PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do dziennika Magdy



Strony : [1] 2 3

MRS.CONSTR.
28-03-2009, 08:55
Zapraszam Wszystkich do Mnie na pogaduchy :wink:

flowera
28-03-2009, 11:37
Zapraszam Wszystkich do Mnie na pogaduchy :wink:


Hej Magda jestem pierwsza...miejsce na budowe cudne...domek tez wyglada pieknie na wizualizacji ja teraz wlasnie taki bym budowala (albo podobny ;-)
pozdrawiam flowi

MRS.CONSTR.
28-03-2009, 11:44
Bardzo sie ciesze ,ze do mnie zawitalas :D

GLAMOURMUM
28-03-2009, 13:02
Hejka....znalazłam Cię....

Druga!.

Madziu pierwsze koty za płoty..... cieszę się, że założyłaś dziennik....
i dziękuję za to wyróżnienie... :oops:

MRS.CONSTR.
28-03-2009, 16:59
Hejka....znalazłam Cię....

Druga!.

Madziu pierwsze koty za płoty..... cieszę się, że założyłaś dziennik....
i dziękuję za to wyróżnienie... :oops:

Witaj
Ja tez sie ciesze,w takim milym gronie to sama przyjemnosc :)

GLAMOURMUM
28-03-2009, 17:19
Bardzo miłe...
Poczekaj a nie obejrzysz się jak grono forumowych przyjaciół się powiększy...
Jeżeli masz juz wybrany domek to wklejaj w dzienniku projekt...:)

bobowa budowniczowa
28-03-2009, 20:31
No to i ja się przywitam i idę szukać dziennika :lol:

MRS.CONSTR.
28-03-2009, 20:50
Hej witam ,witam.
No wlasnie nie wiem jak to zrobic ,zeby pod spodem byly skroty do dziennika i komentarzy? :oops: :oops: :roll: :roll:

GLAMOURMUM
28-03-2009, 21:00
Hej witam ,witam.
No wlasnie nie wiem jak to zrobic ,zeby pod spodem byly skroty do dziennika i komentarzy? :oops: :oops: :roll: :roll:

Wpisujesz linki w swoim profilu

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 07:14
Hej witam ,witam.
No wlasnie nie wiem jak to zrobic ,zeby pod spodem byly skroty do dziennika i komentarzy? :oops: :oops: :roll: :roll:

Wpisujesz linki w swoim profilu

A w ktorym miejscu ,bo probuje i mi nie wychodzi :oops: :cry: ?

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 08:13
O!... cos wyszlo i tak juz musi zostac :wink:

GLAMOURMUM
30-03-2009, 08:14
Hej witam ,witam.
No wlasnie nie wiem jak to zrobic ,zeby pod spodem byly skroty do dziennika i komentarzy? :oops: :oops: :roll: :roll:

Wpisujesz linki w swoim profilu

A w ktorym miejscu ,bo probuje i mi nie wychodzi :oops: :cry: ?

Zaraz ci wszystko napiszę...
Napisz mi tylko jaka treść ma ci się wyświetlać?
Ja np. mam Glamurek i Zenia-dziennik oraz Glamurek i jej przyjazne duszki-kom.
Wkleję ci linka , który umieścisz w profilu :)

Oksymoron
30-03-2009, 08:45
No i kiedy zaczynacie? Kibicuje i bede zagladac, :) Dzialka piekna, dom super :)
pozdrawiam serdecznie

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 09:03
No i kiedy zaczynacie? Kibicuje i bede zagladac, :) Dzialka piekna, dom super :)
pozdrawiam serdecznie

Czesc ,fajnie ze wpadlas.Mam nadzieje ze wkrotce,na razie musimy sie przeniesc troche blizej dzialki.

Zagladaj czesciej Pozdrawiam :wink:

GLAMOURMUM
30-03-2009, 09:08
Wpisałaś już te nowe kody? :roll:

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 09:10
Wpisalam i wyszlo to co widzisz.Juz sama nie wiem . :(

jessi
30-03-2009, 09:19
hej przyszłam sie przywitać i życzyc powodzenia w budowie domku ,

:D

bedziemy budowac podobne domki :lol: :lol: bo widze że też bedziecie mieć domek pietrowy może wrzucisz rzuty twojego domku bo jestem ciekawa jak wygląda w srodku pozdrawiam :D :D

Guzmanka
30-03-2009, 09:39
Witam imienniczkę!!! Jakie ładne imię mamy prawda??

Przyszłam tu śladem Glamurki i bedę kibicować.

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 10:14
Czesc jessi i Guzmanko

Rzeczywiscie fajne mamy imie :)

Jessi bardzo podoba mi sie twoj projekt.Moj jest troche inny -bardzo mi zalezalo na pokoju goscinnym na dole i tylko trzech pokojach na gorze.

Wkleilam link projektu i rzutow w dzienniku :D

jessi
30-03-2009, 10:23
Czesc jessi i Guzmanko

Rzeczywiscie fajne mamy imie :)

Jessi bardzo podoba mi sie twoj projekt.Moj jest troche inny -bardzo mi zalezalo na pokoju goscinnym na dole i tylko trzech pokojach na gorze.

twój projekcik też jest ładny,bryły troche podobne mnie bardziej zależało na dodatkowym pokoju na górze mam dwie córeczki i kazda będzie mieć swój pokoik a ten czwarty to chcemy tam siłownie sobie zrobić hiihhiih

Wkleilam link projektu i rzutow w dzienniku :D

własnie sobie go obejrzałam układ pomieszczen dobry :lol: :lol:

jakieś zmiany wprowadzacie w projekcie??

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 10:31
Na pewno zmienimy rozstawienie okien a cala reszta nam sie bardzo podoba ,wiec mysle ze zostanie bez zmian.Chyba ,ze cos wyjdzie w praniu :wink:

jessi
30-03-2009, 10:48
to idealnie wybraliscie projekcik :wink: ,my też w swoim projekciku też dużo zmian nie wprowadzamy ale kilka jest ale taki drobnych też dotyczące okien ihhi :wink: :P :P :P ważne aby "zrobić" tak aby pasował pod nas :lol: :lol: :lol:

lidszu
30-03-2009, 14:41
MRS.CONSTR., to ja też się melduję u ciebie :D

Piękna działka i projekt domku na pewno będzie do niej pasował.
Widzę, że wy też będziecie budować bardziej nowoczesny domek, tak jak my :D
Domek bardzo fajnie wygląda na wizualkach i myślę, że będzie bardzo wygodny :D

pozdrawiam i na pewno będę śledzić postępy :D

MRS.CONSTR.
30-03-2009, 15:17
Witaj lidszu

Marzyl nam sie dom z calkiem plaskim dachem,ale niestety nie moglibysmy takiego wybudowac.
Styl nowoczesny najbardziej nam odpowiada,choc lubie podpatrywac pomysly innych na forum.
Wpadaj czesciej :) Pozdrawiam :wink:

GLAMOURMUM
30-03-2009, 19:07
No proszę jak się komentarzyk rozwinął :)

MRS.CONSTR.
31-03-2009, 06:47
Jak milo sie zrobilo :D Pozdrawiam Wszystkich zagladajacych tutaj :) :) :) :) :) :) :)

jessi
31-03-2009, 07:48
pewnie że będę tu zaglądała tym bardziej że budujemy podobne domki :lol: :lol: i już nie mogę sie doczekać jak już zacznie się u ciebie budowa na dobre :wink: :P :P pozdrawiam

GLAMOURMUM
31-03-2009, 09:42
Jak milo sie zrobilo :D Pozdrawiam Wszystkich zagladajacych tutaj :) :) :) :) :) :) :)

Tylko, zeby jeszcze właścicielka częściej wpadała :)

MRS.CONSTR.
31-03-2009, 09:48
No jestem ,jak na zawolanie :D .Czy cos mnie ominelo :wink: .

Szukam kolorow do mieszkania i nie moge sie zdecydowac.Chcialam cos w jasnych brazach,kakao ,ale nie moge sie zdecydowac. :roll:

MRS.CONSTR.
31-03-2009, 09:50
Jak cos wybiore to sie pochwale :) .

jessi
31-03-2009, 09:54
może kolorek taki jak kawa z mlekiem ,ni czekoladowy ni taki ciemniejszy beż mi sie takie kolorki bardzo podobaja :lol: :lol:

GLAMOURMUM
31-03-2009, 10:19
Macie takie podobne domki, że pochrzaniły mi się komentarzyki....ale wybrnęłam z tego.
Jak już napisałam u jessi mi podobają się jasne kolory, beże, biele i już mało jasny kolor czerwony... na tle ścian z cegły....

jessi
31-03-2009, 10:24
mnie się podopa pierwszy i drugi kolorek :wink: :lol: :lol:

kotecek
31-03-2009, 11:03
Super, ze zalozylas dziennik :) :lol:

Jestem zachwycona Waszym strumykiem na dzialce!!! Ale chcialabym taki miec. Naprawde zazdroszcze!!! :oops:

jessi
31-03-2009, 11:13
Macie takie podobne domki, że pochrzaniły mi się komentarzyki....ale wybrnęłam z tego.
Jak już napisałam u jessi mi podobają się jasne kolory, beże, biele i już mało jasny kolor czerwony... na tle ścian z cegły....

GLAMOURMUM :P nie martw się ihhihi czasami się tak zdarza :wink:

MRS.CONSTR.
31-03-2009, 11:19
Czesc Kotecek :D

Ten strumyczek ,to fajna sprawa ,na szczescie dzialka jest na lekkim wzniesieniu,wiec jak wody gruntowe sie podniosa to nie bedzie u nas bajora.W innym wypadku nie byloby juz tak pieknie i romantycznie :roll:

GLAMOURMUM
31-03-2009, 13:59
Macie takie podobne domki, że pochrzaniły mi się komentarzyki....ale wybrnęłam z tego.
Jak już napisałam u jessi mi podobają się jasne kolory, beże, biele i już mało jasny kolor czerwony... na tle ścian z cegły....

