PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ekipy na stan surowy, Warszawa



mlol
09-09-2009, 22:38
Witam, jak w temacie, budowa na Wawrze. Pilne. Kontakt na PW

paulynaaa
10-09-2009, 21:52
Firma budowlana
Kazimierz Olender
Sprawna ekipa, szybka budowa. Możliwość obejrzenia niedawno powstałego budynku na Wawrze (ul. Sęczkowa). Budowa od fundamentu po dach.
Kontakt: 504-996-726, 516-164-609

aga_m6
11-09-2009, 05:46
Polecam swoją ekipę. Bardzo solidni Panowie.

Telefon do kierownika Pan Stanisław Piotrowski 0 502 373 744

sylwek2006
12-09-2009, 09:18
Witam.
Jestem zainteresowany wykonaniem stanu surowego.
Jeśli temat jest aktualny,proszę o kontakt lub o przesłanie materiałów do wykonania wstępnej wyceny.
Więcej info na temat mojej firmy na: www.bergs.pl
Pozdrawiam.Sylwester Gałązka
tel.0-502-136-396

mlol
09-09-2010, 00:18
Poszukuję firmy (faktura VAT) na wykonanie sso, więźby, dachu i elewacji. Oferty mogą być na poszczególne etapy. Najchętniej kompleksowo. Zapewniam logistykę, dostawy materiałów na czas i zamykane pomieszczenie na budowie. Lokalizacja: okolice Błonia, start w połowie października. Budynek musi być zadaszony przed zimą. Powierzchnia całkowita 200 mkw z garażem, dach czterospadowy z lukarnami. Szczegóły dla zainteresowanych na maila.

Wymagania:
firma musi być własnością osoby przyjmującej zlecenie, mówiąc wprost - faktura od wujka/kolegi odpada
doświadczenie budowlane (mam bezwzględny stosunek do błędów i niewiedzy)
muszę mieć możliwość zwiedzenia co najmniej 2 poprzednich budów
błędy skutkujące rozbiórkami wykonawca naprawia na własny koszt
własny sprzęt (wymagam m.in. stosowania wibratorów pogrążalnych i wibrołat, mogą być z wypożyczalni ale przywozi, odwozi i płaci za wypożyczenie wykonawca)
ściany z betonu komórkowego na zaprawę klejową, każda warstwa szlifowana,
mile widziany certyfikat Ytong,
sprawna, zupełnie niepijąca ekipa min. 4 osoby posiadająca własnego busa
porządek na budowie
wysoka estetyka wykonania
nie "skaczę" do sklepu

Co oferuję:
umowę
dobrą stawkę
terminowe płatności
bonus za wykonanie prac przed terminem
szkolenie z wykonywania fundamentów płytowych Legalett
pracę przy budowie nowoczesnych domów energooszczędnych
bezpieczeństwo (posiadam ubezpieczenie OC od szkód wyrządzonych w działalności gospodarczej do 10 mln zł, wykonawca w trakcie wykonywania umowy ze mną jest również nim objęty)

Jak widać mam wysokie wymagania, ale nie czepiam się, mam duże doświadczenie budowlane i wiedzę, którą się chętnie dzielę. Możliwa stała współpraca. Nie jestem pośrednikiem a inwestorem. Finansowanie budowy jest zawsze dopięte przed rozpoczęciem prac. Chętnych zapraszam na PW

mlol
09-09-2010, 00:20
Poszukuję firmy dekarskiej z referencjami do wykonania dachu w Legionowie. Dachówka cementowa. Pilne. Kontakt na PW