ,
cieszę sie ze wpadałas do mnie do komentarzy kiedy mnie nie było :):) trzymam kciuki żeby fundamenty szybciuko się wysuszyły z tej wody :) buziaki
Hejka Jessi :hug:
Super , ze wpadlas z wizyta , trzymaj te kciuki mocno prosze ..... no tak troszke smutasek mnie ogarnal , ale jak widze co u innych Kolezanek i Kolegow na budowach sie dzieje to Bogu dziekuje , ze u mnie tylko tyle bylo zrobione i w wieksze szkody nie powstaly ......
Buziaki Kochana i czekajmy na sloneczne dni :hug:

Edyta M
20-05-2010, 00:08
Lo Matko!! To juz wcale a wcale nie jest smieszne...:eek::eek:
zycze Wam by to sie wszystku wysuszylo z minimalnymi stratami....
Dzieki Majeczko musi byc dobrze innej opcji nie przewiduje BUDUJACA BRAC :hug:

Edyta M
20-05-2010, 00:17
wow :( szczerze współczuje :( totalna porażka ta pogoda! hm..... ja myślałam że my mieliśmy dużo wody w fundamentach ale to co jest u Ciebie to już przesada hm..... basen!
nie wiem czy to coś pomoże ale może nich ktoś w Polsce kupi pampę do wypompowywania tej wody, oczywiście jak już przestanie lać i woda zacznie powoli opadać! my kupiliśmy pompę bo musielibyśmy czekać pewnie z miesiąc zanim by to wyschło.
głowa do góry podobno ma być lepiej :hug:
Dzieki Anulka :hug:
Pompe mam taka do wyciagania wody ze studni , ale nie wiem czy jest na tyle mocna zeby wypompowac wode z fundamentow ...... wlasnie jutro ( czwartek ) moja Kolezanka - Pelnomocniczka ma w planach ze swoim Mezem cos zdzialac na budowie bo podobno deszcz troche zelzal ..... nie wiem na jak dlugo ....... ale dla mnie dobre i pare godzin :wave:
Buziaki i trzymaj kciuki Kochana za udana akcje pt. " WODA PRECZ "

Karollinka
20-05-2010, 06:34
Edytko zajrzałam do dziennika, widok rzeczywiście dla ludzi o mocnych nerwach, my jak zalewalismy fundamenty też była taka tygodniowa zlewa, z wykopów woda wylewała sie na zewnątrz, wszyscy lgneli w błocie po kolana, wtedy tez się tym martwiłam i denerwowałam, ale w obliczu tego co dzieje sie teraz to zalane fundamenty to nic, obeschna i bedzie git, ludziom woda zabiera całe dobytki ich zycia:(:(:(

Pan&PaniSmith
20-05-2010, 08:26
trzymam kciuki za fundamenty (beton nie dlatego betonem jest zwany, żeby się takiej wody miał bać! Będzie dobrze!)
współczuję za to problemów z drogą, rozmawiajcie delikatnie z sąsiadami - szkoda byłoby się pokłócić, bo oni tam z wami całe życie będą mieszkać, lepiej mieć życzliwych ludzi za miedzą.. A teraz wszyscy nerwowi wiadomo - przy takiej powodzi.. :(

yuka
20-05-2010, 08:39
Edytuś, ja tylko na momencik wpadam prośbę Twą spełnić Siostro:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d040.gif
Trzymaj się. U nas już od wczoraj nie pada. Teraz tylko lepiej będzie.:hug:
P.s. półprzytomna dzisiaj jestem, nawet wczoraj na FM siły nie miałam...

jessi
20-05-2010, 10:43
Hejka Jessi :hug:
Super , ze wpadlas z wizyta , trzymaj te kciuki mocno prosze ..... no tak troszke smutasek mnie ogarnal , ale jak widze co u innych Kolezanek i Kolegow na budowach sie dzieje to Bogu dziekuje , ze u mnie tylko tyle bylo zrobione i w wieksze szkody nie powstaly ......
Buziaki Kochana i czekajmy na sloneczne dni :hug:

kcukasy trzymam mocno za pogode ,bo jest potrzeban Tobie ,mi i wielu innym inwestorom, smutek i mnie ogarnął bo u nas tez przestój w budowaniu brrrrrrrrrr:(:(
to co sie dzieje teraz w całej Polsce to cos okropnego ,sledze na bieżąco w TV ,
buziaki kochana i trzymaj sie

Edyta M
21-05-2010, 00:15
Edytko zajrzałam do dziennika, widok rzeczywiście dla ludzi o mocnych nerwach, my jak zalewalismy fundamenty też była taka tygodniowa zlewa, z wykopów woda wylewała sie na zewnątrz, wszyscy lgneli w błocie po kolana, wtedy tez się tym martwiłam i denerwowałam, ale w obliczu tego co dzieje sie teraz to zalane fundamenty to nic, obeschna i bedzie git, ludziom woda zabiera całe dobytki ich zycia:(:(:(
Dzisiaj dostalam nowe fotki .... cieszy mnie , ze woda troche opadla :lol2: deszcz wprawdzie pada mysle jednak , ze juz bedzie tylko lepiej .......