GLAMOURMUM :P nie martw się ihhihi czasami się tak zdarza :wink:

:). Stareńka już jestem.... i słabe oczka mam...:)

Alunek
31-03-2009, 14:27
Witaj,

W kwestii wyboru koloru ścian to zapraszam do siebie. Może coś Ciebie zainspiruje :wink:

Pozdrawiam,
Alunek

MRS.CONSTR.
31-03-2009, 15:16
Hej Alunek

Juz biegne zobaczyc :D

Ryska
01-04-2009, 10:09
Witam również. Czytam o strumyku i rzeczywiscie do pozazdroszczenia :oops:
Działeczka ładna i te drzewa ....... U nas pole, pole, pole..........
Jeśli chodzi o kolorek to jestem za jasnym kakaem :roll: :D

MRS.CONSTR.
01-04-2009, 10:16
Witaj Ryska

Wczoraj kupilam farby.Wybralam Dulux
cafe latte(juz jest na scianie w sypialni i wyglada super),cynamonowy deser i magnolie do kuchni.Farby bardzo wydajne :o ,ale to chyba dobrze :D

Jezeli o dzialke chodzi to juz wkrotce pojade ,trzeba zaczac robic na niej porzadki. Sama z czasem posadzisz jakichs zielonosci i nie bedzie juz pole :wink:

jessi
01-04-2009, 10:26
dzien doberek :D w kwietniowy dzień ,przyszłam sie przywitac :wink: :P :P

MRS.CONSTR.
01-04-2009, 10:31
Dobry ,dobry :) .Kiepska jestem w opowiadaniu kawalow ,wiec nie zaserwuje niczego na powitanie z okzji 1 kwietnia :oops: Fajnie ,ze wpadlas :)

GLAMOURMUM
01-04-2009, 15:12
Dzień dobry....:)

MRS.CONSTR.
01-04-2009, 19:35
Oj Ja juz powiem Dobry Wieczor :)

jessi
02-04-2009, 07:44
witam w tak piekny poranek :lol: :lol: :lol:

ty mi lepiej powiedz koleżanko jak tam wasze poczynania z załatwianiem papierków na pozwolenie może juz załatwiliscie cos hihi :lol: :lol: :lol: napisz szybciutko co tam u was sie dzieje :D buziaki

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 08:00
Na razie w lesie :( :( .Jednak nie ma co sie zalamywac,bo jak rusze z kopyta to wszystkich przegonie :D :D ,bo zapal mi rosnie i rosnie a jak sie nie zmiesci w takiej drobnej istocie to trzeba go bedzie jakos spozytkowac.

Na razie trzymamy sie planu,mieszkanie ,przprowadzka blizej dzialki i budowa.Chyba wszystko jasne :roll: :roll: :wink:

Ale juz marze i marze i planuje i rysuje wszystko co w glowie sie pojawi.
Najchetniej pojechalabym na dzialke ,bo tak cieplo i zaczela kosic chocby kosa,ale nie mam jak sie ruszyc. :(

coffee82
02-04-2009, 09:38
Witaj!!! Wpadłam sie przywitac do ciebie. Projekt domu wygłada bardzo interesująco. Gdybym nie zdecydowała sie na styl dworkowy to pewnie szukałabym czegos własnie takiego. A tak wogole to my też za oceanem spędziliśmy sporo czasu (ja zdążyłam tam studia zrobić....) Jak zdecydowalismy sie wrócić to pomyślałam ze jak w Polsce to tylko dworek 8) 8) :P :P

Kolory o ktorych piszesz możesz pooglądać u mnie (Dulux). Magnolię mam np. w kuchni, jadalni i na górze w holu, a cafe late mam w sypialni. Moge ci napisac jeszcze ze dosyc ładnie wygląda jasny beż (pokoj gościnny) i biała czekolada (salon, gabinet).

pozdrawiam Was, będę wpadac i życzę mocnych nerwów na czas budowy (...i nie tylko :wink: :P )

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 09:43
Dzieki za odwiedziny :D :D :D .Wpadaj jak najczesciej.

Kciuki sie przydadza :wink:

jessi
02-04-2009, 10:10
wiesz co chodziło mi o to kiedy planujecie waszą budowe domku w tym roku czy w przyszłym :wink: :P :P i co juz macie w tym kierunku zrobione :D :D

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 10:36
No jasne ,ze w tym :D :D :D :D :D .Na dobra sprawe to jak juz zaczne zalatwiac papierki ,to pozniej zostana mi tylko materialy ,bo ekipe juz mam ,ktora byla na dwoch budowach u znajomych . :D Chociaz to bede miala z glowy :roll: :)

GLAMOURMUM
02-04-2009, 10:37
Dzień dobry :)

Zaraz muszę jechać na budowę.... a mam takiego lenia....Jeszcze muszę poodkurzać.... w domku ...:(

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 10:38
aaa dzien dobry,nawet bardzo :D

jessi
02-04-2009, 10:39
to supe!!! ale sie ciesze może jak dobrze pójdzie to równo zaczniemy hiihih no bo jak my sie wyrobimy z papierkami to chceilibysmy wylac fundamenty jeszcze w tym roku ,a jak sie nie wyrobimy (zalezy od urzędów :cry: :cry: ) to zaraz na wiosne i to wczesna ihhihi chyba ze zima bedzie łagodna to i wczesniej :P :P

a jakie papierki macie załatwione ??

GLAMOURMUM
02-04-2009, 10:53
aaa dzien dobry,nawet bardzo :D

Podziel się swoją radością....

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 11:04
Koniec malowania :D ,ale tylko czesci mieszkania-teraz sprzatanie :roll:

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 14:54
To mi sie podoba :D :D :D :D :D
Witaj ,fajnie ze wpadles :D :D :D :D :D

AnetkaS
02-04-2009, 19:27
Puk, puk, można ?) :)

Super działka, drzewka strumyczek, uwielbiam takie klimaty :) Ja mam w sąsiedztwie starą przyczypę, którą muszę obsadzić drzewami :)

I bardzo interesujący domek, będzie sie tam cudnie prezentował.

Nie dość że będziemy sąsiadkami, to jeszcze mamy podobne gusta co do kolorów, właśnie wczoraj też wybrałam caffe late - bardzo fajny kolorek, magnolia też mi się podoba.

Trzymam kciuki za powodzenie w załatwianiu formalności, nim się obejrzysz a budowa ruszy pełną parą i tak już będzie co najmniej przez rok, mnóstwo atrakcji :)

MRS.CONSTR.
02-04-2009, 19:37
Puk, puk, można ?) :)

Super działka, drzewka strumyczek, uwielbiam takie klimaty :) Ja mam w sąsiedztwie starą przyczypę, którą muszę obsadzić drzewami :)

I bardzo interesujący domek, będzie sie tam cudnie prezentował.

Nie dość że będziemy sąsiadkami, to jeszcze mamy podobne gusta co do kolorów, właśnie wczoraj też wybrałam caffe late - bardzo fajny kolorek, magnolia też mi się podoba.

Trzymam kciuki za powodzenie w załatwianiu formalności, nim się obejrzysz a budowa ruszy pełną parą i tak już będzie co najmniej przez rok, mnóstwo atrakcji :)

OTWARTE !!!!!!!!!!!!Zawsze mozna :D , z wielka radoscia witam w swoich dziennikowych progach przyszla sasiadke .

Moze kiedys razem pojezdzimy na rowerkach po naszych wioskach i polnych drozkach :D :D

ellaj
02-04-2009, 21:18
Rowniez przyszlam sie przywitac.
Tez mam duluxa w domu. W calym to samo, tzn. gora, bo na dole jeszcze nie pomalowalam. Sufity mam pastelowy jasmin, a sciany pastelowa orchidee (chyba). W kazdym razie o ton ciemniejsza sciana.
Ale i take bede musiala chyba pomalowac raz jeszcze, zeby odswiezyc, bo jak zakladali mi schody, to tak sie kurzylo i nikt oczywiscie nie pomyslal, ze mozna drewno ciac na dworze. A po co?
Dopiero tato im powiedzial, ale i tak wszystko bylo biale.
Pozdr.

AnetkaS
02-04-2009, 21:54
Jasne, że pojeździmy, w tym rejonie naprawdę są super trasy, niewielki ruch samochodowy, nie to co we Wrocławiu :-?

jessi
03-04-2009, 07:30
dzień dobry w ten u mnie dzeszczowy dzien brrr :D :D :(

MRS.CONSTR.
03-04-2009, 07:34
Rowniez przyszlam sie przywitac.
Tez mam duluxa w domu. W calym to samo, tzn. gora, bo na dole jeszcze nie pomalowalam. Sufity mam pastelowy jasmin, a sciany pastelowa orchidee (chyba). W kazdym razie o ton ciemniejsza sciana.
Ale i take bede musiala chyba pomalowac raz jeszcze, zeby odswiezyc, bo jak zakladali mi schody, to tak sie kurzylo i nikt oczywiscie nie pomyslal, ze mozna drewno ciac na dworze. A po co?
Dopiero tato im powiedzial, ale i tak wszystko bylo biale.
Pozdr.

Super ,ze wpadlas :D :D .Moze wrzucisz jakies fotki swojego domku(jezeli masz)chetnie zobacze :)

MRS.CONSTR.
03-04-2009, 07:35
Jasne, że pojeździmy, w tym rejonie naprawdę są super trasy, niewielki ruch samochodowy, nie to co we Wrocławiu :-?

No- to juz mamy zaklepane. :wink:

MRS.CONSTR.
03-04-2009, 07:36
dzień dobry w ten u mnie dzeszczowy dzien brrr :D :D :(

Czesc jessi

Moze podrzuce Ci naszego sloneczka??? :D :D

amazonka22
03-04-2009, 08:29
ja psiara jestem straszna. Sama mam labka. i pewnie na działce tez zamieszka kilka psiorów :lol: pozdrawiam i miłego dnia życzę.

MRS.CONSTR.
03-04-2009, 09:06
ja psiara jestem straszna. Sama mam labka. i pewnie na działce tez zamieszka kilka psiorów :lol: pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Czesc amazonka22
Ja rowniez pozdrawiam :)

jessi
03-04-2009, 09:34
dzień dobry w ten u mnie dzeszczowy dzien brrr :D :D :(

Czesc jessi

Moze podrzuce Ci naszego sloneczka??? :D :D

no to dawaj przyda się i to bardzo :wink: :P :P

ellaj
03-04-2009, 21:36
Jessi, nie narzekaj, rano bylo slonko. Po poludniu sie rozpadalo i to strasznie.
Moze jutro bedzie ladnie.
I tak do wtorku pracuje na popoludnie, to mi zuuupeeeelnie nie zalezy :D

AnetkaS
03-04-2009, 21:43
Magda, chciałaś budować Andromedę ?

