PDA

Zobacz pełną wersję : Celesta Rex G2



Bobiki dwa
11-03-2009, 14:53
Witam,
zapraszam do komentowania, doradzania i pytania. Wszelkie uwagi będą Bezcennnnne. :)

malkaj
11-03-2009, 17:59
Gratuluję założenia dziennika i komentarzy.
Projekt bardzo mi się podoba, a że sama jestem na etapie wyboru projektu to twoja budowa jest dla mnie inspiracją. Pisz jak najwięcej i zamieszczaj zdjęcia.
Pozdrawiam :lol:

Bobiki dwa
12-03-2009, 20:10
Pisać na pewno będę, ale na efekt końcowy raczej trzeba będzie poczekać. Doszliśmy do wniosku, że puki się da to będziemy stawiać bez kredytu. Mamy nadzieję, że stan surowy otwarty zdołamy pobudować. Reszta - z przypływem gotówki własnej. No chyba, że nagle kredyty okażą się niezwykle korzystne, albo trafimy w totka :-? . Wtedy gwarantuję, robota będzie się palić w rękach.

malkaj
21-04-2009, 20:33
Gratuluję tak sprawnych przygotowań do rozpoczęcia robót budowlanych. To prawda, że najpierw idzie się niestety w dół, włoży się mnóstwo kasy w fundamenty, a potem się to zasypie i jeszcze do tego nazwie - stan "zero". Jakie zero? Przecież już wydało się dużo kasy, więc moim zdaniem to zła nazwa na ten etap budowy. Pozdrawiam i podziwiam Wasze postępy na budowie.

Bobiki dwa
23-04-2009, 18:45
Co racja to racja. Do tego momentu sporo nas to kosztowało. I oczywiście na koniec nie będzie tego widać. Nie ma sprawiedliwości :cry: .

waldi8321
30-06-2009, 12:02
Witam!! :)
Widzę,że nie tylko nas zainteresował ten projekt :D Tylko my wybraliśmy Celestę Rex z jednym garażem :D
Mam kilka pytań - jak wygląda sprawa związana z salonem? Zostawiacie ten pokój za salonem,czy przedłużacie salon? :roll: My zostawiliśmy ten pokój za (planujemy tam zobić bawialnię),ale nie jesteśmy pewni,czy dobrze zrobiliśmy,bo w sumie salon wyszedł niezbyt duży - spodziewaliśmy się większego :roll:
Jak Wam się podoba front domu? - mam na myśli to małe okienko :-? Na stronie z projektem nie wygląda tak źle,ale jak patrzę u nas na zdjęcia (jeszcze bez elewacji),to w sumie trochę małe mi się wydaje :roll: Czy myślałaś już może o tym? Mam nadzieję,że po elewacji trochę lepiej będzie to wyglądać :roll:

Będę obserwować Wasze postępy na bieżąco :D Jakby coś,to służymy pomocą :D
Pozdrawiam :D

waldi8321
02-07-2009, 13:02
Puk puk :D Jest tam ktoś?? :D