PDA

Zobacz pełną wersję : Adresy sklepów internetowych z jakich korzystacie!!



Strony : [1] 2 3

Anna Broc
05-12-2007, 16:57
no własnie, które? Niektórzy maja juz w zwyczaju zakupy w necie. Ponieważ mam obawy zarówno co do formy płatności jak i stanu dostarczonego towaru,może opinie bardziej doświadczzonych w tego rodzaju zakupach ośmielą i zachęcą mnie. :lol:

Niania
05-12-2007, 18:17
Obecnie urządzam mieszkanie więc zakupy sptzętu wszelakiego na czasie.

W stosunku do sklepów "stacjonarnych" można znaleźć ceny nawet o kilka stówek niższe!!

Polecam wyszukiwarki cen typu ceneo.

Oglądam sobie sprzet w sklepie po czym konkretnego typu szukam w internetowych.

Korzystałam m.in z :

maximedia
adgyby
torres.pl
www.elektroda.com.pl

Troche tego, ale cey mają różne i trzeba uważać :-)Na jednym obniżą, na innym przytną :-) Stąd taka ilość.

We wszystkich sklepach obsługa ok.W maximedia mają swój transport (przynajmniej na terenie wawy) i miłych Panów którzy bez problemu wniosą sprzęt do domu.

Anna Broc
05-12-2007, 18:45
dziękuje, myslę że bedę płacic przy odbiorze chociaz to duze pieniądze bo chce kupic sprzet agd, tak wydaje mi się bezpieczniej, ale zdaje się za sam transport trzeba zapłacic wczwesniej bo moga byc problemy.

kachna28
05-12-2007, 19:31
Ja polecam sklep Agd-RTV "Morele.net":
http://www.morele.net/
Kolega zamawiał zmywarkę -zaoszczędził b.dużo kasy -około 1,5tys zł, a przesyłka dotarła bardzo szybko. Jedyny mankament -konieczna przedpłata na konto :roll: Ale klient jest dobrze zabezpieczony -bo procedura zakupu jest 3-etapowa i wpłaty dokonuje dopiero po osobistym potwierdzeniu stanu magazynowego i ceny przez sprzedawcę. Oczywiście jest gwarancja i faktura VAT.

czandra
05-12-2007, 19:40
Ja często robię zakupy na

http://www.agito.pl

Jak do tej pory wszystko jest ok.

daggulka
05-12-2007, 22:22
korzystam tylko z allegro- kupuję u sprawdzonych supersprzedawców którzy posiadają dużą ilość komentarzy pozytywnych i minimalną ilość negatywów
kupuję wszystko ... od dupereli po kabinę prysznicową, gont, drzwi czy wełnę do ocieplenia :wink:

kubaimycha
05-12-2007, 22:23
Kupiłam ostatnio sortownik na odpady i zlew granitowy podwieszany w http://www.hipermarket.pl/
Szybko, sprawnie...Polecam

stuk
05-12-2007, 23:13
Ja często robię zakupy na

http://www.agito.pl

Jak do tej pory wszystko jest ok.

Kupiłem u nich zmywarkę, bo mieli ją od razu na magazynie i była u mnie dwa dni po zamówieniu. Jak dotąd wszystko ok.


Kupowałem też w Euro RTV AGD, mają sklep internetowy, ale są specyficzną firmą, bo mają przecież salony sprzedaży w całej Polsce. Sklep internetowy ma jedną ciekawostkę - zamówiony towar można albo odebrac w wybranym salonie, albo dostarczają go do domu własnym transportem na terenie całej Polski. Koszt 39zł, nawet gdy płatność przy odbiorze. I w standardzie wnoszą sprzęt do domu, czego kurier nie ma obowiązku czynić.

mika31
06-12-2007, 07:15
Kupowałam na www.eplytki.pl. Wszystko OK.

Lidka i Janusz
06-12-2007, 08:55
Sprzęt do kuchni zakupiłam przez internet, płytę ceramiczną wraz z okapem na neo24, piekarnik w mixmedia. Ogólnie jestem zadowolona.

jacekp71
06-12-2007, 10:02
maximedia.pl

cale AGD, kupione bez problemu, dobry kontakt i serwis.

2mm
06-12-2007, 19:45
trochę mało poważny jest sklep www.mfe.pl
bardzo utrudniony kontakt - nik nie odbiera tel ani nie oddzwania, nie potwierdzają zamówień, nie da się praktycznie ustalic terminu dostawy itp.

kachna28
07-12-2007, 07:28
No to jeśli negatywy -to ja nie polecam sklepu Eminet :( :
http://www.eminet.pl/
Na ich stronie była promocja na zmywarkę Whirlpool. Przed zamówieniem zadzwoniłam, aby upewnic się czy jest ten model -cena była naprawdę atrakcyjna -najniższa za ten model na Ceneo. Odpowiedziano że owszem jest, ale w innym magazynie i trzeba kilka dni poczekac -na stronie pisało "realizacja w 24h" :-? . Złożyłam zamówienie i czekałam ponad tydzień. Po tygodniu zadzwoniłam -zmywarki nadal nie ma -mają problem ze ściągnięciem jej od producenta :o Na moje pytanie co z tym drugim magazynem: "mieliśmy zarezerwowane od producenta 3sztuki i miały byc własnie na tym drugim magazynie :-? -Proszę jeszcze poczekac". Poczekałam jeszcze kilka dni -ale jak już nadszedł termin składania mebli (zmywarka do zabudowy) to znowu zadzwoniłam i słyszę:"przykro mi tego modelu już nie będzie" -dodam, że na ich stronie jeszcze był jako dostępny w 24h! Pan poradził żebym sobie z ich sklepu wybrała inna zmywarkę :) Owszem wybrałam -ale w innym -Morele.net. Ten sam model -droższy tylko o 30zł- przyjechał do domu w ciągu 2dni. Eminetowi już dziękuję za współpracę- po pierwsze dlaczego nikt mnie nie poinformował że jest opóźnienie, a potem że zmywarki wcale nie ma? (moje zamówienie widniało u nich cały czas jako "przyjęte do realizacji"), i dlaczego nie aktualizowali swojej strony? (pan z którym rozmawiałam przez telefon sam był zdziwiony że ta zmywarka jeszcze jest na stronie jako "dostępna w 24h"!) -Na ceneo jeszcze przez kilkanaście dni ich oferta wyskakiwała jako najlepsza :roll:

dabell
07-12-2007, 09:43
Ja właśnie czekam na dostarczenie sprzętu AGD do kuchni (5szt. - płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap) - z www.mixmedia.pl .
Bardzo dobry kontakt, ponieważ nie było od razu wszystkiego powiadamiail mnie o dostawach poszczególnych elementów zamówienia.
W stosunku do sklepów i wykonawcy mojej kuchni - przebili oferty o ok. 3 tys. zł :roll: :o . na całości ( u nich wyszło ok. 7,5 tys., w tym 250 zł dostawa).
Z tego sklepu brało całość sprzętu już kilku forumowiczów z grupy wrocławskiej i było ok.

Basiaw
07-12-2007, 11:07
Witam

Ja już 3 razy kupowałam glazurę w eplytki.pl. złego słowa nie mogę powiedzieć, wszystko dotarło na czas i w całości.
Agd będę kupować w neo24, jeden z nielicznych sklepów przyjmujących płatności kartą kredytową (eplytki też). Zrobiłam próbę, kupiłam w tym skelpei kuchenkę mikrofalową, podczas próby uruchomieniu okazała się uszkodzona, zgłosiłam reklamację, przysłano kuriera, który zabrał uszkodzoną i po ok. tygodniu przywiózł mi zupełnie nową, żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu nie miałam.

pozdrawiam
Basia

jaszczurka
12-12-2007, 10:14
ja cały sprzet kupowałam w Szron-bis wszystko sprawnie,potargowałam jeszcze... polecam

remle
12-12-2007, 10:44
Korzystałam z mixmedia i imperium zakupów polecam - szybki kontakt, sprawna realizacja i transport.

juka11
13-12-2007, 10:46
Kupowałam w www.ewabymail.pl, Hoopla i Topmarket - wszystkie moge polecić, żadnych problemów, chociaż w którymś z tych dwóch ostatnich (nie pamietam, bo to ponad rok temu było) czekałam dłużej na dostawę, ale zadzwonili, przeprosili i ustalilismy nowy termin - wiec ok. Płaciłam zawsze przy odbiorze.

remekb
13-12-2007, 13:12
Kupowałem zmywarkę, kuchenkę i lodówkę z www.agdopole.pl

Towar był po trzech dniach od daty złożenia zamówienia. Dodatkowo okazało się, że z magazynu ktos wydal model zmywarki która zamówilem i zeby nie przedlażać realizacji zamowienia (lub nie wysylac drugi raz zmywarki na swój koszt) przywiezli mi model wyższy (troszkę lepiej wyposazony i minimalnie droższy) w cenie zamówionego.

Duży plus za podejście do klienta.

Teraz dokupowałem u nich okap i byl po 4 dniach od daty zlozenia zamowienia.

Kasiulka999
13-12-2007, 14:49
a tak z ciekawości-ile wam dalo sie wynegocjować/wytargować w jakimś tam sklepie internetowym?
bo np.w niektórych podają że jest możlwosc negocjacji :roll:
bo mi udało sie wytargowac 20 zł :oops:
:lol:

remle
13-12-2007, 14:55
Ja nie negocjowałam :oops:

izi7
13-12-2007, 15:16
ja kilka razy kupowałam na www.halogen.pl i za każdym razem tak samo - rano zakup towaru i opłacenie go w mBanku, następnego dnia towar u mnie w domku :-) Bardzo mi się to podoba :-D

Anna Broc
13-12-2007, 17:29
własnie opłaciłam zamówiona w PGI ( i nterntowy sklep instalacyjny) kabine prysznicową, w rubryce negocjuj wpisałam o 100 zł taniej ale mailem dostałam propozycję tylko 3 % rabatu, dobre i to, jest to mniej więcej koszt transportu. Zobaczymy jak się spiszą. :)

DPS
13-12-2007, 19:08
Kilka dni temu dostałam po tygodniu (deklarowany czas dostawy 2-4 dni) TV z www.elektro.pl.
Cena najlepsza na ceneo, dostawa ponoć lekko opóźniona ze względu na przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Kontakt w porządku, oddzwaniają. Myślę, że OK.

agakz
14-12-2007, 00:25
Zamówiłam ceramikę sanitarną i dzwi prysznicowe w www.armaland.pl
TRAGEDIA - deklarowany czas dostawy 4 tygodnie, rzeczywiscie po tym terminie dostałam telefon że towar wyjechał Masterlinkiem. Na stronie w satusie napisali ze jedzie DHL, nieważne. Przez 2 tygonie nie dojechał, w trackingu DHL jest napisane ze dostarczono choć nie widziałm go na oczy a przesyłka była za pobraniem...Tragiczny kontakt, pytali mnie czy na pewno nie dostałam, bo moze nie zauważyłam...
Zamówiłam to samo w www.faladom.pl. Zamawiałam w poniedziałek a dziś w południe (czwartek) towar przyjechał! Tych polecam! Konkretny kontakt, szybka dostawa.

stuk
14-12-2007, 13:45
Niedawno kupiłem okap na www.okapykuchenne.pl, bez problemów. Czas dostawy był napisany do 14 dni, mailem otrzymałem informację,że będzie w ciągu 7 dni, przyszedł na 4 dzień od zamówienia.[/url]

Berolina
15-12-2007, 22:22
Ja właśnie czekam na dostarczenie sprzętu AGD do kuchni (5szt. - płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap) - z www.mixmedia.pl .
Bardzo dobry kontakt, ponieważ nie było od razu wszystkiego powiadamiail mnie o dostawach poszczególnych elementów zamówienia.
W stosunku do sklepów i wykonawcy mojej kuchni - przebili oferty o ok. 3 tys. zł :roll: :o . na całości ( u nich wyszło ok. 7,5 tys., w tym 250 zł dostawa).
Z tego sklepu brało całość sprzętu już kilku forumowiczów z grupy wrocławskiej i było ok.

Ja też wkupowałam w MIXMEDIA. Różnica w cenie wyszła podobnie jak u Ciebie, wynegocjowałam dodatkowo transport za 50 zł :D.

A i sprzet już doszedł, wszystko sprawnie i bez zastrzeżeń.

Polecam jeszcze jednego osobnika z allegro handlująceg armaturą i ogólnie wyposażeniem łazienek. Jak czegoś ie ma wystawionego, to trzeba pytać, wyceni i zamówi bez problemu. Wszystko do łazienki kupowałam u niego, ponieważ było sporo, mieliśmy ceny lepsze niż na allegro. Polecam, bo facet jest słowny, sumienny. Wystawia faktury VAT. Link:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1048825

Edybre
15-12-2007, 22:59
Też kupowałam u sebadilera na allegro i potwierdzam - wspaniały kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia.
Ze sklepów polecam http://www.sklepandbud.pl/ - miła obsługa i dobre ceny.

Karollinka
27-07-2009, 10:46
podajcie adresy sklepów internetowych z których korzystaliście kupując sprzęt AGD, RTV, wyposażenie łazienek, kuchni i wszelkie inne, napiszcie co kupowaliście czy jesteście zadowoleni, a na jakie sklepy uważać?

Karol.p
27-07-2009, 10:58
Od siebie polecam http://www.x-kom.pl/ z częstochowy. Już dwa razy od nich kupowałem, są świetni. Brałem min. laptopa. Nie znam się za bardzo na komputerach, myślałem że muszę wydać ok 5 tys na dobry sprzęt. Zapytali się o moje potrzeby, do czego mi ten komputer i polecili tańszy. Wysyłka ekspresowa, kontakt miły. generalnie OK.

mia123
27-07-2009, 11:06
Polecam www.kati-kati.pl gdzie kupiłam takie baterie do łazienki i kuchni.

