PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do dziennika Ani i Mariusza



aniaImariusz
15-04-2009, 17:03
Bardzo prosimy o Wasze opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne :lol: Przyda się każda dobra rada :wink:

jolapp2
15-04-2009, 18:25
aniaImariusz!
Witajcie w gronie rozpoczynających przygodę budowlaną :D :D :D
Życzę wytrwałości i pomyślnych wiatrów podczas inwestorskich zmagań - pozdrawiam.

aniaImariusz
15-04-2009, 19:46
Witamy serdecznie, wytrwałość się przyda, same papierki są wykańczające, ale nie jest źle :)
Mamy nadzieje, że najgorsze za nami :)

marta_B
16-04-2009, 22:17
Świetny projekt, jak wszystkie z tej pracowni. Po raz kolejny spotykam się z wersją, której nie ma na ich stronie. Ja myślę o Doskonałym, nadal tylko myślę.

pozdrawiam i będę zaglądać

vze
17-04-2009, 06:03
Ta wersja jest o niebo lepsza i uparcie powtarzam ze pierwowzor tylko na wypadziki :wink:
Trzymam kciuki !!

aniaImariusz
17-04-2009, 06:43
Projekt strasznie mi się podoba, po prostu czytali w naszych myślach :D
Spisałam pomysły na zmiany w pierwszej wersji i zadzwoniłam do pracowni, okazało się, że wszystko jest w wersji 2 :P , bardzo się ucieszyliśmy - odszedł koszt związany z przerabianiem projektu :wink:
Bardzo miła obsługa, maila z projektem, kosztorysem i wizualizacjami dostałam w ciągu godzinki. Projekt zatwierdzony przez architekta z UM, pasuje na działeczkę jak ulał :)

mcmagda
17-04-2009, 17:53
Bardzo mi się podoba ten projekt.

aniaImariusz
17-04-2009, 20:33
Poprosimy też o słowa krytyki :)
Czy proponujecie jakieś zmiany? :lol: My na razie jesteśmy na etapie fascynacji nowoodkrytym projektem więc może ktoś nas ostudzi :) ?

acca5
19-04-2009, 16:53
Pozdrawiam będę śledzić waszą budowę, projekt super, czy możecie przesłać mi kosztorys .
Oraz dane do kosztorysu-powierzchnia ścian fundamentowych, scian nośnych i działowych , powierzchnię dachu, ilość m3 więżby, jaki strop jest przewidziany w tym domu?

jolapp2
21-04-2009, 10:48
Chociaż "pierwszą łopatę" planuję wbić w przyszłym roku to także juz teraz zastanawiam się na obsadzeniem płotu graniczącego z sąsiadem (tył). Zastanawiam się nad tują Brabant. Jej zaletą jest to, że szybko rośnie i znakomicie nadaje się na żywopłoty formowane.

acca5
21-04-2009, 16:02
To jak mogę się tu wtrącić na ten temat to raczej nie Brabant a szmaragd-on nie wymaga przycinania i jest zawsze gesty, rośnie w stożek. Samodzielna tuja, praktycznie nie wymaga pracy

jolapp2
21-04-2009, 19:02
Zgadzam się :D
Ale ja chciałabym, aby moje tuje urosły szybko i były łatwe w formowaniu. Chciałabym zapanować nad ich wysokością, szerokością, a z tego co wiem to nie wszystkie odmiany dają sie łatwo formować. Akcję z tujami na działce planuję jesienią, więc jeszcze mam trochę czasu na szperanie, czytanie i podglądanie w necie.
Pozdrawiam - Jola :D

aniaImariusz
21-04-2009, 21:03
no właśnie u mnie dylemat :) brabant czy smaragd :), w sumie to chciałabym ją sobie przycinać i żeby nie rosła w stożek, zależy mi na gęstym żywopłocie :)
Dzięki za wskazówki :) jutro kupuję thuje i wybór padł raczej na brabant :)
Dołki już są wykopane, kora do obsypania naszykowana, nawóz kupiony - odwrotu nie ma :D

aniaImariusz
26-04-2009, 15:37
no właśnie u mnie dylemat :) brabant czy smaragd :), w sumie to chciałabym ją sobie przycinać i żeby nie rosła w stożek, zależy mi na gęstym żywopłocie :)
Dzięki za wskazówki :) jutro kupuję thuje i wybór padł raczej na brabant :)
Dołki już są wykopane, kora do obsypania naszykowana, nawóz kupiony - odwrotu nie ma :D

ps kupione cyprysiki :)

maggie_may
05-05-2009, 19:38
Aniu uważaj z sadzeniem roślinek przed budową. Działeczka nie jest duża i jak zrobicie wykopy pod fundamenty musicie mieć miejsce na ziemię z tych wykopów a zaręczam Ci , że trochę tego jest plus miejsce na mat. budowlane i .....okazuje się ,że tego miejsca brakuje. A panowie budowlańcy w nosie mają roślinki i żwir czy piach kiprują gdzie im wygodnie. Wiem to z autopsji.. było mi bardzo przykro ,że moja praca i pieniążki poszły na marne. :cry: :cry: :cry:

