PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do dziennika budowy Lukrecji Adama i Małgośki



Małgośka Ł.
14-06-2009, 21:11
Witam,

Zapraszam do pozostawiania komentarzy :D

Pozdrawiam

Perłóweczka
15-06-2009, 16:28
witam :wink:
bardzo fajny projekcik wybraliście . życzę budowy bez niespodzianek :wink:

Małgośka Ł.
15-06-2009, 20:45
Dziękuję. Trudno było podjąć decyzję, ale pani projektantka nam pomogła :D . Jak na razie idzie powoli, ale za to bez żadnych niespodzianek (odpukać) :D

Perłóweczka
15-06-2009, 22:45
Trudno było podjąć decyzję, ale pani projektantka nam pomogła :D .

wiem ze bardzo trudno jest wybrac odpowiedni projekt :roll: tyle się naszukałam wybierając nasz :o i tak zmieniałam zdanie co chwile do czasu az zamówilismy i było juz ostatecznie :wink: ale mi odpowiada i nie żałuje swojego wyboru :D


Jak na razie idzie powoli, ale za to bez żadnych niespodzianek (odpukać) :D

nie ma co przyspieszać , niech idzie powoli a dobrze :wink:

Perłóweczka
15-06-2009, 22:47
Małgosiu ja też Małgosia 8)

Małgośka Ł.
17-06-2009, 19:56
Bardzo mi miło :D

Małgośka Ł.
15-10-2009, 18:20
Ponownie zapraszam.

kar_ma
15-10-2009, 19:04
Witaj Małgosiu :)

Widzę, że śnieżyca nie przeszkodziła wam za bardzo w budowie.

Tak się składa, że my wybraliśmy dokładnie taką samą dachówkę jak Wy, nawet kolor się zgadza :D No to nasze domy będą bardzo podobne technologicznie. W stosunku do waszej budowy jesteśmy o miesiąc do tyłu - u nas więźba ma przyjechać zaraz po Wszystkich Świętych. Co planujecie dać na murłatę z zewnątrz? Będziecie obmurowywać Ytongiem? Czy tylko dawać wełnę?
Będziecie mieć podpitkę czy nabitkę (widoczne krokwie)?

Pozdrowienia i powodzenia w budowaniu!
kar_ma

kar_ma
16-10-2009, 16:01
Małgosiu - jeszcze pytanie - jaką macie cegłę klinkierową na kominy i czy drogo was to kosztowało? Ja się waham czy obmurowywać czy tylko tynkować kominy z zewnątrz, a muszę szybko podjąć decyzję (w tym tygodniu).

Małgośka Ł.
17-10-2009, 13:44
kar_ma

My braliśmy cegłę Robben kolor miedziany (z dziurkami w środku), po 1,80 zł za sztukę. Za położenie 1 cegły płaciliśmy 3 zł.

http://images43.fotosik.pl/215/f4aaaae9ec730ec1med.jpg (http://www.fotosik.pl)

kar_ma
17-10-2009, 17:30
O to korzystna cena na cegłę! Dzięki za informację.

kar_ma
22-11-2009, 19:45
Witam,

Dziękuję za odwiedziny w moim dzienniku - podbitka rzeczywiście prezentuje się super :) My ostatecznie zdecydowaliśmy się zrobić nabitkę drewnianą i odsłonić krokwie - efekt niezły, postaram się szybko uzupełnić zdjęcia w moim dzienniku.

Pozdrawiam!

Małgośka Ł.
22-11-2009, 20:48
Ja na początku też się zastanawiałam nad podbitką drewnianą. Ale więcej mi wyszło minusów niż plusów i ostatecznie stanęło na panelach plastikowych.

Mój kolega ma podbitkę drewnianą. Co jakiś czas musi ją odnawiać, ponieważ (jak to drewno) zmienia swój wygląd na niezbyt ładny :( .

Mój narzeczony sam by jej nie odnowił, bo ma lęk wysokości, a płacić za odnowę też nam się nie zbyt uśmiecha, bo podbitka po jakimś czasie zrobiłaby się jednym z droższych elementów w naszym domu :D

asti
11-03-2010, 07:40
Małgosiu, piękny macie domek :)
Przeczytałam cały dziennik i czekam na kolejne wpisy.
To co mnie skłoniło, żeby napisać, to pytanie: skąd jesteście? :lol:
Beton mieliście z mojej miejscowości :lol:

Małgośka Ł.
18-03-2010, 19:23
Cześć asti :D

dziękuję za miłe słowa. Budujemy się koło Klembowa, a beton rzeczywiście braliśmy z Tłuszcza :D