PDA

Zobacz pełną wersję : Gotowe ogrodzenie betonowe - imitacja klinkieru



profus
24-03-2009, 06:46
Czy ktoś zna gdzie można kupić w okolicach trójmiasta gotowe ogrodzenie betonowe imitujące klinkier takie jak tu:http://www.allegro.pl/item591737422_slupki_murki_ogrodzenie_a_la_klinkie r_producent.html

A może ktoś ma takie z tych okolic? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę, na żywo.

Waldek78
24-03-2009, 12:07
no całkiem ciekawie wygląda - ciekaw też jestem jak to wygląda na LIVE ;p no i jak to jest wytrzymałe na warunki atmosferyczne

profus
25-03-2009, 06:24
Podciągam .....

profus
26-03-2009, 11:40
No to jeszcze raz ..... w górę.

Nasz_Dom
26-03-2009, 13:11
Mnie ciekawi jaka jest jego trwalosc, bo skoro malowane wiec pewnie za jakis czas znow trzeba bedzie odnowic a wtedy tej samej farby nie dostanie sie, ma ktos jakies doswiadczenia ? bo cenowo jest to atrakcyjne w porownaniu z cegla klinkierowa

ashca
14-04-2009, 08:36
Też byłabym zainteresowana spostrzeżeniami użytkowników takiego ogrodzenia ....

bladyy78
14-04-2009, 09:18
Cegła klinkierowa jest po 2 złote wiec za tą cenę da się wymurować to samo z klinkieru.

ashca
14-04-2009, 09:53
To wymuruj mi płot, bo ja nie potrafie, a fachowcy wołają minimum 2 zł od położenia cegły

profus
14-04-2009, 13:56
Cegła klinkierowa jest po 2 złote wiec za tą cenę da się wymurować to samo z klinkieru.

Niestety nie.
Mi fachowcy rzucają ceny od 350 - 600 zł za słup klinkierowy - oczywiście robocizna.

Widziałem na żywo taki płot. Niestety tylko jeden. Producenta z Bydgoszczy. Jakość wykonania mógłbym zaakceptować , ale .... te cegiełki są jakieś takie mniejsze od normalnych klinkierowych. Odrysowałem cegiełkę i wyszło 21x5 i fuga 1 cm. Ja nie widziałem jeszcze takiej cegły klinkierowej. Myślę, że mnie to odstraszyło od tego producenta. Nie wiem jak tam na południu (tam jest dużo producentów). U mnie niestety nic nie mogę znaleźć, najbliżej ta Bydgoszcz.

Raczej pójdę chyba w to rozwiązanie http://www.ogrodzenia-betonowe.com.pl/?p=kostka - to od razu jest czymś innym.

PWB
16-04-2009, 18:58
JAKO PRODUCENT TEGO TYPU OGRODZENIA ODPOWIADAM NA PYTANIA ;]



Mnie ciekawi jaka jest jego trwalosc, bo skoro malowane wiec pewnie za jakis czas znow trzeba bedzie odnowic a wtedy tej samej farby nie dostanie sie, ma ktos jakies doswiadczenia ? bo cenowo jest to atrakcyjne w porownaniu z cegla klinkierowa


no całkiem ciekawie wygląda - ciekaw też jestem jak to wygląda na LIVE ;p no i jak to jest wytrzymałe na warunki atmosferyczne

Ogrodzenie jest bardzo trwale farba jest zagruntowana w betonie sam mam ten plot od 2002r i jedyne co sie stało do tej pory to trochę ściemniała farba , ale dla osob nie mających doczynienia z ogrodzeniem minimum 8h dziennie to zmiana jest niezauważalna

farba silikonowo akrylowa z fabryki w Dębicy bardzo trwala


Czy ktoś zna gdzie można kupić w okolicach trójmiasta gotowe ogrodzenie betonowe imitujące klinkier takie jak tu:http://www.allegro.pl/item591737422_slupki_murogrodzenie_a_la_klinkier_p roducent.html

A może ktoś ma takie z tych okolic? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę, na żywo.

niestety niema w tamtej okolicy posrednikow
ale jest mozliwy transport na cala polske lub odbior osobisty o ile dyspouje ktos autem dostawczym :]

tak wyglada slupek chwile przed wyjazdem do klienta
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-04/1e7f310a.jpg

profus
17-04-2009, 13:13
JAKO PRODUCENT TEGO TYPU OGRODZENIA ODPOWIADAM NA PYTANIA ;]



Jakie u Was są wymiary cegły i fugi?
Ile może kosztować transport do Gdańska?

