PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do dziennika moni_lublin



monia_lublin
14-06-2009, 21:36
zapraszam do komentarzy :D

igma
15-06-2009, 10:02
To ja będę pierwsza :D
Udało Ci się założyć dziennik i nawet komentarze, to już teraz pójdzie z górki.
Czekam na zdjęcia :D
Pozdrawiam

igma
15-06-2009, 19:06
No i super. Fotki też udało się wkleić :D

monia_lublin
15-06-2009, 19:11
No staram się ale przyznam się że z pomocą innych osób :lol:

shira3
15-06-2009, 20:06
Witam witam! :D Salsa rośnie jak na drożdżach...zazdroszczę wam etapu 8) Powodzenia w dalszym budowaniu - będę ws podglądać 8) :lol:

Maciejka2
15-06-2009, 20:37
Witam! Fajny domeczek!! Prosimy o więcej zdjęć. Pozdrowienia, tez z Lublina :)

monia_lublin
15-06-2009, 20:53
Maciejka2 budujesz salsę?? A może masz wątpliwości?? to zapraszam jeśli chcesz na żywo zobaczyć kiedyś. Jak macie jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć. Powiem, że mi to forum bardzo pomogło. Trafiłam na ekstra ekipę to mogę z czystym sumieniem polecić jak ktoś z Lublina zainteresowany. Dzisiaj zakończyli swoją robote :D teraz czekam na okna, może coś z elektryki sie zrobi w między czasie pozdrawiam 8)

norola
16-06-2009, 09:25
witam witam,kolejny dziennik salsy-super :D

KUZMA
17-06-2009, 09:24
Witam nowa Salsowiczke :)
idziecie jak burza, bede czesto zagladac, powodzenia:)

jacekh
20-06-2009, 22:16
Witaj Monia, jak możesz to nadaj namiary na tą ekipę, własnie zbieram wyceny. Gratuluję postępów. Mam nadzieję że i nam coś drgnie jeszcze w tym roku.

Pozdrówka

aga.lublin
02-07-2009, 12:08
Budujemy taki sam domek. Jesteśmy na etapie fundamentów. Czy mozemy zobaczyć Waszą salsę na żywo? jesteśmy z Lublina. Pozdrawiamy :D

monia_lublin
18-07-2009, 22:08
na prośbę Agi trochę nowych fotek pozdrawiam 8)

aga.lublin
19-07-2009, 18:28
Dzięki Monia. Śliczny domek, już nie możemy się doczekać kiedy nasz taki będzie. Życzymy owocnej pracy i wprowadzania sie zgodnie z planami. Pozdrawiamy

dominia
19-07-2009, 18:52
Witaj Monia! :D Domek rośnie aż miło. My jesteśmy na etapie papierologii... :roll: może na wiosnę uda się ruszyć z budową - też w Lublinie! Namiary na dobrą ekipę są zawsze w cenie - więc bardzo proszę o namiar na Twoją! Przy okazji zapytam jak długo czekałaś na pozwolenie na budowę?
Pozdrawiam i gratuluję!
Będę u Ciebie stałym gościem - tylko nie każ nam tak długo czekać na następne fotki! :wink:

monia_lublin
19-07-2009, 20:34
Obiecuje poprewe :lol: !!! Jutro będą robić tynki to wkleję jakieś fotki pozdrawiam

monia_lublin
19-07-2009, 21:29
Jeśli chodzi o pozwolenie to mieliśmy troche problemów: po pierwsze zrobili nam mape do celów projektowych i wode chcieli mam ciągnęć z rury trzy działki dalej a u nas na działce stoi hydrant. Okazało sie ze nie ma go na mapie. Odkopaliśmy rurę bo nigdzie nie było naniesione że ona wogóle istnieje nie mówiąc już o jej grubości. W związku z tym poślizg... Potem nasz wspaniały architekt który bardzo wolno myślał a jeszcze wolniej robił:) ale to nie koniec. Kiedy już złożyliśmy dokumenty na pozwolenie okazało się że nie mamy prawa przejazdu drogą pomimo że daliśmy na nią 1,5 metra (to dłuższa historia) ale skończyła się tak że musieliśmy kupić udział w drodze albo sądownie starać się o służebność. Oczywiście musieliśmy znaleźć chętnego do sprzedaży a ceny zaczynały się od 30000 a staneło na 4000(udział to 30m2) :-? . Kiedy już zakupiliśmy udziały to samo oczekiwanie na pozwolenie to już pikuś:). W sumie chodziliśmy za tym no nie skłamie jak powiem że 2 lata :lol: BYŁO WARTO!!!

