PDA

Zobacz pełną wersję : DORADO - forum do dziennika budowy



piotr.daszczuk
23-04-2009, 09:15
Jak ktoś ma pytania buduję się a może buduje też DORADO zapraszam do rozmowy i ew opinii :)

angelb
24-04-2009, 07:02
jestem pierwsza

Trzymam kciuki za szybkie i bezstresowe postępy budowy! :)

mario1976
27-04-2009, 14:19
Jak ktoś ma pytania buduję się a może buduje też DORADO zapraszam do rozmowy i ew opinii :)

Oooo. Następny Dorado się buduje. Powodzenia zyczę. My do swojego wprowadzamy się już w lipcu. To będzie chyba pierwszy zamieszkały Dorado na forum.... :wink:

Gabaryna
19-05-2009, 17:01
Witaj! No to jest nas więcej. Też zamierzam wprowadzić się w tym roku do naszego Dorado.

piotr.daszczuk
20-05-2009, 09:39
Witaj! No to jest nas więcej. Też zamierzam wprowadzić się w tym roku do naszego Dorado.
U mnie jeszcze dom poczeka zanim sie wprowadze bo dopiero w kwietniu zaczalem budowe :( no ale moze za rok kto wie. Jak masz jakieś zdjecia z checią bym zobaczył !! :o

angelb
03-06-2009, 01:18
No widzę,ze mury pną się ku niebu :D wrzucaj fotki ,bo juz zapewne napstrykałeś a ja tu codziennie zaglądam i czekam za świeżynkami :wink:

Kasiaa29
03-06-2009, 11:56
Jaką będziesz miał wysokość pomieszczeń na parterze?

piotr.daszczuk
06-06-2009, 22:11
Jaką będziesz miał wysokość pomieszczeń na parterze?

Jeśli chodzi o wysokość to po położeniu parkietu ma być 255mm

Beata i Rafał
06-06-2009, 23:52
:P Witam!!!
Życzę licznych sukcesów budowlanych! :P

angelb
24-06-2009, 19:07
Ja też się zastanawiałam nad podniesieniem ścianki kolankowej-zostało jednak tak jak w projekcie-zrobiłam tylko dodatkowy wieniec na ściance kolankowej.Widzę,że ty podniosłeś o 1 pustak a nad garażem i w jednym pokoiku tez zrobiłeś ściankę kolankową.W projekcie w tych dwóch pomieszczeniach dach opiera się bezpośrednio na murłacie).Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać.
W jakim rejonie Polski budujesz?

piotr.daszczuk
25-06-2009, 21:39
Ja też się zastanawiałam nad podniesieniem ścianki kolankowej-zostało jednak tak jak w projekcie-zrobiłam tylko dodatkowy wieniec na ściance kolankowej.Widzę,że ty podniosłeś o 1 pustak a nad garażem i w jednym pokoiku tez zrobiłeś ściankę kolankową.W projekcie w tych dwóch pomieszczeniach dach opiera się bezpośrednio na murłacie).Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać.
W jakim rejonie Polski budujesz?

Woj. lubelskie :)
a odnosnie murlaty to zastanawiam sie czy to wogole bedzie dobrze wygladalo i czy poprostu nie zrobic tak jak w projekcie. Bo później może być nieciekawie.
Aha mam pytanko dość ważne odnośnie murłaty u Ciebie tej która jest nad garażem i nad kotłownią. Ile tam jest u Ciebie cm? Byłbym wdzięczny za odpowiedz :)

Wymiar w cm (kolor czerwony) = ?
Wymiar w cm (kolor zielony) = ?


http://hyy.pl/upload_files/8245178.jpg

angelb
05-07-2009, 20:51
Przepraszam,ze tak długo czekałes za odpowiedzią ale byłam na krótkich wakacjach :)

kolor zielony-wymiar 14 cm
kolor czerwony-wymiar 78 cm

mario1976
21-07-2009, 14:00
Widzę, że mury się pną do góry :wink: .

A w naszym Dorado już ostatnie malowanie dołu, wtsawiamy meble i za dwa tygodnie mieszkamy. To chyba pierwszy forumowy zamieszkały Dorado bedzie. Nie do końca piękny bo tynk za rok ale cała reszta gra i trąbi. Kończy się wielkii modrzewiowy taras własnie a w czwartek cyklinowanie.

starykot
30-11-2009, 15:22
Witam,
Buduje podobny dom, a przynajmniej z nazwy, bo Dorado II. Oglądałem zdjęcia i zastanowila mnie jedna rzecz. Przy budowie więźby dachowej na pierwszysch zdjęciach masz ja z impregnowanych na zielono krokwi, a potem nagle na kolejnym zdjęciu i juz do konca krokwie sa z surowego niczym nie zabezpieczonego drewna. O co chodzi?
Poza tym to gratuluje budowy . Ja w tym roku raptem zdążyłem zrobic stan zero.

piotr.daszczuk
03-12-2009, 18:41
Krokwie trafily na okres intensywnych opadów deszczu... Czesc imregnatu zostala wchlonieta przez drewno a czesc niestety zmyta przez wode. U mnie stan surowy otwarty pozostawie na zimę. Czekam na fotorelacje z Twojego placu budowy.. :D

starykot
29-04-2010, 16:03
Mój dziennik budowy i fotki można obejżec tu:

http://starykot.blogspot.com/

aktualizowany niemal codziennie :)

Kot.