Polecam też Panów, który sprzedają armaturę łazienkowa i nie tylko, na allegro - login "pegaztych". Panowie maja tylko część rzeczy wystawionych ale wszystko są w stanie zamówić z katalogu, ceny najniższe jakie gdziekolwiek znalazłam.

karolcia14m
27-07-2009, 13:51
gres www.domu.com.pl
brodzik, umywalka, geberit www.lazienkaplus.pl
kuchnia www.torres.pl
wyposażenie do łazienki www.apoco.pl

Monika_Gdynia
27-07-2009, 14:02
a ja kupiłam częśc płytek tu : www.eglazura.pl
Dobrze sie spisali :-)

asizo
27-07-2009, 15:04
Generalnie 99% zakupów robie przez internet, najwięcej na allegro, więc mam spore doświadczenie. Niestety nie pamiętam już nazw wielu sklepów, w których kupowałam różne sprzęty. To, co mi teraz przychodzi do głowy:

Polecam (bo szybko, miło i na temat :)))
stylus.pl - kupowalam rolety rzymskie na wymiar
agito.pl - odkurzacz, zlewozmywaki
bedstyle.pl - łóżko tapicerowne do sypialni
pietrus.pl - poduchy-wałki na oparcie łóżka córki, mają fajne meble dziecięce i młodzieżowe
marmex.pl - łóżko piętrowe Irek do pokoju córek
firanproject.pl - firany-sznurki
plakaty.pl - plakaty można zamówic od razu oprawione
fototapeta.net - robią jak chcesz, doradzą, super jakość
swiatswiatla.pl - szybko, duzy wybór


Zdecydowanie odradzam:
gust24.pl - maja własną stronę, ale sprzedają też na allegro, sprzedają towar uszkodzony, tzn. wyglada jak uzywany albo był przechowyany gdzies luzem na podlodze w magazynie (a miał byc nowy i na gwarancji) - gwarancji jakiejkolwiek brak, zapłaciłam za przesyłkę ubezpieczoną, a wysłano zwykłą (przepłaciłam prawie trzykrotnie), zero odpowiedzialnosci ze strony sprzedającego, kontakt się urwał po jednym mailu

Judka
27-07-2009, 15:14
kati-kati.pl - kupowałam baterie, tanio, szybko bez zastrzeżeń
morele.net i neo24.pl - zmywarka i płyta gazowa - też wszystko OK.
tanieLampy_pl (z allegro) - bardzo dobra obsługa!

marecki6
27-07-2009, 18:46
http://www.lazienka-rea.pl/ - wyposazenie lazienek- ceramika

neo24.pl - narazie kupilem pralke ale prawdopodobnie wezme tez lodowke

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9675335&order=p&change_view=1 - sklep ktory wystawia swoje rzeczy na allegro - armatura m.in. hansgrohe

Biko13
28-07-2009, 18:26
Witam, ja wysłałem ofetę do kilku sklepów - zawsze warto porównać oferty poza tym widać jak podchodzą do tematu. Z pięciu 3 odpisały w ciągu 1 dnia a 2 po 3 dniach. Są wakacje to pewnie załoga (właściciel) są na urlopie 8)
Wybrałem sanitbuy.pl Obsługiwała mnie kobieta (dziewczyna- sprawdziłem na nk :roll: ) ale bardzo kompetentna. Polecam

Elena76
28-07-2009, 18:38
A ja polecam www.tomdom.pl - bardzo dobre ceny na stelaże wc Geberit :)

AGA NR 1
28-07-2009, 21:17
Ekstra wątek !
Dałam do "ulubionych".
:wink:

Jolasia
28-07-2009, 22:29
To i ja dorzucę kilka sprawdzonych:

Płytki:
www.modnalazienka.pl - elastyczni cenowo:)
AGD:
www.2w1.pl - szybko
www.klikagd.pl - bardzo dobry kontakt
Lampy:
www.swiatswiatla.pl - świetna obsługa, duży wybór i też elastyczni cenowo

naLeśnik
29-07-2009, 08:33
ja również dodaje ten wątek do "ulubionych" ....przyda się ;)

Zazdrośnica
29-07-2009, 08:56
Polecam apoco.pl - bardzo kompetentni i elastyczni cenowo - ceramika i baterie, drzwi do prysznica

fuego.pl - mają wszystko, ja kupowałam zbiornik-termę taurus (bardzo dobrze się sprawuje), ceny są konkurencyjne, a ewentualne reklamacje rozpatrują błyskawicznie, mój zbiornik przyjechał z zardzewiałymi końcówkami, wysłali nowy bez problemu

Nie pamiętam stron internetowych ale duże pochwały dla:

PHU Wieczorek Bożena Łaziska Górne (Allegro) - pompy Grundfos oraz dla
Eotech sp. zo.o. Zielona Góra (Allegro) - hydrofor
MAR-KON Warszawa - grzejniki (dobra cena, ale ceramika sanitarna drogo)
TERMICO Tychy - syfon KESSEL - profesjonaliści

Jestem przed montażem paneli też z Allegro, jak będzie ok to napiszę w przyszłym tyg.

Mam nadzieję, że pomogłam i oczywiście skorzystam z wielu proponowanych tu adresów.

aniaitomek
29-07-2009, 15:41
firma Ambat, kupiłam płytki do dwóch łazienek, dobre ceny + rabat, niższa cena za przesyłkę, dostawę udało się ustawić tak, aby nam pasowało...

bioork
29-07-2009, 18:24
dodaję swoje :

deco24
zoomzoom
HAX
światły
fnak
ManufakturaDrewna
Neomix
Tokir
Mixmedia
Termicotychy
Decoria
allegro

vito31
29-07-2009, 22:57
lodówka https://www.najlepsiagdrtv.pl/ szybka realizacja super obsługa
zmywarka http://sklep.domimedia.pl/ trzeba chwilę poczekać i zapomnieli dodać że jest ukryty niewielki koszt, ale w sumie pozytywnie
piec, płyta indukcyjna i mikrofalówka http://www.electromarket.pl/ wszystko przebiegło bardzo sprawnie
telewizor http://www.electro.pl/ bardzo szybko zrealizowali zamówienie i swietny kontakt

kaszak
30-07-2009, 08:30
Bioork, możesz podrzucić linka do sklepu HAX-a? Bo trafiam na różne strony a do sklepu nie mogę.

bioork
30-07-2009, 08:47
http://www.blutech.iq.pl/glazura_sklep/index.php?XTCsid=5645716005af6f5056176d1292353e57
:)

Karollinka
31-07-2009, 19:14
bardzo przydatne te adresy, jak jeszcze macie jakieś godne polecenia piszcie!

tutli_putli
31-07-2009, 22:02
Osobiścieczęsto korzystam
tkaniny, rolety zasłony itp, znana wszystkim :
www.dekoria.pl
www.belmeb.pl - świetna hurtownia akcesori i płyt meblowych (niesamowity wybór wszystkiego w dobrych cenach) - w trakcie budowy zabudowy do kuchni jeździliśmy osobiście ale zdażyło się i coś zamawiac przez internet.
www.domimedia.pl też zaliczyłam - piekarnik do zabudowy samsung i okap
www.mixmedia.pl - mam od nich zmywarkę Bosha - najlepsza cena jaką udało mi się znaleźć.
Od tego sprzedawcy kupowłam komputer:
http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=1484393#platnosci
Coś z branży nie budowlano-mieszkaniowej dla Pań to świetne torbeki i przypinki od projektanki Doroty Koperskiej, gwarancja niepowtarzalności wzorów :) (mam do nich słabość i mała kolekcje :oops: ) :
www.koperska.eu
Wielką słabość mam też do tych sklepów, z tego względu, że w moim małym miasteczku trudno o fajne sklepy z markowymi produktami i muszę się nieraz ratować interentem:
www.fabrykaform.pl
www.czerwonamaszyna.pl
Obydwa przetestowałam kilkakrotnie i naprawdę polecam :)
bardzao lubię też zwiedzać:
www.orange-tree.pl
W razie chęci kupna lepiej tam się udać osobiście na miejsce. (poza meblami mają masę, pierdołowatych, uroczych drobiazgów)
Co do mebli fajna jest też ta strona, można wynegocjować cenę
www.mundra.pl
By było na tyle :) jak sobie coś jeszcze przypomnę dopiszę :)

tutli_putli
31-07-2009, 22:11
Jeszcze jeden adres - płytki do kuchni, pokryte stalą nierdzewną kupowałam tu:
http://www.bkt-system.com.pl/index-m.html

Ineso
01-08-2009, 09:02
Ja tylko AGD/RTV kupowałam i tak wg jakości i zadowolenia z obsługi:

1)zdecydowanie najlepszy www.neo24.pl
2) Allegro - sprzedawca JUKA (z odbiorem własnym w KRK)
3) www.zadowolenie.pl - niby wszystko ok, ale jakość obsługi daleko w tyle od Neo

Acha, próbowałam kupić lampę w sklepie volt230 (czy coś takiego) i mi się nie udało - wciąż jej nie mieli, zapominali oddzwonić, a ja czekałam jak głupia, więc nie polecam raczej.

glowac
01-08-2009, 16:07
ja także polecam Kati-Kati - rewelacyjne ceny - kupowaliśmy tam wszystkie baterie do domu :)

AGA NR 1
02-08-2009, 18:42
Faktycznie,

te Kati-Kati jest super.

Ceny dobre, wybór ogromny.

A stronka bardzo łatwa w obsłudze i czytelna, wyszukiwarki logiczne.

Dodałam do "ulubionych".

AGA NR 1
03-08-2009, 19:07
Osobiścieczęsto korzystam
tkaniny, rolety zasłony itp, znana wszystkim :
www.dekoria.pl
www.belmeb.pl - świetna hurtownia akcesori i płyt meblowych (niesamowity wybór wszystkiego w dobrych cenach) - w trakcie budowy zabudowy do kuchni jeździliśmy osobiście ale zdażyło się i coś zamawiac przez internet.
www.domimedia.pl też zaliczyłam - piekarnik do zabudowy samsung i okap
www.mixmedia.pl - mam od nich zmywarkę Bosha - najlepsza cena jaką udało mi się znaleźć.
Od tego sprzedawcy kupowłam komputer:
http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=1484393#platnosci
Coś z branży nie budowlano-mieszkaniowej dla Pań to świetne torbeki i przypinki od projektanki Doroty Koperskiej, gwarancja niepowtarzalności wzorów :) (mam do nich słabość i mała kolekcje :oops: ) :
www.koperska.eu
Wielką słabość mam też do tych sklepów, z tego względu, że w moim małym miasteczku trudno o fajne sklepy z markowymi produktami i muszę się nieraz ratować interentem:
www.fabrykaform.pl
www.czerwonamaszyna.pl
Obydwa przetestowałam kilkakrotnie i naprawdę polecam :)
bardzao lubię też zwiedzać:
www.orange-tree.pl
W razie chęci kupna lepiej tam się udać osobiście na miejsce. (poza meblami mają masę, pierdołowatych, uroczych drobiazgów)
Co do mebli fajna jest też ta strona, można wynegocjować cenę
www.mundra.pl
By było na tyle :) jak sobie coś jeszcze przypomnę dopiszę :)


Tutli_putli,

weszłam na stronę tych torebek i..... oczywiście, zamówiłam jedną, hahahaha !

REWELKA, piękne są !!!

Ach, przecież coś mi się od życia też należy - robię na tej budowie i robię... oszczędzam i oszczędzam... :evil:
Już straciłam poczucie, że jestem kobietą !
:P

Taaaaaa, ta torebka z pewnością mi poprawi humor...
:wink:

Pozdrawiam !

tutli_putli
03-08-2009, 21:43
Aga uważaj bo one wciągają - zamówiłam jedną kiedyś i jak ją zobaczyłam ... nie wspomnę o minach koleżanek - bezcenne :)
...eh ja nie mogę tam za często wchodzić :D Ale cieszę się, że na forum budowlanym komuś się przydał i taki adres :D
pozdrawiam i życzę świetnego nastroju
:lol:

AGA NR 1
04-08-2009, 23:24
Tutli-putli,
mmmmm.... czekam na "ten" wzrok koleżanek, hahahaha !
:P

Jak torebka przyjedzie wkleję zdjęcie.

P.S. Baby są po prostu nienormalne, hahahaha !
:wink:

Bobrowczyk
05-08-2009, 18:40
Ja polecam następujące sklepy:

oświetlenie - www.swiatswiatla.pl
akcesoria dekarskie - www.folnet.pl
wyposażenie łazienek - www.galerialazienek.pl

We wszystkich sklepach super obsługa i ceny przy kompleksowych zakupach. Lepiej zrobić wszyskie zakupy w jednym sklepie niż szukać każdego produktu w najlepszej cenie. Z moich doświadczeń wynika, że wtedy jest najtaniej.

AGA NR 1
11-08-2009, 22:14
Ja tylko AGD/RTV kupowałam i tak wg jakości i zadowolenia z obsługi:

1)zdecydowanie najlepszy www.neo24.pl
2) Allegro - sprzedawca JUKA (z odbiorem własnym w KRK)
3) www.zadowolenie.pl - niby wszystko ok, ale jakość obsługi daleko w tyle od Neo

Acha, próbowałam kupić lampę w sklepie volt230 (czy coś takiego) i mi się nie udało - wciąż jej nie mieli, zapominali oddzwonić, a ja czekałam jak głupia, więc nie polecam raczej.

Ineso,
no właśnie - www.neo24.pl ma naprawdę dobre ceny, niektóre rzeczy taniej niż na Allegro.
:o

Jak z wysyłką - czy wszystko ok ? Czy dobrze zapakowane itd. ?

No i jak długi termin rezlizacji w rzeczywistości ?

Bo rozumiem, że jesteś zadowolona.
:wink:

oola
12-08-2009, 07:58
a ja kupiłam częśc płytek tu : www.eglazura.pl
Dobrze sie spisali :-)

tez polecam! kupiłam u nich wszystkie płytki! drugiego dnia caly transport mialam u siebie! ceny bardzo dobre!

Ineso
12-08-2009, 08:00
Wysyłkowo zamawiałam u nich tylko okap - wszystko było ok. Resztę odbierałam osobiście (mają kilka punktów odbioru) - wszystko było w takim terminie jak jest podane na stronie. Oni od razu po zamówieniu dzwonią i informują kiedy dostawa. Znam kilka osób, które u nich kupowały i wszystkie są zadowolone.

AGA NR 1
12-08-2009, 08:15
Ineso,

dziękuję za odpowiedź.