aga.lublin
19-07-2009, 21:39
Moni domek widzieliśmy na żywo :D Warto.
Fajnie, że kolejna osoba buduje w okolicach Lublina, będzie się z kim konsultowac.
My jesteśmy na etapie fundamentów, a papierologia zajęła nam ok pół roku.
pozdrawiamy.

dominia
20-07-2009, 20:44
No to nieźle się naczekałaś Monia!
Widzę, że ja w tej dziedzinie dopiero raczkuję... Projekt kupiliśmy w marcu a mi się już wydaje, że to długo trwa. Trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję, że niektóre podobne przygody się nie przytrafią. A Tobie Monia to już wszystko musi iść gładko i z górki - czego Ci bardzo życzę.
A i jeszcze przypominam się z namiarami na ekipę!
PA!

monia_lublin
21-07-2009, 20:59
Hej obiecane fotki w dzienniku:)
Dominia wysyłam Ci namiary na PW!!! Pozdrawiam

dominia
22-07-2009, 17:19
Dzięki Monia!!! :D

langerob25
22-07-2009, 17:29
Ciekawie pomyślane z tymi schodami.Tempo macie niezłe.Gratuluję Salsy :D

aga.lublin
09-08-2009, 10:56
Hej Monia.
Podeślij namiary na swoją ekipę i hydraulika. My niestety musieliśmy naszej podziękować. :cry: Z góry dzięki. Ale u Ciebie postępy :D . trzymamy kciuki Aby tak dalej. Pozdrawiamy

aga.lublin
09-08-2009, 11:24
Hej Monia. Jeszcze pytanko. Wymiary okien masz jak w projekcie? A to w pokoiku na dole też jak w projekcie? Pozdrawiamy :P

monia_lublin
09-08-2009, 19:47
Hej Aga okna mam większe. W salonie i w kuchni szerokość 110 bo były na 120 ale nie przemyślałam że mi szafki kuchanne wejdą na okno i domurowali po 10 cm żeby były już takie same :lol: . W pokoju nie widać bo to na innej ścianie to zostało 120 a wysokości bez zmian. Kontakty wysyłam Ci na P.W. pozdrawiam

aga.lublin
09-08-2009, 21:17
Dzięki Monia. Serdeczne dzięki za namiary. Widzę, że super u Ciebie się robi :D (masz kolorowe tynki?), juz niedługo bedzie mozna pic kawkę i patrzeć przez te fajne tarasowe okna. U nas trochę się pokombinowało, ale tłumaczę sobie, że jak początki trudne to później bedzie łatwiej :). Trzymam kciuki za Twoje wykonczenia i sama sie wpraszam na podziwianie efektów na żywo :lol: Pozdrowionka

langerob25
16-09-2009, 08:40
Fiu,fiu.Domek nabrał kształtów.Jednak przypory,łuk nad wejściem i słup nadają uroku Salsie.Powodzenia w dalszych pracach.

tysia623
23-09-2009, 11:50
witam!
mam pytanko z ilu stopni u was wyszły schody na piętro???

pozdrawiam serdecznie

malgosiaola
04-11-2009, 06:43
witaj! wow!wow! jak pięknie!widzę,że odwróciliscie schody,wejsciem od salonu..właśnie tak mi się podoba.(chyba też tak zrobię)pozdrawiam i życzę szybkiego wprowadzenia!

ewa_lublin
04-11-2009, 19:31
hejka! my też będziemy mieć Salsę, tyle że odbicie lustrzane :) ale narazie załatwiamy papierologię, na wiosnę chcemy ruszyć z budową. Mam pytanie... czy byłby ktoś chętny aby pokazać nam swoją już wybudowaną Salsę "na żywo", oczywiście w okolicach Lublina...
Pozdrawiam ciepło wszystkich Salsowiczów !!!

norola
05-11-2009, 17:01
witam :D powiem szczerze-że Twoja salsa jeśli chodzi o kuchnie z salonem podoba mi się najbardziej z wszystkich wnętrz jakie widziałam-ten sufit podwieszany i podłoga,kominek-mam w tym samym miejscu,będzie tylko większych rozmiarów-pięknie się to komponuje :D

malgosiaola
05-11-2009, 18:29
nie trzymaj nas w napięciu...dawaj te zdjęcia z podłogą w salonie! :wink:

norola
05-11-2009, 19:55
nie trzymaj nas w napięciu...dawaj te zdjęcia z podłogą w salonie! :wink:

tak tak czekamy na kolejne fotki:)

monia_lublin
06-11-2009, 15:36
Ciesze się że sie podoba mój domek. Już nie moge się doczekać mojej kuchni troche przegiełam finansowo ale jest dla mnie bardzo ważna. Uważam że otwarta kuchnia to centrum domu i musi być piękna :) . Jeśli chodzi o podłoge w salonie to jeszcze troche, musze pomalować ściany a niestety mieliśmy nie zabezpieczone balkony i mam zaciek na glifie drzwi tarasowych musze poczekać aż wyschnie:( . W przyszłym tygodniu ma być ładna pogoda to planuję wstawiać bramę także będzie troche prac na zewnątrz.

