PDA

Zobacz pełną wersję : zminy w projekcie



Andrzej z Wadowic
23-04-2009, 08:26
Witam

Zmiany zewnętrzne jakie chcecie wprowadzić totalnie rujnują koncepcje architektoniczną tego projektu. Mam masę zdjęć korneli, tych robionych zgodniez projektem jak i takich które są ogołocone z jej głownych atutów czyli wolich oczu, skośnego salonu,półokągłego wejścia i łukowatego okna w jadalni. Sugerowanie w nazwie dziennika że jest to realizacja korneli i umieszcznie wizualizacji w avatarze jes według mnie nadużyciem. Jeśli wprowadzicie te zmiany o jakich piszecie wyjdzie wam nijaka parterówka o której postronna osoba nigdy by nie powiedziała że ma ona coś wspólnego z projektem kornelia. Sam postanowiłem wprowadzić jedną zmianę mianowicie zlikwidować kominek zewnętrzny ale to ze względu bardzo wątpliwą zasadność umieszcznia go w koszu dachowym i nie chciałem ryzykować przecieku. Odnosnie zmian we wnętrzu to są one jak najbardziej słuszne. Przejście z kotłowni przez wiatrołap, zmiana lokalizacji Wc pod schodami to jedne z najczęściej wprowadzanych modyfikacji. Są one jak najbardziej słuszne.
Liczę że przemyslicie zmiany zewnętrzne i nie odrzecie tego projektu z jego największych atutów. :)


pozdrawiam