MRS.CONSTR.
04-04-2009, 06:42
Tak i co najlepsze teraz sobie przypominam ,ze kiedys do Ciebie napisalam z pytaniem o Andromede :D :D :D :D .Ty tez mialas na nia zamiary ,ale zmienilas zdanie :) .Jaki ten swiat maly haha

MRS.CONSTR.
04-04-2009, 06:44
Jessi, nie narzekaj, rano bylo slonko. Po poludniu sie rozpadalo i to strasznie.
Moze jutro bedzie ladnie.
I tak do wtorku pracuje na popoludnie, to mi zuuupeeeelnie nie zalezy :D.

Ellaj ty to zawsze znajdziesz cos pozytywnego i tak trzymac :D

AnetkaS
04-04-2009, 09:16
Położenie mojej działki względem stron świata nie pozwoliło mi na budowę Andromedy. Ale nadal myślę o tym domku, piekny jest :)

Kaśka73
06-04-2009, 09:03
witam miłego dnia :D

MRS.CONSTR.
06-04-2009, 09:10
Położenie mojej działki względem stron świata nie pozwoliło mi na budowę Andromedy. Ale nadal myślę o tym domku, piekny jest :)

Nam rowniez nadal sie podoba,ale skusilismy sie na bryle bez skosow

MRS.CONSTR.
06-04-2009, 09:11
witam miłego dnia :D

Czesc, dzieki i nawzajem :D

ellaj
06-04-2009, 21:33
A, ja mam jutro wolne :D
Ale sie ciesze. Pracowalam chyba z 7 dni bez przerwy, co w moim wieku jest niemozliwoscia.
Tak sie pozamienialam, zeby miec dluzszy urlop. To musialam teraz odpracowac :(
Dzisiaj byl u mnie kolejny fachowiec od tynkow zewnetrznych. Moj umowiony juz, ma wolny termin dopiero na sierpien.
Ten chyba moze przyjsc juz w maju. Zobaczymy. Wolalabym szybciej...
Pozdr.

MRS.CONSTR.
06-04-2009, 21:40
A, ja mam jutro wolne :D
Ale sie ciesze. Pracowalam chyba z 7 dni bez przerwy, co w moim wieku jest niemozliwoscia.
Tak sie pozamienialam, zeby miec dluzszy urlop. To musialam teraz odpracowac :(
Dzisiaj byl u mnie kolejny fachowiec od tynkow zewnetrznych. Moj umowiony juz, ma wolny termin dopiero na sierpien.
Ten chyba moze przyjsc juz w maju. Zobaczymy. Wolalabym szybciej...
Pozdr.

Moja droga to nalezy ci sie wypoczynek :) .Nie mozna sie tak przepracowywac :roll:

ellaj
06-04-2009, 22:04
Prawda...
Tez tak uwazam :D
Potem dopiero weekend wolny.

MRS.CONSTR.
07-04-2009, 09:56
Prawda...
Tez tak uwazam :D
Potem dopiero weekend wolny.

Ellaj
Jak twoj leniwy dzien? :)

ellaj
07-04-2009, 10:18
Nic nie robie. Siedze w Internecie, oczywiscie. Pozniej pojade chyba na zakupy. Po jajka...
To juz na swieta.
Wieje i nas niemilosiernie znowu, ale chociaz jest sloneczko.
Najgorsze, ze teraz 3 dni mam na 6 rano!!! Wyobrazasz sobie. Nienawidze, bo nie moge sie podniesc z lozka, ale o 13.30 jest super. Wszyscy zostaja w pracy, a ty sobie idziesz do domu :D Extra.

MRS.CONSTR.
07-04-2009, 10:23
Nic nie robie. Siedze w Internecie, oczywiscie. Pozniej pojade chyba na zakupy. Po jajka...
To juz na swieta.
Wieje i nas niemilosiernie znowu, ale chociaz jest sloneczko.
Najgorsze, ze teraz 3 dni mam na 6 rano!!! Wyobrazasz sobie. Nienawidze, bo nie moge sie podniesc z lozka, ale o 13.30 jest super. Wszyscy zostaja w pracy, a ty sobie idziesz do domu :D Extra.

A u nas taka piekna pogoda.Wszedzie slychac wiercenie i pilowanie :roll: .Od razu wiadomo ,ze wiosna przyszla :D :D i oby juz nas nie opuszczala.
Milego szperania po necie i udanych zakupow :D jajcarskich

Kaśka73
08-04-2009, 12:33
hej,
jak tam porządki po remoncie ja chyba utknęłam i nie dam rady dobrze że na Święta wyjeżdżamy

MRS.CONSTR.
08-04-2009, 12:56
hej,
jak tam porządki po remoncie ja chyba utknęłam i nie dam rady dobrze że na Święta wyjeżdżamy

Ja tez w samym centrum balaganu ,staram sie sprzatac na bierzaco ,ale nie to bezcelowe :(
Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

Ryska
08-04-2009, 13:07
Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

Witam szczęśliwy człowieku. Ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu .... , my nie dość że w domu to jeszcze do nas przyjeżdzają no i do końca kwietnia musimy sie wyprowadzic z naszego mieszkanka do mieszkania które trzeba jeszcze wymalować :(

Jak tam strumyczek ? Pewnie pięknie teraz szumi ......

MRS.CONSTR.
08-04-2009, 13:16
Ja rowniez wyjezdzam,wiec nie przejmuje sie tym za bardzo.Najwazniejsze ,ze ladnie wygladaja kolorki na scianach :D

Witam szczęśliwy człowieku. Ale Ci zazdroszcze tego wyjazdu .... , my nie dość że w domu to jeszcze do nas przyjeżdzają no i do końca kwietnia musimy sie wyprowadzic z naszego mieszkanka do mieszkania które trzeba jeszcze wymalować :(

Jak tam strumyczek ? Pewnie pięknie teraz szumi ......

haha...ja tez sie ciesze ,bo nie musze sie wysilac ze sprzataniem ,zwlaszcza,ze jeszcze nie koniec remontu.
No to nie zostalo Wam wiele czasu :-? ,ale na pewno sie wyrobicie-trzymam kciuki.
w strumyczku szumi ,az milo .Szczerze mowiac to bardzo chetnie zajelabym sie juz ogrodem ,no ale coz bede musiala sie wstrzymac.Wiec uprawiam mini plantacje w mieszkaniu.Biedne roslinki ciezko znosza tynkowanie i malowanie...

ellaj
08-04-2009, 19:59
A, ja na etapie tych tynkow zewnetrzych. Czekam jeszcze na drzwi zewnetrzne i po swietach przyjda mi chyba polozyc gres w kotlowni i garazu.
Aha, i panele w jednym pokoju. Na polpietrze.
Pozniej przeniose do niego meble, ktore mam na gorze i bede mogla ustawic w pokoju corki kokeshi voxa i w takim jednym, powiedzmy wypoczynkowym, modern. Tez voxa.
Jeszcze nie wszystkie skrecilam, bo nie chcialam tego robic w salonie, a potem wtaszczac na gore, np. szafy trzydrzwiowe :D

MRS.CONSTR.
08-04-2009, 20:56
A, ja na etapie tych tynkow zewnetrzych. Czekam jeszcze na drzwi zewnetrzne i po swietach przyjda mi chyba polozyc gres w kotlowni i garazu.
Aha, i panele w jednym pokoju. Na polpietrze.
Pozniej przeniose do niego meble, ktore mam na gorze i bede mogla ustawic w pokoju corki kokeshi voxa i w takim jednym, powiedzmy wypoczynkowym, modern. Tez voxa.
Jeszcze nie wszystkie skrecilam, bo nie chcialam tego robic w salonie, a potem wtaszczac na gore, np. szafy trzydrzwiowe :D

Super, ze jestes juz prawie na finiszu :D

Wrzuc jakies zdjecia wnetrz w moim dzienniku ,chetnie popatrze :)

ellaj
08-04-2009, 21:01
Dobra, ale musze tam wszystko jakos poustawiac. A to nie bedzie wczesniej, niz w czerwcu :(

MRS.CONSTR.
08-04-2009, 21:02
Dobra, ale musze tam wszystko jakos poustawiac. A to nie bedzie wczesniej, niz w czerwcu :(

Glowa do gory i tak juz masz z gorki :wink: :D

GLAMOURMUM
09-04-2009, 08:43
Dzień dobry Monia...wybacz, że tak długo nie wpadałam z wizytą...ale tak strasznie brakuje mi czasu....

Kaśka73
09-04-2009, 08:53
Wszystkiego dobrego

http://m.onet.pl/_m/f9a8b52a9f0d559ef3d8185c8c00aa07,5,1.jpg

ellaj
09-04-2009, 15:52
Dziewczyny, a co Wy juz tak swiatecznie. Jeszcze ...1 dzien zostal. O, matko kochana, ale zlecialo.
Jutro musze zaczac juz cos przygotowywac, pomalu :roll:

MRS.CONSTR.
09-04-2009, 17:14
Witam Was Kobietki!! :D

Glamurko nie Monia tylko Magda :D :D ,ale tez na M wiec wszystko w porzadku.

Kasiu pekne jajeczka-sama malowalas? :wink:

Ellaj a co dobrego bedziesz robila :) Pochwal sie!!!!

jessi
09-04-2009, 18:12
http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/kartki-wielkanocne-82.gif

ellaj
09-04-2009, 18:28
Same jaja, oczywiscie :D

MRS.CONSTR.
09-04-2009, 19:11
Same jaja, oczywiscie :D

Czyli niezla jajcara z Ciebie :D

ellaj
09-04-2009, 19:15
Pocwiczylam, a co?
Ale wczesniej zezarlam pol czekolady z orzechami i popilam czerwona herbate, zeby sie szybciej strawilo :roll:

MRS.CONSTR.
09-04-2009, 19:18
http://img220.imageshack.us/img220/2461/001ytv.th.jpg (http://img220.imageshack.us/my.php?image=001ytv.jpg)


ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH WSZYSTKIM ZAGLADAJACYM DO MNIE I NIE TYLKO :D

lidszu
09-04-2009, 21:43
Wesołych Świąt życzy Lidszu z rodzinką

http://www.skrzacik.now.pl/Grafika/Pocztowki/blekitne%20pisanki.jpg

GLAMOURMUM
10-04-2009, 08:32
Witam Was Kobietki!! :D

Glamurko nie Monia tylko Magda :D :D ,ale tez na M wiec wszystko w porzadku.