Edyta M
21-05-2010, 00:25
trzymam kciuki za fundamenty (beton nie dlatego betonem jest zwany, żeby się takiej wody miał bać! Będzie dobrze!)
współczuję za to problemów z drogą, rozmawiajcie delikatnie z sąsiadami - szkoda byłoby się pokłócić, bo oni tam z wami całe życie będą mieszkać, lepiej mieć życzliwych ludzi za miedzą.. A teraz wszyscy nerwowi wiadomo - przy takiej powodzi.. :(

Wielkie dzieki ..... fajnie ze tacy POCIESZACZE :hug: wpadaja do mnie z wizyta .
Z sasiadami nie zamierzam " kotow drzec " ..... ten czas faktycznie sprzyja - DOBREJ KLOTNI , a woda opada .... powolutku ale to zawsze cos w sobote bedziemy wypompowywac jesli pogoda pozwoli :)

Edyta M
21-05-2010, 01:22
Edytuś, ja tylko na momencik wpadam prośbę Twą spełnić Siostro:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d040.gif
Trzymaj się. U nas już od wczoraj nie pada. Teraz tylko lepiej będzie.:hug:
P.s. półprzytomna dzisiaj jestem, nawet wczoraj na FM siły nie miałam...
Hejka Siostra :hug:
Co tak slabiutko z kondycja ..... Kochana jesli potrzebujesz pomocnej dloni to wal jak w dym ..... :yes::yes: na kogo jak nie na rodzine masz liczyc ?
Buziaki i sloneczka zycze :hug:

Edyta M
21-05-2010, 01:28
kcukasy trzymam mocno za pogode ,bo jest potrzeban Tobie ,mi i wielu innym inwestorom, smutek i mnie ogarnął bo u nas tez przestój w budowaniu brrrrrrrrrr:(:(
to co sie dzieje teraz w całej Polsce to cos okropnego ,sledze na bieżąco w TV ,
buziaki kochana i trzymaj sie
Jessi Kochana dzieki za odwiedziny :hug:
Daje w kosc ta pogoda , ale damy rade ...... , byle do lata i sloneczka , ktore wleje optymizm w SERDUCHA , a ty deszczu precz ..... precz ......
Trzymaj sie tam na obczyznie , a jesli ktos mysli ze nam jest latwiej na odleglosc to sie myli ... my tez bardzo przezywamy wszystko co dzieje sie w Polsce i szczerze wspolczujemy tym ktorzy stracili najwiecej ........... :(
Buziaki :hug:

Karollinka
21-05-2010, 06:45
Edytko Ty też nie mieszkasz w Polsce? bo nie doczytałam;)
mój mąż tez pracował za granicą, ja tez tam bywałam i w takich momentach docenia się swój kraj i mimo że na codzien narzeka sie na wszystko to jak sie spedzi chociaz troche czasu na obczyźnie to w sercu pojawia sie tesknota za tym co polskie, przynajmniej u mnie.

Edyta M
21-05-2010, 13:48
Edytko Ty też nie mieszkasz w Polsce? bo nie doczytałam;)
mój mąż tez pracował za granicą, ja tez tam bywałam i w takich momentach docenia się swój kraj i mimo że na codzien narzeka sie na wszystko to jak sie spedzi chociaz troche czasu na obczyźnie to w sercu pojawia sie tesknota za tym co polskie, przynajmniej u mnie.

Tak tak niestety , albo "stety" jestem za granica , dzieki temu moge domek budowac i zarabiac na cegielki :yes:
Pozdrowionka i slonca zycze :D

atija
21-05-2010, 19:20
Przywitać się przyszłam i mam coś na poprawienie nastroju. Zostawiłam też u Yuki



11199

87anam87
21-05-2010, 22:41
cześć :)
pewnie że najgorsze za Tobą , woda opadnie i domek będzie się piął w górę :) to trzymam kciuki żeby Twoja ekipa wygrała walkę z wodą :) :hug:

Edyta M
21-05-2010, 22:59
Przywitać się przyszłam i mam coś na poprawienie nastroju. Zostawiłam też u Yuki



11199

Dzieki Kochana no zaraz usmiech zawital na mojej mordce ...... :D

Edyta M
21-05-2010, 23:00
cześć :)
pewnie że najgorsze za Tobą , woda opadnie i domek będzie się piął w górę :) to trzymam kciuki żeby Twoja ekipa wygrała walkę z wodą :) :hug:
:hug::hug::hug:

yuka
21-05-2010, 23:25
:hug:Hejka Kochana:D Widzę, że już lepiej to suuuuper:cool:
Wiesz co, tak sobie dzisiaj myślałam o Tobie i o tych twoich sąsiadach i idę o zakład, że oni tam na Ciebie mówią "nasza Amerykanka":cool:
Buziaki:hug::hug::hug:
P.S. Z kondycją już ok. Musi być, bo mój M. ma dzisiaj urodzinki;)

Edyta M
22-05-2010, 00:10
Kurcze Yuka ..... No jak mowia " nasza Amerykanka " przez duze A to nie mysla mam nadzieje o lozeczku do spania:hug:

yuka
22-05-2010, 00:16
hihihihttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d040.gif

Edyta M
22-05-2010, 00:39
No tak Ciebie to smieszy ...... :D:D , oni mnie jeszcze nie widzieli i byc moze wyobrazaja sobie jako amerykanke , albo szafe 3-drzwiowa ( wiesz jak to z tymi kobietami w Ameryce przyrasta im tu i tam ) . Na szczescie nie jestem tak ZAMERYKANIZOWANA :lol2::lol2::lol2:
Buziaki :hug:

yuka
22-05-2010, 00:51
:lol2::lol2::lol2:Moja Ty amerykanko;)
Dobra zmykam spać buziaki:hug:

Edyta M
22-05-2010, 00:59
Zmykaj zmykaj ...... :hug: i niech Sloneczko Ci sie sni

87anam87
22-05-2010, 07:53
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?125816-obrzyd%C5%82a-mi-ojczyzna-%28/page7
może Ty też wtrącisz kilka słów, co sądzisz na ten temat :)

87anam87
22-05-2010, 07:57
jeszcze jedno :) trzymam kciuki za słoneczko :):)

Karollinka
22-05-2010, 08:40
czee Amerykanko;);):D co słychać?

atija
22-05-2010, 23:45
Hejka Amerykanko (i tym sposobem zmieniłyśmy Ci nick )

Tak sobie myślę, że wśród sąsiadów każda nowa budowa budzi jakąś ciekawość. Ludzie zastanawiają się kto buduje i jaki jest, jak będzie się mieszkało. Ale Twoja osoba musi wśród sąsiadów budzić ogrooomne emocje. Budująca kobieta zza wielkiego oceanu, której nikt nie widział na oczy.:eek:
Nooo to musi być interesujące. A jak jeszcze budujesz na jakiejś wsi gdzie wszyscy się znają to już w ogóle sensacja.;)

