PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do naszego domku



Marzena 1983
27-03-2009, 13:38
Hej zapraszam serdecznie do dodawania komentarzy i waszych "złotych myśli" :D

Marzena 1983
27-03-2009, 13:57
Ciekawe czy to już działa? :lol:

malkaj
27-03-2009, 19:01
Wszystko działa!
Bardzo podoba mi się projekt wybrany przez ciebie. :D
Ja też będę budować w dzielnicy Rybnika. Będę czytała Twój dziennik.
Pozdrawiam
malkaj

Marzena 1983
28-03-2009, 08:28
o też Rybniczanka :D
może nawet jesteśmy sąsiadkami, a o tym nie wiemy - my jesteśmy z Zamysłowa, ja też zamierzam śledzić twoje forum, na razie je przejrzałam tylko tak pobieżnie, ale jak mi tylko Zosia pozwoli to zrobię to dokładnie (bo na razie mi kopie do klawiatury :D

malkaj
31-03-2009, 09:56
Jak głęboko kopiecie piwnicę? Czy macie działkę ze skarpą czy równą?
Interesuje mnie czy okna w piwnicy będą z takim murowanym wkładem- doświetleniem- jak to widać na rysunku i jak głęboko wtedy kopie się fundamenty? Sama zastanawiam się nad podpiwniczeniem domu, ale wiem,że wiąże się to z niemałymi kosztami. Czy już wiecie jakie będą koszty piwnicy u Was?

Marzena 1983
31-03-2009, 11:50
wiesz co dokładnie nie wiem, bo nie pamiętam jak to jest na rysunku, ale fundamenty chyba są coś na ok. 3 metrach, bo do domu mamy schody i wejście jest metr nad ziemią.
Co do kosztów to na bloczki daliśmy ponad 8 tys., więc jeszcze dochodzi stal, beton,kominy, itp. więc myślimy że piwnica wyjdzie nas ponad 20 tys., ale dokładnie Ci powiem, jak będziemy mieli kupione więcej materiałów
A działka jest trochę z górki, ale w miejscu gdzie będzie stał dom jest mniej więcej równo, a okna będą z doświetleniem.