Kasiu pekne jajeczka-sama malowalas? :wink:

Ellaj a co dobrego bedziesz robila :) Pochwal sie!!!!

Przepraszam, myślałam Magda a napisałam Monia.... :oops:

MRS.CONSTR.
10-04-2009, 08:35
Witam Was Kobietki!! :D

Glamurko nie Monia tylko Magda :D :D ,ale tez na M wiec wszystko w porzadku.

Kasiu pekne jajeczka-sama malowalas? :wink:

Ellaj a co dobrego bedziesz robila :) Pochwal sie!!!!

Przepraszam, myślałam Magda a napisałam Monia.... :oops:

Ehhh ,nie przejmuj sie najlepszym sie zdarza. :D :D :D

GLAMOURMUM
10-04-2009, 08:40
Madzia jak przygotowania do Świąt??

GLAMOURMUM
10-04-2009, 09:02
http://www.empikfoto.pl/albumy37/394383/804676/previews/24905173_kartki-wielkanocne-80.jpg (http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=24905173&filename=kartki-wielkanocne-80.jpg)

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

MRS.CONSTR.
10-04-2009, 09:26
Madzia jak przygotowania do Świąt??

Wyjezdzam na swieta do rodzicow i tesciow,wiec szal przygotowan troche mnie ominie a jak u Ciebie?

kotecek
10-04-2009, 12:02
http://img11.imageshack.us/img11/5771/wielkanoc2006.jpg

Wesołych Swiąt, smacznego jajka i bogato zastawionego stołu
życzą Kotecki :)

TMK
10-04-2009, 19:45
Wesołych Świąt.
Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
I niech, te święta będą jak bajka

http://img25.imageshack.us/img25/5725/mailgooglecom7671574.jpg

ellaj
10-04-2009, 21:48
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam.
Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
Zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Wiary, aby napełniała Wasze serca radością i pokojem.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i Szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Wielkich Dni, po Wielkiej Nocy !

coffee82
11-04-2009, 12:35
http://scrapbird.com/shop/bmz_cache/c/c252690408ab6f7eb05c083c55a7aec0.image.450x450.jpg

Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia!

życzy

coffee82

bobowa budowniczowa
11-04-2009, 19:11
Doberek :wink:
Od trzech dni tyram :evil: ale wszystko gotowe :lol: :lol: :lol: :lol:

No to zaległości nadrabiam i z życzeniami wpadłam :lol:
http://grzaniecgalicyjski.blox.pl/resource/wielkanoc018.jpg

AnetkaS
11-04-2009, 22:16
Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.


http://images6.fotosik.pl/453/c90e3cd8820ba70c.jpg

Alunek
12-04-2009, 18:46
RADOSNYCH, POGODNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT życzy Alunek

http://images39.fotosik.pl/97/2d91bb297ac07008med.jpg (http://www.fotosik.pl)

MRS.CONSTR.
14-04-2009, 06:57
Wszystkim bardzo dziekuje za zyczenia!!!!

Swieta sa fajne ,ale dobrze ze juz po, bo mam dosyc lenistwa i jedzenia :wink:

GLAMOURMUM
16-04-2009, 07:14
Dzień dobry :)

AnetkaS
16-04-2009, 21:44
Poszerz rów i będzie staw :lol:

ellaj
16-04-2009, 21:54
Witam wszystkich po swietach.
O, matko, ale sie obudzilam. Toz to czwartek juz dzisiaj :oops:

AnetkaS
16-04-2009, 22:16
Po tych świetach jakoś wszystkie dn mi się pomieszały. Do tego od jutra mam urlop, więc dzisiaj czuję się jak w piątek :)

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 06:16
Poszerz rów i będzie staw :lol:

Nie bede robila konkurencji sasiadowi :wink: ,bo on ma w planach staw a za duzo wody kojarzy mi sie z duza iloscia komarow :wink: :D :D
Juz przywyklam do mysli ze to row,ale i tak jest uroczo :D

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 06:30
Witam wszystkich po swietach.
O, matko, ale sie obudzilam. Toz to czwartek juz dzisiaj :oops:

Ja rowniez witam po Swietach!!!
Od dzisiaj przechodze na salate i pomidory :) aha i wode z cytryna,bo oczyszcza z toksyn :-? :roll:

Kaśka73
17-04-2009, 09:20
witam się w ten ładny dzień :D

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 09:25
witam się w ten ładny dzień :D

Czesc :D
Jak prace remontowe???????Porzadki zrobilas? :wink:

Kaśka73
17-04-2009, 09:29
powiem dyplomatycznie że powiedzmy że porządki przy mioch dziewczynach to nie możliwe :wink:
kusi mnie zrobienie dużego pokoju bo został i teraz wygląda dziwnie, ale nie dam rady a zaczynać nie chcę bo teraz akcja działka i to zabierze mi czas.
Jak u Ciebie sprawy?

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 10:13
Zostala kuchnia,ale czekam az rusztowania z bloku zdejma,bo chce powynosic szafki na balkon,zeby nie zawadzaly.
Jezeli chodzi o dom ,to mysle ze w tym roku zalatwimy tylko wszystkie pozwolenia a reszta bedzie musiala poczekac :( ,ale co sie odwlecze to .....

jessi
17-04-2009, 14:05
dzien dobry Madziu jak mija dzien :wink: :D

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 14:26
dzien dobry Madziu jak mija dzien :wink: :D

A dziekuje bardzo pracowicie :D

ellaj
17-04-2009, 19:44
A, ja mam dzisiaj wolne :D
Ale, niestety w weekend pracuje :(
W maju zaczynam tynkowanie domu, a juz teraz, mam nadzieje, ze przyjda, chce klasc gres w garazu i kotlowni (mojej przyszlej silowni).

MRS.CONSTR.
17-04-2009, 20:24
A, ja mam dzisiaj wolne :D
Ale, niestety w weekend pracuje :(
W maju zaczynam tynkowanie domu, a juz teraz, mam nadzieje, ze przyjda, chce klasc gres w garazu i kotlowni (mojej przyszlej silowni).

No no robota pali sie w rekach :D i bardzo dobrze tak trzymac. :wink:

jessi
20-04-2009, 09:51
dzien dobry w piekny i słoneczny ranek :D :D :D

i jak po remoncie juz :wink:

MRS.CONSTR.
20-04-2009, 10:04
Dzien Doberek :D

ellaj
20-04-2009, 13:33
Madzia, dzisiaj tez mam wolne. Wlasnie zauwazylam, ze pisze tylko w "wolne".
Glowa mnie dzisiaj boli. Pogoda jest piekna, a ja siedze w domu.
Taka domatorka ze mnie.
Dzisiaj przyjdzie pan od tynkow omowic szczegoly i w polowie maja zaczyna.
Super.
W koncu dom bedzie wygladal, jak ... chcialam powiedziec, jak czlowiek.

GLAMOURMUM
20-04-2009, 17:41
Dzień dobry :)

MRS.CONSTR.
21-04-2009, 07:34
Dzien Dobry Glamurko :)

ellaj super,ze sie udalo :D

Jestem zabiegana :roll: i na nic nie mam czasu,ale to dobrze :D

Milego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

GLAMOURMUM
21-04-2009, 07:57
Dzien Dobry Glamurko :)

ellaj super,ze sie udalo :D

Jestem zabiegana :roll: i na nic nie mam czasu,ale to dobrze :D

Milego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Dzień dobry :)

No jasne, że dobrze...to jest oznaka , że coś się dzieje :)

GLAMOURMUM
05-05-2009, 14:53
puk, puk..... jest tu kto????

ellaj
05-05-2009, 15:00
Od dluzszego juz czasu nie ma Mrs.Constr..
Faktycznie zabiegana, co nie miara.

GLAMOURMUM
05-05-2009, 15:05
Od dluzszego juz czasu nie ma Mrs.Constr..
Faktycznie zabiegana, co nie miara.

bardzo nie ładnie tak nas zaniedbywać :x :wink:

ellaj
05-05-2009, 15:15
:D :D :D

MRS.CONSTR.
05-05-2009, 17:57
Hej :D :D :D :D

Okropnie przepraszam :oops: :oops: :oops: juz jestem :D :D

Troche sie zapomnialam ,juz ustawiam sie do pionu :D

Fajnie ,ze o mnie nie zapominacie :wink:

ellaj
05-05-2009, 18:43
Nooo. To trzeba bylo, az piescia walnac, bys sie pokazala? :D

MRS.CONSTR.
05-05-2009, 19:10
Nooo. To trzeba bylo, az piescia walnac, bys sie pokazala? :D

HAHA :D Czasami troche dyscypliny nie zaszkodzi :wink: :wink: :wink:

ellaj
05-05-2009, 21:09
Madzia, robi sie moj gabinet.
Polozyli mi juz panele, ale cholender zabraklo trzech i tato musial jechac zamowic. Bede chyba dopiero na piatek :(
Pomalowali sciany. Zmienilam koncepcje i teraz w calym domu chce pastelowy jasmin duluxa. Bylo: pastelowy jasmin na sufut, a pastelowa orchidea na sciany. Musze przemalowac 3 pokoje na gorze.
Ale to za jakis czas.
Klada tez gres w kotlowni i garazu. Polozyli nawet pod schodami. Jak oni sie tam dostali. Jest bardzo nisko.
Poprzedni fachowiec powiedzial, ze nie ma szans. Nie wejdzie tam. A tu prosze...
Na zdjeciach wyglada bardzo ladnie.
18 przychodzi fachowiec od elewacji.
A co u Ciebie?