tysia623
06-11-2009, 17:19
sufit jest po prostu bajerancki :D to czekamy na fotkiiiiiii :)

ewa_lublin
08-11-2009, 22:04
Wielkie dzięki monia.lublin za umożliwienie obejrzenia "na żywo" Waszej Salsy :) Domek piękny, robi wrażenie :D a co najważniejsze teraz już jestem na 100% pewna że dobrze wybraliśmy i nie mogę doczekać się budowy naszej salsy, choć wiem że łatwo napewno nie będzie...

JANUSZ757
13-12-2009, 09:37
Witam
Jesteśmy zainteresowani kupnem projektu SALSA.
Mam pytanie, czy można byłoby zobaczyć Salsę na żywo?
Bardzo byłym wdzięczny, gdybym mógł z żona zobaczyć ten domek.
Jesteśmy ze Świdnika więc to tak jak Lublin.
Proszę o info ewentualnie proszę o Pani nr telefonu.
Mój to 604 522 294
Pozdrawiam serdecznie
Janusz

aga.lublin
13-12-2009, 19:00
Hej Monia.
Ile metrów tynków wyszło Ci w domku? A cena za metr? Jeżeli możesz to ślicznie prosimy namiary na tynkarza :lol: .
A jak masz rozprowadzone rury gazowe w domku? Schowane czy na wierzchu? Może jakies fotki.
A domek Twój śliczny, szalejesz i niezłe tempo narzuciłaś :wink: Pozdrawiam.

aga.lublin
13-12-2009, 19:04
Jeszcze ja. A ile wełny (grubość) dawałaś na strop?

burifanek
27-12-2009, 20:43
Witam Wszyscy w komplecie a Mnie tutaj jeszcze nie było :oops:
Chciałam przede wszystkim pogratulować Salsy bardzo Mi przypadła do gustu.Miło popatrzeć jak następna powoli się wykańcza czasami szukam inspiracjii dla Swojej :D będę miała podobne wejście co Ty czyli w tym samym rozmiarze chyba 100 cm na górze w sypialni mam taką samą wnękę tylko większą powiększyłam kosztem łazienki sypialnię.Na dole układ ten sam.Sufit w kuchni rewelka w połączeniu z podłogą idealnie współgra.Napisz ile centymetrów grube masz parapety to chyba konglomerat?

aga.lublin
03-01-2010, 16:50
Monia wklejaj nowe fotki :lol: Prosimy!

monia_lublin
10-01-2010, 20:39
hejka:)
Aga nie pamiętam ile metrów tylku było i nie polece Ci tynkarzy bo nie byłam zadowolona a wełny to było w sumie 25 bo było 15 między krokwiami i jeszcze 10 na całość(na krokwie).
Fotki wstawione :lol:

Przemas81
17-01-2010, 22:02
Witaj!
Śliczna jest Wasza Salsa. Wspólnie z żonką już nie możemy się doczekać rozpoczęcia budowy, ale na razie zima nie odpuszcza i tylko byle do wiosny.
Pozdrawiam

AGA i TOM
29-01-2010, 19:58
Witam monia mam pytanie czy można zobaczyc wasza SALSE na żywo bym był bardzo wdzieczny . Jestem z okolic Lublina i tez zamieżam stawic SALSE

rudy_sc
08-04-2010, 14:18
Witaj monia!
właśnie zabieram się za ocieplanie salsy i ciekawi mnie jak rozwiązałaś kwestię narożników, czy wykonałaś je na zamówienie gotowe czy są zrobione ze zwykłego styropianu, a i jeszcze czy robiłaś wylewkę pod nie? Bo powiem że mam dylemat.

tysia623
20-06-2010, 12:52
witam!
a ja mam pytanie odnośnie okien tarasowych tez chcemy wstawić 4 tafle na szerokość wyjdzie 4m, jesteście zadowoleni z tak dużych okien bo ja się trochę waham czy nie będą za duże a z drugiej strony bardzo mi się podobają i jak się sprawdzają kiedy już mieszkacie???? my chcemy zrobić dwa w środku otwierane a po bokach stałe też tak macie?