:D

tutli_putli
12-08-2009, 09:22
Aga co z Twoim zamówieniem od Kperskiej? 8) Jakieś foty miały być :wink:

AGA NR 1
12-08-2009, 09:24
Hahahaha, ok !
Już mam.
:D

Wieczorem zrobię zdjątko i wkleję.

Tylko, żeby nas Modeerator nie pogonił za zaśmiecanie wątku, hahahaha !
:wink:

tutli_putli
12-08-2009, 10:08
...oj tam jedna torebka -a ile szczęścia :P Nie pogoni i jeszcze sam/a kupi :wink:

AGA NR 1
12-08-2009, 10:36
No - buahahaha !

:lol:

Baby są chyba naprawdę nienormalne na punkcie... torebek i butów, hahaha !

Mój mąż jak spojrzał na moje cudo, to tylko wykrzyknął : "O matko, znowu nowa torebka ?! I to jeszcze jakaś... taka wydziwiona ?!"
:wink:

A ja na to : "No, ale przecież muszę być oryginalna, muszę !". 8)
Hahahaha !

On na to : "Ale masz ich całe mnóstwo !"

Ja : " Ale TAKIEJ nie mam, Misiu.... "
:wink:

On : "O matko, niech Ci będzie...
W końcu należy Ci się coś od życia. Budujesz sama ten dom... więc ok".
:D

No - czyli znów się udało, hahahaha !

I jeszcze go wpędziłam w poczucie winy.
Czyli "dwie pieczenie na jednym ogniu", hoho !
Znowu Agusia górą.

:lol:

AGA NR 1
12-08-2009, 19:56
Tutli_putli,
i oto owa torebka :


http://images44.fotosik.pl/180/e83a3eb58071615dmed.jpg


http://images49.fotosik.pl/179/46c512293a611839med.jpg

:D

Małgonia
12-08-2009, 20:53
Oj, warta grzechu :lol:

tutli_putli
12-08-2009, 21:45
Aga cuuuuudooooooooo :o :o :o Ale masz fajnie :lol:
Mnie mój małż pogoniłby z kolejną :(

AGA NR 1
12-08-2009, 22:14
Polecam dziewczęta, polecam.
:wink:

Ekspertka T.
20-08-2009, 15:12
Moje:

www.electro.pl - zmywarka
www.neo24.pl - kuchenka mikrofalowa
www.tanieje.pl - kombiwar, czajnik i opiekacz
www.dekoria.pl - firany

We wszystkich fachowa obsługa i szybka dostawa.

Erol 1
21-08-2009, 08:19
Kupowałem płytę gazową i wszystko Ok.
www.morele.net

morfeusz1
22-08-2009, 09:27
My robilismy zakupy w sklepie www.lazienkaplus.pl : nigdzie taniej nie ma, kontakt bardzo dobry, realizacja terminowa.

A AGD część kupowalismy w neo24 (pralko-suszarka i zmywarka) a pozostały planujemy zakupić w www.agdopole.pl - mają bardzo dobre recenzje.
Z neo24 byliśmy bardzo zadowoleni.

vilemo
22-08-2009, 19:53
polecam www.lazienki24.pl

bardzo mila obsluga, dobre ceny ;)

domwife
23-08-2009, 20:51
Właśnie wprowadziliśmy się do nowego domku. Zakładaliśmy system alarmowy i skorzystaliśmy z pomocy firmy delta.poznan.pl Z ręką na sercu muszę stwierdzić, że mają znakomitą obsługę klienta. Naprawdę zostaliśmy bardzo profesjonalnie obsłużeni..

oola
23-08-2009, 22:20
www.eglazura.pl

zakupiłam tam wszystkie płytki do łazienek i na podłogę. jestem bardzo zadowolona i spokojnie moge polecic

MadzialenkaT
23-08-2009, 23:47
Ja mogę polecić MixMedia zakupiłam u nich pralkę. Jeszcze nie zainstalowana czeka na przedpokoju, ale cały zakup bardzo sprawnie przebiegł.

We wtorek wybrałam złożyłam zamówienie , tego samego dnia potwierdzenie przyjęcia zamówienia, prośba o nie wpłacanie pieniędzy , aż dostanę potwierdzenie , że mają sprzęt na magazynie
Środa, potwierdzenie, że sprzęt jest i że można płacić. Środa wykonałam przelew
W czwartek pieniążki są u nich, dostaję potwierdzenie o wpłynięciu środków i wysyłce towaru plus numer kontaktowy do dostawcy w razie problemów.
Piątek dostawa praleczki (dostawa z wniesieniem w cenie zwykłej dostawy), pralka ok - co miłe z tyłu napis "Made in Germany" :D

Następne zakupy to płytki , też w planach przez neta na eglazura.pl. Zobaczymy jak się spiszą, na pewno opowiem :D

cherry
24-08-2009, 08:09
jak cały sprzęt do kuchni kupiłam w neo24.pl

zdrowaWoda
24-08-2009, 13:03
Jeśli chodzi o elektronikę, polecam www.x-kom.pl Świetny kontakt, szybka realizacja, zawsze coś podpowiedzą.

Patisiak
24-08-2009, 16:34
www.eurolazienki24.pl - polecam, bardzo miła obsługa, szybko i full profeska - nie dowiexli 4 plytek w zamowieniu (ich pomylka) i Pan przywiozl mi je sam w sobote! :)

neo24.pl - bardzo szybka realizcja zamowienia.

Elektro.pl - profesjonalne rady, obecnie czekam na transport, po fakcie dam znac co o nich mysle :)

castle
24-08-2009, 19:51
Ja ostatnio kupowałam karnisze i pościel w sklepie www.aga-dekoracje.pl
Widać że pracuja tam profesjonalisci a nie amatorzy , pomoga doradzą.
Pozdrawiam

Jolasia
24-08-2009, 23:45
To i ja dorzucę kilka sprawdzonych:
Lampy:
www.swiatswiatla.pl - świetna obsługa, duży wybór i elastyczni cenowo
Płytki:
www.modnalazienka.pl - też elastyczni cenowo:)
AGD:
www.2w1.pl - szybko
www.klikagd.pl - bardzo dobry kontakt

malgos2
25-08-2009, 01:43
Lodowke kupowalam w sklepie http://www.123agd.pl/ w Krakowie - rewelacyjna obsluga, wniesienie gratis. Polecam z czystym sumieniem. 8)

Ola i Michał
25-08-2009, 09:36
na allegro użytkownik SKLEP_EUROSTYL - kupowałam u nich baterię prysznicową - bardzo szybka wysyłka, wszystko OK

http://ergomeble.pl/ - kupowałam stół i krzesła do kuchni, naprawdę polecam, swietny kontakt ze sprzedawcą, przesyłki solidnie zapakowane, prowadzą też sprzedaż na allegro

http://lazienki24.pl/index.php - kupowaliśmy płytki do łazienki

http://www.hipermarket.pl/ - kupowaliśmy zlewozmywak granitowy do kuchni, mają duży wybór produktów firmy TEKA

http://www.electro.pl/ - kupiliśmy płytę indukcyjną wszystko ok
http://www.2w1.pl/ - okap kuchenny

Damon
25-08-2009, 09:38
www.kati-kati.pl - błyskawicznie, tanio, świetny kontakt, miało trwać 7-10 dni (nie mieli na składzie wszystkiego co zamówiłam), po mniej niż tygodniu miałam komplet baterii w domu, a kurier nawet przyjechał do pracy, bo nie mogłam odebrać pod wskazanym adresem
www.hoopla.pl - szybko, łatwo uzyskałam dodatkowe info, czego w neo24 mi się nie udało (odesłali mnie do producenta) a w hoopla oddzwonili po pół godzinie z odpowiedzią, testowałam i z dowozem i z odbiorem własnym w Poznaniu.

I ciekawostka dla posiadaczy zwierząt :) od kilku lat zamawiam w sklepie www.kar-ma.pl w W-wie, rano zamówione, w następnym dniu dostarczone, ceny zdecydowanie niższe niż w sklepach i większości innych netowych, dostawa z reguły gratis.

agata39
11-09-2009, 13:49
Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?
Prosze o namiary.
A może jeszcz na wełne do ocieplenia?

monisien
11-09-2009, 15:14
Ja polecam ceneo.pl. Tam kupuję to co szulam w najtańszym sklepie.
Jak dotąd wszystkie mi się sprawdziły, a już chyba z 10 będzie. :)
Zawsze płatność gotówką przy odbiorze.

vranix
11-09-2009, 15:40
Moje 3 grosze:
z racji tego, że cały sprzęt z internetu, parę sklepów poznałem:

ElectroHome.pl - dobry kontakt, niezłe ceny, ale: ich transport dopiero po tygodniu od zamówienia, za to z wniesieniem. Żeby nie było za słodko - panowie dostawcy żywcem przeniesieni z PRLu, mało mnie o zawał nie przyprawili, tak lodówką rzucali.
Oprócz tego - przysłali mi okap inny niż na zdjęciu - niby ten sam model (Faber Synthesis) ale z suwakami zamiast przycisków. Co z tego ze taniej sporo jak wygląda inaczej - to niezgodnosc towaru z umową...

Cento.pl - długa dosc realizacja, ale to podobno wina dystrybutora. Towar ok, ale komunikacja beznadziejna, sami nic nie informuja chyba ze sie zadzwoni. Na stronie nie aktualizuja statusu zamowienia, moje do tej pory nie zapłacone :lol:

SuperElektro.pl - najlepsi! Po 2 dniach od zamówienia towar u mnie, super komunikacja, niezłe ceny. Zwłaszcza świetna funkcja przelewow online, nie trzeba tracic kasy na pobranie a płatnośc i wysyłka natychmiast.

Topmarket.pl - cienizna, niby dobra komunikacja i najnizsza cena pralki (nawet nizej niz z Ceneo.pl) tylko... wcale mi jej nie przysłali po 1,5 tygodnia zwodzenia. Podobno nowość i niedostępna. Kasy mi jeszcze nie oddali...

PortOne.pl - OK, dobra informacja telefoniczna i szybka wysyłka pralki (tej co wyzej hehe...) - tylko gwarancja nie podbita, musze im wysłac. Podobno dlatego ze jest wewnatrz opakowania jak przychodzi od producenta a oni nie ingeruja. Oki...

Ufff... moze moje wynurzenia komus sie przydadza.

PS Aha - nie ufajcie do konca porownywarkom, bo są sklepy co ich tam nie ma, a mają naprawde lepsze ceny.

Pzdr.

mamik
11-09-2009, 16:01
dla zapamiętania - na pewno się przyda :wink:

sure
14-09-2009, 22:50
Lodowke kupowalam w sklepie http://www.123agd.pl/ w Krakowie - rewelacyjna obsluga, wniesienie gratis. Polecam z czystym sumieniem. 8)
a n a stronie podają, ze firma upadla! :-?

Elena76
14-09-2009, 23:11
Lodowke kupowalam w sklepie http://www.123agd.pl/ w Krakowie - rewelacyjna obsluga, wniesienie gratis. Polecam z czystym sumieniem. 8)
a n a stronie podają, ze firma upadla! :-?

Sure, dopiero 3 września upadła 8) . Dobrze, że za baterie miałam zapłacić przy odbiorze, bo gdybym zapłaciła z góry to pewnie bym ich nie zobaczyła... kasy raczej też nie.

sure
14-09-2009, 23:47
Lodowke kupowalam w sklepie http://www.123agd.pl/ w Krakowie - rewelacyjna obsluga, wniesienie gratis. Polecam z czystym sumieniem. 8)
a n a stronie podają, ze firma upadla! :-?

Sure, dopiero 3 września upadła 8) . Dobrze, że za baterie miałam zapłacić przy odbiorze, bo gdybym zapłaciła z góry to pewnie bym ich nie zobaczyła... kasy raczej też nie.
własnie dlatego przed chwilą wybrałam sobie płatnośc przy odbiorze piekarnika... jeszcze strony nie polecę, zobaczę, jak będzie zrealizowane zamówienie..

Heath
15-09-2009, 08:53
Dobrze, że za baterie miałam zapłacić przy odbiorze, bo gdybym zapłaciła z góry to pewnie bym ich nie zobaczyła... kasy raczej też nie.
własnie dlatego przed chwilą wybrałam sobie płatnośc przy odbiorze piekarnika... jeszcze strony nie polecę, zobaczę, jak będzie zrealizowane zamówienie..[/quote]

I to jest jedyna opcja przy płatnościach w dużych kwotach. Ja jestem właśnie po 1,5 miesięcznej gehennie z firmą Omniwood (www.podlogi.net). Przed przelaniem należności (kilka tys. zł) upewniłem się czy mają towar na składzie, po potwierdzeniu przez nich dokonałem płatności z góry (jedyna opcja). Towar niestety w umówionym terminie do mnie nie dojechał, firma mnie olewała, przez 1,5 m-ca miałem tylko jeden telefon od nich że coś jest nie tak, na infolinii odsyłali mnie od jednej osoby do drugiej. Kiedy juz się wkurzyłem, zażądałem zwrotu pieniędzy i nawet wtedy zero odzewu :evil: :evil: . Już się bałem że firma padła. Dopiero postraszenie zgłoszeniem sprawy na policję poskutkowało i po 1,5 mca odzyskałem pieniądze. Uff, nigdy więcej płatności z góry!!!

sure
15-09-2009, 21:37
ale jak mam dom bez numeru, to sobie nic do domu nie zamówię!
Przynajmniej w sklepie www.zadowolenie.pl ... :-?

Jolasia
15-09-2009, 21:41
ale jak mam dom bez numeru, to sobie nic do domu nie zamówię!
Przynajmniej w sklepie www.zadowolenie.pl ... :-?

...a ja nawet jak jeszcze nie miałam numeru domu to sobie zamawiałam towary, a w adresie pisałam:
ul. K......... za numerem 20

i na szczęście trafiałam na inteligentnych i nie zlewających kurierów, którzy do mnie docierali bez problemu:)

sure
15-09-2009, 22:01
ale jak mam dom bez numeru, to sobie nic do domu nie zamówię!
Przynajmniej w sklepie www.zadowolenie.pl ... :-?