Edyta M
23-05-2010, 00:02
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?125816-obrzyd%C5%82a-mi-ojczyzna-%28/page7
może Ty też wtrącisz kilka słów, co sądzisz na ten temat :)

Hejka Anulka :hug:chyba juz kiedys trafilam na ten post , ale " odswieze " szare komory i poczytam . Z tego co pamietam to wkurzaly mnie wypowiedzi niektorych osob ktore " za chlebem " wyjechaly z Kraju i tak zzyly sie mocno z obecnym miejscem zamieszkania , ze postanowily dokladnie opluwac Ojczyzne w ktorej sie wychowaly . Moze jednak lepiej zebym nie komentowala bo co niektorym moge dac popalic . :mad::mad::mad:........ tylko czy sie powstrzymam :sick::sick::sick:

Edyta M
23-05-2010, 00:04
jeszcze jedno :) trzymam kciuki za słoneczko :):)

:hug::hug:

Edyta M
23-05-2010, 00:23
czee Amerykanko;);):D co słychać?


Wlasnie przed kilkoma minutami wrocilam z pracy ( jest sobota 6 PM ) , zrobilam sobie pyszna kawke ( orzechowa ) , wzielam prysznic :D wskoczylam w wygodne dresiaczki i usiadlam przed kompem zeby sprawdzic jakie mile niespodzianki zszykowal mi los ..... za chwile sprawdze foty ktore dostalam po sobotniej pracy moich Panow na budowie ........... mam nadzieje , ze wszystko mi sie spodoba :bash:. Dostaje foty rowniez od Kierownika Budowy i zabawna rzecz odkrylam .... :lol2:Kierownik od jakiegos czasu zaczal robic selekcje zdjec ktore moze mi wyslac ...... a dlaczego ????? no bo jak przeslal mi foty z pierwszego rzutu jak rozpoczelo sie budowanie to czegos sie tam dopatrzylam i zadalam pytanie ;), a pozniej troche sie wkurzylam ( bron Boze nie byla to zadna wina Kierownika ) . Teraz postanowil przesylac mi tylko takie fotki z ogladania ktorych bede 100 % zadowolona . Nie jest to do konca prawda oczywiscie , ale widze ze stara sie mnie uspokajac na ile moze . Mam fajnego Kierownika Budowy bardzo jest zaangazowany mysle , ze dodatkowym stresem dla Niego jest to , ze nie ma mnie na miejscu , a On czuje sie zobligowany do tego zeby wszystkiego dopilnowac na 200 % . Jak juz ogladne te foty to czesc wkleje do Dziennika ( te fajniejsze :D) . A tak prywatnie Karollinka zapraszam jutro na obiad ( rosol + ziemniaczki zapiekane + piers z kurczaczka + suroweczka ) oczywiscie wszystko sama robie , a na deser kawka + cannoli ( nie amerykanskie , ale z sycylijskiej cukierni ) .
Buziaki :hug:

Edyta M
23-05-2010, 00:30
A dla zainteresowanych CANNOLI wyglada tak ..... http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cannolo_siciliano_with_chocolate_squares.jpg swietnie smakuje podgrzane w mikrofali ( 12 sec. ) na zewnatrz kruche ciacho a wewnatrz ser+ kawalki czekolady .... podgrzane roztapiaja sie i zlewaja z pysznym serem ............
Wyjasniam , ze ja wydlubuje je przed podgrzaniem ( liczymy kalorie dziewczyny ... w pewnym wieku niestety trzeba ;);) ) Troche jednak oszukuje i 2 albo 3 zostawiam .
:D

Edyta M
23-05-2010, 00:48
Hejka Amerykanko (i tym sposobem zmieniłyśmy Ci nick )

Tak sobie myślę, że wśród sąsiadów każda nowa budowa budzi jakąś ciekawość. Ludzie zastanawiają się kto buduje i jaki jest, jak będzie się mieszkało. Ale Twoja osoba musi wśród sąsiadów budzić ogrooomne emocje. Budująca kobieta zza wielkiego oceanu, której nikt nie widział na oczy.:eek:
Nooo to musi być interesujące. A jak jeszcze budujesz na jakiejś wsi gdzie wszyscy się znają to już w ogóle sensacja.;)

Siostra , siostra grabisz sobie Kochana oj grabisz !!!!! :yes:
Sasiadke mam jedna i zeby bylo zabawnie tez ma na imie EDYTA , a zeby jeszcze bylo barwniej to rowniez M :D i co Ty na to ???? Zbieg okolicznosci , czy jakies duszki maczaly w tym swoje paluszki :cool:. Ci inni sasiedzi ( THE OTHERS ....:cool: wtracilam zeby bylo bardziej amerykansko ) mieszkaja troszke dalllllllllllllej . Buduje sie w miescie :P .... ale i tak sensacje wzbudza dom i ilosc osob ktore w nim zamieszka ;) dziwne , ze to wlasnie ( czyli ile osob bedzie mieszkalo w domu ) najbardziej interesowalo goscia ktory pierwszy robil mi wycene za prace na dachu ( tzw. dekarz ) . Jakby od tego zalezala cena , albo ilosc potrzebnego materialu na dach !!!! . Ale , ze gosc nie byl z miasta to pewnie jak zreszta slusznie zauwazylas weszyl sensacje :cool:. Kobieta powinna byc troche tajemnicza nie uwazasz ?????
Trzymaj sie Siostra i kciuki za slonko tez trzymaj bo cholera nie skoncze tej budowy i sasiedzi nigdy sie nie dowiedza jak to faktycznie jest :)

atija
23-05-2010, 21:11
Trzymam kciuki za słonko , oj trzymam i nawet świeci ale fala powodziowa nic sobie z tego nie robi i pędzi w moją stronę. Woda na Wiśle w Kiezmarku prawie równo z wałami a gdzie jeszcze fala kulminacyjna?. Powiem Ci , że zaczynam się bać.


