PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze Nasza Arjuna



MIKAFI
31-05-2009, 14:27
Witamy wszystkich serdecznie. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i porady
:D

galka
31-05-2009, 20:10
Jak fundamenty wyznaczone to już nie ma wyjścia i trzeba budować :lol:
Trzymam kciuki za powodzenie i będę zaglądać :D

piotr.daszczuk
07-06-2009, 22:16
Powodzenia w budowie ja zacząłem niecałe dwa miesiace temu i już strop zalany. A odnośnie budowy i pracy to późnych godzin nocnych to lepiej tego nie robić i zbierać iły na kolejne dni a będzie ona na pewno potrzebna :D
Pozdrawiam

gryfoo
15-06-2009, 21:47
Trzymamy kciuki!!!
My również (po dłuuuugich poszukiwaniach optymalnego projektu, które trwały prawie ROK) wybraliśmy projekt Arjuna.
I jak widzę nasze myśli podobnie błądzą po projekcie gdyż wprowadzamy podobne zmiany :-) (dodanie okna do głównej sypialni, zrobienie przejścia z garażu do domu kosztem ostatniego z pokojów - z którego u nas powstanie mały gabinecik, itp.);
Z większych różnic - my kotłownię planujemy utworzyć wydłużając garaż i tworząc na jego tyłach nowe pomieszczenie. Zaś garaż jako taki zachowa swoją funkcję.
No, ale póki co to tylko plany.. na razie jesteśmy na samym początku drogi..
Tak więc póki co będziemy Was z daleka życzliwie dopingować.. :-)
G&D

esjotbe
28-06-2009, 16:43
MIKAFI, możesz mi powiedzieć jakie mieliście warunki podłoża? Patrząc na fotki z budowy wydaje mi się, że dość mocno gliniasto tam u Was.
Na naszej działeczce jest 1/2m humusu, trochę piachu a potem dużo suchej gliny na przemian z piachem - wszystko mocno nieregularnie wymieszane.
Nam pani architekt zaleca przy tak zaglinionej glebie kopanie aż do jednolitej podstawy :/
Jak to wygląda u Was? Musieliście coś zmieniać w projekcie fundamentów?
I jeszcze jedno: kupowaliście projekt w wersji energooszczędnej czy standard?
Pozdrawiam i niech się mury pną do góry, niech kominy mają pion! :D