PDA

Zobacz pełną wersję : Instalatorzy kominków - nasze opinie



bogdan888
03-08-2009, 18:01
Witam serdecznie,

Proponuje Państwu stworzenie listy instalatorów kominków działających w poszczególnych województwach i podzielenie się opiniami oraz wrażeniami z budowy własnego komimnka. Pozytywne opinie będą pomocne w wyborze instalatora, negatywne pomogą uchronić planujących budowę kominka przed przykrymi niespodziankami.

Zacznę od pozytywnej opini i oby takich jak najwięcej.

Ostatnio wybudowałem kominek i muszę przyznać, że miło zostałem zaskoczony jakością usług, terminowością, a przede wszystkim ceną. Mieszkam w okolicach Warszawy i należę do raczej wymagających klientów. Przejrzałem oferty firm warszawskich i okolicznych - jest w czym wybierać ale ceny są wysokie. Będąc u rodziny w Łukowie, przeglądając tygodnik siedlecki natknąłem się na kilka ogłoszeń dotyczących budowy kominka i z ciekawości zadzwoniłem. Po krótkiej rozmowie z niezależnym instalatorem doszliśmy do wstępnego porozumienia co do terminu i ceny budowy. Instalator pomógł mi wybrać korzystne dla mnie rozwiązanie (nie wciskał towaru, którego chciał się pozbyć ale znalazł ten sam wkład w lepszej cenie oraz polecił materiały wykończeniowe). Oszczędziłem czas i sporo pieniędzy (30% mniej niż zapłaciłbym korzystając z usług firmy warszawskiej) i z czystym sumieniem mogę polecić tego pana. Instalatorzy z mniejszych miast wcale nie są gorsi od tych z metropli i ceny ich usług są konkurencyjne. Zapomniałbym oto adres strony internetowej, na której umieszczone są dane instalatora:

Polecam (woj. mazowieckie):

www.twojkominek.prv.pl

Pozdrawiam, Bogdan M.

edi1977
03-08-2009, 21:21
Coś tu śmierdzi ukryta reklama :)

bogdan888
04-08-2009, 12:51
Hej Edi1977! Dzięki za odpowiedź. Można to tak odczytać :) . Ale wiedz, że nie ma tu podtekstu czysto reklamowego. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usług tego Pana i w ten sposób chciałbym mu podziękować. Wykańczam dom i terminowość oraz dobra cena są jak najbardziej pożadane. Trudno znależć fachowców w dobrej cenie i w dodatku uczciwych więc zachęcam do dzielenia sie opiniami i doświadczeniami z własnej budowy i polecanie lub ostrzegania przed nieuczciwymi lub niekompetentnymi instalatorami.

edi1977
04-08-2009, 12:58
Hej Edi1977! Dzięki za odpowiedź. Można to tak odczytać :) . Ale wiedz, że nie ma tu podtekstu czysto reklamowego. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usług tego Pana i w ten sposób chciałbym mu podziękować. Wykańczam dom i terminowość oraz dobra cena są jak najbardziej pożadane. Trudno znależć fachowców w dobrej cenie i w dodatku uczciwych więc zachęcam do dzielenia sie opiniami i doświadczeniami z własnej budowy i polecanie lub ostrzegania przed nieuczciwymi lub niekompetentnymi instalatorami.

No to jestem bardzo ciekawy efektow dzialania tego Pana :) Mozesz zamiescic jakies zdjecia z wykonanego u Ciebie kominka?

bogdan888
04-08-2009, 13:09
Hej Edi! Nie wiem jak wstawić tu zdjęcie. Klikam przycisk image i prosi o jakąś ścieżkę.

bogdan888
04-08-2009, 13:18
Nie chcę znów jak ty to mówisz robić ukrytej reklamy. Ale mój projekty kominka wraz obudową pewnych części domu kamieniem naturalnym znajdziesz na tej stronie w projektach art (pierwszy rząd). Są tam także inne projekty. Masz ochotę to zajrzyj. :).
Jak wstawić tu zdjęcie????? Chyba powinienem zamieścic to nie w ogłoszeniach ale jakiejś rubryce z doświadczeniami z budowy lub coś w tym stylu?

edi1977
04-08-2009, 13:27
Do pochwalnia sie swoim kominkiem jest nastepujacy watek:
http://forum.muratordom.pl/kominki-nasze,t40057-3960.htm

Aby zamiescic zdejcie na forum najpierw musisz je zamiescic na jednym z serwisow typu fotosik.pl.

bogdan888
04-08-2009, 13:39
Edi1977 Tak naprawdę nie znam sie zbyt dobrze na zamieszczaniu zdjęć i tym podobne. Chwalenie się kominekiem też mi nie jest w głowie. Jestem muszę przyznać bardzo zadowolony z kominka i w ten sposób chcę podziękować za fachową i uczciwą usługę. Dzięki za radę. Pozdrawiam, Bogdan

Sloneczko
04-08-2009, 23:57
Nie chcę znów jak ty to mówisz robić ukrytej reklamy. Ale mój projekty kominka wraz obudową pewnych części domu kamieniem naturalnym znajdziesz na tej stronie w projektach art (pierwszy rząd). Są tam także inne projekty. Masz ochotę to zajrzyj. :).

Niech ja skonam, jeśli to nie jest autoreklama!

Bogdan!
Dlaczego kręcisz i ściemniasz, zamiast walnąć prosto z mostu kim jesteś, skoro tu wolno? :o
No chyba że... (nie wiem czy przejdzie mi to przez gardło) spartoliłeś już niejeden kominek i wstyd Ci się do swojej profesji przyznać publicznie :D

bogdan888
10-08-2009, 13:36
Droga czytelniczko, nic nie spartoliłem bo kominków nie robię i chwalić się nie zamierzam bo i po co.