PDA

Zobacz pełną wersję : Miejsce na komentarze dla poczynań Bobka Budowniczego



Bobek Budowniczy
20-04-2009, 23:33
zapraszam

maren100
06-05-2009, 13:44
witam
bede pierwsza :lol: :lol: :lol: :lol:
czy ja dobrze zrozumialam, ze stawiacie budynek na terenie po dawnym stawiku ??
jak sie go pozbyliscie ?? udalo sie z tym betonem ?? a co z woda, ktora Wam wyszla spod folii na beton ??
Juz nie pytam wiecej, zeby nie bylo, ze bawie sie w 100 pytan do ....... :lol: :lol:
pozdrawiam serdecznie i bede sledzic postepy :roll:

stasiek&gośka
06-05-2009, 23:32
Niezłe przygody. Ja miałem podobne jakieś 10 km od Ciebie - to samo glina jak do cegieł i wszechobecna woda ale jakoś się udało.
Na stałe miałem zainstalowaną pompę i lałem na drogę bo u nas to nawet rowy się już nie ostały widocznie były zbędne ....?
Ale z naturą ciężko wygrać gdy tak sobie pompowałem miejscami pozawalał mi się wykop no i już był kłopot. Ale teraz chłopy kończą już fundament i wyszło wszystko ok..
Powodzenia i pozdrawiam

Bobek Budowniczy
07-05-2009, 21:15
witam
bede pierwsza :lol: :lol: :lol: :lol:

Witamy, a już się obawiałem, że nikt nas tu nigdy nie odwiedzi :cry:


czy ja dobrze zrozumialam, ze stawiacie budynek na terenie po dawnym stawiku ??

Tak, kiedyś był stawik, potem dół na śmieci, do naszych czasów dotrwała na wierzchu kupa gałęzi. Jak koparkowy to rozkopał wszyscy byli zaskoczeni.


jak sie go pozbyliscie ?? udalo sie z tym betonem ?? a co z woda, ktora Wam wyszla spod folii na beton ??

Trzy ciężarówki śmieci wyjechały. Od wczoraj mamy już ławy, a jutro startują ściany.


Juz nie pytam wiecej, zeby nie bylo, ze bawie sie w 100 pytan do ....... :lol: :lol:
pozdrawiam serdecznie i bede sledzic postepy :roll:
Bardzo mi miło :D, pozdrawiam

Bobek Budowniczy
07-05-2009, 21:24
Stasiek&Gośka,
widziałem, że Wasz bąk to ma tyle zębów co i nasza córka (w awatarku) :D
Pozdrawiam