Nie mam pojęcia dlaczego ilość osób, które zamieszkają w Twoim domu ma takie znaczenie dla fachowców:eek:
Masz racje kobieta musi być tajemnicza, ale Ty chyba bijesz na głowę wszystkie . Podziwiam Cię za to budowanie na AŻ taką odległość. Musisz bardzo ufać przyjaciółce,cieszę się, że masz taką osobę . A kiedy będzie ten wielki dzień kiedy Inwestorka na własne oczy zobaczy co buduje? Pewnie nie możesz się doczekać?

yuka
23-05-2010, 21:52
Cześć Siostra:hug:
hihihi mam Siostrę Amerykankę;) (to żeby tak odróżnić od 2 pozostałych Sióstr)
Właśnie też chciałam zapytać, kiedy planujesz wpaść na swoją budowę?? Czy to jeszcze będzie budowa, czy już dom??
Buziaki:hug:

87anam87
23-05-2010, 22:13
hm..... :) bez porównania :) jest dużo lepiej :) no no Edytko :) I Twój domek zacznie rosnąć :)
pozdrawiam :)

Edyta M
23-05-2010, 22:27
Trzymam kciuki za słonko , oj trzymam i nawet świeci ale fala powodziowa nic sobie z tego nie robi i pędzi w moją stronę. Woda na Wiśle w Kiezmarku prawie równo z wałami a gdzie jeszcze fala kulminacyjna?. Powiem Ci , że zaczynam się bać.


Nie mam pojęcia dlaczego ilość osób, które zamieszkają w Twoim domu ma takie znaczenie dla fachowców:eek:
Masz racje kobieta musi być tajemnicza, ale Ty chyba bijesz na głowę wszystkie . Podziwiam Cię za to budowanie na AŻ taką odległość. Musisz bardzo ufać przyjaciółce,cieszę się, że masz taką osobę . A kiedy będzie ten wielki dzień kiedy Inwestorka na własne oczy zobaczy co buduje? Pewnie nie możesz się doczekać?

Siostra witam :D
Trzymam kciuki , aby ta cholerna woda ominela Ciebie :hug: ... w koncu lato za rogiem wiec moze to Sloneczko zacznie szybciej cieplem operowac i uda sie ..:lol2: przetrwac to co najgorsze .
A jesli chodzi o to dlaczego tak niektorych fachowcow interesuje kto zamieszka w moim domku ...... mysle , ze to zwykla ludzka ciekawosc zwlaszcza , ze ja figuruje w papierach jako inwestor wiec to ludzi zastanawia :confused: , a budowy raczej nie zobacze tylko domek :cool:. Moja pelnomocniczka faktycznie jest bardzo uczciwa osoba razem ze swoim mezem pomagaja mi w tym budowaniu ..... wolalabym sama wszystkiego dogladac bo jak to mowia " Panskie oko konia tuczy ", ale nie zawsze sie tak da jakby sie chcialo .

Edyta M
23-05-2010, 22:34
Cześć Siostra:hug:
hihihi mam Siostrę Amerykankę;) (to żeby tak odróżnić od 2 pozostałych Sióstr)
Właśnie też chciałam zapytać, kiedy planujesz wpaść na swoją budowę?? Czy to jeszcze będzie budowa, czy już dom??
Buziaki:hug:
Yuka witaj :D
W planach mam zobaczyc juz gotowy domek , a jak to wszystko sie ulozy to trudno powiedziec , widzisz jak teraz sie porobilo rozpoczelysmy nasze budowy a tu taka " niespodzianka " deszcz , woda , fala , powodz ................... cieszmy sie z tego co mamy Kochana :hug:i budujmy nasze domki wymieniajac sie pomyslami ........ Juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne wklejac cos oprocz BETONU i zalanych fundamentow . :bash:
Mysle , ze materialy tez pojda znacznie w gore !?
Cholercia takie to nasze szczescie :eek:
Wazne zeby zdrowie bylo to jakos pojdzie .......
Buziaki :hug:

Edyta M
23-05-2010, 22:36
hm..... :) bez porównania :) jest dużo lepiej :) no no Edytko :) I Twój domek zacznie rosnąć :)
pozdrawiam :)
Hejka Siostra :hug:
W poniedzialek chlopaki maja cos robic na budowie :lol2::lol2: W R E S Z C I E bo juz chce chociaz kawalek muru zobaczyc ....................
Buziaki i sloneczka zycze :D

Sloneczko
23-05-2010, 23:29
Edytko, a te śliczności z Twojego dziennika, to kto: http://img337.imageshack.us/img337/3731/kotekr.jpg

Edyta M
23-05-2010, 23:44
Witam Sloneczko :welcome:
Niestety nie moja ta KOCINA ...... to taki moj prywatny pocieszacz ( odkrylam Go albo Ja kiedys przeszukujac neta ) te oczka piekne mnie urzekly ....... i postanowilam " zagrabic " Kociaka w postaci fotki do moich prywatnych fotograficznych zbiorow .:D

Sloneczko
24-05-2010, 00:46
No tak, pocieszacz póki mały :D Jest przesłodki! Wygląda na młodą, czarną pumę :)

Edyta M
24-05-2010, 01:03
Mam jeszcze takie dwie pocieszaczki ( tez " zagrabione " z neta ) ..........
http://img175.imageshack.us/img175/9492/gigaigata.jpg (http://img175.imageshack.us/i/gigaigata.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Te dziewczyny sa juz bardziej cywilizowane ....... zawsze marzylam o owczarku dlugowlosym ..... moze jak domek juz stanie ????
Wiem nawet z ktorej Hodowli w Polsce chcialabym miec takie cudne PRZYTULACZE ............. :hug:

atija
24-05-2010, 20:19
Amerykańska Edytko ( mogę tak?)
Przytulacze przepiękne:yes:

yuka
24-05-2010, 21:13
O Siostrzyczka już na necie?? Dzień dobry!!!:hug: Która to u Ciebie godzinka jest teraz??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Edyta M
24-05-2010, 21:16
A dzisiaj zrobilam sobie troche laby .... co nalezy sie !!! U mnie 15 : 15 ( o ile zegarynka dobrze pokazuje ) do stomatologa ide i musialam wczesniej sie zerwac