...a ja nawet jak jeszcze nie miałam numeru domu to sobie zamawiałam towary, a w adresie pisałam:
ul. K......... za numerem 20

i na szczęście trafiałam na inteligentnych i nie zlewających kurierów, którzy do mnie docierali bez problemu:)
ja się obiłam już o sam sklep, napisano "kurier nie ma obowiązku dzwonić przed dostarczeniem przesyłki" i proszono o dokładny adres... :-?
w moim wypadku to musiałoby brzmieć: od skrzyżowania z ul. x drugi dom po prawej stronie po takim wielkim z żółtej cegły i przed chaszczami

nigdzie w okolicy nie ma numerów, nawet w przybliżeniu nie wiem, jaki nr będzie mial nasz dom!! :roll:

...btw, który sklep miał takich inteligentnych kurierów? Może tam zamówię?

Jolasia
15-09-2009, 22:19
ja się obiłam już o sam sklep, napisano "kurier nie ma obowiązku dzwonić przed dostarczeniem przesyłki" i proszono o dokładny adres... :-?
w moim wypadku to musiałoby brzmieć: od skrzyżowania z ul. x drugi dom po prawej stronie po takim wielkim z żółtej cegły i przed chaszczami

nigdzie w okolicy nie ma numerów, nawet w przybliżeniu nie wiem, jaki nr będzie mial nasz dom!! :roll:

...btw, który sklep miał takich inteligentnych kurierów? Może tam zamówię?

...ojej...:)
w tym układzie to chyba faktycznie nie ma sensu, lepiej nie ryzykować - szkoda czasu i pieniędzy:)
A lista sklepów, w których robiłam zakupy jest powyżej

shell
15-09-2009, 22:56
Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?
Prosze o namiary.
A może jeszcz na wełne do ocieplenia?
http://www.ogrzewanie-domu.pl/ tu kupowałam grzejniki kermi - tańsze o połowę niż w miejscowym sklepie :o
cała transakcja ok

agata39
16-09-2009, 10:44
Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?
Prosze o namiary.
A może jeszcz na wełne do ocieplenia?
http://www.ogrzewanie-domu.pl/ tu kupowałam grzejniki kermi - tańsze o połowę niż w miejscowym sklepie :o
cała transakcja ok
Ooo... wielkie dzięki :lol:
A można coś utargować?

justyna_m
16-09-2009, 12:48
ceramika, baterie, przyciski do wc i ścianka szklana huppe

www.amarik.pl - rewelacyjna obsługa, szybka realizacja zamówienia, super ceny

jarte
16-09-2009, 15:45
dodaję do ulubionych, na razie zaczynam wykończeniówkę, jak znajde jakiś fajny sklepik to na pewno polecę

melpuławianka
16-09-2009, 15:51
Kupowałam płytki ceramiczne w sklepie internetowym: http://www.eplytki.pl/ - ceny super. Polecam.

shell
16-09-2009, 21:49
Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?
Prosze o namiary.
A może jeszcz na wełne do ocieplenia?
http://www.ogrzewanie-domu.pl/ tu kupowałam grzejniki kermi - tańsze o połowę niż w miejscowym sklepie :o
cała transakcja ok
Ooo... wielkie dzięki :lol:
A można coś utargować?
Cena mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że nawet nie pomyślałam o targowaniu, ale spróbować zawsze można :)

naLeśnik
21-09-2009, 16:59
m.in. za sprawa tego wątku skorzystałem z usług sklepu kati-kati

potwierdzam rzetelną obsługę, korzystne ceny i błyskawiczną przesyłkę

Elena76
28-09-2009, 15:43
Zachęcona pozytywnymi opiniami o sklepie kati-kati.pl wysłałam do nich zapytanie o wycenę sprzętów łazienkowych do trzech łazienek. Części interesujących mnie pozycji nie było na stronie, a poza tym liczyłam, że przy tak dużym zamówieniu mogę liczyć na dodatkowy rabat. I co? I zdziwko :o Dostałam maila, żebym sobie ceny sprawdziła w necie... Trudno, zakupy mogę zrobić gdzie indziej, zwłaszcza że inne sklepy bez problemu zrobiły wycenę.

zouza
28-09-2009, 15:49
Mi na 5-6 sklepów w necie odpowiedział jeden, w końcu zamówiłam wszystko w sklepie stacjonarnych, transport mają za darmo, odpowiadają na moje 3 miliony pytań 3x dziennie, ceny dostałam tak samo dobre jak w internetowych.

tamtu
29-09-2009, 12:45
Ja jak na razie ze spokojnym sumieniem mogę polecić w 2 sklepy:

www.ekspertcenowy.pl - kupowała u nich grzejniki, rurki do podłogówki itp. świetna współpraca

www.studio-wnetrz.com.pl - kupowałam wszystko do łazienek.
Raz zapłaciłam przed dostawą, bo nie chciało mi się jechać na budowę z pieniędzmi. Współpraca polegała na tym, iż wysyłałam mail z listą - co chcę a sklep robił mi wycenę. Ceny były dobre, a resztę płatności robiłam już po każdej dostawie. Dostawa była w cenie towaru, a jej termin dostosowany do mnie.
Jak miałam problem z wyborem baterii - wysłałam informacje co chcę, jakie firmy wchodzą w grę i jaki mam na to budżet. Zrobili mi zestaw propozycji.

Tamtu

Anna Broc
29-09-2009, 13:33
Aha - nie ufajcie do konca porownywarkom, bo są sklepy co ich tam nie ma, a mają naprawde lepsze ceny.

To jak znaleźć te sklepy?

jfilemonowicz
29-09-2009, 15:40
www.sanitbuy.pl

WaWo1
03-10-2009, 11:42
polecam www.lazienki24.pl

bardzo mila obsluga, dobre ceny ;)
Przejechałam się kupując u nich płytki. W jednym zamówieniu kilka błędów:
- podają na stronie inną ilość w paczkach niż w rzeczywistości (trzeba brać całe paczki) dokładnie obliczyłam ile potrzeba ale przyszło za mało, bo w paczce było 0,92m2 zamiast 1,27(Paradyż Sensual);
- jedna płytka sensual przyszła zupełnie luzem poobtłukiwana;
- część płytek była pozalewana z rdzawym osadem jakby poniewierała się pod gołym niebem;
- na zamówieniu płytki rozmiar 29,7x59,7 a w dostawie 29,7x29,7 :evil:

remekb
06-10-2009, 08:41
W tym sklepie kupowałem lampki diodowe do podświetlenia mebli kuchennych, lampki diodowe do oswietlenia wnetrza i diodowe swieczki Led.

http://www.sklep.neoled.pl

karolcia14m
06-10-2009, 09:26
Aha - nie ufajcie do konca porownywarkom, bo są sklepy co ich tam nie ma, a mają naprawde lepsze ceny.

To jak znaleźć te sklepy?

Można szukać na stronach, na których umieszczane są opinie klientów (zakładając, że zamieszczają je właśnie oni :) ) np:
http://www.pinia.pl/?category_id=22

zorrinka
09-10-2009, 15:47
ja mogę polecić poniższe strony, sprawdzone i było wszysko ok
Krany - www.ar-sanit.pl
Kafle- www.modnalazienka.pl
Armatura- www.ladne-lazienki.pl

delfina7
09-10-2009, 23:58
Dziś dostałm baterię
http://www.tomsan.pl/product_info.php?products_id=136
Super kontakt , błyskawiczan przesyłka.
Teraz czekam na dostwę z neo24 , ale już mam zastrzeżneia co do kontaktu. Dopiero na groźbe skargi odpowiedzieli wczoraj na meile , które ślę od poniedziałku ze trzy razy dziennie :-? Wczoraj dostałam od nich dwa maile ,dwa smsy i pan jeszcze zadzwonił do mnie

kasiakp
10-10-2009, 06:36
kupowalam sprzet do kuchnie w
www.mixmedia.pl
www.hoopla.pl
www.planetabezvat.pl

polecam zero problemow szybkie przesylki

Anna Broc
11-10-2009, 13:29
W tym tygodniu MarketMedia.pl zakup laptopa i odtwarzacza mp3, bez zarzutu . Wg mnie jedynie kontakt mailowy z ich strony po złożeniu przez klienta zamówienia mógłby byc lepszy, dostałam potwierdzenie elektroniczne o przyjęciu zamówienia ale brak odpowiedzi na dodatkowe uwagi. Zależało mi na konkretnym dniu dostawy i szybkiej odpowiedzi bo byłam przed kilkudniowa podróżą z czym wiązało się że moge nie miec dostępu do komputera a dostawę chciałam nastepnego tygodnia. Dopiero po kilku moich mailach dostałam odpowiedź, ale potem wszystko ok, nie było tego modelu co chciałam ,( chociaż widniał w sklepie w wyszukiwarce) zaproponowano mi innej firmy z tymi funkcjami o które mi chodziło, zeszli z ceny aby była porównywalna z tym co zamawiałam początkowo. Własnie działam na nowym laptopie i jest fajny.
Topmarket - zamrażalnik, tez wszystko w porządku, pan zadzwonił i uzgodniłam termin dostawy chociaz obawiałam się komplikacji po opiniach na tym forum. Ale towar mieli i dostawa bez kłopotów. Płaciłam przy odbiorze bo jak mąż dowiedział się że za poprzednie zakupy internetowe płaciłam z góry to wystraszył sie i stwierdził że miałam duzo szczęścia. Tez wszystko było pomyślnie, ale 2 lata temu więc nie pamietam juz nazw tych sklepów. Kupowałam całe agd.

tasha
12-10-2009, 14:59
Ja polecam firmę kasperczyk na allegro. Szybka transakcja, tanio i dobry kontakt mailowy. Baterie przyszły cudne:)

xanka
12-10-2009, 21:35
polecam www.plytki24.pl
Zamawialiśmy w sumie ~70m2 różnych płytek. Realizacja trwała 3 dni.

waldi08
16-10-2009, 12:48
polecam www.plytki24.pl
Zamawialiśmy w sumie ~70m2 różnych płytek. Realizacja trwała 3 dni.
My też dużo u nich kupiliśmy.Nie przysLali jednego dekoru i cztery płytki były ęknięte.Na następny dzień dosłali i dekor i nawet nie cztery a 6 płytek.Polecam z czystym sumieniem.Korzystamy z ceneo.pl aby wybrać najtaniej.Trzeba zwracać uwagę nie tylko na cenę ale i na koszt transportu ! W większości po telefonie i potwierdzeniu dostępności płaciliśmy przelewem.Nie polecam elektromarket.pl.Długi czas oczekiwania na odpowiedż /negatywną na pierwszą pozycję z zamówienia/ po jej "skasowaniu" okazało się ,że następnej tez nie mają możliwości załatwić.1,5 tygodnia stracone.

ulus
16-10-2009, 21:25
Polecam http://new.portone.pl/ , gdzie kupiłam kuchnię z płytą, bardzo szybka realizacja usługi i dostawa towaru- we środę o 20 kupiłam w piątek po południu towar był u mnie. Polecam również www.eplytki.pl, ponad 1000kg płytek dotarło do mnie w nienaruszonym stanie.

krzycha16a
21-10-2009, 15:11
Sprawdzone sklepy AGD - u nas bez żadnych zastrzeżeń, polecam :D

http://www.neo24.pl


W związku z tym, że mamy problemy z reklamacją, jeden ze sklepów wykreślam.
Nadal polecam Neo24 :D

Eloa
21-10-2009, 21:10
Korzystał ktoś przy kupnie glazury z phsaturn? http://sklep.phsaturn.pl/sklep

Edit: Zaryzykowałam. Kafle przyszły po 2 dniach od wpłaty, ale odpowiedzi na moje maile nie było żadnej.

jokka
23-10-2009, 17:40
Czy ktoś z was kupował piec kondensacyjny i grzejniki w internecie?
Prosze o namiary.
A może jeszcz na wełne do ocieplenia?
http://www.ogrzewanie-domu.pl/ tu kupowałam grzejniki kermi - tańsze o połowę niż w miejscowym sklepie :o
cała transakcja ok
Ooo... wielkie dzięki :lol:
A można coś utargować?
Cena mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że nawet nie pomyślałam o targowaniu, ale spróbować zawsze można :)

co prawda kupowałam tam kable grzejne, inne rzeczy też mają
polecam
błyskawiczna przesyłka, bardzo dobry kontakt meilowy, pan ze sklepu baardzo pomocny, przesyłka powyzej 500 zł gratis
http://www.ogrzewanie-elektryczne.pl/index.php

skorpionik
25-10-2009, 02:11
Większość sprzętu kupowałam na multizakupy.pl. Nie lubię eksperymentować jeśli chodzi o duże inwestycję, a ten sklep jest sprawdzony. Poza tym porównywałam go z innymi, i wyszło na to, że jest najlepiej zaopatrzony. Bo tak naprawdę kupowałam tam podstawowe materiały, meble i cześć dodatków, bo wszystko jest w jednym miejscu.

AGA NR 1
25-10-2009, 07:41
No, to ja też moge już dopisać jeden sklep - z płytkami.
Nazywa się "Dom z Bajki".
Wystawiają również na Allegro.
Kupiłam płytki hiszpańskie, dużo taniej niż w Polsce.
Wszystko super.

http://www.domzbajki.pl/

Izka982
27-10-2009, 14:43
mój ulubiony sklep to www.szabloneria.pl (http://www.szabloneria.pl) - mają niesamowite wzory naklejek i szablonów oraz lustra kształtowe
a drugi sklep to www.agito.pl (http://www.agito.pl) - tutaj kupiłam lustrzankę cyfrową i bardzo sobie cenię solidność i kompetencję sklepu

AskaiMichal
28-10-2009, 13:00
jeżeli chodzi o pupili to polecam www.gardenzoo.pl

aniawmuratorze
28-10-2009, 14:55
artykuły dekoracyjne skandynawskie www.scandidecor.pl

Deggial
29-10-2009, 17:43
ja korzystam ze sklepu: www.sklep.ambiente.net.pl
odkąd pierwszy raz szukałem czegoś do pomalowania drewna w łazience i znalazłem ten sklep w necie to teraz zawsze tam zaglądam, nawet jak nie chcę bezpośrednio czegoś kupić, a tylko się poradzić.
jest ok!

lutca
01-11-2009, 13:01
Witam

Od siebie polecam

http://www.lazienka-rea.pl/
http://www.morele.net/
http://www.neo24.pl/
http://www.eglazura.pl/
oczywiście http://www.allegro.pl/

Bluszcz 2
01-11-2009, 15:05
Witam serdecznie,

Super wątek, naprawdę przydatny dla każdego.

