PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do przygody z Zośką



Istana
21-04-2009, 22:39
Serdecznie zapraszam !
Wszelkie sugestie mile widziane :wink:

Piątka
22-04-2009, 13:10
Zośka jest śliczna :)
blisko do rodziców..nie martw się, poradzisz sobie..
może mogłabyś strop dostosować do ewentualnego poddasza?
powodzenia :)

Istana
22-04-2009, 21:20
Dzieki Piątka, cieszę się, że podoba Ci się Zośka :lol: :lol: :lol:
Wciąż się martwię, czy podołam ze wszystkim, czy dam radę, ale otacza mnie grono wspaniałych pomocnych ludzi więc WIERZĘ, że się uda. Ale każde dobre słowo jest dla mnie pociechą i motywacją.
O uzytkowym poddaszu myślałam, ale ostatecznie zrezygnowałam... na dzień dzisiejszy mam dość biegania po schodach :roll: Gdybym rozpatrywała uż. poddasze szukałabym pewnie innego projektu. W Zośce kąt nachylenia dachu wynosi 25 % i podwyższenie go spowodowałoby z pewnością utratę tego bungalowskiego wyglądu. Ale dzięki za sugestie :D

Beauty
22-04-2009, 22:29
Bardzo zgrabny domek :wink: Kiedyś też zastanawialiśmy się z mężem nad podobnym projektem,ale dla nas (czwórka)musiałby być odpowiednio większy a co za tym idzie -dach kosztowniejszy.Mąz tak truł cały czas o kosztach dachu,a teraz biorąc pod uwagę pow.dachu domu +budynku gospodarczego wyszło by podobnie i bez schodów.

Zyczę Ci powodzenia i trzymam kciuki :wink:

Piątka
22-04-2009, 22:34
jak bungalow z założenia to już nie kręcę..
a radę dasz jeśli wszysko sobie policzyłaś i masz wspacie bliskich :)

justka9
24-04-2009, 21:17
DZIĘKI ZA POMOC PRZY TYCH LINKACH!

Istana
24-04-2009, 21:38
justka- cała przyjemność po mojej stronie :P

monia i marek
06-05-2009, 20:16
Witaj, Istano :D
Budujesz piękny domek :D Podziwiam Cię za chęć działania we dwójkę z synem :wink: :D
Płytki Paradyż Otylia są bossskie :D Pozwól, że zakoszę zdjęcia, coby o nich nie zapomnieć :oops:

Istana
07-05-2009, 23:15
Witaj monia (czy marek?) :lol:

Budujesz piękny domek

Dziękuję, też mi się podoba :lol: :lol: :lol:


Płytki Paradyż Otylia są bossskie

:lol: :P :lol:
zdjęcia zakaszaj, ja też wklejam ku pamięci :lol:
Pozdr.

monia i marek
07-05-2009, 23:19
Witaj monia (czy marek?) :lol:

Budujesz piękny domek

Dziękuję, też mi się podoba :lol: :lol: :lol:


Płytki Paradyż Otylia są bossskie

:lol: :P :lol:
zdjęcia zakaszaj, ja też wklejam ku pamięci :lol:
Pozdr.
Monia :D :wink:
Marek to mój małżonek, ale On się na foum nie udziela :lol:

justka9
08-05-2009, 11:07
no widzę, że u Ciebie prace idą pełną parą! u nas narazie czekanie na reszte papierów, ale za to zamówiliśmy ogrodzenie:-)
Świetna ta czerwona sypialnia. Teraz w domu gdzie mnieszkamy też mamy czerwoną z beżem, bardzo lubie te kolory, ale ostatnio widziałam śliczny zestaw brązowo turkusowy i sie zakochałam...chyba te kolory będą dominować w sypialni i łazience przy niej.

Istana
08-05-2009, 17:03
Rzeczywiście trochę się dzieje :lol: a mi buzia się śmieje :lol:
przeżywam tą budowę jak stonka wykopki :lol: :lol: :lol: ale to chyba zrozumiałe :)

ostatnio widziałam śliczny zestaw brązowo turkusowy i sie zakochałam...chyba te kolory będą dominować w sypialni i łazience przy niej.

justka jeśli masz jakieś fotki to zarzucaj, chętnie zobaczę Twoje inspiracje. Choć całe życie myślałam, że turkus jest zimnym kolorem i do łazienki nie bardzo... oblukamy, zobaczymy, ocenimy.

Istana
08-05-2009, 21:34
justka, przez przypadek natrafiłam na pościel do Twojej sypialni turkusowo - brązowej :lol:
http://www.calvado.pl/dane/full/eb7cdb54i3928i4ed9i98c3i8fb8de0a9bbcbraz_turkus.jp g

a tu tapetki:
http://www.selectwallpaper.co.uk/store/images/uploads/Florence/w213-07.jpg

http://www.selectwallpaper.co.uk/store/images/uploads/Florence/w211-06.jpg

coraz bardziej podoba mi sie to zestawienie kolorów :)
[/img]

kala67
07-10-2009, 20:41
Witaj!!
nie wiem jak to sie stało, że dotychczas nie trafiłam na Twój dziennik??? :o
piekny domek budujesz!!!!!!
a twoja sauna poprostu CUDO!!! wspaniały pomysł :P

Istana
08-10-2009, 10:18
Witaj!!
nie wiem jak to sie stało, że dotychczas nie trafiłam na Twój dziennik??? :o
piekny domek budujesz!!!!!!
a twoja sauna poprostu CUDO!!! wspaniały pomysł :P

kala67 dziękuję za miłe słowa :P
Twój domek jest równie piękny, rzekłabym nawet że cudowny!