MRS.CONSTR.
06-05-2009, 12:31
Madzia, robi sie moj gabinet.
Polozyli mi juz panele, ale cholender zabraklo trzech i tato musial jechac zamowic. Bede chyba dopiero na piatek :(
Pomalowali sciany. Zmienilam koncepcje i teraz w calym domu chce pastelowy jasmin duluxa. Bylo: pastelowy jasmin na sufut, a pastelowa orchidea na sciany. Musze przemalowac 3 pokoje na gorze.
Ale to za jakis czas.
Klada tez gres w kotlowni i garazu. Polozyli nawet pod schodami. Jak oni sie tam dostali. Jest bardzo nisko.
Poprzedni fachowiec powiedzial, ze nie ma szans. Nie wejdzie tam. A tu prosze...
Na zdjeciach wyglada bardzo ladnie.
18 przychodzi fachowiec od elewacji.
A co u Ciebie?

Widze ,ze robota pedzi do przadu ,jak to fajnie miec swoj gabinet :)

jessi
06-05-2009, 13:13
witam sie teraz u ciebie :lol: :lol: :lol:

ellaj
06-05-2009, 15:25
Witam.
I co slychac?

MRS.CONSTR.
06-05-2009, 16:13
Zimno i nieprzyjemnie :roll: Zaraz mam angielski ,troche mozg potrenuje haha :wink:

ellaj
06-05-2009, 16:31
O, Boze! Ja mam dosyc tego trenowania. 24 na dobe :)
Corke moja zapiasalam do callana. Bardzo zadowolona.
W tamtym roku przez dwa miesiace chodzila na kurs w Dublinie. Podobalo jej sie. Rozni ludzie, narodowosci, akcenty.
Teraz chodzi we Wroclawiu i za caly rok zaplacilam tyle, co w Dublinie za 2 miesiace.
Ale zawsze to nowe doswiadczenie.
Roznica niesamowita. Bardzo ladnie mowi i rozumie wszystko. Nie boi sie przede wszystkim.
Madzia, milych zajec :)

MRS.CONSTR.
06-05-2009, 17:23
O, Boze! Ja mam dosyc tego trenowania. 24 na dobe :)
Corke moja zapiasalam do callana. Bardzo zadowolona.
W tamtym roku przez dwa miesiace chodzila na kurs w Dublinie. Podobalo jej sie. Rozni ludzie, narodowosci, akcenty.
Teraz chodzi we Wroclawiu i za caly rok zaplacilam tyle, co w Dublinie za 2 miesiace.
Ale zawsze to nowe doswiadczenie.
Roznica niesamowita. Bardzo ladnie mowi i rozumie wszystko. Nie boi sie przede wszystkim.
Madzia, milych zajec :)

Dziekuje juz po....

GLAMOURMUM
06-05-2009, 17:28
O, Boze! Ja mam dosyc tego trenowania. 24 na dobe :)
Corke moja zapiasalam do callana. Bardzo zadowolona.
W tamtym roku przez dwa miesiace chodzila na kurs w Dublinie. Podobalo jej sie. Rozni ludzie, narodowosci, akcenty.
Teraz chodzi we Wroclawiu i za caly rok zaplacilam tyle, co w Dublinie za 2 miesiace.
Ale zawsze to nowe doswiadczenie.
Roznica niesamowita. Bardzo ladnie mowi i rozumie wszystko. Nie boi sie przede wszystkim.
Madzia, milych zajec :)

Dziekuje juz po....

expresowo

AnetkaS
06-05-2009, 19:40
Madzia, widzę że Ty też zalatana :)

AnetkaS
06-05-2009, 19:41
Ja się cały czas waham między magnolią a jaśminem. Boję się, że jaśmin będzie za jasny.

MRS.CONSTR.
06-05-2009, 20:05
O, Boze! Ja mam dosyc tego trenowania. 24 na dobe :)
Corke moja zapiasalam do callana. Bardzo zadowolona.
W tamtym roku przez dwa miesiace chodzila na kurs w Dublinie. Podobalo jej sie. Rozni ludzie, narodowosci, akcenty.
Teraz chodzi we Wroclawiu i za caly rok zaplacilam tyle, co w Dublinie za 2 miesiace.
Ale zawsze to nowe doswiadczenie.
Roznica niesamowita. Bardzo ladnie mowi i rozumie wszystko. Nie boi sie przede wszystkim.
Madzia, milych zajec :)

Dziekuje juz po....

expresowo

ekspresowo ,bo to szybkie korki dla madrego dziecka :D :D :D :D

MRS.CONSTR.
06-05-2009, 20:06
Ja się cały czas waham między magnolią a jaśminem. Boję się, że jaśmin będzie za jasny.

Ja tez mialam taki dylemat ,a nie chcialam zeby bylo za jasno i mdlo wiec zdecydowalam sie na magnolie

AnetkaS
10-05-2009, 09:04
Madzia, co u Ciebie ?

ellaj
10-05-2009, 15:00
Witam,
Ja mialam pastelowy jasmin duluxa na sufitach, a na scianach pastelowa orchidee. O ton ciemniejsza. Wygladalo extra.
Ale teraz cos mi sie koncepcja zmienila i chce wszystko pomalowac jasminem. Wszystkie pokoje z sufitami. Jednym kolorem.
W jednym juz tak zrobilam. Baaardzo mi sie podoba.

Ale dzisiaj piekna pogoda :)

jessi
12-05-2009, 07:31
dzien dobry ,witam się z rana :D :D

MRS.CONSTR.
12-05-2009, 14:36
Witam witam ,w sumie to juz nie rano ale lepiej pozno niz wcale :D

Aneczkab
14-05-2009, 13:08
Strasznie mi się twój domek podoba i sama chciałam go mieć ale stanowczo nie jest dla mnie (nie ta powierzchnia działki, nie to zagospodarowanie terenu i nie te koszty budowy)

MRS.CONSTR.
14-05-2009, 13:15
Strasznie mi się twój domek podoba i sama chciałam go mieć ale stanowczo nie jest dla mnie (nie ta powierzchnia działki, nie to zagospodarowanie terenu i nie te koszty budowy)

Dziekuje :)

Mam nadzieje ,ze sie nie okaze ,ze to rowniez dom nie dla mnie ,bo cos z dzialka nie tak.Jeszcze tego nie sprawdzalam,ale mam nadzieje ze dzialka wystarczajaco duza ,bo 11ar z nachyleniem dachu tez nie powinno byc problemow ,bo niedaleko nas stoi dom (podobny dach). :)

ellaj
14-05-2009, 16:23
Witam.
U mnie juz plytkarze koncza garaz i kotlownie.
W nastepnym tygodniu wkracza ekipa od elewacji.
W koncu ten dom bedzie jakos wygladal. Mam nadzieje, ze wyjdzie super.
Musze kupic plytki klinkierowe na cokol, ale to w czerwcu, bo w czerwcu beda kladli tynk kolorowy, tzn. baaardzo jasny, prawie bialy. Chociaz wczoraj dostalam probki od pana i podoba mi sie taki jasniutki popietaty. Prawie bialy, z takim lekkim odcieniem.

MRS.CONSTR.
15-05-2009, 15:37
Witam.
U mnie juz plytkarze koncza garaz i kotlownie.
W nastepnym tygodniu wkracza ekipa od elewacji.
W koncu ten dom bedzie jakos wygladal. Mam nadzieje, ze wyjdzie super.
Musze kupic plytki klinkierowe na cokol, ale to w czerwcu, bo w czerwcu beda kladli tynk kolorowy, tzn. baaardzo jasny, prawie bialy. Chociaz wczoraj dostalam probki od pana i podoba mi sie taki jasniutki popietaty. Prawie bialy, z takim lekkim odcieniem.

Wrzuc zdjecia ,jak skoncza :D Jestem ciekawa efektow :) :wink:

jessi
15-05-2009, 16:29
dzien dobry :D :D

ellaj
15-05-2009, 20:38
Dobry wieczor.
Oj, cos w domu nie zadowoleni z tych plytkarzy :(
Nie za rowno.
A, tak dobrze sie zapowiadalo.
20. chyba przychodzi pan Radek od tynkow. Zamowil juz material. W czerwcu, jak bede musze kupic plytki klinkierowe Stratus na cokol.
Cholera, teraz mnie mecza te plytki w garazu i kotlowni.
Komus sie wydaje, ze jak to garaz, to moze byc tak sobie. A ja chcialam w kotlowni miec silownie.
Zobaczymy, moze nie jest tak zle.
Chcialam, zeby polozyli mi jeszcze gres przed glownym wejsciem i ten sam w ogrodzie zimowym (antracytowy - paradyz montana), ale bede musiala poszukac kogos innego.
Najgorsze, ze mnie nie ma w domu i nie moge przypilnowac i posprawdzac.
A, upierdliwa jestem do bolu :)

jessi
17-05-2009, 17:36
cześc Madziu ,ja Ci mija niedziele ,a jak idą sprawy papierkowe z pozwoleniem na budowe :wink: :P

MRS.CONSTR.
17-05-2009, 18:47
cześc Madziu ,ja Ci mija niedziele ,a jak idą sprawy papierkowe z pozwoleniem na budowe :wink: :P

Sprawami papierkowymi zajmiemy sie dopiero w wakacje,bo teraz mamy inne rzeczy na glowie,ale mysle ze szybko zleci :)

Za to widze ,ze u ciebie na dobre sie zaczelo :D

GLAMOURMUM
18-05-2009, 06:40
Dzień dobry. :)

MRS.CONSTR.
18-05-2009, 07:44
Dzień dobry. :)

Nawet bardzo dobry :D Witaj Glamurko :)

GLAMOURMUM
18-05-2009, 07:56
Dzień dobry. :)

Nawet bardzo dobry :D Witaj Glamurko :)

Co to za radość.... :)

jessi
21-05-2009, 10:11
dzien doberek Madziu ,jest tam kto :wink: :P

MRS.CONSTR.
22-05-2009, 07:06
dzien doberek Madziu ,jest tam kto :wink: :P

jest :D dzien dobry

Ryska
22-05-2009, 07:36
Dzień dobry :D - witam w piątek początek łikendziku :D
Czas wolny zaplanowany ?

MRS.CONSTR.
22-05-2009, 08:59
Dzień dobry :D - witam w piątek początek łikendziku :D
Czas wolny zaplanowany ?

U mnie wolne od jutra :D plany sa na lenistwo :D

Ryska
22-05-2009, 10:22
Ale zazdroszcze :oops:
Wolne to ja mam od spraw zawodowych ale w domu to normalnie pobojowisko :x

Jak sprawy z budowaniem ? Jakieś postępy w papierologii ?