Ja poszukuję adresów ciekawych sklepów w których mogła bym się zapatrzeć w jakiś fajowy narożnik do salonu i ciekawe zasłony.

Jeśli jest ktoś chętny wkleić linki będę bardzo wdzięczna.

pozdrawiam

artmag
02-11-2009, 14:48
Ja również polecam http://www.lazienka-rea.pl/
Kupiłam u nich szklaną, pomarańczową umywalkę. Przyszła po dwóch dniach roboczych od przelewu. POLECAM

Bea7777
02-11-2009, 16:47
Ja zamawiałam wszystkie sprzęty do kuchni na www.zadowolenie.pl

Agatka77
02-11-2009, 18:05
Do mnie dzisiaj przyszły płytki zakupione w sklepie http://plytki24.pl/. Wszystko ok. :)

SemperSolus
03-11-2009, 18:52
Cóż, może ten poradnik przyda się kupującym. W razie pytań lub wątpliwości proszę o PW

Poradnik jak kupować i na co zwrócić uwagę. (http://www.twojsprzedawca.boo.pl/e107_plugins/content/content.php?content.58.1)

Zaznaczam, że opisując porady kładłem nacisk na zakupy sprzętu AGD. W przypadku mniejszych produktów oczywiście na co innego warto zwrócić uwagę...

barto307cc
03-11-2009, 20:14
Bardzo fajny wątek :lol: .Już skorzystałam z www.kati-kati.pl i zamówiłam dwie baterie umywalowe.Jeszcze czekam na przesyłkę ale mam nadzieję,że będzie wszytsko ok :wink: .
Stelaże wc GEBERIT zamawiałam na allegro bo były tam najtaniej :wink:

sure
03-11-2009, 20:29
Mam własnie robić zakupy w www.neo24.pl . Mam pytanie do kupujących w necie - czy ktos płacił przelewem z góry? Sprzęt jest droższy i za pobraniem też jest sporo drożej. Ale mam pewne obawy w kwestii płatności z góry...

Agatka77
03-11-2009, 22:40
Ja się też bałam przelewem i tylko zaliczkę wpłaciłam, a resztę kurierowi.Kosztowało to dodatkowe 20 zł, ale jakoś tak pierwszy raz wolałam nie ryzykować. Ale gdyby była duża różnica w cenie miedzy przelewem a gotówką to bym chyba zaryzykowała :roll:
Też chętnie się dowiem, czy ktoś przelewem płacił, bo mam zamiar jeszcze trochę rzeczy kupić przez internet...

barto307cc
04-11-2009, 07:37
Ja bardzo dużo rzeczy kupuję przez internet,jeżeli kupuję za drobne kwoty robię przelew,a za większe, droższe zakupy typu np tv biorę za pobraniem.Jakoś mam obawy :roll:

SemperSolus
04-11-2009, 11:54
Witam!

Zasadniczo jeżeli robicie zakupy w dużym sklepie, posiadającym własną sieć sklepów stacjonarnych lub ugruntowaną pozycję na rynku (np. euro.com.pl, agito.pl, empik.pl itd.) możecie bez problemu zapłacić przelewem. Oczywiście produkty w tych sklepach będą najczęściej droższe niż najniższa oferta wyszukiwarki ale... zakupy będą bezpieczne.

Przed zakupem przeliczcie wszystkie koszty, sprawdźcie formę dostawy (do domu, czy przed dom?). Przemyślcie czy w razie tej drugiej opcji na pewno się to opłaca - bo np. wnoszenie na 5 piętro dużej lodówki to naprawdę sporo zabawy, a i spore ryzyko. Dostawa ma szczególnie ważne znaczenie przy towarach wielkogabarytowych.

Oczywiście polecam sprawdzać wszelkie koszty dodane. Szczególną wagę przywiążcie do opłat logistycznych i kosztów opłaty "za pobraniem". Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się, że po podsumowaniu tych wszystkich składników najtańsza oferta wcale nią nie była.

UWAGA! Sprzedaż aukcyjna nie jest objęta Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Może się nagle okazać, że tracicie sporo z uprawnień. Nie wiem jak jest z opcją "Kup teraz". Może ktoś bardziej zorientowany w temacie się wypowie.

Zwróćcie uwagę na wygląd sklepu i przeczytajcie dokładnie regulamin zakupów i zwrotów. To stanowi podstawę do ewentualnych roszczeń. W przypadku wątpliwości, co do jakichś zapisów regulaminu pomocą na pewno służy Federacja Konsumentów.

No i oczywiście zdrowy rozsądek, jeżeli malutki sklep z małą liczbą opinii daje cenę niższą o 10% od średniej rynkowej sprawdzajcie go 3x zanim zapłacicie za towar.

Renegart
05-11-2009, 15:55
witam:)
dzis dostarczyli agd z neo24, wszystko szybko, sprawnie, przesylki w porzadku, cenowo tez ok, z tym ze to byly moje pierwsze zakupy agd przez net wiec placilam za pobraniem
jest jedno ale kurier nie wniosl sprzetu do mieszkania(blok)( nawet nie wykazal checi;) ;/ i musialam sama zorganizowac transport na szybko, niby na str jest napisane ze powyzej 30 kg nie wnoszą co dla mnie jest absurdem bo taka zmywarka,czy piecyk, czy kuchennka wazy wiecej nie mowiac o lodowce i jestem ciekawa czy gdzies jest caly pakiet dowoz + wniesienie?
pozdrawiam

SemperSolus
05-11-2009, 19:04
Dlatego tak dużą wagę w/w poradniku poświęciłem kwestii dostawy towaru. Niestety - po za http://euro.com.pl bardzo nie wiele sklepów oferuje wniesienie towaru w standardzie. Przed zamówieniem naprawdę warto zwrócić na to uwagę i na 100% się upewnić. W innym przypadku warto zapewnić sobie odpowiednią pomoc.

asiaopole
06-11-2009, 09:23
www.kwazar-lighting.pl - oświetlenie
www.medialux.pl - sprzęt agd

Z obu jestem bardzo zadowolona. Szybki termin realizacji, zero problemów i bardzo dobry kontakt (telefoniczny i mailowy).

Ola i Michał
06-11-2009, 09:30
sklep z meblami http://www.mebline.pl/ - kupowałam od nich garderobę do wiatrołapu tyle, że nie ze strony a na aukcji allegro, mogę szczerze polecić, byłam mile zaskoczona o wiele krótszym czasem oczekiwania niż podany w opisie aukcji, poza tym osoba dostarczająca meble wnosi je do domu, w opisie aukcji było podane, że w przypadku dużych gabarytowo mebli potrzebna jest jedna osoba do pomocy przy wnoszeniu co jest zrozumiałe bo raczej trudno wymagać, żeby dostawca sam wniósł np. sofę, w tym przypadku nie była wymagana wpłata żadnej zaliczki - płatność przy odbiorze

jeśli chodzi o płacenie przelewem za zakupy w internecie to za drobne zakupy tak do kwoty 500 zł płacę zawsze przelewem, za większe przy odbiorze (za pobraniem) zazwyczaj kwota do zapłaty jest maksymalnie o 20 zł wyższa

mia123
06-11-2009, 12:31
Sklep z meblami - warto zobaczyć :)
www.spaziobello.pl

GKacha
06-11-2009, 14:32
Ja mogę polecić sklep ŁazienkaPlus (kupowałam umywalki, wannę i kabinę prysznicową). Na niektóre rzeczy jest tygodniowy czas oczekiwania ale ceny są niskie i obsługa baaardzo miła, więc myślę,że warto. Szczególnie jeśli jest się z okolic Poznania bo sklep ma siedzibę w Luboniu.
http://www.lazienkaplus.pl/?sid=7e15c9c70dd85597e1e4c02f9cc66191

Jeśli chodzi o sprzęt AGD to polecam Elektromarket. Kupiłam tam okap (bardzo szybka dostawa , minusem jest to ,że dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem)
http://www.electromarket.pl/AGD,377,0.html

GKacha
06-11-2009, 14:40
Acha!
Jeszcze polecam sklep 2Bis.pl. Kupowałam tam kuchenkę gazową. Tak błyskawicznej realizacji zamówienia życzyłabym sobie w każdym sklepie (wieczorem w środę zamówiłam, w czwartek wysłali a w piątek przed południem była na miejscu :D
http://www.2bis.pl/

Iwona25
06-11-2009, 21:03
Mam pytanie dotyczace sklepu internetowego PLANETA DESIGN,czy ktos zamawial cos z tej strony.Podzielcie sie prosze opiniami.

Iwona25
06-11-2009, 21:04
www.planetadesign.pl

ona_lewkonia
06-11-2009, 21:58
Polecam również www.lazienkaplus.pl - zamawiałam wannę, umywalki, miski z deskami. Ceny naprawdę konkurencyjne. W moim przypadku termin realizacji ok. 3 tygodni, ale zamówienie na tyle wcześnie złożone, że to akurat mi nie przeszkadzało.

sebec
07-11-2009, 14:56
Witam,
Ostatnio zaopatruję się:
oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne ogrodowe: www.lampyesklep.pl
armatura wodna i gazowa: www.viessmann-salon.pl i www.hydrop.pl
agd kuchenne (dla cierpliwych): electroboks.pl
komputerowe (również agd i rtv):www.jpe.com.pl
obsługa psów i kotów: www.krakvet.pl

urządzam oraz remontuję dwa domy i mieszkanie (w porywach jak jest kasa) więc szukam, porównuję gdzie taniej - często wytypuję towar,oglądam w sklepie a potem szukam w sieci najtańszej oferty. Linki powyżej to rezultat zakupów z ostatnich 2-5 lat. No i oczywiście zawsze jest Allegro, ale tam niekoniecznie najtaniej
Sebec

sssmakija
08-11-2009, 11:36
www.kwazar-lighting.pl - oświetlenie
www.medialux.pl - sprzęt agd

Z obu jestem bardzo zadowolona. Szybki termin realizacji, zero problemów i bardzo dobry kontakt (telefoniczny i mailowy).

W poszukiwaniu lodówki trafilam na stronkę aklepu medialux. Mam trochę obawy co do samego zakupu. Nie chodzi o przesyłkę,ale o serwis. Jak to się załatwia na odległość?

asiaopole
09-11-2009, 11:25
www.kwazar-lighting.pl - oświetlenie
www.medialux.pl - sprzęt agd

Z obu jestem bardzo zadowolona. Szybki termin realizacji, zero problemów i bardzo dobry kontakt (telefoniczny i mailowy).

W poszukiwaniu lodówki trafilam na stronkę aklepu medialux. Mam trochę obawy co do samego zakupu. Nie chodzi o przesyłkę,ale o serwis. Jak to się załatwia na odległość?

To tak jak w każdym inny sklepie wysyłkowym - bezpośrednio w serwisie danej firmy (w okresie gwarancyjnym), a nie u sprzedawcy - w sklepie internetowym.

barto307cc
09-11-2009, 17:30
Bardzo fajny wątek :lol: .Już skorzystałam z www.kati-kati.pl i zamówiłam dwie baterie umywalowe.Jeszcze czekam na przesyłkę ale mam nadzieję,że będzie wszytsko ok :wink: .
Stelaże wc GEBERIT zamawiałam na allegro bo były tam najtaniej :wink:

Baterie już przyszły,są cudowne :wink: .Bardzo dobrze zapakowane,dołączona faktura i gwarancja,także jak najbardziej polecam sklep www.kati-kati.pl

Nefer
09-11-2009, 17:32
zamawiałam AGD w
http://www.moderni.pl/
http://www.cento.pl/pl/index

Jak przyjdzie sprzęt to powiem czy są ok :) Na razie czas reakcji i obsługa bardzo dobra.
Nie ściemniają z posiadaniem sprzętu na stronie.

Oświetlenie (część) min. ledy Scoffa i inne. Bardzo odbra obsługa- szybka realizacja, robiłam zwrot cześci towaru - miło i bez problemu

www.halogen.pl

wszystkie żarówki ledowe tu - również bardzo fajna obsługa - pomimo, że robiłam zwrot cześci towaru - miło i bez problemu

http://www.led.sklep.pl/index.php

malgos2
09-11-2009, 17:44
Kupowalam ostatnio kilka rzeczy na allegro.
Lampa (sprzedawca Zwiercanka): http://allegro.pl/show_user.php?uid=2063177 - przesylka ekspresowa i tak zapakowana, ze nie miala prawa sie potluc. :)

Telewizor (sprzedawca El-Sat) http://allegro.pl/show_user.php?uid=4948197 - bez zadnych problemow, szybka przesylka. Swietna cena.

Materac (sprzedawca KD_MEBLE) http://allegro.pl/show_user.php?uid=5343641 - sam sprzedawca OK, ale wysylaja kurierem, ktory ledwo trzyma sie kierownicy. Byl gotowy zostawic mnie z materacem 180 na 200 na ulicy! W koncu wymusil "gratyfikacje" (i tak by dostal...) i pomogl we wniesieniu, ale wygladal przy tym jakby sie mial zaraz rozsypac, nie mowiac o tym, ze wczesniej przez godzine szukal mojego bloku, pod ktory wszyscy do tej pory trafiali bez problemu. Radze wiec uwazac i uzbroic sie w cierpliwosc w razie czego.

Na razie tyle.