Asaf
09-10-2009, 23:11
Witam.
Bardzo ciekawy dom.
Nie wiedziałem nawet że tak można w naszym pięknym kraju budować.
Domek saunowy super.
Ile ma m2 ?
Dobrze że wytrwałaś w walce o WZ.
Wiem ile to troski i oczekiwań bo to mój etap.
Pozdrawiam.
Asaf

Istana
10-10-2009, 11:51
Asaf domek saunowy ma wymiary 6 x 4 m.
Pomieszczenie po lewej to taki pokoik gościnny z łóżkiem, stołem i minikuchnią, ok.14 m2, natomiast wejście z prawej to malutka łazienka z WC i prysznicem- myślę, że ma ok. 4 m2 i dalej sauna ok. 6 m2. Taras również 6 x 4 m.
Twoje ranczo REWELACJA! Świetny projekt i piękna działka, a sad owocowy i winortośla cud miód :P
Życzę powodzenia i pozdrawiam!

kami-lla
15-10-2009, 20:53
Istana
Super domek i sauna.
Dach będzie cudowny i zrobiony bardzo szybko - mój dach ekipa p Karola zrobiła w niecałe trzy dni :lol:
Zaprszam do moejgo dziennika

Istana
15-10-2009, 21:24
kami-lla dzięki za odwiedzinki, pędzę do Ciebie z rewizytą :P

PS. Rzeczywiście ekipa p.Karola bystra, dziś pokryli już folią cały dach, zamontowali łaty i kontrłaty, na całości rozłożyli dachówkę do jutrzejszego jej montażu. Fotki zarzucę jutro, bo było zbyt ciemno, gdy wpadłam na budowę.

AGP
15-10-2009, 22:41
Domek zapowiada się bajecznie. Prace idą w oszałamiającym tempie. Trzymam kciuki za dalszą część.
Pozdrawiam

maren100
16-10-2009, 09:41
witam
domek na wizualizacjach wyglada slicznie, mozna oczywiscie zalozyc, ze po skonczeniu realia beda rownie fantastyczne :D czego jak najbardziej zycze :lol:
pozdrawiam

kala67
19-10-2009, 18:32
śledze nadal i trzymam kciuki!!!
dach ładniutki wyszedł :P

kala67
25-11-2009, 13:12
no wreszcie nowe fotki!!!
domek wyglada juz super! :P
a masz jakies foteczki ze środka?? bym sobie podpatrzyła jak to u Was wygląda :wink: :lol:

Beauty
25-11-2009, 13:33
Nooooo,Zochna prezentuje się odlotowo...i to tempo oszałamiające.gratuluję .

Istana
25-11-2009, 16:22
no tak, domek się zmienia, co mnie bardzo cieszy, ale niestety wewnątrz zupełnie nic się nie dzieje. Z dalszymi etapami ruszę pewnie dopiero na wiosnę. Z prostej przyczyny - brak środków finansowych oraz zawirowania w życiu osobistym.
kala67 - mogę wrzucić kilka fotek ze środka, ale chcesz oglądać same dechy ???
:) :) :)
pozdrowionka :P

AGP
20-12-2009, 19:00
http://lh5.ggpht.com/_qAvdwl7BULY/Sy5WL2gr1vI/AAAAAAAABAg/tKv9A__8V9A/s640/agpy.jpg

kori
08-11-2013, 21:26
fajnie wyszły CI te plytki Woodentic

Istana
08-11-2013, 21:31
fajnie wyszły CI te plytki Woodentic

dziękuję kori, chciałam, by fuga zlała się z płytkami i udało się taki efekt uzyskać :) póki co wszystkim się podoba :)

Agulla
10-11-2013, 10:31
Podłoga śliczna! Podkradnę zdjęcia do inspiracji ;-) Jakiej grubości jest fuga?

Istana
10-11-2013, 15:19
Podłoga śliczna! Podkradnę zdjęcia do inspiracji ;-) Jakiej grubości jest fuga?

dziękuję Agulla :) fuga ma 3,5 mm

Asia2408
16-12-2013, 20:43
Na budowie wiele się nie dzieje, ekipa walczy z fundamentem. Dziś miał dojechać styrodur (na obrzeża) ale firma W. zawaliła sprawę i będzie dopiero jutro.
Wczoraj wieczorkiem siedziałam i podliczyłam dotychczasowe koszty, począwszy od aktu notarialnego po dzień dzisiejszy. Suma mnie ciut podłamała :( :o :(

Witam właśnie stoję przed wyborem projektu i właśnie zośka jest jednym z moich faworytów czy można by prosić o przesłanie zdjęć domku już w pełni wykończonego i taki pytanie czy po pewnym czasie dokonała by pani jakiś zmian ? Pozdrawiam Joanna R oto mój meil [email protected]

Istana
30-03-2014, 22:33
Witam właśnie stoję przed wyborem projektu i właśnie zośka jest jednym z moich faworytów czy można by prosić o przesłanie zdjęć domku już w pełni wykończonego i taki pytanie czy po pewnym czasie dokonała by pani jakiś zmian ? Pozdrawiam Joanna R oto mój meil [email protected]

Asiu, aktualne zdjęcia są w dzienniku, domek jeszcze nie wykończony na zewnątrz, wewnątrz już trochę można pooglądać. Co do zmian, na tą chwilę (nie mieszkamy jeszcze) nic bym nie zmieniła, większość zmian (a było ich sporo) dokonaliśmy w fazie adaptacji projektu.