KamaG
06-05-2009, 18:51
cześć zajrzałam sobie przejazdem na Waszą działeczkę bo się okazało że to parę domów ode mnie :o , nie spodziewałam się że spotkam na forum kogoś z tak bliska,
całkiem przyjemna działka choć nieduża

jolapp2
07-05-2009, 17:29
Witaj Aniu :D
Jak się miewają Twoje cyprysiki? Mam nadzieję, że rosną zdrowo. Myślę, że tym posadzonym przy płocie z sąsiadem nic się nie przytrafi podczas prac budowlanych (trochę dobrej woli ze strony ekipy budującej) :wink:
Pozdrawiam - Jola :D

aniaImariusz
11-05-2009, 21:57
KamaG - gdzie jest Wasza działeczka ? nie zwiedzaliśmy ostatnio okolicy więc nie bardzo wiemy gdzie zaczęło się coś dziać :-?
a działeczka jak dla nas w sam raz :lol:

maggie_may - roślinek dopilnuje osobiście, ale jestem pewna, że mój mąż - jako główny szef na budowie nie da ich uszkodzić :lol:

jolapp2 - cyprysiki zdrowiutkie i ładniutkie tylko susza im dokuczała :-? na szczęście deszczyk popadał i nabrały kolorku; codziennie podlewałam je, ale to nie to samo co natura :wink: , najbardziej czekam na rozkwitnięcie mojej różyczki :)

KamaG
13-05-2009, 20:44
my się budujemy w drugim końcu miasta ale mieszkamy na źródlanej obecnie :D

tasha
15-05-2009, 08:25
No no u ciebie to jest dopiero wyjście na taras :o Pozdrawiam i kibicuje przy budowie

aniaImariusz
16-05-2009, 10:04
Okno tarasowe wielkie, ale właśnie takiego szukaliśmy w projektach :)

ponury63
27-05-2009, 13:40
[wpis przeniesiony z dziennika budowy]


Super, że w tak prosty i dokladny sposób wszystko jest opisane.Dla kogos kto dopiero mysli o budowie jest to idealny informator, będę na bierząco śledzić dziennik.Projekt "domu z wizja" jest jednym z moich dwóch ulubionych projektów, drugi to projekt"Bartek",przestronny z antresolą.Pozdrawiam i życzę szybkiej realizacji :)
http://forum.muratordom.pl/uzytkownik92913.htm

KamaG
06-06-2009, 21:48
hej, i co tam u Was słychać? ruszyliście coś do przodu?

kat125
05-07-2009, 15:12
Witam,
też wybrałam dom z widokiem, wygląda super !
Obecnie adaptuję projekt- dobudowuję garaż,przedłużam dom o 1 m.
Pozdrawiam :D

KamaG
31-08-2009, 21:56
Ania czytałam o problemie z architektem, czy teraz już jest lepiej?

KamaG
09-09-2009, 08:46
cześć co tam u Was, nic nie piszecie? Widziałam (chyba) Was na działce ostatnio :lol: , ale nie miałam śmiałości Was zaczepiać :oops:
czy rozwiązały się problemy z projektem już? napiszcie co słychać?
robicie w końcu ten indywidualny? może przez firmę A...?
odezwij się proszę

KamaG
21-10-2009, 11:51
zaglądacie tu jeszcze? :-?

jolapp2
22-12-2009, 07:02
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze:
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę.
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni.
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei.
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń.
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

http://lh4.ggpht.com/_HrvOiKIpqLY/S1IAMZB0DsI/AAAAAAAAAbE/xxrfcFlLIg0/3955.jpg

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KamaG
04-02-2010, 10:57
hej, co u Was, zaglądacie jeszcze na forum?

jolapp2
04-04-2010, 18:36
:D:D Radosnego przeżywania Świąt Wielkanocnych,
pełnych spokoju, nadziei i miłości-życzy Jola :D:D

http://lh5.ggpht.com/_HrvOiKIpqLY/S7epMrTrXxI/AAAAAAAAA9c/VX8YaVQYwBE/16.jpg