8)

zizi1978
12-11-2009, 12:29
Czy ktoś korzystał z oferty sklepu i może się o nim wypowiedzieć ????:
http://www.hazym.com.pl/firma.php

z góry dziekuję

vilemo
12-11-2009, 18:52
Czy ktoś korzystał z oferty sklepu i może się o nim wypowiedzieć ????:
http://www.hazym.com.pl/firma.php

z góry dziekuję

kupowałam u nich płytki, ale nie przez Internet, tylko bezpośrednio w ich siedzibie.
Wszystko ok.

franticc87
13-11-2009, 01:59
Jeśli chodzi o RTV i AGD to od jakiegoś czasu korzystam z usług sklepu int. www.torres.pl. Rzetelna obsługa, przejrzysty układ strony i (wiem na własnym doświadczeniu - kuchenka mikrofalowa:)) dostawa w przeciągu podanego czasu:).
Jeśli chodzi Ci o sklepy int. z dodatkami, jak tapety, czy fototapety, itp. to niestety nie wiem co Ci mogę polecić, sama jestem aktualnie w trakcie poszukiwania naprawdę dobrego sklepu z ciekawą ofertą tego typu rzeczy...:)

szymoszkowa
14-11-2009, 17:19
Witam,
też korzystam z usług sklepów internetowych,wygodna rzecz.Ostatnio kupiłam baterię kuchenną i miskę na owoce a mąż jakieś narzędzia w sklepie
www.sunmet.pl .Może znacie jakiś sklep z materiałami obiciowymi to poproszę o nazwę strony.

sonieczka
15-11-2009, 15:50
Ja tez polecam sklep www.torres.pl - błyskawiczna realizacja no i można trafić na rewelacyjna cenę ( ja kupiłam piekarnik AEG).
Ostatnio coraz częściej kupuję w www.euro.com.pl, bo odbieram w sklepie i widzę co kupuję i bardzo sprawna obsługa, duży wybór. Rozwijają się - ostatnio zaczęli umieszczać opinie klientów o produktach, co zawsze się może przydać.
Dla zwierzaków oprócz Krakvet-u zamawiam w www.zooexpress.pl - realizacja na drugi dzień, no i mają karmę Gilpa w dobrej cenie.
Denerwuje mnie natomiast sklep Electro, gdzie we wszystkich wyszukiwarkach mają najniższe ceny, a jak chcę coś zamówić to "towar chwilowo niedostępny" i te chwile trwają u nich całe tygodnie.

tom13
18-11-2009, 12:10
Polecam:
- www.modnalazienka.pl - kupowałam kafle do salonu i łazienki (towar dobrze zapakowany na paletach - ani jedna płytka nie była uszkodzona), dostarczony terminowo
- www.instaldom.istore.pl - ceramika łazienkowa tak jak wyżej towar dostarczony na palecie, terminowo.
- www.instal-market.pl - stelaż geberit i kaloryfer Enix (odbiór osobisty)

MonikkaB
18-11-2009, 14:42
Ja ostatnio robiła większe zakupy w sklepie www.sytlowazastawa.pl - mają piękne rzeczy do kuchni - od sztućców, garnków, szklanki, zastawy po szybkowary i piękne zastawy obiadowe :)
Moim zakupem był szybkowar ( gorąco polecam) i zastawa do kawy :) Co do szybkowaru to chyba mieli najlepszą cenę. Wszystko dostałam w idealnym stanie, szybko i sprawnie.

Anna Broc
18-11-2009, 19:38
MonikkaB, czy ten szybkowar nadaje się na indukcję?

MonikkaB
19-11-2009, 09:54
Tak, nadaje się jak najbardziej :)

Nefer
19-11-2009, 11:16
zamawiałam AGD w
http://www.moderni.pl/
http://www.cento.pl/pl/index

Jak przyjdzie sprzęt to powiem czy są ok :) Na razie czas reakcji i obsługa bardzo dobra.
Nie ściemniają z posiadaniem sprzętu na stronie.

Oświetlenie (część) min. ledy Scoffa i inne. Bardzo odbra obsługa- szybka realizacja, robiłam zwrot cześci towaru - miło i bez problemu

www.halogen.pl

wszystkie żarówki ledowe tu - również bardzo fajna obsługa - pomimo, że robiłam zwrot cześci towaru - miło i bez problemu

http://www.led.sklep.pl/index.php

POLECAM.

Anna Broc
19-11-2009, 23:18
Dziękuję, MonikkaB, ale nie można odnaleźć tej strony :(

wierzch
20-11-2009, 08:05
Anna Broc, poprawny link: http://www.stylowazastawa.pl/

wierzch
20-11-2009, 09:10
W tych dwoch sklepach kupilem kilka lamp do domu i na zewnatrz:
http://shop.ges-bo.de/?language=en
http://en.wohnlicht.com/

Nie mam zadnych zastrzezen odn. dostawy i fachowosci obslugi.

MonikkaB
20-11-2009, 13:16
To coś zle musialam napisac. W takim razie link do szybkowarów od razu :)
http://www.stylowazastawa.pl/kategoria/5_72/Szybkowary.html

Anna Broc
20-11-2009, 19:10
Dziękuję, weszłam na tę stronę , fajne ale cos drogo taki szybkwar 450zł bez pokrywy.

agata39
21-11-2009, 21:51
Nie polecam sklepu
http://www.instaldom.istore.pl/sklep,2992,,,,ceneo,pl-pln,0,0.html
Bardzo słaby kontakt i nieterminowi.
Za to mogę napewno polecić
http://www.lazienkaplus.pl/zestawy-prysznicowe,kategoria,25.html
http://allegro.pl/sklep/11155607_amarik_wszystko_do_twojej_lazienki
Szybka przesyłka i fajny kontakt

Sloneczko
22-11-2009, 02:18
Sklep - hurtownia AGD:

http://www.gama2000.pl/

Obsługa i ceny rewelacyjne :)

altager
23-11-2009, 22:20
polecam www.lazienki24.pl

bardzo mila obsluga, dobre ceny ;)

Zaufałam, skorzystałam i zdecydowanie potwierdzam: miło, szybko i tanio
Cierpliwie czekam na dostawę z www.domzbajki.pl/ - póki co, dobry kontakt
Zawiodłam się na www.mojelampy.com/ - zamówiłam 4 lampy, 3 były a na 1 trzeba było poczekać i tak juz drugi miesiąć mija. Ostatnio zrezygnowałam z tej jednej i prosiłam żeby te 3 przysłali - zobaczymy czy dotrą. Kontakt całkiem miły ale jednostronny tzn. jak dzwonię to odbierają i przepraszają za utrudnienia.

djanya
28-11-2009, 16:39
Jezeli ktos chciałby kupic sprzet mastercooka to goraco polecam uzytkownika z allegro o nazwie sklep_olmag_pl
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11209881
kupiłam od Niego szklamy piekarnik i płyte gazowa- białe, zmywarke i czarna lodówke- swietna obsługa, rabacik, super transport i pomoc we wniesieniu. Pisze takie ochy i achy bo duzo rzeczy kupuje przez internet ale z tak dobra obsługa sie jeszcze nie spotkałam.

ellaj
30-11-2009, 12:33
A gdzie najlepiej zakupic caly sprzet AGD?
Chcialabym do kuchni siemensa.
Pisalam do kilku sklepow. Zaden nie podal mi wyceny wszystkiego. Napisali, ze ceny sa takie, jak na ich stronie. A transport, jak chce sprawdzic, to musze dodac te produkty do koszyka.
Zadnych negocjacji cen :o :(
Jak kupie caly sprzet, to bedzie okolo 15tys. i co niewazne czy kupuje za 1tys. zl czy za 15?

altager
03-12-2009, 21:00
Zawiodłam się na www.mojelampy.com/ - zamówiłam 4 lampy, 3 były a na 1 trzeba było poczekać i tak juz drugi miesiąć mija. Ostatnio zrezygnowałam z tej jednej i prosiłam żeby te 3 przysłali - zobaczymy czy dotrą. Kontakt całkiem miły ale jednostronny tzn. jak dzwonię to odbierają i przepraszają za utrudnienia.

Po 2 miesiącach dostałam wszystkie 4 lampy z powtórnymi przeprosinami za długie oczekiwanie.

tom13
04-12-2009, 09:30
Nie polecam
http://www.sklep.domimedia.pl/ - zamawiałam armaturę łazienkową – nieterminowość, nieinformowanie na bieżąco klienta o przedłużającym się czasie realizacji.
Przed dokonaniem zakupu zostałam poinformowana o terminie realizacji 2-3 dni. Uwaga – przesyłka trafiła do mnie po 13 dniach od złożonego zamówienia :evil: .

sure
04-12-2009, 17:41
Zakupiłam dotychczas różne rzeczy w:

http://www.electro.pl - OK
http://www.sklep.ciarko.pl - OK
http://fabrykaform.pl - OK
http://www.neo24.pl - OK
http://www.lumina.sklep.pl/ - OK
http://www.megamedia.pl - OK
http://automatydobram.eu - OK
http://www.luxmarket.pl - OK

http://www.zadowolenie.pl - w moim przypadku niezadowolenie (błędy w mailu, m. in. numer listu przewozowego źle skopiowany, informacja, że zamówienie wysłano na adres zamieszkania, a nie dostawy, choć było inaczej)

elzinia70
05-12-2009, 07:02
Jak na razie moj pierwszy duzy zakup przez internet
zmywarka na http://www.euro.com.pl/
co prawda zmywarka jeszcze nie podłączona
ale zmówiona była w niedziele późnym wieczorem a we wtorek po południu juz była u mnie w niedziele dostałam od razu dwa mejle potwierdzające
a trzeba dodac ze tego modelu nie było w sklepie stacjonarnym
w dodatku na moim ogrodzeniu nie ma jeszcze nr. domu a tel. kontaktowy zapomniałam w samochodzie i panowie jednak trafili choć juz było ciemno :lol:
Brawo :D (dla obsługi euro.com pl)
dodam ze za opcje dostawa z wniesieniem ok 45-50 zł
a za pobranie -5zł
wiec drozej by mi wyniosło zamawianie transportu lokalnego i to bez wniesienia
szkoda ze nie maja zlewozmywakow

MonikkaB
07-12-2009, 17:50
Dziękuję, weszłam na tę stronę , fajne ale cos drogo taki szybkwar 450zł bez pokrywy.
Tylko niektóre modele są bez. Ale mój ma i kosztował ok 300 z przesyłką ;] Niestety te samowary trochę kosztują ale oszczędność gazu/elektryczności znaczna.

ellaj
08-12-2009, 18:43
Ja kupowalam w glonojad.sklep.
Wszystko zawsze u nich kupuje, a ze jestem z Wroclawia, to odbieram osobiscie. Akwarium, to nawet pan mi sam przywiozl do domu.
Polecam.
Znalazlam link
www.zoologiczny.sklep.pl

altager
11-12-2009, 23:22
Wcześniej pisałm o moim zamówieniu w www.domzbajki.pl/ - spisali się znakomicie - kafle przyszły w stanie "bez zastrzeżen" i kilka dni wcześniej niż planowany termin (kafle hiszpańskie z terminem oczekiwania 3 tygodnie)

Aandziula
13-12-2009, 16:01
więc tak, ja polecam poniższe sklepy w których robiam zakpu i moge w 100% je polecic

Sprzęt AGD: (kupowałam lodówkę)
http://www.euro.com.pl

Krany:
http://www.ar-sanit.pl

Płytki:
http://www.plytki24.pl

Oświetlenie
http://www.cudownelampy.pl

Grzejniki
http://www.ogrzewanie-domu.pl


I to na tyle:)
Tak jak wczesniej pisałam powyższe sklepy moge polecić w 100%, rewelacyjny kontakt i szybka obsługa.

bemark
16-12-2009, 19:52
moj pierwszy zakup w sklepie internetowym www24plytki.pl
jestem zadowolona
zamowienie zlozone w czwartek dzisiaj juz mam plytki na budowie
pieknie zapakowane zadnych uszkodzen.

malgos2
16-12-2009, 21:46
Niestety szklolux-lubin z allegro, handlujacego lustrami z oswietleniem juz nie polecam. :(

Arenque
06-01-2010, 15:53
ja zauważyłam jedną ciekawą zasadę
jest kilka sklepów internetowych z lublina które często okupują pierwsze 5 pozycji na ceneo oferując najlepsze ceny. Próbowałam kupić tam agd które było oznaczone jako dostępne - po złożeniu zamówienia okazało sie że jednak nie ma na stanie,trzeba czekać 2tygodnie więc zrezygnowałam
w następnym to samo.
i tak przekilikałam kilka sklepów po czym się okazało że wszystkie te sklepy korzystają z jednego magazynu na zembrzyckiej 55h a ja naiwna tracę czas.
ponieważ rozbieżność pomiędzy oferowaną przez nich ceną a pozostałymi była duża postanowiłam poczekać 2 tygodnie no i oczywiście po dwóch tygodniach okazało się że jeszcze dwa tygodnie, więc w końcu musiałam zrezygnować i kupić drożej.
Żeby nie być gołosłowną- te sklepy to między innymi i-market, top12, atrakcja

I jeszcze jedna wpadka - sklep www.2hd.pl - zamówiłam baterię, która miała być z korkiem automatycznym a okazało się że jest bez. Obsługa była bardzo niemiła przy rozwiązywaniu tego problemu, zaoferowali rabat 2zł do korka który jak się okazało kosztował 100zł!


ale na pocieszenie- to jedyne takie nieprzyjemności internetowe- kupiłam całe ag w internecie umywalki i baterie też i reszta była naprawdę super!

altager
06-01-2010, 22:37
A mi się sprawdził kolejny sklep chwalony na tym forum: "Lazienkaplus.pl" - trudnostępna bateria łazienkowa dojechała tydzień przed wyznaczonym terminem a kurier, o dziwo :o sam mi rozpakowywał wszystkie elementy i namawiał do ogladania :)

masllak
12-01-2010, 11:33
A poleca ktoś jakis sklep internetowy z panelami, deskami, parkietami?

gmarcin
12-01-2010, 14:07
Całą armaturę łazienkową zamówiłem tu:
sklep www + stacjonarny wrocław: BATHHOUSE: http://www.lazienka.wroclaw.pl/
wg mnie nie ma dla nich rzeczy niemozliwych

100% płytek po wybraniu na żywo w drogim cermagu zamówiłem w Brzegu opolskim: http://www.galeriadom.pl

do tego cenowo bdb wypadają ale tu nie zamawiałem:
www.2hd.pl
www.hansloren.pl
www.sklep.kati-kati.pl


Teraz szperam w necie pod kątem AGD...

stefa1
20-01-2010, 04:32
Ja często robię tak, że jak mam kupic jakis sprzęt AGD to najpierw wybieram się do sklepu: oglądam, dotykam, pytam, a potem kupuje taniej w necie. Tak np. kupiłam moja pralkę LG z napędem DD, a rodzicom wieże Sony. Polecam sklep neo24.pl

AnnaP.
20-01-2010, 15:27
www.sklepztapetami.pl Zakupiłam tapety w sklepie Tapis - właśnie dotarły i są piękne, choć z jednymi zaryzykowałam, bo widziałam jedynie w necie, a nie w realnym katalogu.
Doskonała obsługa, szybka realizacja zamówienia i oczywiście ceny - znacznie korzystniejsze niż u innych plus rabacik. Polecam.

