PDA

Zobacz pełną wersję : wymarzony, wyczekany... HORNÓWEK - komentarze



gotyslawa
30-03-2009, 22:57
wszelkie uwagi, komentarze i sugestie mile widziane

...nie będziemy się dąsać i obrażać - chętnie wysłuchamy i podyskutujemy

pozdrawiamy

- Małgosia i Piotr

jo-aska
31-03-2009, 08:32
Witaj, życzę żeby budowa przebiegała szybko i sprawnie,
No i chętnie zobacze jak przebiegaja prace (na fotografiach oczywiście)
Tak że wszystkiego Najbudowlańszego życzę:)

kar_ma
31-03-2009, 19:42
Witaj,

Bardzo mi się podoba wybrany projekt Waszego domu. Którędy wchodzi się na stryszek? Przez klapę w suficie garażu?

gotyslawa
31-03-2009, 20:32
na stryszek wchodzi się z sypialni - w naszym wypadku będzie to taka 'garderoba - schowek'.
Układ pomieszczeń na górze mamy całkowicie zmieniony w stosunku do wersji pierwotnej - wkrótce postaram się to 'obrazowo' przedstawić. Pozostawiliśmy na górze jedną łazienkę (z tym 'schowkiem', który jeszcze nie wiadomo czy pozostanie schowkiem), w planach mamy też 3 spore sypialnie - każda z niezależną garderobą.
Podnieśliśmy też o jeden pustak ściankę kolankową tak by górne pomieszczenia stały się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Istana
26-05-2009, 16:49
bardzo ładny domek :P i zazdroszczem tak przejrzystego dzienniczka.. aż miło się czyta i ogląda :)

Pozdrawiam

agnie-cha
31-05-2009, 16:10
Witam !
milo, że klan MGprojektowiczów się powiększa , my zabieramy się za budowę Edyty.
powodzonka!

dorapol
10-10-2009, 00:07
Witam!
Strasznie mnie ciekawi jak tam idzie u was budowa? W dzienniku cisza jak makiem zasiał. Gotyslawa pewnie dach już u was stoi? A może coś się już dzieje w środku.
Pozdrowionka

gotyslawa
12-10-2009, 21:10
no biję się w piersi... faktycznie zaniedbałam nasz 'dziennik budowy' ale jak tu nad wszystkim zapanować gdy każdą 'wolną' :lol: chwilę wypełnia mi opieka nad naszym 3,5 miesięcznym synkiem :-) :-? postaram się już nie dopuścić do dziennikowych zaniedbań. OBIECUJĘ! :D

Z-35
03-01-2011, 21:22
No tak sobie u Was popatrzyłam i ja już bym dawno mieszkała ;-)
Piękny Wam domek wyszedł - gratuluję!
A co macie na podłodze w Waszej sypialni? Bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam serdecznie

gotyslawa
04-01-2011, 21:57
pewnie gdyby to było jeszcze jakiś rok temu... no... może dwa... to też bym się zawzięła i dawno bym się przeprowadziła, a teraz... jakoś tak okoliczności się poukładały, że jest jak jest
w sypialni mamy panele - wg mnie też faaaaaaaaaaaaajne i co ważne niedrogie - afzelia borneo
bardzo mi się podobają takie ciemniejsze podłogi ale już teraz widzę, że to dość pracowity wynalazek bo na pozostałych podłogach aż tak kurzu nie widać jak na tych i tych co mamy w holu :-) no ale... coś za coś :-)

ssiara
10-06-2013, 07:39
witamy i pozdrawiamy
szukamy kogos z okolic szczecina zeby obejrzec domek w realu. nie mozemy nic znalez i sie okazuje ze nikt w poblizu nie buduje hornowka:(
dane kontaktowe wiolak6699 op pl .bardzo bedziemy wdzieczni za pomoc