PWB
17-04-2009, 19:27
1,20 za 1km`ale sa firmy co nawet za 1zl biara lub prywatnie mozna zawsze przyjechac na slask ;]

cegielka wa wymiar 50mm x 180mm
fuga okolo 10 mm

sa mniejsze od cegły klinkierowej wyprodukowałem kilkaset elemetow i nikt nie zwracali uwagi ze cegiełki sa za male, czasem gdy klienci przyjeżdżają zobaczyć jak to wygląda dziwią sie ze jest to naprawdę ładne

profus
17-04-2009, 22:26
...

cegielka wa wymiar 50mm x 180mm
fuga okolo 10 mm

sa mniejsze od cegły klinkierowej wyprodukowałem kilkaset elemetow i nikt nie zwracali uwagi ze cegiełki sa za male ...

Zapytam w ten sposób:
A dlaczego ta cegiełka nie ma wymiaru cegły klinkierowej ? Przecież ma ją imitować.
Jeżeli płot będzie stał sam to powiedzmy, że będzie OK. Ale u mnie sąsiad ma klinkierowy. Jeżeli ja postawię obok (słup w słup) taki z mniejszymi cegiełkami to myślę, że będzie to wyglądało jakoś dziwnie. Takich cegieł chyba nie ma.
Jeżeli jest to imitacja to czemu nie jest taka sama (wymiar) ?

PWB
17-04-2009, 22:54
nie wiem poprostu produkcja zaczela sie na takich cegielkach wzor byl wziety chyba z plytek elewacyjnych...puzniejsza zmaiana byla nie oplacalna wiec zostalo tak.
a co do plotu od sasiada on zapacil kolo 700zl za jeden slupek
Imitacja kosztuje 180zl jest jaka jest... za mala cene a i tak wyglada bardzo ladnie.

KRYKERS
26-06-2009, 10:40
a nie lepiej coś takiego? chodzi mi o ten słupek pośrodku http://www.ogrodzeniabetonowe.yoyo.pl/przeslo11%20kopia.jpg
jak dla mnie wyglada ok i chyba tańszy, nie pamiętam dokładnie, ale chyba ok. 30 zł, no i jest zbrojony drutem, więc pewnie nawet trwały

ruskowa
18-02-2010, 10:58
Jeśli chodzi o estetykę, to chyba nie lepiej..... :-?

Tak w ogóle to podciągam wątek, bo bardzo mnie interesuje.

anikavonboger
18-02-2010, 19:36
a nie lepiej coś takiego? chodzi mi o ten słupek pośrodku http://www.ogrodzeniabetonowe.yoyo.pl/przeslo11%20kopia.jpg
jak dla mnie wyglada ok i chyba tańszy, nie pamiętam dokładnie, ale chyba ok. 30 zł, no i jest zbrojony drutem, więc pewnie nawet trwały

hmmm...zaqwsze się zastanawiałam komu może podobać się takie ogrodzenie - jeżeli wpływ na jego wybór ma tylko cena, to jawybieram siatkę leśną :lol:

qwerty32121
03-08-2010, 23:15
Ktoś korzystał z usług firmy PWB Ogrodzenia? Jestem zainteresowany ogrodzeniem z imitacji klinkieru + metalowe przęsła. Ciągle jednak się waham czy to dobry wybór. Proszę o opinie osób które posiadają owe ogrodzenie :) Pozdrawiam

Nadulka
04-08-2010, 11:41
Z tej firmy nie korzystaliśmy.
Ale jesteśmy posiadaczami właśnie takiego ogrodzenia(a'la klinkier) i powiem ci że był to super wybór,widziałam to właśnie u kogoś w wątku,poszperałam po necie i znalazłam.Kupiliśmy na allegro,podaliśmy wymiary i przywiezli do domku;)

tomato
21-11-2010, 13:42
A w Podkarpackim ktoś robi lub sprzedaje takie słupki ?
http://www.hanzbud.pl/page001.aspx
http://bram-point.pl/klinkiery.php

82lukas
05-01-2011, 18:46
moze ktos jeszcze ma takie ogrodzenie strasznie mnie to interesuje czy to zeczywiscie takie super moze macie jakies fotki

robgit
18-06-2011, 19:40
Wystawę z imitacji klinkieru można obejżeć na giełdzie samochodowej w Pruszczu Gdańskim przy betonowym płocie od strony lotniska miejsce nr 698 Jest tam kilka słupków i podmurówek w różnych kolorach. Informacji można też uzyskać pod nr telefonu 509869918.

PWB
14-10-2011, 23:59
Panowie to znowu ja od początku 2012r robimy większe cegły
w czerwcu robiliśmy ogrodzenie w Świnoujściu, jeżeli to kogoś interesuje z północy polski.

kto chce fotek i czego pisać dzwonić nie bać się.