MRS.CONSTR.
22-05-2009, 12:08
Ale zazdroszcze :oops:
Wolne to ja mam od spraw zawodowych ale w domu to normalnie pobojowisko :x

Jak sprawy z budowaniem ? Jakieś postępy w papierologii ?

Zaczynamy dopiero w wakacje :-? bo teraz troche innch spraw na glowie,no ale lepiej pozno niz wcale :D

MRS.CONSTR.
22-05-2009, 12:09
Ale zazdroszcze :oops:
Wolne to ja mam od spraw zawodowych ale w domu to normalnie pobojowisko :x

Jak sprawy z budowaniem ? Jakieś postępy w papierologii ?

Co masz na mysli piszac pobojowisko :o :wink: ,czyzby sie cos zawalilo :wink: :)

Ryska
22-05-2009, 13:13
Cały tydzień zleciał nawet nie wiem kiedy. W domu nic nie ruszone i już nabrało mocy na sprzątanie :roll:

Anetka pewnie zaraz będzie w swoim domku na stałe 8)

MRS.CONSTR.
22-05-2009, 13:34
Cały tydzień zleciał nawet nie wiem kiedy. W domu nic nie ruszone i już nabrało mocy na sprzątanie :roll:

Anetka pewnie zaraz będzie w swoim domku na stałe 8)

Szczesliwa kobitka 8) :D

GLAMOURMUM
22-05-2009, 13:44
Dzień dobry :)
Na reszcie się pojawiłaś :)

ellaj
22-05-2009, 21:44
No, Madzia w koncu...
U mnie juz zaczeli tynkowac, tzn. zaczeliby dzisiaj, ale lalo, jak z cebra.
Pozakladali folie na okna i drzwi, rusztowania i czekam do jutra. Podobno ma byc pogoda :)

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 06:26
No, Madzia w koncu...
U mnie juz zaczeli tynkowac, tzn. zaczeliby dzisiaj, ale lalo, jak z cebra.
Pozakladali folie na okna i drzwi, rusztowania i czekam do jutra. Podobno ma byc pogoda :)

To superasnie :D ,oby pogoda dopisywala,bo jak leje to nie ma zmiluj :roll:

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 06:29
Dzień dobry :)
Na reszcie się pojawiłaś :)

Pojawiam sie i znikam... :wink:

Glamurko,ja jestem prawie kazdego dnia tylko nie zawsze pozostawiam po sobie slady.
Wczoraj bylam u Ciebie ogladac ,nowa lodowke ...bardzo mi sie podoba!! :o :D
Juz pisalam ,ze trafiasz w moj gust :D

ellaj
23-05-2009, 11:08
Madzia, dzieciatko mi donioslo, ze jedna sciana juz otynkowana. Jest to widok tyyylko z okna domu moich rodzicow, to sama rozumiesz...
Mysle, ze jest juz wiecej. Czekam na zdjecia, ale dopiero wieczorem :( Wrocila wczoraj z wycieczki i jest taaaaka zmeczona.
Mlodziez....

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 14:29
Madzia, dzieciatko mi donioslo, ze jedna sciana juz otynkowana. Jest to widok tyyylko z okna domu moich rodzicow, to sama rozumiesz...
Mysle, ze jest juz wiecej. Czekam na zdjecia, ale dopiero wieczorem :( Wrocila wczoraj z wycieczki i jest taaaaka zmeczona.
Mlodziez....

Przynajmniej mozesz liczyc na jakis cynk :wink: ,trzymam kciuki za dalsze prace :D

ellaj
23-05-2009, 15:27
Madzia, to jest blizniak, z moim bratem. Mamy dwie boczne sciany, z przodu mala i z tylu troche wyzsza. Mysle, ze pojdzie im to szybko. Tym bardziej, ze rusztowania ustawili dookola. Nie musza przynajmniej przestawiac.
Teraz mysle nad kolorem. Ograniczylam sie do dwoch, bardzo podobnych.

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 19:12
Madzia, to jest blizniak, z moim bratem. Mamy dwie boczne sciany, z przodu mala i z tylu troche wyzsza. Mysle, ze pojdzie im to szybko. Tym bardziej, ze rusztowania ustawili dookola. Nie musza przynajmniej przestawiac.
Teraz mysle nad kolorem. Ograniczylam sie do dwoch, bardzo podobnych.

nad jakimi kolorami myslisz?

ellaj
23-05-2009, 19:24
Zobacz w kolorniku Kabe biel polarna i F8050. Jasna, takie lekko kremowe, ale bardziej wpadajace w bialy.

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 19:29
Zobacz w kolorniku Kabe biel polarna i F8050. Jasna, takie lekko kremowe, ale bardziej wpadajace w bialy.

Sprawdzilam :D Fajny,bo nie jest ciemny i przynajmniej nie okaze sie ze na scianie kolor bardzo sie rozni

ellaj
23-05-2009, 19:52
Ale, ktory radzisz, bo oba sa bardzo podobe. Chcialabym taki lekko wpadajacy w ecru.

MRS.CONSTR.
23-05-2009, 20:19
Ale, ktory radzisz, bo oba sa bardzo podobe. Chcialabym taki lekko wpadajacy w ecru.

W sumie to bardzo jasny zawsze szybciej sie brudzi,wiec ja wybralabym ciemniejsza wersje ,chociaz na kolorniku ciezko stwierdzic ,ktory jest ciemniejszy :-?

ellaj
23-05-2009, 20:50
No wlasnie, wygladaja identycznie, dlatego poprosilam pana tynkarza, moze ma jakies wieksze probki i to z tego tynku.

GLAMOURMUM
25-05-2009, 07:09
Dzień dobry..:)

MRS.CONSTR.
25-05-2009, 07:18
Dzień dobry..:)

Witaj Glamurko :D

Zaraz zajrze do Ciebie i sprawdze co nowego :D

ellaj
01-06-2009, 20:17
Madzia, co porabiasz?
U mnie tynki cementowe skonczone. Za miesiac akrylowe.
Jestem z nich naprawde zadowolona. Bardzo ladnie robia i dokladnie.

MRS.CONSTR.
01-06-2009, 20:57
Madzia, co porabiasz?
U mnie tynki cementowe skonczone. Za miesiac akrylowe.
Jestem z nich naprawde zadowolona. Bardzo ladnie robia i dokladnie.

Ja ciezko pracuje :D :wink:
Ciesze sie ,ze jestes zadowolona.Wrzuc u mnie jakies zdjecia ,jak bedziesz miala.
Ja mam plan zaczac papiery w wakacje.Zobaczymy jak dlugo to bedzie trwalo :-?

ellaj
02-06-2009, 21:33
Jak bedzie, to jakos wygladalo dookola, to Ci wysle zdjecia.
Na razie jest balagan.
Poza tym musze pocwiczyc wklejanie zdjec :oops:
Dziecko mnie zabije, jak znowu sie zapytam, jak to sie robi.

MRS.CONSTR.
03-06-2009, 06:13
Jak bedzie, to jakos wygladalo dookola, to Ci wysle zdjecia.
Na razie jest balagan.
Poza tym musze pocwiczyc wklejanie zdjec :oops:
Dziecko mnie zabije, jak znowu sie zapytam, jak to sie robi.

Hahaha :D ,ja rowniez bardzo dlugo nie moglam zalapac jak to sie robi

jessi
07-06-2009, 11:04
dzien doberek i zmykam sie pakować :wink: :P

MRS.CONSTR.
07-06-2009, 12:55
dzien doberek i zmykam sie pakować :wink: :P

Hej :D

Pakowanie pelna para sie zaczelo??? :wink:

MRS.CONSTR.
12-06-2009, 11:17
Kurcze ,kiedy przestanie padac :evil: :evil: :evil: :evil: .Jakiejs deprechy mozna dostac :( :( :(

TMK
13-06-2009, 23:58
Kurcze ,kiedy przestanie padac :evil: :evil: :evil: :evil: .Jakiejs deprechy mozna dostac :( :( :(

Jak przyjdzie zima ;) Ten rok wogóle jakiś porąbany, dłuuuga zima, zimna wiosna, czerwiec jak luty...

MRS.CONSTR.
14-06-2009, 12:11
Kurcze ,kiedy przestanie padac :evil: :evil: :evil: :evil: .Jakiejs deprechy mozna dostac :( :( :(

Jak przyjdzie zima ;) Ten rok wogóle jakiś porąbany, dłuuuga zima, zimna wiosna, czerwiec jak luty...

Musimy pozaklinac pogode ,moze przestanie padac :wink: :D

jessi
16-06-2009, 09:26
cześc Madziu przyszłam się pożegnać bo znikam na jakiś czas z forum ale wróce i wszystko nadrobie , :cry: :( a teraz troszeczke słoneczka zostawiam http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

MRS.CONSTR.
16-06-2009, 09:40
cześc Madziu przyszłam się pożegnać bo znikam na jakiś czas z forum ale wróce i wszystko nadrobie , :cry: :( a teraz troszeczke słoneczka zostawiam http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

Wysokich lotow i szczesliwego powrotu do domu :D :D :D :D :D :D :D
Bede czekala na wiesci z Polski :D

jessi
16-06-2009, 09:43
cześc Madziu przyszłam się pożegnać bo znikam na jakiś czas z forum ale wróce i wszystko nadrobie , :cry: :( a teraz troszeczke słoneczka zostawiam http://i279.photobucket.com/albums/kk126/kamilaJ/390.gif

Wysokich lotow i szczesliwego powrotu do domu :D :D :D :D :D :D :D
Bede czekala na wiesci z Polski :D

dzieki jak się uda wczesniej choc na chwilke dorwać do neta to napewno dam znać :wink: :P ,w planach teraz na najbliższe tygodnie mam do załatwiania duzo papierkowych spraw i juz poumawiana jestem a architektem na pierwsze spotkanie :lol: pozdrawiam buziaki sle :D

GLAMOURMUM
16-06-2009, 11:22
Dzień dobry.... Co słychać...w wielkim świecie...:)

MRS.CONSTR.
16-06-2009, 12:19
Dzień dobry.... Co słychać...w wielkim świecie...:)

Jaki tam on wielki :wink: :wink: :wink: :D

Zaczynam przymierzac sie do zalatwiania dokumentow a przy okazji zbieram jakies dobre namiary na kierbuda (nie tylko dla mnie ,rowniez dla kolezanki ktora zaczyna :roll: )

Zajrze do Ciebie ,bo dawno mnie tam nie bylo i sprawdze jak prace sie posuwaja :wink: :wink: :D

kala67
20-06-2009, 11:32
Wpadlam sie przywitac:)
..bede kibicowac!!!

