PDA

Zobacz pełną wersję : Nasz Kwadrat czyli Wilczy Szaniec - komentarze



Husteczka
17-03-2009, 13:55
Wczoraj zaczelam temat a dzis zaczynam komentarze bo moze ktos byl w takiej samej sytuacji i cos poradzi.

Dziekuje.

anetina
19-03-2009, 10:01
najpierw napisałam w dzienniku :oops:
dopiero później załapałam, że komentarze też juz są :)


no to mój tekścik :)



Podobno na wydanie decyzji o warunkach zabudowy jest potrzebny projekt. Ja się nie znam ale Przyszły Ślubny tak mówi, wiec musi tak jest. Jesteśmy naprawdę zdecydowani na Z14 ale jako zem baba to muszę rozejrzeć się i pooglądać inne projekty coby zdecydować, ze zdecydowaliśmy się na Z14.



o warunki zabudowy składałam, gdy ziemia jeszcze była własnością poprzedniego właściciela - chciałam mieć pewność, że moge cokolwiek zbudować

i wiedząc, jakie są warunki, mogliśmy szukać projektu

tak że najpierw WZ, dopiero projekt

powodzenia

anetina
19-03-2009, 10:02
Z14 też obserwowaliśmy

ale doszliśmy do wniosku, że chcemy mieć w bryle i garaż
a poza tym na górze sypialnie małe, no i nie ma miejsca na garderoby itd.


a w ogóle witam
bo zamiast najpierw się przywitac :oops:

Husteczka
19-03-2009, 23:10
O kurczaki ktoś mi się wpisał! Ano witam, witam. Zapraszam.

Dzieki anetina za info. Bardzo milo z Twojej strony. Przekazałam Przyszłemu Ślubnemu, a ten oczywiście nie byłby sobą gdyby nie wymyślił nowego pytania. No ale chłop myśli i kombinuje w trakcie gdy ja tu bazgrolę.

Chłop myśli czy da się ojcowiznę podzielić coby nie trzeba się było znowu starać o WZ. W weekend posiedzę i poszukam info na ten temat na necie bo w tygodniu czasu brak.

A propos projektu to mierzymy siły na zamiary wiec coś większego niż Z14 raczej nie wchodzi w rachubę a garaż dobudujemy później. A swoja droga projekt wybrany przez Ciebie jest rzeczywiście podobny do Z14 i z tego co widzę ładnie się buduje. I oby tak dalej!

Pozdrawiam

anetina
20-03-2009, 07:16
witam w zimowy poranek - przynajmniej u nas tak jest :)

jesli chodzi o ojcowiznę, nie mam pojęcia, nie znam się - ale lepiej się popytać, w jaki sposób najmniej czasu i siły na to zmarnować :D

my też szukaliśmy małego domku
ale z drugiej strony - mamy dziecko, chcemy jeszcze maluszki, więc i pomieszczenia powinny być dostosowane :D

a poza tym mamy tego wszystkiego tak dużo, piwnicy dom nie ma - więc muszą być schowki, magazynki, garderoby


pozdrawiam

Husteczka
21-03-2009, 21:27
Witam w wiosenny wieczór.

My planujemy 6 dzieci ale skoro dzieci sa mniejsze niż dorośli to potrzebują mniej miejsca i 8,3 m2 ma im wystarczyć i koniec :wink: No ale się jeszcze zobaczy czy zostaniemy przy Z14 czy znajdziemy coś innego. Jeszcze długa droga do gotowego domu.

Milej niedzieli!

anetina
10-04-2009, 07:50
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

http://alekartki.pl/kartki/7/352.jpg

J&M&W
03-07-2009, 10:52
Husteczka - wybór projektu dobrty, ja nadal się zastanawiam i waham co dalej z fantem robić i czy Z-14 czy inny...

Meble gdańskie ładne i aż tak dużo ich się nie zmieści ;) może na szczęście 8)

Pozdrawiam

Husteczka
03-07-2009, 21:51
O kurcze, dzięki za wpisa!

Tak jak pisałaś na swoim dzienniku- domek jest do mieszkania i to cieszy. Im dłużej na niego patrzymy tym bardziej się nam podoba. Szkoda, ze nie spełnia wszystkich Waszych życzeń (ten dach...). I do tego te WZ. Mam nadzieje, ze ktoś mądry Wam podpowie co z tym zrobić. Albo sami wymyślicie.

A z tymi meblami zobaczymy jak wyjdzie bo planów jest dużo, kasy mało... Pewnie będzie nas na nie stać jak dzieci się z domu wyprowadzą :D

anetina
20-07-2009, 11:14
Beznadziejna ze mnie wyszukarka. Tyle razy patrzyłam na projekt, tyle razy mierzyłam i liczyłam i ze tez nigdy nie zajrzałam na podstronę zawierającą ten obrazek
http://i586.photobucket.com/albums/ss310/Husteczka/usytuowaniedomunadzialce.jpg
No przecież to jest to czego chcemy! Domek przodem a nie bokiem i z garażem połączonym z domem! I nawet będzie miejsce na wykusz! No szaleństwo.

Garaż by się chciało na dwa stanowiska, ale nie można mieć wszystkiego.


u mnie sąsiad ma podobny domek - tyle że odbicie lustrzane :)


czekamy na relacje z budowy :)

Husteczka
20-07-2009, 23:46
O patrzcie, naprawdę? Czyli, ze to nie wymysł sciencie fiction tylko rzeczywistość. Genialnie!

U nas na razie nic się nie buduje bo czekamy nadal na WZ, które maja przyjść coś w sierpniu. No i właśnie skończyliśmy drukowanie zaproszeń weselnych czyli jesteśmy w trochę innym rozdziale niż budowa domu. Tymczasowo.

Obadamy te WZ jak przyjdą.

anetina
21-07-2009, 08:14
no to może zaproszenie dla forumowiczów przy okazji :)


żartuję oczywiście :)

Husteczka
22-07-2009, 20:01
Haha :D Forumowicze się zbyt dobrze bawią na własnych zjazdach żeby jeszcze jechać do jakiejś Psiej Wólki na skromne wesele :D A wesele bedzie skromne,bo przecież chatę trzeba stawiać!