[email protected]

odpisze na każdego meila !

ci co maja daleko do nas tez niech się nie boja o koszt transportu zawsze idzie pogadać z kierowcami tirów i płaci się w jedna stronę a kierowca ma pochytany jakiś transport z powrotem

czemu pisze ze od 2012 bo ci co maja dalej mogą już zaklepać wiosenny termin i w przypadku zebranych kilku osób powiedzmy do 100km można rozłożyć koszt transportu

Mariano Italiano
18-01-2012, 13:46
Mnie też bardzo zainteresował ten temat z uwagi na fakt że nie trzeba robić fundamentu pod murek , tylko punktowe pod słupki :-) a to jest dla mnie super ważne. Jeśli są osoby które mają tego typu ogrodzenia - niech wrzuca jakieś foty i konkretnie się o nich wypowiedzą.

maciejnowak9
09-02-2012, 13:32
Witam jestem producentem ogrodzeń imitujących klinkier . Znajdujemy się w okolicach Ostrowi Mazowieckiej .

Więcej informacji i zdjęć zapraszam . [email protected] www.nowakm.pl

PRZEMIR
08-06-2012, 11:18
Jesteśmy producentem znajdującym się najbliżej Warszawy.
http://allegro.pl/slupki-murki-ala-klinkier-ogrodzenia-i2300347633.html

aLien01
06-08-2012, 11:31
Witam

Czy możecie polecić kogoś w rejonie Szczecina. Interesuje mnie wykonanie podmurówki imitującej klinkier + słupki metalowe.

Piterson69
08-08-2012, 11:01
Witam

Wszyscy chwalą takie ogrodzenia, ale jednak chciałbym zobaczyć to na własne oczy. Czy jest gdzieś w Małopolsce miejsce gdzie można zobaczyć takie ogrodzenie, jakaś ekspozycja, może ktoś ma?

Z góry dziękuje za każdą opinie

maciejnowak9
24-08-2012, 08:45
WITAM ,
NASZA FIRMA ZAJMUJĘ SIĘ PRODUKCJĄ OGRODZEŃ A`LA KLINKIER .
ZDJĘCIA WYKONANYCH PRZEZ NAS OGRODZEŃ ZNAJDZIECIE NA STR:

WWW.NOWAKM.PL

ABY OBEJRZEĆ OGRODZENIE NA ŻYWO PROSZĘ PISAĆ NA EMAIL , PODAMY NAMIARY NA NAJBLIŻEJ WYKONANE OGRODZENIA W PAŃSTWA OKOLICY .
[email protected]

Sprzedaż realizowana jest na całą Polskę ,
Transport mamy własny jak i korzystamy z usług spedycyjnych

Zapraszam
Maciej Nowak

PRZEMIR
29-10-2012, 13:41
Jesteśmy Producentem tych elementów, wykonujemy najtrwalsze i najbardziej estetyczne produkty, współpracujemy z wieloma składami budowlanymi w kraju. Nasza siedziba znajduje się koło Mińska Mazowieckiego.
Zainteresowanym mogę przesłać nasze realizacje na meila.
Produkujemy także sztachety olchowe, gotowe przęsła oraz, bramy i furtki
Możemy również wskazać na życzenie różne miejsca w kraju gdzie woziliśmy, bądż montowaliśmy nasze ogrodzenia.
Posiadamy własny transport w przystępnych cenach.
email: [email protected]
tel 517577270

stk90
05-03-2013, 20:18
Cześć! Mam kilka pytań dotyczących montażu takich słupków. Jak należy wykonać stopę fundamentową? Czy ma być szersza niż słupek, czy identycznych wymiarów? Ma być zbrojona? Na głębokość przemarzania? Można wypuścić z niej kable do napędu, podświetlanego numeru domu, wideodomofonu? Czy zawiasy montowane na kołki rozporowe wystarczą do utrzymania bramy skrzydłowej o szerokości około 3,5m?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Wojciech010
31-03-2019, 09:54
Jeśli chcemy czegoś na lata to tylko oryginalny klinkier, nie te tańsze podróbki klinkieropodobne.

Kodak
09-05-2019, 18:29
Zgadzam się, że jak ma imitować klinkier to lepiej postawić na klinkier. A jak ma być beton to łupany bloczek bardziej polecam, będzie wyglądać jak kamień ale i solidnie będzie. Z Jońca szczególnie są ciekawe wzory i to masz rozwiązanie na lata. W większości sklepów można ich bloczki dostać gdzie się zajmują ogrodzeniami.