PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Agnieszkowo-Przemkowego dziennka budowy Adasia



Agnieszka&Przemko
26-05-2009, 12:07
Zakładam księgę uwag i wniosków.
Proszę o komentarze.

Ten kto pyta jest głupcem przez 5 minut. Kto tego nie robi jest głupcem całe życie :)

YreQ
05-06-2009, 08:10
Hej Aga - Twojemu ślubnemu niech nie świta to co świta, tylko daj mu do przeczytania mój dziennik ( gdzieś tam zaginął już w czeluściach, ale z pewnością odgrzebiesz) i wtedy nich z czystym sumieniem Ci powie, że nie da rady 8)
My już mieszkamy ponad 7 miesięcy. Wykańczamy dom w środu powoli - pod koniec tego miesiąca będziemy mieli dopiero drzwi wewnętrzne, do zrobienia mam też 2 łazienki, wykończenia strych, sypialnię i do zaludnienia drugi pokój dziecinny :lol: A wzięłam się za ogród, wiesz, żeby i tam choć trochę miło było. Powodzenia i do roboty :wink:

Agnieszka&Przemko
16-06-2009, 10:57
Dziękuję za miłe słowa. Dziennik odszukałam, poczytałam :o i ... obyśmy też mieli tyle sił i determinacji co Wy :wink:

Mam nadzieję, że nam też uda się przejść ten koszmarny etap pod nazwą "budowa".
Na dzień dzisiejszy mamy stan "zero", więc coś poszło do przodu :P

coffee
26-06-2009, 10:58
Witajcie,
pozdrawiamy z Goleniowa :) Czytając Wasz dziennik miałam wrażenie, że to mój własny. Identyczne doświadczenia z papierologią, zwłaszcza z budową sieci wod-kan. i energią. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło, ale trwało 1,5 roku i kosztowało mnóstwo pieniędzy i nerwów.
Czekam na ciąg dalszy dziennika.
pozdrawiam
coffee