MRS.CONSTR.
20-06-2009, 11:40
Witaj

Dziekuje :D

Siedze na forum i zaczynam szukac wszystkich namiarow

Potrzebuje namiarow na architekta niedrogiego i dobrego(czyli chyba normalnie :wink: tak jak kazdy z nas)

kala67
20-06-2009, 11:45
a w jakich stronach szukasz???

MRS.CONSTR.
20-06-2009, 11:47
a w jakich stronach szukasz???

Okolice Wroclawia

kala67
20-06-2009, 12:04
...oj to nie pomoge:((
ja z Grudziądza jestem.

GLAMOURMUM
22-06-2009, 13:17
Słowo sie rzekło....witam w "brutalnym" świecie budujących.... :)

Będzie dobrze... :)

MRS.CONSTR.
22-06-2009, 13:26
Ja tez jestem dobrej mysli,bo sasiedzi maja takie same dzialki i byly w takim samym stopniu zalesione :roll: i ich domy juz stoja i drzewa zostaly wyciete.

Jest jeszcze maly szczegol dotyczacy wycinania drzew.Jezeli wszystko sie wyjasni i bede juz mogla je wyciac ,to jest przepis ,ktory zabrania wycianania drzew w okresie od marca do pazdziernika lub listopada(nie pamietam dokladnie),bo jest to okres legowy ptakow,ale to sie juz wkrotce wyjasni i mam nadzieje ,ze na nasza korzysc :roll:

ellaj
23-06-2009, 22:26
Madzia, dzien dobry.
Co ciekawego slychac?
Przez 10 dni nie mialam czasu na Internet.

Ryska
24-06-2009, 06:52
Dzwonilam dzisiaj do Urzedu Gminy i Pani powiedziala,ze wypis i wyrys juz na mnie czekaja!!!!!!!!!!!!!! :D :D jupi!!!

Jutro rano odbieram.Z geodeta tez sie umowilam,ale troche to bedzie trwalo :-? :-? .Powiedzial ze nawet do 1.5miesiaca :o :o :o :o ......strasznie dlugo :(

Powiedzial mi ,zebym juz zaczela rozgladac sie za architektem do adaptacji ,bo pozniej znowu czekanie sie wydluzy :-? :-? .....................Skoro tak mowi ,to zaczne szukac i chociaz naswietlac sprawe ,mam mape sytuacyjna (chyba tak to sie nazywa :roll: :roll: )i wiem jaki projekt .....ciekawe czy to nie bedzie przedwczesne.

Chyba za szybko chcialabym wszystko zalatwic :wink: :wink: :wink:
A bałaś się ze nie zdążysz ? :D
A masz już projekt? Może jakieś zmiany w projekcie ? Jak juz bedziesz miała naniesiony projekt na mape to spokojnie możesz pomyśleć czy dobrze, czy coś nie przesunąć, jak zagospodarować resztę działki itp. Może spokojnie leżeć (jeść nie woła :wink: ) To wszystko przed PNB. A jeszcze odrolnienie (odlesienie). Ja tam wolę "co masz zrobić jutro zrób dziś" :D
Widze że Pan Geodeta ma pełne ręce roboty. Widać fach ma ręku, chyba ze te terminy spowodowane tym, że w międzyczasie jedzie sobie na wakacje :roll:

pajogor
24-06-2009, 22:16
Witam !!

Wpadłam z rewizytą się przywitać
Będą kibicować.
Wiedzę, że jesteś n etapie papirologii,
więc na dobry początek życzę krótkich terminów
oraz miłych i kompetentnych urzędników :wink:

MRS.CONSTR.
25-06-2009, 14:15
Madzia, dzien dobry.
Co ciekawego slychac?
Przez 10 dni nie mialam czasu na Internet.

Wreszcie zaczelo sie cos dziac :D i troche jestem zabiegana,ale to fajne zabieganie :wink:

MRS.CONSTR.
25-06-2009, 14:23
Dzwonilam dzisiaj do Urzedu Gminy i Pani powiedziala,ze wypis i wyrys juz na mnie czekaja!!!!!!!!!!!!!! :D :D jupi!!!

Jutro rano odbieram.Z geodeta tez sie umowilam,ale troche to bedzie trwalo :-? :-? .Powiedzial ze nawet do 1.5miesiaca :o :o :o :o ......strasznie dlugo :(

Powiedzial mi ,zebym juz zaczela rozgladac sie za architektem do adaptacji ,bo pozniej znowu czekanie sie wydluzy :-? :-? .....................Skoro tak mowi ,to zaczne szukac i chociaz naswietlac sprawe ,mam mape sytuacyjna (chyba tak to sie nazywa :roll: :roll: )i wiem jaki projekt .....ciekawe czy to nie bedzie przedwczesne.

Chyba za szybko chcialabym wszystko zalatwic :wink: :wink: :wink:
A bałaś się ze nie zdążysz ? :D
A masz już projekt? Może jakieś zmiany w projekcie ? Jak juz bedziesz miała naniesiony projekt na mape to spokojnie możesz pomyśleć czy dobrze, czy coś nie przesunąć, jak zagospodarować resztę działki itp. Może spokojnie leżeć (jeść nie woła :wink: ) To wszystko przed PNB. A jeszcze odrolnienie (odlesienie). Ja tam wolę "co masz zrobić jutro zrób dziś" :D
Widze że Pan Geodeta ma pełne ręce roboty. Widać fach ma ręku, chyba ze te terminy spowodowane tym, że w międzyczasie jedzie sobie na wakacje :roll:

Projekt mielismy od dawna ,ale dostalismy z biura projektowego przekrojr tego budunku i rzuty ........no i troche zaczelismy sie zastanawiac,bo sa tam 2 stropy monolityczne i poddasze ,ale juz nieuzytkowe no i prawie 90m tarasu,......poza tym taki architektoniczny wymysl ,ze taras nad garazem ma byc ocieplany :o :o :o :o
Pan Geodeta ,to podobno dobry fachowiec .....a o wakacjach nic nie wspominal :wink: moze sie bal ,ze straci taka klientke ...hahaha :lol: :lol:

MRS.CONSTR.
25-06-2009, 14:26
Witam !!

Wpadłam z rewizytą się przywitać
Będą kibicować.
Wiedzę, że jesteś n etapie papirologii,
więc na dobry początek życzę krótkich terminów
oraz miłych i kompetentnych urzędników :wink:

Witam Cie serdeczniascie w moich progach :D :D :D ,dziekuje za kibicowanie.
Na razie trafilam na bardzo fajnych urzednikow ,ale nie bedziemy sie oszukiwac bo to dopiero poczatki i zapewne jeszcze wiele sie zdarzy o czym zaraz napisze w dzienniku :roll: :roll:

DarioAS
27-06-2009, 13:24
no, to widzę, że będzie niedługo kolejna budowa.. :wink:
trzymam kciuki za papierki, żeby poszło szybko i bezboleśnie (w miarę :wink: )

MRS.CONSTR.
27-06-2009, 15:29
no, to widzę, że będzie niedługo kolejna budowa.. :wink:
trzymam kciuki za papierki, żeby poszło szybko i bezboleśnie (w miarę :wink: )

Dziekuje :D ,tez mam nadzieje :wink:

DarioAS
27-06-2009, 16:26
ten etap się niestety dłuży najbardziej :wink:

MRS.CONSTR.
27-06-2009, 16:41
ten etap się niestety dłuży najbardziej :wink:

No wlasnie :-? wprawdzie dopiero zaczelam ,ale tak bardzo chcialabym zeby juz cos sie dzialo na dzialeczce :roll: :roll:

ellaj
27-06-2009, 19:46
Wiem, co czujesz.
Ja uwielbiam prace budowlane.
Wszystkie dokumenty zalatwialam sama w urzedach. Siedzialam na budowie od rana do wieczora.
Teraz tez za kazdym razem chodze i ogladam jedna rzecz sto razy.

Ania i Bartek
28-06-2009, 10:55
WItam Cię i dziękuję za wpis i dobrą rade dot. komentarzy.
"Gratuluję" zabytków:( To faktycznie niezła niespodzianka, ale trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że całe to oczekiwanie szybko zleci i będziesz mogła ruszyć z dalszymi pracami!
Głowa do góry!

Co nas nie zabije to nas wzmocni - stety niestety to prawda:)

MRS.CONSTR.
28-06-2009, 14:02
WItam Cię i dziękuję za wpis i dobrą rade dot. komentarzy.
"Gratuluję" zabytków:( To faktycznie niezła niespodzianka, ale trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że całe to oczekiwanie szybko zleci i będziesz mogła ruszyć z dalszymi pracami!
Głowa do góry!

Co nas nie zabije to nas wzmocni - stety niestety to prawda:)

Ja rowniez Cie witam u siebie i zapraszam czesciej :D
Z tego co wiem ,to chyba nie mam stanowisk archeologicznych ale i tak ktos musi byc i nadzorowac kopanie :roll: :roll:

DarioAS
28-06-2009, 21:26
ale masz avatarek :o
cóż to za boski kociak?? :P

MRS.CONSTR.
28-06-2009, 22:26
ale masz avatarek :o
cóż to za boski kociak?? :P

Moja Duma :D :D :D :D :D :D Koteczka o imieniu Sara.Tak sobie pomyslalam ,ze zmienie avatarek ,na ladniejszy widok niz domek :wink:

Ryska
29-06-2009, 07:44
Tak sobie pomyslalam ,że zmienie avatarek ,na ladniejszy widok niz domek :wink:
Rzeczywiście ładniejszy jest teraz :D Duuużo ładniejszy :D

MRS.CONSTR.
29-06-2009, 15:00
Tak sobie pomyslalam ,że zmienie avatarek ,na ladniejszy widok niz domek :wink:
Rzeczywiście ładniejszy jest teraz :D Duuużo ładniejszy :D


Dziekuje ,tez tak uwazam :D

bobowa budowniczowa
29-06-2009, 15:10
Cześć Magda :lol:
A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

MRS.CONSTR.
29-06-2009, 15:17
Cześć Magda :lol:
A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

Czesc i witaj :D

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

bobowa budowniczowa
29-06-2009, 15:40
Cześć Magda :lol:
A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

Czesc i witaj :D

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

Pytaj, sama jestem ciekawa, choć nadzór to zapewne tylko na pierwszym etapie???
A dzwoniłaś do Urzędu zapytać co ten nadzór w praktyce znaczy? :roll:

MRS.CONSTR.
29-06-2009, 17:09
Cześć Magda :lol:
A co to za wykopiska się u Ciebie szykują :o

Czesc i witaj :D

Tak mnie tym nastraszyli ,ze juz nie wiedzialam co mam robic :-? :-?