Niwa
26-05-2010, 10:36
"wcześniej się zerwać" tio widzę ,że my bardziej podobne są do siebie niż sądziłam Edytuś:D
"zagrabiona" kocina przefajna, ale te piesiulki- łoooooooosz przepikne:D

Cieplutko pozdrawiam no i ten wierzę, że wizyta Stomatologiczna pozytywna ;)

buźki:hug::hug::hug:

Edyta M
26-05-2010, 11:33
"wcześniej się zerwać" tio widzę ,że my bardziej podobne są do siebie niż sądziłam Edytuś:D
"zagrabiona" kocina przefajna, ale te piesiulki- łoooooooosz przepikne:D

Cieplutko pozdrawiam no i ten wierzę, że wizyta Stomatologiczna pozytywna ;)

buźki:hug::hug::hug:
Niwusia
Hejka " zerwac sie " nie bylo trudno zwlaszcza , ze sama swoim szefem jestem ........ :hug:
Buziaczki

Karollinka
26-05-2010, 15:31
cześć Laski, co tam w wielkim swiecie?

atija
26-05-2010, 16:40
Czeee Karollinka
w szerokim świecie ponoć świeci słońce, z pracy można się zrywać do woli:) i jeszcze dentyści fajni som:D

Ja chcę do tego szerokiego świata i koniec i kropka :):D

yuka
26-05-2010, 20:37
Anula, a przecieeż tu Twój domek rośnie, woda poszła w cholerę:wave: (mam nadzieję:oops:), wszystko wysycha, będzie dobrze:yes:!!!
I też fajni dentyści są;)

atija
26-05-2010, 21:21
A może by tak ten szeroki świat do nas zaprosić.? Koniecznie z tym słonkiem. Edytko buduj szybko i wracaj do nas:yes: to prawda tu też jest fajnie;):yes:
A już odkąd tyle sióstr mi się namnożyło to już w ogóle jest git :hug:

87anam87
26-05-2010, 21:36
oh te fundamenty! tak to już jest najwięcej roboty, kupę kasy i jeszcze nic nie będzie widać........:mad:... i precz z tym deszczem! ile może padać?!

atija
26-05-2010, 21:49
To może nasz taniec połamaniec na przepędzenie deszczu?:wave::wiggle::wiggle::wave:

87anam87
26-05-2010, 22:02
to i ja zatańczę tak samo jak Ty żeby podziałało :wave::wiggle::wiggle::wave:

Niwa
27-05-2010, 13:31
Łoooszszszsz Ty Łobuzie Edytko;)
Tio Ty tam se sterem i żaglem(czy jakoś tak to było :/) i do sióstr nie wpadniesz, ach Ty ;)
pakuj to słońce w wielkie walizy i dawaj tu da Nas :)

Co do deszczu to ja też chętnie potańcuję :wave::wave:, kurna, muzyka by się przydała::stereo:, niooom i to mnie się podoba ;)
buźki:hug::hug:

Edyta M
28-05-2010, 02:44
cześć Laski, co tam w wielkim swiecie?
Karollinka witaj Kochana :yes:
Dobrze , ze te moje Siostry zastepuja mnie dzielnie Buziaki Im sie naleza :hug:, a co slychac w wielkim swiecie pewnie to samo co w malym .... jak to moja Mamcia mowi " ZALEZY GDZIE UCHO PRZYLOZYSZ " , u mnie ok. zdrowa jestem , ladna podobno tez , skromna , madra , dobra ( kurde tych przymiotnikow wystarczy na dzisiaj chyba ? ). Nie ma to jak czlowiek sam sie " dowartosciowywuje " :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Edyta M
28-05-2010, 03:02
Łoooszszszsz Ty Łobuzie Edytko;)
Tio Ty tam se sterem i żaglem(czy jakoś tak to było :/) i do sióstr nie wpadniesz, ach Ty ;)
pakuj to słońce w wielkie walizy i dawaj tu da Nas :)

Co do deszczu to ja też chętnie potańcuję :wave:, kurna, muzyka by się przydała::stereo:, niooom i to mnie się podoba ;)
buźki:hug:
Siostry moje PRZEUROCZE ( chyba ? ) :D i Ty NIWO rownie urocza ( chyba ? ) . No niby tak , ze sama sobie sterem i zaglem ( czy jak tam bylo ) wpadam tutaj na Wasze wezwanie ..... i grzecznie odpowiadam co u mnie slychowac :mad:.
1. Slonce - swieci
2. Walizy - nie spakowane ( jeszcze )
3. Zeby - sa ( swoje w calkiem dobrym stanie )
4. Wpadac - nie wpadne ( szklanka wody zamiast )
Nastepnym razem prosze o zestaw latwych pytan :cool:
Buziaczki i Sloneczka

Edyta M
28-05-2010, 03:05
oh te fundamenty! tak to już jest najwięcej roboty, kupę kasy i jeszcze nic nie będzie widać........:mad:... i precz z tym deszczem! ile może padać?!