Nina81
22-01-2010, 21:13
http://brava.pl/ - sprzęt do domu

dlaczego? Przez ich regulamin: "Prowadzimy sprzedaż aktywną tzn., że jeżeli znajdziecie Państwo lepszą ofertę detaliczną na nasz produkt, a my będziemy w stanie sprawdzić jej autentyczność, jesteśmy skłonni zaoferować Państwu niższą cenę. "

dlatego wyszukuję wszystkie najlepsze oferty w sieci i mam zamiar im przesłać by zaoferowali mi jeszcze lepsze i to na całość sprzętu

koleżanka reklamowała u nich coś - nie było problemu

____

edycja 25 sierpnia 2010:

bardzo się pogorszyli, niby regulamin taki sam, ale ceny już nie takie jak kiedyś, musiałam kupić u nich, bo zależało mi na czasie, a w innym sklepie musiałabym czekać na lodówkę 3 tygodnie, już ich NIE POLECAM - widocznie kiedyś zależało im bardziej na kliencie

napisałam do nich maila z prośbą o ofertę, dostałam ceny bardzo średnie - takie jakie w ich sklepie internetowych

wysłałam maila: "witam

dziękuję za wycenę. W Państwa regulaminie jest napisane, że proponujecie Państwo najlepsze ceny, a dostałam wycenę z wyższymi cenami na wszystkie produkty. Czy są to ceny ostateczne?"

a odpowiedź: "Witam,

Tak, ale proszę zwrócić uwagę na koszt dostawy przy tych najniższych cenach, tzn. firmy wystawiają niską cenę sprzętu ale za to na dostawie zarabiają i jest to ok. 100 zł za sztukę więc jak zsumuje Pani kwotę produktu i koszt dostawy to nasza ofetra będzie atrakcyjna.
Poza tym najnizsze ceny mają sklepy z poza Warszawy i dostawa jest kurirem co oznacza cały dzień czekanie na kuriera, własne wniesienie do mieszkania /kurier nie wnosi tylko znosi z własnego samochodu i płaci pani na dworzu, u nas sprzęt jest wniesiony do mieszkania i wtedy pobierana jest opłata."

prawda jest taka że wiele firm oferuje odbiór osobisty w W-wie, a dla 80 czy 100 zł różnicy opłaca mi się pojechać po zmywarkę do Neo24, płytę grzewczą zamówiłam w HOOPLA - i cena wraz z przesyłką była niższa niż w brava. A dostawa błyskawiczna.

Polecałam ten sklep, teraz nie polecam. Między innymi za udowadnianie mi, że za transport zapłacę po 100 zł i że i tak mi się opłaca u nich przepłacić - nie lubię takiego traktowania klienta.

Oddam im jedno - kupuję w brava.pl lodówkę i piekarnik - bo są "od ręki" - czyli jesli chodzi o czas, to się starają

Nina81
22-01-2010, 21:15
http://www.vide.pl/ tu kupowałam "obraz" do oprawy, duzy wybór, sprawna transakcja

kgolebiowski
23-01-2010, 22:08
Kupiłem płytki z Tubądzina w firmie www.magiawnetrza.pl Doskonały kontakt,szybka dostawa,bardzo miły kontakt a przede wszystkim cena 26% poniżej ceny katalogowej.

Nina81
24-01-2010, 00:52
Kupiłem płytki z Tubądzina w firmie www.magiawnetrza.pl Doskonały kontakt,szybka dostawa,bardzo miły kontakt a przede wszystkim cena 26% poniżej ceny katalogowej. jak szybka realizacja?

kgolebiowski
24-01-2010, 09:44
Kupiłem płytki z Tubądzina w firmie www.magiawnetrza.pl Doskonały kontakt,szybka dostawa,bardzo miły kontakt a przede wszystkim cena 26% poniżej ceny katalogowej. jak szybka realizacja?
Zamówiłem we wtorek i płytki zajechały na budowę w następny wtorek.Sklep sprzedaje również na Allegro pod nazwą MagiaWnetrza http://www.allegro.pl/sklep/2322588_magiawnetrza

Nina81
24-01-2010, 11:26
dziękuję za dodatkowe informacje

ponury63
29-01-2010, 11:03
Uwaga:
temat dotyczący reklamacji w sklepie kati-kati zostal wydzielony do odrębnego wątku
>> http://forum.muratordom.pl/kati-kati-problemy-z-zalatwieniem-reklamacji,t179371.htm

aronia22
04-02-2010, 14:53
ja polecam trzy sklepy w których robiłam zakupy i wszytko przeprowadzone było rewelacyjnie:)

pierwszy to ze sprzętem komputerowym http://www.x-kom.pl

drugi z oświetleniem domowym http://www.cudownelampy.pl

trzeci z AGD/RTV www.neo24.pl

i to na tyle:) niedługo zamierzam kupić glazure przez sklep internetowy i jak wszytko bedzie ok oczywiscie polece ten sklep tutaj

anuka
06-02-2010, 16:52
Kupiłem płytki z Tubądzina w firmie www.magiawnetrza.pl Doskonały kontakt,szybka dostawa,bardzo miły kontakt a przede wszystkim cena 26% poniżej ceny katalogowej.

W jakim stanie dotarły płytki? Były jakieś uszkodzenia czy pęknięcia?

*Infinity*
07-02-2010, 20:05
Z uwagi że jest to mój pierwszy post - witam wszystkich :)

Chciałabym Wam polecić sklep internetowy sieci EURO RTV AGD http://www.euro.com.pl/
Ceny AGD które ostatnio kupowałam (Lodówka Sharp SJ-PT690RBE) nie są najniższe z możliwych jednak jeżeli komuś zależy na zakupie na raty z moich długich i wnikliwych analiz wynika że właśnie w tym sklepie stosunek ceny towaru/kosztów zakupu jest w wielu wypadkach najkorzystniejszy.
Bardzo często dostępne są raty 0% więc różnica w cenie np. 200 zł i tak jest ostatecznie bardziej opłacalna niż zakup na oprocentowane raty.

Ceny w sklepie internetowym są ponadto niższe niż w sklepie tradycyjnym a ew. formalności kredytowe załatwiana są w wybranej przez siebie placówce (różnica więc polega wyłącznie na sposobie złożenia zamówienia a zyskujemy kilkadziesiąt/kilkaset złotych).

W przypadku zakupu na raty polecam udać się do sklepu z zaświadczeniem o zarobkach (można pobrać z strony internetowej) - sklep reklamuje raty 'na dowód' aczkolwiek w moim przypadku okazało się że bank w którym oferowane są raty 0% (Lukas Bank) wymaga zaświadczenia :-? ...

Pozdrawiam
:D

siemka
08-02-2010, 21:15
Kochani doradźcie proszę......chciałbym kupic tv panasonic tx-p46g15e plazma...."wrzucilem" model w ceneo i wyskoczyło kilkanaście adresów sklepó....wszystkie maja praktycznie same pozytywne opinie......który wybrać....może ktoś z Was ma dobre doświadczenia .
Troche sie boje o skutki transportu itd., a z drugiej strony kusi mnie spora różnica w cenie w stosunku do np. MM
Pozdrawiam i czekam na sugestie

Sloneczko
09-02-2010, 02:11
Sprawdź jeszcze w EuroAGD z linka powyżej :)

Nina81
09-02-2010, 16:37
wiem, że jesteśmy w temacie sklepów internetowych, a ja powiem o stacjonarnym..

wyszukałam najkorzystniejsze oferty na armaturę (baterie łazienkowe, deszczownicę, miskę WC, umywalkę) w internecie; pojechałam do sklepu w Warszawie (polecanego przez koleżankę), poprosiłam o ofertę dla mnie - zaoferowali o 430 zł więcej niż najtańsze oferty internetowe

i tak - całość sprzętu w cenach katalogowych: 4032 zł

pierwsza oferta sklepu stacjonarnego, po zastosowaniu rabatu: 3200 zł

sprawdziłam oferty w internecie - niecałe 2900 zł (oczywiście brutto)

zadzwoniłam do sklepu stacjonarnego mówiąc, że można taniej... i zaproponowali mi nową cenę 3050 zł

hmm, płacę 150 zł drożej niż najlepsze oferty internetowe, ale mam:

1) darmowy dojazd z towarem
2) brak oplaty za transport
3) cały towar w jednym miejscu - zapewne gdybym kupowała kierując się najlepszymi ofertami w internecie, musiałabym zapłacić za kilka transportów (co mogłoby pokryć różnicę 150 zł pomiędzy internetem a sklepem)
4) sklep stacjonarny, co często pomaga w reklamacjach itp.

nougatina
09-02-2010, 21:38
Zachęcona opiniami z tego wątku kupiłam baterie łazienkowe w sklepie www.lazienkaplus.pl Jestem bardzo zadowolona.
Telefoniczny kontakt ze sklepem następnego dnia (składałam zamówienie w nocy), po rozmowie przyszedł mail potwierdzający ustalenia telefoniczne - wraz z całkowitym kosztem zamówienia i terminem realizacji. Czekałam tydzień, ale w ciągu tego czasu zmieniałam jeszcze zamówienie. Za każdym razem przychodził mail z potwierdzeniem, co i za ile zostało zamówione. Na koniec przyszła informacja, kiedy i o której godzinie paczka została wysłana oraz ile waży. Przesyłka została solidnie opakowana i zabezpieczona folią bąbelkową, baterie przyszły oryginalne, bez śladów użytkowania czy montowania na wystawkach sklepowych.
Niestety, jest w regulaminie sklepu łyżka dziegciu - do reklamacji potrzebny jest protokół odbioru sporządzony po obejrzeniu towaru w obecności kuriera. Tak się złożyło, że kurier przywiózł paczkę akurat w momencie, kiedy nie mogłam odebrać jej osobiście (dzwoniłam, żeby przyjechał godzinę później niż planował, ale powiedział, że nie ma takiej opcji i trafił w sam środek zebrania). Przy odpakowywaniu trochę emocji było :wink:

Znacie może jakieś solidne sklepy z ładnymi i oryginalnymi lampami zewnętrznymi?

capri666
10-02-2010, 01:22
Jestem na etapie kompletowania sprzetu agd do kuchni i jak narazie kupuje tylko w RTV EURO AGD (www.euro.com.pl).
Polecam wszystkim bo maja niskie ceny i bezpiecznie dowoza towar do domu. Zakupiony sprzet mozna obejrzec przed zaplata wiec nie kupuje sie w ciemno.
Z Euro mam juz pralke, lodowke i teraz bede kupowac reszte potrzebnego sprzetu.
Jakos nie mam zaufania do innych sklepow internetowych...
Czesto czytam iz sa problemy z reklamacja sprzetu....a w EURO nie trzeba reklamowac... wszystko na 100% dobrze sie sprawuje. Dobry tez kontakt telefoniczny... informuja o wyslaniu towaru.... a to sie liczy!!!
POZDRAWIAM!!!

ellaj
13-02-2010, 13:04
A ja zdecyduje sie chyba na cento.pl.
Maja taniej, niz Magiczna Planeta (tu juz kupowalam, jest ok) i maja wszystko co potrzbuje do kuchni. Calego Siemensa.
Poza tym odpowiedzieli na moj email, co jest bardzo wazne i nalezy do rzadkosci.
I moga dac mi jakis upust przy zakupie calego sprzetu AGD. Tak napisali.
Nefer kupowala u nich i poleca.

zizi1978
14-02-2010, 10:54
Sprawdziłam i polecam:

1. kati-kati.pl - armatura, wanny, brodziki, syfony
2. epłytki.pl
3. magichome.com.pl- zamówienie w trakcie realizacji

Sloneczko
14-02-2010, 11:35
Sprawdziłam i polecam:

1. kati-kati.pl - armatura, wanny, brodziki, syfony

Że jak? Polecasz tę firmę? :o
No to poczytaj, a wcześniej wykreśl ją ze swojego posta: http://forum.muratordom.pl/kati-kati-problemy-z-zalatwieniem-reklamacji,t179371.htm?highlight=katikati

zizi1978
14-02-2010, 19:45
Sprawdziłam i polecam:

1. kati-kati.pl - armatura, wanny, brodziki, syfony

Że jak? Polecasz tę firmę? :o
No to poczytaj, a wcześniej wykreśl ją ze swojego posta: http://forum.muratordom.pl/kati-kati-problemy-z-zalatwieniem-reklamacji,t179371.htm?highlight=katikati

Czytałam ten wątek i mimo to polecam. U mnie sie sprawdzili.

Sloneczko
14-02-2010, 19:51
Czytałam ten wątek i mimo to polecam. U mnie sie sprawdzili.