Podobno nic nie powinni znalezc ,wiec zobacze co z tym robic :roll: :roll: :-? Musze z sasiadami porozmawiac ,ktorzy juz to przeszli.Ciekawe ,jak oni uporali sie z nadzorem :-? :-? :-? :-?

Pytaj, sama jestem ciekawa, choć nadzór to zapewne tylko na pierwszym etapie???
A dzwoniłaś do Urzędu zapytać co ten nadzór w praktyce znaczy? :roll:

Napisze ci na priv.

Ryska
30-06-2009, 08:24
Dzień dobry :D
Oj widze że coś się dziać zaczyna w papierologii budowlanej :)
Tylko, żeby szło po dobremu !

Wszędzie jest grząsko, bagnisto. Wszedzie - znaczy na południu Polski.
U nas też mokro i nie mogę transportu zamówić bo jak wjedzie w to nasze błotko to będziemy musieli traktora wołać żeby wyciągnął. Wszystkim ta pogoda daje swe znaki :evil:
Gdzieś wyczytałam że taki konserwator zabytków - dozór - kosztuje ok 600 zł , ale ni groma nie wiem co on tam za te 600 zł ma robić ? Stać i patrzeć jak pracuje koparka ?

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 08:29
Dzień dobry :D
Oj widze że coś się dziać zaczyna w papierologii budowlanej :)
Tylko, żeby szło po dobremu !

Wszędzie jest grząsko, bagnisto. Wszedzie - znaczy na południu Polski.
U nas też mokro i nie mogę transportu zamówić bo jak wjedzie w to nasze błotko to będziemy musieli traktora wołać żeby wyciągnął. Wszystkim ta pogoda daje swe znaki :evil:
Gdzieś wyczytałam że taki konserwator zabytków - dozór - kosztuje ok 600 zł , ale ni groma nie wiem co on tam za te 600 zł ma robić ? Stać i patrzeć jak pracuje koparka ?

Chyba tak :roll: :roll: :roll: :roll:

a tak na marginesie to gdzie sa twoje komentarze ,albo dziennik ja sie pytam :x :x :wink: ....moglabys sie postarac :wink: :wink:

Ryska
30-06-2009, 09:04
Nie mam czasu :roll: :roll:
Zabieram się za to jak sójka za morze :oops: Wczoraj było czasu trochę więcej bo dzieci poszły spać już o 19 :D (potrafią iść spać o 23) no to siedziałam i rysowałam kuchnie. I tak to jest. Chroniczny brak czasu.


A co masz zamiar wykopać z działki ? Może jakieś skarby Ślaska i będzie głośno o Tobie - wywiady, audycje. Lisowice będą znane na caałą Polskę .
Hm. Trochę mnie poniosło - przepraszam.

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 10:51
Nie mam czasu :roll: :roll:
Zabieram się za to jak sójka za morze :oops: Wczoraj było czasu trochę więcej bo dzieci poszły spać już o 19 :D (potrafią iść spać o 23) no to siedziałam i rysowałam kuchnie. I tak to jest. Chroniczny brak czasu.


A co masz zamiar wykopać z działki ? Może jakieś skarby Ślaska i będzie głośno o Tobie - wywiady, audycje. Lisowice będą znane na caałą Polskę .
Hm. Trochę mnie poniosło - przepraszam.

Nic nie szkodzi ....lubie twoje fantazje :D :D :D :D .Fajnie mogloby byc,ale znajac zycie to slawna nie bede i moze lepiej :wink: :wink: :wink: a zaraz okazaloby sie ze musze finansowac ich kopalnie skarbow :roll: :roll: :roll: :wink: a to juz mi sie wcale nie podoba.

No i jeszcze same problemy ,bo musze szukac innego projektu :( :(

bobowa budowniczowa
30-06-2009, 10:53
A dlaczego nowy projekt???? :o :o :o

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 10:57
A dlaczego nowy projekt???? :o :o :o

Wlasnie napisalam w dzienniku :( :( :(

Ryska
30-06-2009, 11:17
Mam taką cichą nadzieje że umiem czytać :oops: , a w Waszym wybranym projekcie jest napisane:

Usytuowanie budynku
minimalne wymiary działki: 21.89 x 17.49 m
i jak na mój rozumek to 25 x 43 jest większe od 21.89 x 17.49 :-? :roll:

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 11:20
Mam taką cichą nadzieje że umiem czytać :oops: , a w Waszym wybranym projekcie jest napisane:

Usytuowanie budynku
minimalne wymiary działki: 21.89 x 17.49 m
i jak na mój rozumek to 25 x 43 jest większe od 21.89 x 17.49 :-? :roll:

No tak ,tylko ze musi byc jeszcze odleglosc od plotu sasiada chyba ze 4m :roll: :roll:

Ryska
30-06-2009, 11:28
No to właśnie to jest uwzględnione, albo to ja źle widze.
4m od ściany z oknami, 3m od ściany bez okien - i to jest minimum.

http://www.e-projektydomow.pl/data/projekty/3066/3066usyt1.jpg

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 11:39
No to właśnie to jest uwzględnione, albo to ja źle widze.
4m od ściany z oknami, 3m od ściany bez okien - i to jest minimum.

http://www.e-projektydomow.pl/data/projekty/3066/3066usyt1.jpg


Architekt powiedzial mi ze to zly projekt na ta dzialke :roll: :roll: .....no i jeszcze te strony swiata ,salon mialabym zacieniony a kuchnie naswietlona.....
nie powiedzialam jeszcze o najwazniejszej rzeczy a mianowicie ....w planie zagospodarowania jest napisane ze dopuszczalna jest zabudowa wolno stojaca ,gabaryt jednej kondygnacji z dopuszczeniem drugiej w poddaszu..........a projekt o ktorym mowimy ma dwie kondygnacje i nieuzytkowe poddasze :-? :-? mozna oczywiscie zmieniac wiele rzeczy ,ale to bylby juz koszt indywidualnego projektu,bo musialby od nowa caly rysowac...........wiec wszystko przemawia na jego niekorzysc :( :(
zasugerowal mi szukanie projektu waskiego :-? :-? :-?

Ryska
30-06-2009, 12:15
Aaaa i teraz wszystko jasne, wybraliście za wysoki domek :wink:


no i jeszcze te strony swiata ,salon mialabym zacieniony a kuchnie naswietlona.....


My tak będziemy mieć. Ale nie chcieliśmy mieć salonu od ulicy. Będę miała jasną kuchnię :)
To Wy już z innej gminy? My nie mamy planu zagospodarowania i jakiś tam warunków zabudowy. Wszyscy się dziwią że tego nie ma, a dla nas rewelacja, nic nie musieliśmy dopasowywać.
No popatrz, a to tak blisko :roll:

bobowa budowniczowa
30-06-2009, 13:00
Coś mi nie gra z tymi wymiarami i architektem :o
Zgodzę się jedynie z tym, że nie możesz mieć wdóch kondygnacji. A to też było powdem dla którego ja musiałam zrezygnować z tego projektu :cry:
Powiedz Magda jakie macie potrzeby i wymagania, ile metrów, ile pokoji, jaki garaz?

Ryska
30-06-2009, 13:16
Madziu to nie szukaj wąskiego projektu tylko nizszego, po co ci taka kiszka ??? I wcale nie masz wąskiej działki.
Nasza jest szer. 27 i z tego co pamiętam jak szukaliśmy projektu to taką optymalną była właśnie szer. 25m

projekty na wielkość działki 25/43 (http://www.archon.pl/szukanie_zaawansowane/wyniki)

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 13:21
Madziu to nie szukaj wąskiego projektu tylko nizszego, po co ci taka kiszka ??? I wcale nie masz wąskiej działki.
Nasza jest szer. 27 i z tego co pamiętam jak szukaliśmy projektu to taką optymalną była właśnie szer. 25m

projekty na wielkość działki 25/43 (http://www.archon.pl/szukanie_zaawansowane/wyniki)

Wlasnie nie chce takiej kiszki :roll: :roll: ,bo widze ze moge sobie pozwolic na normalny dom,tylko patrze na ten wjazd i gdzie bedzie najwiecej slonca.

Juz sobie wyobrazam ,jak wparuje do domu malz i powie ,ze on nie chce skosow w domu :evil: :evil: :evil: :evil: ,wiec szukam czegos co ma najmniej skosow ,bo ja rowniez wole wymiarowe pomieszczenia :wink:

GLAMOURMUM
30-06-2009, 13:55
Dzień dobry...ale tutaj zmiany, zmianym, zmiany.
Szkoda, że musisz zrezygnować ze swojego projektu.
Domek "był" bardzo ładny

MRS.CONSTR.
30-06-2009, 17:00
Dzień dobry...ale tutaj zmiany, zmianym, zmiany.
Szkoda, że musisz zrezygnować ze swojego projektu.
Domek "był" bardzo ładny

Zmiany ,zmiany Glamurko :-? przewertowalam juz tyle projektow i jeszcze mniej wiem.Poczekam ,az moje szczescie wroci do domu i razem bedziemy szukac :wink:

TMK
30-06-2009, 17:17
przewertowalam juz tyle projektow i jeszcze mniej wiem.Poczekam ,az moje szczescie wroci do domu i razem bedziemy szukac :wink:

po co szukać - "południowa" :) ;) albo "słoneczko" :)

Gdzieś z rok temu widziałem stronę ze zbiorem projektów z różnych biur, można było zawęzić wyszukiwanie wg wymiarów działki. Po googluj, może trafisz na tę stronkę.

a jak strony źle się układają, to przecież można zrobić projekt lustrzany....