PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarz do K&M buduje Adasia II



moczarna
19-04-2009, 09:57
Zapraszam do komentowania naszego dziennika :)

dana1s
19-04-2009, 18:46
Witam ,bardzo fajny domek :lol:
Lubię małe parterówki w takim stylu :D
Pozdrawiam i życzę głównie cierpliwości i powodzenia w realizacji !!!!
Dana

gola71
01-06-2009, 10:40
Witam
Adaś II jest piękny. my też się przymierzamy do jego budowy , Ale najpierw papierki :cry:
Jakie zmiany wprowadziłas?I na jakim jesteś etapie budowy?
Czekamy na fotki i trzymamy kciuki.l :wink:

moczarna
01-06-2009, 19:57
O, super, że znalazła się wreszcie dusza, z którą można wymienić poglądy ;)
Ze zmian w fazie ostatecznej (chyba) zostało:
1. Podwyższenie ścianki kolankowej na poddaszu, minimalnie.
2. Obniżenie stropu nad garażem w celu zwiększenia pomieszczenia na górze, będzie tam biuro. Do tego pójdą schody zewnętrzne, dodatkowe okno i drzwi wejściowe. W pomieszczeniu wydzielimy małe wc dodatkowe też.
3. Zmniejszenie okna tarasowego o połowę.
4. Likwidacja balkonu na rzecz okien.

Zdjęcia mam, ale nie będę bez pozwolenia rozpowszechniać. Napisałam maila z prośbą o zdjęcia do osób z forum na stronie Horyzontu. Radzę zrobić to samo po prostu :) No i też polecam Panią Architekt Justynę Wisiecką, jest miła i ma dobre pomysły :)

No i czekam również na Wasze pomysły. Może wspólnie uda się coś mądrego wymyślić ;)

A jeśli chodzi o stan prac, to jesteśmy na etapie papierków - przyłącza (właśnie się okazało, że mamy szafkę z prądem na wprost drzwi wejściowych :/ ), adaptacji projektu, no i na razie walczymy wirtualnie :) Jakieś realne daty rozpoczęcia budowy, to myślę wiosna 2010.

Czekam na Wasz dziennik i Wasze przemyślenia!

gola71
04-06-2009, 14:09
My też myślimy o
pomniejszeniu okna tarasowego,
przeniesienie kominka na ścianę z pokojem ,
likwidacja balkonu na górze, będą tam duże okna ,
powiększenie górnej łazienki kosztem pokoju.

Ale jeszcze wszystko jest do ustalenia
Jeśli mogłabyś nam przesłać kontakt do pani archtekt byłabym wdzięczna
[email protected] , oraz zdjecia

Pozdrawiam

pumpaluna
26-06-2011, 14:19
trochę Wam zeszło od planów do stanu dzisiejszego, ale jak wiadomo w PL papierologia jest najgorsza, tego nie przeskoczy nawet jak się ma kasę :/
mam pytanie dot. ścianki kolankowej - ile było a na ile zmieniliście? my budujemy zupełnie inny domek, ale zastanawiam się czy ta nasza ścianka kolankowa nie jest za niska.

moczarna
26-08-2011, 21:30
Podnieśliśmy o jeden bloczek.
Radzę na parterze też popatrzyć na wysokość. Standardowa 2,6 myślę, że jest za niska.

moczarna
04-03-2012, 14:13
Jeśli chodzi o pytanie dotyczące kosztów, to jest koszmar. Kosztorys jest mniej więcej ok. Zależy jak kto buduje. My budujemy systemem gospodarczym i masę rzeczy robimy własnoręcznie. Znaczy nie moimi rękoma, tylko męża i teścia :)

nini
04-03-2012, 19:21
Witam, gratuluję pięknego domku :) Mam pytanie odnośnie łazienki - co jest położone na podłodze, też z kolekcji opoczno zebrano? Zastanawiam się nad położeniem w jednej łazience płytek właśnie z tej kolekcji.

moczarna
07-03-2012, 08:44
Tak, na podłodze też zebrano.