Czyli wyjątek potwierdzający regułę? ;)

barto307cc
14-02-2010, 21:32
Ja też kupowałam dwa razy w kati-kati i nie mam zastrzeżeń żadnych :roll:

Anna Broc
15-02-2010, 08:27
www.Sklep-Presto.pl
ostatnio kupiłam sprzęt sportowy - wioślarz, (do trenowania w domu) w sklepie jw, żadnych kłopotów, miły kurier ups, zapłata przy odbiorze.

e-go
15-02-2010, 11:58
baterie łazienkowe
osobiście, bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie zakupy u Allegrowicza
davis-SS
http://allegro.pl/show_user.php?uid=11500281
uratował mi skórę - 1 dzień i zamówiona bateria była w domu :)
póżniej znowu - sprawdził się jak za 1 razem
wydaje mi się, że ceny ma ok

płytki zamawiałam w lazienki24.pl - złozyłam zamówienie i na następny dzień 2 palety płytek wyładowane zostały w garażu, ceny konkurencyjne, kontakt dobry, w calym dużym zamówieniu zamiast 12 dekorów otrzymałam 10, niby nic, ale tu zaczęły się schody
Ku przestrodze...
późniejsze domówienie 2 dekorów graniczyło z cudem... np. pani z e-plytki.pl napisała do mnie, że zamówienie owszem zostanie zrealizowane, z tym że koszt dostawy dla paczki do 30 kg to 52.40 zł - > co dla mnie oznaczało, że za dostawę dwóch listew po 17 zł sztuka muszę zapłacić więcej niż koszt towaru...
cóż, zamówiłam je w sklepie na miejscu, zapłaciłam jak za zboże
ale drugi raz i tak zamówiłabym przez internet :lol:

kamyk1
15-02-2010, 23:18
Szukam adresów internetowych,gdzie mogę kupić tralki drewniano-metalowe,itp.
Adresy sprawdzone,może ktoś zamawiał tego typu tralki?

zizi1978
17-02-2010, 09:59
Uzupełniam listę o 2 użytkowników Allegro od których kupiłam baterie, b. dobre ceny i błyskwiczna przesyłka :
1. MULTIWNĘTRZA1
2. szejtan

Ajdaniu
17-02-2010, 19:06
Polecam www.fuego.pl - kupiłem u nich grzejniki do całego domu. Dobra cena, dobry kontakt, dobry towar.
Polacam także firmę Inprobud. Od nich kupiłem gonty. Była drobna pomyłka (jedna paczka w innym kolorze), ale bardzo szybko została naprawiona.
www.inprobud.win.pl

Pozdrawiam

kiler82
18-02-2010, 12:13
http://www.lazienkaplus.pl
Kupowalem u nich baterie. Cena rewelacyjna. Powiedzieli ze w ciagu 2 tyg przysla i tak bylo. POLECAM!

malgos2
19-02-2010, 02:48
Polecam niemiecki sklep z roznymi rzeczami do domu i ogrodu http://www.shoppingpoint24.com (ceny podaja bez VATu, kory na koncu doliczaja, ale i tak sie oplaca) oraz francuski Amazon (amazon.fr) - zreszta zakupy w ktorymkolwiek Amazonie to czysta przyjemnosc.

Dobre doswiadczenie mialam tez ze sprzedawca AZPBAndropol z allegro - bajecznie niskie ceny, szybka przesylka, wszystko wporzo.

Gierga
19-02-2010, 21:20
www.kolonialnystyl.pl dla orientalnego wyposażenia, mają fajne rzeczy za niewielkie pieniądze.

www.vide.pl - obrazy i reprodukcje mnóstwo obrazów w jednym miejscu.
Kupiłam dwa i jestem zadowolona :)

coffee
19-02-2010, 22:18
http://www.agdstyle.pl/ - b. dobry kontakt, szybka i b. niedroga przesyłka

http://www.euro.com.pl/ - nie sądziłam, że zrobię tu zakupy, a okazało się, że to był jedyny sklep, który miał od ręki dostępne wybrane przeze mnie sprzęty. Nie miałam więc wyjścia i zamówiłam. Żadnych zastrzeżen nie mam. Transport firmowy z wniesieniem. Czas realizacji tak samo szybki jak w AgdStyle.

glowac
21-02-2010, 10:14
Czytałam ten wątek i mimo to polecam. U mnie sie sprawdzili.

Czyli wyjątek potwierdzający regułę? ;)

ja także całą armaturę Orasa kupowałam u nich i polecam :P
Zdzarzyło mi się zmieniać asortyment w trakcie trwania zamówienia i nie było z tym problemów.

BlackMamba
23-02-2010, 21:37
Ktoś już polecał ale i ja dopiszę www.mixmedia.pl kupiłam u nich płytę indukcyjną, okap i piekarnik, super ceny, rewelacyjny kontakt i obsługa, błyskawiczna przesyłka. Jedynie na piekarnik musiałam poczekać kilka dni bo ściągali go dla mnie z jakiegoś odległego magazynu, ale i tak szybciej niż proponowali w "zwykłym" sklepie, no i dużo taniej :)

Guliwerka
25-02-2010, 19:44
Ja kupiłam płytki z Paradyża w sklepie www.plytki-glazura.com.pl. Dużo taniej niż w "normalnym sklepie". Płytki dotarły szybko i w nienagannym stanie. Po dostawie zadzwonił nawet pan ze sklepu i zapytał czy wszystko w porządku z dostarczonymi płytkami (wcześniej trochę się stresowałam bo to mój pierwszy internetowy zakup).
Polecam.

Sloneczko
25-02-2010, 19:49
Guliwerka, a Twój domek pięknie urósł, widziałam :oops: :)

Guliwerka
25-02-2010, 20:02
Rzeczywiście robota idzie pełną parą :) . Zaczęła się wykończeniówka dosłownie i w przenośni.
Zapraszam, masz przecież przecież niedaleko :)

baumanka
26-02-2010, 13:13
ja skorzystałam z max-fliza. Mają piękne kolekcje, przystępne ceny. Tylko jeden minus - są w Krakowie lub we Wrocławiu, a odbioru dokonuje się osobiście.

kijanka9
27-02-2010, 14:23
Dzięki za ten wątek. Napewno się przyda :)

beciakus
27-02-2010, 19:26
Witam
Kupowałam 40 metrow kafelek w sklepie www.modnalazienka.pl
Bardzo dobry kontakt, terminowa dostawa (nawet chcieli szybciej przywieżć ale nie mogliśmy odebrać, bo nie było nas na budowie). Bardzo dobrze zapakowane.
Cena była bardzo konkurencyjna.

Dodam że sklep był wymieniany w tym wątku i dlatego go wybarałam :D
pozdrawiam

ps teraz bede zamawiać agd wiec znowu śledzę wszystkie opinie tu zamieszczone.

salvador
28-02-2010, 12:08
Dzięki za wątek. Dzięki baumanka. Już byłem w Max-Flizie, ile oni tego mają. Ciężki wybór nas czeka...:)

Katarzyna P
02-03-2010, 14:46
Ja polecam www.wyposazenielazienki.com.pl , jako jedni z nielicznych mają duży wybór drążków i zasłonek prysznicowych oraz inne dodatki do łazienki.

malgos2
02-03-2010, 15:00
Kupilam swoj slynny garnek do fondue Tefala na ebayu, w sklepie pixmania.com. Jest tez w Polsce, ja akurat kupowalam we Francji. 2 z 5 miseczek przyszly potluczone, wlasnie dostalam zwrot pieniedzy za caly garnek. Tak sie powinno traktowac klienta. :wink:

Siner
03-03-2010, 23:33
Mój mąż wraz z bratem prowadzą sklep ze sprzętem AUDIO-RTV. Nie chcę tu ich reklamować, ale uczciwie polecam bo wiem, że klienci są bardzo zadowoleni. Sprawdźcie opinie na ceneo - sklep www.dvdsystem.pl


Pozdrawiam

Siner
04-03-2010, 00:21
Osobiścieczęsto korzystam
tkaniny, rolety zasłony itp, znana wszystkim :
www.dekoria.pl
www.belmeb.pl - świetna hurtownia akcesori i płyt meblowych (niesamowity wybór wszystkiego w dobrych cenach) - w trakcie budowy zabudowy do kuchni jeździliśmy osobiście ale zdażyło się i coś zamawiac przez internet.
www.domimedia.pl też zaliczyłam - piekarnik do zabudowy samsung i okap
www.mixmedia.pl - mam od nich zmywarkę Bosha - najlepsza cena jaką udało mi się znaleźć.
Od tego sprzedawcy kupowłam komputer:
http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=1484393#platnosci
Coś z branży nie budowlano-mieszkaniowej dla Pań to świetne torbeki i przypinki od projektanki Doroty Koperskiej, gwarancja niepowtarzalności wzorów :) (mam do nich słabość i mała kolekcje :oops: ) :
www.koperska.eu
Wielką słabość mam też do tych sklepów, z tego względu, że w moim małym miasteczku trudno o fajne sklepy z markowymi produktami i muszę się nieraz ratować interentem:
www.fabrykaform.pl
www.czerwonamaszyna.pl
Obydwa przetestowałam kilkakrotnie i naprawdę polecam :)
bardzao lubię też zwiedzać:
www.orange-tree.pl
W razie chęci kupna lepiej tam się udać osobiście na miejsce. (poza meblami mają masę, pierdołowatych, uroczych drobiazgów)
Co do mebli fajna jest też ta strona, można wynegocjować cenę
www.mundra.pl
By było na tyle :) jak sobie coś jeszcze przypomnę dopiszę :)


KOBIETO !!! - BÓG ZAPŁAĆ ZA NAMIARY NA MUNDRĘ - TAKIEGO STOŁU SZUKAM OD 2 LAT.
POZDRAWIAM I ŚCISKAM - OCH JAK MOCNO :)

balik
06-03-2010, 11:31
Ja urzadzajac mieszkanie korzystalem z uslug takich sklepow internetowych. Moge wam je sczerze polecic, bo bylem bardzo zadowolony z zakupów:

1. Lazienkarnia - zakupilem w tym sklepie cala armature lazienkowa, moge z czystym sumieniem polecic ten sklep. Maja dosc duzy wybor towaru, zwlaszcza tego z wyzszej polki. - > www.lazienkarnia.pl

2. 2w1 - zakupilem w tym sklepie wiekszosc sprzetu AGD(lodowke,piekarnik, plyte ceramiczna, zmywarke, okap). Proponuje wyslac zapytanie do sklepu jak macie wybrane juz konkretne modele sprzetu. Mnie dali ceny naprawde niskie, mimo ze na ich stronie byly wyzsze. Pewnie dlatego, ze kupowelem kilka rzeczy naraz -> www.2w1.pl

3. SolPol - maja bardzo dobre ceny sprzetu RTV -> www.solpol.pl

4. http://www.imeble.eu/ - kupowalem w tym sklepie 3 razy uchwyty do mebli. Maja naprawde duzy wybor uchwytów i dobre ceny.

kiler82
11-03-2010, 10:40
www.portone.pl sprzeta AGD

dziunia20
11-03-2010, 11:20
Witam,
a ja nabyłam całą glazurę i gres do domu w sklepie

www.ceramika24h.pl

mimo,że sklep we Wrocławiu przesyłka błyskawiczna, pełen profesjonalizm sprzedawców,polecam bardzo

mayadaski
16-03-2010, 11:59
Moge polecic sklep internetowy Dom z Bajki. Kupowalismy gres do dolnej lazienki.

http://www.domzbajki.pl/

Wszystko poszlo sprawnie i szybko: od zamowienia do dostawy.


Pozdrowienia,

Maja

Irma
16-03-2010, 18:24
Uzupełniam listę o 2 użytkowników Allegro od których kupiłam baterie, b. dobre ceny i błyskwiczna przesyłka :
1. MULTIWNĘTRZA1
2. szejtan

ja też polecam Szejtana

malgos2
16-03-2010, 18:33
agd sprzęt:
http://www.agd-import.pl/?ra8=main



Wyslali Ci sprzet do Krakowa? :roll:

altager
18-03-2010, 11:57
Dorzucam do polecanych ELECTRO.pl - sprzęt zamówiony w poniedziałek rano dojechał do mnie wczoraj bez żadnych usterek :D - i co ważne; można się bez problemu dodzwonić (bez infolinii) :wink:

zorana
21-03-2010, 10:08
Ja moge polecić:
- sprzet agd kupywałam na www.electro.pl, www.mixmedia.pl
- obrus- www.calvado.pl
- baterie łazienkowe www.kati-kati.pl
wszystkie zakupy odbyły sie bezproblemowe, co najwazniejsze ceny naprawdę rewelacyjne, szybki czas dostawy.

malgos2
21-03-2010, 12:25
A ja chcialabym polecic sklep www.kapu-kapu.pl, o ktorym pisalam u siebie w dzienniku. Wlasciciel naprawde dba o klienta, chocby chodzilo jak w moim przypadku o zamowienie na 100 zl.

kgolebiowski
26-03-2010, 22:59
www.pgi.com.pl kupiłem odpływ liniowy Winkiel.Co prawda miesiąc czekałem ale nie spieszyło mi się.

bombel79
27-03-2010, 19:44
kupowalem w 2hd, swietne ceny, towar zgodny z zamowieniem, jedyny mankament to ze nie podpowiedziano mi zeby kupic mocowanie do stalaza bidetowego... no i zamiast 45 zl w 2hd musialem wydac 63 zl w sklepie kolo mnie, ocena 9/10

Escape2
28-03-2010, 10:49
www.fuego.pl ponieważ Gaur był od ręki a ja nie lubię czekać :)

malgos2
29-03-2010, 17:37
Bardzo dziekuje czujnym moderatorom. :wink:

Moge z czystym sumieniem polecic sklep Bombkarnia.pl - blyskawiczna realizacja zamowienia, platnosc przez PayPal, paczka tak swietnie zapakowana, ze nic nie mialo prawa sie rozbic a pisanki, ktore zamowilam - bossskie. Duzy pozytyw. :)

ellaj
29-03-2010, 22:51
A ja polecam cento.pl. Kupilam u nich cale agd. Zamowilam i umowilam sie na konkretny dzien. Wszystko zgodnie z planem.
W e-digi.pl kupilam okap ciarko. Najtaniej i odbior osobisty we Wroclawiu. Super.
A zlew czarny granitowy na allegro prehnit.pl. Polska firma. Malutki, bo taki mi pasowal. Extra.

kaszak
06-04-2010, 09:57
Nie wiem, czy ktos już tu wspominał tophit24.pl. Ja jestem bardzo zadowolona, ceny przyjazne, obsługa na wysokim poziomie, jedyny słaby punkt to oczywiście kurier. Jeśli chodzi o kurierów to jedynymi, których nie mam ochoty wymordować, są ci z Kolportera - zawsze dzwonią i umawiaja sie na konkretna godzinę.

Vafel
06-04-2010, 10:45
Ja skorzystałem ostatnio ze sklepu modnalazienka.pl i jestem (jak na razie) całkiem zadowolony. Cena wyjściowa przystępna, dostałem jeszcze dodatkowy rabat od cen na stronie, komunikacja bardzo dobra, podejście pozytywne, że tak się wyrażę - frontem do klienta. Wszystko jak najbardziej OK. Nie wiem jak reagują na reklamacje i mam nadzieję, że się nie dowiem (że nie będzie takiej potrzeby).