No i nie padalo ....... przez kilka godzin , a pozniej ponoc tak :eek: nie wiem czy moj piach to wytrzyma :bash:

Edyta M
28-05-2010, 03:06
:wave::wave: deszczu sp............... adaj

Karollinka
28-05-2010, 08:14
Edytko zajrzałam do dziennika, faktycznie na działce nieład artystyczny:) ale co tam, jak fundamenty juz tak pieknie wyglądają:)

Niwa
28-05-2010, 11:22
J-j-jja chciałam tylko tiak skromnie powiedzieć Edytko, że Twój działkowy "nieład" jest serio pozytywny i w Mojej działkowej sytuacji pożądany:oops:
I jeszcze przeplasiam jeśli któraś z moich wypowiedzi wprowadziła Cię w złość. Baldzio, baldzio przeplasiam i jak siostra za siostrą- zaczynam tęsknić :cry:

buźki :hug::hug:

87anam87
29-05-2010, 01:39
no i jak ładnie piaseczek wsypany :)...... ja tez lubię ten Twój nieład :)

Edyta M
29-05-2010, 03:15
Edytko zajrzałam do dziennika, faktycznie na działce nieład artystyczny:) ale co tam, jak fundamenty juz tak pieknie wyglądają:)
Dzieki Kochana :hug:
No juz marzy mi sie troche porzadku ........ :stirthepot: , ale do tego D A L E K O :jawdrop:. Za to Karolcia jakie ja mam pomysly !!!!!
Buziaczki :hug:

Edyta M
29-05-2010, 03:27
J-j-jja chciałam tylko tiak skromnie powiedzieć Edytko, że Twój działkowy "nieład" jest serio pozytywny i w Mojej działkowej sytuacji pożądany:oops:
I jeszcze przeplasiam jeśli któraś z moich wypowiedzi wprowadziła Cię w złość. Baldzio, baldzio przeplasiam i jak siostra za siostrą- zaczynam tęsknić :cry:

buźki :hug::hug:
No Niwuska moja Siostro :p
Ty Sloneczko wesolutkie .... Ty mnie w zlosc ...... Ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek , a co do budowania to bedziesz miala po dziurki w durszlaku balaganiku , a jak bedzie Ci go brakowalo to wpadaj i ogladaj u mnie te ZWALY ziemi
Buziaczki :hug:

Edyta M
29-05-2010, 03:44
no i jak ładnie piaseczek wsypany :)...... ja tez lubię ten Twój nieład :)
Anula Siostro moja :hug:
You make my day .....
Buziolki :cool:

jessi
29-05-2010, 08:42
Czesc Edytko :) oj nie przejmuj sie za bardzo zobaczysz sama jak zaczną rosnąć mury to ani sie obejrzysz a bedzie domek stał :) a to jest najszybszy etap budowy ,u nas troszke zeszło nad stropem ale nasz stropik jest bardzo duży jak także zamieniliśmy go na monolityczny a przy takim jest troche babrania ,ale tez i pogoda krzyżowała nam plany i troche jestem na to zła bo domek by juz był pokryty dachem gdyby nie ta wstrętna pogoda a tak to stoimy w miejscu brrrrrrrrrrr i mnie też sie juz płakac chce z bezsilności ,okienka zamówione a panowie czekają juz tylko na pomiar , mam nadzieje ze słoneczko zawita w całym kraju i zostanie z nami na bardzo długo
buziaki zostawiam :)

Niwa
29-05-2010, 14:23
Edytuś:) Niuńka- kak ja ljubliju Tjebja :oops: :D
Nie ma mowy, żeby Moje dziurki w durszlaku(:)) były pełne;) na razie dość mam tylko tej piekielnej niemocy:evil:
A-hah no i khmmmm, podziel się tym pomysłem Ty cwaniuro ;)

buźki:hug:

Karollinka
29-05-2010, 14:55
witaj Edytko, jak po rozmowie z majstrem, bedzie usuwał Himalaje?:)

87anam87
29-05-2010, 22:06
nie wiem która u Ciebie godzina ale może byś do nas zajrzała i zobaczyła jaki się tu ruch zrobił co? ;)
pozdrawiam

atija
29-05-2010, 23:20
Edytko
chyba już wróciłaś z tej sobotniej pracy? Myślę, że u Ciebie jest coś koło siódmej wieczorem, mam racje?

Edyta M
30-05-2010, 03:28
Czesc Edytko :) oj nie przejmuj sie za bardzo zobaczysz sama jak zaczną rosnąć mury to ani sie obejrzysz a bedzie domek stał :) a to jest najszybszy etap budowy ,u nas troszke zeszło nad stropem ale nasz stropik jest bardzo duży jak także zamieniliśmy go na monolityczny a przy takim jest troche babrania ,ale tez i pogoda krzyżowała nam plany i troche jestem na to zła bo domek by juz był pokryty dachem gdyby nie ta wstrętna pogoda a tak to stoimy w miejscu brrrrrrrrrrr i mnie też sie juz płakac chce z bezsilności ,okienka zamówione a panowie czekają juz tylko na pomiar , mam nadzieje ze słoneczko zawita w całym kraju i zostanie z nami na bardzo długo
buziaki zostawiam :)

Jessi hejka
Masz racje .... trzeba troche spalzowac bo jeszcze wylewu dostane z tego stresu relax ...... relax :stereo:
U mnie wyjscie z ziemi potrwa jeszcze bo robie koryta pod ogrzewanie nadmuchowe domu wiec dodatkowo szalunki trzeba robic i zalewac betonem przed chudziakiem ...... Jakos przezyje te kilka dni .... teraz zajmuje sie wyborem okien do domu i mam dylemat ogromny ..... chce okna drewniane , ale te nie maja takich parametrow jak plastiki ( chodzi mi o wspolczynnik przenikania ciepla , chce kupic MAXYMALNIE " cieple " okna ) . Okna to jeden z najwazniejszych elementow domu wiec musza byc starannie dobrane . Generalnie stawiam na energooszczednosc ..... teraz troszke wiecej zainwestowac zeby pozniej zaoszczedzic na rachunkach :cool:
Buziaczki Kochana i sloneczka , sloneczka , sloneczka :hug:

Edyta M
30-05-2010, 03:36
Edytuś:) Niuńka- kak ja ljubliju Tjebja :D
Nie ma mowy, żeby Moje dziurki w durszlaku były pełne na razie dość mam tylko tej piekielnej niemocy:evil:
A-hah no i khmmmm, podziel się tym pomysłem Ty cwaniuro ;)

buźki:hug:

Niwuska Siostro Ty moja ( nie jedyna ;))
Pchelko wesolutka :yes: .... to zupelnie taj jak ja juz mnie trafia na ten deszcz i NIEMOC piekielna :evil: , ale damy rade BYLE do lata Kochana .....
TAKICH DWOCH JAK NAS TRZECH TO NIE MA NIGDZIE !!!!!!! , a moze takich trzech jak nas dwoch ........ a dobra kto by tam liczyl :D
Buziaczki Slonko Ty Wesolutkie :hug:

Edyta M
30-05-2010, 03:44
witaj Edytko, jak po rozmowie z majstrem, bedzie usuwał Himalaje?:)

Karollinka hejeczka ....:D
Majster chyba sie mnie boi ;) , ale co ja 46 kg. zywej wagi i ON 2 x 46 kg. .........
W kazdym razie obiecal , ze jak juz przyjdzie na dzialke to nie pojdzie nigdzie .... :) , generalnie nie spieszy mi sie z tym budowaniem , ale chce juz z tego blota wyjsc no i lubie jak sie cos dzieje

Edyta M
30-05-2010, 03:55
Przyszłam się przywitać i zameldować ,że będę podglądać:yes:.
Pozdrawiam!

P.S.Ja też buduję "przez telefon"

USA :welcome:GERMANY
Fajnie , ze wpadlas zapraszam , zapraszam ............
Twoj domek juz stoi , a moj tez stanie niedlugo teraz wiecej zamieszania i to budowanie telefoniczne ....... ale daje rade jeszcze ogarniam :yes:
Material na budowe kupilam juz jakis czas temu ( jeszcze przed rozpoczeciem budowy ) , teraz to tylko drobnostki dokupujemy typu gwozdzie itp.
Podoba mi sie organizowanie wszystkiego , lubie jak kontroluje to co sie dzieje ( nawet na odleglosc jest to mozliwe ) najgorsza jest roznica czasu ( 7 godzin ) wiekszosc telefonow wykonuje z samochodu w drodze do pracy wczesnie rano bo pozniej to juz hurtownie czy sklepy nieczynne w Polsce , a w ciagu dnia to do Wykonawcy czy pelnomocnika dzwonie zapytac co slychac ..... OCZYWISCIE NA BUDOWIE :D
Pozdrawam , sloneczka zycze :D

Edyta M
30-05-2010, 04:02
nie wiem która u Ciebie godzina ale może byś do nas zajrzała i zobaczyła jaki się tu ruch zrobił co? ;)
pozdrawiam

Aniusia Siostra :hug:
Jak tylko z pracy wracam to pierwsza rzecz jaka robie .............. DO KOMPA BIEGNE !!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj wrocilam o 7 PM ( sobota ) czyli w Polsce moje Kochane Siostry byla 2 w nocy ( i juz niedziela ) trudno sie tak spiknac i byc na " LAJFIE ", ale superancko ze jestescie u mnie nawet jak mnie nie ma , jednym slowem prowadze DOM otwarty .... wchodz kto chcesz , bierz co chcesz :D:D.
Jak to pisze to jest 10 PM ( sobota ) w Polsce 5 nad ranem ( niedziela ) .... smacznie sobie spicie :sleep:.
Buzialki i czekam na wiesci ( ale tylko te dobre ) :hug:........

Edyta M
30-05-2010, 04:07
Edytko
chyba już wróciłaś z tej sobotniej pracy? Myślę, że u Ciebie jest coś koło siódmej wieczorem, mam racje?
Atija Siostro moja ( ktoras w kolejnosci .... :D )
Czy myslisz Kochana , ze nie przybieglabym do Was gdybym tylko byla obecna cialem ...... :cool: z takiej BABSKIEJ POGADUCHY ZREZYGNWAC :eek: nie nie to nie ja ....... ale coz praca , praca , praca .....
Jutro ( niedziela ) tez musze wyskoczyc na chwilke :stirthepot::stirthepot:
Buziaki Siostrzyczko :hug:

Edyta M
30-05-2010, 04:22
No i zeby nie bylo Wam smutno jak mnie nie bedzie to poczestujcie sie prosze torcikiem i wypijcie pyszna kawke ....
Smietanka i cukier w kuchni prosze sie obsluzyc :yes: , naczynia do zmywarki pozniej mozecie wlozyc ( dziekuje za odwiedziny :D )
http://img243.imageshack.us/img243/140/kawav.jpg (http://img243.imageshack.us/i/kawav.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img189.imageshack.us/img189/3524/tortbj.jpg (http://img189.imageshack.us/i/tortbj.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
:hug:

Niwa
30-05-2010, 09:14
Łoooooooooooooch...... Edytuś....alem się objadła ...... Ty normalnie nie masz dla mnię litości, cioom;) wiedziałaś, że Kocham słodycze hihihihihhhhh Ja Ciebie Też!!! :D

Niioooooom tio uwaga, zapodaję takt, khm, khm khm,: 12051 "Doo laaataaaaa, doo laaataaaaaaaaa pieeeechooootąąąąąąąą bęędęęęę szłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...." ladnie śpiewam 12052 ??

Buźki Niiunia :hug::hug::hug:

87anam87
30-05-2010, 09:25
hej :):):)
przepraszam bardzo kawki nie piję ale zrobiłam sobie herbatkę :) (znalazłam)
a ciacho nie wiem jak się nazywa ale pyszne :), sama robiłaś? bo jak tak to chcę przepis ;)

atija
30-05-2010, 20:01
Noooo kawka pyszna , torcik jeszcze lepszy.
Były my, pogadały objadły się jak bąki, naczynia do zmywarki włożyły. Grzeczne jesteśmy?

Edyta M
30-05-2010, 23:04
Łoooooooooooooch...... Edytuś....alem się objadła ...... Ty normalnie nie masz dla mnię litości, cioom;) wiedziałaś, że Kocham słodycze hihihihihhhhh Ja Ciebie Też!!! :D

Niioooooom tio uwaga, zapodaję takt, khm, khm khm,: "Doo laaataaaaa, doo laaataaaaaaaaa pieeeechooootąąąąąąąą bęędęęęę szłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...." ladnie śpiewam ?

Buźki Niiunia :hug::hug::hug:
Kurna Niwcia ......... Ty jak zaspiewasz Kobieto to mury sie WALA ............ :bash::bash::bash:
Siostra moja z prawego czy lewego loza ( kto by sie nad tym zastanawial ) ....... no to razem la la la la la la la la la la nie ma nie ma wody na pustyni ....... ( kurde czy ja zgluplam ... wody nie ma ???? a deszczycho dopiero co ulalo i powodzie byly .... sorrki Kochana no to moze z innej beczki ) zaiwanilam ten link od Majeczki
http://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw :yes:

Edyta M
30-05-2010, 23:20
hej :):):)
przepraszam bardzo kawki nie piję ale zrobiłam sobie herbatkę :) (znalazłam)
a ciacho nie wiem jak się nazywa ale pyszne :), sama robiłaś? bo jak tak to chcę przepis ;)
Hejka Anulka :D
No dobra to specjalnie dla Ciebie impreza z HERBATKA
http://www.youtube.com/watch?v=jlA4Z2upW_Q
Buziaki Siostrula :yes: baw sie dobrze

87anam87
30-05-2010, 23:27
Hejka Anulka :D
No dobra to specjalnie dla Ciebie impreza z HERBATKA
http://www.youtube.com/watch?v=jlA4Z2upW_Q
Buziaki Siostrula :yes: baw sie dobrze

hahahah dobre a to mnie zaskoczyłas :) ......dzia :*

Edyta M
30-05-2010, 23:35
Oj rozumiem Cię ,nawet chyba nie wiesz jak bardzo.Mnie to nieraz te "majstry"tak wyprowadzą z równowagi,że pół dnia chodzę jak osa.Mam chęć walić głową o ścianę:bash:A potem jeszcze bardziej wk...mnie mój mąż tekstem w stylu:"co się martwisz ,zanim wrócimy to i tak będzie zrobione".Po prostu typowy facet,oni to jakoś łatwiej znoszą.A ja to muszę mieć wszystko na tip top i na"wczoraj".U mnie teraz tez przestój ,bo niby tynkarzowi hurtownie pozalewało;).Ale mi to się wydaje,że poszedł gdzieś indziej coś dokończyć:bash:A co mój mąż na to:"Jak zaczął to skończy".Masakra jakaś:bash:.Dobra ,kończę bo się rospisałam:jawdrop:.Życzę miłego dnia,bo teraz pewnie jeszcze śpisz:)

P.S.Zazdroszczę Ci tych Stanów,chciałabym tam kiedyś polecieć ,chociaż na 3 dni.:yes:
Hejka Olunia:D
Wiesz co ja to nazywam SYNDROMEM BUDUJACYCH NA ODLEGLISC ..... najgorsze , ze z tego nie da sie chyba wyleczyc :cool:

Edyta M
30-05-2010, 23:42
Noooo kawka pyszna , torcik jeszcze lepszy.
Były my, pogadały objadły się jak bąki, naczynia do zmywarki włożyły. Grzeczne jesteśmy?

No grzeczne grzeczne ..... Atijka Kochana :hug:

Edyta M
30-05-2010, 23:48
hahahah dobre a to mnie zaskoczyłas :) ......dzia :*
:hug:Anulka no Kochana mowisz i masz !!!!!!!!!!!!!!

Karollinka
31-05-2010, 07:06
hej, a ja dopiero dziś wpadam na kawke i ciacho, na szczeście dobre siostry zostawiły trochę żeby sie posilic przed ciezkim dniem pracy:)

Niwa
31-05-2010, 09:02
Hihihihihhhhh Edytuś Rządzisz ;)

:hug:

yuka
31-05-2010, 10:04
Hejka, ja widzę, ze dziewczynki super się bawiły:stereo: A ja tu wpadam na kawusię "POKACOWĄ" i co???:jawdrop:Wipiły:yes: Nawet po sobie posprzątały;) Ale Edytuś, Ty wiesz, że ja w potrzebie:D Zrób Soneczko Siostrze kawkę, co?:stirthepot: ja wieczorkiem coś mocniejszego przyniosę...
Zresztą do wieczora czekać, wiadomo gdzie i kiedy tu wieczór u kogo, jak takie międzynarodowe towarzystwo???
12201

87anam87
31-05-2010, 18:11
hm........ :):) a ja się załapie na to cudo? :)

atija
31-05-2010, 18:38
Czuję się tu jak u siebie to i drinka chyba mogę?, a jak zabraknie to zrobię jeszcze.....a jak tak dalej pójdzie to założymy klub AA hi hi

Ania 87
Bierz jak swoje , Edytka się nie obrazi, to dobra gospodyni jest;)

87anam87
31-05-2010, 20:13
wiem że Edytka sie nie obrazi..... tylko nie Edytka oferuje dzis to cudo tylko yuka..... tak czy inaczej wpraszam się :)

mayadaski
31-05-2010, 20:23
Hej Edyto,:D

Co tam u Ciebie? Jakies postepy juz bezwodne czy ciagle podwodne?:lol2:

Maja

yuka
31-05-2010, 21:30
wiem że Edytka sie nie obrazi..... tylko nie Edytka oferuje dzis to cudo tylko yuka..... tak czy inaczej wpraszam się :)

Kochana, ja tylko przyniosłam a teraz to już tego, kto zdąży na szklaneczkę;)
Częstuj się kochana:D
W razie potrzeby Atija coś podrzuci albo nawet sama gospodyni. Tylko ona zaraz może znowu beczkę jakiegoś grzańca przytachać i całe FM trzeba będzie zwoływać;) Prawdziwie DOM OTWARTY
Buziak Edytuś:hug:

Edyta M
31-05-2010, 21:33
Hejka Dziewczyny Kochane fajnie , ze zagladnelyscie do mnie :hug:

Edyta M
31-05-2010, 21:35
hej, a ja dopiero dziś wpadam na kawke i ciacho, na szczeście dobre siostry zostawiły trochę żeby sie posilic przed ciezkim dniem pracy:)
Karollinka czestuj sie Kochana :cool: